Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#215651) EQMontoya válasza Silverr (#215647) üzenetére


EQMontoya
veterán

Nem a csaták nem tiszták szerintem, csak tele van bugokkal a kód.

Akik az MM-et írták, annak az a szerencséjük, hogy nincs informatikai kamara. Különben már rég egy életre el lennének tiltva a hivatás gyakorlásától.

Ezt csak úgy illusztrációként betenném ide: [katt]
A képen nincs semmi különös, viszont az, hogy a grille ebben a pozicióban lőtt belém 520-at úgy, hogy a ház, aminek a fedezékében álltam, érintetlen maradt, szimplán nevetséges.

Same rules apply!

(#215652) Kolter válasza 3 (#215650) üzenetére


Kolter
junior tag

Hát ez történt .Én is csodálkoztam. Ezért raktam be a videót.

[ Szerkesztve ]

(#215653) Geller72 válasza EQMontoya (#215651) üzenetére


Geller72
veterán

Ebben tényleg semmi nincs. Engem szedett ki arty úgy épület mögül, hogy nem ilyen kalyiba volt, hanem városon belüli, kb. 3-4 emeletes kecó. Ez simán lőhető pozi artyval. Arty és arty közt is van difi, mérmint a tűzelési ív tekintetében (is). A Grille a nagyobbik löveggel átlag 540-et sebez..

(#215654) 3 válasza EQMontoya (#215651) üzenetére


3
senior tag

Nem világos, mi a problémád. A Grille lőszerének sebességét kevesled? Vagy az a baj, hogy a tankod nem szakadt szanaszét, és a darabkái nem zúzták össze az épület egy részét?

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#215655) notika77 válasza 3 (#215654) üzenetére


notika77
senior tag

Szerintem az a gondja, hogy az épületet nem semmisítette meg az arty lőszere, kevesli a robbanási sugarát. Bár nem tudom miért lenne jó, ha egy tier 5-ös arty városrészeket tudna földig rombolni 1 lövéssel.

(#215656) 3 válasza Kolter (#215652) üzenetére


3
senior tag

Csak azt nem írtad le egyszer sem, szerinted mit láttunk a videón. Amit írtál, nem volt elég részletes ahhoz, hogy ne hülyeségnek hasson, és ahogy akkor is mondtam, 27-29 gépi játékos kellett volna hozzá. Pár játékos profilját szúrópróba-szerűen megnéztem, és volt nekik. Talán a profilok is a megtévesztéscsalás részei? Azért kérdeztem, hogy szerinted pontosan mi történt, hogy ne kelljen azt írnom, hogy kurva nagy baromság. Persze tudom, hogy az, de akkor is jár neked a lehetőség az elképzelésed kifejtésére. Nem muszáj élni vele. Őszintén szólva, ha részleteiben is megosztanád velünk, még nagyobb faszságnak tűnne. Úgy néz ki, bölcs döntést hoztál a részletek elhallgatásával. De az igazság az, hogy nem. Mert ha lépésről lépésre végiggondolnád, mi kell ahhoz, hogy úgy történjenek a dolgok, ahogy pár mondatban vázoltad, akkor rájönnél, hogy elhanyagolható az esélye, hogy igaz legyen, és azt mondanád, butaságot írtál. De azt nem lehet, mert a WG egy csaló gecis fasz, és itt sokan a szopós csicskái, és sejtelmesen a képükbe kell tolnod a retkes igazságot. A WG valóban egy csaló gecis fasz, ezért nem értem, miért látja valaki szükségét, hogy légből kapott dologgal bizonyítsa.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#215657) tumikas


tumikas
csendes tag

A legénység panelt a garázsban életre lehet valahogy kelteni? A szokásos cache törlés utáni első indításig jó utána viszont szintén ugyanúgy lehal. Újratelepítés is megvolt. Ja és modokat se használok.

(#215658) Geller72


Geller72
veterán

Találós kérdés. Hol a hiba? :D. Ebben a "tökéletes" játékban.

[ Szerkesztve ]

(#215659) po1son válasza EQMontoya (#215644) üzenetére


po1son
addikt

Néha bugos a játék, ez már ilyen a kezdetek óta, tegnap nálam többször előfordult, hogy átment rajtam a lövedék (HWK30). :))

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#215660) peterson79 válasza tumikas (#215657) üzenetére


peterson79
őstag

Átnézetted a játékot a saját ellenőrzőjével, modok nélkül, csökkentett módban indítod és nem látszik a legénység a tankoknál?
Őszintén szólva valami nagy gebasz lehet Nálad, mert nekem a modok baszták el múltkor, de miután nem használtam őket megjavult a dolog...
Aztán kidobtak egy upgrade-et és most megint minden jó.
Ezek után fogalmam sincs Nálad mi a baj? :(((

(#215661) peterson79 válasza EQMontoya (#215651) üzenetére


peterson79
őstag

Hol van a Grille?? Nem látni honnan lőtt...vagy csak vak vagyok.

(#215662) notika77 válasza peterson79 (#215661) üzenetére


notika77
senior tag

Arty. Majdnem olyan meredek szögben lő, mint az fv304, szinte az emeletes ház tövébe be tud lőni a másik oldaláról. 72°-os lövegemelkedése van. Sőt, ha igaz amit a tanks.gg-n írnak, akkor a Grille 27°-kal nagyobb szögben tud lőni, mint az FV304 (45°).

[ Szerkesztve ]

(#215663) po1son


po1son
addikt

Na ilyen az amikor csak klikkelni tudnak az arty-ik és a szürkeállományát használni nem tudják. Győztes meccset buktunk el, mert nem tudnak pályát olvasni, de persze nekik állt feljebb teamchat-en. :B
Pálya Live Oaks, 0-ást simán lenyomtuk a város elbukott, kb 4 percük lett volna pozíciót változtatni...

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#215664) phoenix1989 válasza Kolter (#215646) üzenetére


phoenix1989
őstag

Szerintem tenyleg torold a jatekot. 3S mulva mar te is tudod hogy spoton vagy. Nem latnak hamarabb a tudtod nelkul. Ha spot nelkul kapsz sebzest az meg blind. Olyan helyen allsz ami gyakori camp terulet es lovik spot nelkul is. Tenyleg nem ertem miert gondolja itt most eleg sok ember hogy itt minden csalas. Ha meg ennyire szar minek jatszatok vele? Ott a WT lehet letolteni.
Geller72
neked is azt javaslom probalj ki mas jatekot. Mert ne lenne normalis hogy kikapsz 1-15re? kaptam mar ki 0-15re es vertunk meg csapatot 0-15 re. Ez nem a wg csalasa hanem a jatekosok benasaga mert nem tudnak jatszani csak megy a rush a semmire. Mindenki 2perc alatt akar nyerni mikor van ra 15perced. Rengetegszer irtam mar be a chatre hogy hova rohannak mert eltelik 3perc es irkalnak hogy mozogj ide oda. De ha nincs ertelme akkor minek? hova a faszba rohannak? Ha nincs ideje jatszani ne is lepjen be. Volt olyan hogy , nekem irkaltak menjek elore mondtam hogy nem mert nem fogok latni semmit heawyvel deaz ellen latni fog engem. Ezen ment a vita 5Percig majd mondtam neki jo akkor okosabb vagy mint en eloremegyek, mitortent?szetbasztak ugy hogy semmit nem lattam majd beirrja hogy ballfasz vagyok mikor en szoltam hogy ez lesz de o azt allitotta tevedek. szoval azt tettem amire megkert es miutan rajott hogy tenyleg hulyeseg volt akkor is en voltam a hulye xD

(#215665) Geller72 válasza phoenix1989 (#215664) üzenetére


Geller72
veterán

Nem az a bajom a fent említett meccsel, hogy 1:15, hanem az, hogy egy pályán, ahol Tier 8-ban a nehezek kb 3 perc alatt tudják egyáltalán felvenni a poziciójukat, 3:32 alatt a komplett meccs lezajlik. Ha kicsit belegondolsz, hogy egy általános meccs alatt mennyi idő kell ahhoz, hogy lehámozzátok az enemy-t, akkor ne hogy azt mond, hogy a 3:32 nem irreálisan kevés ahhoz, hogy lemenjen egy meccs T8-ban.

Valamint akkor ha nem szólt senki ahhoz a képhez, amit felraktam, akkor elmondanám, hogy mi a gond azzal a képpel a #215658 2021-01-23 01:49:25 -es hsz-emben. 15:9-re nyertünk és nem bázisfoglalással, hanem úgy, hogy likvidáltuk mind a 15 enemy-t. A probléma ezzel az, hogy ha megnézed a képet, ott 14 kill van. Ha egy program, ami ilyen bődületes alap hibát elkövet, akkor mit is várhatunk tőle egyéb, más területen?

[ Szerkesztve ]

(#215666) notika77 válasza Geller72 (#215665) üzenetére


notika77
senior tag

OMG! Arról hallottál már, hogy a tankok néha véletlenül, néha szándékosan, az ellenfél segítsége nélkül is megölik magukat?

ui.: fejre állnak, vízbe fulladnak, leesnek

[ Szerkesztve ]

(#215667) vJokka válasza Geller72 (#215665) üzenetére


vJokka
aktív tag

Én azért nem véltem felfedezni hibát, mert már velem is előfordult jó párszor. Nem számolja senkihez killnek, ha valaki öngyilkos lesz.

#215532 kchryss: Köszi! Azért kellett az rng meg a balf*sz ellen is. Pl. az a bc aki rámrongyolt simán kiszedhetett volta.

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#215668) phoenix1989 válasza Geller72 (#215665) üzenetére


phoenix1989
őstag

nem nem irreális ha hülye a csapat. és ahogy már írták 14kill is lehet hiszen megfullad felborul összetöri magát.

(#215669) galervin93


galervin93
őstag

Az igazság az, hogy ez egy k*rva bonyi játék, rengeteg olyan apró részlettel, amit ha nem ismer, nem ért az ember, akkor csak kapkodja a fejét, és jön a konteó. Itt nem arról van szó, hogy rossz a reflexed, későn veszed észre a dolgokat, nem látod át a mapot stb. Hanem maga akár a "lexikális", akár az "empirikus" tudás, amit a játékban szerzett az ember. Kiba sok minden van, spotrendszer, lövedékek, sebzési mechanizmus, RNG sötöbö, ezek mind olyan dolgok, amiket meg kell érteni ahhoz, hogy valaki tudja(!) ezt a játékot játszani. Ne szépítsük, amíg ezek nincsenek meg, addig minden jó kör kvázi csak az RNG "kegyessége" (nem kegyes meg nem kegyetlen senki, csak ezt dobta a kocka). Aztán minél többet tud az ember, annál több lesz a jó kör. Felülírni nem lehet bizonyos dolgokat, de felkészülni és számolni velük bizonyos mértékig igen. És ez a kulcs.
Nem is értem, miért gondolják egyesek, hogy pár száz meccs után nekik már le kellene igázni az egész ellent.
Meg kell tanulni játszani a játékkal, nincs mese.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#215670) phoenix1989


phoenix1989
őstag

Szakasz valaki?

(#215671) Swinegod válasza phoenix1989 (#215670) üzenetére


Swinegod
őstag

Ha T8-at meg afölött akarsz menni akkor nyugodtan meghívhasz, ugyan ezen a néven in-game is

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#215672) Geller72 válasza phoenix1989 (#215668) üzenetére


Geller72
veterán

Valszeg ez történt. Városi pálya volt, nulla víz, az egyetlen magaslati pontról, ahol mondjuk leeshetett volna, azt mi tartottuk, fel sem tudtak addig jönni, de könnyen lehet, hogy nagyon kicsi hp-ról mégis sérült. :U

(#215673) 3 válasza Geller72 (#215665) üzenetére


3
senior tag

Ha a játékosok ilyen hülyék, mit is várhatunk a csatamezőn töltött időtől? :D

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#215674) ollie válasza Geller72 (#215672) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

HE-vel meg is ölheti magát, az pl divat arty körökben.

***

(#215675) e-newsee válasza Geller72 (#215672) üzenetére


e-newsee
addikt

Egyszerű kideríteni. Meg kell nézni a replayt, hogy ki ki által halt meg. Akinél a saját neve van (vagy csapattársé), az a hiányzó láncszem.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#215676) e-newsee válasza ollie (#215674) üzenetére


e-newsee
addikt

Itt mondjuk nem volt arty, de más tanknál is lehet ilyen. Vagy akár fejre is állhatott.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#215677) adrian360 válasza Geller72 (#215672) üzenetére


adrian360
őstag

elég egy nagyobb kőre rámenni és felborulni, nem kell hozzá víz vagy magaslat

(#215678) jano_77


jano_77
nagyúr

Segítene nekem vki megérteni a Patrol Duty azaz az Őrjárat definícióját!? Alapból ugye azt írja, hogy 6 tankot vagy többet kell felderíteni, amiket a csapatom meg is sebez - vagyis nem elég felderíteni szimplán! Ugyan így igaz az is ha jól tudom, hogy amit nem én fedeztem fel, arra hiába kapok közreműködő sebzést!?
Akkor az alábbi csatában szerintetek, hogy kaphattam meg az Őrjárat plecsnit!? Ha ezt IS ennyire az RNG befolyásolja, akkor ennek tudatában elég nehéz lesz bármilyen küldetést teljesíteni a 279e küldiei közül!? :F :U

Mit is látunk: 7 tankot derítettem fel, amiből 5 esetében van közreműködési sebzésem! Hiába derítettem fel másik 2, azt nem sebezte senki és hiába volt közreműködésem a T28-nál, azt nem én derítettem fel! Vagyis nem volt meg a minimum 6 felderített tank és egyben sebzés! :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#215679) ollie válasza jano_77 (#215678) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem neked kell felderíteni a tankot (vagyis először spotolni), csak amikor sebzik, akkor csak te láthatod, és ez stimmel is a screenshotodon.

Nem tudom hogy fordították magyarra, de angolul azt írja, amit az előző mondatban írtam.

[ Szerkesztve ]

***

(#215680) jano_77 válasza ollie (#215679) üzenetére


jano_77
nagyúr

Azt írja az apró betűs, amit Te is mondtál, hogy amikor sebzést kap, akkor csak én derítsem! Köszönöm, ez elkerülte a figyelmem. :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#215681) jano_77 válasza ollie (#215679) üzenetére


jano_77
nagyúr

De amúgy ez sem ennyire egyértelmű, mert ugye van a képen 6 db kis zöld akármi, de azóta volt több csatában is 6, de nem volt Őrjárat plecsni!? :F :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#215682) ollie válasza jano_77 (#215681) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mert nem csak te spotoltad abban a pillanatban, amikor sebeztés.

***

(#215683) peterson79 válasza jano_77 (#215681) üzenetére


peterson79
őstag

Nagyon hülyén van megcsinálva ez is, meg még pár másik plecsni kiérdemlése, de ezt ugye nem is várjuk WG-től :)
Nem akarok konteózni, de szerintem még bugos is :D

Amúgy ez full szerencse és RNG, mert nem tudhatod mikor, ki és honnan fog szpotolni helyetted.

Legjobb kimenni a mező közepére vagy ahol nem nagyon várnak és persze addig láthatatlanul eljutni és úgy szpotolni, mert amúgy nem lesz meg...
Rohadtul bevállalósnak kell lenni, hogy mindig Te légy a legközelebb az ellenfélhez.
Ja és biztos ilyenkor fog városba rakni :C

[ Szerkesztve ]

(#215684) po1son


po1son
addikt

nyugtassatok meg, hogy nem csak nálam játszhatatlan a játék (ping)???
tegnap este megint ez volt, ennyire nem bírják a szerverek, reggel és délelőtt mindig jó? :F

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#215685) Geller72 válasza po1son (#215684) üzenetére


Geller72
veterán

Nálam ok minden. Most elég sokan játszanak. Szerintem szerveloldali delay.

[ Szerkesztve ]

(#215686) Djuree válasza po1son (#215684) üzenetére


Djuree
félisten

nalam jo...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#215687) jano_77 válasza peterson79 (#215683) üzenetére


jano_77
nagyúr

Őrjáratot erre sem kaptam sajnos az EBR 75 FL10-el, de egy Tank ÁSZT igen! :K :))
Elég durva, hogy annyira töketlen, impotens emberek játszanak manapság, hogy 2 light-al kell megnyerni egy csatát és nem elég spottolni, hanem a sebzést is nekik kell hozni! :Y :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#215688) po1son


po1son
addikt

Köszi a visszajelzéseket, kiderült hogy a telekom a hulladék, de olyan szinten hogy most még a discord beszélgetés is szenvedés volt... (Bp 3. kerület 2021-ben, nevetséges)

Ahogy nézem globális problémáról van szó, rengeteg ügyfél panaszkodik, hogy elsősorban a DE telekom túlterhelt ilyenkor esti órákban és ebből fakadóan rossz a ping, mivel azon a hálózaton is keresztül csatlakoznek a wot szerverekre...

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#215689) e-newsee válasza jano_77 (#215681) üzenetére


e-newsee
addikt

Van egy olyan része is, hogy ha több játékos is teljesíti a feltételeket (ő tartott spoton egyedül 6 ellent, amikor épp sebezték őket), akkor az kapja a plecsnit, aki több XP-t szerzett a csatában.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#215690) Swinegod


Swinegod
őstag

Srácok, emlékeztető, hogy rendes tűzoltással rendelkeztő legénység nelkül ne használjatok kaját

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#215691) tumikas válasza peterson79 (#215660) üzenetére


tumikas
csendes tag

Igen, minden ilyen megvolt, sajnos nem jó továbbra sem. Írtam a WG-nek most, remélem tudnak valami értelmeset írni.

(#215692) EQMontoya válasza jano_77 (#215687) üzenetére


EQMontoya
veterán

Átlagos kedd...

[Amikor az egész csapatodban alig van valaki, aki legaláb tudná, hogy a tanknak melyik az eleje]

Itt egyébként ajánlanám mindenkinek különös figyelmébe az ELC-t a csapatunkból, akinek a top tier spotterrel sikerült 0 spot teljesítménnyel (nem csak assist nem volt, fel sem spotolt egy tankot sem) és 0 sebzéssel meghalnia.
Megnézem, 12k csatája van az embernek, kicsivel 4000 fölötti service record, 22 tankkal lőtt ászt, szóval ugyan nem egy unikum, de látott már ezt-azt.
Ehhez képest a prémium spotterrel top tierként beáll hátra egy bokorba, és nem csinál semmit.
WTF?!

Same rules apply!

(#215693) e-newsee válasza EQMontoya (#215692) üzenetére


e-newsee
addikt

Nem tudhatod mi van. (Azon kívül, hogy vasárnap, nem kedd :D)
Én egyszer egy egész Frontline csatát dobtam így el, mert amint beléptem a csatába, felébredt a gyerek, és kellett hozzá a két ember.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#215694) szbalogh válasza Swinegod (#215690) üzenetére


szbalogh
őstag

Biztos volt már ilyen vita de érdekelne mi volt a konklúzió. Automata tűzoltó és ventilátor vs módosított elrendezés és pótkaja kombó.
BC 25t-re tettem először nehéztankokon kívül módosított elrendezést, azóta egyszer se volt lőszerrekesz-sérülésem se nem hogy robbanás meg gyújtás. Meg a motorját lőtték el állandóan, mert ugye elől van. Azóta minden medbe is teszek ilyen modult venti vagy távcső helyére.

Nick: HE_Storm

(#215695) köpet válasza Warton (#215299) üzenetére


köpet
aktív tag

Ezen felbuzdúlva kipróbáltam a repeszágyút én is, harmadik körre jött ez, amikor a lemmingek a túloldalon voltak:

Az egész bagázs elgurult a capre, a pálya közepe üresen maradt... :DD

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#215696) notika77 válasza szbalogh (#215694) üzenetére


notika77
senior tag

Szerintem még nem volt szó róla.

A múlt héten próbálgattam gyakorlóban. 10db E5 oldalról üzemanyagtartályt lőve csak a 7. E5 gyulladt ki, az is a 2. lövésre, viszont az végig le is égett (se direktíva, se skill tűzoltásra). Összesen 10x próbáltam (3 lövésnyi HP-ja van + egy kicsi a 4-re, de az már nem tud gyújtani) vagyis 30 lövés és csak 1x gyulladt. Meggyőzőnek tűnik, de kevés az alap, lehet RNG* is. Ha lesz időm, akkor még próbálgatni fogom, mielőtt cserélem az automatikus tűzoltót.

A legénységeimet nem fogom átképezni a tűzoltó skill-re, amit jelenleg csak 6-7. skillnek teszek és még akkor sem minden legénységi tagra, mert hamarosan a legénység 2.0-val egyébként is kukázzák a jó legénységeket. :(

* RNG-nek elég nagy szerepe van a gyulladásban, hiszen el kell találni az üzemanyagtarályt, ha eltalálod akkor is csak 45% az esély a sérülésre (+ Deadeye/sólyomszem? skill), ha sérül az üzemanyagtartály akkor is el kell fogynia a HP-jának, amit (szerintem) szintén befolyásol a sebzés mértékén lévő RNG. Alapból is csak a sebzés töredéke megy a modulok sebzésére. Pl. egy E5 a 400 alfás lövéséből csak 165-tel sebzi a modulokat (valószínűleg ez az érték is változik az alfa RNG-jével, nem fix érték) és az E5 üzemanyagtartályának 200HP-ja van. Vagyis ha az E5 +25% körüli RNG-t kap a 400-as átlagsebzésére (és ezt ráteszi a modulsebzésre is) és eltalálja a modult és RNGesus rábólint a modul sebződésére is, akkor az első lövésével 0-ra viheti a másik E5 üzemanyagtartályának a HP-ját és ezzel ki is gyújthatja. De az is lehet, hogy 5-6 vagy több lövés sem okoz modulsérülést vagy nem fogy el az üzemanyagtartály HP-ja.
Viszont a motor is tud gyulladni (E5-nél 20% az esély), amit viszont minden motort ért találatra számolnak nem kell hozzá modulsérülés! Vagyis átlagban ott is minden 5. találat nyer gyújt, mint ahogy az is lehet, hogy többször is 0-HP-ra (pirosra) lövik a motort - ilyenkor megáll a tank -, de mégsem gyullad.

[ Szerkesztve ]

(#215697) Djuree válasza po1son (#215688) üzenetére


Djuree
félisten

sracok megvettem ill becsereltem az elc event. van valami oldal ahol a spot helyek jelolve vannak?
sose jatszottam lighttal de a kuldik miatt most akarok. sok helyet ismerek ugye amit latok de sok mapon meg teljesen szar helyekre megyek.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#215698) ako001


ako001
aktív tag

Valaki tudja, hogy ha le van gyártva az összes alkatrész a tankhoz,Is2M, akkor mennyi idő még magát a tankot is legyártani?
Mindegyik tanknak ua a legyártási ideje, vajon?

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#215699) hulp01


hulp01
senior tag

Újabb fura xp-számítás. Ráadásul még a tank is ugyanaz. Nem hinném, hogy a plusz 4 spot ennyivel többet érne a kétszeres sebzésnél és killnél, valamint a nem kevés assisstnál.
[kép] [kép]
Még ha ki is vesszük a 300m feletti sebzést, ami lehet, hogy nem saját spot volt (bár simán elképzelhető), akkor is egál a sebzés, eggyel több kill, és még mindig ott marad a magasabb assisst. Végül is nem nagy a különbség, meg igazából mindegy mennyi xp-t kapok egy t10-es tankra, de akkor is fura.

#215694 szbalogh erre amúgy már én is gondoltam. Rohadt idegesítő, hogy minden második csatában ellövik a lőszerrekeszt az stb-n. És nem egyszer kalapot is emel. Tegnapelőtt is rámentem egy IS7-re, simán ki tudtam volna nyírni, erre 1300hp-ról ammorackelt, amikor neki már csak két lövésnyi hp-ja volt. És mindezt totál szemből. A töltőt át is képeztem safe stowage-re, amitől az ammorack sérülés érezhetően nem lett kevesebb, de talán kevesebbszer robban. Szóval adott egy tank, aminek az egyik nagy előnye a dpm, mert amúgy elég alacsony az alfája, de azért ammorack érzékennyé teszik, hogy annyira mégse legyen fasza. Most rotation mechanism, venti és rammer van rajta. Nem szívesen áldoznám be egyiket se. Szóval marad az ammorack sérülés veszélye.

[ Szerkesztve ]

(#215700) galervin93 válasza ako001 (#215698) üzenetére


galervin93
őstag

Idő? Hogymi?

szerk.: pótkaja vs. tűzoltó - inkább legyen jobb a tankom, mint féljek attól, hogy azzal az adott géppel mondjuk 10-ből 1-szer kigyújtanak. Szóval amibe csak lehet/igényli, mehet a kaja.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.