Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#179051) peterson79 válasza Kelvin (#179050) üzenetére


peterson79
őstag

Biztos van akit ez motivál, de speciel engem nem ez vesz rá, hogy vegyek prémium járművet, az tuti.

Egyébként ez is olyan, mint bármely más termék a világon. Vagy lenyeled a velejáró békát vagy..nem?

(#179052) Bobyjack válasza Kelvin (#179050) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Azért maradt pár használtható sima tank is a játékban Frontline-ra. Az 53TP nekem teljesen jól adta tegnap.

Szerintem a korábban említett T44-en felül, a sima Cearnarvon, T32, BC-12, Lynx, Centurion I, IS-3, 50 100, Charioteer, Jagdpanther II, Su-101, UDES mindegyike simán használható ebben a módban.

Egyébként én jelentősen kevesebb prémium lövöldözést tapasztaltam az ellenfélnél randomhoz képest, tehát megkötöttségekkel, de pár szuper heavy is használhatóbb mint normál esetben. Bár a mozgékonyság hiányában a valós használhatóság korlátozott.

[ Szerkesztve ]

(#179053) lacibacsi válasza Kelvin (#179050) üzenetére


lacibacsi
addikt

A Frontline-t két dologra lehet "használni". Az egyik a kredit farmolás, amire egyértelműen a prémium tankok valók. A másik pedig a tank húzás. Nos, engem ez utóbbi érint. Most lehet menni a "nemszeretem" tankokkal. Lehet, hogy nem leszek csak százados egy csatában, de még így is több XP jön be, mint egy random csatában jönne. Így aztán szépen lassan csöpög az XP. Tavaly is kihúztam három tankot ebben a módban és most is vannak jelöltjeim, akiket mindenképpen szeretnék itt kimaxolni.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#179054) dvids


dvids
aktív tag

Mi a helyzet frontline-ban az FPS-sel? Tavaly volt olyan problémám, hogy amikor az utolsó 2-3 szektorba szorult vissza a csata, akkor gyakran nagyon lezuhant az fps. Optimalizálták egy kicsit, vagy ugyanolyan?

(#179055) Jokerdapro válasza dvids (#179054) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Jobb az fps mint randomban. ;]

Amúgy egy gondolat az elöttem elhangzottakhoz:
Az ugráló célkereszt randomban is jelen van.(pl overlord pálya) A szűkülős dolgot én nem tapasztaltam 4 óra game alatt. Kredit szerzésre és ingyen prémtankért szontén megéri nyomni.(4,5milla 4óra alatt ;] )
És sajnos itt is rengeteg a fogalmatlan hülye, pont úgy mint randomban. :DDD (nagy számok törvénye)
Ahogy olvasgattam fb-n is volt olyan akinek nem tetszett, de ez sajna ilyen nem lehet mindenkinek megfelelni.(tipikus károgó mentalitás, ha nincs 100% wr akkor kapja be a wg és hasonlók...)

[ Szerkesztve ]

(#179056) Kelvin válasza lacibacsi (#179053) üzenetére


Kelvin
őstag

Én nem igazán látom mi ebben a hatalmas xp farmolás egy kb 30 perces csatáért. (mondjuk kredit sem jött rendesen) mindez halál nélkül egy su130-al.

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#179057) Jokerdapro válasza Kelvin (#179056) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Hasonló körre credit boost +prém fiók ~250k nettó. És a harminc perces csaták is inkább 20-25. ;) :K
Szerk: ahogy észre vettem a bázis védés-foglalás megdobja a dolgokat. (Műszaki segítséget érdemes feltupírozni maxra az elején. ;) )

[ Szerkesztve ]

(#179058) jano_77 válasza Kelvin (#179056) üzenetére


jano_77
nagyúr

Egy random vesztes csatában mikor kaptál utoljára 1200+ XP-t? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#179059) lacibacsi válasza Kelvin (#179056) üzenetére


lacibacsi
addikt

Így valóban nem tűnik soknak, de ahogy Jokerdapro kolléga mondja: elég egy jó védés, vagy egy foglalás és máris olyan bónuszt kapsz, amivel vesztes csatában is jól jársz.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#179060) Kelvin válasza lacibacsi (#179059) üzenetére


Kelvin
őstag

Igen, foglalás védés valószínűleg megdobja rendesen. Legközelebb megpróbálom, hogyan lehet többet kihozni belőle. Amúgy a játékmód tetszik, random nem is lesz a héten. :D

jano_77: Egy random vesztes csata nem fél órás, és valószínűleg ha valaki tankot húz akkor az nem prémium tank. (mert én végig a su-130pm-el mentem és az ugye prémium jármű, ami szorzót kap az xp-re)

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#179061) jimmy74


jimmy74
őstag

Ez a m41gf gyilkos azzal a HE lövedékèvel frontline-ba.
Főleg hogy sok a papír tank meg hát oldalról mindegy...
Olyan szépen adja a 300 feletti sebzèseket és még gyorsan is tölt és még gyors is.

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

(#179062) vJokka válasza Kelvin (#179056) üzenetére


vJokka
aktív tag

25 és 23 perces csata:

Elc even 90 és Lt-432 párossal, prém accal, boosterek nélkül.

Minél magasabb rang a cél, arra sok extra XP-t ad, itt kb. 5k volt a bónusz.

[ Szerkesztve ]

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#179063) galervin93


galervin93
őstag

Első Frontline csatámban vereség mellett és 3-4 percnyi afk játékkal (csomagátvétel :D ) is csak alig maradtam le a tábornok rangról, ráadásul eléggé megkoptak az emlékeim a mapról, így többet is haltam a kelleténél. Jó lesz ez, sok a szobanövény, de legalább van idő faragni őket, úgy sejtem nem lesz nehéz jó szintet elérni egy csatában.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#179064) Stigma.HC válasza Kelvin (#179060) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Miért ne lehetne tankot húzni itt rendesen? :D Panterára minden erőlködés nélkül már össze szedtem 50k xp-t.
Hülyére lehet itt fejleszteni a nyolcas tankokat ha okosan játszik az ember.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#179065) Jokerdapro válasza Stigma.HC (#179064) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Azért mikor Zozyk kolléga behozta az amx 65t és az emilt én elmorzsoltam egy néma könnycseppet. Aztán ő is, némi rage kíséretében. ;] Tanulság? A szar tank frontlineban is szar tank marad. :DDD

(#179066) kchryss válasza Kelvin (#179056) üzenetére


kchryss
addikt

A rang a lényeg. Ezeket a szorzókat kapod xp-re elért rang alapján:
Őrmester (Sergeant) +10%
Hadnagy (Lieutenant) +25%
Százados (Captain) +50%
Őrnagy (Major) +100%
Tábornok (General) + 200%

Te százados rangot értél el, ennél a rangnál úgy figyeltem meg hogy kb annyi xp jön időarányosan ha több tankkal mész mint randomban. Az őrnagy már sokkal jobban hoz időarányosan mint a random, a tábornoknál meg ömlik az xp.

Én úgy vagyok vele mint lacibácsi. Most tankok húzására használom azt a játékmódot. Olyan tankokat húzok amikkel nem szeretek randomban játszani, mert vagy gyengék vagy én vagyok béna hozzájuk. Mivel nem megy velük jól a játék így tábornok rang közelébe még nem kerültem, de még ezzel a gyenge játékkal is a százados rang mindig meglett. Egy átlagos százados rangú csatában megyek 3 tankkal abból az egyikre kapok 2000xp-t, másikra 1000-et, harmadikra 500-at attól függően melyikkel mennyit tudtam játszani. Mindezt 25 perc játék alatt. Ez olyan mint ha randomban mentem volna 3-4 kört kb az is ennyi idő lenne viszont itt sokkal kevesebb az idegeskedés, nem tudok nullázni és közel 0 agyhasználattal játszom eddig. Ha kicsit jobban odafigyelek és betanulom újra a jó pozíciókat akkor az őrnagy rang is simán fog jönni, ott meg már masszívan kapom az xp-t.

Ahogy Jokerdapro írta a "műszaki segítség" nagyon jól jön, érdemes azt feltolni az elején 5.ösre. Ha meghalsz akkor van egy kis idő kiválasztani hogy hol éledj újra, itt támadásnál ha van olyan bázis aminél látod hogy túlerőben lesztek ha odamész és nemsokára be tudtok foglalni akkor oda kell menni gyors tankkal és minél gyorsabban beugrani a bázisra, 5-ös műszakival jó gyorsan be lehet húzni és nagyot ugrik a rangod. Védekezésnél ugyanez csak resetelni kell.

(#179067) Kelvin válasza kchryss (#179066) üzenetére


Kelvin
őstag

Én is utánaolvastam már, azonban hasznos volt a hozzászólásod, köszönöm! Szerintem sokak számára hiánypótló, jól összefoglaltad. Most én is bevittem pár csata erejéig már rég elengedett 8-as tankjaimat, pl.: Tigris 2...ahogy fölöttem is írták ami sz*r az sz*r.

vJokka: Az szép eredmény ügyi-bogyó vagy, ezt lenne jó látnom egy tigris 2 menetelés után. Örülnék mint majom a banánnak :DDD

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#179068) Stigma.HC válasza Jokerdapro (#179065) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Szar tank az szar tank ez nem vitás. Emilt következő részben akarom majd húzni, DE nekem nem mindegy hogy a szar tankommal 8-as tankokkal nézek szembe vagy 10-es. ;]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#179069) kchryss válasza zola96 (#179008) üzenetére


kchryss
addikt

Most hogy aludtam rá egyet eszembe jutott, hogy a frontline exkluzív lehet nem azt jelenti, hogy csak frontline-ban használható hanem hogy csak ott szerezhető meg. Olvasgatva a külföldi fórumokat ez a valószínűbb. Vagyis az Emil 1951 szerintem egy hagyományos prém tank amit mindenhol lehet majd használni így randomban is, hozzájutni viszont csak a frontline-ban lehet. Nem lesz vásárolható a shopban (legalábbis addig nem amíg rá nem szorulnak hogy bedobják egy karácsonyi ajánlatba ;] ).

(#179068) @Stigma.HC:
Az Emil I szerintem kifejezetten jó tank ide. Nekem adta vele tegnap. Én a 8-as francia táras td-vel szenvedek.

[ Szerkesztve ]

(#179070) Stigma.HC válasza kchryss (#179069) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Amikor rohanok a sebzés után miután meg van a rang. Előfordul egy-egy ilyen eset :DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#179071) notika77 válasza peterson79 (#179045) üzenetére


notika77
senior tag

Csak nem mindegy, hogy 15-ből kell 3-4 vagy elég 30-ból :)

ui.: egyébként nem tudom igaz-e, de úgy hallottam, hogy randomban a védő-támadó módot a gondolkodó emberek kikapcsolják :)

[ Szerkesztve ]

(#179072) peterson79 válasza Kelvin (#179067) üzenetére


peterson79
őstag

Nem azért, de már kétszer lett leírva, hogy ha bázisnál ténykedsz akkor sokkal több XP-t kapsz...

(#179073) peterson79


peterson79
őstag

Egyébként új rekord: C és F pontokat nem sikerült befoglalni, de a csapatomnak volt annyi esze, hogy először középen aztán a bal szárnyon is üssön akkora léket, hogy a vége előtt 1 mp-el lőjük ki az utolsó tornyot..ergo győztünk :)

izzadtam, mint a kutya, de megcsináltuk :)

Update: ma sokkal kevesebben állnak már sorba, kb 50-en most...

[ Szerkesztve ]

(#179074) Kelvin válasza peterson79 (#179072) üzenetére


Kelvin
őstag

Úgy látszik Te olyan tökéletes vagy, hogy még semmi nem kerülte el a figyelmedet. Ja.... talán mégsem, ha ilyen építő jellegű hsz-t írsz.

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#179075) peterson79 válasza Kelvin (#179074) üzenetére


peterson79
őstag

Már délelőtt akartam írni, mert már akkor sem láttad, de hagytam időt...

(#179076) 3


3
senior tag

Chatban hatálya alatt kaptam chatbant. :B

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#179077) h1mpi válasza 3 (#179076) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ügyes vagy

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#179078) jano_77


jano_77
nagyúr

Sziasztok. Volna egy problémám és azért itt teszem fel, mert hátha volt már ilyen valakinek itt is.
Szal ugye újra építettem a gépemet, majd minden elindult szépen, kivéve a TS-t, amit nem tudok életre bírni sehogyan sem. Maga a TS elindul, de se hangom, se nem hallok senkit!? Játéknak és pl youtube-nak tökéletes a hangja. Mi lehet a problem szerintetek? TS-t is újra raktam, de nem segített - ellenben elveszítettem a beállított szobáimat. :O :W

EU1: nyomok a Csata gombra Frontline módban, erre kidob egy ilyen üzenetet ez a fos:
Túl sokan vannak a sorban, próbálkozz később! WTF?!?!? :W :o

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#179079) h1mpi válasza jano_77 (#179078) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nyomd meg 4-5X és be fog engedni

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#179080) Pug válasza jano_77 (#179078) üzenetére


Pug
veterán

KB 2000-en vannak a sorban, azért.... :U

(#179081) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Óriási bug van a frontline-ba, van egy zóna ahonnan mindenki elmegy másikba, én meghalok és nem enged máshova vissza csak oda ahol 10x több az nmy meghalok azonnal, majd 3 perc várás... idióta dolog ez így... nyomtam is neki egy alt+f4-et :U

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#179082) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

És most döntöttem el, hogy nem kell nekem az a kilences tank :DDD
Nem lesz annyi időm , hogy mindig sikerüljön végig zongorázni a szinteken, sőt ahogy nézem az időpontokat, lesz pár olyan hónap amikor egyáltalán nem lesz időm gép előtt lenni. Marad csak a tankhúzás, belevetem majd magam akkor az Emilbe. Randomban azt nem vagyok hajlandó húzni ;]

su-130pm - ennek az ágyúja nem igazán akar normálisan működni nekem. Ennyit mellé lövöldözni egy tankkal nem szoktam mint ezzel.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#179083) joergie válasza vJokka (#179062) üzenetére


joergie
őstag

Sajnos a játékmód játszhatatlan lassú tankkal, mert csomó időbe telik, és ha pozícióba kerülsz, mindenki tölti a goldot(mert megéri), és pikpakk választhatsz új tankot.
Kedvencem az volt, amikor egy elc even A-n rohangálva olyan zavart okozott, hogy 10 percig nem tudtuk befoglalni.
Vagy C és F megvan(de csak az) , és 2 light kiszedi a védők mögül az 1es és 2es ágyút :D

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#179084) h1mpi válasza joergie (#179083) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én most 13. szinten vagyok, de még egyetlen gold ammot se lőttem. Teljesen felesleges. 90%-ban oldalról lövöm az nmyt.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#179085) kukulec


kukulec
őstag

m2 light vagy t2 light az erősebb maxon?

Luxman L-507ux II, Primare i22, Yamaha A-S801 // Pro-Ject Dac Box S2, SMSL SU-9 PRO // Elac Vela 408, Elac FS 147, Q Acoustics 3030i

(#179086) PitLee


PitLee
őstag

Melyik hasznosabb egy TD-n
1. Célmegjelölő - 2mp-vel tovább mutat
vagy a
2. Mesterlövész - megnöveli az esélyét a modul és legénység sebzésnek

(#179087) Gyuri27 válasza PitLee (#179086) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ha spotolni akarsz td-vel akkor az előbbi.
Ha nem he-t lősz vele akkor az utóbbi.

Amd - Radeon - Ryzen

(#179088) kchryss válasza kukulec (#179085) üzenetére


kchryss
addikt

T2 light. Hívják mini batchat-nek is. Fun kis prém tank.

(#179089) vJokka válasza Kelvin (#179067) üzenetére


vJokka
aktív tag

Azt elhiszem, hogy a KT nem lehet nagy öröm frontline-ban.

+ (#179083) joergie: Én ezért favorizálom a lightokat (meg amúgy is a kedvenc tankosztályom), nagyon jól ki lehet velük használni a területet felderítésre és sebzésre is, plusz három tartalékot is lehet vinni, amik használatáért szintén jól jön az extra XP.

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#179090) PitLee válasza Gyuri27 (#179087) üzenetére


PitLee
őstag

Köszi

(#179091) jano_77


jano_77
nagyúr

Ooops....kicsit eltévedtem :B ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#179092) PitLee válasza jano_77 (#179091) üzenetére


PitLee
őstag

Ez a "Tetőre raktad a gépet" új értelmezése :DDD

(#179093) ollie


ollie
MODERÁTOR

(#179094) kchryss válasza ollie (#179093) üzenetére


kchryss
addikt

Durva! Az a kolobanov a végén 200 IQ play. :C :DD

(#179095) kchryss


kchryss
addikt

Nem tudom mennyire kacsa, minden esetre belinkelem érdekességképpen: WoT 2019 kiszivárgott dátumok

(#179096) Eugene Roe


Eugene Roe
őstag

3 napja nem tudok belépni frontline-ba 20:00 körül, mert túl sok a player :) fasza játékmód...

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#179098) palfitom válasza ollie (#179093) üzenetére


palfitom
félisten

Ez nagyon kemény!

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#179099) peterson79 válasza joergie (#179083) üzenetére


peterson79
őstag

Az nagyon szép, az ilyen tetszik nekem is. Ahogy korábban C volt a legszarabb pont támadásnál ez most sem változott, de ha a másik két pont közül valamelyik átszakad és a light-ok beslisszolnak, na az mindent visz:)
Érdekes, hogy Nálad pont az az oldal ment át.

[ Szerkesztve ]

(#179100) peterson79 válasza Eugene Roe (#179096) üzenetére


peterson79
őstag

Ha azt a hibaüzenetet nyomja az arcodba, akkor csak kattingass bőszen, előbb-utóbb be fog engedni.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.