Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#180501) Eugene Roe válasza sanya53 (#180494) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Szerintem meg nem kellene jobbnak lennie. Különlegesnek kellene lennie. Ha csak jobb lesz mindenben, akkor játszon magában a közösség fizetős 25%-a :)

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#180502) peterson79 válasza ooloo (#180495) üzenetére


peterson79
őstag

Másik kollégának igaza van, a VK-nál keresd.

Amúgy nekem meg az a bajom, hogy most nem mutatja a hiányzó XP-t. Legalábbis nálam volt ilyen eddig, de szerintem nem mód miatt. Elég volt annyi, hogy a jobb felső részre húztam a kurzort ahol mutatja az eddig gyűjtöttet és egy idő után megjelent,hogy hiányzik ennyi és ennyi...tegnap nem mutatta...:(
Vagy a fejlesztési fában mutatta? Mindegy, mert ott sem adta be tegnap...

[ Szerkesztve ]

(#180503) sanya53 válasza Eugene Roe (#180501) üzenetére


sanya53
aktív tag

Az emberek nem azért vesznek prémtankot, hogy cumizzanak vele, hanem azért mert valami + várnak tőle.
Nem azért mert hű de csinike.

(#180504) jano_77 válasza peterson79 (#180502) üzenetére


jano_77
nagyúr

ASLAIN modpackban van egy ilyen mod, ami ezt mutatta, hogy mennyi XP kell a következő modulig és mennyi a soron következő tankhoz. Nem ezzel kevered? Garázsban a jobb felső részen jelent ez meg. ;)

WOTINFO
Más sem tud belépni a wotinfo-ra? Hiába írom be a felhasználó nevem és a jó jelszót, visszadob ismét a Bejelentkezés oldalra!? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#180505) peterson79 válasza jano_77 (#180504) üzenetére


peterson79
őstag

Solo modpack-jét használom, mostani update-ből kimaradthatott, ezek szerint ez nem alapfunkció a játékban:)

Crew XP-t használom, a tankhoz lévőt nem szoktam, ez valami más lesz...nem tudom, este megnézem megint.

[ Szerkesztve ]

(#180506) e-newsee válasza peterson79 (#180505) üzenetére


e-newsee
addikt

Valószínűleg nem. Elsőre nem is értettem, miről van szó, mert nekem a fejlesztési fában mindig is a teljes xp-t mutatta.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#180507) Jokerdapro


Jokerdapro
senior tag

Hát nem is tudom mit mondjak erre a baromságra megint.... kíváncsi vagyok hogy ezért a nerfért jár e majd valami kompenzáció...
spg rebalanc tervezet majd örülhet a sok perma stun balfasz ;]

(#180508) Papooo


Papooo
senior tag

Amikor a WG megsajnálja az embert.
Creditboost+BOT ellenfelek+jó trier+kellően visszafogott csapat= 188k nettó+töredék+valahonnan egy prémnap. :D

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#180509) kchryss válasza Dr.Én (#180483) üzenetére


kchryss
addikt

Svéd CDC. :C

Repeszes tankok biztos örülnek majd neki.

(#180503) @sanya53:
Ebben nagyon nem értünk egyet. A legnagyobb hiba az volt amikor elkezdték nyomni azokat a prém tankokat amik sokkal jobbak a fejlesztési fában lévő társaiknál. Egy prém tank ne legyen kompetitívebb a sima társainál, elég az hogy jobb a kredit hozama és bónuszt kap a legénységi xp-re.
Egyébként meg le is állhatnának már egy ideig a prém tankok gyártásával, mert már több van belőlük, mint sima tankokból ...

(#180510) Jokerdapro válasza Jokerdapro (#180507) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Bocsi a dupláért. :U
Itt hagynék még egy vidit az új svéd gépről: Lansen C, szerintem 10/10 a videó. :K

(#180511) kchryss válasza Jokerdapro (#180510) üzenetére


kchryss
addikt

Zseniális lett. Videó készítésben mindig jó volt a wg. :)
Paramétereket nézve nekem egyébként nem tűnik olyan rossznak ez a tank. Nagyon jó álca, egyik legmagasabb dpm a 8-as med-ek között, 10 fokos csőlehajlás, elfogadható ágyúkarakterisztika. Igazi sniper snitzel. A CDC-nek is az kéne, hogy javítsák az álcáját és egy kicsit az ágyúját és máris újra életképes lenne.

(#180512) Papooo válasza kchryss (#180511) üzenetére


Papooo
senior tag

Ha javytanak a CDC-n, akkor nem fogynak úgy az új prémtankok. ;)

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#180513) Dr.Én válasza kchryss (#180509) üzenetére


Dr.Én
veterán


találkoztam egy Lansen C tankkal! :D

WOT: kissio

(#180514) kchryss válasza Dr.Én (#180513) üzenetére


kchryss
addikt

Visszanézheted a csatád az ő szemszögéből: [3ó25p50mp-től]

Volt pár nagyon szép lövése ahol trükközött a csőlehajlással és a tereppel, érdemes megnézni. Kár, hogy az első bekapott lövésre kigyújtották. :)

Kis érdekesség amit véletlen szúrtam ki miközben tekergettem a streamben. Ma szerezte meg Daki az első Nicol's medálját ami elég érdekes, mert még nekem is volt már belőle. Ráadásul a poén az hogy ma szerezte a másodikat is és mindkettőt a Lansen-nel. Állítása szerint a mai napig nem is tudott ennek a medálnak a létezéséről. :DDD
Az első [3ó10p46mp-nél] a második [4ó13p58mp-nél].

[ Szerkesztve ]

(#180515) Dr.Én válasza kchryss (#180514) üzenetére


Dr.Én
veterán

nagyon szépen tolta vele, látszik milyen jó cső lehajlás van a tanknak...
egy jó játékos kezében ez is egy gyilkoló gép lehet...persze ha minden mellette áll :D

WOT: kissio

(#180516) jano_77


jano_77
nagyúr

Ma feltoltam én is a 1.14.1.0 vagy hanyas verziót és gondoltam gurulok pár csatát, hogy kipróbáljam.
8 csata a T95-el, többnyire top tier, néha még 7 is láttam és össz vissz 2x voltak 10-ek. 6 győzelem, 2600+ WN8. Viszont ami az ajándékozást illeti. Első csatám egy lövés 700 dmg, nyertünk és kaptam egy térkép darabot, periszkópot és vmi direktívát. Következő csata ez volt

8 kill, nagyjából lehoztam a csatát és SEMMI! Aztán a 8 csata alatt összesen még 1x kaptam terv részletet egy másik csatában rögtön kettőt is. Szerintem a WG-sem tudja, hogy miért adja ezeket, kár rajta agyalni. ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#180517) jano_77 válasza Jokerdapro (#180510) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nagyon Max Payne érzésem volt illetve az a hangulat kerített uralma alá, mint ami abban a játékban volt.
Nagyon szerettem. :B

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#180518) Atti777 válasza Jokerdapro (#180507) üzenetére


Atti777
senior tag

Megint a jó kis WG-s "válasszuk a bonyolultabb utat!" megoldás....
Inkább nekiállnak átvariálni az egészet, mint hogy csökkentenék az artyk max számát a csapatban egyre vagy kettőre, amit jól lehetne tesztelni az új MM tesztelése közben is.

Путин, иди нахуй!

(#180519) Papooo válasza jano_77 (#180516) üzenetére


Papooo
senior tag

Még nem jöttem rá a térképrészlét adásának logikájára, de azt tudom, hogy néha ész nélkül adja.
Kaptam amcsi darabot, csak az a bibi, hogy a teljes amcs techtree ki van húzva.
Kaptam orosz ötös és hatos arty darabot, persze én az s-51-el kezdtem a ruszki arty ágat.
Szerencsére annyi nemzet van kifullozva, hogy azok általában univerzális darabot adnak. Abból már 13 összegyűlt.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#180520) frame>24 válasza jano_77 (#180517) üzenetére


frame>24
addikt

Világklasszis game, kíváncsi vagyok, az utódok újra-felfedezik-e, de az az éra sose jön úgy vissza.
Egyik kedvenc dialógus-rész :D

bocs az offért már megint!

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#180521) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

van ez a toborzos lehetoseg amit meghirdettek nem olyan regen, nem igazan kovettem le, a lenyeg hogy ha inditanek egy masodik acc-ot akkor elvart lenne hogy a kettovel egyutt legyen jatszva szakaszbann vagy mukodnek a kaphato bonuszok kulon kulon is?
a mostani acc-om nem igenyel igazan "tamogatast", csak olyan szempontbol h mondjuk a masodik emiatt kiszorul-e abbol h asszem valami tier 6os premet lehet kapni jutalombol a vegen.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#180522) Jokerdapro válasza Atti777 (#180518) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Az egyetlen jó dolog amit látok benne az a repesz páncél hatékonyságának növelése. Nem is értem hogy miért nem azt húzzák fel. Akkor a sok síró huszár eldönthetné, hogy repesz páncélt tesz fel vagy vállalja a cumit. :)

(#180523) peterson79 válasza e-newsee (#180506) üzenetére


peterson79
őstag

Pedig nem mod lesz, mert amit Jano mond az teljesen más, mint amiről Én beszélek.
Szerintem ez a blueprint kavart bele a dolgokba. Majd csinálok róla képet, ha sikerül rájönni mi baja.

(#180524) peterson79 válasza Jokerdapro (#180507) üzenetére


peterson79
őstag

Elsőre nem is értettem mit akarnak ujságolni vele, de ott a számok alapján az jön le, hogy kevesebb lesz a kábitás ideje, meg kevésbé sebeznek, ha nem telitalálat van.
Már ennyi is elég elsőre, aztán majd csökkentik a számukat is talán, de kivenni nem fogják, legalábbis szerintem.

Ja, amúgy ki kellene venniük a kampányok közül is akkor ezeket a szarokat és más bajunk se lenne velük...most is 10-szer kellene kábítani az ellent. Minek? Nem elég 5 vagy mittomén???

[ Szerkesztve ]

(#180525) peterson79 válasza e-newsee (#180506) üzenetére


peterson79
őstag

Remélem látszani fog jól a két kép.

Az elsőnél a T28 lánctalpát nézem, ott írja, hogy még kell 2213 XP. Ugyanez a "funkció" eddig megvolt a tanknál is, most meg csak ezt az adatlistát vagy mit mutat. Patch előtt ugyanazt mutatta, mint a lánctalpnál...


(#180526) inferno88 válasza BÁ Nutrition (#180521) üzenetére


inferno88
őstag

Indítasz egy második acc-ot, a nagy fiókodból csinálsz recruit linket, amivel összekötöd a kettőt. A két fióknak nem kell egyetlen szakaszt sem nyomnia, elég ha megszerzed az 1500 pontot a kis fiókon való játékkal. 2 pont a győzelem + egyéb pontokat kaphatsz bionyos medálokért talán. Ha valahogy szakaszban tolod mégis, akkor sokkal többet kapsz. Ha megvan az 1500 pont, akkor tiéd 1500 bond, álcafestés és egy tier8 tank ezek közül(T92, AMX MLE 49, FV4202, Jagd8.8). A kis fiók meg választhat egy tier6-7 prém tankot.

Ezt kétszer eljátszhatod a hátralévő kb. 80 napban. Utána új szezon indul, új prém tank jutalmakkal. A szomszéd volt padtársának a névrokona azt mondta, hogy a nagymamája az ebayen azt látta, hogy 5500ért pár hét alatt megcsinálnak egy ilyet vagy 9500 körül kettőt.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#180527) jr1994 válasza peterson79 (#180524) üzenetére


jr1994
addikt

Vicces ahogy a videóban elmagyarázták, hogy igy mindenkinek jobb lesz. Mondjuk hogy az arti játékosoknak miért lenne az az nem jött át, de annyi baj legyen :D Már csak nullára kéne a számukat korlátozni, és nem is lenne velük több gond.

Tegnap összejött egy ritka medál, sejtettem hogy valami extra béna csatára lesz meg:

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#180528) BÁ Nutrition válasza inferno88 (#180526) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

van valami kod amit az uj acc letrehozasanal ad most valami tankot pluszba? csorcsill vagy tok mindegy

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#180529) inferno88 válasza BÁ Nutrition (#180528) üzenetére


inferno88
őstag

Gugli, esetleg ez?

Semper fi!

(#180530) Chris0321


Chris0321
addikt

Hello.
Mentem 3 harmatgyenge kört, ki is léptem de közben kaptam ezt:

Elmondaná valaki ez micsoda, mert úgy értelmezem nem a 6-ik érzék hanem valami más.

(#180531) ollie válasza Chris0321 (#180530) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A hatodik érzéket adja a parancsnoknak, ha nincs meg neki, ha meg már megvan, 1 mp-vel hamarabb aktiválódik. A magyar fordítás olyan zavaros, hogy a helyedben átváltanék angolra.

[ Szerkesztve ]

***

(#180532) Chris0321 válasza ollie (#180531) üzenetére


Chris0321
addikt

Köszönöm a gyors választ. Az a gond, hogy alig értek valamit angolul, így kénytelen vagyok a magyar fordítást használni.

(#180533) Warton


Warton
őstag

Egyre jobban tetszik ez a tervrajzos móka.

Ez legalább 13-al kevesebb csatát jelent a Bélával. :C

(#180534) Dr.Én válasza Warton (#180533) üzenetére


Dr.Én
veterán

igen, van haszna is az biztos....csak ahhoz a tankhoz adjon rajzot, amit éppen fejlesztünk :DDD

mai elég nehéz nap után egy kis ász is összejött :)

WOT: kissio

(#180535) ooloo válasza Dr.Én (#180534) üzenetére


ooloo
őstag

Ügyes... és mindezt legénységi képességek nélkül . :C

Mire elkészül egy tervrajz ( 100% ) , addigra nyugdíjba vonulsz . ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#180536) Dr.Én válasza ooloo (#180535) üzenetére


Dr.Én
veterán

nyugdíj?????? miről beszélsz...az már nem lesz :D

közbe nagyon tud szívatni ezen ágyú, de végig viszem a vonalat, élvezem.... idővel sok skill lesz a legényekben is... :))

WOT: kissio

(#180537) ooloo válasza Dr.Én (#180536) üzenetére


ooloo
őstag

Persze , nem lesz nyugdíj .... csak arra akartam rámutatni , hogy mire kiraksz egy egész tervrajzot , ami teljesen véletlenszerű , addig nagyon sok idő fog eltelni . :DDD

Páncélzat szempontjából a muszka tankvadászok viszik a pálmát .... és miért nem az Object 268 4 felé indultál? . Piszok jó járgány . Támadó TD-nek is bővel elmegy ... sőt !

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#180538) ooloo válasza ooloo (#180537) üzenetére


ooloo
őstag

Én az új Svéd ágat várom .... viszont tényleg adhatnának egy kis buffot pár régi , de méltánytalanul "lecsúszott" tanknak . Példának itt van a Dicker Max , vagy a Steyr WT . Egy kis buff és ismét rettegne az ellen ..... persze a saját szintjükön . Habár egy szinttel feljebb sem használhatatlanok .

Gondoltam gurulok párat Vastag Max-al ....

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#180539) Papooo válasza ooloo (#180535) üzenetére


Papooo
senior tag

Minél több ötös főlőtti kifejlesztésre váró van, annál nehezebb kirakni egy tervrajzot.
Franciáknál már csak az arty és a kerekes vonal hiányzik, az egyiken nyolcasnál, a másikon a hetesnél tartok.
Tegnap kaptam egy darabkát, az ötös g1r-hez (vagy mi a neve), mert azt kihagytam anno. Gyorsan ki is fejlesztettem szabad xp-ből, mielőtt további darabokat adna hozzá.
Ha olyan nemzettel mész, ahol minden ki van fejlesztve, akkor univerzális tarabot kellene kapni.
Ma átnéztem, de nem találtam meg, hogy mihez kaptam egy amcsi darabkát, úgy hogy ott már nincs kifejleszthető tankom.

A Dickert szeretem, nagy látótáv, jó gundep, jó ágyú. Nyílt terepen szuper vas, amíg ki nem szúrnak.

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#180540) Dr.Én válasza ooloo (#180537) üzenetére


Dr.Én
veterán

:R :R :D :D :D :R

Azon ágon is megyek, csak ott az SU100M1-nél tartok... szintén megtartós tank... :K
sokat tud pattintani....kevésbé szívatós az ágyúja...

WOT: kissio

(#180541) ooloo válasza Papooo (#180539) üzenetére


ooloo
őstag

Megnyugtattál a minél több kifejlesztett tankkal egy adott nemzeten belül . :DDD Csak a Német és Svéd ágat húzom , azaz a többi nemzet tankjaira adott tervrajzot a hajamra kenhetem . Mondjuk ez a tervrajzos sztori csak egy + dolog ... a játékon belüli teljesítményt nem befolyásolja .... így nem is igazán érdekel .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#180542) Papooo válasza ooloo (#180541) üzenetére


Papooo
senior tag

Annyit lehet trükközni, hogy amikor már elég megviselt a lakat képe, akkor elkezdesz azzal a nemzettel játszani, ahova a darab kell, mert ahoz a nemzethez kapod, amivel azt a csatát csináltad, amire megadja a darabot.

Persze, jó lenne tudni, hogy mit is számol, mert ma egyszer 8 jó csata kellett, a következőhöz elég volt három átnyomiskodott bukta is.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#180543) ooloo válasza Papooo (#180539) üzenetére


ooloo
őstag

Igen ... a löveg jó , a látótáv is jó és az álca is rendben . Egy dolog nincs , és az a sebesség . Sokszor van , hogy elmegy melletted a csata mielőtt felvennéd a pozíciót . A mai 2 perces csatákban szinte használhatatlan .
A buff alatt csak a végsebesség növelésére céloztam .

Francia tankom egy van a 6-os arty leFH 18B2 , de azzal már régen játszottam . Az első tervrajz töredék egy francia járgányhoz tartozott , amit kizárólag Német tankokkal szereztem meg .

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#180544) Papooo válasza ooloo (#180543) üzenetére


Papooo
senior tag

Az első töredékem vagy Leo vagy kerekes vagy polák adta, és a telesen kifullozott amcsi fára szól valahova.

Az utána jövőkben már passzolt a nemzethez.

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#180545) ooloo válasza Papooo (#180544) üzenetére


ooloo
őstag

Az elsőt Francia Nemzethez , a Másodikat Olasz , és a harmadikat Kínai nemzethez adta .... mind a hármat kizárólag Német tankok csatái után kaptam . Szerintem random adja .... vagy olyan szisztéma szerint amit én nem ismerek .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#180546) benvolio


benvolio
őstag

Ez a light win! :D
https://prohardver.hu/dl/upc/2019-03/211836_shot_020.jpg[/L]

(#180547) kchryss


kchryss
addikt

Első 6-os tank amit 3 markoltam a Cromwell:

Következő a T-150 lesz, elég közel vagyok vele a célhoz. Aztán az első 7-es tankon gondolkodom, ott még nem tudom melyik lesz a befutó. Az első 8-as az 53TP lesz, aztán Löwe, Lorr40t, Rev aztán a 9-esen és a 10-esen még szintén gondolkodnom kell, de az még úgysem mostanában lesz. :)

[ Szerkesztve ]

(#180548) zodo


zodo
nagyúr

Tier VI oldalanként 3-3 arty, csatánként!
Játszhatatlan. :(((

Lassan csak eljutunk a max.1 csatánként vagy a végleges törlésükhöz.

Tervrajz: van hogy kettőt is ad

(#180547) kchryss

Gratu! :C

[ Szerkesztve ]

(#180549) BÁ Nutrition válasza kchryss (#180547) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

gratulalok. cromwellre en is majd ramegyek asszem

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#180550) Thrawn


Thrawn
félisten

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.