Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#215501) paler válasza 3 (#215492) üzenetére


paler
aktív tag

Nem a nyakamba szakadat, hanem a saját accountomról van szó. 9ève regeltem a játékba, és úgy 2-2.5èvig hanyagoltam a Wot-ot. Kb.1 hónapja játszom újra vele, de a kihagyás óta pár dolog változott és új dologok is kerültek a játékba. Egyébként 9258 kötvènyem van jelenleg ;)

[ Szerkesztve ]

JBL Synthesis -> Egy hangrendszer mind fölött, egy hang kegyetlen, egy a nyomorba dönt ( árával biztos), bilincs az Egyetlen

(#215502) peterson79 válasza kchryss (#215499) üzenetére


peterson79
őstag

Ez a 13 light akkor van amikor már nagyon győztek és nagyon unják és nem érdekes, ha egy csatát elvesztenek? Funolnak?

(#215503) peterson79 válasza paler (#215501) üzenetére


peterson79
őstag

Azta, Te se vagy mai motoros már akkor:DDD
Kaptál egy csomó jóságot mikor beléptél, mi? Tankok, meg lóvé. Habzsi-dözsi van :D:D:D

[ Szerkesztve ]

(#215504) notika77 válasza peterson79 (#215502) üzenetére


notika77
senior tag

Több oka is lehet.
1. Unják és kell valami, ami felrázza a csapatot.
2. 1.+ ennyire gyenge a sorsolt ellenfél
3. Meglepetés ereje, mert erre nem készül az ellen (akár olyankor is, amikor nincs meg a 15-fős csapat és egyébként is kicsi az esély a győzelemre)
4. Gyors rush-sal még beérhetnek az ugyanabban a fordulóban induló másik csatába, ha az 3-4 perccel később kezdődik
5. Esetleg nem nyerhetnek, mert a következő fordulóban több csatájuk van, mint amire ki tudnak állni
6. Diplomácia miatt odaadják a területet/lehetőséget és az ellen utolsó tankjával megnyeretik, miután megmutatták, hogy mit tudnak
Ilyen csatákban már sokszor vettem részt lighttal, orosz meddel és BC-vel. Elég gyakran bejön (erős klánok ellen is) és néha nagyon nehéz elveszíteni, ha el kell. :)

[ Szerkesztve ]

(#215505) paler válasza peterson79 (#215503) üzenetére


paler
aktív tag

Igen-igen, régi motoros vagyok. Régen a Wot volt a pioriti 1 game, most ugyan visszatértem, de mint "kocca" játékos. Most más platform a Best, ez csak heti 1-2 napi (2-3 óra) elfoglaltság.

JBL Synthesis -> Egy hangrendszer mind fölött, egy hang kegyetlen, egy a nyomorba dönt ( árával biztos), bilincs az Egyetlen

(#215506) jano_77 válasza Raidon (#215494) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én úgy tudom, hogy a legtöbb klán pont hogy recent statot néz és nem azt, hogy mit botladoztál az első 10K csatádban. :U :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#215507) notika77 válasza notika77 (#215504) üzenetére


notika77
senior tag

ui.: Az EBR-nek meg olyan páncélja van mint a Mausnak csak nehezebb eltalálni :)

(#215508) Raidon válasza jano_77 (#215506) üzenetére


Raidon
őstag

Az oké volt kék lila recentem átlag 9-es tier. De mivel család van melózom is nem tudok olyan sokat játszani. Pl ha tankot húzok és mondjuk átlag tier mondok most valamit 7 átlag 1700sebzés meg ilyenek mondjuk avg 30 nap az úgy nem túl kecsegtető.
Meg amúgy klánozni nem tudok idő hiányában de pl ha úgy lenne megoldható lenne az a 2 hét cw. :)

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#215509) e-newsee válasza notika77 (#215504) üzenetére


e-newsee
addikt

Tegnap a facebook csoportban valaki kirakott egy CW csatát, ahol bementek 14 EBR 105-tel, és meg is nyerték. Aztán persze ment alatta a vita, hogy egy jobb ellenfél ellen is nyertek volna-e vajon.
jutub

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#215510) e-newsee válasza jano_77 (#215475) üzenetére


e-newsee
addikt

Most megnéztem én is, már nem elékeztem pontosan. Nekem jelenleg így van. Tudom, a parancsnoki rendszer mehetne az első slotba is, de egyelőre ezzel próbáltam. Így sem rossz, elég jó az az 50%-os álca is. Legénységen van álca skill, lila cuccom viszont nincs, szóval csak a standard dolgokból gazdálkodom. A látótáv, ha átraknám a távcsövet az első helyre, alig emelkedne valamit (talán 457-re, vagy valami ilyesmi), viszont az álca visszaesne 48-ra. A parancsnoki rendszerrel szintén visszaesne a camo, bár a spotolás megnőne, de mivel így is rajta van, csak nem első helyen, így nem sokat nyomna a latba. A fene tudja, hogy a gyakorlatban melyik a hasznosabb. Egyelőre így bejön, szinte proxy spotig lehet osonni egy bokorsorban.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#215511) Geller72


Geller72
veterán

Hab a tortán. 3 arty tier 3-ban. :D. A feltét, hogy a Wg szerint T3-as, Pz II J, Light (!!) tankok is voltak benne, nem is egy - amit a WG - light-hoz nem igazán illeszthető, 80/50/50-80/50/50-es armorral rakott be a játékba. T3-ban 80-as armor light-ra. :Y Amikor a T3-as tankok 90%-a még golddal sem lövi be.

(#215512) Swinegod válasza Geller72 (#215511) üzenetére


Swinegod
őstag

Végülis 23mm vagy mennyi penje van vagyis ez azt jelenti balanceolt

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#215513) Warton válasza e-newsee (#215510) üzenetére


Warton
őstag

Én totál nem így szereltem fel.
1. Az Evennel rendszeresen állok egy helyben. Szóval én a kamonet és csigaszem párost részesítem előnyben. Egyszer egy 54m-re elhúzó Borat sem tudott beszpottolni.
2. Mivel a tank relatíve kicsi és ezért nehéz célpont ezért én nem érzem olyan nagyon fontosnak, hogy mozgás közben is jó legyen a kamó, meg a látótáv.
3. A parancsnoki nekem is fenn van. A bónusz helyre azt hiszem a csigaszemet raktam

(#215514) Swinegod válasza Warton (#215513) üzenetére


Swinegod
őstag

Camonet szerintem hülyeség rá, amúgy is egy bokorban van annyi camod proxyspot nélkül kizárólag egy másik light fog vision systemmel kiszedni a bokorból, talán. Mert amúgy én ilyen 40%-ban azért halok meg Even-el mert 10m-re tőlem elrohan valami rohadék kocsi meghalni de legalább visz magával

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#215515) Djuree


Djuree
félisten

passzív spotra melyik a legjobb tank most?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#215516) Swinegod válasza Djuree (#215515) üzenetére


Swinegod
őstag

A játékban vagy prémium 8-as? Prém 8-as az az Even 90 vagy LT-432, kicsit más a 2, de mindketten nagyon jók benne, T10-ben meg valszeg a Manticore ha semmi mást nem akarsz csinálni, ha viszont de akkor T-100 LT

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#215517) ollie válasza Djuree (#215515) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A medek közül az Obj 416-nak 50%-os a camója állva (bokorban még több), csak persze el is kell jutni a bokorig úgy, hogy ne lássanak meg. :D

***

(#215518) Djuree válasza Swinegod (#215516) üzenetére


Djuree
félisten

be is tudnám cserélni az even 90-t a jgtigr88-ra majdnem 1 az 1-ben. meggondolandó...
t10 az egyenlőre messze van, a francia van legközelebb.

ollie: hát igen, az nem olyan egyszerű a kerekesek korában. :D

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#215519) paler válasza ollie (#215488) üzenetére


paler
aktív tag

Köszönöm :R
Főleg Heavy\Med parti vagyok. Lehetséges hogy inkább goldot vagy prémium fiókot veszek, mivel az ajánlott tankokból nem nagyon van most elérhető a shopban.

JBL Synthesis -> Egy hangrendszer mind fölött, egy hang kegyetlen, egy a nyomorba dönt ( árával biztos), bilincs az Egyetlen

(#215520) Warton válasza Swinegod (#215514) üzenetére


Warton
őstag

"kizárólag egy másik light fog vision systemmel kiszedni a bokorból"
...és minden könnyű tankon vision system van.

Kb. csak a kerekes tankok tudnak proxyspotolni, meg a vesztett csata végén, amikor már mindegy. De biztos más a játékstílusunk én az Evennel nagyon óvatosan bánok. Inkább egy távolabbi bokorba állok minthogy kiszpotoljanak, főleg csata elején, amikor a bohócjárgányok még cikáznak összevissza.

(#215521) Swinegod válasza Warton (#215520) üzenetére


Swinegod
őstag

Én se vagyok aggresszív vele, de azért bízok abban, hogy bármilyen light van az ellenfélnél én előbb spotolom ki őt mint ő engem, kivéve ha az ellenfélnél is Even 90 van, mert a becserélés okán gondolom annyi lett belőlük hirtelen mint a szar, T8-as meccsben akár 3 csapatonként ezért inkább gyáva vagyok míg meg nem halnak, mert általában nagyon túlbecsülik magukat.

Ez így is szokott lenni általában és akkor jó is a meccs, de a kocsik annyira pofátlanok, hogy az hihetetlen, Prohorovkán pld rendszerint már a közép ránk eső felén járok amikor 1 darab metálisan sérült kocsi úgy dönt átrohan a mi felünkre, kispotolva engem. Ezzel az a probléma, hogy miután engem spotolt instant meg is hal, de akkor én már meghaltam szóval hajamra kenhetem, hogy ez a kretén valszeg nem is tudva ott vagyok 900 assistért megöleti magát
Az a probléma ezek csak a kretén kocsik mert a rendes játékosok vele megvárják míg én meghalok vagy nagyon az ő területükre megyek, de az olyan ritka, mint a fehér holló

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#215522) 3 válasza paler (#215501) üzenetére


3
senior tag

A T26E5 8000 kötvény a kötvényes boltban. Az összes kötvényért kapható tankról készített videót skill4ltu és Scheff, de biztos mások is.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#215523) peterson79 válasza Swinegod (#215521) üzenetére


peterson79
őstag

Hát ez amolyan sakk-stratégia, bár elég hülye. 1-1 gyalogvesztés, de a lightok eléggé fontosak, nélkülük igencsak nehéz továbbhaladni, néha még velük is. Nem nagyon bírom Én sem az ilyen idióta öngyilkos-hajlamú kreténeket.

Amúgy tetszik, hogy fellendült az élet a topikban és eléggé sokféle megoldás van ELC-re, igazából valószínű mindegyik életképes, mert egyénfüggő ki mit szeret és az is hogy éppen milyen pálya és milyen csapattagok illetve ellenfelek vannak. Sosem tudni, hogy ki vagy mi jön szembe :)
Jók vagytok srácok :C

[ Szerkesztve ]

(#215524) popey37 válasza Swinegod (#215521) üzenetére


popey37
addikt

nem is lehetsz vele agressziv, mert szinte a leglassubb light, ha játszom vele, a medek ugy mennek el mellettem mintha állnék.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#215525) CirrMee válasza kchryss (#215499) üzenetére


CirrMee
addikt

Előző hét nap legnézettebb wot-os twitch klipjei. Sokat elmond a nézőközönség igényeiről hogy a csöcsös román streamer csaj tarolt nézettségben. Tegnap még skill4ltu is volt olyan hülye hogy hosztolta így volt amikor 1600-an nézték a csajt ...

Lol.
Eddig stabilan tartotta a 2xx nézőszámot ez a műanyag kannás jány, Skill most tuti megtolta ezt az átlagot... :DDD

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#215526) d1d1


d1d1
csendes tag

Sziasztok, nekem csak vásárlásra ajánlja fel az ELC EVEN 90-et cserére nem. Miért?
Köszi.

(#215527) vJokka


vJokka
aktív tag

Alliance 3-as küldi egy "kis" mákkal pipa:

Replay

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#215528) 3 válasza d1d1 (#215526) üzenetére


3
senior tag

Nincs ott a "Select Vehicle" gomb a "Purchase without crew" alatt? A Storeban a "Vehicle trade-in" oldalon sem tudsz cserélni?

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#215529) ollie


ollie
MODERÁTOR

Marks on Guns (poliroid.ru)

Gunmark website!

Felül állítsátok a nyelvet angolra, utána meg a servert az EU-ra.

[ Szerkesztve ]

***

(#215530) d1d1 válasza 3 (#215528) üzenetére


d1d1
csendes tag

Megoldódott! Elfelejtettem, hogy bérelt jármű volt valamikor és elkellett távolítani előbb a garázsból, az után megjelent a csere lehetőség.

(#215531) jano_77 válasza ollie (#215529) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi ezt jó tudni - mondjuk nekem fent van egy ideje a mod is játékon belül, de sosem árt. :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#215532) kchryss válasza vJokka (#215527) üzenetére


kchryss
addikt

14k spot murovankán. :Y

Grat! :C

(#215533) EQMontoya


EQMontoya
veterán

Mi a jó ég van ma?

Én ennyi kretént nagyon rég nem láttam.
Nem tudom, mi történik ma, de az MM gyakorlatilag folyamatosan olyan idiótákkal rak össze, hogy az valami döbbenet. Gyakorlatilag minden meccs úgy ér véget, hogy a második percben már 4 irányból lő kb. az ellen, mert már a pálya minden pontján ott vannak.
Ez valami döbbenetes...

Same rules apply!

(#215534) BÁ Nutrition válasza EQMontoya (#215533) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Ez teljesen normalis ebben a jatekban :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#215535) hulp01 válasza EQMontoya (#215533) üzenetére


hulp01
senior tag

Ezt tegnap én is tapasztaltam. Még a szokásosnál is durvább volt. Totál egyoldalú csaták. STB-1-gyel próbáltam megbarátkozni, de nem megy. Rettentő szánalmas teljesítményt nyújtottam vele átlagban. Volt egy-két kiemelkedő csata, de a többség az értékelhetetlen volt. Szerintem én valami selejtes kínai koppintást kaptam. Jól jellemezte a tegnapi napot, hogy szinte semmit nem találtam el vele még 5m-re se, miközben az O-I-val kétszer egymás után is stunnolt legénységgel bementek a kapáslövések megállás nélkül. Akkora volt a célzókör, hogy nem fér ki a képernyőre.
Egy Prokhorovka volt nekem tegnap, amin egy ellenséges elc szétszivatta a teljes csapatot. Mondjuk ő is nulla sebzéssel zárta, mint nálunk nagyon sokan :D
[kép] [kép]
Egyszerűen ezek a túlzottan specializált tankok teljesen játszhatatlanná tudnak tenni pályákat. Az ebr is rohadt idegesítő, mert baromi nehéz eltalálni a sebessége miatt, de azt legalább látni. Az elc láthatatlan, és az ellen nem lehet mit tenni.
Mines-on egy elsőre totál nyerőnek tűnő csata lett döntetlen, mert senki nem mert kimenni a full hp-s fv és egy valahol sunnyogó leo elé.

Megnéztem a fent linkelt gunmark oldalt is. Tök jó infó, bár engem nem nagyon érint. Általában az 1 gunmark megvan, amivel játszok elég ideig, a kettő viszont eléggé elérhetetlennek tűnik. És csekkoltam a kpz50t-t is. Nagyon fasza tank, de azért az a limit elég durván magasan van. Nekem 1958 az átlagsebzésem (az assisstot nem tudom). Azt stb-vel meg 1700, szánalmas.

(#215536) jano_77


jano_77
nagyúr

ERRE vajon mi szükség volt? :F :U
Mivel a szakaszokat a játék alapból nem gyengén bünteti - szinte mindig +2 tier és nagyjából ellehetetlenítve a normális csaták lehetőségei - azt gondolom, hogy egyre kevesebben mennek szakaszban játszani. Vagy ezt csak az én haveri köröm gondolja így? :U (mi már legtöbbször azért nem megyünk szakaszban, hanem csak beülünk egy TS szobában és mindenki tolja a saját csatáját és közben meg beszélgetünk, mert ahogy szakaszba állunk, rögtön elromlik minden és jön az orbitális copás)
Ki, mit gondol erről itt Srácok? :F

hulp01: az STB-ből sajnos én is egy hibás verziót kaptam :((( :O

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#215537) phoenix1989 válasza jano_77 (#215536) üzenetére


phoenix1989
őstag

En szivesen jatszanek szakaszban de nincs kivel. Itt is kerdeztem de senki nem jon. Szakaszban pedig sokkal tobbet tudsz tenni hiszen 3man vagytok es ossze tudtok beszelni. Es a 3 tobb mint az egy. Szakaszban is egyebkent akkor van ertelme ha hallgatok egymasra. Ha szakaszban is mindenki megy a sajat feje utan akkor tenylegesen nincs ertelme. En emlekszem meg nagyon regen 2haverral 3db 50b vel szakaszoztunk nem vesztettunk csatat.

(#215538) Djuree válasza phoenix1989 (#215537) üzenetére


Djuree
félisten

en mennek de csak este fel 10-tol tudok lenni.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#215539) phoenix1989 válasza Djuree (#215538) üzenetére


phoenix1989
őstag

én meg akkor már nem :)

(#215540) EQMontoya válasza jano_77 (#215536) üzenetére


EQMontoya
veterán

Nekem is az a tapasztalatom, hogy gyakorlatilag mindig low tier vagy szakaszban.

Egyebkent a tegnapi nap tenyleg "zsenialis" volt MM szempontbol.
T9 csataba kerultem T29-cel. Az hagyjan, hogy en lottem a legtobb sebzest. De rajtam kivul senki nem lott 1000 folott. T9 tankokkal sem, top tierben. Nevetseges.
Van is rola screenshot, mert ez tenyleg olyan volt, hogy ha nem latod, nem hiszed el.

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#215541) nomic


nomic
aktív tag

Felmentem hegyre egyedül, vállaltam a spotter szerepét. :D Avagy a T-34-85 tényleg mindenre jó.

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#215542) Geller72 válasza EQMontoya (#215540) üzenetére


Geller72
veterán

Tegnap VK 75.01-el oldalbalőttem 20m-ről egy E-25-öt, amire azt mondta a game, hogy nincs itt semmi látnivaló, sima lánc, nulla dmg, lehet menni tovább. :D. Ez persze megint egy olyan meccs volt, amikor tök mindegy mit lőttünk, úgy kikaptunk 2:15-re mint a xar. :D.

(#215543) 5-ös kezelő


5-ös kezelő
senior tag

Bocsi, ha figyelmetlenül olvasok. Becserélésnél mi van, ha drágábbat adok be féláron, mint amit vennék? Pl. AT 15-tel nem vagyok sikeres, és szeretnék egy strv-t? Visszakapom /aranyban v kreditben?/ a különbözetet, v elvész?

(#215544) e-newsee válasza 5-ös kezelő (#215543) üzenetére


e-newsee
addikt

Nincs olyan lehetőség, hogy visszajár arany. Az AT15 árának a felét vonják majd le az STRV teljes árából. Már ha az STRV S1-re gondolsz. Ha a táras medre (Strv m/42-57 Alt A.2), akkor olyan cserét nem tudsz csinálni, mert vagy azonos, vagy magasabb tierű tankra tudsz csak cserélni, az AT15 pedig 7-es, az strv viszont csak 6-os.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#215545) ollie válasza Geller72 (#215542) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ezen amúgy miért kell csodálkozni? Ha ott találod el a láncot, ahol nincs mögötte test, akkor persze, hogy nem sebez. Mindennapos dolog, csak annyi kell hozzá, hogy a test alatti részen találd el a láncot.

***

(#215546) 3 válasza jano_77 (#215536) üzenetére


3
senior tag

A szakaszok miatt kizárólag a nem szakaszban játszóknak van joga sírni. A szakaszban játszók a könnyeiket alaposan töröljék le drótkefével.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#215547) phoenix1989


phoenix1989
őstag

szerintem egyébként normálisan van megcsinálva mert egyedül játszva kevés szakasszal találkozom(de inkább egyel sem.) ha netán szakaszban mész akkor jóval több a szakasz is.

[ Szerkesztve ]

(#215548) EQMontoya válasza nomic (#215541) üzenetére


EQMontoya
veterán

Mindezt 6. erzek nelkul... Vagy nagyon bator vagy, vagy nagyon tudsz valamit, szep teljesitmeny mindenesetre. :R

Same rules apply!

(#215549) Geller72 válasza ollie (#215545) üzenetére


Geller72
veterán

Mondjuk úgy hogy nem a láncot lőttem meg. ;) Egy csomó olyan találatot jelöl lánctalpnak, aminek köze sincs a lánchoz nem is ott lövöd meg és mégis lánc találhatnak adja meg 0 sebzéssel. Gondolom nem azt akarod mondani hogy még nem találkoztál ilyennel ebben a játékban. A sokszor szemből is történik ilyen. Elméletileg meg lehetne magyarázni hogy ha haspáncélról lepattan akkor láncot talál de jelen esetben nem így szokott történni mert nem hasfalat célzok, hanem a páncél test felső részét szeretném beütni. Általában ez akkor szokott megtörténni amikor 2:15-ös vesztes csaták játszunk és mi vesztünk. :DD . Persze ilyen mint tudjuk nem létezik ez mind csak kitaláció. :DDD .

(#215550) ollie válasza Geller72 (#215549) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem emlékszem olyanra, hogy úgy találtam el a láncot, hogy nem lehetett volna. De amúgy meg miért gondolod, hogy a láncot találtad el, amikor sehol nem jelez a játék ilyet?
Annyit jelez, hogy kritikus találat, ami sok minden lehet, pl kupola (azt is lehet kritikusként találni sebzés nélkül) vagy löveg.

***

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.