Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#215901) ollie válasza kchryss (#215899) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Gyönyörű teljesítmény, ámulva néztem. Mondjuk szerintem kölcsönadott account lehet, mert sokkal jobban játszott, mint ahogy azt az XVM statja alapján várható lett volna (nagyságrendekkel), de ez attól még nem kisebbíti ezt a teljesítményt, mindenképpen kiemelkedő, bárki is csinálta.

***

(#215902) 3 válasza kchryss (#215898) üzenetére


3
senior tag

Messzemenően logikus, mivel a járműveknek van tömege és a szerkezetüknek teherbírása, és semelyik járművet nem arra tervezték, hogy egy másik legyen a tetején, vagy épp egy másik tetején legyen. Az nem logikus, hogy ha az alsó tank HP-ja elfogy, a felső nem sebződik tovább (hiszen a HP elvesztése nem jelenti a roncsoló fémszerkezet megszűnését). Az sem logikus, hogy a csapattársra sebzés/sebződés nélkül rámászhatsz.

Az sem logikus, hogy ha fejre borítod a másik tankot, nem kapod meg killként a halálát. Beleértve azt is, amikor csapattársat borítasz fejre.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#215903) phoenix1989 válasza ollie (#215901) üzenetére


phoenix1989
őstag

kemény volt az biztos de az rng is vele volt . mekkorákat rollolt már? meg sok olyan lövés ami nem is gyenge pont volt célon mégis oda ment. 500+ sebzés egy 400 átlagú gunnal ? xD

#215902 3
nekem tök oké hogy sebzik egymást kölcsönösen, nekem az a gondom inkább hogy aki felül van ugyan olyan tempóban vagy még gyorsabban sérül mint aki alul van. szerintem jó ez így annyit kéne állítani hogy aki felül van kevesebbet veszítsen hiszen mégis csak az alul lévőben keletkezik nagyobb kár

[ Szerkesztve ]

(#215904) D1Rect


D1Rect
félisten

Hol a fenében van az a pipa, hogy ha nem aktív az ablak, akkor ne halljam a játék hangját?

(#215905) kchryss válasza phoenix1989 (#215903) üzenetére


kchryss
addikt



Ja a roll-okról írni akartam. Kampányban cw-re lehet boostereket berakni a tankra. Olyat használt ami megnövelte az alfa sebzését arra a csatára. Ezért voltak a magas roll-ok.
Én cw-n a +30% legénységet használtam, elég durva volt hogy szinte nem volt szűkülési idő és rohadt gyorsan újratöltöttem.
Jó nagy baromságnak tartom egyébként ezeket a tank boostereket. Feleslegesen bonyolítják a játékot.

Magáról a csatáról. Én is megjegyeztem magamban hogy nagyságrendekkel jobban játszik mint azt a wn8-a indokolná, szóval igen valószínű hogy beugró volt azon az acc-on. Élmény volt nézni hogy amikor tudta akkor a killekre ment rá még akkor is amikor egy nagyobb hp-s tank a nyakán volt és azt könnyebb lett volna lőni. Ugyanakkor akármilyen jól játszott ez inkább az ellenfél bénaságán múlott. Ilyen alacsony hp-s tankra repeszt töltesz és egyszerre mész rá 2-3 tankkal és akkor nincs esélye ...

(#215906) joergie


joergie
őstag

Lynx-re ebr-re(prém8as) milyen felszerelést raktatok? ugye az optika és venti alap, de harmadikra nem jön az ihlet mit kéne.

Érdekes volt múltkor, 2 map ugye le van tiltva, berlin és kharkov, valamiért bepipáltam hogy legyen encounter, és berakta Berlint, mert a tiltás csak a standard csatákra érvényes állítólag(csatában írta valaki).
Ez mi?!
...mentem is tier10el szuicid ahogy illik...ű

Ja meg állítólag ez az stb1 jó tank. hát nem tudom, a type61 kb 1 egész fényévvel volt jobb. nyilván nem érzem még, de ahogy ellenem működik a páncélja, én nem tudom működésre bírni. Elég más karakter a kettő(pedig elvileg ugyanabban a kategóriában jobb az stb1)

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#215907) e-newsee válasza phoenix1989 (#215903) üzenetére


e-newsee
addikt

Nem feltétlenül az alul lévőben keletkezik nagyobb kár. A tankok alján jellemzően vékonyabb a páncélzat, mint a tornyon, hiszen normális esetben csak a kisebb terepakadályoknak kell ellenállnia. A játékban meg pláne gyenge a hasi lemez. De szerintem attól is függ a sebződés, hogy milyen pontok érintkeznek. De itt nem is azért halt meg, mert gyorsabban sebződött, hanem mert kevesebb HP-val ment rá a másikra. Szerintem.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#215908) kchryss válasza 3 (#215902) üzenetére


kchryss
addikt

Az logikus hogy az alsó sebződik. A felsőnél viszont erősen túlzó a sebződés. Sokszor olyankor sebződik amikor a valóságban semmi baja nem lenne.
Azért a tankok részben úgy vannak tervezve hogy eltiporják az ellenséges járműveket: [link]

(#215909) notika77 válasza kchryss (#215908) üzenetére


notika77
senior tag

Ezek csak a bemutató (demó) darabok ;]

(#215910) ChristianID válasza kchryss (#215899) üzenetére


ChristianID
tag

Nem semmi befejezés.. :)

Az miért van, hogy a lövés pillanatában kizoomol a célzásból? Nagyobb eséllyel betalál? Vagy vmi különcség? (persze, már nem először látom, csak nem értem, mintha nem is lenne kíváncsi rá, betalál-e... avagy mintha így jobb rng-t kapna a lövése...)

...Only when the last tree has died and the last river been poisoned and the last fish been caught will we realise we cannot eat money....

(#215911) peterson79


peterson79
őstag

Segítsetek már.

A Confederate kitüntetést akkor kapjuk meg, ha mindenkinél többet sebzünk egy csatában? Nem elég a saját csapatot, még a másikat is felül kell múlni??

(#215912) tasiadam válasza kchryss (#215899) üzenetére


tasiadam
veterán

maltildaval sok eve hasonlot lehetett csinalni :D :D

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#215913) peterson79 válasza peterson79 (#215911) üzenetére


peterson79
őstag

Már mindegy, utolsó meccsen behúztam...

Egyébként lehet válaszolni, azt hiszem másik nemzetnél is van ilyen hülye küldi...

szerk: Ja, nem sebzés, hanem minél több ellenséges tankot kell eltalálni...vagy mindenkinél többet??

[ Szerkesztve ]

(#215914) ollie válasza ChristianID (#215910) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az miért van, hogy a lövés pillanatában kizoomol a célzásból? Nagyobb eséllyel betalál? Vagy vmi különcség?

Nem, hanem nagyobb lesz a látótere, így jobban fel tudja mérni a környezetét, ha valamire azonnal reagálnia kell. A jobb játékosoknál jellemző ez a stílus, és azért, amit írtam.

***

(#215915) ollie válasza peterson79 (#215911) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem, hanem ha te lövöd meg a legtöbb tankot a játékban (vagy sebzel, vagy kritikust lősz), de legalább hatot, és igen, az ellenség teljesítménye is beleszámít.

***

(#215916) nomic


nomic
aktív tag

9,3 ezer kombinált, avagy minek ide light tank. :DDD

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#215917) Geller72 válasza ollie (#215901) üzenetére


Geller72
veterán

A videóban látható menet minimum lol jó néhány ponton. És ebben csak az egyik apró momentum az, hogy az E100 miért nem HE-vel lőtt akkor, amikor megtehette volna. Hogy arról már ne is beszéljünk, hogy közülünk ki az, aki 452 HP-vel totál hátat fordított volna egy másik enemynek, aki ott van mögötte, ami pont egy IS7, aminek az átlag DMG-je 490 (IS-7, 9:40-től látható). És minő véletlen, az IS7 hagyott benne 22HP-t. De az IS7-be pont annyi kellet, hogy abba meg éppen nem maradt, pedig ennek pont fordítva kellett volna megtörténnie. Az IS7 egy kivétellel minden lövése 430 alatt volt, míg az SC összes lövése, ami full volt mind bőven efelett. Papírforma szerint az IS7 átlag dmg-je 490, ami ilyen közelről főleg azért meg is szokott lenni. Az SC-nek meg 400, de mégis az IS7 lőtt bőven saját maga alatt az SC meg bőven felette. Cöccö..és nem egy lövésről van szó. (Boosterek ide, vagy oda). Ez a játék már csak ilyen. Sok a "véletlen". :D. (Csodálnám, ha a közeljövőben nem nerfelnék egy kicsit ezt az SC-t. Az alap 8:34 sec-es töltési idejével is már majd 2900 a DPM-je, a vidiben látható 6.86-os töltési idővel meg már szerintem eszement. Ami párosul egy pontos löveggel, meg egy vicc célzási idővel, ami nincs 2 sec. Ilyen adatok T10-ben azért elég viccesen hangzanak, de az a baj, hogy ez tök komoly. Nem csak ennek az egy tanknak az adatlapja az, hanem a sok másik tankkal szembeni difi).

(#215918) Barret001 válasza Geller72 (#215917) üzenetére


Barret001
addikt

A célzás nekem is feltűnt,már hogy nem céloz :D Szerintem ügyesen játszott! A végén kockáztatnia kellett,mert nem volt mindegy a sorrend...RNG vele volt +50% :D :D

(#215919) ollie válasza Geller72 (#215917) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az utolsó E100 tök mindegy mivel lőtt, mert úgysem talált a lövése. A játékos meg azért fordított hátat az IS7-nek, mert az volt az egyetlen esélye a nyerésre. Úgy is alig volt, de több volt a nullánál, ellenkező esetben, ha nem fordít hátat az IS7-nek, konkrétan nulla lett volna az esélye.

***

(#215920) galervin93 válasza kchryss (#215905) üzenetére


galervin93
őstag

Ez most komoly, ilyen boostra van lehetőség cw-n? Lyézus ereje... Ez nagyon gáz szvsz.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#215921) 3 válasza kchryss (#215908) üzenetére


3
senior tag

A személygépkocsik igazán relevánsak tank témában...

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#215922) 3 válasza ollie (#215914) üzenetére


3
senior tag

Én is csinálom. Különben teljesen beszűkülne az amúgy is szűkös figyelmem.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#215923) 3 válasza kchryss (#215899) üzenetére


3
senior tag

Azt a hét faszt a tier 3 feletti csatákból ki kéne bannolni a picsába.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#215924) kchryss válasza galervin93 (#215920) üzenetére


kchryss
addikt

Hát igen, mikor még én kezdtem a cw-zést sok-sok évvel ezelőtt akkor még egyszerű és érthető volt minden. Ma már atomfizikusnak kell lenni hozzá hogy egyáltalán a kiírást értelmezni tudd. :D

Először azzal kutyulták meg a jól működő rendszert hogy a klánok a szerzett pontokból mindenféle bónuszokat vásárolhattak. Így már nem csak a teljesítmény számított hanem az is hogy melyik klánban van olyan ember aki ki tudja számolni mikor mit mire érdemes elkölteni. Aztán ezt tovább vitték a klán szintről egyéni szintre is és itt már az egyéneknek is sakkozniuk kellett hogy miből mikor mit vegyenek. Jelenleg a cw olyan mint egy erőforrás menedszer stratégiai játék ami közben néha wot-oznak is.
Aztán ha ehhez hozzávesszük hogy a jelenlegi top meta abból áll hogy melyik csapat tudja előbb kilőni az ellenfél ebr-jeit vagy szétartyzni az ellenfél chieftain-jeit akkor érthető hogy én miért nem veszek részt a kampányon immár 2 éve. Pedig anno a legkedvesebb wot-os eseményem volt és mindig nagyon vártam a cw csatákat. :(((

(#215925) EQMontoya


EQMontoya
veterán

Szóval a múlt héten valami történt a játékkal, elképzelésem sincs, micsoda.
Azóta egy hét alatt mondjuk 200 csata, 40% alatti winrate-tel.

A csapatok kb. ilyenek:
[jajj]
[jujj]

Heavyvel nem lehet játszani. Konzekvensen vagy +2 tier, vagy 3 arty van csapatonként.

Utóbbira láttam egy jó meccset, Malinovka, 3 arty / csapat és 3 heavy is.
A 3. perc végén nem élt heavy. Utána a többiek elszórakoztak, mire valamelyik csapat nyert.

Vicces, hogy elvben ugyanaz a játék, és egyik napról a másikra heavyvel nem lehet értelmes meccset játszani.

Csak azért nem 4000 a WTR-em a mostanság, mert a gyors tankokkal legalább lehet valamit csinálni low tierben is.

Same rules apply!

(#215926) Barret001 válasza EQMontoya (#215925) üzenetére


Barret001
addikt

Nem mondasz újat,ez így működik.Lesz majd olyan sorozatod,hogy lőszert sem kell vinned,akkor is nyertek... Enyém:

[ Szerkesztve ]

(#215927) e-newsee válasza Barret001 (#215926) üzenetére


e-newsee
addikt

Nem tudom, nálam nem így működik. Biztos engem szeret a WG.
Ha vannak is hegyek-völgyek, közel sem ekkora, és tuti, hogy nem a belenyúlás miatt.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#215928) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Megvolt az update, de nem enged fel egyik szerverre se.

Nálatok megy a játék?

(#215929) adrian360 válasza grizlisandor (#215928) üzenetére


adrian360
őstag

verzióváltáskor mindig tovább tart a karbantartás, rendszerint 10 után lehet csak belépni

(#215930) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

hali, ahhoz h a mostani parancsnokszerzos eventen megszerezzem a kommentet csinalni is kell valamit vagy eleg csatlakozni vmelyik csapathoz? ill ha kell jatszani is akkor kotelezo minden nap vagy behozhato a hatrany hetvegen?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#215931) grizlisandor válasza adrian360 (#215929) üzenetére


grizlisandor
addikt

Megnyugodtam, köszönöm. :)

(#215932) e-newsee válasza BÁ Nutrition (#215930) üzenetére


e-newsee
addikt

Igen, játszani kell a 7v7 játékmódban, ahol csapat és egyéni pontokat is szerzel.
Ha úgy működik, ahogy tavaly, akkor az egyéni előmeneteledtől függ, hogy megkapod-e a kommandert, a csapat helyezésétől pedig az, hogy hány skillel kapod.
Amúgy tavaly bejött ez a 7v7 játékmód, sokkal jobban élveztem, mint a 15v15-öt. Muszáj taktikázni, meg csapatban gondolkodni, mert sokkal nagyobb hatása van az egyénnek a csatára, mint randomban.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#215933) D1Rect válasza grizlisandor (#215931) üzenetére


D1Rect
félisten

Megy.

(#215934) hulp01 válasza e-newsee (#215932) üzenetére


hulp01
senior tag

Ha jól értelmeztem a kiírást, akkor a 7v7 módban egyszerre kapod az egyéni és a csapat pontokat is. Randomban is lehet egyéni pontokat szerezni küldetések teljesítésével, de csapatpontokat nem. 70 pont kell a szintlépéshez és szerencsére itt átviszi a pontokat a következő szintre. Tehát 69 pontra ha kapsz ötöt, akkor a következő szinte átvisz négyet. Ez nem minden eventnél volt így emlékeim szerint. 7v7 módban a csapatvezető boostokat is aktiválhat, ami jelentősen megdobhatja a pontok mennyiségét, ha sikerül teljesíteni (pl nyerj foglalással, vagy nyírj ki mindenkit).

(#215935) tasiadam


tasiadam
veterán

Meg tudjátok nézni a replayről h hova lőttem rá x és y tankra? Mindjárt feltöltöm, és érdekelne az ELC meg az 50tp.

[link]

Vicces h oldalba lövöm a TD-t, simán 1k+ dmg, meglövöm azt a kis fost, túléli.

[ Szerkesztve ]

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#215936) e-newsee válasza tasiadam (#215935) üzenetére


e-newsee
addikt

Nem nagyon érdemes visszanézni, mert a sebzés alapján azt mondanám, hogy HE-vel lőttél, és beütötted mindkét tankot. Abban az esetben pedig mindegy, hogy hol találod el. A HE átlag sebzése 950. Tehát az Elc esetében alá rollolt (851), a Skorpi esetében szintén (834), a WZ esetében pedig fölé (1031).
Ha mégsem HE-vel lőttél, hanem AP-val, akkor pedig mákod volt, mert a WZ-t fel kellett, hogy gyújtsd, mert a 750+25% sem adná ki az 1031 sebzést.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#215937) tasiadam válasza e-newsee (#215936) üzenetére


tasiadam
veterán

Mind a kettő túlélte. Csak a nagy dög kap 1k pluszt, a kis pcösköszörű meg maxhp -1-2%.
Amúgy trollgun HE-val szoktam borsigozni, ha van valami combosabb, akkor AP-APCR. De ellenük HE ment.
A skorpio HEAT-et kapott, mert az 50TP-t vártam, de nem váltottam lőszert, hanem rálóttem csak toronyra vele.

[ Szerkesztve ]

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#215938) phoenix1989 válasza tasiadam (#215937) üzenetére


phoenix1989
őstag

Akkor nincs is min csodalkozni mert ilyen a HE. Meg igy is szerencsed volt hogy egyalltalan beutotted. Sebezhettel volna 2-300at is

[ Szerkesztve ]

(#215939) Geller72 válasza ollie (#215919) üzenetére


Geller72
veterán

"A játékos meg azért fordított hátat az IS7-nek, mert az volt az egyetlen esélye a nyerésre. Úgy is alig volt, de több volt a nullánál, ellenkező esetben, ha nem fordít hátat az IS7-nek, konkrétan nulla lett volna az esélye."

-Konkrétan tök minegy lett volna, mert ahogy írtam is, 452 HP-val nem fordítasz hátat egy olyan enemynek, aminek 490 az átlag sebzése és 100%, hogy beléd fog verni egyet, míg hátat fordítasz neki és lövöd a másikat. Azaz elméletileg mindkét esetben nulla volt az esélye, mégis. Mégis, az IS7 átlag alatt sebzett neki folyamatosan. Ő meg mindig sokkal többet, mint illett volna. Ebben a csatában túl sok volt a szerencse, még mindig azt mondom. Az E100 eleve előnyben volt a végjátékban, én például biztosan nem iszkolok el egy E100-al, amikor a másiknak 22 HP maradt. Az SC esetében ott ráadásul nem beszélhetünk normális fedezékről, mert szerintem simán meglőhető lett volna. (Még mielőtt elindult körbe). Az E100 ezzel a húzásával gyakorlatilag hátrányba került azonnal. Ha ott marad, csak megvárja, míg akármelyik része láthtaó egy kicsit az SC-nek és rotty. Neki, ellentétben az SC-vel nem kell gyenge pontra várnia. ezért sem értem ezt az egészet. Nem mondom, hogy megrendezett volt, csak azt, hogy ilyenkor jönnek ki a játék baromira gyenge pontjai. Esetleg.

(#215940) Geller72 válasza EQMontoya (#215925) üzenetére


Geller72
veterán

Az elmúlt 2 hétben (Az utolsó 2 napot nem nézve - ennek oka lejjebb) 25% alatt vagyok ilyen téren. Visszanéztem nagyjából 2 évre a havi statomat és 45-67% közt mozogtam. Az első hét még ennek az átlagnak a közelében mozgott, aztán rotty. 20% a túlélési mutatóm is, ami khm. :D. Elég gyenge. A többi statom is átlag alatti ebben a két hétben, lévén ugye a win rate a béka segge alatt van, az meg majdnem mindent magával ránt (Túlélt csaták, credit..stb). Két napja úgy játszom, hogy egyrészt nem nyomok le 20 csatánál többet, másrészt ha egymás után van 3 vesztes csata, akkor abbahagyom. Ha az első 3 az, akkor is. Érdekes módon, máshogy adja azóta. :D. És ez így is marad, mert lassan vége a jó világnak, kezdődnek a melók, úgy sem lesz időm játszani, azt a napi pár meccset max ha le tudom játszani, vagy még azt sem. Az utóbbi 2 hónapban volt 2000 meccsem, ennek örülök is egy kicsit, de az eredményeket és a játékot látva nem felhőtlenül.. Volt olyan napom, hogy a 21 csatából 4 volt win. Ez maga után hozta azt, hogy masszívan veszteségesek voltak a csatáim. (T8-10).

(#215941) ollie válasza Geller72 (#215939) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem, nem volt nulla az esélye mindkét esetben.

***

(#215942) Pug válasza Geller72 (#215939) üzenetére


Pug
veterán

Meséld már el kérlek, hogy miként lehet megrendezni azt, hogy mekkorát rolloljon az RNG, de tényleg, nagyon érdekelen... ;]

Van még valami, amit nem konteoztatok meg eddig a játékban? de tényleg...

Eladó Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB titánlila - 3 év gyártói garancia - extrákkal

(#215943) EQMontoya válasza Pug (#215942) üzenetére


EQMontoya
veterán

Az MM mukodesenek szarsaga nem konteo, arrol mindenki tudja, hogy szar, es nem balanszolt.

Az RNG olyan, amilyen, ott vagy szerencsed van, vagy nincs.

Same rules apply!

(#215944) Pug válasza EQMontoya (#215943) üzenetére


Pug
veterán

Kérlek mesélj még, hogy egy CW meccshez miként is kapcsolódik az MM, de tényleg...

Vagy most a PH! WOT fórumon az lett a divat, hogy ki tud minél nagyobb agyament baromságot beböfögni? Mert akkor mára szerintem nyerésre állsz... :U

Eladó Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB titánlila - 3 év gyártói garancia - extrákkal

(#215945) nomic


nomic
aktív tag

Na, vele is meg lett az ász, úgyhogy megint az összes 10-esem le van ászolva. :D Eleinte szenvedtem vele, de azóta hozzászoktam, szerintem a jobbik 10-esek között van.

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#215946) tasiadam válasza Geller72 (#215940) üzenetére


tasiadam
veterán

én am közel 20 RHM meccsből 15-öt tuti vesztettem. Elképesztő idiótákkal rakott össze. 1-2x oké, de hogy ennyiszer...

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#215947) EQMontoya válasza Pug (#215944) üzenetére


EQMontoya
veterán

En csak sima randomrol beszeltem. :)

De ha mar itt konteozol mindenkire, aki esetleg kritizal komponenseket a jatekban, akkor megszolitva erzem magam.

Same rules apply!

(#215948) zozyk


zozyk
addikt

Állat ez a játék, olyan szinten szopatja az 50 TP-t hogy erre már nem tudok mit mondani. :(
(Linkeket rakok, nem akarok kifestőt gyártani és úgysem érdekel senkit, csak jó kiírni az ideget)
Van egy nap 5 meccsre időm, de ez már valami vicc.
5 nap statisztikája:
[kép] [kép] [kép] [kép] [kép]

[ Szerkesztve ]

(#215949) tasiadam


tasiadam
veterán

Megvan az eddigi negatív rekordom. 85% excellence kéne a 2 gunmarkhoz. 84.5-nél onehitelt az arty HRM-el persze, kaptam egy 80%-ot. Úgy azonnal.

És iszonyat idegesítőek ezek az új autoloader fos olaszok. 3-4s a javítás a tracked, ők ugyan ilyen időközönként szarják a HE-et. Táras, autoload,er és még ilyen rövid a töltés is?!?!?!?! tegyenek rá kereket meg rétegelt páncél még, hátha jobban el lesz baszva a játék.
Carro v melyik tank volt, és konkrétan mozogni nem tudtam 1 idő után. Elvileg 8.x és 9s a load time, de kizártnak tartom, hogy ennyi volt.

[ Szerkesztve ]

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#215950) ollie válasza tasiadam (#215949) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha 84,5-ről 80-ra estél egy csata után az általában csak úgy lehetséges, hogy eltelt valamennyi idő az előző csatád óta ugyanezzel a tankkal, és ebben az időben hirtelen megugrott az elvárt sebzés. Ez azt jelenti, hogy ha sokat sebzel (akár többet is, mint ami az elvárt 95%-ra), akkor is esik a gunmark ilyen esetben. Egyébként ha semmit sem sebzel, akkor sem szokott 0,8-0,9%-nál többet esni, főleg nem 2. gunmark előtt.

***

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.