Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#199851) ollie válasza gurubefree (#199847) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

80% kedvezmény volt?

***

(#199852) jano_77 válasza Papooo (#199843) üzenetére


jano_77
nagyúr

Agyatlan játszadozás alacsony tierben!? Nos erre a mai napi 7-8 csatám után azt mondanám, hogy magas (9-10) tierben pont ugyan az megy! egyetlen csatát tudtunk megnyerni és az összesben olyan vérvörös agyatlan faszkalapok vannak - természetesen jórészt az én csapatomban - hogy eleve elrendelt a vereség! Legyen kedve játszani így bárkinek is. OK, hogy hétvége van, de így nem lehet haladni a tetves maratonnal! Már bánom, hogy legutóbb nem a jó qva anyjukba küldtem el a WG-t a ticketben. :W :o

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#199853) Lunky88 válasza jano_77 (#199852) üzenetére


Lunky88
tag

Hogy én is beszálljak a panaszkodásba, T28-at csupán 13 csata alatt sikerült leszorzózni. :D

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#199854) phoenix1989


phoenix1989
őstag

egy igazán rendes csapat [link]

(#199855) memphis221


memphis221
tag

De bezzeg top gunt nem enged lőni mert épp megy a küldetés

[ Szerkesztve ]

" memphis22 "

(#199856) gurubefree válasza ollie (#199851) üzenetére


gurubefree
senior tag

Igen .... Csak mobil netem van a kov. 1 hetben igy nem eroltetem a jatekot . 120ms-190ms ping jobb esetben . £53 nem fizetnek erte az biztos .

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#199857) vJokka


vJokka
aktív tag

Aki holnap reggel 6-ig belép a játékba, kap egy nap prémiumot. [link]

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#199858) dokee78 válasza lacibacsi (#199846) üzenetére


dokee78
félisten

Én azt mondtam neki,hogy nem játszom!
Szeretem ezt a játékot,de felhúz napi szinten,ezért akarom letenni egy időre!

Ő arra kötötte a fogadást,hogy nem költök.
Viszont játszani sem akarok ergo,ha nem játszom,mi értelme lenne költeni rá.

[ Szerkesztve ]

(#199859) lacibacsi


lacibacsi
addikt


Ez a belső statisztika minek alapján értékel?
Csak azért kérdezem, mert az az 500. hely nagyon szépnek tűnik, de azt tudom, hogy még csak véletlenül sem lehetek ennyire jó ezzel a tankkal (sem), hogy bármilyen összevetésben ide sorol a program...
De akkor hogyan lehetséges? Mondjuk ma jól ment az E25-tel. Lehet, hogy ez napi stat?

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#199860) Swinegod


Swinegod
őstag

Top rejtély a WoTban: Hogy történik az, hogy feltartod a top enemy tankokat, aztán másik 6 ember lerusholja a fejed és közben a map másik felén is sikerül veszteni a csapatnak ahol 3-4x több csapattársad van mint ellenfél

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#199861) peterson79 válasza lacibacsi (#199859) üzenetére


peterson79
őstag

Hát, ez egy összetett kérdés, mindenesetre 50 csatát le kell játszani bizonyos időn belül, hogy tudjon értékelni. Ez az idő pedig szerintem egy hónap, de persze naponta frissül a lista. Balra fent a szűrőt, ha megnézed ott havi bontásban lehet nézni ezt a listát.

szerk.: Nos, most találtam egy olyat, hogy tegnapi statisztika, 5+ csata után rak be.

[ Szerkesztve ]

(#199862) lacibacsi válasza peterson79 (#199861) üzenetére


lacibacsi
addikt

Köszi!
Ha ez (teg)napi statisztika, akkor hihetőbb a helyezés. Tegnap is és ma is jól ment nekem az E25-tel. De még így is gyanús, hogy őnúbságom ilyen jól áll... :B

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#199863) kchryss válasza memphis221 (#199855) üzenetére


kchryss
addikt

Hát a top gun-hoz még 6 kill kellett volna. :D
Grat a kiválósági jelhez!

(#199862) lacibacsi
Nézd meg globálisan hányadik vagy, ha úgy állítod be, hogy a kezdetektől nézze.

[ Szerkesztve ]

(#199864) popey37 válasza lacibacsi (#199859) üzenetére


popey37
addikt

havi statot néz az adott tankkal. minden honap elején nulázodik és 50 csatát kell meni , hogy felkerülj a listára.
nekem ilyen a globális statom, nem túl fényes

[ Szerkesztve ]

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#199865) memphis221 válasza popey37 (#199864) üzenetére


memphis221
tag

:Y :Y :Y :Y :Y

" memphis22 "

(#199866) dethroner válasza kchryss (#199833) üzenetére


dethroner
veterán

Úgy látszik ez a SU-100M1 eléggé tartós lesz nálam, nem csak pattintani lehet vele :DDD

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#199867) kchryss válasza dethroner (#199866) üzenetére


kchryss
addikt

Grat! :C

(#199868) lacibacsi válasza kchryss (#199863) üzenetére


lacibacsi
addikt

2014. decembere óta (az 500+ csatás listában) a 6317. helyen állok. Ez már jobban tükrözi azt, hogy nem vagyok egy superman. Kicsit lehajtott fejjel azt is be kell vallanom, hogy erre az időszakra csak egy járművel vagyok bent a top 1000-ben, az Obj. 261-el. Bocsánat! :U

Az még érdekesebb, hogy ebben az időszakban, de a 200+ csatás listán az MS-1-el állok a legjobban, konkrétan a 862. helyen.

(#199864) popey37: Köszi! Úgy volt beállítva, hogy a tárgyhónapot mutassa. Az az 500. hely tehát a februári helyezésem. A jobb játékosok valószínűleg hanyagolták ezt a tankot ebben a hónapban... :B

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#199869) Papooo válasza dethroner (#199850) üzenetére


Papooo
senior tag

Azt elismerem, hogy nem trier függő, de amíg csináltam a toborzóprogramot a kis accommal, szinte felüdülés volt, amikor a super hellcatrel, t50-2-vel vagy a kv-2-vel betett bottom triernek, még akkor is, ha instant bukta lett a vége.

T5 alatt leginkább a kezdők agyatlan rohangászása, a rutinos nyomik kempelése, és a 3-5 skilles legénységgel op tankkal goldspammelve statot húzó pedózók vannak, ráadásul olyan kevés a hp hogy néha akár egy bekapott lövés is garázsmenet.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#199870) dethroner válasza Papooo (#199869) üzenetére


dethroner
veterán

Szerintem egy olyan probléma ez, amit a wot maga generál, de tenni nem fog ellene, mert az hatalmas bevétel kiesést jelentene. A játék arra ösztönöz, hogy minél gyorsabban fejlessz, juss minél hamarabb magasabb szintű tanokhoz. Ezáltal az alacsony tiernek semmi értéke nincs. Én csak akkor engednéd valakit kettes tier tankot venni, ha előtte 1000 csata során bizonyítja hogy érdemes rá. És minden szinthez ezt alkalmaznám, 1000 csata, amiből kiderül hogy érdemes-e rá valaki, hogy szintet lépjen. Így tényleg csak azok mennének, akik odavalók. Így az alacsony szintnek is meglenne az értéke, mert aki nem teljesít, állatkodik, az cseszheti az előrejutást.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#199871) Multikiller


Multikiller
tag

Nem akarom tovább gerjeszteni az eddigi pánikot, de a Wargaming is átállt a koronavírus oldalára szerintem.
Csak óvatosan a britt tankokkal!:DD

[ Szerkesztve ]

(#199872) ughhh válasza dethroner (#199866) üzenetére


ughhh
senior tag

Azzal ugye mindenki tisztában van, hogy negyed évente jár egy +50%RNG lelőhetetlen, mindenkit eltalálok, mindenki lepattan csata a kedves páciensek számára, hogy ne hagyják abba a költekezést "játékot". Természetesen ezt a "kivételes teljesítményt" mindenki hirdeti, hogy a többi játékost lázba hozza.
Ez nem neked szólt, ha posztolnék egy jó kanyart, oda is mehetne. :R
További kiszivárogtatásaim visszalapozva olvashatóak :)
Természetesen játszom, igen SPG ;]

(#199873) Gyuri27 válasza Multikiller (#199871) üzenetére


Gyuri27
félisten

Őket rég megette a rák.
10 game 9 lose.
Irtam tikettet is. Had örüljenek.

Amd - Radeon - Ryzen

(#199874) 3 válasza dethroner (#199870) üzenetére


3
senior tag

Akkor már több értelme lenne a skill alapú mm-nek, mert mindenki menne a tízes tankokra, de senkinek nem kellene túl gyenge vagy túl erős ellenféllel küzdenie.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#199875) kchryss


kchryss
addikt

Hátha valakinek hasznos információ:
Maraton küldetéseket számolja a nagy csatában (30v30) is. 4500 sebzéses küldetéshez lehet hasznos.

(#199876) kchryss


kchryss
addikt

Egy csatában voltam marty_vole-vel. Sajnos nem tudtam róla élőben, ő volt a Leopard az ellenfélnél. Valami spéci acc-on játszik aminek nem lehet játékon belül megnézni a statját.

(#199877) ughhh válasza kchryss (#199876) üzenetére


ughhh
senior tag

Spéci acc, nem lehet csak, hogy bepipálta a név elrejtését mint a normális játékosok, akik azt akarják, hogy kihaljon az XVM illetve a moddolhatóság?

szerk: ja látom ez tényleg spec :) azért itt ki látszani kellene

[ Szerkesztve ]

(#199878) ollie válasza kchryss (#199876) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Valószínűleg a CC-knek kérhető accounttal játszott, amin minden tank alapból megvan.

***

(#199879) popey37 válasza ughhh (#199872) üzenetére


popey37
addikt

itt nem ez a baj, hanem ez:

nézzétek meg a minimapot, az mindent elárul.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#199880) Lunky88 válasza dethroner (#199870) üzenetére


Lunky88
tag

Az általad leírt módszerrel az a probléma, hogy akkor hosszú percekig várhatnál, mire összejönne egy csatára való játékos. Az elmúlt időszakban pedig egyre inkább csökkent a játékostábor. Várakozni meg ugye senki nem szeret.

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#199881) jano_77


jano_77
nagyúr

pls vki segítsen, hogy az alábbi képen látható felületre hogyan jutok el? Egyáltalán ezt az Amazonon vagy a Twitch Prime-on keressem? :F
Most már egyre bosszantóbb, hogy havonta leemelnek a kártyámról 1000-1200 Ft összegeket és szeretném véglegesen törölni a regisztrációmat. Nem ért ennyit az álca stílus és parancsnok. :(
Köszönöm előre is :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#199882) ollie válasza jano_77 (#199881) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez az Amazonon van, és szerintem Amazon Prime-ot lehet ezzel törölni. Biztos, hogy neked az van? Nem a Prime Video-ra fizettél elő? Mert utóbbit külön oldalon kell lemondani (https://www.primevideo.com/)

***

(#199883) dethroner válasza Lunky88 (#199880) üzenetére


dethroner
veterán

Miért kéne várakozni?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#199884) jano_77 válasza ollie (#199882) üzenetére


jano_77
nagyúr

Az igazság az, hogy gőzöm sincs, anno az egyik Prime-os csomag miatt csináltam több regisztrációt is, mire az egyiket elfogadta. az egyikre be tudok lépni és ott jelzi, hogy utolsó vásárlásom 2018. október 26 volt és elindíthatnék egy 30 napos trial verziót. a többi acc-nál meg azt írja, hogy nincs előfizetésem! Viszont von le pénzt minden hónapban - mikor épp van a kártyán, mert nem mindig van, de a YT Prémium miatt mindig kell legyen rajta vmennyi. szal a részletezőben Amazon Video-t és vmi kódot ír, de hogy melyik regisztrációval, azt sajnos nem tudom belőle kiolvasni. :(
az is lehet, hogy egy olyan acc, amire nem emlékszem - ami azért lenne fura, mert minden ilyet elmentek a chrome-ba és így látok most 4 regisztrációt, de mind a 4-él a kártya adataim törölve lettek!
Nem tudom hogy tudnék megszabadulni ettől, hogy ne vonogassanak többé, nem is használom sosem ezt a szart. Már bánom tényleg, hogy ennyire kellett az a hülye festés és parancsnok. :U

Amit megadtál oldal, ott hol kellene lemondani, ha lenne élő előfizetésem? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#199885) peterson79 válasza dethroner (#199866) üzenetére


peterson79
őstag

Legénységi képzettségnek első körben valami hasznosat rakhattál volna be BiA helyett.
Gyakorlatilag bármi jobb, mint ezek amíg fel nem érnek 100%-ig. Nézz utána, hogy melyik illik az SU-hoz, az álca vagy a javítás, már nem emlékszem rá.

(#199886) 3 válasza popey37 (#199879) üzenetére


3
senior tag

Szerintem neked is nézni kellett volna a minimapot, és időben visszavonulni.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#199887) jano_77 válasza jano_77 (#199884) üzenetére


jano_77
nagyúr

Megnéztem mind a 4 reget, mindre azt írja, hogy nincs élő Prime video előfizetésem! :F :U
És ez van mind a 4 esetén az Amazon oldalán is.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#199888) popey37 válasza 3 (#199886) üzenetére


popey37
addikt

mond már meg légyszi, hogy egy lassu szar td-vel hova vonuljak vissza? és hogyan, hogy ne löjenek szarrá hátulról?

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#199889) ollie válasza jano_77 (#199884) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha Amazon Video-t ír, akkor bizony az a Prime video előfizetés.

A Prime Video-nál a jobb felső sarok menüjében az Account & Settings, majd ott az End Membership.

***

(#199890) 3 válasza popey37 (#199888) üzenetére


3
senior tag

Már odafelé menet nézni kellett volna a térképet... Ha nézted, és úgy ítélted meg, hogy neked mindenáron el kell menni a lehető legmesszebb, akkor nincs okod a csapat kétharmadára mutogatni. Ha nem nézted a térképet, akkor pedig pláne nem lehet okod rá. (A kép alapján, részletek ismerete nélkül én ezt látom.)

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#199891) 3


3
senior tag

Eszembe jutott egy haiku a Wargaming dolgozói számára:

szopj ****t
nyalj *****t
aztán csókold meg az édesanyád arcát

Szerintem angolul is haiku. ;)

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#199892) peterson79


peterson79
őstag

Úgy látom még senki sem linkelte:

[Márciusi események]

Főbb momentumok:
- Frontline: Március 9-16
- TOTT, Kranvagn: Március 5-20
- TOTT, Leopard 1: Március 20 - Április 5.

Készítsétek a pénztárcát...csak vicceltem, ez nem PaytoWin játék ;)

Engem mindkettő tank érdekel, múltkor csalódott is voltam, hogy elcserélték Progo-ra a Kranyót, ráadásul azt a vonalat már lenyomtam, de most itt a kárpótlás :)
Sok sikert mindenkinek hozzájuk.

[ Szerkesztve ]

(#199893) e-newsee válasza dethroner (#199883) üzenetére


e-newsee
addikt

Mert akkor minél magasabb tierben vagy, annál kevesebb lenne a játékos, így nehezebben rakna össze két csapatot. Vagy gyorsan, de akkor sokkal nagyobb lenne köztük a különbség.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#199894) Puculo


Puculo
aktív tag

Nem vagyok pro játékos, éppen ezért szerettem volna behúzni egy Walters medált. Sajnos ismét kiszedték előlem, pedig kértem a csapatot.. :W :W :W Ezzel a lassú szarral mire odaér az ember főleg kaptatón, nem egyszerű. Pedig nem sokon múlt. El is ment a kedvem a játéktól... :O

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#199895) dethroner válasza peterson79 (#199885) üzenetére


dethroner
veterán

Köszi a javaslatot. De ezt a tankot azért vettem kb 2 hete, mert szerettem volna megcsinálni a pattintós szovjetkínai küldetést. Itt javasolták páron hogy ez elég jó erre a célra. És tényleg az. Álcára nem volt szükségem, mert pont az volt a lényeg hogy lássanak, lőjenek, pattanjanak. Ezért toltam is előre amennyire lehetett. Ez a tegnapi eredmény is annak köszönhető, hogy nem álltam meg bokorban rejtőzni, hanem lementem a partra és toltam az első sorban. Azt gondoltam hogy csak arra az egy küldetésre fogom használni és elfelejtem hogy van, de tetszik, így használni fogom, majd most foglalkozom vele jobban. 6. érzék megvan, ezt javasolja a wotinfó is első körben, másodikban meg a BIA-at. :)

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#199896) memphis221


memphis221
tag

sziasztok. Felháborító hogy 1 db első osztály kellett volna az OBJ279 tankhoz. a 20 próbálkozásból ez volt az utolsó lehetőség és erre 2 osztályt ad erre???? :W :W :W :W :W :W :W

[ Szerkesztve ]

" memphis22 "

(#199897) dethroner válasza e-newsee (#199893) üzenetére


dethroner
veterán

Magasabb tierben akkor elég lenne egy eu szerver például. De most is rengeteg pro játékos van, csak nagyon szétszórva sok csatában. De magasabb tierben ha tényleg nehéz lenne játékosokat összefogdosni (ami szerintem egyáltalán nem biztos), lehetne 10 vs.10 csaták is. Meg sok dolgot lehetne még változtatni, de ez már csak szándék kérdése. De amíg a tulajdonosnak az a célja hogy egy friss reges rögtön önthesse a pénzt a játékba és egyből megvesz egy IS6-ot, amivel a meccs 90%-ban a bázis mögötti bokorban lapít topp tankként, addig nem lesz értelmes változás. Sajnos.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#199898) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

kicsit offtopic, de hátha elfér itt
most lettem kész vele
alt="" title=""

[ Szerkesztve ]

- no es importante -

(#199899) Puculo válasza Sixkiller6 (#199898) üzenetére


Puculo
aktív tag

Nekem tetszik! :C Számos Tamiya makett porosodik a komódban összerakásra várva.. de kidobni nincs szívem. Talán egyszer ha lesz elég időm..

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#199900) wwenigma válasza ughhh (#199877) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Az nem a normalis jatekosoknak van, azok hasznaljak akik szégyellik illetve akik ugy erzik annyira jok hogy mindenki csak rajuk fokuszal. :DDD

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.