Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#179351) wwenigma válasza vbbb (#179349) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Mert? Becserélhető volt. Hogy aztan miert nem lejart rentalt adott helyette. ;] Ott a support ticket, en nem szerettem hogy a csunya festésével áll a garázsban...

Egyebkent ne hirdesd nagyon, hatha megmarad. Termeszetesen az en hulye fejembol pattant ki. :D

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#179352) 3


3
senior tag

Butaság volt azt hinnem, hogy az utolsó nap éjjelén nem árasztják el a játékot ezek a furcsa képződmények és/vagy nem az én csapatomba kerülnek. Azért egy minimum szintet csak-csak meg kellene ütni.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#179353) gy-daniel válasza kchryss (#179348) üzenetére


gy-daniel
tag

Már többen is hivatkoztatok rám, mint ismeretlen játékos, akivel játszottatok:D. Holidmar a wot accountom:)

(#179354) Antonius1978 válasza kchryss (#179348) üzenetére


Antonius1978
addikt

:DDD
Ezt a kerdoivet en is kitoltottem mar, nem tudom mikor...

(#179355) vbbb válasza wwenigma (#179351) üzenetére


vbbb
őstag

Igaz, igaz! :) Az jo ha remelhetoleg nem terjed el nagyon mert toled szarmazik. :D Kisebb az eselye lebukasnak.

(#179356) ollie


ollie
MODERÁTOR

Srácok hol a beállításokban az a rész, amit bekapcsolva megakadályozza, hogy potátók csatlakozzanak a csapatomhoz? :DDD

***

(#179357) lacibacsi válasza ollie (#179356) üzenetére


lacibacsi
addikt

Erre billentyű kombináció létezik... Alt+F4 (Sajnos nem csak a potatokat, hanem téged is kizár a csapatból, de legalább nem idegeskedsz miattuk...) ;]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#179358) BÁ Nutrition válasza kchryss (#179350) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

"agresszio kieresztes, felszabadulas a stressz alol"
what a fkin lol. ez a jatek egy hót nyugodt embert siman belb@x nem hogy csokkentene barmi stresszt.
azert ehhez mar pofa kell megkerdezni :W

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#179359) frame>24 válasza kchryss (#179350) üzenetére


frame>24
addikt

Hát LeL!
4. kérdésnél volt olyan, amit NEM x-eltél be? :DDD

Kíváncsi vagyok, vajon ez a körív kimegy a legtöbb rendszeresen aktív játékoshoz?
Miden évben volt ilyen, vagy érzik, hogy rezeg a léc?

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#179360) jano_77 válasza kchryss (#179350) üzenetére


jano_77
nagyúr

És vajon, ha beírom, hogy van másik, akkor zárolják mindkettőt!?
Érdekes kérdőív, kár, hogy én még nem kaptam meg.
Kíváncsi vagyok, hogy a megkapott válaszokkal mit kezdenek, egyáltalán bármilyen vezető beosztású látni fogja-e vagy jóval korábban egy szűrőn fennakad és a süllyesztőbe kerül majd!? :F

Ha vkinek meg van az STA-2 és eléri a 6 tekintélyt a Frontline modban, akkor mit kap? Kap vmi kompenzációt vagy lófütyit az orra alá, IJ!? :F :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#179361) Achar válasza ollie (#179356) üzenetére


Achar
tag

Hát rohadtul díjaznám, ha lenne ilyen. De múlt héten tapasztaltakból ítélve, akkor is tele lenne degeneráltakkal a játék. Engem egy lengyel srác szabályosan kitolt himmelsdorfban a fedezékből, majd kilőtt. Elvileg lila volt. :D

(#179362) lacibacsi válasza jano_77 (#179360) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ha végigcsinálod a X-es tekintélyig a küldetést, akkor a két új tankot is választhatod. Vagyis oktalanság lenne a STA-2-t kérni, főleg ha már a garázsodban van. Ám ha mégis ilyen csacskaságot követsz el, akkor szerintem nem fog járni semmiféle kompenzáció. Én kivárok. Amikor elérem az Emil-t, akkor azt fogom választani. ezek után ha sikerül a 10-es szint, akkor jöhet a meglepi tank, ha meg nem, akkor valamelyik a két "kicsi" közül...

(#179361) Achar: De ugye nem egy light-tal kempeltél valahol hátul? Mert lehet azért volt lila (gőzös a tekintete...) ;]

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#179363) jano_77 válasza lacibacsi (#179362) üzenetére


jano_77
nagyúr

Jaaaa.....akkor én megint NAIV voltam, mert én azt hittem, ahogy elérem a 6 tekintélyt, megkapom az STA-2, majd a 10 tekintély elérésekor begurul a WZ-111 és így tovább. :U :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#179364) Achar válasza lacibacsi (#179362) üzenetére


Achar
tag

Viccelsz? :D Vagy költői kérdés volt? SU100M1, én voltam legelől ráadásul. A hegyen. Mögöttem meg a nyomoronc progetto. Max az én fejem lehetett volna lila. De ilyenkor inkább leteszem a játékot egy évre. :F

(#179365) lacibacsi válasza jano_77 (#179363) üzenetére


lacibacsi
addikt

A négyből kettőt lehet választani. Hogy melyikre vagy jogosult, azt a novemberi tekintélyed határozza meg.
Ha valamit nem jól mondok, akkor valaki (pl. kchryss) majd kijavít, de azt hiszem, hogy nem tévedek...

(#179364) Achar: Nem vicceltem, hiszen nem tudhattam, hogy mi volt a helyzet...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#179366) jano_77 válasza kchryss (#179274) üzenetére


jano_77
nagyúr

Jól értelmezem, hogy ha az első pár hónapból mondjuk nem tudunk 1-2 megcsinálni, akkor még simán teljesíthető mondjuk az Emil? Illetve, hogy a 10-ik novemberi 30 pontot csak 1x kell megcsinálni és kapok érte 6 preztízs pontot!? :F

Illetve nem jöttem még rá, hogy a füstgránátot melyik, milyen tankkal lehet kiadni, kérni? Med és Light tankokkal tolom főként, de egyikhez sem adott a lehetőség. Artyra gyanakszom, de nem vagyok biztos benne. :F :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#179367) ollie válasza lacibacsi (#179365) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Jól mondod, a különbség annyi, hogy az utolsó tank kivételével nem kell megvárni a novembert. Sőt azzal sem, emlékeim szerint 2 hónappal korábban már lehet majd választani, ha addigra megvan mind a 10 szint.

***

(#179368) frame>24 válasza jano_77 (#179360) üzenetére


frame>24
addikt

- ha már megvan a STA2 vagy a WZ, akkor azokra egyszerűen nem válthatod be a pontot.

- a szezon végén, HA bármely tankra való beváltás után még marad prestige pont, akkor azért kis mennyiségű goldot és bondot kapsz.

(If you already have the STA-2 or WZ-111 on your account, you will not be able to exchange Prestige Points for them.

After the end of the Season, the Prestige Points remaining after the exchange for tanks can be exchanged for a small amount of Bonds and Gold. The exchange will only be available if it’s impossible to get any of the reward tanks.)

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#179369) ollie válasza jano_77 (#179366) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Jól.

***

(#179370) jano_77 válasza frame>24 (#179368) üzenetére


jano_77
nagyúr

és ollie köszönöm a válaszokat. :R

A rejtélyes IX tankért akkor most az X tekintély +15 mit jelent pontosan? a 10 hétből 10 hét teljesítését vagy 10+15 presztízs pont, ami 25 vagyis egy 2 adó hetet akár ki lehet hagyni az év során? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#179371) wwenigma válasza jano_77 (#179370) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Eleg sokszor le volt mar irva...

Annyiba kerul amennyi oda van irva.
A 4. tankhoz kell az X-es prestige.
Nem kell 10 hét teljesites csak annyi prestigepont amennyit be akarsz valtani. Nem a hétre kapod hanem ha elered a 30as szintet és ujrakezded. Szeptemberben lesz elérhető a 10es prestige és a 27 pont ami az utolsó kettőhöz kell.

De nagyon jol es erthetoen le is van irva a megfelelo helyen. [link]

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#179372) h1mpi válasza ollie (#179344) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ja akkor benéztem, mind1 akkor majd márciusban innen folytatom. Engem nem érdekel egyik tank sem az elérhetőkből, max az utolsó érdekelne, de akkor kocka nem vagyok :DDD Igazából Nekem ez a fun játékélmény én ha lehet csak ezt nyomnám random helyett. A végére megtetszett nagyon és iszonyat megtanultam játszani az LT-432-vel :P

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#179373) zozyk


zozyk
addikt

Srácok, ez a kínai csoda Wz-132, ez jobb lesz ha fullos?
Mert stock állapotban egy kalap friss kutyaszar.
Arról nem is beszélek, hogy 20% wr-t sikerült ma összeszednem vele.
(dögöljön meg, aki győzelemhez kötött küldetéseket talál ki)

[ Szerkesztve ]

(#179374) gy-daniel válasza jano_77 (#179366) üzenetére


gy-daniel
tag

A füst gránátokat, a bombázást, és a többit te választod ki, h melyik tank mit vigyen. Kb, mint a fogyóeszközt. Az van szabályozva, h melyik típusú tank hány fajtát vihet egyszerre. (Light 3db, med, heavy 1db, td 2db, arty pass)

(#179375) galervin93 válasza zozyk (#179373) üzenetére


galervin93
őstag

Jobb, sőt mi több nagyon jó! Röhögve lett meg vele a kilences, úgy döntöttem hogy a WZ-120-at is kihúzom vele, hátha közben beakad a harmadik jel (amikor legutóbb randomban játszottam 90% körül voltam, azóta csak Frontlineban nyomtam vele).

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#179376) zozyk válasza galervin93 (#179375) üzenetére


zozyk
addikt

Köszi, akkor fog összeszorít, sok vazelin és akkor nem fáj... :DDD
Most annyira élvezem, mint sajtreszelővel a recskát.
10/2 szerintem ezt mára elengedem.

[ Szerkesztve ]

(#179377) jano_77 válasza wwenigma (#179371) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nagyon szépen köszönöm ezt az oldalt, nem ismertem és tényleg szépen le van írva minden! :K :R
Mondjuk kicsit erősnek tartom, hogy 1 hét alatt 3 tekintély szintet lehessen elérni! 0-24 órában ül vki a gép előtt, esetleg. De ki ennyire idióta? :F :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#179378) galervin93 válasza zozyk (#179376) üzenetére


galervin93
őstag

Fullosan egy teljesen más gép. A középső ágyúval amúgy használható, de ég és föld a nagy javára. Pontos, a lövedéke pedig nagyon gyors. Igazi light-med hibrid. Közelharcolni nem érdemes vele a lassú töltés miatt. Ágyúsüllyedés meg tud viccelni, kukucska helyett inkább oldalba kell kapni az ellent. Aktív szpotban is otthon van, de abban nem olyan kiemelkedő.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#179379) wwenigma válasza jano_77 (#179377) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

WOT-ból bányásztam ki a cimet. :D

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#179380) peterson79 válasza jano_77 (#179377) üzenetére


peterson79
őstag

A streamerek, azok max akik nyomják nagyon sokat, de nekem pl. tegnap se volt idegrendszerem játszani sokat vele, azt se tudom hol álltam meg, de kb 24-es szint, első presztízst sem voltam képes végignyomni...

(#179381) jano_77


jano_77
nagyúr

Egy tanácsot szeretnék kérni régi T95 használóktól:
Érdemes lehet feltenni a 120 mm-es X-es löveget vagy csak is a 155-össel? :F

Amikor T95-el kell spottolni, mert hát mégis csak én voltam a csapat leggyorsabbja.


olyan jó volt az elmúlt 1 hét random csata nélkül :O

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#179382) ollie


ollie
MODERÁTOR

A nagyobbat sebzőt tedd fel, legyen már egy kis tekintélyed a harcmezőn, ha már sebességed nincs.

***

(#179383) jano_77 válasza ollie (#179382) üzenetére


jano_77
nagyúr

OK most az van, csak gondoltam azért megkérdezem - azzal többször tudok oda sózni :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#179384) lacibacsi válasza jano_77 (#179381) üzenetére


lacibacsi
addikt

Én a blokkolt sebzéses küldetéseknél használtam sokszor. R-gomb benyom, oszt irány a csatamező. Mire szétlőttek, addigra volt egy csomó blokkoltam, meg egy másik csomó spotom. WN8 húzásra ez a módszer nem a legelőnyösebb, de ki nem sz...ja le... ;]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#179385) kchryss válasza gy-daniel (#179353) üzenetére


kchryss
addikt

Az utóbbi években amikor én aktív voltam itt a fórumon te ritkán írtál ide. A játékos neved pedig eddig nem tudtam. Ezért nem kapcsolta még össze az agyam hogy ki vagy itt a fórumon.

Idei kedvenc frontline pillanatom az amikor a kerítés mögött ketten behúztuk a cap-et az E szektorban. Minimum 4 tankot lőttek ki a cap-ről tőlünk miközben minket fel sem spotoltak a fal miatt. Ráadásul miután behúztuk a többi tank csőlátásban ment a defenderünkre és engem le se tojtak. Több mint 2000-et sebeztem a fenekükbe amíg a defenderrel szórakoztak és full hp-n menekültem el. :DDD

(#179359) @frame>24:
Kérdőíveket random küldik. Azoknak akik rendszeres kitöltik őket gondolom gyakrabban. Én évente 2-3x kapok mindig más témában. Volt hogy a grafikáról kérdezgettek, volt hogy az mm-ről, volt hogy az anyagiakról.

(#179366) @jano_77:
A 10. novemberi csak akkor ad 6 pontot ha az a 10. szint amit elértél. A szint eléréséért kapod a pontot, nem pedig azért, hogy melyik hónapban éred el.
Extrém esetben akár ki lehet hagyni az első 9 hónapot és a 10. hónapban megcsinálni a 10x a 30-at. ;]

(#179386) dethroner


dethroner
veterán

Kampány küldetések utolsó részeit még mindig lehet szakaszban teljesíteni?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#179387) jano_77 válasza kchryss (#179385) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem hétvégén volt olyan csatám, hogy ha nem velem történik meg, akkor nem hiszem el!
Map - Fjords!
Maushcennel voltam és I-es bázisról indultunk. Nyilván mentem J4-5 dühöngőbe. Mivel elakadtunk, fogtam magam és megkerültem az egész hegyet és elgurultam az ottani enemyk seggébe. Voltak 4-5. Már majdnem összeért a tankunk, olyan közelről lőttem őket és nyírtam ki őket sorban, de rám sem fordultak. Mondom WTF!? Ennyire azért nem jó az álcája ennek a szarnak. :D

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#179388) Papooo válasza jano_77 (#179387) üzenetére


Papooo
senior tag

Ma Párizs pályán az utolsó két ellen levadászásához td módba kapcsoltam a cgc-t.
Bc 25t mögé kerültem, és a sarkon kifordulva kapott 1500-at. Visszabújtam, kivártam a negyvenvalahány másodperces töltésidőt, és "kipattantam" a sarok mögül.
Az épp akkor odaérő csapattársam emil 2-vel szükségét érezte előbb engem kiszedni a még mindig ugyanonnan sniperkedő bc előtt, hogy biztos vihesse a fraget
Ráfaragott, mert miközben engem lőtt, más vitte a bat fraget, én meg megkaptam spotnak. :DD

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#179389) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Majd máskor nem akar lerammolni a rohangálós kis szar :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#179390) ooloo válasza h1mpi (#179389) üzenetére


ooloo
őstag

Én is csipegetem őket ... általában jobb játékosok forgatják , így kiváltképp élvezetes beléjük ereszteni egyet. Néha kettőt is . ;]

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#179391) ollie válasza kchryss (#179385) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Na én ezért bontom le az összes kerítést azon a ponton védőként, mielőtt még odaérnének a támadók.

***

(#179392) ollie válasza dethroner (#179386) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem nem, mert már nem szerepel a küldetések leírásában (a 13-14. küldiket lehetett szakaszban teljesíteni).

***

(#179393) dethroner válasza ollie (#179392) üzenetére


dethroner
veterán

Igen, azokat. Kerestem is a leírásban, de már nem írja :((

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#179394) BÁ Nutrition válasza peterson79 (#179380) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Nekem 13as szint no presztizs pont :) valszeg nem is fog osszejonni egy sem egesz evben

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#179395) Rick3D válasza jano_77 (#179377) üzenetére


Rick3D
senior tag

Már Pénteken meglett a 3 prestige :DDD 1200xpvel röppentek a szintek ;)

(#179396) BÁ Nutrition válasza Rick3D (#179395) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Szombaton jatszottam az elsot. Szazadosnal csak neha lett tobb :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#179397) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

Chatban-t mennyiszer lehet kapni mire vegleges lesz?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#179398) h1mpi válasza BÁ Nutrition (#179394) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Egy csak összejön a szezon alatt, mert onnan folytatod, ahol most abba hagytad

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#179399) peterson79 válasza Rick3D (#179395) üzenetére


peterson79
őstag

Igazából azt nem értettem, hogy az első körökben folyamatosan tábornoki rangot tudtam elérni, hát mondom ez így nagyon fasza lesz. Aztán valami eltört és volt olyan, hogy 2. Vagy még éppen a 3. Szintet elértem, oszt csá, kész, vége a meccsnek...

(#179400) jano_77 válasza BÁ Nutrition (#179397) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ez jó kérdés, engem is érdekelne. De biztos sokat, mert én már szinte minden 2-ik héten azon vagyok, de még csak hetes vagy két hetes volt. Most is épp azon vagyok február 23-ig, már múlt héten kezdődött.
Nagyon frusztrál, mert amikor degeneráltakat látok, kapok a csatában, akkor nagyon elküldeném őket a **csába, de sajna nem tudom. Tegnap már a map-ra sem tudtam írni - eddig legalább az működött. ;]

(#179395) Rick3D: Gratulálok hozzá! Nyilván nem egy ligában játszunk. :N

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.