Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#199901) lacibacsi válasza wwenigma (#199900) üzenetére


lacibacsi
addikt

Amúgy is hiába rejtik a neveiket, az első két perc után pontosan lehet tudni, hogy az általad említett két kategória közül melyikbe tartoznak...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#199902) ooloo válasza wwenigma (#199900) üzenetére


ooloo
őstag

Akik használják az anonimitást , azoknak zömmel 1000 WN8 körüli értékeik vannak . A jobb játékosok szarnak rá , hogy az ellen tudja , vagy nem tudja a játékbeli képességeiket . Eleinte ránéztem jó pár "rejtett" statisztikás játékosra , de miután lejött , hogy a használók zöme inkompetens , már nem releváns .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#199903) Pug válasza ooloo (#199902) üzenetére


Pug
veterán

Legalabbis neked ez a tapasztalatod, nekem meg homlok egyenest mas ;)

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#199904) Thrawn


Thrawn
félisten

Másnak is akad másodpercekre a játék? :F

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#199905) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

És egyébként számít valamit játék szempontjából, hogy rejti vagy nem a csapatból valaki vagy az ellenfélnél? Jó mondjuk magamból indulok ki, mert engem annyira nem érdekel ki akarja rejtegetni meg miért. Csak befolyásol ez valamit is? Csak kíváncsi vagyok.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#199906) ooloo válasza Pug (#199903) üzenetére


ooloo
őstag

Ez soha nem volt kérdéses... ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#199907) wwenigma válasza lacibacsi (#199901) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Siman, meg egyebkent is arra fogok fokuszalni akin latom hogy problemat okozhat. :)

Más. Most néztük tegnap a "De hová tűnt a 7. század" cimu 1973-as francia haborus vigjatekot, milyen német tankok ezek? Igy nem ugrik be.

A film nagyon jo vigjatek, ajanlom mind a 3 részét. :)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#199908) Barcelona95 válasza wwenigma (#199907) üzenetére


Barcelona95
tag

Szerintem ezek Chaffee-k átfestve :DDD

Szeretek élni - és ez sok időt elvesz.

(#199909) e-newsee válasza Barcelona95 (#199908) üzenetére


e-newsee
addikt

A Chaffeet nem mondtam volna meg, de a torony nyúlánk hátuljából én is amcsira tippeltem volna.
Viszont megguglizva, tényleg annak tűnnek.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#199910) zodo válasza memphis221 (#199896) üzenetére


zodo
nagyúr

Vereség végett jóval kevesebb xp-t kaptál, nem kell ezen csodálkozni.
1. osztály ~ 1130 xp és ~1370 az ász határ.

(#199911) Massmurderer válasza wwenigma (#199907) üzenetére


Massmurderer
őstag

Ha valaki látta a filmet,akkor tudja mi a lényege :D Mikor a kis kopasz elkezdi mondani hogy ez az új 70tonnás tigris tank makettje :DDD

Királytigris :D :D :D

[ Szerkesztve ]

(#199912) ooloo válasza Massmurderer (#199911) üzenetére


ooloo
őstag

Ez még viccnek is rossz .... ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#199913) Massmurderer válasza ooloo (#199912) üzenetére


Massmurderer
őstag

Hát ezaz :) De ez van a filmbe,komolyan :DDD

Szerintem ez M47 Patton,legalábbis én annak nézem.

[ Szerkesztve ]

(#199914) ooloo válasza Massmurderer (#199913) üzenetére


ooloo
őstag

Láttam a filmet .. a csatajelenet sem kevésbé vicces . ;]
Amolyan amerikai cukrozott takony .... :DDD

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#199915) jano_77


jano_77
nagyúr

Erre a BORRASQUE-ra a Venti+Stabi+Opika hármas jó lehet vagy van esetleg használhatóbb, jobb megoldás szerintetek? 5 skill-es legénységgel, amin természetesen van BIA is. :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#199916) Papooo válasza ooloo (#199914) üzenetére


Papooo
senior tag

Van valami szovjet minisorozat, talán még linkeltem is ide valamikor, ott van amikor egyszerre 30-40 (is-3, t54, stb) tankkal rohamoznak a németek.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#199917) Massmurderer válasza Papooo (#199916) üzenetére


Massmurderer
őstag

A fehér tigrist is láttam,de az a tigris tank elég furcsa volt,hosszabb volt a hátsó része,eleje is más volt.

(#199918) jano_77


jano_77
nagyúr

tier8-ban csodás prémium világ van - kicsit mintha FRONTLINE lenne az az érzésem. :B


"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#199919) Papooo válasza Massmurderer (#199917) üzenetére


Papooo
senior tag

Felszabadítás.
Látszik, hogy Ivánék nem spóroltak a technikákkal és a statisztákkal. :)

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#199920) Greentea válasza Massmurderer (#199911) üzenetére


Greentea
senior tag

Kelly hősei mellett pedig ez az egyik legjobb háborús film. Legalább valódi tankokat használtak és nem full CGI az egész.
Lepattanó 8,8-as Tigris lövés jobb a Fury-ban? :N

2x2 néha 5

(#199921) Massmurderer válasza Greentea (#199920) üzenetére


Massmurderer
őstag

T-34 is jó,ahhoz képest hogy ruszki film.

(#199922) memphis221 válasza zodo (#199910) üzenetére


memphis221
tag

De ez 1212 alap xp! akkor most ellent mondasz magadnak? Akkor ez simán 1 osztály

" memphis22 "

(#199923) Greentea válasza Massmurderer (#199921) üzenetére


Greentea
senior tag

A halál 50 órája amerikai, és tudtommal nincs benne T-34.
Vagy nem neked szántad? :D
Semmi megvan, leesett :))

[ Szerkesztve ]

2x2 néha 5

(#199924) jano_77 válasza Greentea (#199923) üzenetére


jano_77
nagyúr

T-34 egy orosz film! Ez a címe. ;) Mostanában volt a moziban, ha jól emlékszem. Az biztos, hogy nem olyan régen láttam a neten.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#199925) Greentea válasza jano_77 (#199924) üzenetére


Greentea
senior tag

Rákeresek köszi! :)
Nekem igazából a régi klasszikusok jönnek be (Kémek a sasfészekben, híd a kwai folyón, piszkos tizenkettő, a nagy szökés, navarone ágyúi 1-2 stb :D) a legtöbb új sajna csalódás.

[ Szerkesztve ]

2x2 néha 5

(#199926) Thrawn


Thrawn
félisten

Kész a maraton :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#199927) kchryss


kchryss
addikt

Nézzétek meg milyen kommenteket kapott Scheff, én szakadok a röhögéstől: WoT || Magyarázat a gyanús lövésre - Csalik-e a Séf?
:))

Még egy megosztó téma: A CW bannolások és a donét accountok kérdéséről

(#199926) Thrawn
Grat! XP farmolós úton csináltad? Mennyi csata volt az egész maraton?

[ Szerkesztve ]

(#199928) 3 válasza Puculo (#199894) üzenetére


3
senior tag

Ennek örülök. :)

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#199929) Silverr


Silverr
aktív tag

Ritkán szoktam sirni de ez mi, valami vicc? Majdnem félbe hajtottam a monitorom a hetedik 2 perces csata után. Persze biztos én voltam a béna :W

(#199930) 3 válasza kchryss (#199927) üzenetére


3
senior tag

A jó játékosok a klánokon keresztül évek óta túl sokat kapnak, és idővel túl nagyra nőtt a szakadék. A WG többféleképpen kompenzálhatta volna (skill alapú MM, randomban nem használható OP reward tankok stb.), de nem tette. Sőt, elkezdte nyomatni az OP prémium tankokat, hogy ha a jó játékos kifut a kreditből, legyen mivel visszafarmolnia. Boosterek, fejlesztett felszerelés, direktívák - ezekhez is az jut hozzá a legkönnyebben, aki életvitel-szerűen vagy nagyon jól játszik, vagy végtelen mély a zsebe. Igen, tudom, bárki csatlakozhat klánhoz, bárki szerezhet reward tankokat, bárki vehet OP prémium tankot stb. Szerintem a játékosok nagy többsége játszani szeretne, csatázni, hetente néhány órára kikapcsolódni. Ezt basszák el a jó játékosok a túl jó tankokban. Természetesen a WG-t hibáztatom, nem a jó játékosokat.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#199931) ooloo válasza Papooo (#199916) üzenetére


ooloo
őstag

Ajánlom figyelmedbe a Háborús fenevad c. filmet . Ha szereted a tankos témájú filmeket .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#199932) ooloo válasza 3 (#199930) üzenetére


ooloo
őstag

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#199933) jano_77 válasza Greentea (#199925) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ha keresel, akkor keress rá a Fehér Tigris-re is! ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#199934) kchryss


kchryss
addikt

Hanggal nézzétek: [link]
:W :D

(#199935) jano_77


jano_77
nagyúr

Ez az új felszerelést leszerelő KIT nem úgy volt, hogy a 3 cuccot lehet vele ingyen leszedni!? Félre értettem volna, hogy 1-el lehet leszedni 3-at!? ' - 1 az arány jól látom? :F :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#199936) ooloo válasza kchryss (#199934) üzenetére


ooloo
őstag

Valamilyen szinten közszereplő .... ez benne van a pakliban . Aki kurvának áll ....
Ezzel együtt alpári dolog ilyen üzeneteket küldeni .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#199937) Barcelona95 válasza 3 (#199930) üzenetére


Barcelona95
tag

Én nem látom ennyire borúsan a helyzetet.
Tény hogy a 907 kicsit, a Chief jobban kilóg a sorból, de leginkább azért, mert a nagy többségükben jó játékos ül, ha mindenkinek hozzáférhetőek lennének, egyből nem lenne egyiknek sem akkora a híre.
Én kb a top 10%-hoz tartozok tudás alapján, de a 907-tel csak azért magasabb az átlagom, mert sokkal később és több tapasztalattal kezdtem használni mint a 140-et, de egyébként mindkét tankkal ugyanúgy tudok teljesíteni kb. A Chiefnél ugyanez a helyzet, 2 éve van SC a garázsomban, azóta kicsit fejlődtem, de így is csak +100 az átlag a SC-hez képest.
Az az OP tank, amivel az adott játékos tud is játszani. A WZ 5A jól balanszolt tank, de +300 az átlagom vele a 2 cw rewardhoz képest egyszerűen azért, mert jobban kézreáll.
Az OP-nak mondott prémeket megértem, de alapjában véve még mindig az van, hogy akkor OP, ha jól használják. Én is vártam már sokat a Defendertől top tier-ben, beyoloztam, hogy én leszek a Jani, ki is feküdtem 600 sebzéssel.
A boosterek folyamat jönnek küldikkel meg miegymással, a direktívák is, egyedül a kötvényes felszerelések azok, amikért küzdeni kell komolyabban rankeden vagy Frontline-on.
Egyébként a skill-alapú MM-nek nem sok értelme van, a ranked kb megfelel ennek, de ott is többször előfordul a 15-3-as vereség/győzelem, ugyanis sok múlik azon, hogy a játékosok egy tankot lőnek-e vagy össze-vissza, észreveszik-e, hogy mikor érdemes előre menni és mikor nem.

Szeretek élni - és ez sok időt elvesz.

(#199938) wwenigma válasza Massmurderer (#199911) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Lehet elso resznel pislantottam mikor ezt magyarazta de nem emlekszem ra. :D

ooloo: ez egy vigjatek.

Ez a tank meg kevesbe vicces de durva :D meg draga...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#199939) Massmurderer válasza wwenigma (#199938) üzenetére


Massmurderer
őstag

Pedig szó szerint azt mondja amit irtam :) Pont a film elején,15:00nál mondja a kopasz :D

(#199940) apóka


apóka
aktív tag

3900 Ft-t érdemes rákölteni a kis franciára? Már nem lesz meg a 90%

Focust bontok, ha kell valami írjál. Mk1 98-2004

(#199941) 3 válasza jano_77 (#199935) üzenetére


3
senior tag

Egyet lehet leszedni vele.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#199942) jano_77 válasza apóka (#199940) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem eddig tetszik, de azért nem estem hasra tőle. Épp most mentem egy 2.osztályt 1219 alap XP-el! :Y Nem gyengén van felverve az ÁSZ szint vele. De nem is csoda, hisz sokan fejezték be most a maratont vagy csak értek el egy szintet, ahonnan már valszeg nem tudnák elérni a következőt - mint te - és megvették. Egyre több van a csatákban, mint pl itt is volt:

Annyit szerintem megér, ha szereted a franszia táras tankokat. Egy nagy rákfenéje az van - inkább kettő:
1. célzás baromi lassú
2. torony és úgy egészében a tank nagyon keservesen fordul - kb mint egy csuklós busz :U
Ezeket leszámítva viszont kellemes jószág. Jó az álcája és ha végre beszűkült, akkor azért talál is. Ha szerencséd van, akkor be is üt. ;)

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#199943) wwenigma válasza Massmurderer (#199939) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Visszanezem majd, elejen rohangaltam kicsit. :D

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#199944) apóka válasza jano_77 (#199942) üzenetére


apóka
aktív tag

Köszi az infót, szeretem a tárasokat.
Átgondolom, hogy költök-e rá ennyit.

Focust bontok, ha kell valami írjál. Mk1 98-2004

(#199945) ollie válasza jano_77 (#199915) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mi mást tennél egy olyan tankra, amire nem lehet töltésgyorsítót tenni, és a legfontosabb a látótáv?

***

(#199946) ollie válasza memphis221 (#199922) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Biztos, hogy nem annyi az alap XP, azt a következő fülön látod.

***

(#199947) kchryss válasza jano_77 (#199942) üzenetére


kchryss
addikt

Harmadik rákfenéje hogy semmi páncélja sincs így a repesz is átviszi mindenhol. De kb ilyen egy jól balanszolt tank, vannak jó és rossz tulajdonságai.
A negatívumokat kompenzálja a jó végsebesség, elképesztő camo és a magas dpm.

(#199948) ooloo válasza wwenigma (#199943) üzenetére


ooloo
őstag

Tanúsíthatom ... azt mondja , amit az olvtárs leírt.

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#199949) 3 válasza Barcelona95 (#199937) üzenetére


3
senior tag

Jól írtad le, de szerintem nem vetted figyelembe, hogy a kevésbé jó játékosok, is szeretnének élvezni a játékot. Ha jó játékosból van három-három egy-egy oldalon, meg egy-egy éjsötét játékos EBR-rel, a többi 11-11 játékosnak alig jut valami. És valóban, nem is érdemlik meg, hogy legyen sebzésük, hiszen nem jó játékosok. De akkor mi ebben a játék? Mi a játék abban, hogy hétvégi sofőrökként profi top pilótákkal kell versenyezniük? Sosem fognak eljutni arra a szintre, mert nincs idejük, vagy tényleg alkalmatlanok rá. Viszont közülük sokan fizetnek a WG-nek, és ezért normális esetben játékélmény - de legalább annak reális lehetősége - kellene járjon, nem a túlzott RNG által olykor odaajándékozott fals győzelem. Itt a fórumon is nem egyszer látni, hogy kimagasló eredménnyel zárult csata alapján a játékos azt hiszi, az eredmény a kis szerencsével megfűszerezett tudását tükrözi. Pedig nem, benne van a többi 29 játékos összes hibája - sőt, elsősorban az. A játéktudás alapú MM átlagban kicsit élvezhetőbbé tenné a játékot (valahogy úgy, ahogy a pótellátmány, a fejlesztett felszerelés és a direktíva együtt kicsit jobbá teszik a tankot).

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#199950) ollie válasza apóka (#199940) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha szereted a light tankokat, és tudsz velük játszani, akkor igen (mert hogy ezzel inkább lightként kell játszani, mint medként).

***

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.