Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#50451) Kakumix válasza mcwolf79 (#50444) üzenetére


Kakumix
senior tag

Nem jobb csak egy tierrel magasabban van. De sokkal jobb, mint amire az adatait nézegetve és a Hellcattel összehasonlítva gondol az ember. Én hónapokig nem vettem meg, majd játszva vele azért kiderült, hogy nem rossz és viszonylag gyorsan át lehet menni rajta, messze nem szenvedős tank.

Legyen szép napod!

(#50452) Tomi0703 válasza SzrixHUN (#50449) üzenetére


Tomi0703
őstag

Hatalmas forma vagy. :C Remélem még fogsz ide írni. :DDD
Amúgy kezdőknek útmutató a téma összefoglalóban.

Születőben az új Matyashun? :D

(#50453) #56230144 válasza Tomi0703 (#50452) üzenetére


#56230144
törölt tag

vagy ő az ;]

(#50454) bullseye válasza SzrixHUN (#50448) üzenetére


bullseye
addikt

Olyan védő, aki aktív játékos, vagy aki az SPG mögött védi a sarkot? :)
Előbbihez pl. angol TD ág kellemes, utóbbihoz meg az uninstall.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#50455) McSico


McSico
senior tag

Tudnátok segíteni, hogy tankot hogy lehet venni másnak ajándékba? Mi a menete?

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#50456) Kakumix válasza McSico (#50455) üzenetére


Kakumix
senior tag

1. Netes fizetésre alkalmas bankkártya (legjobb valami direkt erre kitalált, külön számlával rendelkező kártya)
2. Paypal regisztráció (ez nem feltétlenül szükséges, főleg ha az előbb említett külön számlához kapcsolódik a bankkártya).
3. World of Tanks regisztráció, ha még nincs fiókod, ha van akkor csak belépsz itt vagy később a shopban
4. kiválasztod mit szeretnél a World of Tanks Premium Shop-ból
5. Send as Gift vagy Log in ha még nem léptél be, ha beléptél van egy beviteli mező, hogy kinek szeretnéd elküldeni, amibe beírod a nevét. Ne rontsd el!
6. a beviteli mező mellett a View message-re kattintva az előtűnő beviteli mezőbe írhatsz egy üzenetet pl. Boldog szülinapot.
7. Alatta kiválasztod, hogyan akarsz fizetni (Paypal vagy közvetlenül bankkártyával, ha nincs elkülönített számla a bankkártya mögött akkor a Paypalt javaslom, mert biztonságosabb)
8. beírod a kártya adatait vagy belépsz a Paypalba és fizetsz (bár a felületen forintot ír, EUR-t fog levonni, ezért Paypal esetén olcsóbb az átváltást a bankra bízni, mert kedvezőbb átváltást alkalmaznak, ez egy beállítás a Paypalban)
9. Akinek küldöd kap egy üzenetet, hogy kapott egy ajándékot, amit el kell majd fogadnia, erről te is kapsz üzenetet.

(#50457) Syd2012: Szerintem a játékban nem lehet másnak tankot venni, aranyért pedig csak ott lehet.

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#50457) Wiz Khalifa válasza Kakumix (#50456) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

És meglévő arannyal nem lehet másnak venni tankot?

Smoke some weed nigga!

(#50458) McSico válasza Kakumix (#50456) üzenetére


McSico
senior tag

Rendben. Köszönöm a segítséget.

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#50459) Drenadar válasza Wiz Khalifa (#50457) üzenetére


Drenadar
veterán

Nem.

(#50460) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Akinek kell az invite kód az dobjon meg egy pü-vel.

(#50461) CHaooSS


CHaooSS
őstag

A két waffentrager...

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#50462) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Ez Fincsi lett :D

(#50463) Iron Funeral


Iron Funeral
őstag

Azt figyelte valaki, hogy a remodellezett Panther nagyobb (magasabb) mint a Tiger II? :DDD
Historical accuracy™

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#50464) Drenadar válasza Iron Funeral (#50463) üzenetére


Drenadar
veterán

nem úgy volt hogy a pantherhez még nem is nyúltak? nem hogy a KThez?

(#50465) KaLeun


KaLeun
senior tag

BC 155 58 közvetlen célzással teljesen fókuszálva egy WTF-on, 3 lövedék jobbra el (vagy 50-60°-ra) és a negyedikre már nem volt időm... Megspórolhatták volna ezt az arty bugfixet, mert szokás szerint úgysem ért semmit.

Cila

(#50466) Dreadloord válasza SoulReaver (#50462) üzenetére


Dreadloord
senior tag

Nekem 8900 sebzésre, és 9 killre nem adta meg, jól leesett az ász kritériuma, lehet elő is veszem pár körre a 268-at:)

(#50467) SoulReaver válasza Dreadloord (#50466) üzenetére


SoulReaver
veterán

Lehet épp akkor toltam ki a 10k-s sebzést és azért nem adta oda XD
;-)

(#50468) Iron Funeral válasza Drenadar (#50464) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Első körben nem nyúltak hozzá de most bekerült a Panther/M18/Maus HD modellje.
Kövi körben jön még a T-34 és Centurion 7/1 (meg lehet hogy még valami, nem emlékszek most rá).

na de, hogy ne csak a számat tépjen itt vannak összehasonlítás képpen:
Panther
KT

KT remodell nem tudom, hogy mikor jön de gondolom a 9.0-ban nem lesz benn már.

ui. amúgy a Sceißturm is dagibb lett
#1
#2

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#50469) ballington


ballington
addikt

csatlakoznék:
nick név: iskibal

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#50470) SzrixHUN válasza #56230144 (#50450) üzenetére


SzrixHUN
újonc

Hát igen én tudom ha ha már T95 van nem fogok arra vissza térni. :N

Strix

(#50471) Cray Tyler válasza SzrixHUN (#50470) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

visszamennyé, amíg szépen kérünk

(#50472) Angel1981 válasza mcwolf79 (#50408) üzenetére


Angel1981
veterán

Attól függ, miről beszélünk.
Ha TD akkor még úgy is nagy hasznát veszi!
(Ha arra irányul a kérdésed, hogy ad-e még hozzá az álcához akkor is, akkor természetesen igen!)

(#50473) virkir válasza Bad Pritt (#50431) üzenetére


virkir
veterán

Hopsz... mit találtam neked.

A sárga az ammorack jelölése.

Meg azok a régi szép idők.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#50474) KaLeun


KaLeun
senior tag

Komolyan mondom szinte már hiányzott ez a felfokozott idegállapot ami a wotozással jár.

Mert nincs is annál jobb, mint amikor a tomato Maus és E-100 szakasz elindul a himmelsdorfi golgotára, követi őket a lila T57 páros és még 6 nehéz. Erre az ellen Bat kiáll a díszes társaság elé a várfokára (akárcsak egy Ranzar epizódban) és vidáman kitáraz rám, pedig már olyan szépen megetettem a támadó T57-et.

Miután miénk lett a hegy, mindenki kiállt a várfalra. Aztán eltartott egy darabig mire felfogták, hogy nincs kit lőni és az ellen már foglal. Az erkölcsi győzelem is csak azért lett a miénk, mert egy idióta IS-4 befoglalt mielőtt levadászták hős szakaszaink maradékát.

Cila

(#50475) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Úgy szeretem,mikor a "pro" 10k csatás emberke lenoob-oz, mert Erlenberg-en védekezőként a low tier-es T25/2-vel nem megyek balra körbe, és miután a jobb oldalt elsöpri a támadó csapat (15-ből kb. 11 ment arra) én visszamegyek késleltetni a támadást,amennyire tőlem telik.
De persze én vok a noob,mert nekem csak 2k csatám van (megjegyzem ez a 2. account-om :U )

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#50476) Pete55555 válasza KaLeun (#50474) üzenetére


Pete55555
addikt

Az hagyján. Mondtam én már, mikor elkezdtem a játékot is, hogy a 25% RNG hülyeség. Ma (is) tapasztaltam, hogy miért.
M12 3/3-ször átütötte a T32-met, ellőtte a sofőrt is, lövészt is. Na király, marad 110 HP-m. RNG kedvezett neki, vagy inkább nekem nem kedvezett, ugyanis alig találtam el valamit egész csata alatt.
Csatát vesztjük, jön rám 3 heavy. T29 lövi a seggemet. Lepattan. Na mondom lol.
IS-3 jön, lövi az oldalamat, pattan. 110 jön, másik oldalról, pattan!!!! T-29 újratölt, meglő, ÉS PATTAN.
4 lövést kaptam be, aminek át kellett volna hogy üssön, és lepattant mind. RNG nekem kedvezett...
És még nincs olyan, hogy low hp-s tankot nem lehet megölni...Menjenek a 25% RNG-vel a ..... ahova gondolom.
Felrakom a replayt is, ha valaki nem hinné el, ugye amiről nincs replay, az meg sem történt.
LINK

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#50477) Bingisz válasza Pete55555 (#50476) üzenetére


Bingisz
addikt

Nem ütött át egyszer sem az M12, különben egy vagy két lövésből meghaltál volna. Azért téged lőtt, mert a semmi közepén álltál. A végén meg a gyökerek a tornyodat lőtték, a T29 sem a seggedről pattant kétszer hanem a tornyodról. Nincs ebben a replayben semmi olyan amit az RNG intézett el akár neked, akár az enemynek.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#50478) Pete55555 válasza Bingisz (#50477) üzenetére


Pete55555
addikt

Mondjuk csata közben nem figyeltem hol lőnek. Ha mutatom a seggem, miért a tornyomat lövi? nem is értem.
M12 eltalált. Rosszul írtam. Mind1, felhúztam magam rajta, amúgy is szopóágon vagyok épp. Tesztszerverre meg nem lehet bejutni, 10000-en vannak előttem. Ezt sem értem, eddig azért nem kellett várni. Mi történt most 9.0-ban ennyien tesztelnek, vagy kisebb lett a szerver?

...Szeretem leracsniztatni...

(#50479) bigobert


bigobert
tag

Sziasztok!

Amx 50 100-on stabilizátort, célzásgyorsítót, és spall liner-t használok. Legényeknek van 6th sense, snapshot, safe stowage. A második skill sor még villog, nem tudtam dönteni. Smooth ride-ot azért nem fejlesztettem ki, mert menet közben nem nagyon szoktam lövöldözni.

Érdekelne a véleményetek, mit lenne érdemes cserélni? BiA+venti fontosabb lenne, mint pl. szerelés mindenkinek? Esetleg bino/optics + látásjavító skillek?

[ Szerkesztve ]

(#50481) Drenadar válasza #40993792 (#50480) üzenetére


Drenadar
veterán

némelyik tank tornyának a hátulja nagyon puha... és ha átlövi a tornyát, akkor onnan is lehet ammo rackat lőni. persze van pár kivétel...

(#50482) Bingisz


Bingisz
addikt

Én még nem láttam ekkora szívvel játszó WoT játékost:
link

:B :))

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#50483) Angel1981 válasza mcwolf79 (#50444) üzenetére


Angel1981
veterán

A Hellcat a saját szintjén sokkal jobb, mint a T25/2!
Míg az előbbit szinte mindenki, az utóbbit szinte senki sem tartja meg! :P
(Ettől persze nem rossz tank, de a Hellcat mellett nincs értelme, ha "fun"-t akar az ember.)

[ Szerkesztve ]

(#50484) #56230144 válasza Bingisz (#50482) üzenetére


#56230144
törölt tag

Haveromnak elküldtem a csatornáját, már tölti is a wotot :DDD

(#50486) Drenadar válasza #40993792 (#50485) üzenetére


Drenadar
veterán

erre is vannak kivételek... pl a jó kis excelsior prémium heavynek az oldala nagyon papir, viszont a segge pont ugyanolyan páncélozott mint az eleje... :) de ha jól tudom a t28 proto segge sem túl puha :D

(#50488) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Amúgy kinek mi a kedvenc tankja? ( med,heavy,td,arty,light)

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#50490) CHaooSS válasza #40993792 (#50489) üzenetére


CHaooSS
őstag

Hetzer az tényleg mókás kis tank, Stug3 elég jó és örülök, hogy jön egy kisebb verzió belőle

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#50491) Drenadar válasza CHaooSS (#50488) üzenetére


Drenadar
veterán

FV215b :$

(#50492) Bad Pritt válasza CHaooSS (#50488) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Med: T-54
Heavy: Conqueror
TD: Jagdpanther II
Light: Pz. 1C
Arty: az nincs :DDD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#50493) TESCO-Zsömle válasza CHaooSS (#50488) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Egyelőre az AMX 50B ül a trónon, de a WT-ág valamennyi tankjával élvezetes volt aprítani. (Pz4-nél járok)

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#50494) diegho válasza CHaooSS (#50488) üzenetére


diegho
nagyúr

Light: chaffee
Med: M46 patton
Heavy: E-100
TD: T30
Arty: tankos játék

(#50495) Pete55555 válasza #40993792 (#50480) üzenetére


Pete55555
addikt

Na igen, csak így most jó nagy hülyeséget írtam az RNG-vel kapcsolatban előző hsz-ben.
Valamiért logikusnak tartanék bizonyos dolgokat. Az IS-3 ráadásul nem is volt hülye, 1000 WN8 feletti ha jól emlékszem.

(#50494) diegho Ilyen jó a Chaffe? Vagy csak személyes preferencia ?

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#50496) sebijani1982 válasza CHaooSS (#50488) üzenetére


sebijani1982
senior tag

TD: ISU = OBJ 268 mindkettő a trónon!
Heavy: IS-3, KV-3
Med: PzIV a 10,5-el.
Trollkodásra: E25

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#50497) Simulacrum válasza CHaooSS (#50488) üzenetére


Simulacrum
senior tag

könnyű: T71
közepes: nagyon nehéz itt egyet választani, legyen az M48 Patton, de a T69-et is ugyanúgy imádom, a T-54-ről nem is beszélve :)
nehéz: E-75
páncélvadász: Jagdtiger
arty: szerencsére ide nem tudok írni semmit

(#50498) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Látom sokan nem szeretik itt az artyt :D

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#50499) Enzolord válasza CHaooSS (#50488) üzenetére


Enzolord
addikt

Light: pz1c
Med: type59
Heavy: Maus
Td: fv 215b 183
Arty: phö...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#50500) Joe.36


Joe.36
addikt

Light: -
Med: Bat-Ch
Heavy: E-100
Td: JGP E-100
Arty: -

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.