Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#180151) h1mpi válasza jano_77 (#180150) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Mert most értek haza a prok :))

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#180152) egyedülülő válasza jano_77 (#180150) üzenetére


egyedülülő
őstag

Ha törlöd az xvm-et mindenki olyan színű lehet, amilyet csak akarsz.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#180153) jano_77 válasza egyedülülő (#180152) üzenetére


jano_77
nagyúr

Valamit nagyon félre értettél! Nem írtam semmiféle XVM-ről csak annyit, hogy honnan került most ennyi balfasz a Frontline módba! Ehhez nem kell XVM, már megbocsáss!

Most pedig észre vettem egy furcsaságot, amit az első héten nem tapasztaltam - lehet, hogy volt, de velem nem fordult elő. Az utolsó mezőben a lövegeket ki lehet lőni artyval is!? Csak mert a mostani csatámban a 3-ast, ami a várban van fent úgy lőtték ki, hogy a közelében nem járt piros tank, de folyamatosan fogyott az ereje, egyszer csak kiírta, hogy megsemmisítve!? Ezt hogy? :F :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#180154) Calibos válasza jano_77 (#180150) üzenetére


Calibos
addikt

Elöző frontline sokkal játszhatóbb volt, ez most sajnos káosz,a játékosok 70-80% kezdő vagy teljesen tapasztalatlan...nemcsak unicumosok unták meg az egészet, úgy veszem észre...

[ Szerkesztve ]

(#180155) PitLee válasza jano_77 (#180153) üzenetére


PitLee
őstag

Igen lehet sebezni, volt itt egy illető aki még képeket is tett fel az előző Frontline-nál.

(#180156) egyedülülő válasza jano_77 (#180153) üzenetére


egyedülülő
őstag

My bad.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#180157) popey37


popey37
addikt

hát rengeteg a csaló, sokkal több mint első héten, egyszerüen játszhatatlan, valamit kitalálhatna a wg mert ez igy egy nagy nulla

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#180158) jano_77 válasza PitLee (#180155) üzenetére


jano_77
nagyúr

De artyval hogy találod el a seggét a lövegnek?!? Mert elvileg csak az sebezhető, rosszul tudom? :F :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#180159) zozyk válasza Calibos (#180154) üzenetére


zozyk
addikt

:W

(#180160) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Na megjelentek Frontlineban is az aberált HE-t okádó francia kerekes szarok... az összeset száműzném :W

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#180161) PitLee válasza jano_77 (#180158) üzenetére


PitLee
őstag

Ohh minő malőr, mondjuk az, hogy képeket tett fel stimmel, és fórum téma is, csak az egy másik portál "miután vagy 10perce keresem itt eszembe jutott, hogy lehet nem is itt láttam" :DDD
link1
link2

[ Szerkesztve ]

(#180162) Pug


Pug
veterán

Csak nekem tűnt el az az opció, hogy automatikus visszamásszanak a legények a tankokba? :F

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#180163) Calibos válasza zozyk (#180159) üzenetére


Calibos
addikt

abba is hagytam az egészet, nincs elég citromfű teám itthon :D kár mert tényleg bejön ez a mód. Egy rokonnal a frontline-t már nagyon vártuk!
Megvárom a beharangozott MM változásokat, mégis azt hiszem ebben az évben végleg befejezem a wotot.

(#180164) h1mpi válasza Calibos (#180163) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én megcsinálom az előzőből a 30-as szintet ami még maradt és abba is hagyom ezt a modot, ez nagyon kiéget és unalmas

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#180165) h1mpi válasza h1mpi (#180164) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Méltó befejezése a Frontline-nak. Végig toltam a WZ-120-1G FT-vel egyszer se haltam ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#180166) Jokerdapro válasza h1mpi (#180160) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Engem a GF és hwk páros baszott szét tegnap he-vel... kb mindig :DDD

Zozyk: rage quit on? :DDD

(#180167) zozyk válasza Jokerdapro (#180166) üzenetére


zozyk
addikt

Ez ilyen.
:))

(#180168) dvids válasza jano_77 (#180158) üzenetére


dvids
aktív tag

Én kipróbáltam már. Ha a célpont oldalát találod el teljesen benyeli az arty lövést is, de ha mögé lősz akár a földet, akár ellenséges tankot találva, akkor a splash sebzi a célpontot is. Nem próbálkoztam túl sokat, a legnagyobb sebzésem 130 körül volt ha jól emlékszem. (Az amcsi SPG-vel, nyilván nem mindegy milyen löveggel lövöd.)

(#180169) peterson79


peterson79
őstag

Hali,

Nekem is érdekesen indult tegnap, konkrétan rage quit-el 5 perc Fronline játék után:)
Aztán mentem kb egy órát randomban, egy kicsit artyztam is, aztán még utolsó fél órában megint Frontline. Másodjára már jobban ment, de tényleg nagyon gyengék a többiek, nem tudják mit is kellene csinálni, szóval Én is átállok most már a kredit farmra, persze figyelek arra is, hogy ha úgy alakul segítsek foglalni is. Amúgy azt figyeltem meg, hogy nem érdekes, hogy már 3-an bent vannak a körben és húzzák a zászlót, be lehet menni, mert az XP-t adja rá. Nekem ez új volt,mert korábban mindig első háromban voltam aki foglalt, nem gondoltam, hogy a többi is számít. Logikus, de wg-nél sosem lehet tudni...

(#180170) inferno88


inferno88
őstag

Az új recruitment programban kötelező a meghívó accounttal együtt menni platoonban vagy megcsinálhatom én magamnak is okosban a kellő pontszámot?

Semper fi!

(#180171) egyedülülő válasza inferno88 (#180170) üzenetére


egyedülülő
őstag

Az engem is érdekelne.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#180172) inferno88 válasza egyedülülő (#180171) üzenetére


inferno88
őstag

Na kicsit körbenéztem ebay-en és úgy látom, hogy nem kell együtt játszani. A recruitee egyedül is teljesítheti a követelményeket ezek alapján.

Semper fi!

(#180173) egyedülülő válasza inferno88 (#180172) üzenetére


egyedülülő
őstag

Nagyszerű! :R

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#180174) jano_77 válasza inferno88 (#180172) üzenetére


jano_77
nagyúr

és mik a követelmények illetve mit lehet kapni? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#180175) inferno88


inferno88
őstag

Fv4202, AMX MLE49, Jagd 88, T92. Ezek közül lehet választani + 1500 bond, álca meg egyéb dolgokat kapsz. Ezt 120 napon belül kétszer lehet eljátszani. El kell érni egy bizonyos pontszámot, amit a teljesítményed után kapsz.

Semper fi!

(#180176) jano_77 válasza inferno88 (#180175) üzenetére


jano_77
nagyúr

Tehát az acc, amit meghívok - lehet ez ugyan az, amit az egyesben meghívtam vagy másik kell? - játszani kell csupán és annak alapján, hogy mennyire megy jól, kapok pontokat és ha elérem az 1500-at, akkor kapom a jutalmakat? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#180177) K_Gabor válasza inferno88 (#180172) üzenetére


K_Gabor
tag

Ezt hogyan lehet összehozni? Nem vagyok otthon a referral programban.
Miket kell csináljak ahhoz, hogy pontot gyűjtsek, ha nem a meghívottal játszom szakaszban?

Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/k_gabor_3#aprohirdetesei

(#180178) lacibacsi válasza jano_77 (#180176) üzenetére


lacibacsi
addikt

Egyedül is megcsinálhatod és az "új" toborzott lehet a régi, ha 60 napnál régebben volt belépve a játékba.

(#180177) K_Gabor: "csak" játszani kell. Persze minél jobban játszol, annál több pontot gyűjthetsz. Ha meg van igazi toborzottad, akkor a szakaszban való játékért csak úgy dől a lé...

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#180179) K_Gabor válasza lacibacsi (#180178) üzenetére


K_Gabor
tag

Értem, köszi. Este majd meglesem, mert nem rémlik, hogy lenne pontom.

Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/k_gabor_3#aprohirdetesei

(#180180) Kelvin válasza jano_77 (#180176) üzenetére


Kelvin
őstag

Ha te vagy a Commander és egyedül játszol, nincsen semmi előnyöd és pontot sem kapsz. A Recruit (meghívottad) önálló játékkal is kap +50%xp-t és kreditet valamint pontokat.

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#180181) kchryss válasza Kelvin (#180180) üzenetére


kchryss
addikt

És ez így is van jól. Elég hülyén nézne ki ha te meghívsz valakit aztán mindketten kapnátok prém tankot anélkül, hogy 1 csatát mennétek együtt.

(#180169) @peterson79:
Mindenki aki a cap-en van az húzza a bázist függetlenül attól, hogy hányan vannak. A 3-as szabály csak arra vonatkozik, hogy a foglalás sebessége 3 foglalónál eléri a maximumot és ha többen állnak bent akkor sem foglalhatnak be gyorsabban mint ha 3-an lennének. Viszont minél többen állnak a cap-en annál kevesebb foglalási pont jut 1 tankra így frontline-ban is kevesebb pontot ér, de még ezért a kevesebb pontért is megéri beállni.

(#180182) kchryss


kchryss
addikt

Kerekes járműre miért nem lehet periszkópot rakni? :Y

(#180183) Pug válasza kchryss (#180182) üzenetére


Pug
veterán

Ez a kérdés ugye csak egy rossz vicc volt...

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#180184) kchryss válasza Pug (#180183) üzenetére


kchryss
addikt

Miért van rá logikus magyarázatod?

(#180185) ollie válasza kchryss (#180184) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Direkt nem lehet, hogy csak aktív spotra használják. Ellenkező esetben el lehetne felejteni a hagyományos lightokat, mint passzív spottereket, mert a kerekesek ugye előbb jutnának el a kulcs, passzív spot pozíciókba.

***

(#180186) Pug válasza Pug (#180183) üzenetére


Pug
veterán

Mondjuk, hogy esetleg ne vágják teljesen kukába a játékot, meg úgy a teljes eddigi light tankokat? :U

[ Szerkesztve ]

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#180187) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Ez a Strv S1 mekkora egy szar lett, kb nem játszottam vele fél éve, de hogy semmit nem talál el, nulla camo... bezzeg amikor megjelent... :U a korábban megjelent prém tankok 90%-át el lehetne adni... tudom hogy üzlet, de na :F

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#180188) ooloo válasza h1mpi (#180187) üzenetére


ooloo
őstag

Én nem tapasztaltam ...... nem lehet , hogy elszoktál a statikus játékstílustól ?

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#180189) dokee78 válasza h1mpi (#180187) üzenetére


dokee78
félisten

+1

(#180190) h1mpi válasza ooloo (#180188) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Mondjuk nem szeretek kempelni az biztos, de az hogy össze vissza lő az nem statikusság kérdése.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#180191) ollie


ollie
MODERÁTOR

Egy HARCZOS nevű, feltételezhetően magyar játékos most teamkillelte skill4ltu-t a streamjén, és még előtte be is szól neki nagyon durván.

***

(#180192) h1mpi válasza ollie (#180191) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A magyarok se okosabbak mint a többiek...

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#180193) kchryss válasza ollie (#180191) üzenetére


kchryss
addikt

Múltkor volt téma hogy ki örül és ki nem annak, hogy ki akarják venni a csapattárs sebzésének lehetőségét a játékból. Nekem kettős érzéseim vannak ezzel kapcsolatban. Egyrészt szeretem a jelenlegi rendszerben, hogy figyelni kell, hogy véletlenül el ne találd a csapattársat és ebből rengeteg mókás klip is van amikor véletlenül lő ki valaki valakit. Például a kedvencem Mailand blind shot-ja, de tudnék linkelni még vagy 20 hasonló mókás jelenetet. A játékban szereplő "szerencsés" medál is kb erről szól.
Másrészt az ilyen retardáltak miatt akik Dredd bírót játszanak és direkt lövik ki a csapattársukat teljesen megértem ha kiveszik. Én nem szoktam büntetni, így ilyen szempontból nekem nem fog hiányozni, csak a mókás szituk és a realisztikusság miatt lesz hiányérzetem.

(#180194) ooloo válasza h1mpi (#180192) üzenetére


ooloo
őstag

sem hülyébbek ....

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#180195) h1mpi válasza kchryss (#180193) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én a teamkillt egy hónap bannal jutalmaznám, aztán kettő és így tovább :))

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#180196) kchryss válasza h1mpi (#180195) üzenetére


kchryss
addikt

Szerintem is az lenne a jobb megoldás ha nem vennék ki a lehetőségét, hogy véletlenül megtörténjen, de a direkt lövőket komolyabban büntetnék. Csak sajnos ezt nem tudnák kivitelezni, mert túl nagy erőforrást igényelne elbírálni minden esetben, hogy mi volt szándékos és mi nem.
Lehet azt kéne csinálniuk, hogy a safeshot mod-hoz hasonló dolgot raknának be ami nem engedi elsütni az ágyút ha csapattársra céloz.

[ Szerkesztve ]

(#180197) h1mpi válasza kchryss (#180196) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én kivenném, minek az? Hogy a barmok élhessenek?

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#180198) ooloo


ooloo
őstag

HWK 30 bónuszkódot hol találom ? Most vettem meg , de a számlával nem adtak kódot .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#180199) PitLee válasza kchryss (#180193) üzenetére


PitLee
őstag

A való életben is ha megfigyeled nagyon sok helyen ez zajlik, van pár ember aki miatt olyan szabályt hoznak ami mindenkire vonatkozik, szerintem sok esetben ez nem jó megoldás.

(#180200) h1mpi válasza ooloo (#180198) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Valamelyik e-mailben van, amit kaptál a WG-től

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.