Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#202801) ollie válasza Ry0K3N (#202799) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Na igen. Első nap egész jól ment ez a Berlines móka, talán 8 csatát mentem, és a felénél nyertünk, a másik felénél is általában eljutottunk az utolsó szakaszig. Aztán jött a tegnapi nap, és valami hihetetlen, hogy mennyire az ellenkezőjébe váltott az egész. Mindenki hátul campel, várja, hogy jöjjön az ellenség, de persze azok nem jönnek olyan gyorsan, hogy időben ki lehessen lőni annyit, amennyi az adott szakaszhoz kell, így a legtöbbször az első vagy második szakaszban vége is a csatának.

***

(#202802) Thrawn válasza ollie (#202801) üzenetére


Thrawn
félisten

A random se jobb, 12 csata, 2 győzelem :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#202803) kraven54 válasza adrian360 (#202798) üzenetére


kraven54
aktív tag

Persze meg is értem csak ezért irtam hogy a WG hibája

(#202804) jano_77 válasza kraven54 (#202803) üzenetére


jano_77
nagyúr

basszus, beszarás....olvastam a fórumot és azon töprengtem ebéd közben, hogy milyen jól elbeszélgetsz magaddal, mire észre vettem, hogy ketten tök ugyan azzal az avatarral vagytok! :B :DDD

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#202805) palfitom válasza jano_77 (#202804) üzenetére


palfitom
félisten

Én meg téged szoktalak keverni Inferno kollégával. :)

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#202806) inferno88 válasza palfitom (#202805) üzenetére


inferno88
őstag

Kikérem magamnak, nem is hasonlítunk. :DDD

Semper fi!

(#202807) kraven54 válasza jano_77 (#202804) üzenetére


kraven54
aktív tag

Reméltem forumon nem derül ki....francba :DDD

(#202808) lacibacsi válasza inferno88 (#202806) üzenetére


lacibacsi
addikt

Pedig hármas ikrek vagytok!!
[link]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#202809) Ry0K3N válasza jano_77 (#202804) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Lol :DDD

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#202810) zozyk


zozyk
addikt

8 körül nekiállnék Berlinezni, esetleg 4 értelmes ember? Az sem baj ha közben beszélünk discordon...

(#202811) Rellind válasza zozyk (#202810) üzenetére


Rellind
senior tag

Meddig nyomod? Kb 22.00-22.30 körül be tudok szállni...

(#202812) zozyk válasza Rellind (#202811) üzenetére


zozyk
addikt

Annyi türelmem nincs sajna... :(

(#202815) kchryss


kchryss
addikt

Azt olvastam a berlin móddal kapcsolatban, hogy érdemes 1 ágat kihúzni maxra gyorsan, aztán bespájzolni random csatákban a szorzókból és 8-án jön majd a Berlin pálya ahol több pontot lehet szerezni. Akkor érdemes felhasználni a szorzókat a maxra fejlesztett ággal.

(#202816) Thrawn


Thrawn
félisten

Estére sem lett jobb a helyzet :DDD

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#202817) KisApám


KisApám
addikt

BERLIN mód: az utolsó csatában (5/5) megkerültem az ellent, ez ellenség oldalába kerülni igencsak érdemes a játékmódban itt is, és kikaptam a 4 db artit... de jól esett :DDD
Utána oldalba a Maus-t és szétszurkálni :K

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#202818) Swinegod


Swinegod
őstag

Jó, értem, erre a kibaszott (És még több különféle káromkodás) helyre se jövök még egyszer az is biztos

Más dolog, én naívan mindig azt hittem tier 10-ben már legalább minimálisan nem fogyatékosak az emberek. Persze napról napra sikerül megcáfolniuk

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#202819) Balcsix


Balcsix
senior tag

A Berlines játékban érdemes a 15-ös szorzókból minél hamarabb 3-masra húzni 1-2 osztályt, vagy azokat ne használjam erre?

(#202820) ooloo válasza Swinegod (#202818) üzenetére


ooloo
őstag

Az első képen miért fordítottad el jobbra a tornyot ? Azon a placcon nem állunk meg legénykedni , mert a gyorsabb tankvadászok és a mesterlövész közepesek szétszednek . A felderítők előszeretettel rohannak középre és már villantanak is .

A második kép : Jól elbújtál ... de megtaláltak ! ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#202821) 3 válasza ooloo (#202820) üzenetére


3
senior tag

Jobbra fordított toronnyal haladt, lelőtték a láncot, befordult a tank, ellőtték a toronygyűrűt. Nagyon másképpen nem lehetett, mert a következő bekezdésben másokat fogyatékosoz. :D

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#202822) Swinegod válasza ooloo (#202820) üzenetére


Swinegod
őstag

40-el mentem, ellőte a skoda a láncom ezért elfordultam egy 70°-ot jobbra, közben a tornyom is elvitte vagy ő vagy az SKG, de az alapból jobbra volt fordulva hogy mikor rám lőnek a torony elejét találják el ne az oldalát

Az elején se ment a kutya se a heavy oldalra én meg mondtam jó akkor kapja be mindenki megyek snipeolni, azzal talán érek valamit. E4-el voltam btw. Jött is egy fél hp-s kocsi megölni az artát, hát nem azt találta hanem egy E4-et. De eléggé kiszedett innen egy goldozó Progetto meg az kattintós srácok

(#202821) 3 : Bingo

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#202823) kchryss válasza Balcsix (#202819) üzenetére


kchryss
addikt

Elvileg nem érdemes. A már 3-asra kihúzott osztállyal érdemes menni szorzós csatát, mert több lesz az alap pont amit szoroz.

(#202824) Ry0K3N válasza Balcsix (#202819) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Hát most lvl3-as csatákra adja a legtöbb pontot ha azt szorzózod 15-et sokkal többet ad mintha lvl1 vagy lvl2-t szorzózod le vele. Ezért igen én azt csinálnám hogy minél előbb legyen egy lvl3 tank és azzal vinnia 15-ös bónuszt. Most kivéve ha igaz amit chryss ír akkor érdemes tartogatni majd a bónuszokat és nem levinni őket a mostani pályákon lvl3-on.

[ Szerkesztve ]

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#202825) ooloo válasza Swinegod (#202822) üzenetére


ooloo
őstag

Így már értem az első képet . Ha nem vagy elég gyors , akkor nem biztos , hogy megúszod ép bőrrel az átkelést azon a szakaszon . Ha nem lövik le a láncot a szikla amúgy is megállásra bírt volna .

x@rd le .... nyomd a következő csatát. ;)

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#202826) Balcsix válasza kchryss (#202823) üzenetére


Balcsix
senior tag

Rendben.
Igazából a grind a módban az ott van, amikor szorzó nélkül (illetve a napi 5-össsel) kihúzol egy ágat 3-masra. Fontos még, hogy húzz be a napi küldikből minél több 15-ös szorzót. Ha ez meg van, onnan kezdve akár 15-20 meccs alatt is meglehet a teljes 4. szakasz, ahogy számolgatom...

[ Szerkesztve ]

(#202827) Ry0K3N válasza Balcsix (#202826) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

teljesen felesleges szerintem szorzó nélkül játszani. Az ingyen is2 bőven megvan azzal ha tier 3 tanokkal viszed a 15x-ös szorzót. Na most az más kérdés azt ki kell grindelni de ha húzol egy tankot akkor amúgy is megkapod meg nem muszáj aznap felhasználni.

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#202828) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Kinyilt a reserve stock de nem irodott jova a 750K kredit, mas is talalkozott ezzel a dologgal?

(#202829) Dobi 562 válasza Dobi 562 (#202828) üzenetére


Dobi 562
addikt

Targytalan, jovairodott a kredit, csak valamiert kesett a dolog.

(#202830) Warton


Warton
őstag

Na az ilyen cuccok cseszik fel az agyamat a játékban.


Ennek a kerekesszékes csoda elpusztításához 10 találat kellett, amiből 3 átütötte a páncélt, 2 robbant rajta, a maradék 5-ről nem tudunk semmit, gondolom a kerék. Egy nehéz tank nem bír ennyi lövést.

A Királytigris ugyanebben a csatában csak 5 lövést bírt ki.

Ki volt az a Wargamingnél, aki szerint ez jó ötlet volt. :W

(#202831) galervin93 válasza Warton (#202830) üzenetére


galervin93
őstag

"jáccál vele"
"szegény vak, nincs látótávja"
"mindig felborul, próbáld meg vezetni"
"menj artysafe helyre"

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#202832) palfitom válasza Warton (#202830) üzenetére


palfitom
félisten

Igen, ez tényleg gáz!
Sokszor szívok a kerekesek pattintásával, illetve csak kritikust tudok adni nekik...
Ha van egy csatában tier 9 vagy 10 EBR (és nem valami useless használja), akkor ott már nagyon nehéz az ellenfél dolga.

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#202833) Warton válasza galervin93 (#202831) üzenetére


Warton
őstag

A 8-as tanknál járok a kerekesszékesekkel, tudom miről van szó. Ha engem talál el egy ISU és röhögve megyek tovább attól az még nem lesz kevésbé nevetséges.

"lézerágyúja van"
"80 km/ó val rohangál" próbáld meg eltalálni.

Ez sokkal mérgezőbb a játékra, mint az arty. Mert ha egyik oldalon kerekes van a másikon nem akkor a kerekeses csapat nyer általában.

Én úgy változtatnám meg a tankot, hogy csatánként oldalanként max 1-1 kerekes tank lehet. Kivéve a tier2-es kerekes csodánál, annál mindegy.

Minden találat sebez, még a kerék is. Menjen tovább, de 200-300 HP-val kevesebbel. Mivel nincs páncélja, ergo nincs miről lepattannia a lövedéknek. A kerék nehogymár páncélként működjön. :W

(#202834) dethroner


dethroner
veterán

Eddig a Berlin küldetéssel aránylag több szerencsém volt, rendre eljutottam 4/5 szintre, és legalább fele esetben sikerült a parancsnokokat is kiszedni. De ma délelőtt én is 5-ből 3 csata már a második szakaszban elbukott. IS beáll leghátra a viskó mögé, van hátra 40mp, ki kéne szedni még 3 tankot, de meg se mozdul, kidugja a csövét, mellé lő, majd visszahúzódik. Nem baszott fel az ideg kicsit se :((( És csak ma találkozok ennyi sok 100 csata alatti userrel, eddig ez nem volt jellemző.
De szerencsére az utolsó ötös szorzós meccsen 4db IS-2V szerepelt, azzal meglett a 6000 kredit. És ma már láttam Maus-t is :D

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#202835) Swinegod válasza Warton (#202830) üzenetére


Swinegod
őstag

Ennyit számít a kerék, a 26mm efektív oldalvastagság megállítja vele a 90mm penes 155mm-es HE-t. Pedig itt még büszke is voltam magamra, hogy találom a kocsit aki 100-al megy össze vissza, hát ennyit ért

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#202836) adamgreen válasza Swinegod (#202835) üzenetére


adamgreen
senior tag

Ismerős szitu.Tulajdonképpen itt a legnagyobb probléma hogy a szerver nem birja lekövetni a kerekes tankok mechanikáját sebesség fordulás célzás stb.ezektöl vannak ezek az anomáliák.ÉS lám hirtelen egy mult heti kérdezz felelek nél a WG bejelenti hogy igen vizsgáljuk a problémát ha kell nerf jön illetve talajellenállás nerf vagy sebesség nerf.ha ezt a kettöt nerfelik azzal megölik a tankot .Hál istennek :C

(#202837) Eugene Roe válasza adamgreen (#202836) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Ezért nem kár :D

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#202838) Ry0K3N válasza dethroner (#202834) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

A tegnap alapján bármint csináljatok berlin eventen csak délelőtt NE játszátok. :D

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#202839) nanus válasza Swinegod (#202835) üzenetére


nanus
senior tag

Ér még ennél nagyobb meglepi is
[link]

(#202840) Warton válasza Swinegod (#202835) üzenetére


Warton
őstag

Újabb kerekes szarságok:

[link]

Egyszerűen az a csapat nyer, ahol a kerekes játékosok nagyobb játékerőt képviselnek és az egész csata ezen múlik kb.

Jah a Coalition13 mission miatt foglaltam, mielőtt valaki szóvá tenné. :U

(#202841) galervin93


galervin93
őstag

Most ez komoly? Már nincs sok tudatosság abban mit fejlesztek, gondoltam belevágok a Jagdtigerbe. Szembejött egy T95 kis ágyúval, és szanaszéjjel hugyozott szemből a géppuskafészken át. Még csak nem is szemben álltam vele. Jó tudom nem egy atombunker, de ennyire gyatra volna? Legalább a felső lemez védene valamit... Ja, az hogy az első 7 meccs eddig mind bukta vele, azt nem is mondom már...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#202842) jr1994 válasza galervin93 (#202841) üzenetére


jr1994
addikt

Ne csináld már a Jagdtiger a kedvenc tankom, 2100 HP ingyen sebzés.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#202843) galervin93 válasza jr1994 (#202842) üzenetére


galervin93
őstag

Kell valami izgalom. :N Itt van másfél éve a 9-es cseh a garázsban, és kemény 60ezer xp-t raktam bele, annyira nem köt le, pedig mindenkinek áll tőle a kuki. Standard B hasonló, tényleg baba tank, magamhoz képest még jó is vagyok vele, de egyszerűen nem köt le. Heavykkel nem is játszom, SC és a WZ 111-4 0 kilométerrel áll a garázsban, legalább fél éve. Valami másra vágyom. :DDD
Kilencedik meccsre adta be az első győzelmet, szép kis beugró egy új tankba... Nem rossz ez az RHM-ágyú, el leszek vele a nagyobbikig. Persze csak ha bírom idegekkel, ha bárki áthugyoz, meg minden lövésre szál la motor.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#202844) oettinger01


oettinger01
őstag

S.Conq-ot frontból kb 200 méterről rendszeresen beüti az LTTB tier 8 light... Hagyjuk már ezt a gémet komolyan...

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#202845) dethroner válasza nanus (#202839) üzenetére


dethroner
veterán

Múlt héten Cliff-ben JgPzE-100-al háromszor lőttem rá a nekem háttal álló kerekesre, mindhárom kritikus, nem sebző. Csata után megnéztem, volt a kis szarkupacnak több mint 4000hp lepattanója :U
Más. Ha ma nem használom fel a berlini küldetés 3db 15x szorzóját, az megmarad holnapra, vagy eltűnik 24h múlva?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#202846) Warton válasza dethroner (#202845) üzenetére


Warton
őstag

megmarad

(#202847) nanus válasza dethroner (#202845) üzenetére


nanus
senior tag

Akkor nem panaszkodom :DDD

(#202848) Greentea válasza galervin93 (#202841) üzenetére


Greentea
senior tag

Régen, főleg a HP buff nagyon király TD volt, de sajnos eljárt felette az idő :(

2x2 néha 5

(#202849) Swinegod


Swinegod
őstag

Ha érdekel valakit, egy átlagosnál kicsit jobb T95 meccs, de a végén le kell hoznom

Kérdés: A K-91 az ekkora szar, hogy a kutya nem játszik vele soha, vagy mi van vele?

galervin93: Jagdtiger felőlemeze 210mm eff tökéletesen szemből, és a géppuskafések még csak nem is gyengepont, nincs rá szükség. T28 ágyújával a T95, 248 pennel ott visz be ahol akar

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#202850) galervin93 válasza Swinegod (#202849) üzenetére


galervin93
őstag

Azt hittem csak rosszul van jelölve a tanks.gg-n, hogy nem gyengepont a géppuska. Forgattam minden hogyan de valóban, végig "zöld" volt T28 ágyú ellenében is. Vicc, rossz vicc. :( Pedig amúgy tök jó kis masina lenne, nekem még a kisebbik ágyúval is bejön, de ez hogy minden jött-ment ott lő be, ahol akar... Lejátszottam már pár meccset a játékkal, ismerem a tankokat, nem is szoktam ellenfélként izgulni egy JT-n, de benne ülve aztán igazán félelmetes, mennyire nincs értéke a klasszikus (nem ruszki túltápolt rétegelt így-úgy döntött) páncélzatnak. Egy jó vastag/döntött felső fronttal kellene ennek lennie, ahogyan gyakorlatilag az összes páncélozottabb német gépre is ráférne ugyanez a változtatás. Pontosabban nem is ezt kellene, hanem az eszement átütéseket visszább venni. Na jó, álmodik a nyomor... De tény, valahol itt mászott el ez a játék.
Bölcselkedős sírás off.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.