Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#50351) Joe-T válasza CHaooSS (#50350) üzenetére


Joe-T
tag

Köszönöm szépen az információt, mostmár tisztább a dolog!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#50352) Bad Pritt válasza Angel1981 (#50349) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A venti számomra teljesen érzékelhetetlen volt, mentem 100 csatát ventivel, utána átraktam inkább a távcsövet, na az feltűnő különbséget hozott.
A venti akkor számít, ha csoki-ropi-kólázol és a srácok is BiA-sok, az masszív 10%-ot ad mindenhez, az már számít. Anélkül szerintem fölösleges, többet ér a plusz látótáv, főleg, ha megvan az a két plusz képesség is a legénységen. De mindenki azt rak rá, amit akar, az én tapasztalatom ez. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#50353) Steven88


Steven88
tag

Sziasztok
Valaki találkozott már olyan hibával, hogy csata után mikor kilép a garázsba a legénység frissítés töltődik és nem áll meg? Egyedül a játék bezárása segít. Nem olyan nagy gond de néha idegesítő, ja és a micro patch óta csinálja.

Másik kérdésem az lenne, hogy a parancsnoknak érdemes a mentor skill-t betenni? IS-3 ra lenne, BIA+venti már van.

(#50354) myckey válasza Bad Pritt (#50352) üzenetére


myckey
veterán

én is csak arra rakok ventit,amin már van elit alakulat :K

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#50355) Bad Pritt válasza Steven88 (#50353) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Szerintem inkább felderítőt érdemes, ha a hatodik érzék és a javítás már ki van húzva a bia mellett.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#50356) Chris0321 válasza Steven88 (#50353) üzenetére


Chris0321
addikt

Nekem is ezt csinálta, egy ideig nem volt semmi gond aztán egymás után 3*. Körbenéztem kicsit, azt írták mod nélkül kell megpróbálni. Mivel mod nélkül nincs kedvem játszani nem sokkal a pach előtt nem fogok modokat vadászni melyik működhet legközelebb a frissítés után próbálkozom.

(#50357) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Nekem nem jön ben a wg.eu. Másnál mi a szitu?

Amd - Radeon - Ryzen

(#50358) Chris0321 válasza Gyuri27 (#50357) üzenetére


Chris0321
addikt

Nálam bejött elég gyorsan.

(#50359) Steven88


Steven88
tag

Köszönöm a válaszokat.

(#50360) bullseye válasza Angel1981 (#50227) üzenetére


bullseye
addikt

És a legszebb az első komment: TD-knek amúgy sem kéne lenniük a játékban. :U

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#50361) Jolet


Jolet
őstag

ne nekem köszönjétek:

"Razer promóciós kódot osztogat!
Igénylés menete:
1. regisztrálj egy Razer ID-t a honlapjukon, és kattincs az aktiváló e-mailre amit küldenek!
2. Miután megvagy töltsd le tőlük a Razer Comms progit és installáld. (hasonló mint az overwolf)
3. lépj be az installált programba a Razer IDvel.
4. WoT honlapon kattints a Razeres liga promóra és tippeld meg melyik csapat nyeri az idei kupát! A tipped instant 3 prémnapos promóció kóddal jutalmazza+ egy meghívó kódot is kapsz új játékosra ami 7 nap prémet és 1000 goldot ad az újhúsnak.
Kipróbáltam és működik, nem kell sem venni semmit sem. Ha már van esetleg RazerID-d akkor elég ha csak tippelsz. Új regeseknek csak akkor engedi ha valami Razeres cucc van a gépeden ezért javaslom a Comms progit mert az ingyé van és nem kell hozzá burzsuj egeret venni."

én kipróbáltam és működik...

ja és nekem nem kell az invitekód:

NTRDR-EXP63-CMDZW-CC6MF

használjátok egészséggel

[ Szerkesztve ]

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#50362) Bad Pritt válasza Jolet (#50361) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Szintén, 5 perce csináltam meg, a Comms meg már le is került a gépemről. :DDD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#50363) psycroptic válasza Jolet (#50361) üzenetére


psycroptic
őstag

Nagyon szépen köszönöm szépen! :R

PSNID: Tomy83PS

(#50364) myckey


myckey
veterán

a sok ingyé élő!
köztük én is ;]

aki letörli a programot aszt jól megaszondom majd

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#50365) Jolet válasza myckey (#50364) üzenetére


Jolet
őstag

most pont jól jött, mert 1 napom volt már csak bár az elmúlt egy évben nem vettem prémfiókot
(hála az nvideás kódoknak)

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#50366) CHaooSS


CHaooSS
őstag

itt egy kód
WE46V-NURFZ-GKNKU-RM3FC
oroszra nem jó. :(((

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#50367) marked one94


marked one94
őstag

Ha valakinek van még felesleges kódja elfogadom :)

You'll Never Walk Alone

(#50368) dfsz34


dfsz34
őstag

Na kérem szépen, végeztem a kísérlettel, hogy milyen hatása van a teljesítményre a prém kajának. Ugyanabban a napszakban mentem, kb mindig ugyanannyi csatát felváltva prém kajával és nélküle. Random mind.

Az N1 kredit a nettó kredít mínusz a felhasznált fogyóeszközök teljes áron (mindenből van készleten, ezért nekem kellett kiszámolnom, mert a program alapból ugye nem mutatja ilyenkor). N2 kredit esetében meg az akciós árat vettem figyelembe. Nekem mindenből van készleten bőven, mert bevásároltam rendesen az akciókban, úgyhogy igazából az n2 volt a valós bevételem átlagban.

Tanulság annyi, hogy a JT8.8 esetében látszik egyedül komoly hatás és ha sikerül akcióban bevásárolni, akkor még a kredit is hasonlóan marad. A t34 is tulajdonképpen akciósan bevásárolva végül is vállalható, de a tankon magán nem éreztem a javulást, de ez szubjektív persze. A su-val képtelenség kitermelni és javulást sem éreztem.

A JT8.8 tényleg úgy viselkekedik, mintha egy sebész szikéje lenne a 132%-os lövésszel, nem tudom ezt máshogy leírni. Iszonyú pontos lesz, gyenge pontokat sorozatban belövi. Egy gond van csak, hogy a tűzoltó berendezés helyére megy. 21 csata alatt egyszer kellett volna a tűzoltó, tehát elvileg vállalható a kockázat, ha vigyáz az aljára az ember és ez még javítható is tovább a legénységi tulajdonságokkal (megelőző karbantartás, tűzoltó).

A teljes file is megvan, minden csata részletével, de szerintem sokat nem mondana, elég az összesítő. Ha valaki bármi más részletre kíváncsi, akkor kérdezzen.

(#50369) xenom0rph


xenom0rph
őstag

10-ből 9 meccs a rákos sand riveren....

halahala

(#50371) myckey válasza dfsz34 (#50368) üzenetére


myckey
veterán

korrekt!
:K

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#50372) CHaooSS válasza dfsz34 (#50368) üzenetére


CHaooSS
őstag

nice :C

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#50374) xenom0rph


xenom0rph
őstag

A legénység átképzéssel kapcsolatban tudnátok linkelni egy hasznos leírást lenne pár megválaszolatlan kérdésem, még sosem képeztem át legénységet :B

halahala

(#50375) CHaooSS válasza xenom0rph (#50374) üzenetére


CHaooSS
őstag

írd ide nyugodtan

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#50376) xenom0rph válasza CHaooSS (#50375) üzenetére


xenom0rph
őstag

Szóval ez az egész hogy működik? Például most van egy VK36.00H-m ezután megveszem a Tigris 1-et .Ennek a VK legénységének tegyük fel, hogy van egy ilyen "különleges képzettsége" . Ha én most átképzem 80%-osan a Tigrisbe a legénységéket akkor eltűnik ez a bizonyos különleges képesség és ha eléri a 100%-ot akkor kaphat még újabbakat? Többször olvastam itt az átültetés kifejezést, az egyenlő azzal hogy átképzem? Az átképzés után mi lesz annak a tanknak a legénységével amelyiket átképeztem? :R

halahala

(#50377) CHaooSS válasza xenom0rph (#50376) üzenetére


CHaooSS
őstag

Szimplán átképzed mondjuk 80 v 90%-ra( típustól függően). Minden skillje megmarad, semmi változás nem történik.
ha mondjuk 50% volt a bia akkor az 50% is marad.

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#50378) egyedülülő válasza CHaooSS (#50377) üzenetére


egyedülülő
őstag

Azt szeretném kérdezni, hogy a razer oldalán kiadott kódoknak van e lejárati ideje, mert nem használnám még el a kódot ha nem muszáj, csak jövő héten.

Sorry véletlen neked címeztem.

[ Szerkesztve ]

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#50379) CHaooSS válasza egyedülülő (#50378) üzenetére


CHaooSS
őstag

Nincs ezeknek lejárati idejük, ha jó tudom.

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#50380) Tomi0703 válasza marked one94 (#50367) üzenetére


Tomi0703
őstag

Uj acchoz? Nekem holnap lesz, ha addig nem kapsz.

(#50382) marked one94: Akko jovan akko.
Meg egy ujat kezdesz? :D

[ Szerkesztve ]

(#50381) Pete55555


Pete55555
addikt

Jött most ugye új javítás tesztszerverre, ez a 650 Mb-os valami. Én nem tudom mit csináltak, de kérte a játék, hogy nézzem át a graf beállításokat, vagy ő majd beállítja nekem. Hát mondom állítsad. Gyönyörű lett a játék, medium grafikát lőtt be a game magának, így 40-50 FPS 70-80%-os proci kihasználtság, VGA 50 és 90% között lett "kihajtva". (Konfigom adatlapomon)
Szóval valamit jól csinálnak a srácok, mert ez most így nagyon bejön nekem :C

...Szeretem leracsniztatni...

(#50382) marked one94 válasza Tomi0703 (#50380) üzenetére


marked one94
őstag

Már kaptam de azért köszi :R

You'll Never Walk Alone

(#50383) CHaooSS válasza Pete55555 (#50381) üzenetére


CHaooSS
őstag

Meglesem akkor én is

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#50384) egyedülülő válasza Pete55555 (#50381) üzenetére


egyedülülő
őstag

Megkérdezhetném mivel méred az értékeket?

Én tegnap este néztem tesztszervert utoljára. Ez a frissítés azóta jött?

[ Szerkesztve ]

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#50385) otto14 válasza egyedülülő (#50384) üzenetére


otto14
senior tag

*Játékon belül a bal felső sarokban írja :D

Jah, feladatkezelő, msi afterburner, gpu-z a legegyszerűbb vga kihasztnáltsághoz

[ Szerkesztve ]

asd

(#50386) egyedülülő válasza otto14 (#50385) üzenetére


egyedülülő
őstag

Az fps-t tudom, de a cpu vga kihasználtságra gondoltam.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#50387) Pete55555 válasza egyedülülő (#50386) üzenetére


Pete55555
addikt

Ahogy fentebb írta is a kollega. Feladatkezelő, MSI afterburner.

...Szeretem leracsniztatni...

(#50388) egyedülülő


egyedülülő
őstag

Köszönöm szépen. :R

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#50389) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Bocs, ha már volt, de van már valami hang mod a löveg hangokra, ami működik?

Köszi!

(#50390) #95904256


#95904256
törölt tag

Erlenberg, FV304-gyel, tier7, bázisvédés, 6:6-nál elveszítettük... az összes heavy tankunk a piros zászlót kereste a térkép másik oldalán... nem, ez még nem április elseje... megyek vissza kisebb tierbe, ott legalább van mivel magyarázni az ilyen fiaskókat...

[ Szerkesztve ]

(#50391) Djuree


Djuree
félisten

mai napi sokadik határtalan zseniális csapatom:

a 3 jgpz e-100 az minek játszik ezzel a játékkal?

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#50392) sebijani1982 válasza SoulReaver (#50389) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Itt a Gnomefather's és a Crysis Warhead hangok mennek a micropatch után.

Ha a teszt szerverre gondolsz, akkor passzolok.

[ Szerkesztve ]

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#50393) joergie válasza #95904256 (#50390) üzenetére


joergie
őstag

jaj azt imádom. himmelsdorfon beálltam balalsó sarokba(minimap szerint) fv304-el, ellen foglalt, nem egyszer lőttem vissza 90+ foglalásnál az ellent(akár vakon), végül 200+ védőpontom lett belőle :D az a legélvezetesebb arty. izgalmas a frontvonal mögött 300m-el bújkálni, és szigorúan csekkolni a minimapot, mi történik éppen :))

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#50394) Angel1981 válasza dfsz34 (#50368) üzenetére


Angel1981
veterán

Wow, ez jó, köszi az elemzést! :R

(#50395) Chris0321 válasza #95904256 (#50390) üzenetére


Chris0321
addikt

Én amint berakták a lehetőséget, hogy ki lehet kapcsolni ezeket a csatamódokat kivettem mellőlük a pipát. Épp eleget szívtam velük míg kötelező volt, párszor előfordult, hogy egy hülye beírt a chat-ba, hogy DEF!!!! A kellemetlen csak az volt, hogy nekünk kellett volna támadni persze meg nem mozdultak volna csak várták, hogy jöjjön az ellenség de nem történt semmi. Hiába írtam nekik normálisan majd szitkozódva, hogy mozduljanak már meg nem csináltak semmit.

(#50396) #95904256 válasza joergie (#50393) üzenetére


#95904256
törölt tag

Az FV304 szerintem is az egyik legizgalmasabb arty. Az előbb egy T28-as nulláztam le vele 3-4 lövésből, úgy hogy még egy med is forgolódott körülötte. Ezt persze úgy kell érteni, hogy camofestésem egy része rákenődött a két vasra. ;]

(#50397) Viktoár válasza Jolet (#50361) üzenetére


Viktoár
addikt

Nekem nem jelenik meg a razeres kód a kis ablakba.Ilyenkor mi a helyzet? :)

Üdv:Viktor

(#50398) L-e-f-i-e válasza Viktoár (#50397) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Próbáld meg később nekem se jelent meg először hiába próbáltam többször, utána fél óra múlva megpróbáltam újra akkor megjelent :)

=^-^=

(#50399) Viktoár válasza L-e-f-i-e (#50398) üzenetére


Viktoár
addikt

Okés,köszi addig megyek pár kört. :)

Üdv:Viktor

(#50400) #56230144 válasza Viktoár (#50399) üzenetére


#56230144
törölt tag

firefoxal nekem nem mutatta, viszont chromeval igen.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.