Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#179651) BÁ Nutrition válasza BÁ Nutrition (#179649) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Wlkiabaltam. Raneztem az emailekre es delelott megjott az otodik

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#179652) e-newsee válasza zodo (#179643) üzenetére


e-newsee
addikt

Én nem is jártam eddig Ghost-on, csak csapatozás közben párszor. Azt sem tudnám megmondani, hogy változott-e valamit, vagy egy az egyben átemelték randomba.
Vasárnap elindítottam a játékot úgy egy hét után, és első csatára oda rakott. Nem mondok véleményt, mert alig játszottam rajta, és ezzel szerintem a játékosok nagy része így van, akik csak randomot tolnak. Majd rájönnek az emberek a trükkjeire, addig csak hentelés lesz rajta, mert bárki bárhol előfordulhat.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#179653) K_Gabor


K_Gabor
tag

Az elmúlt 2 nap <10%-os wr-je mellé ma megvolt a hab a tortán... :U Természetesen egy ideje nem a blokkolj a hp-d háromszorosát küldetés van bekapcsolva :(((
Bezzeg mikor azt akartam csinálni természetesen nem rakott össze ilyen idiótákkal. Szép is ez, de legalább nyertem. :U

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/k_gabor_3#aprohirdetesei

(#179654) jano_77 válasza wwenigma (#179648) üzenetére


jano_77
nagyúr

Szeretem azokat a leosztásokat, amikor nálunk top tier heavynek berak egy E5, ellenfélhez pedig egy pro Type5! Nem kell nagy képzelőerő, hogy ki nyerte a csatát. És rengeteg ilyenbe futok nap mint nap. Nem akarok hinni, hogy vki csak engem néz WG-éktől és tekergeti a gombot, de ennyi véletlen NINCS! :((( :W

(#179651) BÁ Nutrition: GRATULA! :D ;) Le akarsz pipálni valld be! ;]

(#179652) e-newsee: én csak azt nem vágom, hogy ha a csapatnak VÉDEKEZNI kell, akkor mi a reteknek kezdenek el kitámadni? :F :U Eddig amikor védekeznünk kellett, mindig veszítettünk. Lehet egyáltalán védekezőként csatát nyerni azon a mapon? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#179655) jano_77


jano_77
nagyúr

Srácok! A kerekes maraton március 7-ig vagyis jövő hét csütörtök hajnalig él? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#179656) e-newsee válasza K_Gabor (#179653) üzenetére


e-newsee
addikt

Hogy tudsz a 257-tel ennyit pattintani? :Y
Nekem szerintem eddig összesen nem volt ennyi felfogott sebzésem vele. :O

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#179657) ollie válasza jano_77 (#179655) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Március 7, reggel 9-ig. Csak nem már most kész vagy vele? :DDD

***

(#179658) K_Gabor válasza e-newsee (#179656) üzenetére


K_Gabor
tag

Itt most konkrétan nem csak az én érdemem volt. Kellett hozzá az enemy is.
Suta FV , t30, meg táras fosh + a többiek(legalábbis most nem adta nekik). Szerencsére egy olyan helyzetben lötték le a láncom, hogy 15-20sec-ig kb csak azt néztem, hogy pattognak rólam vagy csak a láncot szedték le, mert nem tudtam javítani.
Amúgy nekem se szokott sok lenni. 4-5ezres szintre is talán csak pár alkalommal jött szerintem össze.
Az ezt megelőző körben 8as orkvágennel e100 pattant 3x egymás után... Most ezt dobta a gép.

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/k_gabor_3#aprohirdetesei

(#179659) jano_77 válasza ollie (#179657) üzenetére


jano_77
nagyúr

Dehogynem.......miért elképzelhetetlen, hogy a IV szint már meg van!? :DDD ;)
Csak azért kérdeztem, hogy vajon az V-öst még meg tudom-e csinálni, így és 50% kedvezményt elérni. ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#179660) ollie válasza jano_77 (#179659) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én most az ötös harmadánál vagyok, és az a terv (mivel betegszabin vagyok a héten), hogy megcsináljam a hetest is (már amennyiben egész jól érzem magam a játékhoz, elég változó). Persze ha belegondolok, hogy ennek az egész pack árának a többszörösét veszítem az egy hét betegszabival...

***

(#179661) jano_77 válasza ollie (#179660) üzenetére


jano_77
nagyúr

Hát igen....a betegszabi az sajnos nem kifizetődő! :(
Jobbulást amúgy!
Nekem nem lesz annyi időm játszani. Örülök, ha tudok egyáltalán annyit menni, hogy az 5-ös meglegyen, ugyanis a párommal olyan megállapodást kötöttem a Frontline kezdetekor, hogy azon a héten minden nap kapok időt a játékra és ezért cserébe feladom a szokásos vasárnap-hétfő estéket. :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#179662) peterson79 válasza jano_77 (#179655) üzenetére


peterson79
őstag

Szarul álsz vele Te is? Azt hiszem 5-ös szinten vagyok jelenleg, tegnap 0-rol kezdtem és kemény 13e XP-t össze is szedtem olyan 4 óra játékkal, pedig nagyon jól ment. Nem tűnt olyan nehéznek, de így már tuti nem lesz meg a 10-es szint, legalábbis szerintem. Ez tényleg azoknak van kitalálva akik 0-24be tolják, mert ez ilyen képtelen grind, legalábbis az átlag user-nek mint Én. Aki uniqum annak meg valószínű menni fog a csinálj 950 XP-t is.

(#179663) peterson79 válasza jano_77 (#179661) üzenetére


peterson79
őstag

Az jó kis alku:)

Amúgy Te meg akarod venni mindenképp?? Ér ez akármennyit pénzben??

(#179664) ollie válasza peterson79 (#179662) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Napi 8-10 óra játék kell, hogy megcsináld mind a 10 szinten, és minden napot beleszámítva (hétköznap és hétvége, valamint attól a naptól kezdve, hogy indult a maraton). Ennek a fele az utolsó 3 szint, vagyis napi 4-5 óra játék "elég" a hetes szint befejezéséhez.

***

(#179665) jano_77 válasza peterson79 (#179663) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nem, nem mindenképpen. Valszeg ki fogom hagyni, már csak azért is, mert
1. sokallom az árát
2. van hozzájuk legénységem, ami jelenleg AMX 12t-ban ülnek - ezután átkerülnek az AMX 1375-be és utána majd a kerekes járgányokba. Szal mire odajutnak, már az összes skill meg lesz a legényeknek, ami csak kifejleszthető, ugyanis már most is 3 vége vagy 4-ik skillt húzzák.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#179666) K3NZO


K3NZO
senior tag

Valahogyan lehetséges a célkereszt kalibrálása?

Konkrétan az a bajom, hogy mikor "leesik a spot" egy tankról akkor a célkereszt is leesik és nem tudok vele arra a pontra célozni ahová szeretnék. Ez egyáltalán miért van? Egy nagy távolságra leadott lövés esetén ez meglehetősen dühítő.

"Per aspera ad astra"

(#179667) e-newsee


e-newsee
addikt

Oszt ezt most hogy? :F
Csak egy magyarázatot tudok elképzelni, hogy a wn8-ba beleszámolta azt a 3 frontline csatát is, amit mentem, a többi statba viszont nem. Szóval a wot-life megint hozta a formáját. :)
Amúgy ez szerencsére nem az átlag statom, csak próbáltam fejleszteni az IS-M-et, de nem adta a rendszer. :O

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#179668) wwenigma válasza K3NZO (#179666) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ez azert van mert olyankor a vegtelenbe céloz, ha nem lenne ez hanem magadnak kellene szamolni a szoget a lovés ive miatt akkor meg ennyit se lőnél be. Tehat nem, ha hegygerincre akarsz celozni akkor celozd a gerinc legfelso pixelét és reméld hogy feléviszi az RNG a spot nelkuli tankra. [link]

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#179669) K3NZO válasza wwenigma (#179668) üzenetére


K3NZO
senior tag

Ma is tanultam valamit, köszönöm

[ Szerkesztve ]

"Per aspera ad astra"

(#179670) kchryss válasza ollie (#179664) üzenetére


kchryss
addikt

Szerintem napi 4 óra elég az egészhez, de majd a végén megmondom pontosan mennyi kellett. :)

(#179665) @jano_77:
Kerekesekhez ha jól tudom 4 fős legénység kell. Valahonnan még szerezned kell egy rádióst.

(#179666) @K3NZO:
Célozd be a gerincet, fixáld a löveget (alapértelmezésben jobb egérgomb nyomva tartva) aztán gurulj kicsit előrébb a fixált löveggel. Ez persze csak akkor működik ha a tank teste szembe van a célponttal és van hely előre menni kicsit.

[ Szerkesztve ]

(#179671) kchryss válasza K3NZO (#179669) üzenetére


kchryss
addikt

Vagy másik megoldás. Ha tudod, hogy valószínűleg le fog esni a célpontról a spot és a célpont áll. Akkor eleve fixált löveggel lőj rá. Így ha leeseik a spot pont ott marad a célzó ahol korábban is volt.

(#179672) peterson79 válasza kchryss (#179670) üzenetére


peterson79
őstag

A Te véleményed nem számít, mint mondtam unikumoknak játszi könnyedséggel lesz meg:D

(#179673) K3NZO válasza kchryss (#179671) üzenetére


K3NZO
senior tag

Köszönöm ezt a tippet is kipróbálom!

"Per aspera ad astra"

(#179674) notika77


notika77
senior tag

Ezek a kerekes fosok kihozzák belőlem a Janót! ;]
1 nap alatt 2x (!) kaptam 1 óra bant és ráadásnak még kaptam chat bant is! Ez utóbbi még hiányzott a gyűjteményből :)

(#179675) Pug válasza notika77 (#179674) üzenetére


Pug
veterán

Én atommal irtanám ki őket... :(

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB titánlila - 3 év gyártói garancia - extrákkal

(#179676) kchryss válasza peterson79 (#179672) üzenetére


kchryss
addikt

Sajnos közelében sem vagyok az unikum szintnek. Ennek ellenére tervezett játékkal jól lehet haladni a maratonban.

(#179674) @notika77:
Olyan mintha ezeknek a kerekes izéknek lenne valami lövedéktaszító képessége. Meg sem tudom számolni, hogy hányszor lőttem őket körbe a type64-emmel úgy hogy azzal a lövéssel más tankot simán eltaláltam volna. Pedig sokszor nem is mentek gyorsan amikor lőttem.

[ Szerkesztve ]

(#179677) frame>24


frame>24
addikt

Ó srácok, már világos, hogy lehet dingelni a legnagyobb ágyút is, a legkönnyebb tankkal!
A szomszédos topikból! kötelező! (a 152mm a közepe után jön)

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#179678) ooloo válasza notika77 (#179674) üzenetére


ooloo
őstag

Én imádom a kerekeseket .... kilőni . ;] Én rosszabbat vártam . Mármint , hogy kellemetlenebb ellenfelek lesznek .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#179679) ollie válasza kchryss (#179670) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Lehet, hogy neked elég 4 óra naponta, de egy átlagjátékosnak inkább 8-10.

Igen, 4 fős legénység kell a kerekesekhez.

***

(#179680) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Nahh vegre egy jo kis este, Pantera-ra is megvan az ACE vegre. [link] Fele snipe fele mocorgás...

No de ami a legjobb, ma kicseréltem 3 kondit a masodik monitorban igy vegre összeállt a sarok. :))

kchryss: itt kerek elnezest a csapatom miatt, most en kaptam az úthengert az oldalamra.... :Y

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#179681) kchryss


kchryss
addikt

Cromwellel frontálisan ütköztem a 7-es kerekes fossal és majdnem full hp-ról halálra rammolt engem mikor 2x olyan nehéz vagyok Szép munka WG, tökéletes ütközési modell ...

(#179682) e-newsee válasza kchryss (#179681) üzenetére


e-newsee
addikt

Biztos ammoracket talált el a kormányrúd. :D
Viccet félretéve, én már nem lepődöm meg semmin.
Velem anno ez történt.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#179683) ollie válasza kchryss (#179681) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az érdekes. Nálam pont fordítva szokott történni, LT-432 rammolt engem a Lynx-ben, és elvesztettem 750HP-t úgy, hogy max fél sebességgel ment az LT, én meg álltam.

***

(#179684) jano_77 válasza kchryss (#179670) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi az infót, talán ennek utána néztem, de ha nincs a barakkban vhonnan megmaradt, akkor a Karácsonyi és Obj.260, Excaliburos csajokból bedobok egyet 4-iknek. :K :R

Ezek a WG-sek most kivételesen kitalálták a gondolatomat a TOTT-al! :)) :C Tegnap előtt fejlesztettem ki, de végül nem vettem meg, mert úgy gondoltam, hogy van most mivel menni pont elég tank - 143 - majd megveszem, ha akciós lesz. Tádáááám. :D

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#179685) ollie válasza jano_77 (#179684) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hoppá, az a Tier 8-9-10 bónusz oltári jó, csak egyet kell mindhárom tankkal menni.

Tier8:
5 Large Repair Kits
5 Large First Aid Kits
5 Automatic Fire Extinguishers
5 Chocolates

Tier9:
10 Large Repair Kits
10 Large First Aid Kits
10 Automatic Fire Extinguishers
10 Chocolates

Tier10:
15 Large Repair Kits
15 Large First Aid Kits
15 Automatic Fire Extinguishers
15 Chocolates
15 Personal Reserves: +200% Free XP for 2 hours
5 Personal Reserves: +25% Credits for 1 hour

Ezt mondjuk nem is értem, főleg az utolsó, 1 játék a Mausszal, és semmi egyéb feltétel nincs.

[ Szerkesztve ]

***

(#179686) jano_77 válasza ollie (#179685) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ezért mondjuk a VK-t nem veszem vissza, de szerencse, hogy a Mauschen-t nem adtam még el, így az egy csatát letolom és majd a TOTT után fogom eladni, bezsebelve azt a pár dolgot, amit ezért az egy csatáért adnak. :K Aztán megveszem a Maus-t, átültetem a legényeket és bezsebelem azzal is az "ajándékokat". :B
Meg kipróbálom a Mauerbrecher-t is arra a 10 csatára, amire oda adják.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#179687) inferno88


inferno88
őstag

Na meglett a Conwayre a nagy ágyú. Zseniális. Szerettem a kicsivel is, de ezzel lazán lehet szórni a 3-4k sebzéses köröket egymás után. A HESH meg az extra fun faktor. Azon meglepődtem, hogy a tornya egészen jól pattint.

Semper fi!

(#179688) Pug válasza ollie (#179685) üzenetére


Pug
veterán

Én annó még a VK Bélával húztam ki a Nagy egeret (a Béla meg is maradt, szerethető, számomra sokkal jobban, mint a Maus).

A Kisegeret megéri megvenni?

Eladó Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB titánlila - 3 év gyártói garancia - extrákkal

(#179689) palfitom válasza wwenigma (#179680) üzenetére


palfitom
félisten

Gratula!

Már csak az asztal alatti kábeleket kellene elrendezni. ;]
Nekem kellett hozzá több, mint 1 év, mire rávettem magam...

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#179690) jano_77


jano_77
nagyúr

Valaki elmondaná, hogy pontosan mit is írnak ITT le az oldalon, mi lesz március 8-án 19:00-kor?
Nem néz ki rosszul a 10-es kerekes járgány WG által készített skin-je.....szerintem. :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#179691) ollie válasza jano_77 (#179690) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Streamelni fognak, azt nézni kell, és nyerhetsz valamit a listából. Persze esélyed az kb nulla lesz rá.

Az a skin meg nem olyan skin, ami bekerül a játékba.

[ Szerkesztve ]

***

(#179692) ollie


ollie
MODERÁTOR

Most, hogy a hatos állomásnál vagyok, ahol 35-ször kéne nyerni, egymás után kilencszer vesztettem. Többnyire persze bottom tier vagyok.

***

(#179693) Thrawn válasza ollie (#179692) üzenetére


Thrawn
félisten

Üdv a klubban :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#179694) inferno88 válasza ollie (#179691) üzenetére


inferno88
őstag

Az egy skin mod, bárki ingyér berakhatja a játékba.

Letöltés

Semper fi!

(#179695) ollie válasza inferno88 (#179694) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

És ezt miért nekem írod?

***

(#179696) Gyuri27 válasza ollie (#179692) üzenetére


Gyuri27
félisten

Tudtam, hogy ez lesz. Ezért rutinosan nem veszek részt az eventben és az event ideje alatt nem inditom el a gamét. Szerintem 1-2 chat bant meg tk miatti bant kapnék most. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#179697) inferno88 válasza ollie (#179695) üzenetére


inferno88
őstag

Írtad, hogy "Az a skin meg nem olyan skin, ami bekerül a játékba."

Semper fi!

(#179698) ollie válasza inferno88 (#179697) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ja, mert nem is kerül bele. Felinstallálhatod, de ennyi, csak te látod.

***

(#179699) jano_77 válasza ollie (#179698) üzenetére


jano_77
nagyúr

Az nem gond. Nekem több ilyen mod skin is van fent. Az nem zavar, hogy mások mit látnak, az a lényeg, hogy én mókásabb, jobb kinézetű tankokat látok. :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#179700) peterson79 válasza Pug (#179688) üzenetére


peterson79
őstag

Véleményem és tapasztalatom szerint a Mauschen nagyon jó kis tank, nem véletlen, hogy a Maus kisöccse (vagy húga, kinek hogy ízlik.) Eleinte nehéz vele, de a ha fullra kifejlesztett és jó legénység van benne, akkor tud aratni.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.