Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#179101) lacibacsi válasza kchryss (#179095) üzenetére


lacibacsi
addikt

Nem vagyok egy teamkiller alkat (nem is nagyon szoktam kékülni), de kifejezetten hiányozni fog a csapatsebzés lehetősége. Néha igazán jól esik seggbelőni a nyomorékokat, most meg elveszik ezt a kis örömforrást is... ;]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#179102) Pug válasza lacibacsi (#179101) üzenetére


Pug
veterán

Hát nagyon remélem nem szedik ki a csapattárs sebzését.... ennyire azért ne legyen már árkád dodzsem... :(

(#179103) jano_77 válasza peterson79 (#179100) üzenetére


jano_77
nagyúr

Vagy szervert kell váltani. Tegnap EU1-en engem se engedett be többszöri kísérletre sem, átmentem EU2-re és azonnal, még várakozni sem kellett. :N
Viszont tegnap voltak olyan durva anomáliák, hogy csak pislogtam mint hal a szatyorban. :Y
Láttam, amint eltaláltam a tankot és még csak egy lepattanó vagy kritikus találatot sem böfögött be!? :W
Engem persze olyan helyzetből is belőtt a tank, hogy a tornya, lövege még nem is felém nézett, de talált és sebzett is.
Volt itt téma tegnap, hogy fel kell ismerni, hogy egyik szektorból át kell alkalmasint menni, ha ott nagy a gáz és nálunk meg nincs ellenállás vagy épp támadás. Nos, hát ezt a tegnapi csapataim sajnos nem nagyon ismerték fel és valszeg nem PH-sok voltak, így itt sem olvastak róla. :( Hiába pingeltem megállás nélkül, oda se neki, a fülük botját nem mozdították a barmok! Volt olyan csata, amikor a C szektort tartotta a sok barom keményen, miközben a másik két sávban már a lövegeket lőtték ki az ellenfél tankjai. Na mondom ez remek.
Volt olyan is, ahol a mellettünk lévő szektor elbukott, majd a következő is és gondoltam meglepem az elhaladókat és a hátukba kerülök. Pingeltem a majmoknak, akik álltak a mi szektorunkban és várták a csodát, hogy jöjjenek segíteni, de szartak rám. Pedig sikerült meglepni őket, csak hát egyedül.......jó vége nem lett sajnos. Ráadásul itt is volt egy olyan, hogy a Scorpion G-t becéloztam, rálőttem - és láthatóan el is találtam volna - éppen eltűnt a tank, mikor a lövésem odaért és SEMMI! :F :W
Szal a tegnapi nap az katasztrofális volt a hétfőihez képest. Hétfőn sikerült elérnem a 13-as szintet, tegnap meg örültem, hogy a 17-ig elértem. Gyalázat, még úgy is, hogy hétfőn 1,5-2 órával többet mentem! :O

Csapat sebzés: Frontline-ban már most sincs! Pedig párszor nagyon szívesen bele lövök az agyhalott barmokba, de hát nincs hatása. :(

TeamSpeak gond:
Azért ide teszem fel a problémámat, mert itt szerintem sokan használják, viszont a TeamSpeak topik 2018 márciusában elhalt. Szal a gép újra rakását követően a TS ugyan elindul, de nincs semmi hang! Nem hallok senkit és mint kiderült engem sem hallanak. Járt-e így vki, mi lehet a probléma szerintetek? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#179104) jano_77 válasza jano_77 (#179103) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ooops...bocsi, úgy látom már feltettem, csak hát mint az a bizonyos aranyhal, kb a memóriám. :Uű
Esetleg vki járt már így, tud segíteni? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#179105) lacibacsi válasza Pug (#179102) üzenetére


lacibacsi
addikt

Meglátjuk mit hoz a jövő, vagyis az 1.6....

(#179103) jano_77 : Frontline-ban nem is hiányzik. Itt is vannak agyhalottak, de attól még én többé-kevésbé tudom végezni a feladatomat. Nem is éreztem még, hogy olyan büntetős kedvemben lennék. Randomban viszont kifejezetten hiányzana, ha nem tudnék egyet a hátsójába küldeni a bázison kempelő light-nak...

(#179104) jano_77: "Esetleg vki járt már így, tud segíteni"
Dédnagyapám az ilyen problémáját Cavinton-nal kezelte... ;]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#179106) galervin93 válasza jano_77 (#179103) üzenetére


galervin93
őstag

Ó... Nekem tegnap este 6 csata, 5 vereség, minden csatában Őrnagy rang, ebből 3-szor voltam egy lövésre a Tábornoktól.
Vissza kell még szokni, mit-honnan lehet lőni meg hol nem látnak, de néha nyerni is jó lenne...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#179107) jano_77


jano_77
nagyúr

Frontlin elméleti, várható időpontjai - kiszivárgott infók alapján.
Mondjuk nekem a június és júliusi dátumok vmelyike gyanús, hiszen egy hét maradna csak ki, elképzelhetőnek tartjátok? :F

És már azt is látom, hogy miért lett hirtelen annyira látványosan lassabb a haladásom Frontline-ban. :O
Jóval több pont kell a következő szint eléréséhez, mint tavaly vagy alacsonyabb szinteken. :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#179108) peterson79 válasza jano_77 (#179107) üzenetére


peterson79
őstag

Valamelyik videóban amit a WG adott ki volt egy ilyen naptár amiben mutatták,hogy mikor lesznek Frontline hetek, szerintem abból veszik ezt az infót, úgyhogy elméletben lehet ilyen, hogy egy hét kihagyás aztán megint mehet a buli.

Na, de most öszintén, mikor volt olyan, hogy betartotta a szavát ez a banda?:)

(#179110) ollie válasza Pug (#179102) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pedig tök jó, hogy a saját csapatomban levő artysok miatt kevesebbet fogok veszíteni. Persze még mindig marad a saját csapattársát akadályozó potátó.

Amúgy ettől nem lesz árkád. Árkád játékban csak reflex kell, gondolkozás és stratégia nem.

***

(#179111) ollie válasza jano_77 (#179103) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem az tűnt fel, hogy kivételesen sok az agyhalott LT432 és Bulldog játékos. Támadóként beállnak egy bokorba campelni, és semmi mást nem csinálnak az egész játék alatt.

***

(#179112) Pug válasza ollie (#179110) üzenetére


Pug
veterán

Nem csak ettől lesz árkád... de "árkádabb" lesz, ha azt nézzük, hogy ezen skála másik végén ugye a szimulátor állna...

Ezzel még több lesz a "gondolkodás nélkül lövök a szélrózsa irányába" illető.

(#179113) Stigma.HC válasza jano_77 (#179107) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Ezért nem is küzdök nagyon a pontokért és tankokért. Túl kevés időm lenne az egészre. Amikor már a tábornok rang után járó pont sem elég egy szintlépéshez az nekem nem pálya :))

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#179114) Jokerdapro válasza Pug (#179112) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Hát köszi nekem nem fog hiányozni a sok tapló. Lt tankkal jövök megyek felderítek, persze kapom a spotot,kicsit visszább húzódok amíg leesik a spot rólam. Pár másodpersel késöbb majd 1k dam, nézem miez, és mit látok?????? Azt hogy a saját grillénk HE-vel b@szott belém... és ez csak egy példa. Lehet én azért is örülök a hírnek, mert nem szoktam csapattársat lőni. :K

(#179115) Pug válasza Jokerdapro (#179114) üzenetére


Pug
veterán

Ez nekem sem hiányzik, viszont ettől még teljesen ott marad a kedvencem "nem tetszik, hol állsz? kitollak a g*cibe.." :U

(#179116) kchryss


kchryss
addikt

Mindig lemaradok a buliról. Milyen típusú hozzászólások lettek kitörölve? :F :B

(#179117) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Aki gyorsan szeretne haladni Frontlineban az csak light tankkal játsszon. Ha egy foglalás aktív részese vagy akkor két két és fél rangot ugrasz. Skill tegnap két foglalás ból gyakorlatilag tábornok lett. Csak M 41-el és LT-432-vel nyomta. Én is röhögve szedtem össze tegnap egymás után három tábornoki rangot.

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#179118) ooloo válasza kchryss (#179116) üzenetére


ooloo
őstag

Jelen... :-)

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#179119) kchryss válasza h1mpi (#179117) üzenetére


kchryss
addikt

Többek között ezért sem értettem, hogy a frontline prém tank értékelő videójában miért rakta nem ajánlott kategóriába az elc even-t és a t92-t. Pont ezt írtam akkor, hogy ilyen ninja foglalásra ezek kiváló tankok és amúgy is sok a td ami a lightoknak kedvez. Ráadásul a lightok 3 tartalékot vihetnek magukkal ami nagy előny.

(#179120) Multikiller


Multikiller
tag

Nem tudja valaki, hogy ha elértem a 30-as szintet frontline-ban, resetelek és folytatom a fejlődést, de nem sikerül a második 30-as szintet elérnem az első szakasz zárásáig, akkor a következő alkalommal 0-ról kell kezdeni, vagy megmarad az elért szint?

(#179121) kchryss válasza Multikiller (#179120) üzenetére


kchryss
addikt

Ott folytatod ahol abbahagytad vagyis megmarad a szint amit elértél:
"It’s also important to note that the progress of Frontline Tier within one Prestige Level is not reset. For example, if in the first Episode you ended up on Frontline Tier 25, then in the second Episode you’ll start from the same point."
[forrás]

[ Szerkesztve ]

(#179122) Multikiller válasza kchryss (#179121) üzenetére


Multikiller
tag

Köszönöm. Így talán van esélyem behúzni valami jobbat, mint a kínai HT. Melósabb mint gondoltam, főleg a vége felé. :/

(#179123) peterson79 válasza Multikiller (#179122) üzenetére


peterson79
őstag

Ja, mióta Jano berakta azt a listát Én is csak keresem az állam a földön. Picit többet kell melózni azért a fránya tankért...

(#179124) peterson79 válasza h1mpi (#179117) üzenetére


peterson79
őstag

Valószínűleg a light-okra más a szorzó, mert közepes tanknál nem kaptam annyit foglalásért, de egyébként igen, egyértelmű, hogy ez illetve a bázis reset (vagy inkább késleltetés ugye) adja a legtöbbet.

(#179125) Stigma.HC válasza peterson79 (#179124) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Csak ezt a legtöbben képtelenek felfogni. Sőt elég gyakori amikor majd kétszeres túlerő van egyik oldalt és még akkor sem hajlandóak mozdulni csak a szép kis beton kemp megy és várják azt a pár darab védőt hátha kitámadnak :DDD Félelmetes mennyire nem tudnak gondolkozni sokan.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#179126) h1mpi válasza Stigma.HC (#179125) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ez randomra is igaz csak itt még látványosabb

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#179127) wwenigma válasza peterson79 (#179123) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Én majd hogy lemondtam róla, hetente 3-4 napot biztos melózok így az esélytelenek kategóriájában indulok az Emilért is.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#179128) kchryss válasza Stigma.HC (#179125) üzenetére


kchryss
addikt

A 30v30-as nagy csata és a rampage mód is ezért bukott meg. A wg-nél túl sokat látnak a játékosokba. Elméletben nagyon jó dolgokat találnak ki: sok játékos, változatos szabályok. A gyakorlatban viszont minél több a játékos egy csatában annál kisebb befolyással vagy te a csatára. Az átlagos wot játékosnak még az is nehézséget okoz, hogy a sima random csatánál megértse mit jelent a támadás mód és beáll kempelni a nem létező bázisánál miközben lejár az idő és nyer az ellenfél. Olyan sosem lesz, hogy ennyi randomban összerakott játékos stratégiában gondolkodjon.

A frontline mód viszont épp azért jó, mert itt tök mindegy hogy nyersz vagy vesztesz. Ezért írtam pár napja, hogy nem kell nézni a győzelmi arányt. Tábornok rangot vesztes csatában is el lehet érni, ha eléred akkor meg olyan sok bónuszt kapsz hogy mindegy hogy nyersz vagy vesztesz. A tekintély pontok szempontjából is lényegtelen, hogy nyersz vagy vesztesz, csak a rang számít amit elértél.
Akinek meg fontos, hogy nyerjen annak meg ugyanazt tudom tanácsolni mint sima random csatáknál: 3-as szakasz kommunikációval. 3 tábornok összedolgozva már elég jól tudja alakítani a csata végkimenetét. :)

(#179129) kchryss


kchryss
addikt

Pár friss hír:
Valentin napi akciók és küldetés: Speciális ajánlat (02.14-02.18)

12. ban hullám: [link]
2500 fiók felfüggesztve 1 hétre és 963 örök ban. Az ilyen híreknek mindig örülök. ;]

(#179130) Stigma.HC válasza kchryss (#179128) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Nem is a győzelem miatt. Hanem az az irgalmatlan passzivitás támadó félnél amikor nem hajlandó mozdulni a csapat eléggé beszűkíti a lehetőségeket. Főleg ha egy kicsit is észnél van a védő csapat. Előbb is csak épp meglett a tábornok rang, de hülyére kellett hozzá emiatt sebezni magam. Beszorítva mindegyik oldalt elég unalmas volt és idegőrlő kicsit.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#179131) CirrMee válasza kchryss (#179129) üzenetére


CirrMee
addikt

Banhammer: csepp a tengerben... :)

Ahhoz képest, hogy a tizenkettedik hullám, egy játékbeli fizetős/csalómodos "ismerőst" sem csaptak ki még. Ennyit a hatékonyságról. :)

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#179132) Skyhunter


Skyhunter
senior tag

Segítséget kérnék. Most lett meg a Conway, a fiúk meg a harmadik skill legelején. Milyen felszerelést tegyek rá, és hogyan osszam újra a képzettségeket? BIA, hatodik érzék alap, de mi legyen a második sor? Javítás vs álca? Van értelme ilyen alacsony álcaérték mellett a kamuflázsnak skillnek?

köszönöm

(#179133) dokee78


dokee78
félisten

Vettem Kötvény értem fejlesztett töltés gyorsítót.
Ezt ingyen lehet le szerelni vagy ezt is csak Goldért?

(#179134) vJokka válasza dokee78 (#179133) üzenetére


vJokka
aktív tag

200 bondért tudod leszedni.

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#179135) ollie válasza CirrMee (#179131) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

És miért nem jelented a csaló ismerőseidet?

***

(#179136) ooloo


ooloo
őstag

Ezen már csak mosolyogni tudok ... a Jg.Pz E100 pattan a papír grilléről . Amúgy is átok ül ezen a monstrumon . Lepattanó , láncoló , kritikus "sebzésből" rendeznének versenyt , akkor dobogós helyezést érne el . Minek adnak egy tanknak hatalmas alfát , príma átütést ha nem engedik kihasználni azt .

Nem úgy van , ha az adott lövedék átütése meghaladja a becsapódásnál lévő páncélvastagság háromszorosát , akkor annak be kell ütnie a páncélt ?

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#179137) Barret001 válasza ooloo (#179136) üzenetére


Barret001
addikt

Nem tud senki semmit mondani,replay nélkül. Amúgy a Grille nagy troll,sokszor vannak indokolatlan pattintásai.

(#179138) h1mpi válasza ooloo (#179136) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én ezért adtam el, mihaszna egy f@s :K vagy full HE-vel használod vagy kuka

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#179139) kchryss válasza ooloo (#179136) üzenetére


kchryss
addikt

"Nem úgy van , ha az adott lövedék átütése meghaladja a becsapódásnál lévő páncélvastagság háromszorosát , akkor annak be kell ütnie a páncélt ?"

De igen így van feltéve ha olyan helyen találod el ahol van hitbox. Minden bizonnyal nem ilyen helyen találtad el. Kép alapján a bal lánctalpát találtad el, de olyan alacsonyan, hogy test nem volt mögötte, ezért csak láncoltad. Ha adsz replay-t megmutatom pontosan hol találtad el.

Ha pl ott a bekarikázott részen találod el a láncot akkor nincs sebzés. Az hogy nem ötütte át van kiírva egy jól ismert bug. Akkor is ezt írja ha átütött, de nem sebzett.

[ Szerkesztve ]

(#179140) ooloo válasza Barret001 (#179137) üzenetére


ooloo
őstag

Az a Grille , amit én hajtok nem trollkodik .... pedig tehetné . :DDD Mellel levesz minden lövést ... :O

h1mpi : Én csak prémium lőszerrel tömöm , de hasztalan . Még szerencse , hogy kredit rogyásig ... ;]

kchryss : Így már érthető ..... nyilván a visszajátszáson is azt fogod látni , amit felvázoltál . De kétségtelen ... a WG keze van a dologban . :DDD

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#179141) ollie válasza ooloo (#179140) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

És azt tudod, hogy a Heat lőszer megakad a láncon és a rétegelt páncélzaton? Vagyis épp rontod vele a saját esélyed, ha pl. a Grille-re, aminél a tank nagy része lánc, azzal lősz.

***

(#179142) ooloo válasza ollie (#179141) üzenetére


ooloo
őstag

Egy min. fél mázsás lőszer megakad a láncon .... hmm. Ha hozzá veszem a lövedék sebességét , akkor a becsapódási energia nem csak a láncot kapja le , hanem leszakítja a Grille felét a benne ülő legénységgel együtt . Hacsak nem űrméret alatti a lőszer , de nem tudom .

Az is igaz , hogy ez csak egy játék ... kvázi fikció . Itt egy seprűnyélnek is tudnak "varázsolni" 600mm átütést és a Maus is pattanhat egy tricikliről is . Akár . Ennek tükrében a mélyebb okfejtés haszontalan .

Köszönöm a választ !

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#179143) PitLee válasza ooloo (#179142) üzenetére


PitLee
őstag

Sturm Tigert a népnek :)
Kezdésnek a Brumbar-al is beérném . .

(#179144) kchryss válasza ooloo (#179142) üzenetére


kchryss
addikt

HEAT (High Explosive Anti-Tank = nagy robbanóerejű tankelhárító)

Kumulatív lőszer, ami egy kúp alakú robbanótöltettel van ellátva ami azt a célt szolgálja, hogy a becsapódás pillanatában berobbanva egy olvadt fémből álló koncentrált sugárral égesse (olvassza) át a páncélzatot. Néhány járműnek ez a prémium lőszere. Midőn a HEAT átütőerejét annak robbanóanyag mennyisége határozza meg és nem pedig a csőtorkolati sebessége, ezért ez a jó választás a nagy kaliberű, alacsony kezdősebességű tarackok számára.

Karakterisztika:
Többnyire a legmagasabb átlagos átütőerővel rendelkezik a játékban, sok esetben még az APCR-nél is magasabbal. Ennek viszont ára van, ami néhány nem túl kívánatos tulajdonságban mutatkozik meg, komolyan csökkentve ezzel a hatékonyságát bizonyos szituációkban. Rosszul reagál a szögelt páncélzatra, nem kap semmiféle normalizációt és nem képes az overmatch-re. Akárcsak a HE, a HEAT is képes eldetonálni az üreges, illetve kiegészítő páncélzaton és a külső modulokon, habár ellentétben a HE-vel ennek nincsen területre ható sebzése.

WOT WIKI: Lőszer típusok

Videjó 11:56-tól az ide vonatkozó részlet: [link]

[ Szerkesztve ]

(#179145) ooloo válasza kchryss (#179144) üzenetére


ooloo
őstag

Próbáltam rákeresni a Gr 46 H1A tip lőszerre , de nem találtam semmi értékelhetőt . Egyedül a WG oldalait hozza fel mint forrást .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#179146) ooloo válasza PitLee (#179143) üzenetére


ooloo
őstag

"Az egyik ilyen ütközetben (1945 januárjában) egy harctéri jelentés szerint egy Sturmtiger egyetlen lövéssel három Sherman harckocsit semmisített meg. "

Yesss..... ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#179147) PitLee válasza ooloo (#179145) üzenetére


PitLee
őstag

WG-nél másképp működik sok minden, amolyan játékszabályként hivatkoznak rá :DDD
videó

(#179148) CirrMee válasza ollie (#179135) üzenetére


CirrMee
addikt

Az elején még volt, akit jelentettem. Kb semmi nem történt, az illető azóta is nyugodtan tolja így. Kb semmi értelme az egésznek, csak magamat fárasztom feleslegesen.

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#179149) dokee78 válasza vJokka (#179134) üzenetére


dokee78
félisten

200 bond az mi?

(#179150) lacibacsi válasza dokee78 (#179149) üzenetére


lacibacsi
addikt

A kötvény maga... ;)

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.