Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#179251) Pug válasza jano_77 (#179248) üzenetére


Pug
veterán

Annyira azért nem egyértelmű a linkelésed az adott hsz-ben, tegyük hozzá... ;)

(#179252) jim bcs válasza ollie (#179247) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

(#179247) ollie
Jaja, helyesbítek, kiharcoltam csak nem emlékszem melyik évben és mire. Sajna nincs a google képek között ami nekem volt meg és nem is találok róla képeket. Itt a kérdőjeleknél volt az 1. helyen a kiharcoltakból. Egyébként a T-44-ről, a T-54-en más skin van az megvan, meg a többi skin is.
Azzal a skin packkal lett meg a T-44-re az 1. tank ászom meg az 1. gunmarkom is, de természetesen képernyőmentés nincs a skinről itt se.

(#179250) vJokka
Nem, natúr színek évszakonként, szögletes széles álcák. A kupolán a cső fölött a sötét barna egészen hasonlít rá, na ugyanolyan szögletes minták voltak az egész évszakos álcára lebontva. A francért nem csináltam akkor anno róla képeket.

Szerk.:
A WOT lezárta a kérdést, ők se tudják melyik skin pack volt. Vásároljak prém tankot, hozzá
meg stíluscsomagot, ok rohanok. WOT én így szeretlek, téma lezárva, skin ugrott a levesbe.

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#179253) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Na amig alacsony a kerites behuztam rá. :D

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#179254) jano_77 válasza vJokka (#179250) üzenetére


jano_77
nagyúr

remélem most boldog vagy! Ettől nagyobb örömed sose legyen

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#179255) kchryss válasza wwenigma (#179234) üzenetére


kchryss
addikt

:C

Farmolj vele sokat frontline-ban. Szerintem nem te voltál az egyetlen aki ezt bejátszotta és ha észreveszik akkor ilyenkor zárolni szokták az ilyen fiókokat amíg ki nem találják, hogy hogyan hozzák helyre a saját balfaszságukat. :D

(#179256) kchryss válasza jim bcs (#179252) üzenetére


kchryss
addikt

Nem léptél ki klánból? Van egy álcastílus amit mindenki megkap amikor klánban van, de ha nincs klánja akkor elveszik. Ha belépsz klánba akkor visszakapod.

Clan camo in WOT 1.2

[ Szerkesztve ]

(#179257) PitLee válasza jim bcs (#179252) üzenetére


PitLee
őstag

https://worldoftanks.eu/en/news/special-offers/premium-shop-camouflages/
https://worldoftanks.com/en/news/clan-wars/global-map-season-10-is-here/

(#179258) Jokerdapro


Jokerdapro
senior tag

Amikor a B pontról folyamatosan resetelem artival az A bázist ;] ;]
Meg persze Su-101-el yolo base def.... bent álltam 5 ellenséges tankkal a bázison. Mókás volt. :DDD :DDD

(#179259) Tarill


Tarill
őstag

neee, működik :D és csak a rohadt kis accomon volt meg a skorpio bérelt változata a rendesre másokat váltottam be, nem igaz :D kiv leszek hogy marad-e vagy elveszik :D

(#179260) jano_77


jano_77
nagyúr

Elképzelhető olyan, hogy az utolsó mezőnél már nem jönnek vissza a csatába a gyökér játékosok?!?
Mert itt konkrétan azt éreztem, hogy a mieink már szarnak bele, hiszen alig van zöld, ellenben nyüzsögtek a vörösök. :F

és egy másik csata, ami hasonló, de nem emiatt teszem be, hanem hogy mi van akkor, ha agyatlanokkal kerül össze az ember! Állnak mereven az 1-es ojjektum környezetében és védik bőszen - igaz szerintem Ők maguk sem tudnák megmondani, hogy kitől, mert ellenség arra nincs! ellenben az 5-ös ojjektumtól szépen sorban özönlöttek befelé, de őket ez sem zavarta! Rohadjon meg az összes ilyen balfasz én azt mondom! :W :o

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#179261) ollie válasza jano_77 (#179260) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Vagy pedig sokszor haltak egymás után, és perceket kellett várniuk tankra.

***

(#179262) jano_77


jano_77
nagyúr

Na sikerült végre elérni a 30-as szintet, de most akkor mi a szitu? Menni kell tovább, így még nem az enyém a "Tekintély"?!? :F

és vajon meddig kell még menni?!? :U
Ha növelem a Tekintélyt, akkor újra indul az egész előröl és nullázódik a Harci szintem. Vajon a rendszer érzékeli majd, hogy már elértem a 30-as szintet? WG-nél ugyebár sosem lehet tudni. :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#179263) ollie válasza jano_77 (#179262) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Olvastad, hogy miről szól ez az egész? Összesen 10 alkalommal mehetsz el a 30-as szintig, most az első héten a 3-ig. Ezt hívják presztízs szinteknek.

***

(#179264) Ebit válasza jano_77 (#179262) üzenetére


Ebit
addikt

Tekintély növelése gombra kattintva, tudod folytatni, az újabb szériát.

(#179265) jim bcs válasza kchryss (#179256) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

De és az az a skin pack. Na jó tudni, köszi az infót :R

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#179266) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

most én vagyok béna vagy a AMD 178B még nem lehet alternatív módba kapcsolni?
nyomom az X-et, semmi nem történik. vagy vmi trükkje van?

- no es importante -

(#179267) h1mpi válasza jano_77 (#179262) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ezt még megcsinálod 9X és Tied a tank :))

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#179268) peterson79 válasza ollie (#179261) üzenetére


peterson79
őstag

Nem tudom tavaly hogy volt, de most rohadt sokat kell várni a respawn-nál. Volt, hogy két életem is volt, de 24 mp-ig még tekerte az órát mire vissza tudtam lépni, miközben az ellenség már ott toporgott a küszöbön és lőtte az ágyúinkat...nagyon faszán elcseszték a védekezést, bár támadásnál sem jobb, ott is nagyon sokat kell várni, csak tudnám mire...

[ Szerkesztve ]

(#179269) Eugene Roe válasza ollie (#179261) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Nekem akkor is 4 percet kellett várni a tankra, amikor csak a 3. szakaszban haltam meg :D ha több T8-as tankom van, akkor nem kell várni? Kicsit diszkriminatívnak érzem az 1db T8-as tankkal rendelkezőkkel szemben :P

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#179270) joergie


joergie
őstag

Nekem is hiányzik egy skinpack, a tavalyi karácsonyos német. Most megvettem az összes tavalyi skinpacket (a németet is újra), a garázsban viszont csak egy van, a tavalyit se raktam fel semmire. Írtam nekik, de le se szarják. pedig nem kevés ilyen töredék szart váltottam be rá. Ami jár az jár!Ha meg csak egyszer lehet megszerezni, akkor tiltsák már le, hogy költsek rá, mekkora surmó népség ez. feldughatják maguknak.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#179271) zozyk válasza Eugene Roe (#179269) üzenetére


zozyk
addikt

Erre vannak a bérelhető járművek ;)

(#179272) peterson79 válasza Eugene Roe (#179269) üzenetére


peterson79
őstag

Jah, elvileg kaptál egy T44FL-t, meg talán még egy valamit, de nem tudom biztosra. Akkor Neked még jobban kell vigyázni a tankjaidra, de egyébként nem ettől függ, hogy hány darabod van. Persze, ha nincs több bevethető akkor értelemszerűen kicsit többet kell várnod míg "megjavítják" a depóban vagy hol. Az nem tudom meddig tart, mert nekem mindig volt több amivel mehettem.

(#179273) vbbb


vbbb
őstag

Üdv! Tudna valaki adni valami tippet hogyan kéne játszani IS-7-el?Ez most medium vagy heavy?
Szemből (is) minden belövi, én meg pattanok mindenről. Alap 250-es pen nem elég kb semmire Tier 10-ben úgy vettem észre, APCR-el talán használható de az kb bukta anyagilag prem fiók nélkül körönként. Szívás.

Obj.257 után nem gondoltam, hogy a IX-es tank ennyivel jobb lenne mint a X-es testvére...kár volt eladni.

(#179274) kchryss válasza h1mpi (#179267) üzenetére


kchryss
addikt

Melyik tank? :)

A 2. 30-astól kezdve 2 presztizs pontot kapsz minden 30-asért. A 7-8. után 3-at, a 9. után 4-et a 10. után 6-ot.

Magyarul:
- a STA-2-höz 4x kell elérni a 30-at.
- a WZ-111-hez 6x kell elérni a 30-at.
- az Emil-hez 7x
- A Secret tankhoz 8x
Mindezt 10x 1 hét alatt úgy hogy mindig ott folytatod ahol előző epizódban abbahagytad. Azért ez simán teljesíthető annak aki csak 1 tankra hajt.

(#179275) Hafy75


Hafy75
aktív tag

Alig látok 120-at, azt hittem ász lesz..de mégsem. 1114 alapra ennyi.

Na!!!

(#179276) Jokerdapro válasza kchryss (#179274) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

A nagyon titokzatos tankhoz nem kell véletlen a 10es presztízs szint? Nekem nagyon úgy rémlik. :) :B

(#179277) h1mpi válasza kchryss (#179274) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ja értem azt hittem 10x kell megcsinálni a 30-at

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#179278) kchryss válasza Jokerdapro (#179276) üzenetére


kchryss
addikt

De igen tényleg kell ehhez az 1-hez a 10-es szint is. Akkor úgy módosítom, hogy a másik 3 tankhoz nem kell azért megszakadni. A 10-es szinthez azért tényleg kaparni kell.

Ha már szóba került a titokzatos tank. Ezen jót röhögtem: [2ó14p35mp-től]
Angolul nem tudóknak: skill4ltu-tól megkérdezték, hogy mit tud a titokzatos 9-es tankról. Azt válaszolta, hogy nem tud semmit, mert volt egy balfasz("fucker") cc aki túl sok infót szivárogtatott ki ezért nem mondanak most nekik semmit. :DDD
Szerintetek Scheff-re gondolt és tényleg ő szivárogtatott ennyit és ezért rakták ki vagy volt valaki más aki folyton szivárogtatott és ezért szigorúbban vették a dolgot és ennek mellékhatásként rakták ki Scheff-et is? Én olyan sok dologra nem emlékszem amit Scheff előbb írt volna meg, mint a külföldi oldalak, de lehet hogy csak nem követtem eléggé figyelmesen az írásait.

(#179279) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Amit kaptam célmegjelölő készséget hogy lehet rátenni a legénységre? :F

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#179280) kchryss válasza h1mpi (#179279) üzenetére


kchryss
addikt

Direktíváknál mint a tűzoltót?

(#179281) h1mpi válasza kchryss (#179280) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ja köszi arra nem is gondoltam, nem használtam még direktívát sose

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#179282) Antonius1978 válasza kchryss (#179274) üzenetére


Antonius1978
addikt

Akkor vegulis ez nem teljesithetetlen a gyenge, vagy kozepszeru jatekosoknak sem, ha jobban odateszik magukat...Viszont ezeket a tankokat, ha jol ertelmeztem a regebbi hozzaszolasokat, csakis itt a FL modban lehet hasznalni, ugye? Es ha meg is van a tank, akkor sincs semmi felszereles rajta, mindent te kell ra vegyel, nem? Na es amikor megszunik a mod, oda a tank, es a ratett felszerelessel mi lesz vajon?
Engem azert erdekel ez a tank, mert tudnam benne huzni a kinai IS-2 legenyseget, ugyanis visszavettem ezt a tankot, annak idejen nagyon jol ment vele valamiert, nagyon kedveltem, de mivel akkor a 110-re hajtottam eladtam, hogy a legenyseget tovabb tudjam vinni, es hat a 110 nem jott be, 2013-14-ben sokkal jobb tank volt, mint 2017-ben, igy azon is tovabbleptem, es megszereztem a 9est, es utanna a 10est is.

Az alabbi hozzaszolasodra is reagalva, teljesen jogos hogy es a skill4 fel volt haborodva mikor 3x melle ment a loves, en is igy jartam sokszor a tegnap, amikor jatszodtunk.
A titkos tank hiszteriat meg nem ertem, nem mindegy, hogy a jatekosok ma tudjak meg hogy mi lesz a 9es tank, vagy 1 honap mulva, mi a kulonbseg?

(#179283) jano_77 válasza kchryss (#179274) üzenetére


jano_77
nagyúr

STA-2 a garázsban, tehát arra még kompenzációt sem kapok, ha jól olvastam. WZ-111 nincs meg, de mondjuk annyira nem mozgat meg. Emil vagy az ismeretlen már érdekes lehet. :K
Az nem egészen tiszta, hogy ugyan annyi pontot kell megcsinálni a második 30-hoz, mint az elsőnél és azért már 2 Tekintélyt kapunk!?
Illetve, hogy ha teszem azt most eljutok a második 30-ból mondjuk 12-13-ig, akkor a márciusi héten onnantól folytatom tovább!? Ez pozitívum. ;)

Most olvasom: ez tényleg így lesz, hogy amit most megnyersz tankok, csak és kizárólag a Frontline modban lehet majd használni!? Vagyis akkor ez STA-2 FL, WZ-111 FL, stb lesz? Így akkor már nem is érdekel, hogy sikerül-e vagy sem, akkor csak a kreditért, XP-ért játszom vele és mert sokkal jobb mint a random csaták. Itt pl nincsenek 10-es tankok és ahogy itt korábban vki írta, szerintem is az egyik, hanem a legjobb pálya, mert itt minden van! Domb, szikla, épületek, mező, minden. Minden tankosztály megtalálja a neki megfelelő pozíciót. :K

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#179284) kchryss válasza Antonius1978 (#179282) üzenetére


kchryss
addikt

(#179283) @jano_77:
Amit megszerzel tankot azt használhatod bárhol. Egyedül az Emil-nél merült fel a kérdés, mert ahhoz azt írták frontline exkluzív, de valószínűleg az is használható lesz mindenhol és az exkluzív arra vonatkozik hogy csak frontlin-ban lehet megszerezni.

(#179285) wwenigma válasza kchryss (#179284) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Arra vonatkozik.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#179286) Antonius1978 válasza kchryss (#179284) üzenetére


Antonius1978
addikt

Hm, ha barhol lehet hasznalni, akkor megiscsak megeri gurizni erte, vagy legalabbis nekem a kinai 8as tankert...a tobbire mar tuti nem lesz kedvem :D

(#179287) Jokerdapro


Jokerdapro
senior tag

Fúúúúj, hát meglett végül :DDD Kíváncsi leszek ki tudom e maxolni. :U

(#179288) kchryss válasza Jokerdapro (#179287) üzenetére


kchryss
addikt

A következő szezonra szerintem már kifejlesztenek egy tökéletes bot-ot ami gyűjti helyetted a pontokat. :DDD

(#179289) jano_77 válasza kchryss (#179274) üzenetére


jano_77
nagyúr

STA-2 - 6 tekintély
WZ-111 - 10 tekintély
Emil - 12 tekintély
IX-es - X tekintély + 15 tekintély

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#179290) Hafy75


Hafy75
aktív tag

Jajj Srácok, baj van..GoodBad-nek akad a stream, gyorsan össze kell dobni szegénynek egy RTX-et... :O

[ Szerkesztve ]

Na!!!

(#179291) wwenigma válasza Hafy75 (#179290) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Enyém nem akad csak sz0p0k. :D Link nincs, mindenki ugyes és megtalál. ;]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#179292) K3NZO


K3NZO
senior tag

Sziasztok!

Elég sok év kihagyás után ismét valahogy előketültek nálam a tankok. Kérdésem az lenne, hogy "nagy csatában" hogyan lehet részt venni? Vagy ezt az MM random dobja mikor sok a X-es tank?

[ Szerkesztve ]

"Per aspera ad astra"

(#179293) ollie válasza kchryss (#179274) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A secret tankhoz 10x, mert nem elég a presztízs pont hozzá, tízes presztízs színt a követelmény.

mod: késtem

[ Szerkesztve ]

***

(#179294) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Srácok! A másod diplomámat dislexia szakon végeztem, így ne haragudjatok meg, ha megkérdezem:

Akkor ahhoz, hogy a maximális szintet elérjem (vagyis hogy megkapjam a titkos tankot) tízszer kell elérnem a 30-as szintet? Erre pedig 10 hónapon keresztül, havi egy hetem lesz?

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#179295) Multikiller


Multikiller
tag

Az a baj ezzel a játékkal, hogy túl sok a 70 IQ player. Most jöttem haza egy fesztiválról satu részegen. Frontline őrnagy rang 8700 dmg 2. a csapatban sebzés alapján, xp alapján 5. úgy, hogy a csetet nem bírtam leolvasni. A többiek ilyenkor mit csinálnak? Pedig nem vagyok egy QuickyBaby! :D

(#179296) ollie válasza K3NZO (#179292) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Melyik nagy csatában? Van a Frontlines, oda 8-as tank kell, és kiválasztod a Battle módok közül, vagy van a tier 10-es, az random jön, és persze tier 10-es tank kel hozzá.

***

(#179297) ollie válasza lacibacsi (#179294) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pontosan!

***

(#179298) K3NZO válasza ollie (#179296) üzenetére


K3NZO
senior tag

Random tier 10-re gondoltam. Köszönöm a gyors választ

"Per aspera ad astra"

(#179299) lacibacsi válasza ollie (#179297) üzenetére


lacibacsi
addikt

Köszönöm! Akkor jól értelmeztem a dolgokat, csak nem akartam elhinni, hogy így igaz. Mert azért egy hét alatt egyszer meg lehet csinálni az a nyüves 30 szintet, nem? De! Még én is megcsináltam... Oké, hogy most többet játszottam, mint máskor, de azért nem haltam bele... :K

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#179300) kchryss válasza lacibacsi (#179299) üzenetére


kchryss
addikt

Ráadásul ha 10x megcsinálod akkor a titkos 9-es mellé a másik 3 közül is választhatsz 1-et mert pont 27 pontod lesz.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.