Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#202051) ollie válasza Swinegod (#202049) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Fiatal voltál, és kellett a pénz, mi? ;]

***

(#202053) ollie válasza adamgreen (#202052) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Aztán meg majd azért rohad le, mert mindenki egyszerre akar fellépni rá.

***

(#202054) adamgreen válasza ollie (#202053) üzenetére


adamgreen
senior tag

Na ja az meg a másik . :DDD

(#202055) jano_77 válasza adamgreen (#202054) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nem is a WG lenne, ha végre hiba nélkül oldott volna meg egy update-t! ;] :C
Még jó, hogy melóban vagyok még és később sem terveztem a játékot, de ha mégis, akkor csak fektetési időben max pár csatát, addigra meg csak helyre rakják Ivánék a dolgokat és elindulnak a szerverek. :K

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#202056) adamgreen


adamgreen
senior tag

Mennek a szerverek gyerünk Béláim ! :C :C :R

(#202057) Swinegod válasza ollie (#202051) üzenetére


Swinegod
őstag

Ilyen 3 nap alatt lett meg 7 darab 9-es tankot, nagyon kellett a pénz :R

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#202058) Massmurderer


Massmurderer
őstag

Frissitetem 1.9re,de ahogy néztem hiányos nagyon.Garázsba ott az olasz 8as med,progetto 35mod.46,de fejlesztési fánál,mint a többi nemzetnél,a prémium résznél nincs ott,se más tank.Garázsba közbe meg ott van.

(#202059) Swinegod


Swinegod
őstag

Mert az nincs benne az ágban alapból, azt csak akkor lehet megvenni ha épp árulják

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#202060) Massmurderer válasza Swinegod (#202059) üzenetére


Massmurderer
őstag

Akkor értem.Közbe néztem,type59 sincs bent..T-62A megmaradt hála égnek :)

(#202061) jano_77 válasza Massmurderer (#202058) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ne haragudj, de mióta játszol a játékkal? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#202062) Swinegod


Swinegod
őstag

Nyugodj békében, Vk 30.01 P, túl jó voltál ehhez a szar játékhoz :( :O

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#202063) ollie válasza Massmurderer (#202060) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Type 59 nem is volt a fában, ill, de 8 évvel ezelőtt. A prémium tankok nagy része, főleg tier 8-on, soha nem volt a fában amúgy.

***

(#202064) ollie válasza Swinegod (#202062) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, heavy lett. Én pont ezért 3 markoltam még a patch előtt, mert heavyként nehezebb a camo hiánya miatt. Viszont cserébe valamelyik másik med lett, nem tudom fejből, hogy melyik.

***

(#202065) Massmurderer válasza jano_77 (#202061) üzenetére


Massmurderer
őstag

Mindegy nem??Nem nagyon szoktam olvasgatni a hireket,meg más oldalakat böngészgetni a játék miatt.

(#202066) Massmurderer


Massmurderer
őstag

Mentem 1 csatát,bukó lett,de kaptam ilyet:Kárpótlás a kifejlesztett járművek tervrajz töredékeiért: Univerzális töredékek: 212 német nemzeti töredék: 11 szovjet nemzeti töredék: 6 amerikai nemzeti töredék: 6 francia nemzeti töredék: 25 brit nemzeti töredék: 7 kínai nemzeti töredék: 1 japán nemzeti töredék: 5 olasz nemzeti töredék: 1 Csomó 10es tankot ki tudnák fejleszteni most :)

(#202067) kchryss válasza Warton (#202035) üzenetére


kchryss
addikt

"Egyetlen egy esetben érdemes olyan tankot választani, ami már megvan. Ez pedig az amikor tankbecserélős program van."

Vagy akkor ha nincs prém napod, nem is tervezel venni és nem játszanál a következő hetekben és mindegyik jutalom tank már megvan.

(#202068) kchryss válasza wwenigma (#202019) üzenetére


kchryss
addikt

Na ahogy nézem a szerver elkönyvelte csatának pedig valószínűleg mind a 30 játékos nullázott, mert a csata legelején lőtték le a szervert. És megkaptam érte a 100 tokent is.

Így próbálja a wg rontani a statom. ;]
Amúgy király lett volna ha engem egyedül bent hagy, megcsináltam volna 6 killes küldetést 15 afk ellen. :D

szerk. Most nézem, hogy 100% wr. Akkor megnyertük a csatát, de hogyan?! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#202069) dualface válasza kchryss (#202068) üzenetére


dualface
tag

Egész jó a WN8, ahhoz képest :DDD

(#202070) Dobi 562


Dobi 562
addikt

M6A2E1 mas neven Mutant. Milyen vele a jatek a jelenlegi metaban?

Gondolkozok rajta, hogy megvegyem-e. :)

(#202071) ollie válasza Dobi 562 (#202070) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Annyira nem jó. Erős ugyan a páncélja szemből, de csak tier8-ak ellen igazán hatékony (tier 9-nél már jobb hátul maradni). És ha nem pont az ellenség felé néz a tornyod (már kb 10% eltérés is elég), akkor átlövik a tornyod oldalát, mert ott meg olyan gyenge a páncélzat. E mellett lassú, kicsi a DPM-e, és kicsi az alaplőszer átütése.

***

(#202072) Jarod1


Jarod1
addikt

nálatok is laggol az 1.9 es?

(#202073) peterson79


peterson79
őstag

Jól, van, jól van, sírjatok még kicsit srácok, úgy néz ki megtekerték Ivánék a jutalom-gombot. Nekem mostanában majdnem mindig, azaz 10-ből 9-szer, ha re-rollozom a napi küldiket, akkor töredéket ad be :)
Ezt amúgy azért írtam, mert már túl sok van abból is :D nem, nincs..

(#202074) kchryss válasza Dobi 562 (#202070) üzenetére


kchryss
addikt

Lementettem róla egy csatát Skill-től még tavaly év végéről. Elég sokat beszél róla közben. Azt mondja hogy sokan gyenge tanknak tartják, de szerinte alá van becsülve és nagyon jónak számít. Feltöltöttem hátha meg szeretnéd nézni: [link]

Én még pár éve vettem meg amikor aranyért árulták az adventi kalendáriumban. Csak 5 csatám van azóta vele összesen. Majd valamikor előveszem markolni.
Egyik fórumtársunk akkoriban nagyon leszólta, hogy ilyen alap átütéssel nem lehet játszani 8-as szintem. Ebben az 5 csatámban ezért nem vittem egy prém lőszert sem, mégis 2100 sebzést átlagoltam. Persze azt az átlagot biztos nem tudtam volna hosszú távon tartani, mert annyira nem vagyok jó, de azért simán el lehet lenni 200 körüli átütéssel 8-as szinten. Emlékszem lebontottam egy defendert és egy oho-t is alap lőszerrel.

Magáról a tankról amit érdemes tudni:
Nagy negatívuma a ma már kicsinek számító alfa mellett is nagyon alacsony dpm, lassú mozgás és nagyon pontatlan ágyú. Ha már kicsiket és lassan lő akkor igazán lehetne pontosabb ágyúja ...
Pozitívuma a tier limit, aránylag jó páncél (sokan megszokásból a hasát lövik ami nem gyenge pont) és a király kinézete. :)
Összességében azért nem egy erős tank, pénzt nem adnék érte. Nekem volt akkoriban sok aranyam, úgy megérte megvenni.

(#202075) Massmurderer válasza Jarod1 (#202072) üzenetére


Massmurderer
őstag

Nálam nem :)

(#202076) MZsoltee válasza kchryss (#202074) üzenetére


MZsoltee
veterán

KV 220-2-ről mi a vélemény? A KV-5 az szerintem szörnyű lehet.

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#202077) palfitom válasza Jarod1 (#202072) üzenetére


palfitom
félisten

Nálam nem, csak copat, de azt gazdagon :)

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#202078) ooloo


ooloo
őstag

A páviánnál megy az idegbaj ... ;] Nem ismerek rá !
[link]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#202079) peterson79 válasza kchryss (#202074) üzenetére


peterson79
őstag

+1 a pozitív oldalra:

Mikor meglátják a Mamutot általában Holy shit vagy WTF vagy ezek keveréke és az a kérdés jön, hogy Milyen tank ez? Honnan van? :D

Legalábbis régen ez volt, akkor sokkal ritkább volt, most ugye már párszor meg lehetett venni, nekem még a Béta befejezése és a teljes játék kijövetele miatt van meg, akkor került jó pénzért a garázsba, de nem bántam meg, több mint 1000 csatával jó sokat grindeltem vele. kemény feje volt anno, nagyon nehezen találták a gyenge pontot rajta.
Sajnos a meta elment mellette, de most lehet előkerítem egy teszt erejéig mégis mit bír.

(#202080) peterson79


peterson79
őstag

KV-5?

Jó lenne valamilyen blokkolós témára vagy totál felejtős?

(#202081) kchryss válasza MZsoltee (#202076) üzenetére


kchryss
addikt

KV5-öm nincs. Na annak tényleg alacsony az alap átütése, az összes 8-as heavy között a legalacsonyabb. Bár valamikor megemelték mert nekem még 160 valamennyi rémlik.
Azt mondják nem túl jó tank, de van egy klántársam akinek az a kedvence. Majdnem 8k csatája van már vele, az egyetlen tank amit 3 markolt. :)

KV220-szal szintén nem játszottam még pedig lehet hogy megvan. Karácsonyi ládákból kipotyogva lehet neki örülni, esetleg ha valamilyen alkalomból aranyért árulják akkor be lehet húzni, de pénzt adni ilyen alacsony szintű prém tankért szerintem nem éri meg. amit tudok róla az annyi hogy érdekes páncélja van, a teste erős a tornya puha amit sokan nem tudnak, ha top tier akkor a kezdők ellen nagyon sokat lehet pattintani, az ágyúja viszont minden tekintetben rossz, kicsi átütés és elképesztően pontatlan.

(#202078) ooloo
Haha tegnap még 93%-on volt most meg 88%-on a chieftain. Meg is értem ha kiborul. :D
Már lassan 1 éve bajlódik ezzel a tankkal és nem bír vele, pedig ezen időszak alatt voltak többen is akik simán megcsinálták és most relatíve (értsd még mindig baromi nehéz megcsinálni de korábban volt ennél sokkal magasabban a léc) alacsonyak is az elvárt értékek.

[ Szerkesztve ]

(#202082) Atticus_85


Atticus_85
friss újonc

Sziasztok. Mi alapján számolta ki a WG, hogy mennyi univerzális és nemzeti töredékekkel kompenzálja a játékost? Mert nekem a kivett 92 járműből 73 ki volt fejlesztve. És nagyon kevés töredéket kaptam ehhez képest. 😔 Őszinte leszek többre számítottam.

(#202083) Dobi 562 válasza ollie (#202071) üzenetére


Dobi 562
addikt

es (#202074) kchryss : koszi a valaszt mindkettotoknek, megneztem Skill csatajat is vele. Igazabol nem sikerult dontesre jutnom, meg alszok ra egyet. :)

(#202084) Warton válasza MZsoltee (#202076) üzenetére


Warton
őstag

KV220-2 OP
KV5 én szeretem, de nem való mindenkinek. Nagyon eszi az aranyat.

(#202085) Warton


Warton
őstag

Ezt az anniversary coinst elmagyarázza valaki, hogy hogy működik. Mire lehet beváltani ezeket? A Mutánst meg lehet belőle venni, vagy azt csak pénzért? :F

(#202086) 3


3
senior tag

Lenyomták ezt is a torkunkon, anélkül, hogy zúgolódnánk. Meg is érdemeljük. Ennyit érünk.

Eltűntek a KV-2 HE lövedékei. 18 ezer kreditem bánja. A többi tank lőszerkészlete érintetlennek tűnik. Egyelőre nem világos, miben más a KV-2.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#202087) Dobi 562 válasza ooloo (#202078) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nem csodalom, hogy ki van akadva, a jatekosok mar megint ugy jatszanak mintha ki lenne kapcsolva a monitor. Nem tudom mi ez a rendszeres megorules a patch napokon...

(#202088) kchryss válasza Dobi 562 (#202087) üzenetére


kchryss
addikt

Újra kell kalibrálni a botokat a patch miatt. :DDD

(#202089) wwenigma válasza kchryss (#202068) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

LOL, akkor szerencsere jol jottel ki belole. :)

Nekem most ment fel update, remelem teljesithetoek lesznek a kulcsos dolgok mert melo mellett nagyon nem lesz ra idom de mar elkezdtem betervezni a heti 1-1 szabis napokat. :D

Ja, ezek jöttek:

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#202090) po1son


po1son
addikt

Azt hiszem én jól jártam, lett +476 univerzális töredékem, így majdnem megint ~1000 van. :))

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#202091) wwenigma válasza po1son (#202090) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Igazabol ami most van azzal a maradek tech tree tankokat ki tudnam huzni. :(

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#202092) ooloo válasza kchryss (#202081) üzenetére


ooloo
őstag

Néha néha belenézek .... ma volt már 86%-on is . Megy a cyka blyat. ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#202093) kchryss válasza ooloo (#202092) üzenetére


kchryss
addikt

Előbb lesz meg neki újra a 2. jel mint a 3. ;]

(#202094) ooloo válasza kchryss (#202093) üzenetére


ooloo
őstag

Már kezdem sajnálni ... miért nem adják neki oda azt a kib.. 3. jelet ? Mint nekem az E75-re a második jelet . Ha úgy adta volna még 15-20 csatán keresztül , ahogyan adta , akkor rárakom a 3. jelet is . :DDD

A páviánra visszatérve ... többségében válogatott csapattársakat kap maga mellé . Na nem az értelmesebbek közül . Az , hogy az adott játékos érvényesülni tudjon , ahhoz kell egy olyan csapat és egy olyan ellenség is . Ha a wg töketleneket rak melléd a sorsod szinte garantáltan megpecsételődött . ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#202095) po1son válasza kchryss (#202093) üzenetére


po1son
addikt

Elég demotiváló lehet, hogy 9-10e sebzés+hozzájárulással 1%-ot nem lehet felmenni 86% körül, amint előbb néztem. :DDD

wwenigma - úgyis kitalálnak majd valami új OP ágat hamarosan. :DDD :B
Habár a dupla csövű orosz és a angol light ág nem lett annyira durva szerencsére, amik utoljára voltak. :))

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#202096) wwenigma válasza po1son (#202095) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Angol light említésére is könny szökik a szemembe. :DDD

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#202097) Stigma.HC válasza wwenigma (#202096) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Kezdek úgy gondolni erre az ágra mint anno a grillére. Ott az emilnél voltam elakadva évekig mert gyűlöltem azt a tankot. Itt most ez az LHMTV lesz, még a neve sem tetszik :(((

Na de nemrég beszereztem a VK Bélát a heavy küldetésekhez. Fene se gondolta, hogy ennyire szórakoztató tank. T55A meg is lett kitüntetéssel.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#202098) kchryss válasza wwenigma (#202096) üzenetére


kchryss
addikt

Jaja ne is említsük. Mivel csak két bér tankom volt amivel tolhattam a frontline-t így sokat játszottam a senlac-kal. Megviselte az idegrendszerem. Eleve nem egy hú de jó light, de olyan környezetben ahol állandóan ebr-ek és lt432-k jönnek szembe kifejezetten haszontalannak éreztem magam.

(#202099) ooloo


ooloo
őstag

A német ágon minden kifejlesztve ... a depóban 119 Német tervrajz töredék . Ott fog megrohadni . Hacsak .... kihoznak egy kerekes ágat a Német fára . ;] A dupla csöves muszka tank után minden lehetséges . ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#202100) Swinegod


Swinegod
őstag

Abszolút nem vészes tank tényleg ez a Type 64. Mondjuk nem fogom fel miért nincs több lőszere most hogy 2-300 extra hp-ja van mindennek. Ezen meccsen 4 goldom maradt és ennyi

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.