Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#50551) CHaooSS válasza xenom0rph (#50550) üzenetére


CHaooSS
őstag

parancsnoknak 6. érzék a többinek pedig bia utána pedig javítás.

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#50552) ddt500hu


ddt500hu
veterán

2 hétig nem volt netem így nem tudtam játszani. A visszatérés után feltűnt, hogy elég nyugodt vagyok. Most jöttem rá, hogy miért. :D Ezt elfogadnám úgy végleges statnak. :D Bár persze nem vagyok egy diegho. XD Tortoise nagyon adja mostanában.
[link]

(#50553) diegho válasza CHaooSS (#50551) üzenetére


diegho
nagyúr

No az ilyen tanácsok miatt nem látom értelmét annak, hogy bármelyik jobb játékos megpróbálja egy kicsit felhozni a magyar játékosok színvonalát, egyszerűen reménytelen... :(

(#50554) Cray Tyler válasza diegho (#50553) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Azért szerintem csak mondd el, hogy szerinted mi ezzel a hiba.
Tudomásom szerint elsőre mindenkinek javítást kell egy heavy-n tanulni, kivéve sofőr, akinek kuplung-égetés kell. Ha megvan a 100% mindegyiknek, akkor váltás az első képességet BiA-ra és második skillnek felvenni ugyanazt mindenhol, ami első körben ment. Ha második képesség is 100% mindenhol, akkor parancsnoknak váltani kell 6th sense-re, többieknek maradhat minden. 3. skillnek parancsnok elkezdi a javítást, többiek német tankon ízléstől függően tűzoltást vagy látótáv-növelő skilleket érdemes adni.
Én így csinálnám.

És kritizáld meg kérlek a gondolataimat, mert érdekel a véleményed.

[ Szerkesztve ]

(#50555) CHaooSS válasza diegho (#50553) üzenetére


CHaooSS
őstag

:F

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#50556) v!ct0y válasza CHaooSS (#50555) üzenetére


v!ct0y
veterán

BIA csak akkor működik ha mindenkinek az van...De akkor is csak 100% on. Tehát olyan mintha nem lenne rajta semmi.

[ Szerkesztve ]

(#50557) CHaooSS válasza v!ct0y (#50556) üzenetére


CHaooSS
őstag

igen, de a 6. érzék elengedhetetlen számomra ezért mindig azzal kezdem.
utána megkapja parancsnok majd többi a javítást és így tovább

( !!NEM voltam elég részletes, ÉRTEM!! )
gondoltam érti mit mondok

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#50558) Kean_Sorbo válasza CHaooSS (#50555) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Talán mert a parancsnoknak is kellene a BIA. Nem?

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#50559) Drenadar válasza diegho (#50553) üzenetére


Drenadar
veterán

most nem azért, de pár tankon nincs is akkora értelme annak a +5%nak, van pár perk/skill ami fontosabb, 7 skilles legénység meg nagyon ritka... én első skillnek biztos nem biát választanék, inkább javítás/álca, és másodiknak is skillt, majd azt leváltani perkre... vagy én csinálom rosszul, és nagyon megéri a biával elhasználni egy skillt?

(#50560) Bad Pritt válasza Drenadar (#50559) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem ez a lényeg, elsőnek nem adunk olyan képességet, ami csak 100%-on aktiválódik.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#50561) Cray Tyler válasza Drenadar (#50559) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

BiA zárt tankon éri csak meg, és csak ventillátorral. Máshogy nem. A kolléga eredeti kérdése egy tigerre vonatkozott. Ami zárt. BiA + ventillátor az 10% egyben, az már bőven érezhető, célzásban, töltési időben mindenképp.
Nyitott tankon nem éri meg a bia (mert nem lehet ventillátort tenni rájuk), a nyitott tankok jellemzően arty-k vagy TD-k, nekik jobb kapásból az álca.

És hágé igazat szól: nem tanulunk olyan skillt soha, ami csak 100%on aktiválódik. Az ilyen skilleket úgy tanítjuk meg a legényeknek (6th sense tipikus példa erre), hogy tanulnak valami tanulási folyamat közben is pluszt adó skillt (pl javítás), és ha elérik a 100%ot (összegyűlt annyi XP, hogy egy képesség 100%os legyen), akkor ezt a filler (idő-kitöltő) skillt lecseréljük arra amit eredetileg akartunk (6th sense).

Az egész csak arról szól, hogy a legénység XPjét pool-ként tekintve a lehető leghasznosabb képességek legyenek mindig éppen aktuálisan tanulva, és sose legyen olyan legény, aki "fölöslegesen tölti ki a helyet, mert csak 100%on aktiválódó skillt tanul éppen, ergó nem tesz hozzá a tank teljesítményéhez éppen semmi pluszt".

[ Szerkesztve ]

(#50562) Drenadar válasza Bad Pritt (#50560) üzenetére


Drenadar
veterán

vagy ha már azt adunk, akkor mindenkinek :D azt értem és szerintem alap.

skillekkel kapcsolatban... más is szokta azt csinálni hogy egy skill eléri a 100%ot, adhatnánk az új skillt a legénységnek de mivel közel van a következő tank így nem adjuk oda? és mikor áttesszük a legénységet nagy valószínűséggel nem 90%osak lesznek a srácok, hanem egyből 100% :)

(#50563) diegho válasza Bad Pritt (#50560) üzenetére


diegho
nagyúr

Jééé van aki gondolkodik. Hogy mik vannak?!

(#50564) CHaooSS


CHaooSS
őstag

így van nekem a főbb tankoknál

[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#50565) Drenadar válasza CHaooSS (#50564) üzenetére


Drenadar
veterán

és reseteltél velük idő közben vagy tényleg magadat szopattad? :)

(#50566) Cray Tyler válasza CHaooSS (#50564) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Itt az orosz és a kínai crew a fail. Legnagyobb tisztelettel. Okokat lásd a korábbi hsz-emben párral feljebb. :R

(#50567) CHaooSS


CHaooSS
őstag

több mint 3éve kezdtem. azóta vannak így. több mint 1 éve meg már leszartam csak hobbiból napi 5-10csata

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#50568) Cray Tyler válasza diegho (#50563) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Látod, nem olyan reménytelen ez.

(#50569) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Így is tudtam játszani vele. Akkor nem tudtam mi, hogy aztán csak pakolgattam.
most már nem érdekel mert már "megvették" a profilt

___

hogyan kéne akkor a kínai és orosz sorban?

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#50570) Drenadar válasza CHaooSS (#50569) üzenetére


Drenadar
veterán

eladtad? :) és kezdesz újat eu-n vagy befejezed a tankozgatást?

(#50571) Švejk


Švejk
őstag

Figyelem! Láma kérdés! Aki nem szereti a láma kérdéseket, ne olvasson tovább!

Valahogy nem lehet a legényeknél a képességek (hatodik érzék, stb...) fejlesztését gyorsítani? 90%-nál tartok, olyan piszok lassan fejlődnek hogy rossz nézni.
Illetőleg a javítás képesség 100%-on mennyire fogja gyorsítani a procedúrát?

(#50572) CHaooSS válasza Drenadar (#50570) üzenetére


CHaooSS
őstag

van eu profilom is.
is7,isu,t32,a43,churchill 3 van rajta
obj 704 már kifejlesztve + 103-mat akarom most megvenni

+ kap egy E25-öt és majd ha megunom eladom ezt is..

+ most veszek beta elérést war thunder-hez, wot már kezd unalmas lenni elégéé

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#50573) Drenadar válasza Švejk (#50571) üzenetére


Drenadar
veterán

elit tankba ültetve a legénységet úgy "gyorsabban" fejlődik, viszont minden egyes szinten sokkal több xp kell nekik...
(#50572) CHaooSS : akkor eu-n sem tudunk fv215b platoont csinálni....

[ Szerkesztve ]

(#50574) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Viszont nem érzem fail-nak a kínai legénységet. több mint 2000 csata van már type59-el és 60% + win és nagyon jó körök voltak vele mindig is.
__
Drenadar: hát nem mivel nem adok ki 200-300eurót ezért a fosért. vicc milyen árak vannak itt. több mint 3 évet szenvedtem oroszon és szaros 200 eurót se ér amit csináltam. többet költöttem rá mint amennyit ér. millió eladó profil van...

eu-n csak azért veszem meg e25-öt mert fun + tudok vele profitot termelni..

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#50575) Švejk válasza Drenadar (#50573) üzenetére


Švejk
őstag

:R Köszönöm!

(#50576) Chris0321 válasza Drenadar (#50573) üzenetére


Chris0321
addikt

Én csak annyival pontosítanám, hogy ugyanolyan típusú prémium tankba kell átrakni őket.

(#50577) bullseye válasza Švejk (#50575) üzenetére


bullseye
addikt

Azért ehhez be is kell kapcsolni a gyorsított képzést, az ne felejtsd majd el :)

És elit tankkal (azaz olyannal, amire és emiből már mindent kifejlesztettél) is működik, meg prémiummal is, amiből nem is lehet fejleszteni.

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#50578) Drenadar válasza CHaooSS (#50574) üzenetére


Drenadar
veterán

de hát az fv215b ingyen kifejleszthető :D most nem értem mire írod...

200 eurot nem adtak érte? az kész...pedig type is volt rajta? orosz szerveren ennyire olcsóbb minden...

(#50579) CHaooSS válasza Drenadar (#50578) üzenetére


CHaooSS
őstag

ingyen kifejleszthető ja... annyit szenvedtem én már ezzel a játékkal, hogy többet én nem fejlesztek ki semmit.

type pedig jól megy most mivel már nem lehet szerezni.

nos ugye az én profilom egy jó profil ( szerintem )
Type 59, T34, FCM 50 t , Panther/M10 ,TOG II , M22 Locust ,Pz.Kpfw. 38H 735(f)

Bat Chat 25t, AMX 50 B, E50 Ausf. M ,E100, Maus, Jagdpanzer E 100, FV215b,
M48A1 Patton, T57 Heavy,T110E4,T-62A,IS-7,Object 268,
WZ 111 1-4,Caernarvon,SU-101

és ezek csak a garázsban.. nagyon sok 10-es ki van még fejlesztve.. de annyi eladó profil van oroszon, hogy csak sz@ré h*gyé lehet eladni

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#50580) Drenadar válasza CHaooSS (#50579) üzenetére


Drenadar
veterán

akkor nem is volt értelme sok eladni...

(#50581) CHaooSS válasza Drenadar (#50580) üzenetére


CHaooSS
őstag

még csak elméletben vette meg. hétfőn mondja mi van.

én roamingban bíztam, hogy hamarosan lesz és akkor eu-n eladhatom ( nem túlárazva csak annyiért, hogy ne bukjak )
_________

itt meg úgy se számít már, hogy a legénység skillek hogyan vannak mert eleve alig ér valamit a profil.
eu-n lenne talán venném a fáradságot, hogy átképezzem.

bár nem érzem type59 legénységnél, hogy szar lenne.
bár nem is érdekel már szóval m1 :DDD

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#50582) Angel1981 válasza Bad Pritt (#50547) üzenetére


Angel1981
veterán

" Többen mondták, hogy szenvedés lesz a nagy ágyúig"

Pedig a statok alapján ez szerintem azon kevés tank közé tartozik, ahol nem egyértelműen a top ágyú a legjobb; igaz, nagyobb az átütés, de kisebbikkel hihetetlen a DPM, és jóval gyorsabb a célzás is - QB egyértelműen arra esküszik

(#50583) Drenadar válasza CHaooSS (#50581) üzenetére


Drenadar
veterán

és nem éri meg várni hogy legyen roaming? :D

(#50584) CHaooSS válasza Drenadar (#50583) üzenetére


CHaooSS
őstag

hogy miért nem? mert lehet, hogy a sok orosz majd eu-n fogja árulni a profiljait ezért az eu piac is szétesik

Akkor lenne értelme, ha még utána lehetne várni legalább fél évet.
+ ott lesz War Thunder is... ki tudja milyen hatással lesz a piacra

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#50585) Drenadar válasza Angel1981 (#50582) üzenetére


Drenadar
veterán

szerintem egyáltalán nem szenvedés. Pontos a középső ágyú is és elég sűrűn puffogtat...
de a fun akkor is a nagy ágyú... egyik legnagyobb átütés, és elég nagy sebzés... viszont csak ritkán lő.

(#50586) CHaooSS


CHaooSS
őstag

ISU :))
Ekkora szerencsét, hogy így lőtt meg :D

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#50587) Bad Pritt válasza Angel1981 (#50582) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Tudom, megnéztem a videóit, de én nem úgy használom, ahogy ő, sokkal agresszívabb játékos, mint én. Jingles csinált most egy 7/1 videót két meccsel, ott határozottan bejött, ahogy a 105-össel tolta, csak kicsit szertelenül ment. Nekem mindenképpen az kell majd, nem mellesleg annak HESH a repesz-rombolója és a prém ammója is, bár annyival nem ér többet, mint amennyivel drágább.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#50588) BlackfireXIX


BlackfireXIX
csendes tag

Új játékosoknak van meghívó kódom ami 7 nap prémiumot és 1000 aranyat ad kezdésnek privátba keressen meg akit érdekel :) (csak új játékosoknak akik még nem regisztráltak)

^9Dentaltechs

(#50589) Pete55555 válasza Bad Pritt (#50587) üzenetére


Pete55555
addikt

Hmmm, mondjuk a gold lőszer 480-as sebzése.... :D Bár 210 pen T9-be nem olyan sok, de a sebzés kárpótolhat:)

...Szeretem leracsniztatni...

(#50590) CHaooSS válasza Pete55555 (#50589) üzenetére


CHaooSS
őstag

5mm-el több a T54E1 átütése :D , elég az a 210 is

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#50591) Bad Pritt válasza Pete55555 (#50589) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

QB csinált videót az FV4202-ről ott taglalta, hogy nem teljesen éri meg a gold HESH az alappal szemben. Más videók is vannak Youtube-on a két lőszer összehasonlításáról. Párat biztos rakok el, kipróbálgatom, meg majd beviszem gyakorlóba is, aztán meglátjuk. :)

De az alap R.RO HESH-nek is 105 az átütése, szemben a Puttony 53mm-ével meg az E 50 60-as átütésével, szóval az is elég fasza tud lenni (Conqueroré 120mm pen, elég durca, új német td vonalat meg artykat elég gyorsan lebontja).

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#50592) Drenadar válasza Pete55555 (#50589) üzenetére


Drenadar
veterán

de basszus ott hesh a gold lő szer, HE... túl sokszor nem veszi hasznát az ember, de persze van mikor mókás...

(#50593) CHaooSS válasza Drenadar (#50592) üzenetére


CHaooSS
őstag

HE-nek nem veszi túl sokszor hasznát?

mióta itt az új német td ág egy csomó HE lőszerem van. élvezet lőni őket :D

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#50594) Pete55555 válasza CHaooSS (#50590) üzenetére


Pete55555
addikt

(#50591) HáGé
(#50592) Drenadar

Nyilván.

...Szeretem leracsniztatni...

(#50595) Drenadar válasza CHaooSS (#50593) üzenetére


Drenadar
veterán

azokra meg elég a 110-es pen is, de úgyi s volt hogy 80-at sebeztem belé, pedig tisztán a 30mm-es tornyát lőttem...
nagyon drága a hesh és csak ritkán örültem neki hogy vittem magammal... persze jó pofa mikor az ellenfél meglepődik a majd ~600-as sebzéstől, de 5000-et vagy mennyit nem ér meg :(

az fv4202 viszont nagyon nem jön be :( hiányzik a centúrion tornya...

(#50596) CHaooSS válasza Drenadar (#50595) üzenetére


CHaooSS
őstag

FV az tényleg nm a legjobb tank, lövege tetszett és a front se rossz, de a torony elég gagyi.

csináltam vele 52 csatát majd eladtam.

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#50597) Drenadar válasza CHaooSS (#50596) üzenetére


Drenadar
veterán

én nem adtam el, nemsokára kapunk helyette másikat... remélem nem azt a tesco gazdaságos tankot :|

(#50598) CHaooSS válasza Drenadar (#50597) üzenetére


CHaooSS
őstag

Azelőtt adtam el mielőtt megtudtam.. Ha tudom, hogy jön új tuti nem adom el..

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#50599) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Atyaég, mennyire nem megy nekem ez a kv-3... :D IS után mondom, de ez a löveg nem volt ilyen gané.... Is-6 ízekre szedett tegnap, kb ugyanolyan szögből ő átlőtt sima lőszerrel, de én még csak el sem találtam XDD

(#50600) Bad Pritt válasza Drenadar (#50597) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

De-de, a legelső Vickers MBT lesz, Afrika, India, meg hasonló régiók harckocsija. :DDD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.