Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#50251) Drenadar válasza unravel (#50248) üzenetére


Drenadar
veterán

én csak a grafikát hasonlítom össze, és azt miért is ne lehetne megtenni? :|

(#50249) Szepi1979: ez egy baromság... egy autószervizben sem javítanak ki minden horpadást és kopást a kocsidon és nem fényezik újra, csak mert miután lerobbant mert elszállt a kuplungod, vagy a váltód és ezt kijavítják...... ezt a baromságot.
Egész egyszerűen csak egyszerűbb nekik így megoldani, mint azzal is számolni, hogy a sok csata nyomát hordozza magán a tank.

[ Szerkesztve ]

(#50252) ddt500hu válasza dfsz34 (#50211) üzenetére


ddt500hu
veterán

Szerencsére a Tortoise az egyik kedvenc tankom lett mióta meg van a 120-as ágyú rá. Csak úgy fossa az XP-t. Szerintem 1 hét és meg van a 183-as. :)

(#50253) Mister_X válasza Sanya (#50229) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ez most vicc akart lenni?

@HáGé: igen, kellene akkor szakazoni, bár nagyjából mindnig lenne kivel, de úgy vagyok vele, hogy szólózva próbálkozom elsőnek. :K

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#50254) Djuree válasza Angel1981 (#50245) üzenetére


Djuree
félisten

a láncfeszítő az a kis görgő, de az meg nem hitbox, ott csak a lánc esik le, ha már beljebb lövöm akkor az igen, az hitbox, de ha csak a láncnál lövöm meg ott a legszélen akkor ott nem szokott sebződni a tank, legalábbis nekem, biztos bugos példányom van. :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#50255) Djuree válasza Drenadar (#50244) üzenetére


Djuree
félisten

nekem is játéktanknak tűnnek. lehet hülye vagyok de a mostaniak nekem szebbek képek alapján.ezek olyan rajzfilmesek kicsit, mintha egy borderlands vagy diablo3 graffal készültek volna. nem tetszenek...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#50256) unravel válasza Drenadar (#50251) üzenetére


unravel
őstag

Nem lehet, mert értelmetlen és zizinek fognak gondolni. :)
HALLLLÓ! Két külön csapat csinálta. Mit vártál, hogy ugyanúgy fog kinézni? :)

Csináld azt, hogy döntsd el a wot-ról, hogy tetszik vagy nem tetszik.

Utána -ha akarod- nézd meg vagy próbáld ki a WTGF-et és arról is dönts, hogy jó-e vagy sem.

Semmi köze a két játéknak egymáshoz.

¯\_(ツ)_/¯

(#50257) psycroptic válasza Djuree (#50254) üzenetére


psycroptic
őstag

Nekem szokta ott sebezni csak arra kell figyelni, hogy a skúló a tank teste felé menjen tovább ne pedig kifelé.

PSNID: Tomy83PS

(#50258) Drenadar válasza unravel (#50256) üzenetére


Drenadar
veterán

nyilván graf alapján a CoDot és a BF sorozatot sem szokták összehasonlítani, hiszen... HISZEN! 2 külön csapat csinálta! :W

gondolom két kocsit sem szoktál összehasonlítani, mert két külön gyárban készül, és szigorúan két vagy több csajról sem szoktad kinyilvánítani, hogy melyik a szebb, hiszen mindegyik másik lyukból mászott elő, tehát jogtalan az összehasonlítás és még a végén idiótának néznének...

boccs de ezt még tudod ragozni? szórakoztató a logikád...

(#50259) sestertius


sestertius
őstag

Bocs a láma kérdésért, de egy küldetés teljesítése során kaptam egy olyat, hogy "Coated Optics (x1)". Ez mi? :) :R

Régi ph 88 pozitív negatív nélkül, új ph-n azon felül...

(#50260) Drenadar válasza sestertius (#50259) üzenetére


Drenadar
veterán

felszerelés! garázsban tudod feltenni a fémkupacra, nagyjából a képernyő közepén.

(#50261) Djuree válasza psycroptic (#50257) üzenetére


Djuree
félisten

lehet akkor nekem is szokta, most nem emlékszek fejből hirtelen erre. derékszögből sebzi, de ha be van forgatva akkor tuti h csak láncol.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#50262) Bad Pritt válasza Mister_X (#50253) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Pont fordítva kéne, előbb sok szakasz, valaki vezessen, mutogasson esetleg (elvégre bringázni sem magadtól tanultál meg, nem? Ha meg igen, akkor tudd meg, másoknak segítettek :P ) és utána lehet egyedül raptorkodni. Ezért nem ajánlanám pl az E 25-öt, az az ultimate fun tank, de neked nem tetszett (most), nem véletlenül. Majd később. :)
Én szeretek mindenféle formákkal szakaszozni, különböző emberekkel különböző módon lehet játszani és ez így jó. Érdemes szakaszban menni, a saját hatékonyságod nő ezzel, nem mindenki egyszemélyes terminator hadtest (mégha azt is hiszi magáról...).

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#50263) Chris0321


Chris0321
addikt

(#50264) Djuree válasza Chris0321 (#50263) üzenetére


Djuree
félisten

elég sovány. legalább egy 3x xp-t bedobhattak vna...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#50265) Iron Funeral válasza Szepi1979 (#50249) üzenetére


Iron Funeral
őstag

"WG" "majd" - kb. 2017-re ez meg is valósul.

Igazából nekem az tetszene a legjobban, ha a frissen megvett tank újszerű állapotban lenne, a lejátszott meccsek számával meg egyre jobban "bekopna", esetleg látszanának rajta javításnyomok, extra páncéllemezek (lánctalprészek).
Aki játszott annó a SWINE-nevű csudajó magyar RTS-el az tudja, hogy mire gondolok :)

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#50266) sestertius válasza Drenadar (#50260) üzenetére


sestertius
őstag

Megtaláltam, köszönet - egy olyan helyen, ahová eddig véletlenül sem kattintottam soha... 10000 meccs után ide is elérkeztem... kicsit gáz? :D :R

Régi ph 88 pozitív negatív nélkül, új ph-n azon felül...

(#50267) Bad Pritt válasza Chris0321 (#50263) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Veszek egy TOG-ot. :))

Amúgy szóba került az FV TD meg a Teknőc: Diarmanddal beszéltük régen, mikor húzta azt az ágat, hogy a Tortoise (meg még pár brit td) olyan, mintha két szint közé lenne belőve: papíron 9-es, de simán beillene 10-esnek is, kvázi tier 9.5-ös. :D

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#50268) Drenadar válasza sestertius (#50266) üzenetére


Drenadar
veterán

jesszusom... lejátszottál 10 ezer meccset, úgy hogy nem jöttél rá, hogy vannak felszerelések a játékban?
javítóról se tudtál akkor?

(#50269) Bad Pritt válasza Iron Funeral (#50265) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Úgy lehetne, hogy ha megvan minden modul, akkor leharcoltabb lesz, mikor megvan a kövi tank/tankok, akkor meg még leharcoltabb. Veterán meg elit státusz, mint a SWINE-ban. :))

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#50270) Angel1981 válasza diegho (#50233) üzenetére


Angel1981
veterán

No, akkor probléma megoldva - nem kell emiatt majd új accot kezdened! :D

Nekem a 8.10-ben lett elegem végleg a "chatből" (inkább nevezném gyűlölködő / beszólogató / anyázó fórumnak), akkor még moddal kapcsoltam ki, és örvendtem, amikor a 8.11-ben ez már opció lett!

Emlékszem anno, amikor még valaki chatkikapcsoló modot keresett itt fórumon, pár arrogánsabb veterán megszólta, hogy ez egy csapatjáték, meg stb. de én valahogy nagyon nem érzem a hiányát, és valahogy a statjaim sem romlottak - ahogy elnézem, Neked sem! :D

(#50271) Djuree válasza sestertius (#50266) üzenetére


Djuree
félisten

:Y

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#50272) sestertius válasza Drenadar (#50268) üzenetére


sestertius
őstag

De, azokat folyamatosan használtam és használom most is... csak azt a részt nem, ahol ez volt... :D
Ezekre költöttem csak eddig, meg néha álca festés ilyenek.. ezekre eddig soha. Gondolom ezért is van közel 30 millám felhasználatlanul... csak ott áll....

[ Szerkesztve ]

Régi ph 88 pozitív negatív nélkül, új ph-n azon felül...

(#50273) Máté94 válasza Bad Pritt (#50262) üzenetére


Máté94
addikt

Megtaníthatnád neki, hogy a heavy tank az nem scout, és nem megyünk vele bokorban kempelő TD-ket spottolni. :))

(#50274) Djuree válasza Máté94 (#50273) üzenetére


Djuree
félisten

dehogynem! tegnap egy t110e4 írta egy kv-4-nek hogy menjen nyugodtan előre spotolni, majd az e4 megvédi. erre a kv-4 beírta: ..i.. :DDD olyan jót röhögtem, hogy kiesett a kezemből az egér. :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#50275) Bad Pritt válasza Máté94 (#50273) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ilyet nem tanítok neki, ezt mindenki tudja, nem? ;] Majd ha azt mondja, kell a társaságom, akkor kikupálom kicsit. :P
Imádom amúgy, mikor az IS-3 megy be a varázserdőbe Murovankán spottolni a bokortól bokorig sorban álló td-ket.

Más: nézzétek meg QB új videóját, ha tetszett a Duel of the Imbeciles, akkor ez is tetszeni fog. Fenomenális. :C

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#50276) Angel1981 válasza Djuree (#50254) üzenetére


Angel1981
veterán

Korrigálás; láncvezető kerék, nem görgő, ezt valóban elírtam.
És nálam sebződik úgy a tank, és pl. QB-nél is...

#50257 psycroptic: ebben van igazság, de én úgy figyeltem meg, hogyha eléggé nagy méretű a kerék, akkor szinte mindig sebződik a vas, mindegy, hogy milyen irányban megy a lövedék.

#50263 Chris0321: no, akkor csak jól sejtettem tegnap, hogy nem az lesz a hétvége, amit az ESL kapcsán kiírtak!
Ráadásul jó is!

[ Szerkesztve ]

(#50277) Máté94 válasza Bad Pritt (#50275) üzenetére


Máté94
addikt

"De kempleni az gyáva dolog", eközben VII-es tankokkal Tier IX-es csatában... :O ;]

(#50278) Iron Funeral válasza Bad Pritt (#50269) üzenetére


Iron Funeral
őstag

De most nem lenne fasza dolog, őszintén?

:)

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#50279) Enzolord válasza sestertius (#50266) üzenetére


Enzolord
addikt

Jajj....:)
Amúgy a látótávolságot növeli mozgás közben 10 %-kal...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#50280) Smish


Smish
tag

[link]

Érdekes máshol képesek gondolkodni is!
Remélem a War Thunder-ben vagy az armored warfare-ban is lesz hasonló rendszer és végre rákényszerítik az
ostoba wargaming-et hogy lépjenek valamit.

Mennyivel is élvezetesebb lenne a játék ha max 2 tiert rakna össze és nem kéne 10 meccsből 8-szor +2 tier ellen nyomni tök esélytelenül.
+ ha még a statisztika szerint osztaná szét az emebereket.... hmmm... belelóg a bilibe a kezem:)

(#50281) Chris0321 válasza Smish (#50280) üzenetére


Chris0321
addikt

Régen 3 tiernyi volt a különbség a tankok között, az artynál pedig 5! Mégis tudtunk fejlődni.

(#50282) Mister_X válasza Máté94 (#50273) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem is csinálok ilyeneket :(( Ha útban van a TD, az az ő baja :DDD

@HáGé: most estem le a székemről :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#50283) Angel1981 válasza Drenadar (#50258) üzenetére


Angel1981
veterán

"és szigorúan két vagy több csajról sem szoktad kinyilvánítani, hogy melyik a szebb, hiszen mindegyik másik lyukból mászott elő"

Ez óriási! :C
Bocs, de lopom - persze csak máshol fogom elővenni, itt tiszteletben tartom a copyrightot! :D

#50266 sestertius: mi van? :F

[ Szerkesztve ]

(#50284) CHaooSS válasza Smish (#50280) üzenetére


CHaooSS
őstag

semmi gond nincs akkor, ha magasabb tierbe rak be. több xp és nagyobb élvezet, én szeretem

az MM-el viszont tényleg kéne kezdeni valamit

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#50285) Linkin válasza Smish (#50280) üzenetére


Linkin
senior tag

Ezt a skill alapú MM-et elkéne felejteni jó ez így ahogy van tök élvezem mikor egyedül kicsinálom a vörös hadsereget ha meg velem vannak akkor csak kihasználom őket fedezéknek használom őket meg ha úgy látom tudom gennyóság de nem engedem vissza és akkor van egy jó kis fedezékem pluszba

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#50286) Djuree válasza CHaooSS (#50284) üzenetére


Djuree
félisten

nekem sincs gondom ezzel hogy magasabb tierbe rak. ez is egyfajta taktikát követel meg pluszban a csata mellett, hogy próbáld elkerülni a +2 tieres gépet. ha meg ügyes vagy kapsz egy zsák xp-t ha lesebzed őket hátulról. én direkt keresem az ilyen lehetőségeket.

Linkin: tudom gennyóság de nem engedem vissza és akkor van egy jó kis fedezékem pluszba.
namost erre mit mondjak? :U

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#50287) Drenadar válasza Angel1981 (#50283) üzenetére


Drenadar
veterán

Örülök ha megtudtam nevettetni legalább egy embert :-D lophatod nyugodtan, de sztem ez csak akkor üt ha az ember tudja az előzményeket is... Azok nélkül parasztság mert a csajokat természetesen tiszteljük

(#50288) unravel válasza Drenadar (#50287) üzenetére


unravel
őstag

Te is tudod, hogy nagyon rossz hasonlat volt. :D

¯\_(ツ)_/¯

(#50289) Angel1981 válasza Bad Pritt (#50275) üzenetére


Angel1981
veterán

Hát nem rendelkeznek olyan taktikai / stratégiai érzékkel, mint Napóleon, vagy Nagy Sándor, az biztos! :))

#50287 Drenadar: hát persze, hogy csak akkor üt, de akkor nagyon nagyot! :D
Természetesen csak akkor fogom ellőni, ha nagyon adja magát - ez lehet akár évek kérdése is - de biztosan nem fogom elfelejteni! :R

unravel: természetesen szándékosan túlzott, hogy jobban kijöjjön a mondandója / értetlenkedése, és igazat kell adnom Neki!
Nem értelek, hogy miért ne lehetne grafikailag összehasonlítani a kettőt, amikor mindkettő tankos FPS / RPG?
Hogy játékmenetben csak részben összehasonlíthatóak, az OK, mert avatott szem már most is látja, hogy hiába ugyanaz a feldolgozandó téma, játékélmény tekintetében eléggé más aspektusból közelítik meg.
Grafikailag azonban simán lehet őket méregetni, mert ott a cél mindkettőnél egyértelműen, és objektíven ugyanaz; a legszebbnek lenni a kategóriában!
Persze a szépség is relatív, de mégis vannak szépségversenyek! :)

[ Szerkesztve ]

(#50290) Mister_X válasza Angel1981 (#50289) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Tankos RPG???!! :C :C

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#50291) TESCO-Zsömle válasza unravel (#50256) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ez így nettó hülyeség. Már miért ne lehetne két azonos piaci közönséget megcélzó konkurens terméket összehasonlítani? Egyáltalán akkor miket lehet összehasonlítani és mi alapján? Drenadar hasonlatai pedig tökéletesen helytállóak, bár a hölgyek ugyan nem piaci termékek (már ahol) de ők is azonos célközönséget céloznak meg, szóval...

Angel1981: Ne felejtsd el, hogy itt két termékről van szó, amik egyazon piac (játék) egyazon részén (tankos lövöldözős) próbálnak meg érvényesülni. A célközönség ugyanaz. (tankokat és lövöldözést szerető játékosok) Ez már önmagában elegendő alap az összehasonlításra és még csak le se kell szűkíteni a dolgot pusztán a grafikára, lehet nézni globálisan mind a kettőt, hogy melyik miért lesz életképesebb az adott piacon.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#50292) Zadia


Zadia
senior tag

Na, egy darabig elég lesz a med tankokból.
Van T-44, PantherII, és most vettem meg az M26 Persing-et. :C

(#50293) TESCO-Zsömle válasza Mister_X (#50290) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ha már RPG-s tank nincs a játékban... :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#50294) Bad Pritt válasza TESCO-Zsömle (#50293) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Egyik hírcsokorban írtak a Sheridanről, bebaszna, ha beraknák (nem fogják), Shillelagh rakétákkal lehetne egylövésezni a Mausokat. :DDD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#50295) TESCO-Zsömle válasza Bad Pritt (#50294) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem fogják berakni, mert a Wot-ban nincs megírva a megfelelő fizika a rakétáknak.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#50296) Bad Pritt válasza TESCO-Zsömle (#50295) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Igen, oda is írtam, hogy nem fogják. :P Legalábbis még...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#50297) Angel1981 válasza TESCO-Zsömle (#50291) üzenetére


Angel1981
veterán

Úgy teljesen igazad van, én csak óvatos akartam lenni, amikor azt írtam, "csak részben összehasonlíthatóak". :)

Egyébként szerintem a WT jelenlegi formájában inkább rétegjáték, de még kiderül, valószínűleg még a megjelenése után is sokat fog alakulni viszonylag rövid idő alatt.

(#50298) Simulacrum válasza Bad Pritt (#50275) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Igazából nagyon szép dolog a segítés, de ne top tankkal! Ha alul vagyok és van rá lehetőségem én is segítek beragadt tankon, de ha top vagyok akkor nem ez a dolgom. Nagyon jó videó. :-)

(#50299) stupid user


stupid user
tag

Szevasztok,

technikai jellegű kérdésem volna: vettem t49-re 3 féle álcafestést (téli, nyári, sivatagi), de nem jelenik meg rajta.
Elképzelhető, hogy csak várni kell?, vagy az lehet a baj, hogy nem a gyári skineket használom?

Előre is köszönöm a segítséget.

" ... TILTJUK a kulturált társalgást szembeötlően zavaró, agresszív, vulgáris, obszcén, hangulatkeltő hozzászólásokat (a hozzászóláshoz értve a nicknevet, aláírást és egyéb, a felhasználó által megadott adatot)... "

(#50300) unravel


unravel
őstag

Akkor hasonlítgassátok. :) Különbözőek vagyunk. Akkor majd én eldöntöm magamnak, hogy tetszik-e vagy sem.
Nekem az a fura a WTben, hogy 2 percet kell hunyorítani és akkor sem látom mire céloz/talál a játékos. :))
De ez itt off.
szóval:

Az alap default XVM konfiguráció tud szpotolásjelzőt tenni a tankikonok mellé?
a, nem
b, igen, de ki van kapcsolva
c, igen, de az alap konfig nem tartalmazza

¯\_(ツ)_/¯

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.