Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#50601) CHaooSS válasza Bad Pritt (#50600) üzenetére


CHaooSS
őstag

De miért ?!?? köcsög WG :W

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#50602) Cray Tyler válasza CHaooSS (#50601) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Te úgyis mész WT-zni, neked pont mindegy, nem? :U

(#50603) Bad Pritt válasza CHaooSS (#50601) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mert kellett valami, ami a játékban szalonképes és mondjuk az M48 Pattonnal meg a T-62A-val nincs éppen egy súlycsoportban brit közepes, max még egy Centi alváltozat. A Vickers meg újabb ugyan, de jelentősen fapadosabb, mint a kortárs harckocsik, úgyhogy elfér ide.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#50604) CHaooSS válasza Cray Tyler (#50602) üzenetére


CHaooSS
őstag

Ha esetleg vissza olvasnál... Nem mert EU szerveren még ugyan úgy játszok majd hobbi szinten.

HáGé:
Persze kellett csak előtte még kidobtak két orosz medet is ami nem olyan mint a Vickers..
+ én bent hagynám a két britet mert fv215b szerintem egy elég jó tank.

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#50605) Drenadar válasza Bad Pritt (#50600) üzenetére


Drenadar
veterán

tehát olyan lesz az angol médiumunk, amit az angolok jóformán nem is használtak... szuper, és nagyon nem is látszik, hogy lesz e bármiben is erőssége...

komolyan mondom inkább gondolják újra a 7/1 tulajdonságait, kapjon egy kis hpt, oszt az jó lesz 10-es médiumnak...

(#50606) CHaooSS válasza Drenadar (#50605) üzenetére


CHaooSS
őstag

+1

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#50607) #63761920


#63761920
törölt tag

Sziasztok hol olvasak utána hol van a tankok gyenge pontjai il. erős.
Olyan mintha vaktöltényel tűzelnék.

(#50608) Drenadar válasza #63761920 (#50607) üzenetére


Drenadar
veterán

első HSZ-ben nem találtál semmi választ a kérdésedre?

(#50610) Bad Pritt válasza Drenadar (#50605) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát az angolok nem használták soha. A Wiki cikk is ezzel kezdődik:

"The Vickers MBT is a series of main battle tanks (MBTs) developed as a private venture by Vickers-Armstrongs for export."

Ettől függetlenül angolok gyártották, csak nem maguknak.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#50611) Bingisz válasza Drenadar (#50605) üzenetére


Bingisz
addikt

Azt simán megcsinálhatják, hogy a Vickers MBT lesz a tier 9, a Cent 7/1 meg a tier 10.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#50612) Drenadar válasza Bad Pritt (#50610) üzenetére


Drenadar
veterán

jó angolok gyártották, de basszus, ez a játék nem arról szól, hogy ki gyártotta, hanem hogy ki mivel ment a csatamezőre!

(#50613) Bad Pritt válasza Drenadar (#50612) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Lol, miért, a németek mikor mentek WT E 100-al csatamezőre? :DDD
A játékban szereplő tankok kevesebb, mint negyede volt egyáltalán csatában használva, ráadásul pont azok OP-k sokszor, amiket kapásból blueprinten elvetettek, mert egy kalap szar volt.
Amúgy a Vickers nem lenne rossz 10-esnek, jobb mint a 7/1, csak jól el kell találni, hogy melyik variánst teszik be.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#50615) Drenadar válasza Bad Pritt (#50613) üzenetére


Drenadar
veterán

jó persze a wte100 nem kellett senkinek se a játékba, de egy kérdés, szerinted ha lett volna a németeknek ilyen tankjuk, akkor maguk használták volna vagy csak és kizárólag exportra? :D

nem tudom hogy fejezzem már ki a különbséget, ami tök nyilvánvaló és senki nem akarja érteni...

Mi az a HK?
Maus az speciál volt csatamezőn, és nem mondjuk olasz vagy magyar felségjelzéssel, hanem némettel.

most miről beszélünk amúgy?

én arról, hogy vicc, hogy olyan tankot tesznek be top médiumnak, angolnak, amit az angolok jóformán nem is maguknak csináltak. attól még létező tank volt, max nem harcolt a WWII-ban.

[ Szerkesztve ]

(#50616) Zadia


Zadia
senior tag

Itt valahogy máshogy néz ki az AMX-40 :U

(#50617) PR0JECTNR56 válasza Zadia (#50616) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Nem véletlen, két tank is megtalálható ezzel az azonosítóval és egyik sem téves.

(#50615) Drenadar: olyan tankot tesznek be top médiumnak, angolnak, amit az angolok jóformán nem is maguknak csináltak

Beszélgessünk esetleg az Indienpanzer létjogosultságáról ugyanilyen alapon? :D

[ Szerkesztve ]

(#50618) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Elég baba kis tank ez a Chieftain

Ebből valami értelmes verzió kerül be?

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#50619) Bad Pritt válasza Drenadar (#50615) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mondok mást: ott a PZ S35 és a PZ B2, amik franciák, csak átfestették őket, a 35t, 38t, 38Na, T-25, amik mind cseh tankok német felségjelzéssel. A Vickers pont fordítva működik, britek gyártották és kisebb büdzsével rendelkező országoknak adták el. Meglátjuk még, mennyire lesz szalonképes a játékban.

(#50618) CHaooSS: Asszem a P6 jelű prototípus változat fog bekerülni. Vagy valamelyik másik proto, hogy minél közelebb legyen modulok terén a Conquerorhoz.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#50620) L4mie válasza Zadia (#50616) üzenetére


L4mie
veterán

1986 :))

[link]

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#50621) Drenadar válasza Bad Pritt (#50619) üzenetére


Drenadar
veterán

de ezek hogy jöttek ide...? ezek zsákmányolt tankok, és rohadtul nem a németeknek gyártották a franciák őket...?
magyaroknak meg volt tigrisük, de ettől még szvsz nem lesz benne a magyar ágban... de nem is a témához tartozik.

oké, nyilván nem tecso gazdaságos színvonala lesz az új mediumnak, de majd meglátjuk!

(#50622) Zadia válasza L4mie (#50620) üzenetére


Zadia
senior tag

Volt a franciáknak 46 évük,hogy végül is kacsából így nézzen ki az AMX-40. :B

(#50623) Bingisz


Bingisz
addikt

LOL ameddig a mi csapatunk 700 pinggel meg se tudott mozdulni, addig az enemy T57 heavy lőtt egy Top gunt... GG

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#50624) Jolet


Jolet
őstag

én mostanában csak szórakozni járok fel, így nem kell idegeskedni...

[link]

[link]

napi egy milka felett lehet keresni minimális hajhullással
és persze a statnak is jót tesz...

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#50625) Iron Funeral válasza Bad Pritt (#50619) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Conquerorhoz alapvetően nem sok köze van.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#50626) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Tényleg minden a türelemről szól. Bedobott Matildával T6-ba (Malinovka), szépen elflankelgettem. [link] Lehet maradok egy jó darabig a brit ágon, azzal meg lehet tanulni játszani - ezekkel mondhatni csak megfontoltan lehet sebességükből adódóan, nincs az, hogy berusholok a tömegbe a D25 erejében bízva :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#50627) Bad Pritt válasza Drenadar (#50621) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

És? Akkor már benne lehetnek az ágban, mert zsákmányolták őket? :D
Kb a Vickers is ilyen alapon lesz a brit ágban, ők gyártották, saját alapanyagokból, saját fejlesztésekkel, csak épp mások a megrendelők. A németek nem gyártották a Skoda tankokat, de használták, ezért vannak ott. Inkább tényleg annyi lenne a lényeg, hogy értelmes folytatása legyen a 7/1-nek, amire megéri váltani.

(#50625) r1E3S3E7T: Muszáj lesz ugyanazokat a modulokat adni neki, másképp elég OP lenne. Ez a játék meg a valóság két külön dimenzióban mozog, én a játékról beszélek. :)

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#50628) diegho


diegho
nagyúr

No ez is letudva, megvan a 2000 átlagsebzés.

(#50629) CHaooSS válasza diegho (#50628) üzenetére


CHaooSS
őstag

összes csata átlaga? :D

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#50630) diegho válasza CHaooSS (#50629) üzenetére


diegho
nagyúr

Így van.

(#50631) Iron Funeral válasza Bad Pritt (#50627) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Hogyan akarod ugyan azokat a modulokat adni neki amikor szó szerint nem volt semmi köze hozzá? Más felfüggesztés, más motor, más löveg, totál más teknő/torony stb.

Adnak egy kamu lőszert az L11-nek és a pen. meg is van oldva, ugyanúgy ahogy csinálták az L1-nél (egyik sem lőtt sosem "AP" lőszert csak APDS és APDSFS lőszert).

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#50632) CHaooSS válasza diegho (#50630) üzenetére


CHaooSS
őstag

:C , Mennyi az össz csata?
( lapozgattam, de nem találtam meg a játékbeli neved :( )

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#50633) Bad Pritt válasza Iron Funeral (#50631) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ember, nézd már meg ezt a játékot! Komolyan ott, ahol a Hellcat 90mm-es ágyúval zúz, a Tigris 2 top lövege 105-ös a T95 meg 155-ös bunkerrombolóval pusztít pont ez nem lesz megoldható? :DDD Nincs olyan tank a játékban, legalábbis azok közül, amiket megvizsgálgattam, ami megegyezne a történelmi felépítésével. Szinte biztos vagyok benne, hogy ugyanazokat a modulok kapja, mint az FV215b, csak a páncélzaton változtatnak, meg ezzel együtt a kinézeten és kész.

A lőszerek meg bevallottan egyszerűbb kategóriákba vannak sorolva, hogy ne terheljék túl a játékosokat a 100féle lőszertípussal (plusz ne kelljen mindegyikhez külön sajátosságokat írni...), csak a lőszerek saját neveit tartották meg többé-kevésbé.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#50634) diegho válasza CHaooSS (#50632) üzenetére


diegho
nagyúr

(#50635) CHaooSS válasza diegho (#50634) üzenetére


CHaooSS
őstag

Super Unicum :C

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#50636) LobiDrg


LobiDrg
aktív tag

Jagdpanther-ről mi a véleményetek ? Spanom nagyon isteníti.Nekem is nemsokára megvan, úgyhogy be vagyok zsongva én is, hogy milyen lehet :DD Milyen felszereléseket ajánlanátok hozzá ?

(#50637) eszakas


eszakas
senior tag

Elkezdett minden lagolni. Nektek nem?

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#50638) Máté94


Máté94
addikt

Laggol mint a fene, 800ms ping... :Y

(#50639) #56230144 válasza Bingisz (#50623) üzenetére


#56230144
törölt tag

Én vagyok az egyetlen aki stabil 30ms-el játszik? :DDD

(#50640) Mister_X válasza eszakas (#50637) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Sírnak a chaten is, de nekem 40-60ms közötti.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#50641) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Nekem sincs gond.

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#50642) Jolet


Jolet
őstag

én most a tesztszerón nyomtam, de ott is felment 900 ms-ig
ki is léptem, mert játszhatatlan

de volt akinek nem, mert az ellenség simán bejött közénk és szétlőtt

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#50643) Chris0321 válasza LobiDrg (#50636) üzenetére


Chris0321
addikt

Szerintem jó kis TD, elég mozgékony és jól lehet vele sniperkedni. Nekem töltésgyorsító van rajta és periszkóp, én a 105 mm-es ágyúval használom.

(#50644) Zadia


Zadia
senior tag

Nálam 250-500 között ugrál. :Y

(#50645) LobiDrg válasza Chris0321 (#50643) üzenetére


LobiDrg
aktív tag

Köszi.Legénységnek milyen képességeket érdemes adni ? :)

(#50646) csaba17 válasza Zadia (#50644) üzenetére


csaba17
senior tag

nálam 300 és 700ms között,
asszem szünetelek.

(#50647) Iron Funeral válasza Bad Pritt (#50633) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Hellcat proto M36 toronnyal létzett. KT+105mm löveg tervezve volt, T95 meg csak simán szar lenne a 105mm löveggel.
A Chieftain lövege viszont IRL jobb mint a Conqueror lövege, emellett még kisebb/kompaktabb is. Arról nem is beszélve, hogy soha nem volt még tervezve sem az, hogy használják L1-et a Chieftain-en.

Nem értem amúgy miért kellene ugyanazokat a modulokat kapnia mint a 215b-nek, mert amellett, hogy pl. a motort nem használták sosem bele sem fért volna a Chieftainbe mivel ez kisebb tank mint akár a Conqueror akár a Centurion.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#50648) Chris0321 válasza LobiDrg (#50645) üzenetére


Chris0321
addikt

Ha első akkor javítás mindenkinek a parancsnokot kivéve akinek 6. érzék. Álcázás ezen a szinten már nem igazán hatásos viszont nem mindegy mennyi idő alatt javít láncot.

(#50649) LobiDrg válasza Chris0321 (#50648) üzenetére


LobiDrg
aktív tag

Megfogadom a tanácsod.Köszi :))

(#50650) Chris0321 válasza LobiDrg (#50649) üzenetére


Chris0321
addikt

Szívesen. Amennyire lehet maradj vele hátul, bár elég mozgékony és döntött a frontpáncélja de nem túl vastag és elég nagy célpont.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.