Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#199751) Thrawn válasza oke (#199750) üzenetére


Thrawn
félisten

[link]

Célzómodot tudtommal nem használ csak azt ami amúgyis a játékban van.

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#199752) Ispy válasza xAttilax (#199748) üzenetére


Ispy
veterán

Aha, tehát ő már akkora pro, hogy a td line-on ülhet a leghátsó bokorban, miközben top tank (meg mellette a 705a is), miközben a hegyen senki, ezért a többiek sem mentek oda, ezért középen szépen szétszedtek mindenkit, majd benyomták azt az oldalt a hegyről.

Én egy noob vagyok, de ezt nekem nehezen fogod megmagyarázni. Láttam már jó pár jó játékost is7-tel, na azok nem ültek bokorban.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#199753) xAttilax válasza Ispy (#199752) üzenetére


xAttilax
őstag

Kérlek dobd fel a replayt mert így nehéz beszélni a csatáról :)

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#199754) jano_77 válasza kchryss (#199691) üzenetére


jano_77
nagyúr

Amikor átkapcsolod a személyes küldetést és már nem kell medeket sebezned:



milyen különös ugye?!? :F :W

EBR-ekről volt szó nem is olyan régen:

Szegény Obj.257 bosszankodott mert nem tudott tovább menni ;]

Na az ilyen retkek miért lépnek be egyáltalán a játékba?!? És ne jöjjön SENKI azzal a faszsággal, hogy mert Ő így érzi jól magát és ez csak egy játék! :W

És akkor ami mostanság téma volt - és igazából emiatt válaszoltam Neked - XP téma!
Hogy is van ez akkor?!? Mindkét csata full tier10! egyikben kevesebbet sebeztem és öltem, DE több XP-t kaptam mint a másikban!?! WTF?

Ok, hogy itt tier9 is volt, de azért a sebzés és a kill nem apró és mégsem ért 850 XP-t!!! (bezzeg a Te 1200 dmg-es BC köröd ;) :P )

Progetto65-el jó magasra van téve a léc. Egy egészen jól sikerült csata tier10-ben és csupán 2. osztály.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#199755) kchryss válasza Ispy (#199752) üzenetére


kchryss
addikt

Minden csata más és a legjobbaknak is lehetnek rossz csatáik, rossz döntéseik. Mennyi a győzelmi aránya az illetőnek IS-7-tel. Ha jó a wr-je akkor akármilyen hülyének tűnik, jól csinálja amit csinál.
(#199749) gurubefree
Mit értesz azalatt, hogy "Aki 20k csata utan 2500 wn8-ra hegyezi a cerkajat"? Remélem nem azt akarod mondani, hogy ezt a szintet csak a csapat kárára lehet elérni. Magas wn8-hoz általában magas győzelmi arány párosul, azaz amit csinál azzal a győzelmi arányt növeli a csapatnak meg mi más lehetne fontosabb mint a győzelem?
Nekem meg az a tapasztalatom, hogy sokszor azok vádaskodnak ezzel, hogy nem segített valaki, miért hagyta ott a többieket vagy miért nem támad akik nem látják át eléggé jól a csata folyását és nem tudják mikor nem érdemes támadni és mikor kell visszavonulni.

Vegyük példának ezt az iyoxin csatát: The most crazy battle I've ever had on T29
A ti olvasatokban az szokott az ilyen csatára a reakció lenni, hogy a hülye köcsög unikum otthagyta a társait és csak a saját sebzésével foglalkozott aztán az ellenfél bénázása miatt nagy mákkal lehozta a csatát. Az én olvasatomban meg ez történt: a béna csapattársak nem látták hogy az ellenfél jobb pozícióban van ezért tök felesleges kitámadni rájuk így ingyen eldobálták a hp-t és amikor még időben vissza lehetett volna vonulni akkor csak ott álldogáltak és várták a halált. Nagyon jól elemzi egyébként a videóban a helyzetet és jól elmagyarázza, hogy mikor mit miért csinál, beszél pozíciókról, map kontrollról, a hulldown előnyéről és azt is jól megmondja előre, hogy melyik pozíciók esnek el és ezeknek mik lesznek a következményei. Gyakorlatilag a felállásból már mindent tudni hogy mi fog történni, de nagyon kevés játékos van aki ezt értelmezni is tudja és aszerint játszik. Itt konkrétan mákkal hozta le végül a csatát, de ha az az idióta TD akinek legalább 4x jelezte hogy vonuljon vissza, hogy kövesse őt és akire még külön rá is írt hogy mit kéne csinálnia hallgatott volna rá és beáll K0-ba akkor az ellenfél bénázása nélkül is hozható lett volna. Persze gondolom ez a TD meg van győződve róla, hogy ő mindent jól csinált, csak a rohadék lila nem segített neki amikor kellett volna, mert nincs meg még a tudása hogy észrevegye halott pozícióban volt.
És igen gyakran én vagyok ez az idióta TD, mert én is sokszor benézem a helyzetet, sokszor vonulok vissza későn, még gyakrabban támadok ki tök feleslegesen csak én a csata után ezt belátom és nem az okosabbat szidom a saját marhaságom miatt.

(#199756) Ispy válasza xAttilax (#199753) üzenetére


Ispy
veterán

Nincsen replay, de rögtön odamentek és ott is haltak hősi halált.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#199757) ooloo válasza Ispy (#199752) üzenetére


ooloo
őstag

Ez a pro játékosok az utolsó vonalban jelenség szinte minden csatában visszaköszön . Természetesen nem TD vagy tüzér egységekkel játszanak . Szakács Tibor is szeret nehéz tankkal a 2. vonalból operálni ... közepessel meg a 3. vonalból . Neki bejön ez a harcmodor ... úgy látszik másoknak is . Persze , a kitűnő wn8 miatt nem lesz a közértben olcsóbb a kenyér ... gyakorlati haszna egyenlő a nullával .

Itt egy gyöngyszem mellettem a bokorban .... nem elég , hogy hátul kempingezik könnyű tank létére , de noob jelzővel sem fukarkodik , ha a csapattársainak üzen .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#199758) kukulec


kukulec
őstag

ennyi tankot még nem lőttem ki. :)

Luxman L-507ux II, Primare i22, Yamaha A-S801 // Pro-Ject Dac Box S2, SMSL SU-9 PRO // Elac Vela 408, Elac FS 147, Q Acoustics 3030i

(#199759) jr1994 válasza Ispy (#199705) üzenetére


jr1994
addikt

Jó az 20-nak is ;]

Visszahivtam a referal programmal a kis accomat, de most játszok először T-44-gyel. Ez a tank zseniális. És ha már szóba került a helyzetfelismerés: volt már ászom is, első osztály is nem egy vele, de egyelőre arra a manőverre vagyok a legbüszkébb amit ebben a csatában adtam elő, mikor ketten estek rám a gödörben. Ezek általában nem szoktak sikerülni :DDD

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#199760) HellGreg válasza ooloo (#199757) üzenetére


HellGreg
őstag

Ő már letett valamit az asztalra, most tanácsadóként nyomja... :DDD

(#199761) 3 válasza ooloo (#199757) üzenetére


3
senior tag

Úgy érted, számodra mindegy, mennyi XP-t kapsz egy csatáért?

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#199762) ooloo válasza HellGreg (#199760) üzenetére


ooloo
őstag

Tényleg ... mi lett a klánjával ? Nagy a csend ... Néztem pár csapat csatáját valami - számomra - ismeretlen klánnal . Szeret hátulról csipegetni és megy is neki . Ritkán látom face to face konfrontálódni az ellenféllel . A játéktudásáról csak annyit .. piszok jól játszik .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#199763) HellGreg válasza ooloo (#199762) üzenetére


HellGreg
őstag

Jaaa, fogalmam nincs ki ez, csak ironizáltam :D

(#199764) kchryss válasza HellGreg (#199763) üzenetére


kchryss
addikt

WoT körben ismertebb nevén MrScheff. :D

(#199765) ooloo válasza HellGreg (#199763) üzenetére


ooloo
őstag

Ez jó... azt hittem Szakács Tibire gondoltál . :DDD
Bocsi...

Azt a bátor játékost , aki a képen van , akkor láttam először , és remélem utoljára . ;]

Kchryss: nem Tibire gondolt a kolléga , hanem a hátul kempingező felderítőre ...

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#199766) dokee78


dokee78
félisten

Amikor a csatákban az "N" billentyűvel váltok a kampány küldetések között.
Akkor éppen amelyikre váltok,csak az lesz aktív?
Vagy mindkettő aktív?

(#199767) eddieke666 válasza dokee78 (#199766) üzenetére


eddieke666
tag

Mind a kettő.

(#199768) peterson79 válasza dokee78 (#199766) üzenetére


peterson79
őstag

Azzal csak azt váltod át, hogy melyiket mutassa Neked in-game, hogy könnyebben kövesd mi kell még hozzá. Mindkettő aktív - már amennyiben megfelelő Tier-ben játszol.

(#199769) ImpersonatoR

Tier 10 ben több alap Xp-t ad mint mondjuk 8 ban vagy nincs összefüggés?
Maraton miatt kérdezem.

(#199770) notika77 válasza ImpersonatoR (#199769) üzenetére


notika77
senior tag

Szerintem általában kevesebbet, mert nincs nálad magasabb tierű tank, csak kisebb vagy ugyanakkora. A magasabb tierű tank sebzéséért több XP-t kapsz/kapnál.

[ Szerkesztve ]

(#199771) e-newsee válasza ooloo (#199765) üzenetére


e-newsee
addikt

Ha már Scheff és a hátul kempingezők.
Fent van a csatornáján egy csata, amikor egy kedves honfitárs előadja a csata elején, hogy "Total defeat" (persze győztek, igaz, kis mákkal), aztán a Tiger II-jével beáll a pálya szélére, és nem csinál semmit. Mint később kiderül, ott is hagyta a csatát, AFK-zott végig. Viszont gondolom magában elkönyvelte, hogy full bukta lesz a csata, és ő inkább ilyenben részt sem vesz, ezért elment kávézni. Megnézve a statját, hát... értem, miért annyi a WR-je, amennyi. Az ilyen AFK-kal szó szerint hátráltatja a csapatot a legtöbb esetben, mert biztos, nem csak most csinálta. Közel sem a legrosszabb stat, amivel találkoztam, de ezen a szinten már mindegy, hogy valaki a szemöldökéig szaros, vagy a feje búbjáig. :D

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#199772) Pug


Pug
veterán

Érdekes "bug".

Tegnap este 3 millió creditem volt. Ma beloggoltam, megkaptam a 750K reserved stock-ot és egy millióval kevesebb creditem lett, 3.750.000 helyett 2.750.000.

WTF :F

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#199773) Macka válasza e-newsee (#199771) üzenetére


Macka
veterán

Tegnap Progetto 65-tel volt egy "ember", aki szintén végig hátul a bokorban bújkált. Lőtt magának 1.700 dmg-t, a meccs csak azért lett döntetlen, mert a végén menekült az ellen elől.
Többen írtuk neki chatben, hogy mozduljon már, amire konstans "I" volt a reakciója.

(#199774) Pug válasza Macka (#199773) üzenetére


Pug
veterán

Hupikék Skoda T 50-es egész végig egy bokorban camplet, amig a T-54-emre ráesett 3 tank tőle 50 méterre.
Mikor jeleztem, hogy sok hozzáadott értéket tett le az asztalra a játékban:

[ Szerkesztve ]

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#199775) Jadro válasza Pug (#199774) üzenetére


Jadro
veterán

Lehet úgy érti a busy-t, hogy éppen hívták telefonon vagy jött az asszony hogy orális örömben részesítse, esetleg rájött a szapora és elment trónolni. Előfordul. :DDD

Ez még mindig csak egy játék, amin felesleges (lenne) idegeskedni. Ez az elmélet, aztán a gyakorlat meg az, hogy én is sokszor feleslegesen idegeskedek miatta. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#199776) Ispy válasza kchryss (#199755) üzenetére


Ispy
veterán

Én nem a tudását vonom kétségbe, hanem a hozzáállást. Biztos kidobta az xvm, hogy 10% esély a győzelemre, és inkább már az elején beállt statmegóvásra.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#199777) Ispy válasza jr1994 (#199759) üzenetére


Ispy
veterán

Én annyira megutáltam azt a tankot, mire kihúztam teljesen, hogy inkább az obj 430-at toltam, de emlékszem fullosan, jó legényekkel egész jó lett a végére. Mondjuk akkoriban még nem mentem olasz papír medekkel, lehet most már más lenne a véleményem. Lehet elő is veszem majd, ha végzek az olasz ággal.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#199778) Pug válasza Jadro (#199775) üzenetére


Pug
veterán

Teljesen igazad van, csak hát nehéz a frusztrációdat félre tenni, amikor egy igazán jó csatád azon megy el (főleg akkor, ha szar játékos vagy, mint én és ritkaság az igazán kiemelkedő teljesítmény a részemről :B ), hogy egy elvileg valóban jó játékos veri a brét és nem játszik, ilyenkor inkább pls do not log in... :U

[ Szerkesztve ]

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#199779) e-newsee válasza Pug (#199778) üzenetére


e-newsee
addikt

Érthető, de sajnos van, hogy menni kell. És nem csak a szapora, hanem akár a kaja rendelés, váratlan közös képviselő, a gyerek felébredt, vagy bármilyen telefon, amit fel kell venned. Bár ilyenkor annyit be szoktam írni, mielőtt lépek, hogy "sorry afk". Annyi általában belefér, és akkor mindenki tudja, hogy egy ideig nem számíthat rád, maximum az autospotodat tudja kihasználni.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#199780) Kiss_R válasza Pug (#199772) üzenetére


Kiss_R
tag

Ilyen nálam is előfordult már nem egy alkalommal. Ma is kevesebb kreditem lett a 750k-s pakk kiosztása után, mint amennyi tegnap este volt. :(((

(#199781) jano_77 válasza Kiss_R (#199780) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nem Te vagy az első, aki ezt írja ma! Milyen bug ez vagy mit szarakodik már megint a WG?!? Én még ma nem tudtam belépni, de kíváncsi leszek én is erre a kredit dologra. :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#199782) peterson79 válasza Kiss_R (#199780) üzenetére


peterson79
őstag

Nekem úgy tűnt nincs gond, mert több lett a lóvém, mint volt.

Ticket, aztán hátha megnézik.

(#199783) e-newsee válasza jano_77 (#199781) üzenetére


e-newsee
addikt

Nekem a weben bejelentkezve 8,2 misit ír, az kb. reális, amennyire emlékszem tegnapról.
Mindenesetre csinálok most egy screenshotot, hátha csak in-game belépés után történik valami.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#199784) Kiss_R válasza jano_77 (#199781) üzenetére


Kiss_R
tag

Úgy tűnik, most megjavult nálam. Kellett 10-15 perc, hogy jóváírja a creditet. Jövő héten csinálok screenshotot én is.

(#199785) jano_77 válasza e-newsee (#199783) üzenetére


jano_77
nagyúr

hmmm....nekem az EU-s oldalra bejelentkezve csak a goldot és a prém napot mutatja a kreditet nem, ez miért lehet vajon? :F :(

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#199786) Chris0321 válasza jano_77 (#199785) üzenetére


Chris0321
addikt

Mert az nem az az oldal. Kattints a WOT feliratra, ott kiír több mindent.

(#199787) peterson79


peterson79
őstag

Nekem a wargaming applikáció döglött meg. Nem enged be...

(#199788) jano_77 válasza Chris0321 (#199786) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszönöm :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#199789) e-newsee válasza peterson79 (#199787) üzenetére


e-newsee
addikt

Engem se.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#199790) peterson79 válasza e-newsee (#199789) üzenetére


peterson79
őstag

Fasza:)

Pedig olyan szépen nézett ki a grafikon ahogy kúszik felfelé minden egyes nap:)

Más: hol lehet angol nyelvre állítani a klienst. Már zavar, hogy tele van félreforditással, megnézném úgy is a játékot.

(#199791) e-newsee válasza peterson79 (#199790) üzenetére


e-newsee
addikt

Angol nyelv:
A Game Centerben az adott játék beállításainál.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#199794) Jarod1


Jarod1
addikt

Ennyi plecsnyit életemben nem kaptam, mint a legbénább játékos..

(#199795) ooloo válasza Jarod1 (#199794) üzenetére


ooloo
őstag

"mint a legbénább játékos.." És ? Ettől kevesebbnek érzed magad ? Ha igen , ne tedd!! A WN8-at felejtsd el .. azzal kitörölheted a .. ja.. még azt sem mert virtuális . ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#199796) jano_77 válasza Kiss_R (#199784) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem mikor megnéztem volt 32.835K kreditem kb. Mikor beléptem a játékba, megkaptam a 750K összegyűjtöttet és így lett 32.962K! Ugye nem csak nekem rossz a matek!? :U :F
Küldjek ticketet a WG-nek a két képernyőmentéssel szerintetek? Játszottam 1 órát és ezalatt nem állt helyre a matek! :(

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#199797) mormota79 válasza jano_77 (#199796) üzenetére


mormota79
tag

Nekem a második csata után jött meg a heti provident :DD

(#199798) Pug válasza jano_77 (#199796) üzenetére


Pug
veterán

Nalam csak a ticket segitett. :K

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#199799) kchryss válasza Jarod1 (#199794) üzenetére


kchryss
addikt

Grat! :)

(#199800) 3 válasza Ispy (#199776) üzenetére


3
senior tag

Valahol szomorú, ha neked XVM-re van szükséged az előrelátáshoz. :D

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.