Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#180251) peterson79 válasza Kelvin (#180242) üzenetére


peterson79
őstag

Valamit félreérthettél. Szó sincs róla, hogy most már csak Neked kedvező feltételekkel mész a csatákba, szép is volna, de azért a biliből vegyük ki a kezünket....
Így is jó lesz, ha folyamatosan tanuló algoritmust építenek be és azzal több lesz a top tiered, de azért ne essünk át a ló másik oldalára. Ha egy kicsit belegondolsz valakinek kellett low tierben is lenni, hogy te fent lehess..na most kicsit te vagy lent, így igazságos, bármennyire is fáj :)

(#180252) joergie


joergie
őstag

Frontline-ban megtaláltuk egymást támadásban az egyik csapattárs artyval, és folyamat ment az inspiráció oda vissza. ha valakire ráálltunk annak vége volt kb. brutál.

Én is most vettem meg a maus-t. ugyanez a szitu. 3adiknak egyelőre javítókit van, sajnálom rá a repeszpáncélt, de a type5ök miatt muszáj lesz :(

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#180253) kchryss válasza egyedülülő (#180247) üzenetére


kchryss
addikt

Töltésgyorsító és stabilizátor alap. Melléjük vagy venti vagy repeszpáncél vagy optika játékstílustól függően.

(#180254) egyedülülő


egyedülülő
őstag

Köszönöm a válaszokat! :R

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#180255) dokee78 válasza Kelvin (#180245) üzenetére


dokee78
félisten

De.

(#180256) Calibos válasza joergie (#180252) üzenetére


Calibos
addikt

Gratulálok..
Milyen artyval toltad?

[ Szerkesztve ]

(#180257) joergie válasza Calibos (#180256) üzenetére


joergie
őstag

Lorraine. Sajnos ilyen alacsony fps-el ekkora mapon nem tudok élvezhető minőségben, de főleg nem tudok hatékony lenni rendes tankkal.
mással nem is érdemes, csak a franciával. alkalmanként túl gyorsan változik a front helye, és ehhez kell a sebessség.

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#180258) dvids válasza joergie (#180257) üzenetére


dvids
aktív tag

Az amcsi SPG nagyságrendekkel jobb frontlinera. Ugyan valamivel lassabb, de a sebessége annak is megvan és megfelelő időzítéssel nem kapnak el. Viszont nagyobbat sebez, nagyobb a splash (ami védekezésnél pl jól jön, gyorsan ugrik a rank) és pontosabb is.

(#180259) joergie válasza dvids (#180258) üzenetére


joergie
őstag

Szerintem meg pont hogy a gyakoribb lövés a jó. Én elvagyok ezzel. azért ezzel csinálom, mert ezt az egyet hagytam meg a tier8 artyk közül. m4043-at nem szerettem. papíron tényleg az a legjobb, de nekem túl pontatlan. fv207 volt a kedvencem(mint célszerszám), de az meg lassú.
Elég jó vagyok artyval, mondhatnám specialitásnak, szóval nekem nem kell megmondani melyik mire mennyire jó. esetleg a többieket érdekelheti.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#180260) sanya53


sanya53
aktív tag

Ez a Leo egy rakat fos, teljesen mindegy mit csinálok döglök vele halomra.
TD nek használjam? Mert ezzel előre menni halál. Ha középre megyek az is halál.

(#180261) balintka válasza sanya53 (#180260) üzenetére


balintka
addikt

Én az Strv 74-el is ezt érzem már. Sztem nincs ezekhez semmilyen jó módszer.

(#180262) sanya53 válasza balintka (#180261) üzenetére


sanya53
aktív tag

Az Strv 74 egy nagyon jó járgány meg is tartottam, de ez a Leo istenverése.
Csak azért erőltetem mert jönnek az új svéd csodák és gondoltam XP gyűjtök a 8-as medhez, de nagyon keserves.

(#180263) zodo válasza sanya53 (#180260) üzenetére


zodo
nagyúr

Elől tuti halál, én látótáv széléről támogattam és lehetőséghez mérten támadtam ha maradt elég életerő.
Elején nekem sem jött be de 74 csata 56,76% wr és 927 avg dmg lett a vége mikor átmentem az Emil-re.

(#180264) sanya53 válasza zodo (#180263) üzenetére


sanya53
aktív tag

Már nem megyek előre vele.Én is hátul maradok, átlag sebzésem 1152. Tudom, hogy nem nagy valami, de nem vagyok pró.

(#180265) csapee válasza egyedülülő (#180247) üzenetére


csapee
senior tag

Aszpirin, Kodein

Csapee

(#180266) ooloo válasza csapee (#180265) üzenetére


ooloo
őstag

:C :C :C :C :C

Vicces , de igaz .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#180267) Kelvin válasza peterson79 (#180251) üzenetére


Kelvin
őstag

(#180250) wwenigma: Elolvastam és a videót is megnéztem, tudom mi a cél. Még az ábrából is le lehetne szűrni ha valaki lusta, én nem vagyok...

peterson79: Nem igazán értem miről beszélsz, egy kedvezőbb +/- 1 MM -el is lehetsz alul és felül. Nem muszáj tier 10 ben szinte hasztalannak lenned tier 8-as ként non-stop.

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#180268) peterson79 válasza Kelvin (#180267) üzenetére


peterson79
őstag

Úgy látom még mindig nem érted az MM működését, de ha ez nem zavar, akkor végül is csak fecsegünk. További jó játékot.

(#180269) wwenigma válasza sanya53 (#180260) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nagy ágyu es azzal odaverni, nem kell sajnalni az aranyat sem. A tobbiekkel menj és ne yolozz sokat.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#180270) Kelvin válasza peterson79 (#180268) üzenetére


Kelvin
őstag

Rosszul látod "mester", de kérlek taníts és világosíts fel az MM működésével kapcsolatban. Te amúgy értelmezed is amit írtam, vagy csak beböfögsz valamit és akkor az úgy is van?

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#180271) kchryss


kchryss
addikt

5-ös ELC-nél nagyon vissza vannak esve az elvárt értékek. Mentem egy kört és 95%-ról 100%-ra ugrottam vele és azóta is tartom a 100%-ot. :D

(#180272) peterson79 válasza Kelvin (#180270) üzenetére


peterson79
őstag

csak böfögtem, csáó.

[ Szerkesztve ]

(#180273) peterson79 válasza kchryss (#180271) üzenetére


peterson79
őstag

Most tartok a T25 AT-nál és ott se nagyok az elvárások, bár mire odaérek a végére, lehet pofára esek :)

(#180274) Kelvin válasza peterson79 (#180272) üzenetére


Kelvin
őstag

Igen böfögsz, mivel nem adsz érdemben választ. Ellenben leereszkedően, lenézően válaszolsz. Ami elég bicskanyitogató főleg, ha a wot-os tapasztalatodat is figyelembe veszem.

Te: "Úgy látom még mindig nem érted az MM működését, de ha ez nem zavar, akkor végül is csak fecsegünk. További jó játékot."

Elnézést kérek a többiektől a nem ide való kommentért de kijött..

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#180275) BÁ Nutrition válasza Kelvin (#180242) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

gondolom kiprobaltak, lattak h ez jo es kivettek inkabb :)

amugy ehhez sokkal jobban bele kene latni a lapokba h meglehessen itelni mi lenne korrekt.
felulrol(tier) valszeg tulreprezentalt a varakozo tanklista, ezen azzal lehetne segiteni ha lenne valami "vonzo" alternativ jatekmod ami elviszi a randomrol a terhet, vagy a +/-1mm vagy akar a csak sajat tier mm johet szoba. de ekkor majd meg azert menne a siras h a defender stb tul op. most igazabol h a 9es tankok zome is siman nyakonveri nincs igazan nagy hatasa, plane egy atlagjatekos kezeben. hatosokat ugyis alig lat ugye

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#180276) ooloo válasza BÁ Nutrition (#180275) üzenetére


ooloo
őstag

Karácsonykor pottyant egy a ládákból ( Defender ) .... igaz amit írsz . Szinte kivétel nélkül X-es tier ben játszik . És igen .... szinte mindenki nyakon veri . És igen .... egy átlagos játékos kezében - mint én - egy rakás ócskavas . A jó játékosok kezében még mindig egy fenevad . Igaz ,a jó játékosok egy seprű nyelével is lehozzák a mérkőzést ... :DDD

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#180277) ooloo


ooloo
őstag

Tegnap kölcsönbe kaptam 10 csata erejéig a Mauerbrecher-t .... nem vagyok elragadtatva . A bicaj első kerekét is elbugázták a tezsvírek . A páncélzat java részével egyetemben .... :DDD

A svéd új ág honnan lesz elágaztatva ?

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#180278) Ebit válasza ooloo (#180277) üzenetére


Ebit
addikt

A svéd új ág honnan lesz elágaztatva ?

Az előzetes hírek+ teszt szerver alapján a Leo-ból /100 ezer XP/

(#180279) BÁ Nutrition válasza Ebit (#180278) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

sorry

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#180280) ooloo válasza Ebit (#180278) üzenetére


ooloo
őstag

Köszönöm ! :R

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#180281) BÁ Nutrition válasza ooloo (#180277) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

en is kaptam mar egy ideje, idokorlatos? mert nem nagyon er egy kalap xrt se amugy, valszeg lepereg lejatsztt csata nelkul ha az

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#180282) ooloo válasza BÁ Nutrition (#180281) üzenetére


ooloo
őstag

Nem időkorlátos , hanem 10db csatára adták . Úgy ahogyan írod ...... egy kalap xart sem ér , ha folyton X es tierbe dobják . Ez igaz majdnem minden tankra , ami a frontvonalon hivatott harcolni . Kivételt képeznek a tankvadászok . Azokkal elvan az ember két szinttel feljebb is . Szerintem .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#180283) popey37


popey37
addikt

azt mondjátokmeg, hogy miért lehet átmenni egyik zónából a másikba? minden csatámban max 3-4 tank véd vagy támad, mert a többi idiota retardált átmegy a másik zónába.
4 meccsemben nem jutottam tovább közlegénynél, mert induláskor az ellen vonalon álló tankjai simán kiszedtek folyamatosan

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#180284) jano_77 válasza popey37 (#180283) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én csak azt nem értem, hogy a sok retardált majom itt is kikapcsolt minimappal tolja!? Mert nem veszik észre, hogy mondjuk az egyik zóna, amit kicseszett túlerővel védenek, ott nincs is enemy, viszont a szomszédban meg nem látni mást csak vöröset és arra nem képesek, hogy átmenjenek besegíteni!? A lényeg számukra, hogy azt a bázist megvédik az 1-2 ellenel szemben, míg a másik 2 zónában már a lövegeket is kilövik. :W :o :O

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#180285) Chris0321


Chris0321
addikt

Szevasztok.
Egy hosszabb kihagyás után újra beléptem a játékba és a karácsonykor összehozott 4 női legénységi taggal kapcsolatban kaptam egy üzenetet, hogy el lesznek távolítva ha nem toborzom be őket valahova. Eddig úgy tudtam, hogy nincs határidő mikor használom el őket, ugyan úgy mint a beaktivált tank kedvezményre.

(#180286) ollie válasza Chris0321 (#180285) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem is lesznek eltávolítva, ha el lennének, akkor látnál ott egy dátumot, hogy pontosan mikor távolítanák el.

***

(#180287) Chris0321 válasza ollie (#180286) üzenetére


Chris0321
addikt

Ok, köszönöm a gyors választ. Még kell szereznem 125.000 xp-t, hogy fel tudjam őket használni ami elég sokáig fog tartani mert nem nagyon hajtok és nem akartam másik tankba rakni őket, hogy újra át kelljen képezni.

(#180288) popey37


popey37
addikt

van egy 30%-os kuponom, de nem tudom felhasználni, probáltam már mindenen, de nem számolja be.
van valakinek valami ötlete erre?

Enjoy an exclusive 30% discount on a selection of World of Tanks offers!

és sehova sem engedi.

közben megfejtettem: nem használható: gold, speciális ajánlat, prémiumfiók, időlimites ajánlat, discount ajánlat vásárlásárhoz.
de akkor mire használható? okos ez a WG.
lényegében semmihez nem tudom felhasználni.

[ Szerkesztve ]

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#180289) h1mpi válasza popey37 (#180288) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Tudsz venni pl. egy Löwe-t vagy bármiylen alap tankot.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#180290) ooloo válasza popey37 (#180288) üzenetére


ooloo
őstag

Így megy ez ... Üdvözöllek a Föld nevű bolygón . :DDD

Pár hét leforgása alatt kaptam vagy 4 db 20%-30% os kupont . Kenjék a hajukra .

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#180291) Dr.Én válasza ooloo (#180290) üzenetére


Dr.Én
veterán

nekem is hetente dobálják.....
de nagyon nem kell semmi sem.... :U
minden hónapban van free XP váltás akciósan.....van hozzá ~28000 arany még...több mint egy év prém....
pénzt tőlem jó ideig nem látnak.....
na jó, akkor ha a az RNG-t visszább állítják és még sok egyéb finomságot :DDD ja az nem lesz ;]

WOT: kissio

(#180292) Puculo


Puculo
aktív tag

Ma csak a Szent Patrik napi ' TÖKÖM TELE TOKEN ' jött össze.. :O Ahhoz viszont nem kell ünnep, csak egy átlagos hétvége. :W


" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#180293) popey37 válasza h1mpi (#180289) üzenetére


popey37
addikt

garázsban van a löwe, de különben minden tank akciós, tehát nem érvényes a kupon, és 4 óra mulva lejár. ez a nesze semmi fogd meg jól effekt.

9 prém nyolcas van a garázsban,nem kell tizedik.

vettem volna goldot de igy éhen marad a wg mert nem költök. ennyi, a kupon meg ugyis jön másik, már eluszott igy vagy 100 kuponom, egyel több vagy kevesebb nem számít.

[ Szerkesztve ]

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#180294) Warton


Warton
őstag

Valamit változtattak a wn8 színezésén? Csak mert világos kék lettem zöldből 1723 overallal.

(#180295) Silverr válasza popey37 (#180293) üzenetére


Silverr
aktív tag

A Löve nem akciós, kapsz érte aranyat.

(#180296) ooloo válasza Dr.Én (#180291) üzenetére


ooloo
őstag

Nekem is maradt a Karácsonyi dobozolásból még 30.000 arany .... max akkor költök , ha behoznak a Német vonalra táras vagy kerekes járművet .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#180297) popey37 válasza Warton (#180294) üzenetére


popey37
addikt

1600-tól kékülsz a wn8 szerint

http://www.wotinfo.net/en/wn8scale

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#180298) MaximPeti válasza Warton (#180294) üzenetére


MaximPeti
csendes tag

Gondolom olyan configot tettél fel, amiben így van beállítva. A hivatalos színezés az xvm oldalán található és naponta frissítik: [link]

ex hwsw nick: Max Payne | reg: 2002

(#180299) popey37


popey37
addikt

ilyet sem láttam még: kijárási tilalom van a frontvonal módban. kész röhely
2 óráig nem megy

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#180300) Warton válasza MaximPeti (#180298) üzenetére


Warton
őstag

Noobmeteren nézem magam, nem tettem be semmit. Most jó pár hete nem néztem statot, mondjuk nem is nagyon játszottam, az utolsó tudásom az volt, hogy 1640-en valami a wn8-am és emlékeim szerint az zöld volt. :DD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.