Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#202651) zsolthee


zsolthee
senior tag

Az IS3-A-ról mi a véleményetek? Mai meta-ban mennyire használható? A gunhandling miatt lehúzzák. De van annyira rossz mint a defender-é? Vagy van annyira jó mint az alap IS3-é?

(#202652) ooloo válasza zsolthee (#202651) üzenetére


ooloo
őstag

Miért nem gurulsz vele 1-2 kört ? Ha pont olyan válaszol , aki inkompetens az adott tankot illetően ( nem tud játszani vele ) , akkor úgy dobod a tankot , hogy egy kört sem mentél vele . A legkézenfekvőbb , hogy kipróbálod . A kérdésedre is választ kapsz . Nem beszélve arról , hogy mindenkinek más a stílusa . A Te stílusod nem ismerik ... a kérdésedre a válaszok csak félrevezetnek .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#202653) Warton válasza zsolthee (#202651) üzenetére


Warton
őstag

Egyik legjobb autoreloaderes prém tank. Kb. 300 csatám van vele. Én jobban szeretem mint a progettot. Az a 390-es alfa nagyon durva tud lenni.

Az ágyú derpes, de ruszki, szóval odalő, ahova kell. A szokásos 122 mm-es ruszki löveg. Szerintem nem kell bemutatni senkinek, annyiban más, hogy tárja van.

Azért rá kell érezni a tank ízére, jó ritmusban kell támadni. Nem úgy van, hogy nekiugrasz a csata elején az ellenfélnek és leklippeled, mert annak csúnya vége szokott lenni. Ki kell várni a megfelelő pillanatot és rájuk zúdítani az ~1200 dmg-t.

Ha megvan a lóvé rá én mindenképpen ajánlom megvételre.

(#202654) 3


3
senior tag

PayPal számlákról feltehetően illetéktelenek pénzt költöttek el a Wargamingnél.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#202655) jr1994 válasza Dobi 562 (#202649) üzenetére


jr1994
addikt

Akkor erről pont lemaradtam, a tavaly karácsonyi holiday ops alatt tértem vissza.

Néha nagyon betalálnak ezek a skinek, a karácsonyiak is elég jók voltak, meg ugye volt az 50B skin :))

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#202656) kchryss válasza phoenix1989 (#202634) üzenetére


kchryss
addikt

Be lehet állni úgy a szikla mögé, hogy az erkélyről nem lehet sehonnan spotolni.

(#202632) Dobi 562
Megnéztem mindhárom replay-t. Grat hozzájuk! :)

(#202657) ollie válasza Raidon (#202629) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Grat! Mennyi most az elvárt a 3 csillagra?

***

(#202658) popey37 válasza 3 (#202654) üzenetére


popey37
addikt

a paypal számláról hogyan tud eltünni pénz, amikor nincs is rajta csak akkor ha fizetsz a bankkártyával? mindig csak az aktuális összeg szerepel rajta amit egyből továbbküld a címzettnek.
én vagy 5 éve használom az ebay-t vásárlásra, ott is paypalon keresztül megy az utalás, de csak akkor ha vásárolok, máskor a paypal számla üres.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#202659) ollie válasza popey37 (#202658) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Lehet egyenleged paypalon is, itt pont az történt, hogy valszeg feltörték az illető accountját, és elköltötték a rajta levő pénzt a wg prémium shopjában.

***

(#202660) Chris0321 válasza popey37 (#202658) üzenetére


Chris0321
addikt

Tudsz rá utalni pénzt, gondolom van aki feltölti aztán ha vásárolni szeretne ott van rajta. Lehet úgy van vele, hogy ne legyen hozzá rendelve kártya nehogy le tudják szívni a normál számlájukat.

(#202661) Raidon válasza ollie (#202657) üzenetére


Raidon
őstag

Köszi! Hát átlagosan olyan 4k kombi kell ahogy elnéztem de spot assist is egész jól tornázik rá. Mikor nekikezdtem 80 körül volt ugy hagytam nerf előtt... Bejött ugye a patch és kb hirtelen leesett 74-re. Onnan kellett nekiállni. Legjobb köröm 5-6k kombi körül volt.

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#202662) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Éjfélkor mi a szar tud laggolni bazmeg? :W

(#202663) jano_77


jano_77
nagyúr

Mára sok babér nem termett nekem a játékban - a WG minden létező gombot letekert, ami a nevemhez kapcsolódik :W - DE egy nem mindennapi eset azért sikerült.
Gondolom nem minden csatában adatik meg, hogy az enemynél 2 db Obj.279E van és mind a kettőt én öljem meg. ez most sikerült. :B :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#202664) jano_77 válasza Raidon (#202629) üzenetére


jano_77
nagyúr

Gratulálok. :C
Nagy álmom nekem is, hogy meglegyen rá, de sajnos hiába mentem pár kört mióta HP-t kapott, csak lefelé ment az átlagom vele. Pedig voltam már 93%-nál is. :O

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#202665) 3 válasza ddt500hu (#202662) üzenetére


3
senior tag

Éjjel számolja a szerver, másnap kinek mennyi pluszt/mínuszt ad, és milyen bontásban. :D

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#202666) peterson79 válasza popey37 (#202658) üzenetére


peterson79
őstag

Már nem emlékszem, de onnan szokott jönni kód és azt vissza kell küldeni, hogy érvényes legyen a vásárlás?
Mármint a WG-től jön, de a Paypal-tol is?
Mert itt azt írták, hogy engedélyezett vásárlás történt, magyarán még a kódot is visszaküldte, azt meg telefonszám nélkül nehéz. Szóval rohadtul feltörték a gépét és minden infojuk megvolt a tranzakcióhoz...

(#202667) Dobi 562 válasza zsolthee (#202651) üzenetére


Dobi 562
addikt

Szerintem nagyon jo tank az IS-3A. A lovegkezelese az IS3-nal rosszabb, Defendernel jobb.

En legnagyobb hatranyanak a rossz mozgekonysagat tartom. Ha csata elejen rosszul valasztasz poziciot akkor lehet, hogy nem nagyon fogsz talalkozni elo ellenfellel egy atlagos (turbo) csataban.

Ha jatszottal IS3-al es tetszett akkor ez is tetszene. Magambol kiindulva. :B

(#202656) kchryss: koszonom! :R

(#202668) jano_77


jano_77
nagyúr

Obj.703 II 122 eléggáz, hogy egy med jobb páncéllal rendelkezik - pl T54 mod1 - mert hogy semmit nem pattint az szinte biztos. Ráadásul nem random tier9-10 ellenében, hanem FL-ban saját tierben, teljesen mind1 hogyan forgattam a tankot! :O :W :o

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#202669) Thrawn


Thrawn
félisten

Az egyik legjobb csatám ezzel a járgánnyal:

Replay

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#202670) adrian360


adrian360
őstag

van valami infó, hogy az IS-2S grind milyen hosszú lesz? 2 hétig tart az event, meg lehet vásárolni mindféle boostert az oké, de mennyire gyűlik alapból token ? mert ha napi 8 órás grind két héten keresztül, akkor inkább neki se állok

(#202671) hmb


hmb
aktív tag

valaki tud jatszani? mindharom eu szerver halott nalam

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#202672) MZsoltee válasza hmb (#202671) üzenetére


MZsoltee
veterán

Frissítés van, állnak a szerverek. Az IS-2S grind hossza engem is érdekelne.

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#202673) e-newsee válasza adrian360 (#202670) üzenetére


e-newsee
addikt

Pedig, ha a szokásos maraton lesz, akkor inkább arra számíts!

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#202674) notika77 válasza hmb (#202671) üzenetére


notika77
senior tag

Tegnap délután 2 felé jelent meg a hír (ami egyébként a játékindítóban is látszik), hogy 10.45-ig tervezett leállás van (utána meg a szokásos elbaszás).

(#202675) ollie válasza MZsoltee (#202672) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ebben az új PvE módban lehet megszerezni, ami ma indul az EU szerveren. Éjszaka láttam egy streamert már ebben a módban játszani, gondolom nem az EU szerveren játszott.

***

(#202676) peterson79 válasza ollie (#202675) üzenetére


peterson79
őstag

Pedig mintha azt írták volna, hogy ez csak EU-nak lesz. Ezért is állnak a szervereink, most állítják csatasorba a 3-as számút. Elvileg azon csak ez lesz..hogy aztán később megtartják-e, azt persze nem tudni, bár a számok nem indokolják.

(#202677) ollie válasza peterson79 (#202676) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Aha, akkor valami teszt szerveren játszhatott akit néztem.

***

(#202678) notika77


notika77
senior tag

Holnaptól lesz új Tank Rewards. Küldetések és a pontszámok ugyanazok, mint legutóbb. Annyi eltéréssel, hogy nincs 4. szinten lehetőség pontot kérni (most 220 pontot lehetett, illetve valószínűleg nem lesz 500 pontos "húsvéti tojás" sem). 25 nap 3000 pont az 5. szint és 7 nap prém vagy AT 15A vagy Pudel vagy M4 Improved a választható fődíj.

szerk.: a TankRewards.com még nem működik/nem frissült

[ Szerkesztve ]

(#202679) ollie válasza notika77 (#202678) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

M4 Improved-et senki se válassza, az egyik legrosszabb tier 5-ös medium tank a játékban. A Pudel kifejezetten jó szerintem, de nem OP, az AT meg mazochistáknak jó, akik szeretnek vánszorogni a harcmezőn, hogy aztán ne találkozzanak ellenfelekkel, mert a csapat már kinyírta az összeset, mire a frontvonalba jut.

***

(#202680) inferno88 válasza ollie (#202679) üzenetére


inferno88
őstag

A Pudelt választom majd, ha meglesz annyi pontom, de amúgy az AT-15A egy fasza kis járgány. Nem a leggyorsabb, de állati jó a páncélja, teljesen korrekt, jól használható az ágyúja és pref. MM-es!

Más: Elindultam a Leopard vonalon, most a VK30.02D-nél tartok(7-es med). Nagyon beteg. Olyan lazán lehet vele hozni a 2-3k+-os köröket, hogy leesik az állam, pedig egy kb. szűz legénységet tettem a vonalra.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#202681) e-newsee válasza inferno88 (#202680) üzenetére


e-newsee
addikt

A Pudel egyik kedvencem. Jó a töltésidő, pontos, és nagyon jó a látótávja. Tipikus hátulról köpködő, miközben kapod a spot assistot. Plusz bárkit spermázni tudsz. A 8-asok ettől meg idegbajt tudnak kapni.;]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#202682) peterson79 válasza ollie (#202677) üzenetére


peterson79
őstag

Mint ahogy van Sandbox, meg a többi, simán el tudom képzelni, hogy meghívták a belső körbe, hogy már jó előre promozza a cuccot. CC-k is megkapják előre a nyeremény tankokat, tudod. Valami ilyesmi lehetett.

(#202683) Bobyjack válasza inferno88 (#202680) üzenetére


Bobyjack
senior tag

A múltkor kapott Bret. Panther mellett mi értelme van a Pudelnek? Gyakorlatilag ugyanaz, lengyel medek meg gyakorlatilag nem is léteznek. Lehet hogy most prém napokat fogok választani, mert ez a választék elég szegényes.

(#202684) inferno88 válasza Bobyjack (#202683) üzenetére


inferno88
őstag

Persze, azt én is bírnám, ha valami érdekesebbet tennének be, mondjuk Cromwell B-t. :DDD

Semper fi!

(#202685) popey37 válasza inferno88 (#202684) üzenetére


popey37
addikt

én egy 260-nak jobban örülnék :C

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#202686) Warton válasza popey37 (#202685) üzenetére


Warton
őstag

Azt bármikor megszerezheted.

(#202687) peterson79 válasza Warton (#202686) üzenetére


peterson79
őstag

Haha, ez jó poén volt :C :D

(#202688) egyedülülő


egyedülülő
őstag

Ezt az eventet szerintem elengedem már most. Nagyon nehéz haladni benne és vagy az elején dőlnek ki a csapattársak vagy nem tudjuk időre kilőni a tigereket a végén.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#202689) popey37 válasza peterson79 (#202687) üzenetére


popey37
addikt

úgy bizony, rajta vagyok már jó ideje, de nem akaródzik összejönni a kampány.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#202690) jano_77 válasza egyedülülő (#202688) üzenetére


jano_77
nagyúr

gyanítom ezt a Berlin-es PvE modot egy jól összeszokott szakasszal volna érdemes csinálni.
Ha nem szakaszban megyek neki, akkor random dob össze másik 4 emberrel?
Vagyis 4 ismeretlenes egyenlet a csapatom és ott vannak még a gépi "BOT"-ok.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#202691) egyedülülő válasza jano_77 (#202690) üzenetére


egyedülülő
őstag

Pontosan így van.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#202692) Thrawn válasza jano_77 (#202690) üzenetére


Thrawn
félisten

Tippelj :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#202693) KisApám


KisApám
addikt

Szakaszban kellene a Berlini út, rengeteg agyhalott.
4 csata, 4 vereség, sokan csak magukat kilövetni járnak ide.

Az is király, amikor a játék vagy 4-520 méterre rakja a következő célt, és mire odaérsz lemegy egy csomó időd...

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#202694) KisApám


KisApám
addikt

Legutóbb a 4. körre már rajtam kívül mindenki kilövette az utolsó tartalék tankját is...

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#202695) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Ugy lattam szabad az ut, beszaladtam az arty-kert. ;]

Replay.

(#202696) Warton válasza KisApám (#202694) üzenetére


Warton
őstag

Eddig egyet sikerült nyerni: az utolsó pillanatban valaki kilőtte a Tigrist. :C

(#202697) e-newsee válasza Dobi 562 (#202695) üzenetére


e-newsee
addikt

Azért az sokat elmond, hogy mindezt egy fix tornyos TD-vel. Ok, az egyik legjobbal, de akkor is.:)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#202698) Gyuri27 válasza KisApám (#202693) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mit gondoltál? Ugyanazok a botok játszanak ott is mint amúgy. 3 game 2 lose ai ellen.
Szégyen, gyász.

Amd - Radeon - Ryzen

(#202699) kchryss válasza e-newsee (#202681) üzenetére


kchryss
addikt

Tényleg a Pudel. Azzal a tankkal volt a legjobb a statom. Ezt is elvették tőlem a hp buff-fal a rohadékok.
A lelkem mélyén megbújó, elnyomott statpadder gyerek énem sírását hallottátok. ;]

(#202690) jano_77
Tavaly megszívtam, mert egyedül álltam neki és csak a végén váltottam szakaszra. Tavaly csak bizonyos számú csatát lehetett benne játszani naponta így nagyon nem volt mindegy a győzelmi arány. Ha végig szakaszban csináltam volna akkor simán megszereztem volna az összes jutalmat, így viszont hiába voltam sokszor kiemelkedően jó, mert a sok idióta miatt egy rakás vereségem volt.
Idén is csak fix számú csatát lehet játszani naponta vagy most ez máshogy van?

(#202700) adrian360


adrian360
őstag

ami szivás, hogy nem 12000 pont kell az IS-2S-hez hanem 500+2000+6000+12000 pont, mert nem halmozódik, mint a tankrewards-nál, hanem rendesen szintenként kell ennyit összeszedni.

tier 1-es járművekkel 20 - 25 pontot lehet átlagban kapni egy csatáért, így első nekifutások alapján. de itt is elsősorban a teljesítmény számít és nem a győzelem, 4/5-ös vereségre is simán ad ennyit és csak pár pont plusz a győzelem.
elvileg magasabb tierben majd jobban ad pontot, de ránézésre ha nem veszel 10x-es boostereket, akkor grindelhetsz egész nap (napi első 5x és az elején mindenki kap 1-1 15x-t minden tankosztályra, illetve sima randomra van küldi pár tokenért).

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.