Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#215601) peterson79


peterson79
őstag

sziasztok,

Nem tudom, hogy az új patch vagy valami amit állítottam a dögcéduláknál, az miatt, de most minden csata után sárgával villog, hogy ott van valami...

Mivel tudom kikapcsolni?

(#215602) hulp01 válasza Black_Sheep (#215600) üzenetére


hulp01
senior tag

Nekem is ez a legnagyobb bajom. Olyan, mintha az rng csatánként működne. Az egyikben semmit nem ad, a másikban meg mindent. És ha többen kerülünk a bré rossz oldalára egy csatában, akkor máris ott a 0:15. És ha t10-ben vagyunk, akkor ez még jobban jelentkezik.
Múltkor volt egy csatám kpz50t-vel és a bázist védtem a végén. Próbáltam legalább is. 5-en rontottak rám, de ketten-hárman is egylövésnyi hp-val. Na, mondom ez akár még össze is jöhet, de minimum pár kill. Hát az rng másképp gondolta. 3-4 lövést le tudtam adni, és egyetlen egy sebző nem volt köztük. Volt lánc, lepattanó, critical. És mindezt 20m-en belül, szóval nem a pálya másik felére lövöldöztem. Persze tök simán vesztettünk.

(#215603) phoenix1989


phoenix1989
őstag

Mai első csata. az első lövés spot nélkül amx 13 75 full hp. pedig nem azt akartam még mérges is lettem mert akire lőttem meg állt. xD
[link]

(#215604) Geller72 válasza po1son (#215599) üzenetére


Geller72
veterán

Na végre. :C

(#215605) köpet válasza hulp01 (#215602) üzenetére


köpet
aktív tag

Nekem volt, amikor csata közben váltott; arty-val az első három lövés talált, oda ment ahova szántam, aztán elkezdett a célzókör peremére potyogni, onnan stun se nagyon sikerült mindenki örömére. 4-5 lövés volt a meccs végéig, mind kuka ebben a formában.
A kettő között szinte hallani lehetett a kattanást... :D

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#215606) K_Gabor


K_Gabor
tag

Felajánlanék egy mindenre felhasználható 15%-os kupont. Pár napja kaptam (kicsit elfelejtettem), de biztos nem fogom felhasználni. ~3 napig felhasználható még, ha valakinek érdekes írjon rám.

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/k_gabor_3#aprohirdetesei

(#215607) phoenix1989 válasza köpet (#215605) üzenetére


phoenix1989
őstag

minden lövésnél van rng. nem a csata előtt kapod meg vagy nem.
nem mostani cikk de érdemes elolvasni. [link]

(#215608) hege01 válasza K_Gabor (#215606) üzenetére


hege01
tag

Szia, engem érdekelne, ha még megvan.

(#215609) Sgr_A válasza phoenix1989 (#215607) üzenetére


Sgr_A
addikt

dehogynem
és nem csak te hanem az egész csapat megkapja, tetézve még a sok piroska egy csapatba osztásával
és meg is van a 15:2-e végeredmény

[ Szerkesztve ]

(#215610) phoenix1989 válasza Sgr_A (#215609) üzenetére


phoenix1989
őstag

akkor ki emelem neked mert látom elolvasni a cikket luxus.
"A lövéseknél az RNG dönti el, hogy a lövedék pontosan hova fog csapódni."
vagyis minden egyes lövésednél.

ha én és a csapat egyaránt megkapnánk a csatába lépéskor akkor hogy lehet olyan köröket menni hogy én sebzek mondjuk 4000-et a többiek meg 800-at? ha én is megkaptam nekem se szabadott volna ilyen mértékben felülmúlnom a csapat többi tagját.

[ Szerkesztve ]

(#215611) e-newsee válasza phoenix1989 (#215610) üzenetére


e-newsee
addikt

Nyugi, elolvasta, érti is, csak nem hiszi el. Szerinte a csata elején egy program eldönti, hogy már pedig te ma szopni fogsz, ezért az egész MM-et úgy igazítja, hogy az RNG-t letekeri 1 alá, hogy mindenből kevesebbet kapj, melléd válogat direkt puha top tier tankokat, azokat is a piros játékosok közül válogatja, akiknek szintén le van csökkentve a maximális RNG-je. Az ellenfélnél ugyanezeket csinálja, csak pozitív irányba. És mindezt csak a te "kedvedért". Sőt, ugyanezt eljátsza sokezer játékossal, akiket aznap a script szerint szopatni kell. Egydileg, mindenkinek egyedi csapatokat állít össze. És mindemellett még csata közben is folyamatosan figyel téged (és a többi kiszemeltet), mert ugye kell pár eltűnő lövés is, azt meg nem lehet előre eltervezni, mert mi van, ha nem a sordöntő pillanatban misselsz? A végén még kijátszod a rendszert, és esetleg győztök. Aztán a szopatóscript meg magyarázkodhat a következő meetingen a főninek. :)

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#215612) hulp01 válasza phoenix1989 (#215610) üzenetére


hulp01
senior tag

Logikus érvelés. De mi van, ha mindenki kap -25%-ot. Tehát te nem 4k-t sebeztél volna, hanem 5-öt, aki meg amúgy is nullát annál tök mindegy. Aki az első percben meghal, mert mondjuk az ellenfél mind megkapta a +25%-ot, annál nem derül ki, mennyit tudott volna hozzátenni amúgy, ha a négy rálőtt lövedékből csak egy is pattan és túléli. Szóval meg tudom én is magyarázni. :) Persze az egész csak elmélkedés, de nagyon frusztrálóak ezek a brutál sima győzelmek illetve vereségek. És az előző WOT-os életemben egész biztos, hogy nem volt ilyen mennyiségű sima győzelem vagy vereség. Csak nézd meg Skill szinte bármelyik videóját, amiben folyamatosan mondja, hogy manapság ez a WOT, 15:5 simulator.

(#215613) phoenix1989 válasza hulp01 (#215612) üzenetére


phoenix1989
őstag

de épp erről beszélek hogy, ha mind megkapjuk a -25% ot én sem érhetek el kiemelkedő eredményt. szóval amit írtál annak nincs értelme.

(#215614) hulp01 válasza phoenix1989 (#215613) üzenetére


hulp01
senior tag

Máshogy értelmezzük a dolgokat. Te mondjuk jó játékos vagy, jól helyezkedsz, lősz 15-ször. Piroska szar játékos, rosszul helyezkedik lő kettőt. A tiédből is leveszünk 25%-ot meg az övéből is. Értelem szerűen neked még akkor is jóval magasabb marad az eredményed. És a fentiekre is reagálva nem azt állítom, hogy az rng mindenkit személyre szólóan szopat. Nem is szoktam ezzel foglalkozni, hogy a napi winrate-em mennyi. Elfogadom, hogy ma szar volt, holnap meg jó lesz. Csak mint lehetőség felmerül, hogy a csatában véletlenszerűen az egyik csapat kap valamennyit, a másik meg nem.

(#215615) phoenix1989 válasza hulp01 (#215614) üzenetére


phoenix1989
őstag

na várjál mert az hogy valaki szar játékos az nem az rng hibája. a kettőt ne tegyük egybe.

(#215616) Geller72


Geller72
veterán

Hogy ne csak fényezés legyen. Alant látható egy csatám az IS-el. Tipikus példája annak, hogyan lehet elkúrni egy alsó hangon 7 killes csatát (és elbukni egy top gun-t) azzal, ha kapkodok. :(. Volt három baromira nem hiányzó mellé lövésem, amiből mindhárom egylövéses kill lett volna (egy full HP-s arty és két meghámozott TD). Ehhez hozzájött még az IS baromira lassan töltő batár lövege is, mert mire újratöltött, kinyírta más. Nem mintha az IS lövege messzeire pontos lenne, de ezt sokkal inkább az én hibámnak könyvelem el, mint a löveg pontosságának. Annyiból jó volt a csata, hogy a mai küldiket sikerült kipipálni részben és a bónusz küldi is ok lett volna belőle, ha ugye nem egymást követik. (Egy csatában legyen 4 killed, itt az is meglett volna. Ezzel futok még egy kört. :D.) Amúgy nem volt nagy meccs, ezzel a max átlagos sebzéssel is top lettem. A killel is. De manapság ennek is örülni kell. :D.

(#215617) peterson79 válasza phoenix1989 (#215615) üzenetére


peterson79
őstag

Ez mondjuk így van, már keverjük megint a szezont a fa*zommal...

A rossz játékos is az RNG hibája...haha

(#215618) Sgr_A válasza phoenix1989 (#215615) üzenetére


Sgr_A
addikt

Az az mm hibája hogy hogy a pirosakat egy csapatba teszi a zöld meg kék játékosokat a másikba
2 év kihagyás után jöttem vissza de szerintem szarabb lett a játék mint volt
kb 10 év és 60k csata után nekem ez a véleményen
hogy a már a csata előtt eldől melyik csapat nyer
a csaták 70-80%-ban simán nyer az egyik csapat a maradék olyan 20 % szoros és van egy pár csata ami a vén dől el 1v1 vagy 2v2 be

(#215619) Warton válasza Black_Sheep (#215600) üzenetére


Warton
őstag

Akkor ez nem a te játékod.
Az előzményt nem tudom, de az amiket mutattál egyáltalán nem furcsák. A 25%-os RNG-ben, meg a lövegek szórásában bőven benne van. Ebben a játékban az RNG-nek óriási szerepe van. Eleve nem oda lő, ahova célzol csak úgy kb-ra, a penen is van rng, a dmg-en is van rng.

Aztán, hogy a wg ebbe belenyúl vagy sem azt nem tudhatjuk, én úgy sejtem, hogy valamilyen szinten biztos, hogy belenyúlnak.

(#215620) hulp01 válasza phoenix1989 (#215615) üzenetére


hulp01
senior tag

Csak próbáltam elmagyarázni a gondolatmenetemet. Arra reflektáltam, hogy azt mondtad, ha egységesen helyezi a csapatot rossz oldalra az rng, akkor te se csinálhatnál 4k sebzést. Ezt helyettesítettem be az elméletembe. Ha egységesen szív mindenki, akkor mindenki kap mondjuk -25%-ot. Te lősz 16-ot, amiből ha minden jó, akkor bemegy 12, átlagosan 400-as sebzéssel mondjuk lesz 4800 sebzésed. Ha az rng rossz oldalára kerülsz, akkor csak 8 megy be, és sebzel 3200. Ugyanez a piroskánál úgy néz ki, hogy 4 lövése van (mert esetleg lehetősége sincs többre, mert szarul helyezkedik vagy kilövik egyből), normál esetben 3 sebez, 1200dmg, rossz rng esetén csak kettő és máris csak 800. Ha annyira béna, hogy csak két lövést tud leadni, akkor ott meg simán lehet nulla a sebzés. És itt senki nem mondta, hogy a gonosz rng adta neked a piroskát csapattársnak. Csak levezettem, hogy ugyanarra a csapatra mit jelentene egy egységesen -25%-os rng mondjuk a pontosságban, vagy átütésben. És ezeket nem tudod ellenőrizni. A sebzést igen, de a pontosságot és az átütést nem. Pont ezért nem a sebzés változásával számoltam, hanem a sebző lövések számával.
De mondom, mindez csak egy szerintem logikus levezetése a sok nagyarányú vereségnek/győzelemnek. Nem állítom, hogy így működik, de ez is lehet egy magyarázat.

*tudom a max.ból vezettem le a 25%-ot, pedig a középből kellett volna, csak így egyszerűbb volt kerek számokkal számolni.

[ Szerkesztve ]

(#215621) Pug


Pug
veterán

Lehet lassan erdemes atnevezni a topic-ot "WOT konteok es laposfold hivok"-re

Tenyleg ennyire unintelligensek az emberek?*

*A kerdes koltoi volt.... meg ennel is retardaltabbak...

[ Szerkesztve ]

(#215622) Kolter válasza phoenix1989 (#215615) üzenetére


Kolter
junior tag

Nem tudom mit okoskodsz itt . A random generator a wg manipulatív csalása. Igy bármire lehet bármit mondani , számonkérni meg nem. A Legegyszerűbb házirend szabályal  lehet korlátozni ill.engedni játszani valakit. Nem kell személyessé tenni a dolgot . Vanak kategóriák amibe berak  azon nem tudsz tul mozogni. Csak ha told a pénzt vagy nézettséget. Miért lene játszhatatlan RNG nélkül. Mert eltaláltam amire lövök , vagy melé mene ami nem talál. Te is tudod ez hülyeség. A WG manipulatív csaló játék. Ezek a russin fiúk többet játszanak a tőzsdén .

[ Szerkesztve ]

(#215623) phoenix1989 válasza Sgr_A (#215618) üzenetére


phoenix1989
őstag

nekem is 7 év van már a hátam mögött 60k+ csatával. és azért ennyire nem dől el az elején. persze vannak csaták amikor igen de erről a játékosok tehetnek. a játékkal nem azonos számú jó és rossz játékos játszik, ezért nem is lehet őket leosztani úgy hogy egy csatán belül egyforma legyen.

215620 hulp01

de végig arról beszélek hogy nem egységesen osztja le. nem csapat kap negatívat vagy épp pozitívat és nem is egy ember. minden egyes leadott lövésnél új rng van az adott lövésen.

és továbbra is fent tartom azt hogy azért mert valaki fele olyan jó sincs mint a másik az se nem az én hibám sem pedig az rng-é

(#215624) phoenix1989 válasza Kolter (#215622) üzenetére


phoenix1989
őstag

na vegyél vissza az arcodból légy oly kedves. az rng valóban egy csalás ha ugy nézzük de ettől még ha valaki szar szar is marad. az rng pont azoknak kedvez akik rossz játékosok mert ezáltal neki is lehet sikerélménye. ha nem lenne rng ahogy a cikk is leirja a jók és rosszak közt sokkal nagyobb lenne a különbség. kicsit gondolkodj.

(#215625) Kolter válasza phoenix1989 (#215624) üzenetére


Kolter
junior tag

A szar játékos tanuljon meg lőni, helyezkedni , JÁTSZANI! A WG ne az én tankomat  használja  , hogy  még több pénzt húzzon ki a botok zsebéből. Az ilyen hozzászólások ill cikkek erősítik a wg kizsákmányoló politikáját. 

(#215626) ollie válasza Kolter (#215625) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akkor szerintem most hagyd abba WoT-ozást, mert egyre rosszabb lesz, egyre inkább arcade-dá válik a játék, mert úgy lehet sokat keresni vele, ha a hülyék is játszanak.

***

(#215627) phoenix1989 válasza Kolter (#215625) üzenetére


phoenix1989
őstag

azzal egyet értek hogy tanuljon meg játszani de lehet hogy ő csak ennyit tud. de azért meg nézném a fejed mikor bedarál téged egy nálad sokkal jobb játékos mert ugye nincs rng és nem fog mellé lőni a gyenge pontodnak és minden be is fog vinni. mert ugye rng nélkül ha egy pillanatra mutatod a gyenge pontod szétverték. xD most legalább van esély rá hogy rálőnek de nem találják el vagy olyan szögben ami miatt lepattan. ezek rng nélkül nem léteznének. és ha már itt tartunk a csaták is gyorsabbak lennének szerintem ( pont a fentebb leírtak miatt) és így sem valami hosszúak. ráadásul a rossz játékosok nem játszanának sikerélmény hiányában ezért a játékos bázis csökken , élesedik a jó és epic játékosok közti különbség is szóval a jók is lelépnek és végül leállnak a szerverek mert senki nem játszik. szóval gratulálok mehetsz keresni másik játékot de egyébként most is ezt tanácsolom.

(#215628) Kolter válasza ollie (#215626) üzenetére


Kolter
junior tag

Hát bileg a mérleg már egy ideje. Csak sajnálom a sok bele ölt idöt,. De már nem sok kell. 

(#215629) Kolter válasza phoenix1989 (#215627) üzenetére


Kolter
junior tag

Ez nagyon egyszerü. Akkor igy jártam . Nem kell hozzá másfél oldal.Mert igy nö a játékos bázis? Na ne nevetes ,- 400000 játékos. Sokkan ezért hagyták aba.

[ Szerkesztve ]

(#215630) Kolter válasza phoenix1989 (#215627) üzenetére


Kolter
junior tag

Az a baj hogy ki milyen jó játékos a WG dönti el . Meg nézném a manipulálás nélkül ki mit tud.Én is 7 éve tolom mindig szarab let, hát ez egy igazi sepuku . A sokk hazudozás azt mondom és az ellenkezöjét csinálom.

(#215631) e-newsee válasza Kolter (#215622) üzenetére


e-newsee
addikt

"Vanak kategóriák amibe berak azon nem tudsz tul mozogni. Csak ha told a pénzt vagy nézettséget."
Ezt ugye nem gondolod komolyan? :U

Ui.: Tudom a választ. ;)

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#215632) Kolter válasza e-newsee (#215631) üzenetére


Kolter
junior tag

De!!!Visszatérve az előzőre most nem  érzem hogy úgy jártam , hanem úgy  jártak. Ez nagy különbség azt hiszem.

[ Szerkesztve ]

(#215633) Black_Sheep válasza Warton (#215619) üzenetére


Black_Sheep
tag

Tényleg? Az elmúlt időszakban ezt a 2 TD-t húztam T7-ben:

Ha ez nem az én játékom, akkor a játékosbázis 99%-nak sem a WoT a játéka...

2011 óta játszom, néhány megszakítással. Tisztában vagyok a játék működésével, 33k csatányi tapasztalatom gyűlt össze. Készítettem oktató anyagokat, segítettem kezdőknek. De ezeket az anomáliákat régen nem tapasztaltam, legalábbis nem ilyen mértékben.
Tudom, hogyan működik az RNG, egyetértek phoenix1989 kollégával. De ismétlem magam: vannak olyan csaták, ahol szinte csak azt a lövedéket viszi a célkör közepébe, ami blind vagy elkapkodott, rosszul célzott lövés. Persze valamikor visszakapom, és epic kört futok, de az sem normális, ha 300m-ről egy kiálló pixelt eltrafálok.
Tehát nekem a végletekkel van gondom; nem az a baj, ha 0 sebzéssel kicsapnak, ha elcseszem, rosszul döntök, ez a saját hibám. De úgy nullázni, hogy 12 lövést engedek el célzottan, az már nincs rendben.
De biztosan igaza van a kollégáknak, akik laposföld-hívőnek titulálnak, sőt, biztosan vettem az accom, különben is, csak egy birka vagyok.
Mindegy, lezártam, lapozzunk.

(#215634) phoenix1989 válasza Kolter (#215630) üzenetére


phoenix1989
őstag

igen nyilván megnézik a regisztrációdat kinyomozzák ki vagy és ha nem tetszik a fejed akkor szopatnak. xD vicces vagy. :) kérlek mesélj még :)

(#215635) Kolter válasza phoenix1989 (#215634) üzenetére


Kolter
junior tag

Hát ez nem vicc! A mesének vége, a WG bezárta a mese könyvet. Már csak a tözsde maradt. 

[ Szerkesztve ]

(#215636) e-newsee válasza Kolter (#215630) üzenetére


e-newsee
addikt

Nem a WG dönti el.
Ha csak magamból indulok ki, most sem vagyok jó játékos, de az utóbbi 2-3 évben sokkal tudatosabban, és koncentráltabban próbálok játszani, figyelve arra, amit a tank tud, és amit én tudok a többi tankról, a térképről, stb-ről, és lám, fejlődök. De, hogy csatákról beszéljek, a 12.500 csatámból kb az első 8-9k csatában csak úgy sodródtam a játékkal, minimális energiát fektetve abba, hogy jobb legyek. És még böven lenne mit fejlődnöm, látom a hibáimat.
Szóval nem, nem a WG dönti el.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#215637) Kolter válasza e-newsee (#215636) üzenetére


Kolter
junior tag

Hát viccelődünk . És magyarázd már meg azt hogy. Ugyanazon a pályán mész . És 10 tank ugyanazt  bot poziciot  veszi fel . Van egy bot találkozó ahol meg beszélik. És az enemy meg tudja  mit kell csinálni,ott is volt egy találkozó. Na ezt ki hiszi el!!!!!!!!!!!!!!!!

[ Szerkesztve ]

(#215638) Kolter válasza e-newsee (#215636) üzenetére


Kolter
junior tag

És a full egyszere leadott fókusz lövésről ne is beszéljek.Ki hiszi el hogy PUB játékosok össze dumáltak .Valószínű hogy sokkal előbb spoton vagyok minthogy tudnék róla. És a régi  duma arty . Soha nem nerfelték ezt az osztályt .Full buf amit ez a hazug játék csinált . Bár én csak egyetemistáknak nevezem őket, Mert vanak olyan WG technikusok , Akki oldakat vanak képesek írni arról , hogy milyen taktikai tudás kell  , fél kézel a segben . Aki 100 csatát letol tier10 ben . és nézte a minimapot a szemével. Az tudja hogy egyemestita orr turo hol van. A wg ara használja ezekeket hogy eldöntse a játékot.A arty nerrfröl csak annyit hogy az elmúlt 7 napon volt , 1500 , 1200. 1065  shot arty.

(#215639) Swinegod


Swinegod
őstag

1 meccs után én már tudom ez a Bc 155 58 a legrosszabb arty amivel valaha játszottam. Nem elég, hogy ez az egyetlen arty amivel mai napig csak a direct hit sebez, akkor is képes 60tp elejébe 0-t meg 20-at lőni. Persze az előző is szutyok volt de legalább nem látott annyi tier 10-et. A semmi sebzés és 0 splash radius mellé még a legrosszabb arcja is van a játékban azok közül amiket én próbáltam, egyszerűen undorító. Conqueror gun cancer a 3 emeletes épület mögé belő, ez a szar a 2 centis vakondtúrásban is megakad. Szerencsére az elődjéhez hasonlóan ez is imád ellőni a dolgok fölött, csak még jobban nála is

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#215640) phoenix1989 válasza Kolter (#215638) üzenetére


phoenix1989
őstag

"Valószínű hogy sokkal előbb spoton vagyok minthogy tudnék róla" teljesen jól látod. 3s mulva villan csak a lámpa szóval igen előbb látnak mint hogy te azt tudnád.

(#215641) ollie válasza Kolter (#215637) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Senki. Ez a sorosista, zsidó gyíkemberek miatt van, akik a chemtrailes repülőkről irányítják a világot.

***

(#215642) 3 válasza Kolter (#215638) üzenetére


3
senior tag

Múltkor kérdeztem a visszajátszásod kapcsán, hogy szerinted mi történt, de ha jól érzékelem, még nem válaszoltál rá.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#215643) Motyi válasza ollie (#215641) üzenetére


Motyi
senior tag

A "lapos" világot. :DD

(#215644) EQMontoya


EQMontoya
veterán

Szerdán kérdeztem, hogy mi a szar történt ezzel a játékkal, de most mrá teljesen biztos vagyok benne, hogy valami törtent.

Olyan nincs, hogy nagyobb meccsszámra nézve (kb 100) 2000 WTR-nyivel elkezdek szarabbul játszani, mint a múlt héten.

De konkrétan a T29 olyan, mint ha nerfelték volna.
Löwe-nek 3x lőttem a tornyára oldalról, beszűkölt célkereszttel, abszolút zöldnek mutatta, 0 ment be. Mi a f...? Konkrétan senkit nem lehet ma eltalálni, vagy ha véletlen sikerül, tuti nem megy be. Ráadásul az említett Löwe-t úgy lőttem, hogy dombtetőről a hulldownoztam, szintben jóval alattam volt, tehát még a döntött oldala is sokkal kedvezőbb szögbe került.
Egyszerűen hihetetlen, ez egy másik játék, mint amivel utoljára kedden játszottam.

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#215645) Kolter válasza 3 (#215642) üzenetére


Kolter
junior tag

Azért nem válaszoltam , mert 15x leírtam elöte . Nem volt kedvem leírni 16 szor is.

(#215646) Kolter válasza phoenix1989 (#215640) üzenetére


Kolter
junior tag

Na ne, tényleg . Te tudsz valamit. De nem eröl van szó.Én Is tudom hogy 4 sec a spot, erre írtam hogy sokkal előbb.

[ Szerkesztve ]

(#215647) Silverr válasza EQMontoya (#215644) üzenetére


Silverr
aktív tag

Ez van, de néhány ember szerint ez mind véletlen és a játék tiszta. Aki pedig szeretne kicsit mögé látni és esetleg megfordul a fejében, hogy a csaták irányitottak azok mind gyikember és laposföld hivők, semmi esetre sem normális emberek.

(#215648) Kolter válasza ollie (#215641) üzenetére


Kolter
junior tag

Nem . De a tözsde nagy úr.

(#215649) Geller72 válasza EQMontoya (#215644) üzenetére


Geller72
veterán

Éppen most játszottam egy meccset. 1:15 lett, 3 perc 32 alatt vége lett. Ez ugye teljesen reális.. aham.. :C . T8-as csata volt. Nem varrógépes pedo T3. Hihető. Ja, nem.

(#215650) 3 válasza Kolter (#215645) üzenetére


3
senior tag

Amit leírtál, nem igazán működhet, ezért kértem, hogy írd le jobban, hátha nem akkora hülyeség, mint aminek hangzik.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.