Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#202901) galervin93


galervin93
őstag

Hú de megszenvedtem ezért... :)

Tegnap és ma is 94,6-ról estem vissza, de ma addig gyűrtem, míg össze nem jött. 1617. csata volt az öreglánnyal. :)) Nagy, papír, az ágyúja is kancsal - de én így szeretem. :DDD

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#202902) 5-ös kezelő válasza ollie (#202854) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Akkor bocs. Azért gondolhattam automatának, mert egyesek egy pillanat alatt felrakják a láncot, én meg mire kikeresem a megfelelő billentyűt, meg a kurzort ráviszem a javítandó modulra, már halott vagyok. Így csak ritkán javítok, ha van értelme és nem vagyok tűz alatt.

(#202903) 3 válasza kchryss (#202900) üzenetére


3
senior tag

Nekem is 1890-et adott az első csatán hasonló teljesítményre. Gyanús.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#202904) 3 válasza 5-ös kezelő (#202902) üzenetére


3
senior tag

Vágj össze egy öntapadós akármit kis darabokra (3x3 mm), és ragaszd a 4-es vagy 5-ös billentyűre. Vékony dologból (papír, műanyag fólia) többet ragassz egymásra, vastagabból (gumilap, készülék gumiláb) elég egy. Valójában bármilyen anyag megteszi, ami elég erősen ingerli a tapintás-érzékedet. Így könnyebben megtalálod a megfelelő billentyűt. Szerintem a 4-est érdemes megjelölni, mert akkor tudod, hogy a balra lévő billentyű a hármas, a jobbra lévő pedig az 5-ös.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#202905) kchryss válasza galervin93 (#202901) üzenetére


kchryss
addikt

Grat! :C

(#202906) jr1994 válasza galervin93 (#202901) üzenetére


jr1994
addikt

Gratula ;)

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#202907) Raidon


Raidon
őstag

Igen jó ez a Berlin Map

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#202908) lacibacsi válasza 5-ös kezelő (#202902) üzenetére


lacibacsi
addikt

Lehet igazság abban amit mondasz. Mintha valamikor lett volna (és lehet, hogy ma is van) olyan TILTOTT mod, ami automatikusan aktiválta a kis tűzoltót. Lehet, hogy van ilyen mod javítóra is...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#202909) Atti777 válasza lacibacsi (#202908) üzenetére


Atti777
senior tag

Szinte biztos hogy van. Pár hete artyztam, és egy letrackelt IS-3 tized másodperc alatt rakta vissza a láncot, kb. meg sem állt menet közben.
Nem hiszem hogy bárkinek is ilyen reflexei lennének

Путин, иди нахуй!

(#202910) BloodRay válasza 5-ös kezelő (#202902) üzenetére


BloodRay
veterán

Ahogy írták is, jelöld meg a billentyűket. A modult meg ne az egérrel válaszd ki, hanem szintén a számával és sokkal gyorsabb leszel.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#202911) Thrawn válasza Atti777 (#202896) üzenetére


Thrawn
félisten

100 csatára? Ezt jó tudni, köszi!

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#202912) CirrMee válasza Atti777 (#202909) üzenetére


CirrMee
addikt

1.: kiba' gyors volt a delikvens
2.: modot használ erre. Ami persze legál' nem lehet...

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#202913) Dobi 562 válasza galervin93 (#202901) üzenetére


Dobi 562
addikt

Szép! A jelenlegi metában nem könnyű CDC-vel boldogulni! :R

(#202914) galervin93 válasza Dobi 562 (#202913) üzenetére


galervin93
őstag

Köszi, a többieknek is!
Őszinte leszek, a végén már nem sajnáltam a goldot. De nem is feltétlenül az átütése kellett, hanem a sebessége jött jól. Jobb távolról lődözni vele, bár a közelharci xp miatt jó párszor belementem éles helyzetekbe. Vicces pl. amikor valamelyik kerekes moslék felkenődik a nagy bódé oldalán. :DDD Amúgy sok buff nem kellene neki. A jelenlegi mezőnyben a mozgékonysága már nem nagy kunszt (bezzeg pár éve; vicc hogy jóval páncélozottabb tankok szaladnak el mellettem), én egyrészt ezen javítanék (kicsit a végsebességet növelni + plusz talajellenállás javítása), illetve az ágyúval kellene kezdeni valamit, mondjuk kisebb mozgás közbeni szórás is tök jól jönne már, vagy szűküljön gyorsabban, nekem mindegy, csak ne kelljen vele sokat kint lenni, mert azt izé, hát nem nagyon bírja. :N Amúgy el lehet vele boldogulni, leginkább a kerekesek és az artyk (meg a robbanót spamelő botok) jelentik rá az átlagosnál nagyobb veszélyt.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#202915) Pug


Pug
veterán

Azt hiszem vegre megtalaltam a tier 10-es fun tankomat. A batmobil nagyon halas joszag tud lenni. :D

Eladó Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB titánlila - 3 év gyártói garancia - extrákkal

(#202916) vJokka válasza 5-ös kezelő (#202902) üzenetére


vJokka
aktív tag

Lassan egy éve használok egy Razer Tartarus V2-t játékhoz (melóhoz is jól jön), a hüvelykujjamnál lévő D-pad-ra van beállítva a szerelés/gyógyítás. Kis túlzással, még le sem esik a lánc, de már javítódik :DDD

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#202917) kchryss válasza lacibacsi (#202908) üzenetére


kchryss
addikt

(#202918) Barret001 válasza jano_77 (#202881) üzenetére


Barret001
addikt

A kis hölgy nagyon ügyes! Jól játszik.

(#202919) lacibacsi válasza kchryss (#202917) üzenetére


lacibacsi
addikt

:Y

Sajnos nem egyszer látni ilyet... Meg olyat, hogy a Foch-t körbetáncolta egy Bulldog és minden lövés ugyanoda ment. Ja, és nem az autoaim szerinti középpontra... Ez van...

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#202920) Warton


Warton
őstag

Juhúú, újabb szovjet nehéz tankok a garázsban.

A leglazább grind evör.

Meg még egy:

[ Szerkesztve ]

(#202921) kchryss válasza Warton (#202920) üzenetére


kchryss
addikt

Grat! Vettél 10x-es csomagot vagy teljesen free2play sikerült a grind?

(#202922) Thrawn


Thrawn
félisten

Az IS-M afk volt, de a többi nem. Ennyit még nem lőttem össze ezzel a meddel :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#202923) e-newsee válasza 5-ös kezelő (#202902) üzenetére


e-newsee
addikt

Vagy, ha nem is az egérre teszed (az is jó ötlet), akkor a javító mindig az 5-ösön legyen! Úgy a leggyorsabb láncot javítani, mivel a láncnak az 5-ös a száma, így ha ellövik, csak kétszer rácsapsz gyorsan az 5-ösre, és mehetsz is tovább.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#202924) KisApám


KisApám
addikt

BERLIN: berak egy 254 WN8-as mondhatni BOT-ot AFK-ként a játék (kedves horvát szomszédunk játékosa)... az első csatán sem jutottunk túl... ennyi a szorzónak :(((

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#202925) Warton válasza kchryss (#202921) üzenetére


Warton
őstag

Teljesen free. Kihúztam a T44-85-öt, aztán kb. csak azzal játszottam. Még az IS-sel nyomtam egy-két kört, de csak a napi szorzóval.

(#202926) jr1994 válasza KisApám (#202924) üzenetére


jr1994
addikt

Ez hogy lehetséges? Én ha nem is nyertem meg minden csatát, legalább az 5/5. hullámig szinte mindig eljutottam, igaz két fős szakasszal.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#202927) zodo válasza galervin93 (#202901) üzenetére


zodo
nagyúr

Gratula! :C

Lassan javíthatnák ezeket az élő holtakat. :DDD

(#202928) Warton válasza KisApám (#202924) üzenetére


Warton
őstag

Ezeken nem érdemes fennakadni. Nálam is volt, hogy T44-85-el berakott egy olyan csapatba, ahol csak ISU volt. Persze a 3. on nem is jutottunk túl. Meg volt olyan is, hogy az első sem jutottunk túl: 0pont, azt aztán szorozhatjuk. :O

Kérés mindenki felé ne játszatok az ISU val mert nagyon gyenge, akkor már inkább az IS! :R

(#202929) KisApám válasza jr1994 (#202926) üzenetére


KisApám
addikt

10 csatám volt, egyedül az az egy volt vesztes... még az első szinten sem léptünk túl.
És random voltam, nem szakaszoltam.
Általában a végén rátapadok a Mausra (az IS-2V-vel is, vagy a T-44-85-el ha tudok), és elkezdtek körözni körülötte, amennyire lehet, és szépen csipegettem lefelé.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#202930) ddt500hu válasza Warton (#202928) üzenetére


ddt500hu
veterán

Az jó mert végig azt a vonalat tolom. :DDD

(#202931) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Szerintem nem olyan rossz ez. Ha jó a csapat 5/5, ha nem akkor hiába vagytok 5db IS-2V-vel.

(#202932) jr1994 válasza zodo (#202927) üzenetére


jr1994
addikt

Ezek tényleg nagyon zavaróak, és elég gyakori ráadásul.

Nálam is, megfullad a majom, felspottolódik, aztán nézegethetjük.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#202933) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Ennyit az IS-ről. 4/5 3 percnél teljesen egyedül maradtam. :U

(#202934) jano_77


jano_77
nagyúr

Nem volt rossz móka ez a BERLIN-es, de kizárólag szakasszal érte meg, főként 5-ös szakaszban. :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#202935) kchryss


kchryss
addikt

Mekkora csíterek ezek a bot-ok Berlin módban. Rohadék tigris egyedül maradt csak őt kellett volna kinyírnunk hogy továbbmenjünk a második szakaszra erre visszavonult és bement abba a zónába ahova mi nem tudunk menni mert bombáznak minket és elbújt a hangár mögé. Nem lehetett megközelíteni és ezért végeztünk 1/5-tel ...

(#202936) 3 válasza jano_77 (#202934) üzenetére


3
senior tag

Úgy lenne mókásabb móka, ha szakasz(ok) mellett nem lehetne egyéni játékos, és az egyéni játékosok több pontot kapnának. Valamelyik eseményen nemrég külön voltak választva a szakaszok és az egyéni játékosok, ami egy nagyon korrekt dolog volt.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#202937) DVlad


DVlad
őstag

Van olyan klán, hogy H_O1G?!
Azt hittem, rosszul látok.

(#202938) notika77 válasza DVlad (#202937) üzenetére


notika77
senior tag

Azért nehogy szívinfarktust kapj.

(#202939) DVlad válasza notika77 (#202938) üzenetére


DVlad
őstag

Tag vagy, mi?

(#202940) ollie válasza galervin93 (#202901) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Gratulálok!

***

(#202941) ollie válasza 5-ös kezelő (#202902) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én is nagyon gyorsan javítok, reflexszerűen nyomom meg az 5-ös gombot (azon van a javítókészlet), és annak a számát, amit javítani kell.

***

(#202942) ollie válasza zodo (#202927) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Meghalt az összes legénység, ezért kiesett a játékból, de ettől még le lehet farmolni a hp-ját.

***

(#202943) zodo válasza ollie (#202942) üzenetére


zodo
nagyúr

1.9 óta látom ezt és igaz hogy megfulladt a Leo1 legénysége ill. le lehet szedni a hp-t csak végelszámolásnál nincs nyoma.

(#202944) notika77 válasza DVlad (#202939) üzenetére


notika77
senior tag

Nyisd ki a szemed és a füled! Lélekben többen tagok, mint nem :)

[ Szerkesztve ]

(#202945) galervin93


galervin93
őstag

Legalább itt ne kelljen már ezt olvasni...

Tegnap elértem a brit 10-es lightot. Igazság szerint nekem bejön az egész vonal, talán az LHMTV a legjobb tierjében és a GSOR a leggyengébb. Sajnos hiába az "éles" brit ágyú, hiányzik a tűzgyorsaság, sok másodpercenként ilyen kétszázvalahányakat sebezni nem nagy buli. Továbbá a csőpályák meg a gyors csaták nem kedveznek a periszkópos passzív szpotnak, amire ezek a félig TD, félig light tankok a legalkalmasabbak lennének.
A Manticore egyelőre bejön - kiválóan mozog, nagyon jó az álcája, az ágyú pedig egy álom. Egy kis zseb-Grille. :DDD Csak ez elbújik bármilyen bokorban. Passzív szpotolni még nem tudtam vele igazán, de erre rendezkedtem be, periszkóp van fent. Ezzel meg minden földi jóval 580 méteres látótávom van, nagyon szeretnék már Malinovkára bejutni... :)) Szóval egyelőre bejövős, persze 7 meccs még nagyon vékonyka komolyabb véleményt mondani.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#202946) Barret001 válasza galervin93 (#202945) üzenetére


Barret001
addikt

" nagyon szeretnék már Malinovkára bejutni... :)) Egyszerű az! Nehéz tankkal kell csatát indítani.

(#202947) galervin93 válasza Barret001 (#202946) üzenetére


galervin93
őstag

Egész jó a map rotation, úgy vettem észre kb. 30-40 csatánként lehet számítani egy-egy mapra. Persze akad időnként ismétlődés, de a régi rendszernél sokkal jobb a helyzet. Amikor már 20-25 csatája nem voltam jó szpotolós mapon (Redshire, Prokhorovka etc.), akkor mindig beülök egy lightba, aztán előbb-utóbb beadja. Nagyon szeretek szpotolni, csak a térképek meg a csaták gyorsasága ritkán ad rá módot.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#202948) jr1994


jr1994
addikt

Elvileg hamarosan bővülni fog megint a referral program jutalom tank listája. Lehet tudni, hogy mi fog érkezni? Nem találtam róla infót.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#202949) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Ritka eredmeny, mindenki meghalt, igy lett dontetlen.

A vegen a Foch 155 facehuggolta az FV td-t, mindketto 200 hp-n volt es az FV ellotte magat, meghaltak mindketten. :DD

(#202950) Barret001 válasza galervin93 (#202947) üzenetére


Barret001
addikt

Nekem is a light ág a kedvencem,már ha rászánom magam egy kis játékra.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.