Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#202401) Ivanh


Ivanh
tag

azért, néha kompenzál a rendszer, ezzel a buzis tankkal még nem értem el ilyet. :Y

Az új autóm és az új házam költségeinek felét a jelen kormány fedezte...De neked mit adtak a szocik..?

(#202402) kchryss válasza ChristianID (#202392) üzenetére


kchryss
addikt

Nálam is elment ma 2x is a net, szintén upc igaz nem Budapest.
Szerencsére nem csata közben történt. Pont végeztem a 3 frontline csatával amit mára szántam amikor megszakadt a kapcsolat.

Egyébként maguk a wg szerverek is dögledeznek mert sok erre visszavezethető súlyos bug fordult elő mostanában.
Például barry hiába lő a szerver elnyelte a lövedéket: [klip]
skill4ltu-nál ugyanez a bug: [klip]
És ugyanez előfordult velem is egyszer kb 1 hete. Ma pedig frontline-ban olyan bug-om volt, hogy az egyik csapattársamat láttam a minimapon, láttam hogy dönti a fát mellettem, de a tankja láthatatlan volt. :DDD

(#202403) notika77 válasza kchryss (#202402) üzenetére


notika77
senior tag

Német klántársnál ma 3x ment el a net, ugyanakkor amikor a Bp-i UPC-s neten futó TS is kihagyott egy pár pillanatra. Németben pár perc leállás volt és a Wot is kidobta.

(#202404) Greentea válasza notika77 (#202403) üzenetére


Greentea
senior tag

kozponti lehet a hiba, index is írt róla nemrég [index]

szerk: hopp ez nem kimondottan neked valasz

[ Szerkesztve ]

(#202405) kchryss válasza notika77 (#202403) üzenetére


kchryss
addikt

Lehet megtámadták az adótornyokat a szektások akik azt hiszik az terjeszti a koronavírust. ;]
[link]

(#202406) Balcsix válasza kchryss (#202400) üzenetére


Balcsix
senior tag

Értem, köszi a részletes választ! :)

(#202407) Ivanh válasza Greentea (#202404) üzenetére


Ivanh
tag

indexet épelméjű ember nem terjeszt.
Butapestiek, csókoljátok meg a polgármester hátsóját, az 40 alá csökkenti a pinget… már, ha van net arrafelé szűkös időkben ;]

Az új autóm és az új házam költségeinek felét a jelen kormány fedezte...De neked mit adtak a szocik..?

(#202408) Greentea válasza Ivanh (#202407) üzenetére


Greentea
senior tag

Definiáld az épelmét, mindenesetre nagyon érdekes, hogy egy internettel foglalkozó cikk után egy Wot-os topikban egyből elkezdesz politizálni.. Bakker egy internettel kapcsolatos cikk! Ki látja bele a polgármestert ebbe?? Tükörbe kéne nézni..
De mostmár kíváncsivá tettél, melyik oldalt kellene terjeszteni? :) :)

[ Szerkesztve ]

(#202409) Ivanh válasza Greentea (#202408) üzenetére


Ivanh
tag

ez nem politika
neked nem kell olvasnod semmit, ha nincs affinitásod :N
de érdekes, nem is neked címeztem a hozzászólásomat, tehát, elnézést...pláne, ha felkavart...nem állt szándékomban ;)
addig is nézegessünk képeket...

;]

[ Szerkesztve ]

Az új autóm és az új házam költségeinek felét a jelen kormány fedezte...De neked mit adtak a szocik..?

(#202410) Greentea válasza Ivanh (#202409) üzenetére


Greentea
senior tag

na akkor a végen kiderül, hogy a polgármesterek nem is politizálnak.. de am nekem címezted, szóval akkor egészségedre a kövi pohárhoz ;)

(#202411) Ivanh válasza Greentea (#202410) üzenetére


Ivanh
tag

nagyon köszi, és viszont kívánom neked is, kedves karantén társam... :R
A szeretet jegyében: [link]
jÓ8! :C

Az új autóm és az új házam költségeinek felét a jelen kormány fedezte...De neked mit adtak a szocik..?

(#202412) jr1994


jr1994
addikt

Nálunk a Discord halt le teljesen tegnap, miközben játszottunk. Az Overwatch ment közben hibátlanul. BP, UPC.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#202413) Eugene Roe válasza kchryss (#202400) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Leopard1 szemből hogyan hugyozza keresztül a heavyket? :P értem, hogy azzal lehet oldalról is, de akkor is.

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#202414) galervin93 válasza Eugene Roe (#202413) üzenetére


galervin93
őstag

Azzal az ágyúval meg a buff óta finomodott egyéb statokkal? Még a PTA is, nem még a nagytesó.
Az meg hogy a Leoval lehet oldalról is, csak előny a svéddel szemben.
Jelenleg a PTA + Leo a 9-10-es mezőnyben igen előkelő helyen vannak, fel is mentek velük masszívan az elvárt értékek, nem véletlenül.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#202415) dualface válasza galervin93 (#202414) üzenetére


dualface
tag

Igen, az ágyú soft statjai is javultak kicsit.

(#202416) Eugene Roe válasza galervin93 (#202414) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Azt értem, én is előnynek írtam, de ettől még a 270 pen vs 310 pen nem összehasonlítható szerintem.

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#202417) palfitom válasza Dobi 562 (#202387) üzenetére


palfitom
félisten

Elismerésem!
(főleg azért, mert nekem nem sikerült vele összehoznom semmi "maradandót", mindenki úgy "ment át rajtam", mint ha ott se lettem volna...)

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#202418) notika77 válasza Eugene Roe (#202416) üzenetére


notika77
senior tag

CW-n igen ritka az alaplőszer használata az aranylőszer átütése pedig 320mm, ami elég. Nem Type5-öket kell lőnie, hiszen az el sem ér oda, ahol egy STRV kempelne.

(#202419) ollie válasza Ivanh (#202385) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az azért szép, hogy a buffot nerfnek hívod.

***

(#202420) Eugene Roe válasza notika77 (#202418) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Ez tény, ezzel nem kalkuláltam :(

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#202421) e-newsee válasza ollie (#202419) üzenetére


e-newsee
addikt

Biztos low tier statpadder reroll acc. :D Amúgy ránézésre pont az. Vagyis nem reroll, inkább egy második/kis acc.
Most, hogy nem tud kivégezni sok tankot pár lövéssel, már nem is jó. Pedig a low tier HP buff valóban buff, és szerintem is jót tesz a játéknak. Anno, amikor újonc voltam, emlékszem, mennyire rossz volt, hogy 1-2 lövés után mehettem a garázsba, és esélyem em volt több időt eltölteni egy pályán, vagy egy adott tankkal, hogy kicsit jobban ráérezzek a lövegére, a mozgására, vagy úgy en bloc az egész játékra. Pedig az már nem most volt, hanem 2014-ben. És ugyanez a rossz érzés fogott el, amikor tavaly kihúztam a referral programot haver pár csatás accountjával. Sőt, hiába a nagyobb tapasztalat, de a pedózók és a lepkefingnyi HP ugyanolyan szenvedéssé teszi a játékot, mint régen. El sem merem képzelni, mennyire kilátástalan lehet egy valóban kezdő játékos helyzete. Függetlenül attól, hogy hamar lehet tankot fejleszteni, és bármikor vehet egy magsabb tierűt a forintos boltból. De aki becsülettel próbál kezdőként, bénaként önerőből fejlődni, annak nem egyszerű, és annak ez bizony kifejezetten jól jött.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#202422) lacibacsi válasza e-newsee (#202421) üzenetére


lacibacsi
addikt

Biztos, hogy reroll, de a rosszabbik fajtából. 1353 WN8 gyalázatosan gyenge egy statpaddernek... ;]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#202423) tumikas válasza e-newsee (#202421) üzenetére


tumikas
csendes tag

Az a baj hogy jónak nézett ki az elején ez a hp buff, de ahogy tapasztalatom továbbra is ugyanaz megy mint eddig: megjön az ügyeletes pedómackó és most nem 20 mp alatt végzi ki szerencsétlen kezdőt hanem eltart neki vagy 40-50-ig. Az élmény sajnos marad ugyanaz. Pluszban ugyanez folytatódik tier 5-ig stabilan csak más tankokkal. Nagyon ideje lenne valamilyen képesség alapú MM-et kialakítani legalább alacsony szinteken.

(#202424) Eugene Roe válasza tumikas (#202423) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Szerintem azért drasztikusabb, eleve nem a 20 vs 50 sec volt a lényeg, hanem az 5-10 vs 30 sec, vagy méginkább az, hogy legalább arra van esélye, hogy visszamenjen fedezékbe, vagy elgondolkozzon azon, hogy vissza kellene-e mennie.

De a végső megoldás az lenne, ha az 500-1000 meccs felettieket (a sok kretént...) külön versenyeztetné egymás ellen, vállalva ezzel a lassabb játékkeresést.

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#202425) ollie válasza tumikas (#202423) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az egyetlen tier 8-as (prémium) tankjával 41% winrate, amúgy meg a legmagasabb tierü tankja 5-ös- Az ilyennek letiltanám a lehetőséget, hogy tier 5 alatt menjen.

***

(#202426) BloodRay válasza tumikas (#202423) üzenetére


BloodRay
veterán

Ezek a szerencsétlen több ezer csatás pedonyomik játszhatnának kizárólag egymás ellen...
El se tudom képzelni milyen egy lelki sérültek lehetnek az ilyenek... De megérdemelnék egymást...

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#202427) e-newsee válasza ollie (#202425) üzenetére


e-newsee
addikt

Valószínűleg Mines-ot és Abbey-t nagyon ismeri. :D
Aztán beül az FV-be, és ott találja magát Empire's Border-en. Oszt néz ki a fejibű, hogy emmeg miaszösz. :W

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#202428) notika77 válasza ollie (#202425) üzenetére


notika77
senior tag

MI VAN?!?!?! Ennek a játékosnak bizony tier 5 alatt a helye, ahogy azt saját maga is jól látja. Még jó, hogy nem írsz a WG-nek, hogy adjon már neki egy tier 10-es tankot, hogy ne rontsa kis tierben a levegőt!

(#202429) ollie válasza notika77 (#202428) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem fogsz megtanulni magasabb tierben játszani, ha alacsony tierben maradsz. És nyugodj le.

***

(#202430) Massmurderer


Massmurderer
őstag

Öcseemm..ilyen szivást.Frontline..védünk,már a várnál vannak,bezárodot magátol a játék.Visszalépek,ez fogad.

(#202431) e-newsee válasza notika77 (#202428) üzenetére


e-newsee
addikt

Nem feltétlenül. Mivel alig van pár csatája T5+-ban, soha nem tudjuk meg, mit tudna csinálni magasabb tierben. Jó, az FV nem erre enged következtetni, de az is csak pár 10 csata valószínűleg teljesen ismeretlen tankok ellen teljesen ismeretlen pályákon. Lehet, hogy ha szépen lépdelt volna felfelé, ahogy egy átlag player, akkor elért volna egy stabil 1000-1200-as e-péniszt is akár, vagy ki tudja. A szomorú az, hogy meg sem próbálta. Feltéve, ha ez nem csak egy pedózós accountja.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#202432) notika77 válasza ollie (#202429) üzenetére


notika77
senior tag

Ennek miért kellene magasabb tierben lennie? Vagy csak irigyled tőle a WR-jét, esetleg azt, hogy talán élvezi a játékot? 288 az átlagsebzése a legtöbbet játszott tankjával úgy, hogy annak 320HP-ja van. Ezzel a tankkal 1981 WN8-a van, ami szintén nem túl acélos. Szóval miért is kellene nagyobb tierbe engedni? Sőt kényszeríteni?


(#202431) e-newsee:
Tőled is kérdezem, hogy miért kellene, feljebb kényszeríteni? 13k csata alatt jutott el a 320HP-s M2 Lighttal 288-as átlagsebzésig.

Szerk.: Bocs. Az M2 Light is biztos kapott HP buffot, így ez nem túl erős érv. De azért gyanítom a buff előtt sem volt túl acélos.

[ Szerkesztve ]

(#202433) Moleman válasza e-newsee (#202431) üzenetére


Moleman
addikt

Van ott több 8-as prémtank is, összesen közel 1000 csatával. Minddel botrányosan szar átlaga van. :D

(#202434) Balcsix


Balcsix
senior tag

Hamarosan végzem a recruit programmal. Melyik vasat lenne érdemes kihozni?

1. Panther mit 8,8 cm L/71
2. 8,8 cm Pak 43 Jagdtiger
3. T26E5
4. T92
5. AMX M4 mle. 49
6. FV4202
7. 112

(#202435) Massmurderer válasza Balcsix (#202434) üzenetére


Massmurderer
őstag

T26E5 vagy Panther mit 8,8 cm L/71

(#202436) Barret001 válasza Moleman (#202433) üzenetére


Barret001
addikt

Siralmasan rossz stat,nem Ö fogja eldönteni a csata kimenetelét. Hanem inkább az [Ilyen profik :) ]

(#202437) wwenigma válasza Massmurderer (#202430) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

A "Jatek" gomb mellett a nyilat megnyomod és a 32bites verziót inditsd el, 64bites nekem is produkált érdekességeket és most azt tették alapértelmezetté...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#202439) Massmurderer válasza wwenigma (#202437) üzenetére


Massmurderer
őstag

Az lényegtelen.Az van amit látsz a képeken.Semmit se adott.Olyan mintha nem is játszotam volna.

(#202440) notika77 válasza Massmurderer (#202439) üzenetére


notika77
senior tag

Pont olyan, mintha nem fejezted volna be a csatát. Vajon miért? :F

(#202441) Barret001 válasza Massmurderer (#202430) üzenetére


Barret001
addikt

Hova tűnt Damon Hill? :D Ez olyan,mint a Forma 1.Nem értél be a célba.

[ Szerkesztve ]

(#202442) Massmurderer válasza notika77 (#202440) üzenetére


Massmurderer
őstag

Irtam.Játszotam,megállt a kép mint mikor gyözünk vagy bukó,azt kiléptetett a wotbol.Visszamentem az fogadot ami a képen van.

(#202443) ollie válasza Massmurderer (#202435) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Panther 88-at inkább ne, az az egyik legrosszabb (ha nem a legrosszabb) tier 8-as med tank a játékban.

***

(#202444) inferno88 válasza Balcsix (#202434) üzenetére


inferno88
őstag

ÁÁÁÁ, nehogy hallhass Massmurdererre! A Panther 8.8 L/71 egy l*fasz, az egyik leggyűlöltebb gagyi 8-as prém.

Jóság alapján ez a sorrend szerintem, amit nem írok az leprás:

1. T26E5
2. AMX M4 mle. 49
3. 112 (pref. MM), bár sokan nem ajánlják, de nagyon jó páncélja van
4. T92 v FV4202

Az FV bár jó átütésű és pontosságú elvileg, de úgy érzem, hogy krumpliágyú, össze-vissza lő és elég papír, hacsak nem dombról lősz lefelé. Ha megvan esetleg a Cent 5/1, akkor nem kell neked az FV, mert a Cent mindenben jobb.
A T92 egy jó kis könnyű tank jó látótávval és camo-val, ellene szól, hogy a kerekesek megeszik HE-vel, de még így is elég betyáros(én inkább ezt hoznám)

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#202445) kchryss válasza Barret001 (#202438) üzenetére


kchryss
addikt

Tudod kit linkeltél? Ő konkrétan streamer és az egyik olyan játékos akinek az összes arty 3 markolva van. Kiráz tőle a hideg, utálom amit csinál, de azért elismerem a teljesítményét. Zseniálisan tud artyzni, kár hogy a sötét oldalt választotta. :)

(#202446) Massmurderer válasza ollie (#202443) üzenetére


Massmurderer
őstag

Kinek mi.Nekem bejött pedig.Pontos is,mint a német tankok legtöbbje.

(#202447) Massmurderer válasza inferno88 (#202444) üzenetére


Massmurderer
őstag

112 egy hulladék.Ágyúja szarabb mint az is6nak.Gyulékony,lassú,páncél meg szinte 0.

(#202448) xAttilax válasza inferno88 (#202444) üzenetére


xAttilax
őstag

én is éltem régen a 112, persze ha nem a farm a cél mert ahogy írod páncél király és a 250-es heat se rossz

de ne csak a levegőbe beszéljek :D

[ Szerkesztve ]

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#202449) inferno88 válasza Massmurderer (#202447) üzenetére


inferno88
őstag

38 csatám van a 112-vel és imádom. Nagyon jól lehet használni a páncélját. Személy szeretek kicsit agresszívebben játszani és a lepattanókat gyűjteni. Páncél tekintetében kb ugyanaz, mint az Obj 703 II, ami másik nagy kedvencem. Az ágyúja pedig nem olyan rossz, csak nem kapáslövésre találták ki 450 méterről. Ha utánaolvasol a fórumokon, akkor szerintem 70% gyűlöli a Panther-t, míg a 112 inkább tendál az 50% felé.

Buff óta használtad? Nekem nem is nagyon gyulladt vagy durrant, amin meg is lepődtem.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#202450) zodo válasza Balcsix (#202434) üzenetére


zodo
nagyúr

Parancsnokként nem csak ezek választhatók?

AMX M4 mle. 49
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger
Panther mit 8,8 cm L/71
T92
FV4202

vagy 3,4M kredit jóváírás?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.