Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#215301) zozyk válasza Barret001 (#215300) üzenetére


zozyk
addikt

Csináld meg te egyszer... ;]

(#215302) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Magyarul tudó napi statisztikai modot keresek, létezik ilyen a YasenKarsen by Kesumisu félén kívül?

(#215303) Barret001 válasza zozyk (#215301) üzenetére


Barret001
addikt

Miszter Ciff elsőre jobbat csinált vele! Majd 3000 sebzés.

(#215304) Swinegod válasza Djuree (#215297) üzenetére


Swinegod
őstag

Egyébként a Wargaming készített egy nem is rossz RTS-t 2009-ben, csak a büdös világon senki nem hallott róla, Order of War ha érdekel

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#215305) jano_77


jano_77
nagyúr

"Imádom", amikor a WG oly kegyes hozzám, hogy ilyen bitang erős top heavykkel áld meg! :W Ráadásul rögtön platoonban. :O

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#215306) 3 válasza Geller72 (#215294) üzenetére


3
senior tag

Egymás elvárásait.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#215307) EQMontoya


EQMontoya
veterán

Asszem, ma összehoztam életem legtrollabb killjét.

T7 csata, Leopard, már volt 3 killem, vezetünk, ellenfélnél már csak egy KV2 él.
[Így állt a map]
Gondoltam, ameddig a Super Hellcattel van efoglalva, odamegyek és oldalba lövöm.

[Ő kilőtte a Hellcatet, miközben én oldalba lőttem]
De sajna nem halt bele. Mit tegyünk most?
Jelentős esély van rá, hogy hamarabb tölti be a következő golyót, mint én a következő tárat.
Meg amúgy is, ez mekkora poén már!
Erős jobbos, padló gáz:
[bumm]

Már csak a kamikaze meg a fun factor okán is muszáj volt.
Meg amúgy is, hány ember mondhatja el, hogy egy Leoparddal rammelt egy KV-2-t, és ebbe csak utóbbi halt bele? :DDD

Tudom, tudom, adtam Neki 270 ingyen dmg-t, de nekem megért ennyit a poén.

Lementettem a replayt is, csak nem akartam feltölteni egy egész csatát ezért a vicces pár másodpercért. Ha valaki szeretné, feldobom valahová.

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#215308) kchryss válasza EQMontoya (#215307) üzenetére


kchryss
addikt

Ennél az lett volna még egy fokkal trollabb ha beletartod a csöved az övébe és a saját repeszével öleted meg, de ehhez a leopardnak nincs elég hosszú csöve. :)

(#215309) Barret001 válasza EQMontoya (#215307) üzenetére


Barret001
addikt

Én rendszeresen rammolok,hamarabb megvan,mint az újratöltés...Kamikazeee :D Sok videóban látom,hogy a 30 hp-s tankot nem rammolja le,majd sír hogy előle kilövik,és a kill nem az övé lesz... Nyugodtan tedd fel a replayt,én biztosan megnézem!

[ Szerkesztve ]

(#215310) peterson79


peterson79
őstag

Ma picit megutáltam a wot-ot. Van az a küldetés ahol 15000 HP-t kell sebezni a társaknak azokba akiket felszpotolsz vagy láncolsz. Német vagy Japán nemzet. Nincs német light-om, de nem kivitelezhetetlen medekkel sem, szerintem. Konkrétan első kör, STB-1 és 5000 akárhány pont megvan, azaz egy harmada. Hát akkor sima liba, Leo-val ezek után még könnyebb lesz, azzal mindig viszonylag sokat tudok assistolni.
Ehhez képest olyan bőnyálas, mélytorkozás volt a következő 9 kör, hogy a végén már agyérgörcs kerülgetett...magamat is beletekertem a hülyeségbe, de mindentől függetlenül az bosszant legjobban, hogy 500 ponton múlott...és úgy, hogy nem egy, nem két alkalom volt rá, hogy lőjék a társak a leláncolt ellenfelet...

Szerk. Ez a hsz tegnapi volt, de eltűnt írás közben a mobilról és most valahogy előkerült...

(#215311) nomic


nomic
aktív tag

A Bat-Chat mióta ilyen ammorack érzékeny? Tegnap óta már negyedjére hagyta el a tornyát.

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#215312) sanya53


sanya53
aktív tag

Sziasztok!
Milyen tank a STA-2 érdemes megvenni?

(#215313) po1son válasza sanya53 (#215312) üzenetére


po1son
addikt

fejlesztési ágban lévő sta1 kicsikét jobb nála papíron, tehát nem egy best buy :K

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#215314) hulp01 válasza nomic (#215311) üzenetére


hulp01
senior tag

Szerintem ezen is tekergetnek erőteljesen. Korábban a LIS-szel még csak sárga ammoracket se kaptam. A héten kétszer robbantam fel ammorack találat miatt. Abból egyszer full hp-ról. A kpz50t is folyamatosan kapja. Talán az egyik legidegesítőbb modulsérülés.
Tegnap kpz50t-vel majdnem meglett az obj260 mt14-es küldetése. 6 kill és 4k sebzés kell hozzá. Volt három killem és maradt három ellenfél és én. Akkor már 4k sebzés közelében voltam, talán már felette is. Maradt egy tiger2 sok hp-val, egy wtpz 9-es td 100 körüli hp-val meg egy lóri arty. A pálya fisherman's bay. Volt egy borat, ami rettentő idegesítő volt, de szerencsére az utolsó csapattárs halála előtt kinyírta. KT ment foglalni, simán spotból kilőttem úgy, hogy nem is látott meg. A malom oldalán a gerincen mentem vissza, hogy majd ha a wt ott lesz valahol, akkor spottolom a kpz50t-n fullos a camo a legénységnél, szóval láthatatlan a tank. És a wt legutoljára a kikötő felőli oldalon volt. Erre viszont már visszaért és bement középre, ráadásul pont a malom felőli oldalon, szóval spottoltam de sajnos ő is meglátott. Meg kellett állnom, mert a kpz-vel se nagyon lehet eltalálni semmit mozgás közben (a korábbi meccseken szerzett tapasztalat). Megálltam, egy pillanatnyi kivárás, hogy szűküljön a célzókör. A wt állt, de a tornyát forgatnia kellett neki is, szóval lőttem, de pont akkor ő is, és kinyírtuk egymást. 5 kill és 5k dmg. És az a nyomorult arty megnyerte a meccset 600 sebzéssel. Lehet, hogy meg kellett volna próbálnom a kapáslövést, hátha, de nekem is csak 500hp-m volt, szóval simán kinyírhatott volna, a nyílt terepen meg nem tudtam volna nagyon menekülni.Esetleg az lett volna még megoldás, hogy lemegyek a gerincről a pálya széle felé, és máshonnan spottolom újra. Mérges voltam, hogy ott voltam a küldetés megcsinálásának küszöbén, és jók voltak az esélyek, de nem sikerült.

Ez meg csak egy példa, hogy az xp számítás fura:
[kép] [kép] [kép]
Mindhárman 1000 körüli kombinálttal rendelkeznek. Az artynak három nyomorult lövése volt, és 500 sebzése és ezzel nyert. Mire felértem a sarokba, ahol a medek szoktak harcolni és lőttem talán kettőt, arra már az ellenfél a tejles heavy oldalt lenyomta, és az ellenfél is3 hátulról lőtt. Szóval ezek totál semmit nem csináltak a másik oldalon, mégis top3 xp szerzők lettek. Tudom 2k sebzés a kpz-vel nem nagy cucc, meg kicsik ellen volt, de akkor is négyszerese az arty sebzésének. Aki ugye valószínűleg nem direkt küzdelemben szerezte. Na mindegy, a wg szerint ő hasznosabb volt a csatában.

(#215315) ollie válasza sanya53 (#215312) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Átlagos, nem rossz, de nem is kiemelkedő.

***

(#215316) Pug


Pug
veterán

Annyira érdekelne azon emberek intelligencia hányadosa, akik olyan szintű konteokban hisznek, hogy a WG a tankok ammo rack sérülékenységét "tekergeti"....

Ti ilyenkor mit szedtek, avagy nem szedtek be? :U

(#215317) hulp01 válasza Pug (#215316) üzenetére


hulp01
senior tag

pfff

(#215318) nomic


nomic
aktív tag

Gondoltam gurulok egyet az ST-I-vel, ha már lassan egy hónapja nem játszottam vele. A tank változatlanul jó, a csapat változatlanul agyhalott botokból áll. Sebaj, legalább lehet farmolni a véennyócat. :DDD

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#215319) phoenix1989 válasza hulp01 (#215314) üzenetére


phoenix1989
őstag

neked is ide teszem [link]
t9 ként T7 et pedóztál. mit vársz.

[ Szerkesztve ]

(#215320) 3 válasza EQMontoya (#215307) üzenetére


3
senior tag

A Leopard a legtöbb HP-val rendelkező tier 5-ös könnyű tank (némelyik tierbeli közepes tanknak lényegében ugyanannyi HP-ja van). A tömeg szempontjából egy könnyű tank előzi meg (de pár tier 5-ös közepes tank is hasonló tömegű). Tipikus náci tank.

Megértem, hogy örülsz, de nincs minek. ;]

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#215321) wwenigma válasza kchryss (#215298) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Passz, QB játszott konzolon tavaly aztán ott láttam ezt a dolgot még. Akkor még a lathatosagi rendszer a szabvány megszokott volt.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#215322) 3 válasza Pug (#215316) üzenetére


3
senior tag

Játszol egy tankkal ötszáz csatát, közben kapsz három ammoracket, tízszer kigyújtanak, a legénységet főleg az arta viszi. Játszol ötven csatát ugyanazzal, kapsz három ammoracket, minden tizedik csatában gyújtanak, minden harmadik csatában tank lövésétől - is - megy a húslevesbe valamelyik legénységi tag. Vannak ilyen hullámok. Az okát nem firtatom.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#215323) sanya53 válasza po1son (#215313) üzenetére


sanya53
aktív tag

Köszönöm szépen mindenkinek a választ. :R
Akkor megmarad az aranyam.

(#215324) notika77 válasza sanya53 (#215323) üzenetére


notika77
senior tag

Buffolni fogják a közeljövőben, majd akkor nézd meg, hogy megéri-e.

(#215325) Djuree válasza Swinegod (#215304) üzenetére


Djuree
félisten

nem ismeros nekem se. :D utana nezek. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#215326) Geller72 válasza Warton (#215299) üzenetére


Geller72
veterán

T3-as papír varrógépek ellen ez azért annyira nem nehéz. Low tierben gondolom már nem megy annyira. :D.

(#215327) Geller72


Geller72
veterán

A kacsa, mint spotterkirály. L.O.L. (AMX 40).

(#215328) sanya53 válasza notika77 (#215324) üzenetére


sanya53
aktív tag

Köszönöm az infót, majd akkor megnézem milyen.

(#215329) Geller72


Geller72
veterán

A kacsa, mint lepattanókirály. :D. (És ugye ez egy Light tank lenne. :D. De annak is xar és minden más kategban is. Vagy a WG-nél nagyon megkeverték a config fájljait. :D ).

(#215330) 5-ös kezelő válasza e-newsee (#215250) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Köszi, tényleg jók a videók, és kivételesen nem lettem tengeribeteg. :)

(#215331) jano_77


jano_77
nagyúr

Tankelit amúgy mióta lépett át a DAILY-be a FAME-ből?!? Már 1-2 nappal korábban is figyeltem, meglepődtem. :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#215332) EQMontoya válasza 3 (#215320) üzenetére


EQMontoya
veterán

Azert ha t5 mednek veszed, akkor is egy t6 heavyt rammeltem vele. :)
Ha nem emeltem volna ki kétszer, hogy a poen okán muszáj volt, akkor megérteném, hogy próbálsz beszolni, igy viszont ez sajnos gyenge volt.
Legközelebb próbáld meg több gondolkodás után, hátha! :)

Same rules apply!

(#215333) grizlisandor válasza jano_77 (#215331) üzenetére


grizlisandor
addikt

Ha jól emlékszem, mert a DAILY-be kampányozik, utána megy vissza.

(#215334) 3 válasza EQMontoya (#215332) üzenetére


3
senior tag

Mindenki nekiment volna, aki kicsit is ismeri a játékot. Te állítólag nem ismered még, ezért nem is érted, miért csak neked poén egy más számára átlagos szituáció.

Nem próbáltam beszólni, hanem beszóltam, miután információkat adtam át a játék működésével kapcsolatban.

Remélem erősnek érzed magad. Nem úgy, mint a játékban lowtierként.

Neked válaszolni nem igényelt gondolkodást. :D

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#215335) jano_77 válasza grizlisandor (#215333) üzenetére


jano_77
nagyúr

FAME-be nem fért be? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#215336) zodo válasza jano_77 (#215335) üzenetére


zodo
nagyúr

Három nappal ezelőtt mondta hogy ott hagyta őket.
Részeteket, nem mesélt.
Ma délelőtt meg a CC fiókján játszott amiről eddig még csak hallattam.

(#215337) phoenix1989 válasza 3 (#215334) üzenetére


phoenix1989
őstag

En biztos nem mivel olyan lomha siman korbehugyozom. es gyorsabban is toltok. Szoval baromsag belerohanni.

(#215338) Silverr válasza Pug (#215316) üzenetére


Silverr
aktív tag

Engem az érdekelne, hogy néhány ember miért nem veszi észre ezeket a dolgokat vagy miért nem akarja észre venni? Ehhez nem kell semilyen konteo ha naponta játszol tisztán látni lehet ezeket a hullámokat.

(#215339) e-newsee válasza Silverr (#215338) üzenetére


e-newsee
addikt

Ezt az elméletet nem olyan nehéz bizonyítani, mint a low-roll vs. hogh-roll dolgot. Fogsz egy tankot, minden nap letolsz vele 10 csatát egy-két hónapon keresztül, és felírod, amikor eldobtad a kalapot. Aztán bedobod egy chartra (x=dátum, y=ammorack-ek száma), és rögtön kiderül, látszik-e bármilyen minta.
Fontos, hogy ugyanaz a tank legyen, mert akkor kizárod az egyes tankok ammorack érzékenysége közti különbséget. Amit viszont még így sem tudsz kizárni, az a tier leosztás. Mert ugye -2-es low tierként nagyobb eséllyel kapsz ammorack-et, mint +2-es top tierként.
Szóval hajrá! :)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#215340) 3 válasza phoenix1989 (#215337) üzenetére


3
senior tag

Szerintem ha van idő betölteni, a csata állása és a vérmérséklet alapján dől el. Pl. Párizsban Type 4-gyel simán ráugratok a hídról az ellenségre, ha látom, hogy mindjárt szétkapjuk őket. Ha mindkét oldalon nagyon erősek vagyunk, nekem a híd után már nem jutna semmi, mert nem érnék oda sehova.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#215341) Geller72


Geller72
veterán

..Ma ismét elég sok a segg, úgy látom a csatákban. A harmadik 2:15-3:15-szintű vereséget nyomjuk úgy, hogy low tierként egy szaros O274a-val a top senző tudok lenni hét heavy és egy rakás TD mellett is. Ok, tudom, a vesztés egy dolog, de pl. ha ilyen csatákat megnyernénk, akkor nem lófasz eredménye lenne. Legalább négy olyan csatám volt az utóbbi tízből, ahol elindultak a lemmingek, szartak a másik oldalra, totál nulla szinten. Merthogy majd pusss. Aham. Aztán mégsem, közben meg a másik oldalról bejöttek négyen foglalni és ennyi volt. A 3 perces csaták faja kis receptje. :W

(#215342) hulp01 válasza Geller72 (#215341) üzenetére


hulp01
senior tag

Ha hosszú kempelős csatákat akarsz, csak indíts el egy olyan küldetést, amiben mondjuk két kill kell 4 perc alatt. Egy csomó esetben 4 perc alatt vége a csatának. Na, most van, hogy kis túlzással 3 percig nincs spottolva ellenfél, nemhogy két kill. :) (Tettem egy smiley-t nehogy a szuper intelligens fórumtárs agyvérzést kapjon.)

(#215343) Pug válasza e-newsee (#215339) üzenetére


Pug
veterán

És persze feljegyezni az összes ammo rack-et ért olyan találatot is, ami nem pukkant. ;)

Éééés jéééé, érdekes módon ki fog jönni az a teljesen meglepő, hihetetlen dolog, hogy több ammo rack-et ért lövés esetén gyakrabban pukkan a tank.

Vaóóóóó ;]

(#215344) Geller72 válasza hulp01 (#215342) üzenetére


Geller72
veterán

Most lett hányingerem a 10. 5:15-ös bukó meccs után és zártam be a játékot. Ok. Ne legyenek konteók, de hogy van az, hogy lezavarok 30 meccset, amiben egy ilyen sincs, aztán hirtelen 30 csata után jönnek az ilyenek csőstül, egymás után?? Pedig hányszor megfogadtam, hogy napi 30 meccsnél többet nem játszom, mert 30 meccs után 10-ből 9x pont ez a vége, egyszerűen elkurvul a game. Persze, az eleje is sokszor fos, ott is van, hogy az első 6-10 meccs bukó, de nem ennyire durván, hanem mondjuk szoros meccsekben. De ez, hogy ledarálnak mindenkit 3 perc alatt, ezt nem hiszem el. Az meg a másik poén, hogy amikor az a küldi, hogy nyerj meg pl. 4 csatát, az qrva élet, hogy mondjuk a 4 csatát 15-ből sem nyered meg. Milyen érdekes. Ugye. A pattintgatós, kritikus sebzésekről meg ne is beszéljünk. Az is fura, hogy ma éppen figyeltem, hogy pl. pontosan hason lőttem párszor olyan tankot, amire a végén azt írta, hogy lánctalp. Amikor köze nem volt hozzá. A kerekest (lynx) meglőttem hátulról Strv S1-el, golddal, erre ugyanúgy szaladt tovább, zéró dmg csak egy critical volt a felfüggesztésre. Érdekes, hogy akkor is épp egy ~5:15-ös meccset buktunk. Vagy a kínai 121-et szemből golddal lőttem 3x és mind pattant - (alváz, full bukó 2:15-ös meccs), másik csatában, amiben éppen nyertünk, ugyanazzal ugyanúgy (ugyanazt a 121-et) sima lőszer még a tornyot is bevitte. Most arról nem is beszélek, hogy teljesen rákényszerít a játék a gold lőszerre, mert anélkül semmi vagy. És tök mindegy, hogy miben "ülsz". Prémben, vagy nem prémben.

(#215345) kchryss válasza jano_77 (#215262) üzenetére


kchryss
addikt

Ha már a kulturált magyarok szóba kerültek: [klip]
;]

(#215346) peterson79 válasza kchryss (#215345) üzenetére


peterson79
őstag

Az a reakció :D:D:D

(#215347) nanus válasza e-newsee (#215339) üzenetére


nanus
senior tag

Javaslom az ob140-t ,nálam az viszi el a pálmát. :D
Mind ammorack, ill legtöbbször full 10 tier. tekintetében.
De hullámok itt is lesznek :R

(#215348) notika77 válasza peterson79 (#215346) üzenetére


notika77
senior tag

Mit nem értett rajta? A lényeget visszaadta a google translate ;]

(#215349) po1son


po1son
addikt

Mai naptól trade-in egészen február 1-ig [link] . :)
Pont holnap leszünk kész tesómmal a toborzó programmal, az egyik tier 7-es talicskát beváltom a hwk30-ra, 2800 goldot megér nekem. :))

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#215350) e-newsee válasza Geller72 (#215344) üzenetére


e-newsee
addikt

Mivel voltál a 121 ellen? Mert lehet, hogy meg is magyaráztad a dolgot a gold lepattanóra. Ha APCR volt, simán lehet, hogy lepattantál. A 121 alja elég ferde, kicsit magasabb vagy, és hamar összejön az instant ricochet szöge.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.