Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#179801) kchryss válasza Dareiosss (#179800) üzenetére


kchryss
addikt

Gondolom vereség volt. :U

(#179802) Dareiosss válasza kchryss (#179801) üzenetére


Dareiosss
senior tag

nem.... közremüködésem is volt, acélfal jelvény is, 1200 alap xpt kaptam, és első osztály lett. Gondoltam baromi magasan van az ász határ...

[ Szerkesztve ]

(#179803) K_Gabor válasza Dareiosss (#179802) üzenetére


K_Gabor
tag

Akkor nem sok kellett volna. Ez a kör 1258xp volt a kollégának.

Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/k_gabor_3#aprohirdetesei

(#179804) kchryss válasza Dareiosss (#179802) üzenetére


kchryss
addikt

Magasan is van. A kollégának valamiért több xp-t adott. Talán a killek, sok kritikus sebzés és ilyesmi. Xp rendszer kiszámíthatatlan. :)

(#179805) h1mpi


h1mpi
nagyúr

QB "ingyenes" accján érdekes a P.43 ter stat :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#179806) vJokka válasza h1mpi (#179782) üzenetére


vJokka
aktív tag

Lehet azért vele pattintani elég sok mindent, felül 55 mm az oldala, alul 80+track. Arra kell figyelni, hogy a test felső lemeze 16 mm, és a "válla" csak 40. Vizuálisan [link]

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#179807) kchryss


kchryss
addikt

Nem tudja valaki, hogy skill4ltu-nak mi baja van Circon-nal? :Y
Belenéztem SirFoch adásába, mert kíváncsi voltam hogy reagálta le, hogy bannolták. Aztán láttam, hogy később miután feloldották szakaszoztak skill4ltu-val, így abba is belenéztem. Circon benézett SirFoch-hoz és chat-en ugratta a ban miatt. Aztán miután pár néző rákérdezett, hogy nem szállna-e be hozzájuk harmadiknak felajánlotta, hogy szívesen csatlakozna. SirFoch simán benne lett volna, megkérdezte skill-t, hogy jöjjön-e Circon, erre skill mindenki nagy meglepetésére azt mondta, hogy nem szeretné ha jönne Circon, ha szakaszozni akar vele SirFoch akkor ő lelép és szakaszozzanak ők. Pár pillanatra meg is fagyott a levegő amikor ezt mondta. Azt hittem jóban vannak, nagyon meglepő volt ez az eset.
[4ó23p46mp-től van az eset]
Ugyanez skill streamjénél: [14p19mp]
Itt még skill azt is hozzátette, meg van rá az oka ...
Mi ez a dráma? :F

[ Szerkesztve ]

(#179808) ollie válasza kchryss (#179807) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Circon nem szereti skill-t, ő is csak addig akart csatlakozni, amíg nem tudta, hogy skill-el szakaszozik Foch.

A háttér: párszor beszélt Circon a streamjén negatívan arról, hogy van streamer aki már akkor 3 markol tankokat, amikor a nézői még nem férhetnek hozzá azokhoz (konkrétan a tier 8, prémium kerekesről van szó, skill még tavaly 3 markolta). Bár direkt nem említette Circon skill nevét, de egyértelmű volt, hogy rá gondol azok számára, akik skill-t is szokták nézni. Szóval ez az egész Circon-tól indult (legalábbis úgy tudom, hogy skill részéről semmi sem volt korábban).
Amúgy én megértem Circon álláspontját, meg valahol skill-ét is.

[ Szerkesztve ]

***

(#179809) BÁ Nutrition válasza kchryss (#179807) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

itt meg kiderult h botok is 3 markolhatjak a tankokat
[link]
;]

amugy a wotzilla nalatok se megy mar?

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#179810) wwenigma válasza BÁ Nutrition (#179809) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Drakula.

Wotzilla nem is fog már, rövid ideig egy kiírás volt hogy vége aztán be is zárt.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#179811) BÁ Nutrition válasza wwenigma (#179810) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ja de egy ideig ujra lett, par hete nem erem el kb

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#179812) Jokerdapro válasza Dareiosss (#179800) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Nyugi nekem előtte azt hiszem 5.5k kombináltra(amiből 4.5 sebzés) nem adta be... tehát ez egy váratlan ász volt. :)

Dr.Én: én csak a su-nál vagyok mókás gép ha eltalál valamit. :DDD

(#179813) Dr.Én válasza Jokerdapro (#179812) üzenetére


Dr.Én
veterán

SU nagyon jó, élvezetes vele a játék...

WOT: kissio

(#179814) lnk válasza lnk (#179789) üzenetére


lnk
aktív tag

Hello

Erre valaki tudja a választ? Decemberben kezdtem újra wotozni és nem tudom tavaly mi volt Tot akcióval kapcsolatban.

(#179815) Jokerdapro válasza BÁ Nutrition (#179809) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Nice! :)
Van nekem is egy ilyen összes csíkos pz4h. ;] Imádni való kis gép, persze csak trollba. :DDD

(#179816) wwenigma válasza BÁ Nutrition (#179811) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ez már azóta volt... :/

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#179817) TOTAL LOKI


TOTAL LOKI
tag

Sziasztok!

Lehet, hogy hülyeséget kérdezek. Ha másik prémium shopból (NA) néz ki az ember valamit, van bármilyen lehetőség (kiskapu), hogy azt megtudja vásárolni, aki EU-s?

Mint mondtam, lehet, hogy hülyeség, ne kezdjetek el szidni. :)

Köszönöm! :)

[ Szerkesztve ]

TL

(#179818) ollie válasza TOTAL LOKI (#179817) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Meg tudod vásárolni, ha regisztrálsz az NA szerverre, és persze azon a szerveren lesz elérhető.

***

(#179819) TOTAL LOKI válasza ollie (#179818) üzenetére


TOTAL LOKI
tag

De EU-ban semmilyen formában nem fogod tudni használni.

TL

(#179820) ollie válasza TOTAL LOKI (#179819) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Így van.

***

(#179821) joergie


joergie
őstag

Tk-zgattam(elmúlt 4ből 2 csatában), hogy hamarabb véget érjen 1-1 vesztes csata, erre következő csatában...
Fordulok rá 1shot progettora autoaim-el. lowe kilövi előlem, és mit ad isten a célkeresztem pont a lowen volt(progetto köztünk volt, és úgy láttam hogy 4másodperce lőtte meg valaki a progetto-t 380hp-ra, de senki más nem látott még rá, csak mi ketten), elugrott az autoaimről, meglőttem a lowe-t, és kaptam egy óra bant. De már korábban is volt problémám ebből. Miért nem tud a célkereszt a tankon maradni, akár él még, akár nem?

Napokban láttam olyat, hogy fv4005 kilőtt csapattársat foglalókörből, és nem kapott instant bant :Y

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#179822) BÁ Nutrition válasza Jokerdapro (#179815) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

toled jott az otlet anno h megcsinaljam, 43%winratem volt volt vele es 400wn8 380 csata talan. ez volt az elso 5os tankom, akkor ismerkedtem a jatekkal. most van kb 500csatam es 1000fole kuszott a wn8 ezido alatt a tankkal. eleg jo a troll agyu, regen sosem hasznaltam merhogy az nem jo :D
ja meg nulla skilles legenyseggel kezdtem most masodik sor, de volt mikor pantherm10et is lattak, decemberben jol fejlodtek
a Kv1et is elkezdtem, persze van mikor egy honapig se vettem elo, az is trollagyus, epp most lett ket csillagos. meglassuk

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#179823) BÁ Nutrition válasza joergie (#179821) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

megerdemelted mondjuk
nekem meg most hetvegen nyugi van, tuti nem kapok csetbant mert a masik hetfoig ervenyes. nem is idegeskedtem annyit :D

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#179824) Pug válasza joergie (#179821) üzenetére


Pug
veterán

TK-zgattal, hogy hamarabb vege legyen a vesztes meccsnek?
Sajnalom, hogy csak egy orat kaptal...

Eladó Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB titánlila - 3 év gyártói garancia - extrákkal

(#179825) joergie válasza Pug (#179824) üzenetére


joergie
őstag

Megérdemeltem igen. Azon a határon szoktam egyensúlyozni, amit még enged a játék
A játék nem morális alapokon nyugszik, 15 idegennel kell csapatként dolgozni 5percenként, sokszor nulla kooperációval. Ha megnézed a pro játékosokat, eszközként használják a csapattársakat. Itt a cselekvésben látod a különbséget, hogy én direktben teszek a csapattársam ellen, amíg ők mondjuk hagyják meghalni. Nem érzelmi elfogultságból teszem. Ha tehetem, segítek a csapattársnak, ha van reális nyerési esély. Nem érzem magam morálisan lejjebb valónak senkinél emiatt.
A csapattárs szempontjából lényegtelen honnan jött a lövés, ő így is úgy is lövés nélkül halna meg. Örüljön, hogy számomra értékesebb a saját időm, mint a neki fizetett kártérítés.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#179826) h1mpi válasza joergie (#179825) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Kár hogy nem erről szól a játék. Ha valaki beteg akkor elütöd a zebrán?

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#179827) PitLee válasza h1mpi (#179826) üzenetére


PitLee
őstag

Érdekes ez a hozzáállás, de nem vagyunk egyformák.
A múltkor volt itt valami orosz "hűde pro", ránéztem a tícsen és kb az elő percben kicsapta az előtte állót, hogy fedezéknek tudja használni a táras francia td-vel szemben . . .
Aztán csodálkozik az ember ha szaporodik ez a magatartás, mert a nagy prók terjesztik az igét a streamekben, azt sugallva, hogy így lehetsz te is pró . . .

Én meg voltam olyan hülye régen, hogy inkább beálltam közéjük, hogy felfogjam a sebzést, mert ketten csak többre vagyunk képesek, meg hát egy oldalon vagyunk.
Persze mára sokat változott a játék és a játékosállomány, sajnos nem mindig előnyére.
A WoT már nem mai csirke, nem mostanában volt első eldördült a lövés a béta csatában azóta mondhatni egy generáció felcseperedett.

[ Szerkesztve ]

(#179828) ooloo válasza PitLee (#179827) üzenetére


ooloo
őstag

Pár órája történt , hogy full HP-ról szedett ki egy FV4005 ös csapattárs .. megesik néha. Velem is .... annak ellenére , hogy használom a csapattárs meglövését (elméletben ) lehetetlenné tévő mod-ot . Sajnos ez sem 100% os , mert a belefutásos sebzés ellen hatástalan .

De soha nem fogom megérteni azokat , akik a csata után privát üzenetben csesztetnek , ha nem hozod az elvárt eredményt . Mindenkinek vannak nullás körei ... aki mást mond az - finoman szólva - füllent. Az üzenetet küldő idióta lenyomott x1000 csatát .... tisztában kell(ene) lennie , hogy ez mindenkivel előfordul .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#179829) BÁ Nutrition válasza ooloo (#179828) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ezeket altalaban azert kuldik mert qrva idegesek. legalabbis az esetek donto tobbsegeben
hidd el nem azon gondolkodik h massal is megesik, vele is.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#179830) h1mpi válasza PitLee (#179827) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én max azzal játszok, hogy az első bevett lövést meghagyom a piroskának, aki mellettem harcol a sarkon, mert én úgyis többet érek a HP-mal, mint Ő. De kilökni, belelőni stb szemétséget sose szoktam. Van, hogy belém lőnek, de vissza akkor sem lövök a mod miatt ami fent van ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#179831) ooloo válasza BÁ Nutrition (#179829) üzenetére


ooloo
őstag

Top-sebző.. min , vagy mit idegeskedik ? Én inkább kihúznám magam , hogy mekkora arc vagyok ... itt is büszkén beraknak olyan csata eredményeket , ahol a fele csapat zéró , vagy ahhoz közeli eredménnyel zárta a csatát . Kivéve azt aki linkelte a képet . Egyszerűen nem értem az idegeskedés okát ! :F

Más...

A Francia prémium kerekes jól hozza a kreditet ?

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#179832) BÁ Nutrition válasza ooloo (#179831) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

mondjuk vesztett?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#179833) ooloo válasza BÁ Nutrition (#179832) üzenetére


ooloo
őstag

És ? Mit kap a magasabb győzelmi arányért cserébe ? Olcsóbban kapja a kenyeret a boltban ? Sokan elfelejtik , hogy alapjában véve ez egy játék .

A másik ... most vesztett , de a következő csatákat nyeri . Így megy ez régebb óta .... vagy más bolygóról jöhetett ..... ;]

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#179834) zodo válasza ooloo (#179833) üzenetére


zodo
nagyúr

Győzelemért mint tudjuk több hozam jár, minden téren de mikor top 1-5 sebző közt vagy és folyamatos 6-8 bukó csatán (esetleg beesik egy két sebzős győzelem) vagy túl akkor elgurulhat a gyógyszer egy random választottra akár ömlesztve az előzményekben tapasztaltakkal.
Nem szoktam tk-ni de egy-egy hasonló etap vége felé ha a light hátul kempel, med másik oldalra vonul a heavyk mögé pláne ha nagyobb tier akkor már induláskor kap egy sebző kérdést.

[ Szerkesztve ]

(#179835) ooloo válasza zodo (#179834) üzenetére


ooloo
őstag

Én sem tartom helyesnek , ha hátul kempingezik a társaság , de a sebzésük fel sem merül bennem . Nyilván különbözünk . Az idegeskedéssel többet árt magának mint gondolná . Nem mellékesen az Idegbajos állapot esetén a környezete , családja is kaphat néhány repeszt ... :U

Még mindig kérdezem : A Francia prémium kerekes jól hozza a kreditet ?

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#179836) peterson79 válasza ooloo (#179828) üzenetére


peterson79
őstag

Ezért IS veszik ki a Friendly Fire-t..persze lesz hátránya is - bár nem tudom mi -,de így legalább az ilyen állatok máshol élik ki magukat, remélem...

(#179837) ooloo válasza peterson79 (#179836) üzenetére


ooloo
őstag

Én azt sem értem , hogy eddig miért nem vették ki .... vagy egyáltalán miért lehetett a kezdetek óta lőni a csapattársat . Akkora feladat a programozóknak kivenni ezt a "lehetőséget" ?

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#179838) joergie válasza h1mpi (#179826) üzenetére


joergie
őstag

Ha biztosan tudom, hogy újrakezdheti tiszta lappal, akkor igen(mert amúgy magával babrál ki). Ne húzza a saját idejét(SE). Hallod ennél nyomorultabb hasonlatot nem hozhattál volna. Tudjuk be annak, hogy vasárnap van.

Alapvetően nem szoktam HP-t lőni. Az ágyújukat szoktam kilőni csapattársaknak, a miheztartás végett. A cél az, hogy kimozduljon a komfortzónájából, pislogjon kettőt, és észrevegye, hogy nem egyedül van, esetleg észreveszi, hogy maga, és a csapattársai ellen dolgozik azzal amit éppen csinál, vagy nem csinál.

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#179839) ivey


ivey
csendes tag

Melyik tankot vennétek 7.5k aranyig? Szeretnék jó vásárt csinálni. :)

(#179840) kchryss válasza ollie (#179808) üzenetére


kchryss
addikt

Akkor már szakaszban volt Foch skill4ltu-val és a cseten is harmadiknak hívták Circon-t aki akkor már percek óta ott lógott és nézte az adást. Kizárt dolog, hogy nem tudott skill-ről amikor belement a "hármasba". Ezek alapján Circon-nak olyan komoly baja nincs skill-lel ha vállalta volna vele a szakaszt. Skill-ben viszont valami nagy nyomot hagyhatott, mert nem finomkodott. Csípőből kategorikusan elutasította a Circon-nal való szakasz lehetőségét olyan hangsúllyal, hogy "ha ez a pöcs jön akkor én megyek".
Kár érte, mert nagyon jó hangulatú 3-as lehetett volna ha skill és Circon kijött volna egymással. Circon-t láttam már szakaszozni több streamer-rel is (pl Foch-sal is) és mindig feldobta az adás hangulatát.

(#179809) @BÁ Nutrition:
Nagy grat a 3 kiválósági jelhez!

(#179835) @ooloo:
Szerintem még nem sok embernek van meg ez a kerekes prém innen a fórumról. Aki maratont csinálja még nem végzett vele, megvenni meg ennyiért nem éri meg.

(#179841) ooloo válasza ivey (#179839) üzenetére


ooloo
őstag

Jó vásár nincs ..... jó játékos van . Igaz , azok egy seprűnyéllel is lehozzák a csaták többségét.

T26E4 ? Jókat írnak róla . Gondolom ennyi a max.... kicsit többért vannak jobbak . Ha farmolni kell , akkor a VIII as tier az igazi .

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#179842) ooloo válasza kchryss (#179840) üzenetére


ooloo
őstag

Ez a kerekes "csoda" is olyan lesz , mint az arty ... majdnem mindenki szidja , de azért azok is játszanak vele , akik szidják . ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#179843) Ebit


Ebit
addikt

code WOTFORTUNE for x5 25% 2 hour Credit boosters,

(#179844) kchryss válasza ooloo (#179842) üzenetére


kchryss
addikt

Nagyon ül az artys hasonlat. Ezekkel sem lehet döntően befolyásolni a csatát, de mások játékélményét jól el lehet velük cseszni. ;]

(#179843) @Ebit: Működik, köszi.

[ Szerkesztve ]

(#179845) ooloo válasza kchryss (#179844) üzenetére


ooloo
őstag

Én kifejezetten örülök nekik ( így utólag ) ... kihívás eltalálni őkelmét . Jó párat ki is szedtem már . ;] A megsemmisülésüket jól lemodellezték ... a robbanástól a levegőbe emelkednek . :C

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#179846) h1mpi


h1mpi
nagyúr

1357-et még 2 markolni is alig tudom. 1328 base xp 2. osztály :Y

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#179847) ooloo válasza Ebit (#179843) üzenetére


ooloo
őstag

Köszönöm ! :R

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#179848) Jokerdapro


Jokerdapro
senior tag

Amikor rock sztárra lőnek ;] ;]

(#179849) BsReiki válasza Ebit (#179843) üzenetére


BsReiki
csendes tag

köszi szépen, működik!

(#179850) h1mpi


h1mpi
nagyúr

1479 xp (top gun, high caliber, pascucci majd 3K dmg) és első osztály :C Többet nem nagyon lehet lőni, mert elfogy a lőszer...

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.