Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#50301) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Uraim!

Mi az a WOT Blitz? Valami kérdőívet kellet kitölteni. De pár HSZ-el feljebb olvastam hogy valami alkalmazást tölt le az egyik fórumtárs. Ez micsoda? Honnan lehet leszedni? Mire jó? Stb...

Előre köszi! :R

Smoke some weed nigga!

(#50302) Zadia válasza Wiz Khalifa (#50301) üzenetére


Zadia
senior tag

Tabletre illetve mobilra lesz WoT.

(#50303) Djuree válasza Wiz Khalifa (#50301) üzenetére


Djuree
félisten

world of tanks leegyszerűsítve mobilra. egyenlőre csak ipad-re van béta.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#50304) Wiz Khalifa válasza Zadia (#50302) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Azt valahogy le vettem. És ez az alkalmazás már a béta teszt rész? Hol tudom lezúzni?

(#50303) Djuree:
Jah értem. És droidra mikor lesz kb nem lehet tudni?

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#50305) Bad Pritt válasza Angel1981 (#50297) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Szvsz. a WT jelen állapotában két szék között a földre huppan, mert nagyon komolyan akarja magát venni és meg akarja mutatni, hogy lehet jobbat csinálni, mint a WoT, komolyabb hangvételű játék lesz egy 100%.
Viszont a másik oldalon meg van egy ordító hiány számomra, mert kipróbálgattuk ismerősömmel, aki még inkább ért a harceszközökhöz (én civil szakon vagyok HHK-n, hobbiból kutatok, ő katonain volt, neki szakmai ártalom), és mindketten egyetértettünk abban, hogy ez így uncsi, hiányzik belőle az összfegyvernemi jelleg, ami pl az ARMA-ban megvan, sokkal jobban implementálva.
Szerintem a WT GF jelenleg két csoportnak messiás: a repülős rész szerelmeseinek, nekik el lehet adni a névvel és a WoT-ból kiábrándult játékosoknak. Ha valaki most idejönne, hogy nagyon tankozni, háborúzni lenne kedve, azt mondanám, hogy WoT, vagy ha ez bárgyú neki, akkor ARMA, de ha tud kicsit várni, akkor meg kell nézni, mi lesz az Armored Warfare-ből. A szimulátorokat most hagyjuk.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#50306) LicskaiJ


LicskaiJ
aktív tag

Erre tud vki megoldást?

Go Pats!

(#50307) unravel válasza LicskaiJ (#50306) üzenetére


unravel
őstag

Elvileg XVM Main Files v5.1.0 RC3232.

Nem tudom ez melyik verzió, de nekem EZZEL megy.

¯\_(ツ)_/¯

(#50308) Habib[HUN] válasza Smish (#50280) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Nem értem ezt a plusz két tier problémát. Legyen már egy kis kihívás a játékban. Illetve ha a random isten nekem kedvez, akkor bizony élvezzem már a nagyvas előnyét...Egy tier8-as igen is tanulja meg tisztelni a vele szembe jövő tízest. Kerülje meg, vonuljon vissza... ha meg noob használjon arany lőszert. Egy jól elhelyezett T32 még mindig meg tud izzasztani bárkit. Most éppen az indienpz-t húzom. Nem jelent lelki traumát egy nagyobb vas ellen harcolni. De pl a T69-es is gold ammo nélkül húztam ki és kifejezetten öröm volt nagyobb szintű tankok oldalába betárazni. A Panther II meg kifejezetten egy nagyon jó nyolcas. Nem nagyon paráztam az ellen nagyobb szintű medjeitől. A nehéztankokat meg el kell kerülni, a td-ket meg ki az az őrült aki szemből rohamozza?
A régi időkben bezzeg a kis shermanomat kergették a type-ok és jó játék volt akkor is. Akkor sokkal szigorúbb volt a MM. Most már ezzel a 2 tier limittel teljesen játszható. Van benne kihívás.

(#50309) sebijani1982 válasza LicskaiJ (#50306) üzenetére


sebijani1982
senior tag

INFO

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#50310) Zadia


Zadia
senior tag

Akinek a csodás pach óta nincs csak gyári motorhangja az innen leszedheti.

(#50311) Atlantis válasza unravel (#50300) üzenetére


Atlantis
veterán

Úgy tudom, alapból ki van kapcsolva.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#50312) Angel1981 válasza stupid user (#50299) üzenetére


Angel1981
veterán

Azonnal meg kell, hogy jelenjen, ha modskineket használsz, ott lesz a probléma!

(#50313) Djuree


Djuree
félisten

vajh mi lesz a kövi Top of dö trííííí? :)
hóp britz...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#50314) Bingisz válasza Djuree (#50313) üzenetére


Bingisz
addikt

Amcsiknál T110E3

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#50315) Bad Pritt válasza Bingisz (#50314) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Visszaveszem a T95-öt, ha nálunk is. :))

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#50316) Djuree válasza Bingisz (#50314) üzenetére


Djuree
félisten

akkor már inkább e4 legyen, a proto megvételre vár. :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#50317) lnk


lnk
aktív tag

50 arany kód

DT58G3SMRP

(#50318) Djuree válasza lnk (#50317) üzenetére


Djuree
félisten

:R

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#50319) Bad Pritt válasza lnk (#50317) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Danke! :R

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#50320) csoki


csoki
senior tag

új bónusz kód 50 aranyért:
DT58G3SMRP

(első 100000 felhasználásig szokásosan)

szerk: lemaradtam :)

[ Szerkesztve ]

(#50321) Zadia válasza lnk (#50317) üzenetére


Zadia
senior tag

THX :R

(#50322) Joe.36 válasza lnk (#50317) üzenetére


Joe.36
addikt

Köszi :) :R

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#50323) CHaooSS válasza csoki (#50320) üzenetére


CHaooSS
őstag

:R , illetve lnk-nak is :R

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#50324) Joe-T válasza lnk (#50317) üzenetére


Joe-T
tag

:R Köszönet! :R

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#50325) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Köcce az aranyat fiúk! :R

Smoke some weed nigga!

(#50326) mcwolf79 válasza lnk (#50317) üzenetére


mcwolf79
veterán

Köszi :R :R :R

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#50327) r.laci38


r.laci38
tag

Ki tud segíteni abban, hogy miként lehet megváltoztatni a felhasználóhoz tartozó e-mail címet?
Csak mert a support leírásból vmi olyant hámozok ki, amihez számla másolatot kér!?
De ha nem fizettem soha a WG-nek, akkor mi van?

:F

(#50328) K6000 válasza r.laci38 (#50327) üzenetére


K6000
tag

Akkor sehogy...

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#50329) zozyk


zozyk
addikt

Meglett a második "X"...

Mi az ajánlott felszerelés a T110E5-re?

Esetleg Stabilizátor,Töltésgyorsító,venti?

[ Szerkesztve ]

(#50330) CHaooSS válasza K6000 (#50328) üzenetére


CHaooSS
őstag

Meglehet, de nyomós indokkal.

a legkönnyebb amikor email fiók törlődik.

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#50331) Bad Pritt válasza zozyk (#50329) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Venti helyett távcső. Messze lát, használd ki.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#50332) Joe-T válasza r.laci38 (#50327) üzenetére


Joe-T
tag

Ez engem is érdekelne, mert sajnos ami meg van adva emil címem a WG-nek az már két éve megszünt.

Eddig gondom még nem volt belölle!

[ Szerkesztve ]

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#50333) CHaooSS válasza Joe-T (#50332) üzenetére


CHaooSS
őstag

és még nem szóltál nekik? hát grat..

nem látok sok esélyt, hogy megváltoztatják így.. bár nem tudom

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#50334) Joe-T válasza CHaooSS (#50333) üzenetére


Joe-T
tag

Csak a supportnak kellene jelznem, hogy a régi emil címem megváltozott és, hogy mi az új?!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#50335) myckey válasza Bad Pritt (#50331) üzenetére


myckey
veterán

én specel Elit alakulattal már ventit basztam rá ;]
de jó a láccsű is!

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#50336) CHaooSS válasza Joe-T (#50334) üzenetére


CHaooSS
őstag

Hát. igen, de

"
Write to support and prove it's your account
IP address
Credit card details + statement showing WG transactions
Mobile has to be linked to account
IP of the computer which you created the account with
Date when you created the A/c

They were all the things they asked when I changed my email "

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#50337) r.laci38 válasza CHaooSS (#50333) üzenetére


r.laci38
tag

Hát ez az. Én szolgáltatót váltottam, így megszűnt a cím.
Ezt a nyomós indokot hova kell írásban elküldeni?

Ez tekervényesebb, mint gondoltam.

:W

[ Szerkesztve ]

(#50338) Joe-T válasza r.laci38 (#50337) üzenetére


Joe-T
tag

Nálam is szolgáltató váltás volt! De mivel nem történt semmi ezért nem foglalkoztam a dologgal! Ettől függetlenül él az account!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#50339) CHaooSS válasza r.laci38 (#50337) üzenetére


CHaooSS
őstag

Nekem is kiesik az, hogy milyen IP-vel csináltam a profilt.

viszont váltani szeretnék emailt én is.. szóval lehet írok nekik és jelzem, hogy hogy sikerült.. :D

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#50340) Joe-T válasza CHaooSS (#50339) üzenetére


Joe-T
tag

Megosztanád majd a tapasztalatokat? Köcce előre is!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#50341) r.laci38 válasza Joe-T (#50340) üzenetére


r.laci38
tag

Csináltam a supportban egy ticketet. Leírtam a bánatom nekik, majd jelzem én is, hogy mit léptek rá.
Egyébiránt azért lehet érdekes, mert ha mondjuk a megadott email címről kell(ene) vha visszaküldeni választ, stb. akkor bukott a szisztéma.
:((

(#50342) skopy válasza csoki (#50320) üzenetére


skopy
tag

Köszönjök :C

Az akasztott embert, még az ág is húzza.

(#50343) CHaooSS válasza r.laci38 (#50341) üzenetére


CHaooSS
őstag

Azért veszik ilyen komolyan mert nagyon sok a profil eladás..

a jelenlegi email címedhez nincs hozzácsatolva más mail? hogy ha a jelenlegin gond van akkor azon vegyék fel a kapcsolatot veled?

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#50344) Joe-T válasza r.laci38 (#50341) üzenetére


Joe-T
tag

Gondolom, hogy van erre is valami megoldás, mert előfordulhat olyan is, hogy a szolgáltató utód nélkül megszűnik!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#50345) joergie válasza r.laci38 (#50341) üzenetére


joergie
őstag

Azért hülyének nem kell nézni őket. ticket elég. 6-8 levélváltás után kész is van, ami a legfontosabb, hogy legyen tranzakció, és róla fénykép, vagy printscreen vagy valami, hogy TE fizettél be. enélkül nem megy.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#50346) Joe-T válasza joergie (#50345) üzenetére


Joe-T
tag

A tranzakció alatt arra gondolsz, hogy vettél prémiumot tőlük vagy aranyat?!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#50347) CHaooSS válasza joergie (#50345) üzenetére


CHaooSS
őstag

Nem ilyen egyszerű azért. van 1-2 ismerős aki megszenvedett már az email váltással.
de a tranzakció az kell mindenképp szerintem.
+ teló szám meg biztonsági email se árt. és akkor nem olyan bonyolult már a dolog.

___
Joe-T: igen !

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#50348) Joe-T válasza CHaooSS (#50347) üzenetére


Joe-T
tag

Biztonsági emil?

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#50349) Angel1981 válasza Bad Pritt (#50331) üzenetére


Angel1981
veterán

A távcsővel egyetértek, de mivel gyorsan céloz, és nagyon pontos mozgás közben is, én inkább a vert stab helyett tenném fel.
De mondjuk ez az, ahol nincs helye győzködésnek, ki mire esküszik! :)
Sokan lenézik a ventit, de szerintem "sok kicsi sokra megy", és pláne, hogy láttam hogy QB-nek is ott van szinte minden tankján, arra gondoltam, csak nem lehet akkora fail, hogy használom. :)

(#50350) CHaooSS válasza Joe-T (#50348) üzenetére


CHaooSS
őstag

Nekem például az email címemhez van csatolva még 2 + telefonos hülyeség szóval minden amivel bizonyítani tudom, hogy közöm van hozzá

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.