Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#180401) peterson79 válasza Sixkiller6 (#180396) üzenetére


peterson79
őstag

Ha jól tudom 1.4.1-el jönnek és holnap hajnalban lesz a leállás.

LINK..sajnos angol

Nem azért a két forintért, de weboldalt tudnak csinálni. Nekem legalábbis tetszik ez a "folyamatosan" töltéses megoldás vagy hogy mondjam, ahogy görgeted lefelé úgy adja be az új elemeket, jóféle :)

[ Szerkesztve ]

(#180402) ooloo


ooloo
őstag

Az arty nem alkalmas a statisztika húzására ? Néha megesik , hogy igen ! ;]


Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#180403) jr1994 válasza kchryss (#180377) üzenetére


jr1994
addikt

& vJokka, köszi a válaszokat!

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#180404) h1mpi válasza ooloo (#180402) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Alkalmas csak jobban ki vagy szolgáltatva a mapnak, mint egy másik tankban. Aki ügyes az egy nyílt mapon is összelő 3K-t egy HT-vel, de városi mapon örülök ha 2K megvan artyval

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#180405) e-newsee válasza ollie (#180397) üzenetére


e-newsee
addikt

Én is cseréltem már alaplapot egy laptopban, nekem sem kellett semmi extra, de nem ismerjük az ő szoftverkörnyezetét. Az sem biztos, hogy Win10-zel nyomja. Elég gyanús, hogy pont azóta nem indul rendesen. Én először egy consistency check-kel (vagy mivel) próbálkoznék a launcherből, aztán egy újratelepítéssel.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#180406) Thrawn


Thrawn
félisten

Blueprint begyűjtve:

Aztán megláttam, hogy kell belőle 8x10 sima meg még 8x3 ami speckó francia blueprint :DDD

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#180407) Jokerdapro válasza mcwolf79 (#180382) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Jancsikának elfogyott a prém előfizu, de nem bánkódik. Jancsika okos van neki 13k gold és nyugodt. A kredit sem zavarja mert van neki 6milla, és ezen felül elköltött 30at. Jancsika nem szól apunak, mert nem hülye hogy csörcsi 7el játszon stock állapotba, jancsika okos. A kettes gombot is ugyan annyiszor használja mint előtte.
Ez egy valós jancsika története volt. :DDD ;]

E newsee: hozom a kést ,villát, kanalat, poharat. Eszem iszom szavaid a konteo tézissel kapcsolatban. Sosem volt olyan, hogy a miért kérdésre bárki tudott volna válaszolni.(mert ugye egyszerübb hipotézist gyártani mint gondolkodni :U ) Max respect! :)

[ Szerkesztve ]

(#180408) Kelvin válasza Thrawn (#180406) üzenetére


Kelvin
őstag

Én nagyon remélem, hogy tényleg teljesítmény függő lesz a jutalmazás nagysága, ahogy azt beharangozták, valamint valamilyen kritérium sem ártana. Pl. legyél benne az első tízben, ezzel talán nem farmolnák bot-ként annyian.

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#180409) inferno88 válasza Kelvin (#180408) üzenetére


inferno88
őstag

Reggel talán 6-7 csatát mentem. Nem sikerült különösen jól, de bejött talán kettő ilyen tervrajz, nem hiszem, hogy nagyon ritkák lesznek. Járt hozzájuk néhány bonddal vásárolható fogyócikk is + credit.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#180410) Thrawn válasza Kelvin (#180408) üzenetére


Thrawn
félisten

A jutalmazás nagysága nem teljesítményfüggő. Ha jól nyomod akkor kapsz blueprintet, ha nem akkor nem. A legjobb 10-ben lenni szerintem kevés. Az, hogy mit kapsz az elég randomnak tűnik, most pl Pz IV H-val Object 705 és Centurion 7/1 tervrajzokat kaptam.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#180411) Chris0321 válasza Thrawn (#180410) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem úgy volt, hogy vagy univerzálist kaphatsz vagy olyat amit a következő tankhot használhatsz fel?

(#180412) Thrawn válasza Chris0321 (#180411) üzenetére


Thrawn
félisten

Következő tankhoz? Ilyet nem olvastam sehol.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#180413) Chris0321 válasza Thrawn (#180412) üzenetére


Chris0321
addikt

A wotinfo-s cikket olvastam és úgy néz ki félre értettem. Van egy kép is amin egy ág látszódik aminél már gyűjtik az xp-t a következő tankra és kapott egy tervrajzot hozzá, a következő tankokhoz pedig nincs még egy sem. Azokat amiket kaptál már neked ki vannak fejlesztve vagy még nem?

[ Szerkesztve ]

(#180414) Thrawn válasza Chris0321 (#180413) üzenetére


Thrawn
félisten

Még egyik sincs kifejlesztve, de nem hinném, hogy kaphatsz olyan tankhoz blueprintet ami már ki van húzva.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#180415) Chris0321 válasza Thrawn (#180414) üzenetére


Chris0321
addikt

A cikk szerint azokból lesz a nemzeti vagy az univerzális.

(#180416) peterson79 válasza Thrawn (#180414) üzenetére


peterson79
őstag

Olvassátok el a linken lévő cikket amit tegnap adtam.

If you earn a Blueprint for an already researched vehicle, it will turn into a universal or national Blueprint.

Universal Blueprints are suitable for tanks of any nation.
National Blueprints can be used on vehicles of their respective nation.

Magyarán mindenféle blueprint-et fogsz kapni és lehet majd kiváltani vele sorban olyanokat amik csak félig vagy semennyire sincsenek kifejlesztve.
Figyelem, ez a cucc még fejlesztés alatt van, semmi sem végleges benne.

(#180417) e-newsee válasza Thrawn (#180414) üzenetére


e-newsee
addikt

De kaphatsz, csak akkor át tudod alakítani nemzetivé, vagy univerzálissá. Aztán azokból megint tudsz tank specifikust csinálni. Mondom, tisztára, mint a karácsonyi díszgyűjtés. Jójez, már csak játszani kellene ráérnem. :)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#180418) peterson79 válasza peterson79 (#180416) üzenetére


peterson79
őstag

Az majd később lesz világos - főleg ha játszok és látom is - hogy teljesen új ág közepén lévő tankot is ki lehet fejleszteni vagy csak sorban lehet haladni?

Értsd így. Nekem a Churchill megvan és érdekelne az angol heavy ág, de ahogy hallom/látom a Black Prince egy ramaty, azon túl kellene lépni és mondjuk már egyből a Conqueror-ra lépni...ilyen lehetséges?
Áá, nem hiszem:)

(#180419) Papooo


Papooo
senior tag

Nekem egy kicsit bugosnak tűnik.
Van egy amcsi töredékem, csak az a gond, hogy az összes amcsi gép ki van fejlesztve. :DDD
Persze amcsi tankkal nem is játszottam.

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#180420) Thrawn válasza peterson79 (#180416) üzenetére


Thrawn
félisten

Szóval ha rngesus már kifejlesztett tankhoz dobna blueprintet akkor abból univerzálist vagy nemzetit kapsz. (Nemzeti Blueprint... :DDD )

Itt van pl az Object 705:

Ebből az látszik, hogy kaptam egy hozzá való blueprintet. Ezzel (ha így marad) 9%-kal olcsóbb lesz majd kifejlesztenem. Ha többet nem kapok hozzá akkor az összes többi Obj. 705 tervrajz töredékhez még szükségem lesz 12 univerzális és 3 nemzeti blueprinthez darabonként, ami összesen még 108 univerzális és 27 nemzeti. Ez alsó hangon is 135 igen jól sikerült csata.

peterson79: A fejlesztési ágon nem tudsz átugrani tankokat. Hiába van meg mindened a Conquerorhoz, ha a BlyatPrince még nincs meg.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#180421) Thrawn


Thrawn
félisten

Erre a csatára nem kaptam semmit :U

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#180422) Kelvin


Kelvin
őstag

Na úgy látom egy ideig hanyagolom a játékot, megint jönnek az 1-3 perces csaták és a bottom tier MM. Borzasztó frusztráló amikor csak 5-8 körre van időm.

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#180423) lnk


lnk
aktív tag

Sziasztok

Ha kétszer megveszem a t54 first protot ebben a tier of the week csomagban akkor másodjára a tank árát goldban vagy kreditben kapom meg?

(#180424) Dr.Én válasza lnk (#180423) üzenetére


Dr.Én
veterán

Goldban kapod...

WOT: kissio

(#180425) lnk válasza Dr.Én (#180424) üzenetére


lnk
aktív tag

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#180426) egyedülülő válasza e-newsee (#180405) üzenetére


egyedülülő
őstag

Win 10 pro, ráadásul eredeti. Újratelepítettem a játékot. Most jobb a helyzet, már nem dob ki rögtön. Ami nagyon érdekes, hogy sokszor akkor crashel, ha kapok egy privát üzenetet. :DDD

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#180427) vJokka válasza egyedülülő (#180426) üzenetére


vJokka
aktív tag

Esetleg próbáld meg, hogy kitörlöd a "Z:\Users\"XY"\AppData\Roaming\Wargaming.net\WoT" mappa tartalmát, de előtte mentsd ki.

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#180428) egyedülülő válasza vJokka (#180427) üzenetére


egyedülülő
őstag

Megpróbálom. :R

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#180429) Thrawn


Thrawn
félisten

Valaki nem tudja véletlenül, hogyan lehet visszanézni régebbi replay-eket? Amint egyet megpróbálok megnyitni, kiírja, hogy nem kompatibilis ezzel a verzióval és hiába választom azt, hogy ettől függetlenül próbálja meg a lejátszást egyszerűen csak kilép Wot és ennyi :(

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#180430) ooloo válasza Thrawn (#180429) üzenetére


ooloo
őstag

Van egy oldal ahol erre a problémára orvosságot találsz ... szerintem vannak itt egy páran akik csípőből vágják , hogy hol keresd . Én sajnos nem tudom . :U

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#180431) Chris0321 válasza Thrawn (#180429) üzenetére


Chris0321
addikt

Ehhez le kell tölteni a megfelelő verziószámú wot-ot, különben nem fogja tudni lejátszani. Én ezért szoktam azt csinálni, hogy azokat a replay-ekből amit meg akarok tartani videót csinálok a nvidia gyári szoftverével így akár mikor meg tudom nézni.

(#180432) Thrawn válasza ooloo (#180430) üzenetére


Thrawn
félisten

Azt hiszem megtaláltam. Húzzak le minden verzióhoz külön klienst. 40 GB/verzió :W

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#180433) kchryss válasza Thrawn (#180432) üzenetére


kchryss
addikt

Sajnos ez ilyen. Majdnem minden patch-csel változtatnak valamit a pályákon és a tankokon, ezért nem lehet az új klienssel a régebbi replay-eket lejátszani. A pár megás mikropatch-ek nem számítanak általában, azoknál elég ha a főverzió megegyezik, kiírja, hogy nem jó a verzió, de ettől függetlenül le szokta játszani.
Erről az oldalról írt a fórumtárs, innen tölthetőek a régebbi verziók torrenttel: wot.djgappa.com

(#180434) Thrawn válasza kchryss (#180433) üzenetére


Thrawn
félisten

Ezt találtam meg én is, kár, hogy ezt nem oldották meg egyszerűbben. Amúgy már nem is érdekel, mentem egy jobbat :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#180435) popey37 válasza Thrawn (#180420) üzenetére


popey37
addikt

ez a tervrajz megint egy nesze semmi fogd meg jól dolog.
15 csata 2k feletti wn8 és 1 tervet adott, mivel van vagy 300 tank a játékban kb. 20-30 év kell hogy érjen is valamit.
bustereknek, vagy felszereléseknek sokkal nagyobb hasznát vennénk mit ezeknek a terveknek.
szóval megint grat WG.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#180436) ollie válasza popey37 (#180435) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Arra számítottál, hogy majd minden nap összegyűjtesz 1 tanknyi tervet? Eleve azt írták, hogy csak a nagyon kiemelkedő csaták után van rá esély, és ez így van jól.

***

(#180437) Kelvin válasza ollie (#180436) üzenetére


Kelvin
őstag

Ha így volna még jó is lenne, de totál random.... :O Én spéci egy 300 wn8-as körömre kaptam, a többi top damage, top exp.-re semmit....

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#180438) cooi11


cooi11
senior tag

Sziasztok!
Hova tűntek az ágak?
Meg akartam nézni a német fejlesztési ágat hogy mire van kedvezmény,
és nincs áttekinthető nemzetségi ág.

(#180439) Thrawn válasza Kelvin (#180437) üzenetére


Thrawn
félisten

Hát no, az AMX 13 75 ace tanker se volt elég. Egyébként nekem úgy tűnik, hogy az 5. csomag felé haladva egyre több jó meccset kell hozni a bónuszért. A csata után az eredmény lapon van egy kis lakat, az egy idő után elkezd "töredezni", de más jelét nem láttam ennek a folyamatnak.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#180440) kchryss válasza popey37 (#180435) üzenetére


kchryss
addikt

Teljesen rosszul álltok ehhez az egész tervrajzos dologhoz. Nyilván senki sem azért játszik, hogy tervrajzokat szerezzen. Ez csak egy bónusz amit random dobál a rendszer. Gyakorlatilag tekinthető ajándéknak. Innentől fogva pedig tök mindegy mire és mennyit ad, játszol ahogy szoktál és ha kapsz örülsz neki ha meg nem kapsz nem vesztettél semmit.

(#180438) @cooi11:
Indítsd el mod-ok nélkül a játékot és úgy nézd meg. Ha megjavul akkor valamelyik mod okozza a hibát, többnyire az xvm szokott a bűnös lenni.

[ Szerkesztve ]

(#180441) galervin93


galervin93
őstag

Egy ideje eléggé elmaradozott a játék részemről, úgy egy hónapja álltam le a rendszeres játékkal, azóta csak hébe-hóba léptem be, és akkor se nagyon adta, többnyire dezertálás, játék off volt a vége. Mondjuk előbbiből ma is jutott, de általában működött az, amit elképzeltem. Utolsó csata meg a vaddisznóval, ahogy kell - szívesen csapat!

No ennyi vót, legközelebb majd áprilisban... :N

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#180442) nanus válasza cooi11 (#180438) üzenetére


nanus
senior tag

Fejlesztés ........ de gondolom már megtaláltad.És a tervrajz kedvezmény is ott van

[ Szerkesztve ]

(#180443) cooi11 válasza nanus (#180442) üzenetére


cooi11
senior tag

Köszönöm!
Ezidáig más irányból közelítettem meg.

(#180444) popey37 válasza ollie (#180436) üzenetére


popey37
addikt

hát nem tudom, 900 wn8-as meccsre adott obj 260 tervet. sebeztem 1600, kilőttek a csata 5. percében.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#180445) zozyk


zozyk
addikt

Defender:
03.19....3 meccs/2 vereség 1 döntetlen
03.20...3 meccs/3 win.

!!!Konteó!!!! csak páros napokon szabad játszani. :D ;] :DDD

(#180446) zodo


zodo
nagyúr

Elkezdtem a Brit nehéz ágat tier VI-tól, sejtettem hogy kell majd a nyugtató. :)
Rég mentem már Ász kört, erre is csak a csata vége felé gondoltam hogy talán.
Lost city általában mint a Kínai sokaknak kérdőjel, nekem van némi fogalmam a térképről de nem ezzel a tankkal. Elsőre ki akartam menni szélre de hamar meggondoltam magam. Reméltem hogy az M6 legalább megtolja a szélét ha már oda ment de végül rájöttem hogy alig tett a csatához.
Volt hogy már temettem magam mikor két oldalról szedtek az "RRO noob"-ok de megoldottuk.

Replay a kép alatt!

[ Szerkesztve ]

(#180447) BÁ Nutrition válasza kchryss (#180440) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Olyan mint az uj kuldetesek. Meg mondtad anno h csak kapcsoljam be aztan mar egy sunat kaptam is belole ugy hogy le se xartam az egeszet :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#180448) Bobyjack


Bobyjack
senior tag

Valaki rájött már, hogy hogyan osztja a rendszer a rajzokat? Az első csatámon egy második helyért kaptam egy univerzális rajzot. Utána 4-ből 3-szor 1. lettem a csatában XP szerint, de már egyikben sem adott újabbat.

(#180449) Simulacrum válasza popey37 (#180435) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Havonta egyet játszok, nehogy töröljék az accot inaktivitás miatt. Most toltam egyet, közepes kör, top 8. voltam, azonnal adott egy tervet. :D Hiába próbálkoznak nem térek vissza. :DDD

(#180450) dokee78 válasza Simulacrum (#180449) üzenetére


dokee78
félisten

Nem törlik az accountot.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.