Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#215801) phoenix1989 válasza tasiadam (#215800) üzenetére


phoenix1989
őstag

az hogy hány skill van a legénységen semmi köze ahhoz hogy tudsz e célozni vagy sem. nem mellesleg td vel a legkönnyebb mert nagy átütés ezért kevésbé kell célozni is. 54% os találat arányod van azért ez nem azt mutatja hogy tudsz célozni. skorpionak rosszabb a szórása mint a grillnek. a grill jobb nála.

[ Szerkesztve ]

(#215802) tasiadam válasza phoenix1989 (#215801) üzenetére


tasiadam
veterán

54% össz, vagy 1 tankra levetítve? nem az enyém az acc, nemtom mikor vettem át, elég rossz wn8-al.

szerk: volt elég rég, mikor az KV1S 122-es ágyúja a mostani IS ágyújával tolta, abban az időben kezdtem el, valamikor beta után, utána valamiért odaadtam random embernek egy német td ággal kihúzva az én accom, arannyal együtt. ez akkor történt, amikor a borsig megjelent, és asszem tier7es volt.
Utána nemtom hány évig nem nyomtam, majd jutottam hozzá ehhez az acchoz, volt osztálytásamé. exem tanult rajta artizni. Elmúlt 3 évben foglalkozom vele úgy rendesen, hogy aranyat is töltök, stb. Korábban használtuk vagy 2-3-man az accot. elég vegyes. A TD-k és az orosz heavy-k kihúzása csak az én érdemem.

[ Szerkesztve ]

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#215803) phoenix1989 válasza tasiadam (#215802) üzenetére


phoenix1989
őstag

átlagosan. isu-val is 1400 átlag sebzést nem mondanám nagynak , az 2 lövés avval a td vel.

(#215804) tasiadam válasza phoenix1989 (#215803) üzenetére


tasiadam
veterán

Úgy értem h tier8-hoz képest nagy, de pontatlan. őt sosem eröltettem, csak kihúztam az ágra valami kedvezményt, de csak áll a garázsban. elég ritkán használom. a sima SU152 volt a favoritom, meg az st- emil. de őket eladtam.

[ Szerkesztve ]

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#215805) szbalogh válasza Swinegod (#215701) üzenetére


szbalogh
őstag

BC 25t-n most javított forgatási mechanika (ez medeknél 12,5% bónuszt ad első helyen) , vstab és módosított elrendezést használok. A venti 1 másodperccel csökkenti a töltésidőt. Nem emlékszem olyan szituációra, ahol ezen múlt volna valami.
A módosított elrendezésben az a jó, hogy nem csak megment egy robbanástól vagy tűztől de növeli is a modulok HP-ját. AMióta fent van nem csak hogy nem robbantam/gyulladtam de egyszer se lépet működésbe a modul, egyszer se jelezte, hogy megvédett egy balhétól. Szerintem rohadt nagy előny főleg CW-n ha nem kell javítót használni modulra, főleg push közben. Vagy ha elhasználod a javítót a láncra aztán azonnal kapsz egy ammoracket... ha nem is robbansz fel kivettek a játékból mert nem tudsz lőni.
Jah, felgyújtottam CW-n az egyik csapattársam :DDD
Csak egy kiegészítés a forgatási mechanikához. Tegnap esett le, hogy artira is nagyon hasznos, sőt mehet első helyre. BC artiból 9-esnél járok, csak azért csinálom mert már csak egy küldetés kell az obj260-hoz. Vagy a medes vagy az artis.

Nick: HE_Storm

(#215806) tasiadam


tasiadam
veterán

Amiket most használok, vagy 1-3 hónapja, az az IS3-II, ST-2, borsig troll ágyúval, ST-1, skorpion és grille néha. Mást annyira nem. Alacsonyabb tiert 8-nál már nem szoktam játszani.
átlag tier 6.8 9000x csatára.
Itt vannak konkrétan amiket mondtam.

[ Szerkesztve ]

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#215807) phoenix1989 válasza tasiadam (#215804) üzenetére


phoenix1989
őstag

T8 hoz képes sem nagy 1400 átlag. a favoritokkal sem igazán kiemelkedő ezért írtam hogy valószínű a célzással van gond, mármint a tankok gyenge pontjának ismerete stb. de mivel azt mondod nem a tiéd az acc nehéz az átlagokból a te eredményed kiszűrni hisz nem tudom melyik tankkal játszottál csak te.

(#215808) phoenix1989


phoenix1989
őstag

Kaptam most egy üzenetet a játékban.
Hey mate
Brave_Sir_Robin (13:38:59) I've watched your E 100 game on wotreplays and I really liked it. I've recorded a video of it and uploaded to YouTube. You can see it here:
Brave_Sir_Robin (13:39:00) https://www.youtube.com/watch?v=vhq_QFdEF3k
Brave_Sir_Robin (13:39:05) Hope that you like it! Cheers :)

ez mekkora már :) eddig ezen kívül a htno6 csatám került fel és egy foch b illetve wotnoobianson volt pár de azokat én küldtem be , ezt meg a HTNo 6 ot és a foch b -t meg ismeretlenek :)

[ Szerkesztve ]

(#215809) Pug válasza zodo (#215763) üzenetére


Pug
veterán

Nálam még biza van :)

(#215810) e-newsee válasza tasiadam (#215798) üzenetére


e-newsee
addikt

A dupla lövéstől nem lesz nagyobb az átütésed, csak arra lesz esélyed, hogy a kettő közül 0, 1, vagy 2 lövésed megy be. A két lövés nagyjából ugyanoda megy, bár 300m már elég messze van, de azért nem szokták két oldalról elkerülni a tankot. Mivel a v4 oldala viszonylag nagy, ezért elég nagy esély volt rá, hogy ha az egyik skuló nem üti be, akkor a másik sem.
Abban viszont biztos lehetsz, hogy ugyan van néhány fura eset a játékban, ami a páncél modelljéből ered (pl ingame olyan szűk helyen is be tudsz ütni tankot, ahol fizikailag nem férne be a lövedék a valóságban), de összességében nincs sok titok az átütési mechanika körül.
Ha van replayed, meg tudjuk nézni, hol találtad el a v4-et, és ott mekkora páncélt kellett volna beütni abban a szögben. Vagy te is meg tudod nézni magadnak a Battle Hits moddal a találat helyét, a tanks.gg oldal pedig segít megnézni az effektív páncélvastagságot az adott helyen és szögben.
Amúgy a v4-nek van az oldalán rétegelt páncél, amit a HEAT továbbra sem szeret, és még robbanási sugara sincs, hogy átütés nélkül is sebzést okozzon. Igazából, ha épp nem a görgőt találod el, még a láncot sem biztos, hogy ledobja az ellenfél.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#215811) e-newsee válasza Pug (#215809) üzenetére


e-newsee
addikt

Kellene, hogy legyen. Azt mondták, hogy a 1.11.1-el veszik ki. Márpedig az még nincs itt.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#215812) 3 válasza grizlisandor (#215761) üzenetére


3
senior tag

Miért szükséges számodra, hogy a napi statisztikai mod tudjon magyarul?

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#215813) zozyk


zozyk
addikt

(#215814) 3 válasza phoenix1989 (#215782) üzenetére


3
senior tag

Mi lehetetlen benne?

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#215815) 3 válasza tasiadam (#215788) üzenetére


3
senior tag

Maximálisan támogatom, hogy a War Thunderrel játssz. ;]

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#215816) phoenix1989 válasza 3 (#215814) üzenetére


phoenix1989
őstag

mondjuk az hogy a tankom már lent volt a dombról és a hasi lemez nem látható plusz épp akkorra ért oda a lövege szóval nulla célzás. itt véleményem szerint a textúrán át kaptam a lövést.

[ Szerkesztve ]

(#215817) zodo válasza Pug (#215809) üzenetére


zodo
nagyúr

Szerencsés vagy de ha mutatsz egy mai garázs fotót akkor el is hiszem. :D

e-newsee

RU weboldalán már kint a cikk.....
SD verzió - 821 MB.
HD verzió - 1,05 GB.

[ Szerkesztve ]

(#215818) tasiadam válasza e-newsee (#215810) üzenetére


tasiadam
veterán

nem szoktam rogziteni. De neha mar gondoltam ra, hogy nvidiaval megcsinalom.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#215819) tasiadam válasza 3 (#215815) üzenetére


tasiadam
veterán

F2 pz4ig jutottam. Mindig mikor ramjon, akkor ujra kell raknom a gepet es letoelom. Vagyis mindig mindent letorlok, ha 2 heynel tovabb nem nyulok hozza. :D

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#215820) tasiadam válasza e-newsee (#215810) üzenetére


tasiadam
veterán

Nem is az átütés miatt salvozok, hanem a DMG miatt szoktam. Pl van hogy ammoracket ér, akkor instant bumm. Van hogy a 2-ből 1 talál, másik valamit éppen elkap, pl trackel, vagy pattan, másik betalál.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#215821) e-newsee válasza tasiadam (#215818) üzenetére


e-newsee
addikt

Nem kell rögzíteni, a játék saját elmentett replay fájljára gondolok. De mivel úgy tűnik, nem ismered, valószínűleg az alapbeállításod van, ami pedig az, hogy csak az utolsót menti el. Tehát jó eséllyel nincs már meg az a csata.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#215822) zodo válasza zozyk (#215813) üzenetére


zodo
nagyúr

Ez a Final StatisticGirls mod még mindig működik vagy te nyúlsz bele?
Nekem még a 0.9.8.1 verzió van meg régről. :)

(#215823) tasiadam válasza e-newsee (#215821) üzenetére


tasiadam
veterán

Nem szoktam nézni, ja. NVME ssd-n van a játék, oda nem szeretek tárolni, mindent kikötök HDD-re.
A legutolsó rögzítés sem az én accomról van, hanem boostoltam, és arról. 1.hó 5.ei.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#215824) phoenix1989 válasza tasiadam (#215820) üzenetére


phoenix1989
őstag

a két ágyúst egyébként sem ugy kell használni hogy duplákat lősz. úgy kell használni mint ha csak egy löveged lenne, duplát akkor érdemes ellőni ha rámész egy tankra aki pont két lövés lenne vagy ha van időd újra tölteni. szóval nem érdemes duplákat durrogtatni.
két lövés között 5s et kell várnod., ha duplán akarod ellőni akkor is 5s mire lősz ,ráadásként blokkolódik a löveged pár másodpercre.

[ Szerkesztve ]

(#215825) zodo


zodo
nagyúr

kchryss vagy Stream követők!

Melyik csapatba érdemes igazolni?
Team Clash 2021: Event Guide

(#215826) tasiadam válasza phoenix1989 (#215824) üzenetére


tasiadam
veterán

Az vili, amikor van esélyem, akkor salvozok. pl haladnak át, és szép tiszta az oldala. A replay beállítás hol van? Játékban nézem, de ott nem találom. kliensben?

szerk: megvan, none volt.

[ Szerkesztve ]

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#215827) zozyk válasza zodo (#215822) üzenetére


zozyk
addikt

OldSkools ProMod tartalmazza. :K

(#215828) zozyk válasza zodo (#215817) üzenetére


zozyk
addikt

(#215829) zozyk


zozyk
addikt

Lehet hagynom kéne ezt az 50TP-t, el van átkozva.. :U

(#215830) Barcelona95 válasza zodo (#215825) üzenetére


Barcelona95
tag

Szerintem Dakillzor, Circon, Orzanel, NewMulti2k lesz a sorrend, bár a NewMulti lengyel, a játékosok közül pedig sok a lengyel, így végezhet előbb is, de szerintem Daki elsősége lesz a biztos.

[ Szerkesztve ]

Szeretek élni - és ez sok időt elvesz.

(#215831) zodo válasza zozyk (#215827) üzenetére


zodo
nagyúr

Ezért nem teszek fel packot de köszi.

#215828
#215809

Eskü hogy délelőtt nem volt.
Azért tűnt fel mert páratlan lett a tier 8 tanklista sorom.
Progetto a felső sor végén volt.

Hópihe szűrű sem volt mint eddig.

Sorry!

Közben kint van EU-n is a cikk....
World of Tanks servers will be down on 27 January from 1:30 to 8:30 CET (UTC +1).

(#215832) zodo válasza Barcelona95 (#215830) üzenetére


zodo
nagyúr

Keveset nézem őket de nálam is Dakillzor a nyerő tipp.
Orzanel-t szoktam látni néha néha míg Circon-t szinte már alig vagy csak rossz időben nézném.
NewMulti-ről eddig nem is hallottam.

(#215833) K_Gabor válasza phoenix1989 (#215706) üzenetére


K_Gabor
tag

Nicsak mit dobott fel a youtube. :)
Szép kör volt grat. Kedvem szottyant az E100-hoz. :D

#215828 zozyk:
Az király... Reggel mikor játszottam nálam sem volt semmi extra mint zodo-nál. :((

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/k_gabor_3#aprohirdetesei

(#215834) phoenix1989 válasza K_Gabor (#215833) üzenetére


phoenix1989
őstag

a végén még híres leszek xD én is betettem egy youtube linket mert a játékban is rám írt egy srác hogy feltöltötte :)

(#215835) peterson79 válasza zodo (#215831) üzenetére


peterson79
őstag

A pack-ban az (is) a jó, hogy Te választod ki mit szeretnél és mit nem telepíteni.

(#215836) zodo válasza peterson79 (#215835) üzenetére


zodo
nagyúr

Addig nem mentem el mert első lépcsőben csak xvm-el vagy nélküle lehetőséget kínált fel.
Sosem tettem fel packot de láttam az itt sokak által használt Aslain telepítőjét amiben talán már az elején kiválasztható mit szeretnél és mit nem.
Erre a két napra már nem teszem fel de patch után ismét ránézek.

(#215837) EQMontoya válasza zodo (#215817) üzenetére


EQMontoya
veterán

[1]
[2]

Same rules apply!

(#215838) ako001


ako001
aktív tag

Újra lesz csapatok harca.
Kire fogtok szavazni?
[link]

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#215839) 3 válasza phoenix1989 (#215816) üzenetére


3
senior tag

A képek alapján nem kizárt, hogy látható. Van visszajátszás?

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#215840) Barret001 válasza phoenix1989 (#215834) üzenetére


Barret001
addikt

Az igazán jó köröknek,ott a helyük!

(#215841) 3 válasza ako001 (#215838) üzenetére


3
senior tag

A garázsban Circon feje lenne a legmutatósabb. A kis accon a legesélyesebbre voksolok majd.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#215842) phoenix1989 válasza 3 (#215839) üzenetére


phoenix1989
őstag

[van]
én így ránézésre nem igazán hiszem hogy látható

[ Szerkesztve ]

(#215843) tasiadam válasza phoenix1989 (#215842) üzenetére


tasiadam
veterán

utolsó meccsemen látni lehet hogy miért van annyi miss lövésem. Hogy tudom ide felrakni azt a filet?

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#215844) phoenix1989 válasza tasiadam (#215843) üzenetére


phoenix1989
őstag

sehogy. töltsd fel a wotreplays.eu ra és tedd be a linket.

(#215845) tasiadam válasza phoenix1989 (#215844) üzenetére


tasiadam
veterán

http://wotreplays.eu/site/5747310?secret=2c5db574e28b80ab6e9833f20eb38d5d

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#215846) notika77 válasza phoenix1989 (#215842) üzenetére


notika77
senior tag

Nagyon nem látható és a lövedéket sem sikerült elkapni a replay-en. Közel voltatok egymáshoz és lehet, hogy ilyenkor nem is rajzolja ki, így haladását sem láthatjuk. Valószínűsítem, hogy nem a földön keresztül lőtt meg, hanem szinkronizálási hiba volt (a replay-edben nem látszik lag, de a Löwe lagolhatott). Talán ezért nem látszik a repülő lőszer sem.
Régebben mintha lett volna a replay-ben 1/32-es lassítás is, de nekem most csak 1/16 volt, így nem sikerült elkapnom a repülés pillanatát.

(#215847) phoenix1989 válasza notika77 (#215846) üzenetére


phoenix1989
őstag

tudom én sem tudtam mert közel vagyunk. azért mérgesitett csak mert alapból a csata is szar lett a löwe meg egyszer sem célzott csak fordulatból lőtt, ráadásul itt meg már szinte lezuhantam xD

(#215848) phoenix1989 válasza tasiadam (#215843) üzenetére


phoenix1989
őstag

nem igazán értem ezen mit kell nézni. 14/10 találatod volt. az átütés 4 mert repesszel lövöldöztél. a t29 tornya meg kemény egyértelmű volt a lepattanó másodszorra meg láncot löttél persze hogy kritikus pedig elötte a fronton a kis géppuskát céloztad nem is értettem miért nem oda löttél.

(#215849) tasiadam válasza phoenix1989 (#215848) üzenetére


tasiadam
veterán

hát van benne 1-2 luft a végén asszem. blind shotolni szoktam a ház oldalát, mert az utolsók oda állnak be. És van h csak blind shotolok. Itt is volt.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#215850) 3 válasza notika77 (#215846) üzenetére


3
senior tag

Szerintem egy az egyben ugyanaz, mint amikor a ház sarka mögött éppen eltűnt tankra rálövünk, és eltaláljuk.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.