Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#220557) aginor válasza Zoolee1976 (#220551) üzenetére


aginor
addikt

10-es szinten szerintem a 277 sokkal jobb. Mozgékony, troll páncélzat, és az ágyúja ugyan nem durran akkorát, mint az IS7 130-asa, de cserébe elég jól -mármár mediumosan- kezelhető.
Amennyiben viszont a 9-eseket nézzük, akkor a 257 egy jól kezelhető tank, közepes páncélzattal, ellenben a T10-től idegzsábát kaptam. Védettsége egy közepesé, mozgékonysága viszont nem, sziluett egy nehéz tanké, ágyú szintén inkább közepesekre hajaz. Olyan semmilyen az egész tank, szerintem lényegében sehol nem használható jól, nagyon utáltam (mondjuk valamiért nem is látsz belőle sokat a játékban). A 277 miatt érdemes lehet végigszenvedni, de akkor már inkább égetném rá a töredékeket (ahogy tettem is). :U

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.