Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#180951) Chris0321 válasza wwenigma (#180948) üzenetére


Chris0321
addikt

Én a wg helyében egy hónapra visszahoznám a régi rendszert amiben én is sokat játszottam a +3 tier különbség az mm-ben úgy, hogy a gold lőszert csak gold-ért lehessen megvenni.

(#180952) wwenigma válasza Kelvin (#180949) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Mivel a jelenlegi MM jól működik ha van elég játékos a sorban és azért nyúltak bele mert vannak időszakok amikor nincs a jó osztáshoz, ezért igen, ez is azt jelzi hogy lefelé tart...

Chris0321: a gold lőszer goldert szerintem túlzás mert a pénztárca és a klanos játékosok előnybe kerülnek. Teljesen jó lesz a nerfelt sebzes, így legalább egy kicsit visszakapnak a heavy-k abból amit elvettek tőlük az őrült atutesekkel. Főleg a Type5, akitől az ágyút is elveszik. :)

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#180953) Pakmara válasza HellGreg (#180947) üzenetére


Pakmara
őstag

Szvsz WG-nek nem éri meg a +1-es MM pont mert így töltöd a goldot és ahhoz hogy ezt a nagy átlag finanszírozni tudja veszi a prém fiókot. A +1-es MMhez hozzá kellene nyúlniuk a tankok jövedelmezőségéhez (ha uennyi bevételt értsd prém idő/tank vásárlást akarnak) annak meg közfelháborodás lenne a vége.

Chris0321 A +3 nak és a valós pénzért vett gold visszaállításától milyen változást várnál?

(#180954) Pug válasza Chris0321 (#180951) üzenetére


Pug
veterán

Igen, biztos jót tenne a játéknak, ha valós játékmenet beli előnyt kötnénk fizetőséghez... :U

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#180955) popey37 válasza Chris0321 (#180951) üzenetére


popey37
addikt

megnéznélek T-34-85-el gold nélkül mondjuk egy VK100 vagy egy kismaus, type 4 heavy ellen. a rozsdát sem vernéd le egyikről sem. biztosan jó lenne.
persze egy olyan csatában nem az az ellenfél, de minél nagyobb a +,- szórás annál kevesebb a saját tier, és azokat megkeresni a pályán lehetetlen küldetés. és tuti a nagyok jönnek szembe, ez murphy törvénye. :C

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#180956) Chris0321


Chris0321
addikt

Mivel többen írtatok nem válaszolok külön külön.
Mivel sokan nem ismerik a régi rendszert amiben én is sokat játszottam és gondolom más is a fórumról az egy hónapra való visszahozásától azt várom, hogy ha látják mi helyett van a mostani +2-es rendszer plusz kreditért gold ammo csökken valamelyest az állandó és egy idő után már elég idegesítő siránkozás.
Mentem én anno PzIV-el KV-5 ellen, stock KT-val E-100 és Maus ellen nem kell nekem elmagyarázni milyen nehézségek voltak.

(#180957) Pug válasza Chris0321 (#180956) üzenetére


Pug
veterán

Én is játszottam abban az érában.
Nem látom abban a logikát, hogy mitől csökkenne a siránkozás, ha olyan változtatásokat eszközölnének, amik egyértelműen rontják a játékélményt (hiába voltak ezek régen ilyen fromában jelen a játékban).

Talán kicsit több érteleme lenne olyan változtatásokat eszközölni, amik javítanak a játékon és nem azt dörgölik a játékosok orra alá, hogy látjátok, régen ez szarabb volt, ergo tudnánk még hova rontani a játékot, örüljetek, hogy nem tesszük... :U

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#180958) Warton válasza Chris0321 (#180956) üzenetére


Warton
őstag

Nana! Azért elfeledkeztél arról, hogy az a PzIV a mostani PzIVS-nek felel meg, ami tier6-os és most is találkozik KV-5-tel. KT-vel most is simán mész Maus ellen

[ Szerkesztve ]

(#180959) Chris0321 válasza Pug (#180957) üzenetére


Chris0321
addikt

Ha behoznák a képesség alapú mm-et akkor vagy azért menne a siránkozás miért ilyen játékosok közzé kerül be az ember vagy azért mert a másik tankja op-b, 1 damage/minute-al több a sebzése és csak azért tudta legyőzni. Ha behoznák azt, hogy csak a tiereddel kerülhetsz össze a csatában szintén előjönne az ő tankja op-b sirám és még sorolhatnám.

Warton: Azért a PzIV egy lövés volt és most is az egy komolyabb ágyús 8-asnak és így nem olyan lelkesen megy ellenük az ember és a prém verziót ki tudja mikor láttam utoljára. A KT-val kapcsolatban igazad van, a mostani rendszert írtam le de a Tigrist akartam.

[ Szerkesztve ]

(#180960) Gyuri27 válasza HellGreg (#180947) üzenetére


Gyuri27
félisten

T6-ig elég lenne a 1T. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#180961) Pakmara válasza Chris0321 (#180956) üzenetére


Pakmara
őstag

Siránkozás mindig lesz a kérdés csak az hogy épp miért. (Ha átütik a HT-t az a baj, ha nem lehet átütni az a baj). Bizonyos döntéseket szvsz a WG azért nem hoz meg mert nem a pénztárcája ellensége. 25%-os RNG; +2 MM.Gold kérdését is inkább úgy hogy kevesebbet sebez a prém. lőszer. Ez a WG-nek nem fáj mert többet kell ellőnöd mennyiségű HP lebontásához.

Örülj +2 MM-ben játszhat mert be tudunk rakni +3-ast is és akkor jobban szívsz. U :F :W Ez nem lenne túl okos politika a WG részéről...

(#180962) ballington válasza jano_77 (#180899) üzenetére


ballington
addikt

Én a karácsonyi nyitogatásból összegyűlt aranyat költöm prém fiókra. Ha játszok, 250 goldért veszek 1 napot.

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#180963) ballington válasza egyedülülő (#180903) üzenetére


ballington
addikt

Tegnap kb. 4 órát játszottam, főleg 8-as és 5-ös tankokkal. Azt kell mondjam, jobb lett az új MM, alig kerültem +2-be, viszont annál többször voltam top tierben.
Úgyhogy meg vagyok elégedve vele egyelőre.

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#180964) #77646080 válasza ballington (#180963) üzenetére


#77646080
törölt tag

Jelen állapotában nekem is bejön az új MM. STG, IS-6, Tiger 131 és a kis VI-os szintű, táras svéd prémium, amivel farmolgatok - most nagyon az elemükben érzik magukat. Jellemzően top vagyok, bárcsak így is maradna.

(#180965) Thrawn


Thrawn
félisten

Más is kapott kérdőívet a WoT Classicról ingame?
Remélem intézkednek, mert még mindig nem látom azt a beígért álcafestést.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#180966) Jokerdapro válasza Thrawn (#180965) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Szintén zenész, kitöltöttem, persze álca sehol. :D

(#180967) Warton válasza Gyuri27 (#180960) üzenetére


Warton
őstag

Szerintem csak 3 db tier esetében ciki a +/-2 tieres MM. A tier4, a tier7 és a tier8.

A tier4-et agyon csapja ez az MM, mert kevés a HP és egy-két lövést jelent egy tier5 vagy egy tier6-os derpesnek. A másik probléma, ha nyer is a csapat a magasabb tierű tankok szinte az összes dmg-t lelövik a tier4-es csapattársaik elől. A tier4-eseket nem nagyon engedném tier6-osokkal játszani, mert annyira más liga a kettő.

A tier5 viszonylag élhetőbb már, mert a tier7 alapvetően gyenge tier, úgyhogy az 5-ökkel lehet érvényesülni. A tier6 pedig annyira erős, hogy az ellen a pár tier8-as ellen még úgy ahogy el lehet lenni és mint mondtam a tier7 gyenge.

A másik tier így amelyikkel gond van az a tier7, ami szerintem inkább tier 6,5, mert a tier9-ek ellen azért nem sok esélyük van, sokkal nem erősebbek a 7-es tankok a 6-osakhoz képest. Most a Leoval játszom viszonylag sokat és rengeteget szívok a tier9-es ruszki közepesek ellen, akiket azért elég nehezen lövök be még oldalról is sok esetben. És akkor nem beszéltem a nehezekről E75, Type4 stb.

A harmadik tier amelyik problémás, de nem annyira mint az előző kettő a tier8, ami szintén azért van, mert a 9-esek nagyságrendekkel erősebb tankok, mint a 8-asok. Pl. a 8-as indiántank sebzése 240, a 9-es leopardproto sebzése már 390 és jóval magasabb pennel. És itt most főleg a pen a fő probléma, hogy egyszerűen a tizes tankok páncélját sok esetben nem tudják belőni, csak arannyal. Erre mi a megoldás?! Egyszerűen annyi, hogy, aki teheti inkább 9-es tankkal megy. Egyre több kilences tank áll sorba, így egyre rosszabb leosztást kapnak a 8-asok, akik egyre kevesebben vannak, már szinte csak a prémtankosok. De pl. nekem is van egy pár 8-as prém tankom, amikkel nem nagyon játszom, mert tényleg az egész egy nagy szívás tizesek és kilencesek ellen.

(#180968) jimmy74


jimmy74
őstag

nem nagy öröm volt igy talákozni skill4ltu-val de ha már ott volt kapott egy "csokit'

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

(#180969) Thrawn


Thrawn
félisten

Excluded Maps: The First Details

Szóval megválogathatom, hogy melyik map-en akarok menni. Első blikkre tök jó, mert light tankkal kilőhetem a városi pályákat és örömbódottá, mehetek spotolni. Második blikkre meg ha jól sejtem más is így fog tenni, ergo városi pályán nem lesz aki spotol, a nyíltakon meg lightok háborúja lesz. Hát nem is tudom... :F

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#180970) kchryss válasza Thrawn (#180969) üzenetére


kchryss
addikt

Helyesbítve: megválaszthatod, hogy melyik map-on NEM akarsz menni. Következő patch-ben jön majd ez a lehetőség és egyelőre 1 map-ot lehet kizárni.
Nagy változást nem hoz, de a semminél jobb. :)

Ki melyik pályát zárná ki? Skill4ltu biztos mines-t fogja. :DDD
Kíváncsi leszek mennyi arty lesz majd ezek után Himmelsdorfon.

[ Szerkesztve ]

(#180971) wwenigma válasza Thrawn (#180969) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

4 óránként lehet változtatni.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#180972) Thrawn válasza kchryss (#180970) üzenetére


Thrawn
félisten

Eh, nem olvastam el elég figyelmesen. Így viszont még annyi értelmét sem látom.
Melyiket zárnám ki? Az tanktól függ, most több low tier húzása mellett az AMX 13 75-re vagyok ráfeküdve, szóval Himmelsdorfot tuti kizárnám.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#180973) ollie válasza kchryss (#180970) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én a lengyelt, szerintem mines-nál is rosszabb.

***

(#180974) kchryss válasza ollie (#180973) üzenetére


kchryss
addikt

Nyilván függ attól milyen tankkal játszik éppen sokat az ember. 4 óránként lehet állítani szóval meg kell tervezni előre.
Közepes tankkal Párizst zárnám ki.
Puha sniper TD-vel talán Himmelsdorfot
Nehéz tankkal nehéz kérdés. Tornyozós heavy-vel nem zárnék ki semmit. Nagy lassú döggel mint pl Maus esetleg Prokhorovkát, de van amikor azzal is lehet ott jó csatát menni.
Artyzni nem szoktam, de ha küldetést csinálnék akkor Párizs vagy Himmelsdorf.

[ Szerkesztve ]

(#180975) Chris0321 válasza kchryss (#180970) üzenetére


Chris0321
addikt

Ez nem is kérdés: overlord-ot. Örökre.

(#180976) jr1994 válasza kchryss (#180974) üzenetére


jr1994
addikt

Gyors meddel szerintem jó csatákat lehet menni párizsban, csak az elején vigyázni kell a hp-ra. Vagy ott a 430U az mindenhol jó :DDD

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#180977) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Ez a legnagyonn kamu játék a világon, emlékszem amikor kijött a Svéd TD ág a 103B-t alig lehetett belőni és iszonyat camoja is volt. Most mentem egyet fél év után vele, bokor mögött full-full álcával egyből spotoldótam és minden lövés átütött.... :U

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#180978) sanya53 válasza h1mpi (#180977) üzenetére


sanya53
aktív tag

Sajnos én ugyanezt tapasztaltam pont én is mostanában vettem elő a járgányt, hát csak szívtam vele egyszer sem pattintott, bezzeg régen nagyon jó volt, de ugyan ez a helyzet a prémium TD vel is.
Nem is értem miért piszkálnak bele. Valaki biztos megint sírt. Remélem a medek jók lesznek pár napig kiadásuk után.

(#180979) peterson79 válasza Thrawn (#180969) üzenetére


peterson79
őstag

Ez egy baromi jó ötlet, de ugyanolyan haszontalan is.

Véleményem szerint nem a pályán múlik,hogy most nyersz vagy vesztesz. Annyira megváltozott a meta, hogy ki milyen pozíciót vesz fel, hogy az elképesztő. Rendkívül defenzív lett a felfogás, legtöbben óriási erőket fektetnek abba, hogy egyetlen életpontot se veszitsenek és képesek heavy tankokkal hátul kempelni valami bokorban, pl. Prohorovkán.
Persze az is igaz amit írtok, hogy ha éppen küldetést csinálsz mondjuk artyval, akkor nem jó a városi pálya, de ez csepp a tengerben.
Ők is pontosan tudják, hogy mi mást kellene javítani, erre betesznek egy ilyen semmire jó funkciót...

Lehet hülyeséget beszélek, de egy ilyen ranglétra szerű dolog ne lenne jobb? Kb mint a Ranked meccsek során? Azt már alkalmazták, megvan rá a kód, miért nem lehet tesztszerón kipróbálni és végül a játékba is berakni? Piroskák a piroskák ellen, mennyivel szebb lenne...
Igen, lehet nehezebb lenne, de kicsit izgalmasabb is. Bár lehet ettől még jobban beállna mindenki teknős üzemmódba...

(#180980) jano_77 válasza jimmy74 (#180968) üzenetére


jano_77
nagyúr

Jól látom, hogy szinte egyedül tolta le a csapatotokat!? :F

(#180978) sanya53: és azt tartom gerinctelen tetves dolognak, hogy fű alatt, sunyiban lépik meg ezeket a nerfeket, sehol nem írnak róla! A prém járgánynál meg egyenesen bicskanyitogató ez a cselekedet! Nem azért adott ki nem kevés pénzt anno az ember, hogy egy rakás szart vegyen, hanem azért mert egy jó páncéllal és még jobb álcával rendelkező TD-t vett - maradjunk a svéd prém 8-as STRV S1-nél - aztán telnek múlnak a hetek, hónapok és mondjuk ha nem vitte ki rendszeresen az ember a garázsból, mert teszem azt nem kellett farmolni vagy épp más volt a preferencia, majd egyszer csak gondol egyet és mégis kigurul vele a garázsból az álla a földet verdesi, hogy milyen szarban ül, lehet, hogy a garázsban a tankválasztó nem váltott át mégsem és másik tankkal jött ki?!?! :W :o Undorító WG!

(#180979) peterson79: én is a Ranked csatás koncepciót preferálnám, szerintem is az lenne a legélhetőbb megoldás. Vagy Frontline modot minden tiernek! ;) :K

Az elmúlt időszakban elvétve játszottam csak és az utolsó héten egyetlen csatát sem mentem. Erre most látom, hogy egy újabb maraton egy a jelek szerint nem is rossz TD-ért!?
Ilyen statos mentést is régen csináltam, hogy ennyire üres volt ;]

(#180981) German_TD: sokan nem értik a sírásokat itt a fórumon. Én pl azt nem értem, hogy az artyk miatt miért kell ennyit panaszkodni, sírni!? Engem cseppet sem zavar, mert ha meglő, akkor nyomom az 5-ös gombot és megyek is tovább - esetleg közvetlenül utána még a 6-ost is - és 90 sec után újra nyomhatom őket. (lehet hogy kevesebb, ezt most nem tudom pontosan) Szal nem értem mi a bajotok az artykkal?!?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#180981) #77646080 válasza kchryss (#180970) üzenetére


#77646080
törölt tag

"Ki melyik pályát zárná ki?"

Törpe kisebbséghez tartozom ezzel, de én egyiket sem. :) Minden pályára úgy tekintek, hogy most ezt kell megoldanom - ezért nincs is utált térképem. :N Mindegyiken elvagyok - persze van, ahol jobban érzem magamat, de ki nem zárnék egyet sem.

Inkább azért fizetnék havi X goldot, hogy kizárhassam a tüzérséget a csatáimból. Nekem simán megérné és ezzel nem is vagyok egyedül. :D

(#180982) e-newsee válasza peterson79 (#180979) üzenetére


e-newsee
addikt

Ez nem is azért van, hogy növeld a wr-et, hanem, hogy kicsit komfortosabb legyen a játék. Szerintem ez a 4 órás szakaszolás pont jó. Nagyon nagy könnyebbség az emberek többségének, akik egy nap csak 1-2 órát ülnek le a játék elé. Kilőnek egy mapot, ami az éppen húzott tanknak nem fekszik annyira, és máris jobban lehet érvényesülni.
Ez nem egy semmire sem jó funkció, hanem végre egy olyan dolog, aminek szerintem tényleg van haszna.

Csak sajnos már megint kezdődik a méltatlankodás, bármit is csinál a WG, sokan mindig meglátják benne a rosszat, és azzal van tele az összes fórum, ahol szóba kerül. Pedig, ha végiggondolnák az utóbbi pár hónap változásait, és az idei terveket, akkor nem olyan rossz a helyzet, sok olyan dolog fog (remélem) elindulni, ami javít a játékélményen. Lehet, hogy az 23. óra 59. másodpercében kapott észbe a WG, de legalább észbe kapott. Vagy legalábbis úgy tűnik. Nyilván az a céljuk, hogy minél több játékost leültessenek a játék elé, hiszen ez nekik is jó, és nekünk is, hiszen ha nagyon lecsökken a játékos állomány, akkor még utolsó mentsvárként jönnének a gyári WG botok (nem csak teszt jelleggel), ami még jobban elrontana mindent. Én úgy látom, hogy észrevették, hogy csak az új prémium tartalmak nem elegendőek a játékosok megtartásához. A pénzsóvárságból nyilván nem akarnak visszavenni, hiszen kell a bevétel, és egyre kevesebb embertől lehet ezt várni, de legalább dolgoznak emellett olyan ötleteken, amik jók, hasznosak, ötletesek, és még szórakoztatók is. És ezek egy része a játékosoktól kapott visszajelzések, és ötletek alapján történik (nagyjából), ami meg tovább növelheti a közösségben azt az érzést, hogy legalább néha meghallgatják őket, és lehet, hogy mégsem ment teljesen a kukába az a sok valós pénz, amit beleöltek a játékba.
A teljesség igénye nélkül, ezek mind közösségi nyomásra jöttek/jönnek:
-MM variálása azért, hogy könnyebbé tegyék a T6 és T8 életét
-Rendszeres Frontline
-Rangsorolt csaták
-Mapok kizárásának lehetősége
-"Gold" ammo variálása

Hú, ez kicsit propagandabeszédnek tűnik, pedig eskü, semmi közöm a céghez. :)
Csak próbálok pozitívan hozzáállni, hátha a játék is pozitívan áll hozzám. Ha fanyalogva, nyafogva ülök le elé, akkor már tudat alatt is azt várom (keresem) a csata közben, hol fog kib@szcsizni velem a játék, és akkor úgy is lesz. ;)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#180983) #77646080 válasza sanya53 (#180978) üzenetére


#77646080
törölt tag

"Nem is értem miért piszkálnak bele."

Bekerül egy jól használható (bármilyen prém) jármű. A népek megveszik, örülnek neki, hozza a sikert. WG is örül, dől a lé. Utána kiadják a következő, szintén jól használható prém tankot. Ezzel nagyjából egyidejűleg nerfelik az előzőt, ezzel terelgetve afelé a népeket, hogy azt is vegyék meg, mert már perpill az az OP.

Így folyamatosan veszi a felhasználók egy része a prémtankot, ami bőséges bevétel a WG részére. Ez a lényeg, a profit. Vedd meg az újat, jobbat.

(#180984) #77646080 válasza e-newsee (#180982) üzenetére


#77646080
törölt tag

"Csak próbálok pozitívan hozzáállni"

Jó látni, hogy ilyen is van. :) Komolyan!

(#180985) jano_77 válasza e-newsee (#180982) üzenetére


jano_77
nagyúr

A MAP kizárás lehetősége helyett mondjuk megoldhatnák végre úgy is a map rotációt, hogy működjön 2-3 napnál tovább is! Mert mikor ilyen változást eszközöltek, általában 2-3 napig rendben volt és tényleg cserélődtek a mapok, majd visszaállt minden a régi megszokott kerékvágásba, vagyis 3-4, max 5 map váltotta egymást egy adott napon! Ezt oldják meg és akkor nem kell kizárni térképet - szerintem! :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#180986) sanya53 válasza #77646080 (#180983) üzenetére


sanya53
aktív tag

Nincs azzal semmi gáz, ha bevétel orientáltak csak akkor ne piszkálják sunyiba a tankokat, úgyis megveszi az ember az újdonságaikat legalábbis én idáig azt csináltam. Már visszavettem a vásárlásokat nagyon ritkán veszek tankot pontosan azok miatt amit jano_77 leírt. Teljesen igazat adok a felháborodásának és együtt érzek vele.
Hogy miért piszkálnak bele a tankokba ezt én sem értem, például STRV S1-vel minden nap kigurulok párszor. És egyre rosszabb az álcája pedig fullos. Régen simán volt olyan, hogy az ellen elment mellettem ma már nem ilyen jó a helyzet 150-200 méterről is kiszúrnak. Ha látom, hogy közelegnek menekülnöm kell nem úgy mint régebben.
Ha jól emlékszem 950 az álcája, de lehet, hogy több pontosan nem tudom.

(#180987) Antonius1978 válasza jano_77 (#180980) üzenetére


Antonius1978
addikt

Es te ezen meg csodalkozol, hogy fu alatt nerfelik a prem cuccokat?
Mar sokszor volt ilyen panasz itt, amit vagy elhittunk,vagy nem, de ugy tunik, hogy nehanapjan egyet tekernek a gombon egyes tankoknal. Ameddig erdekes a tank, es gondolom veszik mint a cukrot, addig nem, de mikor kifullad a dolog, akkor szepen bevezetnek egy masik erdekes premet, hogy vegye azt a jonep.
En tobbe mar egy arva buznyakot sem verek el erre a jatekra,kivetelt kepezne esetleg a Zrinyi meg a Tas, es azok is csak azert, mert latni szeretnem oket a garazsba, es nem azert, mintha valami extra elmenyt adnanak, mert egyik olyan mint a Stug, masik mint a Panther.

A tuzerseg jelenlete engem sem zavar annyira, ami viszont bosszant, hogy a tuzerek epp azt lovik aki a frontvonalba harcol, teszem azt fel eppen 2-3 tankkal, ertsd 1edul.Szepen lovoldozol, cselezel, pattintasz, es akkor beledbasz az arty.Es szepen lefaragja a HP-d, hogy a tapasztalatod es tankod pattintokepesseget nem tudod kamatoztatni 3 tank ellen, mert nem marad HP-d.Na ez az ami bosszant.

Viszont most beugrott egy olyan otlet, hogy az artyt csak arra lehessen hasznalni, hogy a frontvonalak mogott "tartozkodo" (ertsd : gyavan, balfaszul stb kempelo) tankokra lohessenek ra.
Ezt ugy kellene megoldani, mint a Frontline-ba a felderito repulogepnel, hogy minden percben felvillantana azokat a tankokat, akik egyes vonalaktol x meter tavolsagra hatul vannak, vagy nem adtak le meg 1 lovest sem, vagy 1et sem kaptak stb.
Ne csessze mar el a jatek az en lovoldemet, inkabb cseszegesse, osztonozze azokat akik kempelnek, hogy jobban resztvegyenek a csataban.

A masik dolog, ami meg bosszant, az a szoraskep + a 25% veletlengenerator.Egyszeregyszer pontatlan loveggel beszukult celkereszt nelkul is lezeres pontossaggal lovok, maskor meg teljesen beszukult kereszttel is melle, fole, moge megy a loves, vagy eppen leszottyan a tank elott 10 meterrel.Ez mar tenyleg rohejes.
A masik amit meg eszrevettem, hogy mesterlovesz modban, nemcsak hogy nem ott talalod el, ahol kellene, a 32 szeres? nagyitasnal jelentkezik a legtobbszor ez a jelenseg, hogy a lovedek a tank elott lepottyan.
Igy aztan inkabb beallitom a pontot, es kiszallok kulso nezetbe, es ugy lovetem el a tankom, az esetek nagyobb reszeben bevalik.

(#180988) inferno88 válasza jano_77 (#180980) üzenetére


inferno88
őstag

Tegnap AMX mle 49-cel voltam top tier Karelia-n(füves/sziklás pálya, déli oldalon a heavy dühöngő, ha valakinek nem ugrik be).
Látva a leosztást, hogy nincs nagy átütéső TD és az ellenfélnél KV-5 meg T29 ellen kell majd mennem, írtam a többieknek, hogy letolom az oldalt, supportálják a fenekem és jók vagyunk. Minden a tervemnek megfelelően ment, amíg el nem értem, a déli rész kb. közepét, szépen takartam a kupolát, csak okosan dugtam ki a testet és tornyot, nem is bírtak velem mit kezdeni, csakhogy az ellenfélnél 3 darab arty volt: M44, M50/53 és még valami klikker.
Átlagosan 6-8 másodpercenként lőtte valaki a pozíciómat, teljesen ellehetetlenítve a játékot. Az egész csata alatt az 1500 HP-ból 1492-t az arty sebzett úgy, hogy okosan, a spot leesését megvárva random választottam ki, hogy a szikla melyik oldalán bukkanok fel egy gyors lövésre, majd vissza a fedezékbe.

Leírom mégegyszer: 1500-ból 1492 HP-t az arty lőtt, full fókuszt kaptam, ami a 99.47%. Folyamatosan stun alatt tartottak.

Az új MM nagyon jó, tetszik, hogy sokszor azonos tierű a leosztás, de meg van fűszerezve ugyanúgy +2/-2-vel, viszont az artyk változtatását azonnal be kéne vezetni, ha már nem akarják teljesen kiiktatni őket. Ezután jöhet a gold skuló átdolgozás és én kurva boldog leszek.

Amúgy azt az oldalt végülis megfogtam, nem tudtak nyomulni + az arty-k csak velem foglalkoztak, az északi oldalt a többiek elintézték, megnyertük a csatát.

Térkép téma: Parist törölném a fenébe vagy legyen max tier6-osoknak fenntartva, a többi ok.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#180989) #77646080 válasza sanya53 (#180986) üzenetére


#77646080
törölt tag

"Nincs azzal semmi gáz, ha bevétel orientáltak csak akkor ne piszkálják sunyiba a tankokat"

Az tény, hogy a sunyi módon (elhallgatva) végrehajtott rontások nagyon nem korrekt lépések.

(#180990) sanya53 válasza #77646080 (#180989) üzenetére


sanya53
aktív tag

Ilyenekre bezzeg van kapacitásuk Semmitérő marhaság szerintem.

(#180991) Barret001


Barret001
addikt

Teljesen jogosnak,és szükségesnek érzem a prémium tankok nerfelgetését. Gondoljatok bele,mi lenne,ha nem nyúlnának hozzájuk? Ha minden újonnan kiadott prémtank picivel erősebb lesz,hogy marad játszható a többi régebbi tank? Arra törekednek,hogy a már kiadott tankok között ne legyen durva eltérés,mert akkor SENKI nem fogja használni őket.Mi a megoldás? Sajnos a folyamatos erőegyensúly módosítgatása,több kevesebb sikerrel.

(#180992) Pug válasza Barret001 (#180991) üzenetére


Pug
veterán

Lehet alapbol balanszolt, nem op prem tankokat kene kiadni es akkor nem lenne az a problema, hogy mindig ra kell licitalni az elozore ...

Ja hogy akkor nem lehetne pay2winveristvant fejni, mint a tehenet?

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#180993) Jokerdapro válasza Antonius1978 (#180987) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

A tüzérség nem tudja lőni akit nem lát...
A felderítő repülős ötlet meg már gondolat szinten halott. Ugye te se gondolod komolyan, hogy ülsz lt/td-vel a bokorba és percenként kapod a spotot... ugye hogy nem életszerű?

#ninja nerf: a skorp g elég régi tank sokszor lehetett hallani, hogy jöttek a ninják és megnerfelték. Kérdem én akkor miért még mindig az skill kedvenc tankja? (Lehet mégsincs ninja nerf meg gyíkemberek? :U )

#svéd td-k: valószínű elmúlt az újdonság varázsa és mindenki tudja hol kell lőni... (parancsnoki kupola + az s1 sose volt agyon páncélozva.)

#pug: a rendes véristván ígyis úgyis megveszi. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#180994) inferno88


inferno88
őstag

Valakinek megjött már a classic-os festés?

Semper fi!

(#180995) Antonius1978 válasza Jokerdapro (#180993) üzenetére


Antonius1978
addikt

Hat valoban nem eletszeru, epp annyira, mint az, hogy 3 arty, ahogy Inferno forumtars az elobb leirta, szarralo 3 perc alatt...mert a tuzerseg aztan nagyon tudott pontlovest csinalni a valosagban...
Epp ez az oka hogy bosszantanak a tuzerek, mert teged zaklatnak, aki epp harcolsz, es fel vagy szpotolva.
Aki nem csinal semmit, es hatul ucsorog, azt bezzeg nem tudjak se zaklatni, se buntetni.
Ezzel csak azt akartam mondani, hogy ez igy igazsagtalan, ennyi, semmi tobbet.

(#180996) HellGreg


HellGreg
őstag

Ez a TS-5 pusztán statokat tekintve simán sokkal jobb mint a T28, nem? DPM, páncél, sebesség...

(#180997) inferno88 válasza HellGreg (#180996) üzenetére


inferno88
őstag

Azt nem mondanám, hogy simán, mert az ágyúja elég troll, de kb. lesz olyan jó. Személy szerint nem ruházom be rá, inkább intézek még egy recruit 2.0-t és akkor begurul az AMX mellé az FV4202 azzal a bitang dögös álcával.

Semper fi!

(#180998) Pakmara válasza inferno88 (#180997) üzenetére


Pakmara
őstag

A recruit 2.0 küldi teljesítésének van határideje? Most valami 61 nap van hátra az adott szakaszból. Másik fórumon nekem azt mondták addig meg kell csinálni a 3*500 pontot, játékon belül viszont valami olyat ír hogy átvihető az eredmény. Most akkor melyik az igaz?

Köszi, Pakmara

(#180999) Jokerdapro válasza Antonius1978 (#180995) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Abban egyet értünk hogy a három spg sok oldalanként. Inferno fórumtárs megfogott egy egész oldalt + 3 arty vele foglalkozott = áttolták a másik oldalt is. Ha az kell a nyeréshez én is beáldozom a hpm vagy a tankom.

(#181000) Antonius1978 válasza Jokerdapro (#180999) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ilyen szempontbol epp kapora jott a dolog Infernonak, de attol fuggetlenul ezek a nemszeretem dolgok tenyek maradnak, es jo lenne rajtuk valtoztatni.Ha minden csataban ilyen helyzetbe kerulsz, az nem hinnem, hogy orvendetes dolog, szep az aldozatvallalas, de mas is vegye ki belole a reszet.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.