Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#180051) Dr.Én válasza ooloo (#180050) üzenetére


Dr.Én
veterán

igen, és még nagyon sok olyat lehetne itt leírni ami megtörtént....
DE hát még bírjuk, amíg ki nem égünk tőle... :U

WOT: kissio

(#180052) DVlad válasza ooloo (#180050) üzenetére


DVlad
őstag

Pont ezt akartam írni, rendszeresek ezek, mikor a jgpz100 megkarcol egy 8-as könnyűt, stb. Sajnos ebben nagyon nagy tapasztalatom van. :D

(#180053) ooloo válasza Dr.Én (#180051) üzenetére


ooloo
őstag

Oda se neki ... ez egy játék . Csodás grafika , jó hang , jól lemodellezett tankok ..... a rengeteg hibájával együtt is szerethető a játék . Egyet nem szabad ... komolyan venni és görcsölni . Mondom én , aki szintén bosszankodik néhanapján ... :DDD

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#180054) ooloo válasza DVlad (#180052) üzenetére


ooloo
őstag

Szvsz. a személyes értékelésed is befolyásolja , hogy mennyit sebzel átlagban egy adott tankkal . A WG azt is tudja , hogy nagy valószínűséggel merre indulsz el egy adott pályán . Ezerféleképpen manipulálhatja a játékmenetet , hogy "mederben" tartsa a fejlődésedet . Úgy vélem , hogy ezen manipuláció nélkül már régen lehúzhatták volna a rolót .

Természetesen a tévedés kockázatát fenntartom magamnak ....

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#180055) fradi81


fradi81
veterán

Más is kapott egy nap prémiumos emailt ma? Na mindegy csak akkor aktiválódott miután bejelentkeztem a weboldalra, nem volt elég belépni a játékba ahogy írták.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#180056) kchryss válasza ooloo (#180042) üzenetére


kchryss
addikt

Skill is azt mondta, hogy a játékosok kb 90-nak játszhatatlan lesz a prém kerekes ha kompetitív játékot vár tőle. Eleve nem egy jó tank és mellé még nagyon sok skillt is igényel, hogy jó teljesítményt hozz vele.
Is This EBR 75 Marathon Worth It?

(#180013) @jano_77:
Azt nem tudom a prém 8-asnál milyen a kanyarodás, de skill a sima 8-asnál mutatott trükköket: [41p24mp-től]
Angolul nem tudóknak: azt mondta, hogy ha gyors módban akarsz kanyarodni akkor érdemes levenni a gázról a kezed és úgy kanyarodni. Egyébként meg ha fontos a szűk kanyar akkor módot kell váltani x-szel és úgy kanyarodni.

(#180055) @fradi81:
Én is kaptam, de nekem a honlapra bejelentkezve sem adta meg. Aztán kiléptem játékból és vissza és akkor kaptam meg az 1 nap prémet.

[ Szerkesztve ]

(#180057) BÁ Nutrition válasza kchryss (#180037) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Totban az mar nincs h vegig 50%pluszt kap a legenyeg fejlodesre minden csataban?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#180058) kchryss válasza BÁ Nutrition (#180057) üzenetére


kchryss
addikt

The New Top of the Tree is Here: Get the Maus!

De van. Az új TotT lényege:
- 50% akció az ágon lévő 2-5-ös tankok árából
- 30% akció az ágon lévő 6-10-es tankok árából
- x2 legénységi xp ha az első 7-ben végzel a csapatodban alap xp szempontjából
- x5 harci xp a már leszorzózott tankoknál az azt követő első győztes csatára, vagyis a napi 2. győztes csatára
- extra küldetések pl 5000 harci xp 20 000 sebzésenként, 10x lehet teljesíteni, stb

Sokkal jobb, mint a régi TotT volt. Kár, hogy már olyan kevés 10-es tank hiányzik nekem, hogy nem valószínű, hogy olyan lesz ami kéne kedvezmény szempontjából. Viszont a küldetések miatt most azok is jól járnak akiknek már rég a garázsban van az adott 10-es tank, mert pár csatával csomó jutalmat be lehet zsebelni.

A Mauschen-t például nem adtam el, de a legénységét vittem tovább a Maus-ba. Nyilván egy csatáért nem képeztem vissza a legénységet, egyszerűen fogtam és átképzés nélkül átültettem a Maus legénységét. 25% büntetést kapott így a legénység azon a tankon, de a Mauschen simán használható volt így is. A 4 skilles képzett legénység büntetéssel nem sokkal rosszabb, mint a skill nélküli, de 100%-os legénység, sőt van amiben jobb is. 1 csatára bementem így a küldetés miatt, simán lőttem 3e-et és felmarkoltam a jutalmat.

Ha valaki meg mostanában kezdte a játékot és még az ág elején tart, az piszok gyorsan tud haladni ez alatt az egy hónap alatt a sok xp bónusz segítségével.

[ Szerkesztve ]

(#180059) kchryss válasza kchryss (#180058) üzenetére


kchryss
addikt

Na pont erről beszéltem:

Ma is letudtam 2 csatából a két szorzót. A második csatára 10231 xp-t kaptam. Még egy hét szorzózás és kifejlesztem a ferdinandot, pedig 150 ezer xp hiányzott hozzá. Nagyon kevés csatából le lesz tudva ez a 150 ezer xp. Aztán a ferdinandból meg frontline-ban húzom ki a jagdtigert. Gyakorlatilag úgy jutok el a 9-es td-ig az ágon, hogy se 7-es se 8-as td-vel nem kell szarakodnom randomban. :D

(#180060) BÁ Nutrition válasza kchryss (#180059) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

a 7es td igen allat, sajnalhatod h kihagytad

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#180061) Ebit válasza ooloo (#180042) üzenetére


Ebit
addikt

A legényég húzása lenne ezzel a tankkal a cél, de sajnos gyenge legénységgel még inkább figyelni kell a játékmódra, valamint ha sikerül felderíteni néhány pályán, a csapattársak segítsége támogatása is meghatározó.
Mint írtam az MM-je sem túl szerencsés, azért minél többet játszik vele az ember, néha bead egy-két jobb kört.

Szívesen.

(#180062) Dr.Én


Dr.Én
veterán

Hali!!

Egy újabb göngyszem a boltban... :D
HWK 30

WOT: kissio

(#180063) inferno88


inferno88
őstag

HWK 30 GF-hez képest statok alapján csak dpm-ben gyengébb kb. 200-zal, de amúgy jobb camo, sokkal jobb mozgékonyság, azonos ágyú. Szerintem ez letaszítja a GF-et. Szerintetek?

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#180064) dokee78 válasza inferno88 (#180063) üzenetére


dokee78
félisten

Már az LT-432 letaszította nem?

(#180065) adamgreen válasza inferno88 (#180063) üzenetére


adamgreen
senior tag

az alap 410 es látótávrol ne is beszéljünk. egy fullos stabil kukkerrel biával ventivel és a többi perkel 500 as látótáv keletkezik. elmebeteg. ;]

(#180066) inferno88 válasza dokee78 (#180064) üzenetére


inferno88
őstag

Végülis igen. De akkor mondjuk azt, hogy még lejjebb csúszott. Kajával 512m látótávot mondott a gg, ha jól emlékszem.

Semper fi!

(#180067) Dareiosss


Dareiosss
senior tag


Megint nem adta be, a tetves ászt....

(#180068) jano_77 válasza adamgreen (#180065) üzenetére


jano_77
nagyúr

Szal van olyan jó, mint a RU tier9-ben!? Mert azt nagyon kedveltem. :K

Ahogy nézem, azért a 10m látótávért nem érdemes megvenni. Legalábbis, akinek van GF-je vagy LT-432, vagy még inkább M41D-je!?
Ez utóbbi a 10 métert leszámítva és azt az 5 km/h sebesség különbséget, majdnem mindenben jobb nála. Rosszul látom? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#180069) h1mpi válasza jano_77 (#180068) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Motor erőben van óriási különbség. Sokkal mozgékonyabb, mint a GF és a lövedék sebességei is sokkal gyorsabb. Egyedül HE nincs trollkodni. Szerintem M41GF és/vagy LT432 mellé felesleges tank. Esetleg spotos küldikhez, de ott meg az a 10 méter látótáv a GF-hez képest nem nagy dolog szerintem.

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#180070) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Rég mentem az RHM PZW-vel mentem 4 kört el is adtam :)) Mihaszna ehy szar lett ezek a kerekes fosok szétszednek HE-vel 2 perc alatt én meg el se találom Őket. Tönkre tették a játékot ezek.. lassan rávesz a WG hogy én is arrébb álljak...

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#180071) Dareiosss válasza h1mpi (#180070) üzenetére


Dareiosss
senior tag

Szeretem amikor a kerekes rro val belém ver 320at szemből a vk 100 ba. Teljesen reális nem?

(#180072) egyedülülő


egyedülülő
őstag

A HWK 30 nak milyen a camoja a sima bulldoghoz képest?

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#180073) inferno88 válasza h1mpi (#180069) üzenetére


inferno88
őstag

Ó de. Van HE trollkodni. Ugyanaz, mint a GF-nel.

Semper fi!

(#180074) fradi81


fradi81
veterán

430U ász + mt13, ha lett volna még idő vagy repesz, akkor ez win.

replay

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#180075) Antonius1978 válasza kchryss (#180037) üzenetére


Antonius1978
addikt

En is nagyon kedveltem anno, amikor nem volt meg "aranykor" es sok gyenge jatekos volt meg a jatekban, meg eleg lassu is volt, hogy nem tudjam mar az elejen kinyiratni magamat :D, az egyeduli tank amivel unikum szintet sikerult elerjek.A mostani felallasban milyennek talalod?

(#180076) kchryss válasza fradi81 (#180074) üzenetére


kchryss
addikt

Szép kis darálás volt. :C
Hát ja ha már nem viszel prém lőszert akkor simán elfért volna 6-8 repesz, elég sok lőszer fér ebbe a tankba.
Kémlelőnyílást véletlenül javítottad meg a torony helyett?
Torta biztos örült a végén.

(#180075) @Antonius1978:
A mostani felállásban egy teljesen átlagos tanknak tartom a tiger p-t. Messze van a jótól, de nem is olyan rossz, használható kategória.
Ágyúja kifejezetten jó, a páncéljára viszont ráférne az erősítés. Két oldalt a vállánál nagyon vékony a páncél, még 6-os tankok is belövik alap lőszerrel és pont ott van a lőszerrekesz. A tornya is elég puha. Ha valaki ismeri a gyenge pontjait akkor könnyen elbánik vele, viszont gyengébb játékosok ellen egész jól szokott pattintani. :)

(#180077) fradi81 válasza kchryss (#180076) üzenetére


fradi81
veterán

Annyira még nem foglalkoztam a lőszerrel még új tank, majd most :DDD Nem nagyon figyeltem mit javítok csak haladjon, na majd legközelebb :)

moto g72, Ninebot d28e

(#180078) Phobion


Phobion
őstag

Sziasztok!

Használt már valaki ilyet? Akár többet is lehet használni egyszerre?

[link]

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#180079) inferno88 válasza Phobion (#180078) üzenetére


inferno88
őstag

Ez mi a fenét adna?

Semper fi!

(#180080) Puculo


Puculo
aktív tag


Kezdek barátkozni a szupernehéz, iszonyúlassú vassal. A korábbi TD-s tapasztalatokkal ellentétben vele a legagresszívabban kell játszani, de legalább állja is a sarat. Távolra nálam elég pontatlan, a T28 ebben jobb volt. Remélem az E3 megéri majd az árát. Mostanában nem nagyon futok vele össze, szerencsére.. :P

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#180081) Phobion válasza inferno88 (#180079) üzenetére


Phobion
őstag

Szerintem 3000 HUF egyenleget. :F

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#180082) kchryss válasza Phobion (#180081) üzenetére


kchryss
addikt

De mi értelme van 3000 Ft-ért 3000 Ft-ot venni amit csak wot-ban használhatsz fel? :)

(#180083) Phobion válasza kchryss (#180082) üzenetére


Phobion
őstag

Pl. ha van egy olyan konzolos játékod (ps4, xbox) amivel már nem játszol, de a konzolvilág X összegért beveszi, akkor azt az összeget levásárolhatod náluk

és ezért érdekel, hogy ez tényleg működik és többet is lehet-e egyszerre használni

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#180084) wwenigma válasza kchryss (#180082) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ajándék.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#180085) Phobion válasza wwenigma (#180084) üzenetére


Phobion
őstag

vagy az is, pontosan

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#180086) kchryss válasza Phobion (#180083) üzenetére


kchryss
addikt

Szerintem csak xbox verzióhoz jó. Azzal játszol vagy a pc-s verzióval?

Vagy lehet mégsem. ezt találtam róla, ez lehet a feltöltőkártyás?
[How to redeem a World of Tanks prepaid card]

[ Szerkesztve ]

(#180087) Phobion válasza kchryss (#180086) üzenetére


Phobion
őstag

PC, bár oda írták, hogy PC

[ Szerkesztve ]

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#180088) kchryss válasza Phobion (#180087) üzenetére


kchryss
addikt

(#180089) Phobion válasza kchryss (#180088) üzenetére


Phobion
őstag

Köszönöm!

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#180090) egyedülülő válasza kchryss (#180088) üzenetére


egyedülülő
őstag

Kár, hogy ez is csak goldot ad. Nem lehet vele a giftshopban vásárolni. Kb nem ér semmit.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#180091) Viktoár válasza egyedülülő (#180090) üzenetére


Viktoár
addikt

Mint ahogy az egész játék. ;]

Üdv:Viktor

(#180092) kchryss válasza Viktoár (#180091) üzenetére


kchryss
addikt

Vagy mint az utóbbi hozzászólásaid.

(#180093) Viktoár válasza kchryss (#180092) üzenetére


Viktoár
addikt

Ne haragudj, már régen jártam erre. ;) Kiment a fejemből hogy csak dicsérni szabad a játékot. :R

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#180094) kchryss válasza Viktoár (#180093) üzenetére


kchryss
addikt

Ne haragudj, de annak mi értelme, hogy naponta beírod, hogy már nem érdekel és mennyire szar lett? Nagyon konstruktív vagy.
Majdnem 200 ezren mégis most is játszanak az eu szervereken a ruszki szerverekről meg nem is beszélve. Vannak még akik nem égtek ki. Ha meg kiégtél nem kell játszani.

[ Szerkesztve ]

(#180095) Viktoár válasza kchryss (#180094) üzenetére


Viktoár
addikt

Naponta? :C 4 hónapja nem is játszottam és nem is írtam a topikba. Most feltelepítettem és szomorúan vettem észre hogy semmilyen pozitív változás nem történt. :( Nyílván nem is fog történni, de te nem unod hogy a "pénzedért" folyamatosan ugyanazt a szart akarják lenyomni a torkodon? :F (klóntankok, bugok, stb..)

A sok event, jutalom meg bónusz miatt (csak hogy játsz) már elértéktelenedett az egész játék. 2 hét alatt kihúzol egy ágat, majd végre megvan a 10-es tank és szemebesülsz azzal ténnyel hogy kalap szar. Miért? Mert 2-3 hetente jönnek az új túltolt tankok amit vagy végig cumizol egy maraton keretében vagy fizetsz érte mint a katonatiszt. Pár évvel ezelőtt még mekkora királyság volt ha volt 1 Maus-od vagy akár több tizes tankod! :K Járt érte az elismerés és irigykedtek hogy de jó neked megvan 1-1 top tank. .Most mondj egy olyan tankot aminek van "értéke" ? Mindenféle homályos elmének ott figyel a 10-es tank mert nem tart semmiből kihúzni. Hála a sok "kedveskedésnek". :U

A 200.000 játékosból mennyi az aki érti és játsza is a játékot? :)) Most mondasz egy kis százalékot de a fennmaradó többség csak rontja a játékélményt.

Én meguntam ezt az egyhelyben toporgást a wg részéről és ha ez jelenti a kiégést akkor igen, kiégtem. ;)

Üdv:Viktor

(#180096) kchryss válasza Viktoár (#180095) üzenetére


kchryss
addikt

Hát mióta a pár hónap kihagyás után megjelentél olvasd vissza miket írtál. Kb mindegyik kommented arról szól, hogy mekkora fos ez a játék, csak nem tudom akkor miért játszol vele. Illetve miért jó neked az ha a játék iránti gyűlöletednek itt hangot adhatsz. Attól jobb lesz neked, hogy leírod hogy szar? Attól jobb lesz nekünk hogy, leírod hogy szar?

A játékosállomány minősége és mennyisége is csökkent, de koránt sem olyan nagy mértékben mint ahogy azt itt beállítod. Régebben is szinte ugyanennyi bot volt és akkor is sírt miattuk mindig valaki.
Teljesen érthető ha meguntad a játékot. Nagyon régen kezdted már, valószínűleg ugyanígy meguntad volna akkor is ha neked megfelelőbb irányban változott volna. Akik most kezdik azok ugyanúgy élvezik mint te amikor kezdted, pár év múlva majd ők is megunják, de ez az élet rendje. Aztán mindig jönnek helyettük újak és néha a régiek is visszanéznek valami oknál fogva, mint te.
Sok dolgot rosszul csinál a wg, sok mindent csinálhatna sokkal jobban, de azért vannak újítások folyamatosan amiknek egy része mindig pozitívan sül el. Csak az elmúlt egy évből például pár újítás ami nekem tetszett:
- olasz tankok teljesen újfajta töltőmechanizmussal
- hd pályák
- valós többmagos cpu támogatás, fps javulás
- rengeteg új pálya amik közül nekem például gleccser az egyik kedvenc pályám lett, de jó lett province is
- frontline játékmód
- második személyes küldetéssorozat új tankokért
- új meghívó rendszer, ezt például tudtad, hogy miután kihagytál pár hónapot ha valaki visszahív a játékba, mindketten kaphattatok volna jutalmat és egy csomó bónuszt?

Ezen kívül nekem a már nem újnak számító hagyományos események közül is sok minden bejön. Például én élveztem a legutóbbi rangsorolt szezont és nagyon élveztem a nagy klán kampányt is. Nyilván tudnék negatív dolgokról is listát készíteni, mert nekem sem tetszik sok minden, de én inkább arra szeretek fókuszálni, hogy nekem mi a jó. Illetve ami nagyon nem tetszett azokról nyilván írtam már korábban egyenként amikor aktuális volt.

(#180097) ooloo válasza kchryss (#180096) üzenetére


ooloo
őstag

Hasonlóan gondolom én is , egy dolgot kivéve ... Province egy elbaszott pálya .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#180098) kchryss válasza ooloo (#180097) üzenetére


kchryss
addikt

Új pályák:
- Gleccser: nagyon jó lett kinézetre és stratégiailag is, imádom
- Province: nekem tetszik mert szinte mindenhonnan lehet kereszttüzet adni és kapni így nagyon figyelni kell, kinézetre egyébként az egyik legszebb pálya lett, gyönyörű és hangulatos
- Studzianki: nem a kedvencem, de játszható
- Minsk: először nagyon utáltam, de kezdem megszeretni
- Empire's Border: na ennél a pályánál elbizonytalanodtam, hogy nem vették-e vissza a régi pályatervező részleget, mert ez valami eszméletlen agymenés lett. A csőpálya definíciójánál lehet mutogatni, ráadásul olyan nagy, hogy lassú tankkal ha rossz irányba indulsz el nem is találkozol senkivel.
- Ghost Town: alapvetően tetszik csak valami rejtélyes oknál fogva mindig a vesztes csapatban vagyok ezen a pályán :D

Régi pályák amit nagyon megváltoztak mióta hd-k lettek:
- Fishermans: sokkal jobb lett mint volt
- Erlenberg: teljesen átvariálták szinte új pályának tekinthető, nekem bejön
- Pilsen: nekem jobban bejön mint a régi, ezt is szeretem
- Highway: amikor először megláttam a tornádót a pálya mellett majdnem leesett az állam, nagyon jól néz ki. Azzal hogy átvariálták a bal felső sarkot és sok fedezéket raktak be sokkal játszhatóbb lett mint régen, de azért most sem a kedvencem ez a pálya.

Ezen kívül szinte minden patch-ben variálnak valamit egy csomó pályán. Látszik hogy folyamatosan próbálják kiegyensúlyozottabbá tenni őket(több kevesebb sikerrel) és a pályabugokat is szüntetik meg folyamatosan.
Amit sajnálok és ezt skill4ltu is mindig elmondja, hogy mines encounter módot bent hagyták mikor a játékosok nagy része emiatt a pálya miatt kapcsolja ki az encounter módot, míg sandriver encounter-t kivették pedig azt a többség szerette

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.