Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#199701) xAttilax válasza ooloo (#199692) üzenetére


xAttilax
senior tag

ha itt valakinek a játéktudását firtatod az már személyeskedés (pedig ott az XVM, WR, GM amit tényszerűen meglehet nézni)

én anno azt mondtam neked, hogy vissza kéne menned alacsonyabb tierekbe addig amíg legalább 9-10-es tankokkal a HP-dat megtudod lőni, hogy ne kolonc legyél a csapatodba hanem húzó, hátha akkor nem konteos irányból fogsz mindent megközelíteni.

ezek tények.

amit felraktál raplayt azt is meg kell nézni és lehet látni, hogy nem az egy lövés miatt ment el a csata.

most nem mondjam ki? vagy itt csak dicsérhetjük egymást mint a gyerekek sporteseményein?
ha igen az se baj csak szólj, hogy te nem bírod a kritikát és akkor erre figyelni fogok ;) nem kerül nekem semmibe :)

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#199702) lacibacsi válasza e-newsee (#199700) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ez a Tier3 nem az a Tier3! Bármilyen tank tier-ben meg lehet csinálni a küldiket... Egy T3-as tankkal tényleg érdekes lenne... De mint feljebb mondták nem is egy csatában kell megcsinálni...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#199703) ollie válasza peterson79 (#199697) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem csak az számít ilyenkor, ha használja az elsősegély csomagot.

***

(#199704) jano_77 válasza kchryss (#199691) üzenetére


jano_77
nagyúr

hááát elég nagy baj, hogy elvették a 9-es tank lehetőségét. Tegnap mentem pár csatát 9-esekkel mire beadta végre a 850 XP-t és mikor láttam, hogy a számláló meg nem ugrott, picit ideges lettem. :U Bár főként magamra, hogy nem néztem meg figyelmesebben a kiválóság feltételeit. :(((
De az XP-t azt tényleg random dobálja a rendszer, én már nem is akarom megérteni, csupán bosszant, nem kicsit. :W
De az, hogy Neked meg nagyjából semmi teljesítményre megadta, nem zavar, jobban mondva NEM sajnálom Tőled, csak ismét előjön ez az egyenlőtlen elbírálás dolga - ami valójában az XP RNG - és jól tudom, hogy nem RÁD vagy az én személyemre van ez kihegyezve, csak random, egyik csatában megadja kevesebbért, másikban meg nem többért sem. :W

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#199705) Ispy válasza xAttilax (#199701) üzenetére


Ispy
veterán

És az alacsonyabb tier miben segít? A panterrával az első 100 csata kb. agyfasz volt nekem, mire kezdtem belejönni, addigra pont meglett a standard b, ami szintén agyfasz, most hogy már megvan a jobb lánctalp és motor már kezdek ezzel is valamit csinálni, de a nagy lőveg azért még hiányzik. Biztosan vannak nagyon prok, akik bármilyen tankkal azonnal hánnyák a 3k-s win8-et, nekem az a tapasztalatom, hogy 200 csata kell, mire az ember megszokik egy tankot és tud vele játszani eredményesen.

Múltkor beszólt randomban valaki, hogy mit pofázok a 800-as globál win8-el, hát mondjuk a tankjaim 70%-a kb. csak addig volt meg, amíg feljebb nem léptem, nekem is televan a listám 500-as tankokkal 70-80 csatával.

Na meg amikor a spotterek helyett (akik az első percben megdöglöttek) 4k-t spotolok standard b-vel az pont nem jelent semmit a win8-ben, pedig 500 sebzéssel a 2. legtöbb xp-t kaptam a csatában, nyertünk én meg örültem, mert hasznos volt a játékom. Ez a win8 nagyon gyenge alap, persze mutat valamit, de akit a csapat és a győzelem érdekel, az sokszor beáldozza a win8-et ezért. Lehet hátul rejszolni 6 percig, majd a végén full hp-val összelőni 3-4k-t, hogy a stat oké legyen, csak hát ilyenkor a másik 14 játékos dolgozik az ember helyett.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#199706) ooloo válasza xAttilax (#199701) üzenetére


ooloo
őstag

Ismét személyeskedsz ... immár sokadjára . Ahelyett , hogy a belinkelt problémára összpontosítanál , a játéktudásomat firtatod , ami bőven átlagos !

"most nem mondjam ki? vagy itt csak dicsérhetjük egymást mint a gyerekek sporteseményein?"

Nem ... nem kell dicsérni . De fikázni sem !

Hogy értsd : "
Kommentjeinkben mellőzzük a személyeskedést, ami azt jelenti, hogy ne illessünk senkit se jelzőkkel, úgy nyilvánítsuk ki a véleményünket. Ha igazán megvitatni áll szándékunkban egy témát, akkor főként rossz módszernek tekinthető a személyeskedés (a vitapartner személyes támadása, bírálása, minősítése, kritizálása), mert nem a kívánt célt érjük el vele. Hozzászólásainkat a tartalomról, a felvetett témáról írjuk, ne pedig az azt íróról, megosztóról vagy kommentelő személyéről, mert bárkivel is van nézetkülönbségünk, eltérő nézőpontunk, az nem jogosít fel arra, hogy különféle jelzőket aggassunk a másikra.
Az eltérő nézőpontok indíttatnak véleménykifejtésre, megszólalásra, amihez egy közösségi felületen mindenkinek joga van, ezt ne felejtsük el elfogadni! A gondolatokat, az állításokat kell megvitatni, ha valóban a vélemények ütköztetése, az érvelés a cél és nem pedig egymás sértegetése. Mint azt tudjuk, gyakran kerülnek tiltásra.a közösségi oldalakon az olyan személyek, akik mások sértegetésére, támadására használják a nyilvános felületet, akár önös, akár más céltól vezérelve is teszik ezt!"

A jövőben ignoráld a hozzászólásaimat !

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#199707) gurubefree


gurubefree
senior tag

sd-on_diet ... ha barki ismert ezt a nagyon okost megmondhatja neki , hogy buszke lehet magara !!!
Miert kell egy zwack-os fasznak miutan veszit baszogatni az embert ???

-Add el a vett accountod
- Egy szar vagy

es meg sorolhatnam !! Ez mer beteges !!

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#199708) Ispy válasza gurubefree (#199707) üzenetére


Ispy
veterán

A jellemnek semmi köze a stathoz, azt az ember hozza magával, vagy megtanították a szülei viselkedni, vagy nem.

Egy biztos: soha ne menj le a szintjűkre, mert elvernek a rutinjukkal. :D

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#199709) peterson79 válasza e-newsee (#199700) üzenetére


peterson79
őstag

Nagyon durva lenne, hiszen már ez a 850 XP is elég nehéznek mondható, még kifejezetten jó játékosoknak is és mint tudjuk, a játékosok nagyobb hányada nem a kifejezetten jó kategóriába tartozik. :D

Egyébként várom ezt az újítást, bár elsőre nem volt szimpi, nekem ez a mostani rendszer is tetszik. Igaz ami igaz, most úgy tűnik a Bond-okat jobban fogják dobálni...ez meg jó üzlet, legalább több lesz az M60 a meccseken:)

(#199710) peterson79 válasza ollie (#199703) üzenetére


peterson79
őstag

Oh, erre nem is gondoltam.

Valahogy utána nézek akkor. Köszi.

(#199711) Pug válasza ooloo (#199706) üzenetére


Pug
veterán

Sorry, de az nem személyeskedés, ha valaki azt írja, hogy van hova fejlődnöd. :N

És még az sem, ha azt tanácsolja, hogy a saját teljesítményed tudatos fokozásával foglalkozz inkább, mint laposföld szintű konteok kergetésével.... ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB titánlila - 3 év gyártói garancia - extrákkal

(#199712) ooloo válasza Pug (#199711) üzenetére


ooloo
őstag

Ja .. ha éppen az lett volna a téma , hogyan javítsak a statisztikámon . De nem . Sőt .. a kérdéses hozzászólása olyan messze volt az általam felvázolt problémától , mint Makó Jeruzsálemtől . Nyilván utazik rám , mint ahogyan Te is .... van ez így .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#199713) e-newsee válasza ooloo (#199712) üzenetére


e-newsee
addikt

Szóval már nem csak a WG, hanem két fórumtárs is rád utazik. Ez kissé paranoid következtetés, de hát te tudod.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#199714) Thrawn válasza gurubefree (#199707) üzenetére


Thrawn
félisten

Biztos frusztrált volt mert elrontottad a véennyóccát :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#199715) gurubefree válasza Thrawn (#199714) üzenetére


gurubefree
senior tag

Valoszinu .... :DDD

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#199716) ooloo válasza e-newsee (#199713) üzenetére


ooloo
őstag

Ugyan már ... Te sem vagy nyeretlen kétéves . Ha szép sorban ide tudnánk fűzni az összes , hozzám intézett mondandójukat , akkor talán észre vennéd .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#199717) hipó


hipó
tag

Nem bírom megállni, hogy ne írjak be: kb egy éve nem olvastam ezt a fórumot, mert elegem volt belőle, hogy mindig ugyanazok az emberek (hahó, észreveszitek magatokat?) bocsátkoznak vitába másokkal, kiforgatják mások szavait, panaszkodnak, megsértődnek, stb... Ezek közül jó néhányan egész jó játékosok, mások gyengébbek, de mindben közös, hogy virtuálisak kevés toleranciáról, empátiáról, szociális intelligenciáról tesznek tanúbizonyságot. Lehet, hogy csak a fáradt gőzt engedik ki, vagy bátrabbak a monitorok mögül, nem tudom. De az biztos, hogy nekem, aki hasznos információkat keresne a fórumban, idegesítők, ezért is hagytam abba az olvasását.
Egy év elteltével úgy látom, pár arc kicserélődött, másnak megnőtt az arca, de alapvetően semmi nem változott, a posztok többsége SZEMÉT!
Ajánlom magamat!

(#199718) peterson79 válasza hipó (#199717) üzenetére


peterson79
őstag

Amilyen a világ, olyanok vagyunk mi magunk is...nincs szerző...

(#199719) lacibacsi válasza hipó (#199717) üzenetére


lacibacsi
addikt

"a posztok többsége SZEMÉT!"

És erre látunk egy tökéletes példát a te hozzászólásodban!

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#199720) Pug válasza lacibacsi (#199719) üzenetére


Pug
veterán

Tény, hogy nem WOT "releváns" a mondandója, de attól még egy olyan hsz-t, ami az adott topic "kórképére" hívja fel a figyelmet, nem neveznék direkte szemétnek. Az más kérdés, hogy változni tőle semmi nem fog, de nekem üde színfolt az anyázós és konteo post-ok között. :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB titánlila - 3 év gyártói garancia - extrákkal

(#199721) ooloo válasza hipó (#199717) üzenetére


ooloo
őstag

Látod ? Már savaznak is .... erre gerjednek , meg a konteora ! ;]

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#199722) e-newsee válasza Pug (#199720) üzenetére


e-newsee
addikt

Ahogy én észreveszem, mindig akkor terebélyesednek ki az ilyen jellegű viták, amikor semmi érdemleges nincs "in-game", amiről beszélni lehet.

Amúgy mindkét oldalt megértem. Az egyik oldal (többen is vannak, nem csak ooloo) szeretne magyarázatot kapni a vélt, vagy valós megmagyarázhatatlan dolgokra. Aztán ennek az oldalnak egy kis része elfogadja, egy másik része nem fogadja el a magyarázatot még akkor sem, ha egyszerű, csak a játékmechanikai ismeretek hiánya miatt tűnik furcsának. (Itt megjegyzem, vannak tényleg játékmechanikával is megmagyarázhatatlan dolgok, de azok többsége rohadt ritka, vagy épp valami új bug, amivel tele van az összes fórum, és majd javítják.) Emiatt úgy érzik, hogy a magyarázatot adók csak a "peeersze, mindenre van magyarázat", és a vak WG-hívőség oldalán állnak.
Aztán ott a másik oldal, akiknek egy része megpróbálja megmagyarázni a kérdéses dolgot. Egyrészt azért, hogy megnyugtassa a kérdezőt, másrészt saját magát is, hogy jól gondolta, és valóban úgy működhet minden, ahogy elképzelte, valójában nincs anomália. Ennek az oldalnak egy másik csoportja viszont belefáradt abba, hogy néhányan a megmagyarázhatót is próbálják foggal-körömmel megmagyarázhatatlannak, legtöbbször szándékosságnak, vagy csaló modnak beállítani. Aztán ki ki vérmérsékletétől függően reagálja ezt le. Vagy nekiáll élcelődni a kérdezőn, vagy ignorálja, esetleg parttalan vitába száll vele.
Én inkább azon az oldalon vagyok, aki megpróbál több kört is futni a meggyőzés érdekében, de magamon is észreveszem, hogy néha elszakad az a bizonyos cérna, és kibukik belőlem az illető játékismeretét bíráló komment, esetleg a fafejűségére utaló megjegyzés. Ez nem jó, de van az a szint, amikor az ember már csak legyint, hogy "Akkó hajjá meg hülyén!"
Van, akinek ez a cérna már akkor elszakad, amikor egy leggyakrabban csak furcsaságokat hangoztató konteó hívő újabb kommentjét olvassa, vagy valaki olyanét, aki leginkább csak sírni jár ide pár naponta, de értelmes társalgásban nem hajlandó (esetleg nem is képes?) részt venni.
Nagyjából így látom én, persze nem kötelező egyetérteni velem. Peace! :R

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#199723) galervin93 válasza e-newsee (#199722) üzenetére


galervin93
őstag

:K
A cérnaszakadáshoz: ha az ember sok éve látja felbukkanni ugyanazokat(!) a hülyeségeket, tiszta sor, hogy egy idő után beleun azok megmagyarázásába.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#199724) Yofej75 válasza galervin93 (#199723) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Amíg vannak újszülöttek addig "egy vicc sem megy ki a divatból" :DDD

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#199725) Ispy


Ispy
veterán

Szóval win8...is7 prokhorovkán 705a-val együtt ül a bokorban 8 percig még csak nem is lő, miközben a hegyen senki, persze ott vírit a 3 vörös csillag az ágyún, meg van szép 2,2k win8, na de mi f@szt keres a játékban? Mert persze a végén, amikor mindenki ráesik azért összelő magának 2k-t, de az annyit ér, mint egy nagy szép kerek 0.

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#199726) galervin93 válasza Yofej75 (#199724) üzenetére


galervin93
őstag

De amikor egy nagyapó nevet ezer éve ugyanazon a viccen, az már cinkes. :)

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#199727) HellGreg


HellGreg
őstag

Mit kell mégis csinálni 10-es TD-vel, hogy normál mennyiségű XP-t adjon a játék? Mert úgy látom a sebzés nem sokat ér. Spotolni kell? :DDD
Messze a legtöbbet sebeztem a csapatomban Objekt 263-mal (4100), ami a 6. helyre és 720 XP-re volt elég, győztes csatában. :((( nem azt mondom, hogy életem sebzése ez, de hát pl. egy M40/M43 nyomorult 2300 sebzés - semmi kábítással 2. lett, 817 XP-vel. A múltkor 3000+ sebzést csináltam Obj 261-gyel, ugyanúgy 0 kábítás, ezzel a 10-be se kerültem. Van bármi logika az XP osztásban?? :(((

(#199728) Yofej75 válasza galervin93 (#199726) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Oké, meggyőztél ;)

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#199729) jano_77 válasza HellGreg (#199727) üzenetére


jano_77
nagyúr

RNG

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#199730) Pug válasza HellGreg (#199727) üzenetére


Pug
veterán

Attol fugg a sebzeshez kapcsolod xp pl, hogy:

- sajat, vagy mas spot-jat lovod
- alacsonyabb, vagy magasabb tier-t losz-e
- 300 meteren belulrol, vagy kivulrol sebzel-e
- ertelem szeruen, nyertes, avagy bukott csata

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB titánlila - 3 év gyártói garancia - extrákkal

(#199731) dualface válasza Pug (#199730) üzenetére


dualface
tag

Elég hangsúlyos még ezeken kívül a kill. (szintén tier súlyozással, mint a sebzésnél)

Sajnos a pontos formulát nem teszi közzé a wg, de kétlem hogy Random.

(#199732) galervin93 válasza HellGreg (#199727) üzenetére


galervin93
őstag

Lánc, lánc, eszterlánc + (#199730) (ez minden tankra érvényes - én utolsó lehelettel, amikor mindjárt megdöglök, mindig inkább láncot lövök, mint sebzést, jó eséllyel többet dob az xp-n)

Nem játszottam pár napja, így nem tudom mi ez a nagy ráizgulás a magas xp-re, de én tuti lighttal csinálnám, vagy szpotolni alkalmas meddel (pl. BC)

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#199733) Pug válasza dualface (#199731) üzenetére


Pug
veterán

Persze, kill, assist, cap/decap.

En most csak tisztan a sebzesre reflektaltam.
:K

Eladó Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB titánlila - 3 év gyártói garancia - extrákkal

(#199734) e-newsee válasza Pug (#199730) üzenetére


e-newsee
addikt

És brutális XP-t ad a közelharci sebzésre! Asszem 100m-en belül kell lenni hozzá, de lehet, hogy kevesebb.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#199735) Pug válasza e-newsee (#199734) üzenetére


Pug
veterán

Valszeg akkor az 100 meter lesz, hiszen van ilyen kuldetes is heavy-knek, szoval a 100 meteres kort "ismeri" a rendszer.

Eladó Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB titánlila - 3 év gyártói garancia - extrákkal

(#199736) Pug válasza e-newsee (#199722) üzenetére


Pug
veterán

Jol beszelsz, mint a merei plebanos :K

Eladó Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB titánlila - 3 év gyártói garancia - extrákkal

(#199737) Lunky88


Lunky88
tag

Jót nevettem ezen az összeállításon Quickybaby-től. :D :D

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#199738) peterson79 válasza galervin93 (#199732) üzenetére


peterson79
őstag

Szerintem az event miatt, aholis sebezz sokat vagy legyen kurva sok XP-d a gyorsabb teljesítés feltétele.

(#199739) Jokerdapro válasza HellGreg (#199727) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Az a szegény nyomorult nyolcas arti valószínű a tízes tankokat csesztette, és az VALÓSZÍNŰLEG a magyarázat a magasabb xpre.

(#199740) Thrawn


Thrawn
félisten

Supertestre mezei halandó be tud kerülni? :F

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#199741) 3 válasza peterson79 (#199696) üzenetére


3
senior tag

Rewards for merit volt a sandboxos kliensben, nem az új rendszer.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#199742) peterson79 válasza 3 (#199741) üzenetére


peterson79
őstag

Én az elsőn még ezzel az új daily mission dologgal találkoztam, hogy később mit variáltak azt nem tudom. Több sandbox-ra nem léptem be.

(#199743) gurubefree válasza Ispy (#199725) üzenetére


gurubefree
senior tag

koszonom .... ez a reality !!!!

Az esetek tobbsegeben ( tisztelet a kivetelnek ) +2000 wn8-al rendelkezok pontosan ezt csinaljak !!!!

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#199744) Kelvin válasza gurubefree (#199743) üzenetére


Kelvin
őstag

Az esetek többségében pedig a 600 wn8 körüli játékosok így gondolják. (Tisztelet a kivételnek)

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#199745) kchryss válasza Kelvin (#199744) üzenetére


kchryss
addikt

:C

(#199746) galervin93 válasza Kelvin (#199744) üzenetére


galervin93
őstag

Noob unikum goldspammer redline-sniper wg-bérenc vagy!

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#199747) ollie válasza HellGreg (#199727) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Fele annyi xp-t kapsz, ha nem te spotolsz magadnak. Az arty meg azért kapott többet, mint te, mert csak tier 8-as, és magasabb tierüeket (is) sebzett.

***

(#199748) xAttilax válasza Ispy (#199725) üzenetére


xAttilax
senior tag

akkor itt a képlet, hogy kell 3GM arra a tankra ;)

kérdezted, hogy miért kell visszamenni kisebb tierekbe játszani. KB ezért :)

Szerintem ennek a játéknak 3 kardinális elme van amitől jó játékos lesz valaki:
- mapok tökéletes ismerete: hull, bokor és egyéb tereptárgyak frankó ismerete, hogy honnan tudsz az elején 1-2 lövést leadni vagy melyik pozíciót lehet hol tartani vagy oda rusholni.
-minimap: figyelni kell, hogy ki merre az ellenféltől, tőletek és hogy alakul a csata, mikor kell támadni vagy védekezni netán pozíciót feladni.
-helyzetfelismerés: mikor kell tolni, mikor nem. nem menj bele olyan helyzetbe amiből nem tudsz kijönni. mikor kell pozíciót váltani akár úgy, hogy ott hagyod a többit aki nem ismerte fel..stb

ezeket kisebb tierben könnyebb gyakorolni, mert pl X-ben sok a jó játékos vagy az OP, unbalance szörnytank ahol már kisebb hiba is garázsba vezet.

A fenti példádból kiindulva, hogy ha valakinek egy X-es tankon 3GM van az már a játék elitjébe tartozik (személy szerint én 94%-ig jutottam el X-es tankkal de végül nem lett meg... nekem mapok ismeretével és a helyzetfelismeréssel is szoktak gondjaim lenni ami miatt nagy eséllyel soha nem lesz 3GM-es X-es gépem )
azzal a tankkal nagyon agresszív játék kell a 3GM-hez mivel lassú és ha sokat kemplesz akkor lemaradsz a sebzésről, szóval ha ő ott csücsült a bokorba annak biztos oka lehetett.. de dobd fel a replay-t (ha van ;] ) és megpróbáljuk megfejteni neked ;)

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#199749) gurubefree válasza Kelvin (#199744) üzenetére


gurubefree
senior tag

nem fogok ezen vitatkozni ... teljesen felesleges !!! Aki 20k csata utan 2500 wn8-ra hegyezi a cerkajat az :

1; 2-dik de inkabb a 3-dik accountjat nyuzza

Ezt mindenki tudja ... ez olyan mint az NDK-s porno !! Amikor megkerdezik mindenki azt mondja "hol mar" mi nem csinalunk ilyet de a szekreny aljan ott figyel !
Amugy nem is lenne ezzel gond addig ha tobbseguknek nem lenne orbitalisan nagy az arca !!

Amugy nem kell ahoz atom fizikusnak lenni , hogy lassa az ember mi megy sok csataban ! Ispy-nak teljesen igaza van . Esetek tobbsegeben a "team play" masodlagos vagy harmadlagos . Amivel foglalkoznak az nem mas mit megfelelo mennyisegu sebbzes a wn8 tartasahoz vagy annak emelesehez ! Persze erre mindig az a valasz , hogy o hozta azt ami elvart . Ezzel csak az a problema , hogy az esetek tobbsegeben nem a megfelelo helyen es teljesen hanyagolva hol is lenne szukseg segitsegre .

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#199750) oke


oke
senior tag

Nem tudja valaki, hogy Scheff milyen célzómódot használ? Főleg az autoaim--os kinézet érdekelne, a narancsos színű.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.