Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#215101) Swinegod válasza Barret001 (#215100) üzenetére


Swinegod
őstag

Én mentem a tök jó kis meccsemet, 2 T95 supportol hátulról, E-75-el együtt, már nézem az agyammal, ha 800hp alá megy az E75 a kövi lövésemmel akkor dpulával megölöm és elindulhatok, aztán mikor rárohan 3 kocsi a fejemre akkor látom meg a minimapon hogy ja várj 11-2. Mert a rohad kocsik elkúrnak minden egyes Himmelsdorfnál nagyobb mapot. Bármilyen kulcs pozíció van bárhol, a kocsi előbb ott lesz, kispotol miközben mész oda aztán beléd kúr egyet ingyen, mert kocsi, egy hülye baromság és megteheti. Ha jobb az enemy kocsi mint a tied, veszteni fogsz és kész. Ha esetleg egyik csapatnak nincs is egyáltalán, akkor főleg a másik fog nyerni

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#215102) nomic


nomic
aktív tag

6000 tiszta sebzés, 1200 blindshot, avagy mese a game carrier M48 Pattonról és hűséges csatlósáról a CS-52 Lisről, meg a maradék 13 zöld szemesostoros botról.

Ha IQ teszthez kötnék a játékot, vajon mekkora lenne az aktív játékosbázis? 5ezer ember?

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#215103) jano_77


jano_77
nagyúr

Belefutottam egy gyöngyszembe, aki naná, hogy hazánk fia - sajnos. Ilyenkor kicsit szégyellem, hogy ilyen magyarok léteznek! :U :(((
Melegebb éghajlatra küldtem már el én is embereket csata után, de ez a tróger szar minden határon túl ment szerintem! :W :o
Én voltam a fasz-szopó cigány, mert ebben a csatában megpróbáltam tenni azért, hogy nyerjünk - rajtam kívül nem sokan. ("barátunk" keményen odatette magát)

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#215104) Djuree válasza jano_77 (#215103) üzenetére


Djuree
félisten

en meg se nyitok semmi uzenetet, zarom be kapasbol. :D
megkimelem magam az ilyenektol. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#215105) Barret001 válasza Djuree (#215104) üzenetére


Barret001
addikt

Nekem soha nem jön semmi üzenet:D Nincs energiám ilyesmire.Akit gyakran tiltanak csetről.az meg igényli! El lehet gondolkozni azon,amit írtam. 1 pipán múlik.Megoldás?
Másét sem olvasom el!

[ Szerkesztve ]

(#215106) ollie válasza jano_77 (#215103) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ezt azonnal jelenteni kell, mert konkrétan fenyegetőzött,. ami bűncselekménynek számít. A helyedben jelenteném a WG-nek (bannolni fogják), meg ezt kinyomtatva a rendőrségen is feljelentést tennék. Aztán megkeresik (pillanatok alatt meg tudják találni IP alapján), és majd befogja a pofáját.

***

(#215107) jano_77 válasza ollie (#215106) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nem hinném, hogy ezzel a rendőrség egy percet is foglalkozna komolyan!? :U :(

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#215108) Barret001 válasza jano_77 (#215107) üzenetére


Barret001
addikt

Ha ez zavar,akkor most azonnal kikapcsolod a menüben! Mire jutottál? Zavar?

(#215109) Swinegod válasza jano_77 (#215103) üzenetére


Swinegod
őstag

Én örömmel várom az ilyeneket, ha valami autista rám ír hogy a kurva anyámat, az mindig megmelengeti a szívemet, mert tudom valami degeneráltnak elkúrtam a napját úgy hogy valszeg semmit nem csináltam csak ő hülye mint a szar. A kedvenc részem a "nekem van pár accom", a fos játékosok mindig ezt mondják, ezt hazudják maguknak is amitől jobban érzik magukat
Múltkor volt egy ZWACK klános ember 10-es kocsival Prohorovkán mondom na csak nem lehet szar 2 kiválóságjellel a zwackban, tévedtem, ilyen alulról volt és a 4. és szerinte még én voltam a fogyatékos mert a stock 9-es Pattonömmel nem vertem meg egyedül 4 embert, beleértve a 9-es udest és STB 1-et a hegyen miközben középről is lőttek a heavyk

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#215110) Barret001 válasza Swinegod (#215109) üzenetére


Barret001
addikt

Én ha meg akarom ítélni valainek a teljesítményét a csata után,megnézem mennyi xp-t kapott a teljesítményéért.Aki bent van a közép mezőnyben,az már jobb az átlagnál.

(#215111) jano_77 válasza Barret001 (#215108) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nem az zavar, hogy rám ír és elküld a csába! Tegye, ha baja van - bár nem értem mi baja volt, mikor semmit nem csinált én meg legalább próbáltam tenni - de amit ez itt összehordott annak a fele is nagyon durva és ahogy ollie is írta Bűncselekmény, mert konkrétan megfenyegette az egész családomat! Szal "kulturáltan" elküldeni egymást a picsába azzal nincs bajom, SŐT! :U

Középmezőny=jobb mint az átlag!
Ez NEM igaz! Gondolj bele, hogy van egy olyan csatád, mint amúgy az pont volt a miénk is, hogy van 5-6 nullázós egyén és hozzá mondjuk van 5 aki 100HP alatt sebzett! Ezek már a középmezőny, de szerinted jobbak az átlagnál?!? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#215112) Barret001 válasza jano_77 (#215111) üzenetére


Barret001
addikt

És ha 10 éves? el ítélhető?

(#215113) jano_77 válasza Barret001 (#215112) üzenetére


jano_77
nagyúr

Leszarom, ha 10 éves! Akkor meg a szüleit veszik elő a rendőrök és bízom benne, hogy a szülők több agysejttel rendelkeznek és miután a rendőrségtől megtudnák, hogy a kedves gyerekük miket csinál a neten, miközben Ők nem foglalkoznak vele, akkor jól megruházzák, hogy a WOT-ol is elmenjen a kedve egy életre!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#215114) Swinegod válasza Barret001 (#215110) üzenetére


Swinegod
őstag

Én csak annak ítélem meg a teljesítményét akit láttam mit csinál vagy ha azt mondja az egész csapat hogy az az ember egy idióta akkor elhiszem nekik. Én ilyen 100 meccsenként ha ráírok csapattársra ilyen ügyben de akkor is csak akkor ha kilökött a fedezékből vagy máshogy direkt szabotált engem, mert akkor megírom hogy kurva anyját, de azért nem ilyen suttyón és még akkor is tudom, hogy csak én érzem tőle jobban magam mert ő valszeg röhögött egyet hogy ő most mekkora vicces volt és megy a dolgára

Jano: az ilyen kreténeken csak meg kell tanulni röhögni, esetleg direkt rájátszani és jobban felkúrni őket hátha eltörik a billentyűzetüket mérgükben vagy valami aztán boldogan menni a következő meccsedet

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#215115) 5-ös kezelő válasza jano_77 (#215111) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Régi szép idők. '90 előtt cenzúrázták a csúnya beszédet tévében és rádióban egyaránt. Nem volt ennyi moslék beszéd élőben sem. Gengszterváltás óta szabadult el édes anyanyelvünk, jórészt a kereskedelmi kanálisok szabadossága miatt.
Nálam is ki van kapcsolva a chat, nincs energiám primitív bunkókkal csevegni.

(#215116) Barret001 válasza Swinegod (#215114) üzenetére


Barret001
addikt

Mai utolsó meccsem,lőttem kb 3-at? Viszont volt 2000+ spotom :) Végig tudtam mit csinálok,nem hibáztam.Igaz,lemaradtam a sebzésről,nyertünk! :)

(#215117) po1son


po1son
addikt

Aztán az ilyenekről szokott kiderülni, hogy egy 16 éves hülye gyerek, aki a saját árnyékától is fél. :DDD
Én általában ilyenkor visszonzom lightosabb formában a jó kívánságokat, aztán gyorsan letiltom, hogy enyém volt az utolsó szó. Ez általában komoly ammoracket szokott okozni a fejben ennél az állatfajnál, ha nem tud vissza írni. ;]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#215118) e-newsee válasza Swinegod (#215114) üzenetére


e-newsee
addikt

Mindkét résszel egyetértek. Akit nem látok a csatában, fogalmam sincs, hogy mit csinált, nem ítélkezem felette. Persze vannak egyértelmű esetek. Amikor egy nehéztank a leghátsó ház mögött van egész csatában, az valószínűleg nem kifagyott. De akkor sem szoktam ráírni senkire, max gratulációból (vagy köszönetképpen), ha pozitív élményem volt vele kapcsolatban a csatában. Az legalább jólesik mindenkinek, tapasztaltam visszafelé is.

Leírtam már többször, én ezeknek csak egy "thank you for your attention"-t írok egy szmájli kíséretében, hadd b@ssza szét az ideg, hogy nem tud felhúzni.
Janó vérmérsékletét pedig ismerjük. Nem csak, hogy etette a trollt, de még jól be is kávéztatta, hadd pörögjön. :)
Én ezt kb. a fenti módszeremmel lerendeztem volna, és, mivel az első mondatával már fenyegetőzött, dobtam volna egy screenshotos reportot, mellé egy tiltás, aztán mentem volna a következő csatába. De hát ez én vagyok.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#215119) e-newsee válasza Barret001 (#215110) üzenetére


e-newsee
addikt

Azért erre nem lehet alapozni, mert nem minden csata sikerül egyformán. Pl. swinegod fenti esete is az EBR-rel. Hiába nem csinált sokat a csatában, azért ha rajta volt a két jel a csövön, olyan szar csak nem lehet úgy általánosságban, max ezt a csatát benézte, vagy rossz pillanatban kapott egy komoly criticalt, és onnantól már kuka volt a csatája. Persze eznem menti fel az alól, hogy utána hogy viselkedik a cseten. (Mondjuk az sem derült ki, hogy ki kezdte a beszélgetést). Annak szerintem alap egyéni skillnek kellene lennie, hogy ha akármi miatt is elb@sztam a csatát, akkor behúzom fülem-farkam, és nem emberkedek, és másra kenem. Nem jött össze, ennyi. Nem éri meg az idegeskedést.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#215120) Warton válasza jano_77 (#215103) üzenetére


Warton
őstag

Minek eteted a trollt? Az ilyenek arra vágynak, hogy visszaszólj neki... keményen. Én az ilyeneket jelentem és beírom neki, hogy gg, have a nice day azt csá.

(#215121) ollie válasza po1son (#215117) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha letiltasz valakit, továbbra is tud írni neked, csak te nem látod az írásait (nem is tudja, hogy le van tiltva), szóval ő nem tudja, hogy a tied volt az utolsó szó.

***

(#215122) po1son


po1son
addikt

Jó tudni, pedig anno volt rá példa, hogy letiltotam egy illetőt aztán rám írt egy másik felhasználoról, hogy folytatni szeretné a "humánus" beszélgetést. :))

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#215123) inferno88 válasza po1son (#215122) üzenetére


inferno88
őstag

Na mondjuk akkor mehet a külön ticket a support, hogy egy fazon több fiókról zaklat(több fiók meg elvileg tiltott buli)

Semper fi!

(#215124) jano_77 válasza po1son (#215122) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én is jártam hasonló módon, hogy másik acc-ról folytatta a "csevegést" miután letiltottam.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#215125) Thrawn válasza jano_77 (#215103) üzenetére


Thrawn
félisten

Jajj, hát csak annyit kellett volna írni neki, hogy "Stop cry kid" aztán ha nagyon kapálózik akkor letiltani a francba :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#215126) galervin93


galervin93
őstag

Itt a fórumon nem szabad, de chatben etetni kell a trollt. :) Néha szórakoztatóbb a vergőd(tet)ésük, mint maga a játék. :DDD

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#215127) e-newsee válasza galervin93 (#215126) üzenetére


e-newsee
addikt

Lehet etetni, de csak nasival, nem a saját véreddel. :D

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#215128) Djuree válasza inferno88 (#215123) üzenetére


Djuree
félisten

nem tiltott buli, miert lenne az? akarhany fiokod lehet.
ha meg a haverjaerol irkal esetleg? meg ha tiltott lenne se tudnak kiszurni.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#215129) popey37


popey37
addikt

első csatának nem is rossz. sajna a végén kilöttek, mert a kidöntött fák mögött állva csak akkor spottolodott fel az ell en a mezőn amikor már szinte nekem jöttek és 4 ellen az M6 kevés.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#215130) jano_77 válasza inferno88 (#215123) üzenetére


jano_77
nagyúr

Küldtem ticketet és hidd el erre is rákérdeztem a WG-nél! :K

Amúgy írjátok itt az angol kifejezéseket, hogy csak ezt, meg azt kellett volna írni, de MAGYAR a csóka, magyarul írt rám! Amúgy sem tudok angolul, de ha vki magyarul ír rám, akkor nem fogom a google fordítóba beírni a szöveget előbb, hanem csípőből küldöm vissza én is melegebb tájakra.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#215131) 3


3
senior tag

Természetesen ne beszéljünk arról, hogy konkrétan Janó dobta a lányát egy nyilvánvalóan beteg elméjű ember elé. Janó a mi kutyánk kölyke, úgyhogy csakis a másik féllel foglalkozzunk.

Tudom, velem van a baj, hogy a hozzám közelebb álló közösségbe tartozó ember tulajdonságai érdekesebbek, mint egy tőlem távolabb lévőé.

Amúgy is a másik kezdte!!!

[ Szerkesztve ]

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#215132) e-newsee válasza jano_77 (#215130) üzenetére


e-newsee
addikt

Tudjuk, hogy magyar volt az illető. Nyilván akkor magyarul írom az ilyen trolloknak, hogy "köszönöm a figyelmedet".
A fenti angolt csak általánosságban írtuk, mert a legtöbbször angolul, vagy valami egyéb nyelven találják meg az embert. Kivéve a magyarok, mert a te nevedről is (és az enyémről is) látszik, hogy magyar.
De akkor most már tudod, mit szoktam írni. :)
Hidd el, hamarabb vége lesz az ilyen vitáknak, ha nem állsz bele!

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#215133) EQMontoya válasza e-newsee (#215132) üzenetére


EQMontoya
veterán

Egyebkent ezzel kapcsolatban tegnap volt egy tok pozitiv elmenyem.

T8 meccs, low tierkent T29-cel voltam, Himmelsdorf, egy Leoval mentunk fel.
Ugyes volt a srac, jol tamogattuk egymast, kiszedtunk egy KV5-ot, en top damage-et (es xp-t) is lottem a csapatban, megkerult minket egy tank, es hatbalott, igy a gyozelmet mar csak a Leo elte meg.

A meccs utan ramirt a srac, hogy sorry, hogy nem vette eszre hamarabb a hatulrol jovo tankot. Na ilyennel se gyakran talalkozom, hogy valaki eszrevesz egy hibat, es elnezest ker erte.
Foleg ugy, hogy egyebkent nem valami trivialis butasagot csinalt, es osszessegeben igy is jo meccs lett.

Same rules apply!

(#215134) peterson79 válasza Djuree (#215128) üzenetére


peterson79
őstag

Ja, tényleg. Account bármennyi lehet, eladni és megosztani, többen játszani rajta nem lehet, ugye?

Én a gyereknek csináltam egyet, de persze másik e-mail címmel, gondolom nem is engedné egyről vagy nemtom. Magamnak nem indítok, elég ebbe ölni a lóvét és az ideget :DDD

(#215135) peterson79 válasza EQMontoya (#215133) üzenetére


peterson79
őstag

Ez nagyon ritka. Szerintem Én sem írtam még ilyet, max megköszöntem, ha segítettek valamiben, küldetés vagy hasonló.
Az elmúlt napokban viszont sok bunkóval találkozni. Elém jönnek, lökdösnek, kitolnak az ellenség elé. De ezeket max feljelentem, nem írok nekik, minek?

(#215136) ollie válasza peterson79 (#215134) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Eladni nem lehet, a megosztás más kérdés, mert elvileg nem adhatod oda másnak, gyakorlatilag letojja a WG (még CC-k is csinálják, hogy más accountjával játszanak streamen). Sőt, erre skill4ltu személyesen rákérdezett, hogy mennyire aggályos, azt mondták neki, hogy nem érdekli őket.

***

(#215137) popey37


popey37
addikt

ez már a teteje mindennek: 10k értékelés feletti játékosok folyamatosan hátul a piros vonalon kempelnek, és ha kikapunk jár a pofájuk, ja és a 3/4-e magyar: V7TEPS, meg a többi unicum klántagok.
ennyi balféket még nem hordott a hátán a föld, lehet hogy cw-ken jók, de randomban egyik sem és egy fabatkát sem.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#215138) EQMontoya válasza peterson79 (#215135) üzenetére


EQMontoya
veterán

Jaja.
Mar ott gyanus volt, hogy mennyire uriember a srac, hogy az indulasnal igyekeztem ugy helyezkedni, hogy el tudjon mellettem menni (nyilvan gyorsabb), amit azonnal eszrevett, es megkoszonte. :)

Same rules apply!

(#215139) Barret001 válasza popey37 (#215137) üzenetére


Barret001
addikt

Akkor az összes unicum account frissen vásárolt lehetett.Egy unicum account előállítója tudja mit csinál! Hidd el,randomban még egyszerűbb.

(#215140) popey37 válasza Barret001 (#215139) üzenetére


popey37
addikt

ja, csak te nem ismered a vteps-es játékosokat, én igen, voltam náluk rövid ideig. egy kemper banda randomban.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#215141) phoenix1989


phoenix1989
őstag

Nem tudom miért mondják erre a tankra , hogy OP . :( szart sem ér .-.- :W

(#215142) Warton válasza phoenix1989 (#215141) üzenetére


Warton
őstag

Azért nem OP, mert sok az AP. Meg a felszerelésed sem lila... :DDD

(#215143) phoenix1989 válasza Warton (#215142) üzenetére


phoenix1989
őstag

basszus -.- tényleg. de szerintem az sem segítene rajta. szerintem eladom a gecibe . xD

[ Szerkesztve ]

(#215144) Djuree válasza phoenix1989 (#215143) üzenetére


Djuree
félisten

egy fos sajnos tényleg. multkor t7-es tigerrel voltam és jött velem szembe, simán golddal belőttem a frontját, neki meg minden 2. lövése ütött csak át. így majdnem ki is lőttem, alig maradt pár 100 hp-ja. ;]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#215145) dualface válasza popey37 (#215140) üzenetére


dualface
tag

/OFF

Hallod Janó, oltári nagy kemper vagy.
Mint mindenki ebben a klánban. Ez rövid idő alatt ki is derült mindenkiről, aki ebben a klánban játszik egytől egyig.
Az hogy belépési követelmény, vagy belépés után szól rád a klánvezér, hogy "holnaptól kötelezően kempelned kell randomban különben repülsz" az már nem lényeg.

/ON

Jesus...

(#215146) szbalogh


szbalogh
őstag

Na rég írtam ide. G0T-U klánban vagyok, toljuk a CW kampányt, van már három győzelmünk is :B Ha valaki keres klánt írjon rám vagy egyenest jelentkezzen a klánba!
Lassan meg van az Obj 260 és a Chimera is.
Bár kihúztam és 65% wr-em van az EBR-el de továbbra is utálom.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#215147) Barret001 válasza dualface (#215145) üzenetére


Barret001
addikt

Valamit valamiért! Ha ettől leszek lila statos,miért is ne? :) Legalább jön az xp/kredit is rendesen!

(#215148) Barret001 válasza szbalogh (#215146) üzenetére


Barret001
addikt

Szóval semmi elvárás,csak létszám emelés?

(#215149) Geller72


Geller72
veterán

Tegnap este TD volt az egyik utolsó csatám. Szépen elhelyezkedtem, megnéztem, a felderítés hol tart, elhelyezkedtek e az artyjaink, megnéztem, mit látok be, ki merre megy. Aztán egyszer csak látom, hogy a csávókám az IS 3-al odaáll mellém sznájperkedni. Gondoltam, lehet, hogy csak egy öreg róka, aki megnézi, hova fog kelleni jobban, hogyan alakul a csata, aztán egyszer csak megindul, sok ilyet láttam már. De az IS csak nem mozdult. Írtam neki public chaten, hogy wtf, de semmi. Kicsit meglökdöstem, de szintén semmi. Egész végig ott volt mellettem. Persze, ahova kellett volna talán pont ő, azt az ágat hamar ledarálták, át is jöttek, és mivel a heavy ág halott volt néhány TD-vel és meddel együtt, nem volt nehéz dolguk. Láttam, hogy nekünk annyi. Lőttem párat, mielőtt kicsináltak, az IS ott pusztult meg mellettem, lőtt vagy 580dmg-t. Utána néztem a csatában, én lőttem a legtöbbet, pedig olyan ágon álltam, ahol amolyan biztosítékot szoktam játszani, ha marad valaki, aki áttör, vagy védeni az artyjainkat. Szal mondhatnám, hogy egy passzív td style-t akartam amúgy is nyomni, de azt hittem, lényegesen jobb lesz a csapat. Nem volt az. Az valahol én sem értem, hogy ha valaki eljut az IS 3-ig, az vajon miért áll be sznájpolni vele? Ha annyira ez jön be neki, miért nem TD vonalon játszik. Tényeg nem értem néha az embereket. :U

[ Szerkesztve ]

(#215150) szbalogh válasza Barret001 (#215148) üzenetére


szbalogh
őstag

Semmi se kötelező csak ajánlott :) De jó a társaság, így inkább nem szokott már hely lenni csapatban vagy cw-ken.

Nick: HE_Storm

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.