Hirdetés

2020. május 31., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-11-13 02:08:09

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#180601) kchryss válasza h1mpi (#180599) üzenetére

kchryss
(addikt)

Majd kap egy táras ágyút ami gyorsabban tölt ha kifogyott, mint a mostani ágyúja jelenleg. ;]

(#180602) kgergely23 válasza ollie (#180597) üzenetére

kgergely23
(őstag)

Arra, én még sose láttam. De 103. prémnek elmegy :)

Egyébként pontosan mire ad töredéket a játék? Egészen elképesztő milyen rosszul sikerült csatákra ad, míg jókra nem...

[ Szerkesztve ]

(#180603) dokee78 válasza kgergely23 (#180602) üzenetére

dokee78
(félisten)

Ez jó kérdés,szerintem még a WG sem tudja.
Tegnap 4 győzelem 1 buktára még a lakatot sem mutatta a csapat összesítőn.
Míg tegnap előtt zsinórban 2 bukta csatára is doboz nyílt.

(#180604) Dr.Én

Dr.Én
(veterán)

Hali!!

Nagyon élvezetes és izgalmas kis csata volt :))

mellé ajándék :D
saját csapatból :DDD

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#180605) BloodRay válasza Dr.Én (#180604) üzenetére

BloodRay
(veterán)

Meglőtted kicsit, vagy az volt a baja, hogy rálőttél arra a tankra amire már ráírta a nevét? :D

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#180606) Dr.Én válasza BloodRay (#180605) üzenetére

Dr.Én
(veterán)

igen, egy picit megsebeztem, de mellette másik kettő ellenfelet is...
előtte pingeltem hogy oda lesz a durr... csak fedezékbe kellett volna menni :DDD
amíg arty lesz, addig lesz csapat sebzés is velük...

(#180607) DVlad válasza BloodRay (#180605) üzenetére

DVlad
(őstag)

Ez a minimum, csupán már az eszközhasználatért is kijár. :D

(#180608) ooloo válasza Dr.Én (#180604) üzenetére

ooloo
(őstag)

Szép kör ... gratula! :C A frusztrált pöcsfejek beírásait engedd el a füled mellett . Van azoknak elég bajuk a "padláson" ... ;]

" értem én , hogy gőzgép , de mi hajtja ?

(#180609) wwenigma válasza Dr.Én (#180606) üzenetére

wwenigma
(Jómunkásember)

Szép kör volt, ezekkel meg ne foglalkozz. Legfeljebb ha legközelebb meglátod, peneld a popóját hogy ne feleslegesen sirjon. :)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#180610) Dr.Én válasza ooloo (#180608) üzenetére

Dr.Én
(veterán)

köszönöm :R
nem szoktam felvenni a hisztit amit kapok közben...
most kapom a büntetést teljesen... ISU-152, zsinórban 5 meccs, tier 10...sebezni se tudok szinte..és csak vereség :D

(#180611) Dr.Én válasza wwenigma (#180609) üzenetére

Dr.Én
(veterán)

köszönöm!!! :R
ezen artyval már sok ászt össze szedtem.. szeretek velük játszani... :K
igen, ilyenekre törekszem, ha egyszer összejön ;)
:R

ami jó volt még ma...ISU 152 csak tier 10, sebezni szinte nem tudtam, és csak vereség...
SU100M1, csak győzelem, csak top tier.. hatalmas mennyiségű sebzés :DDD
(csak észrevétel) :D

[ Szerkesztve ]

(#180612) BloodRay válasza Dr.Én (#180606) üzenetére

BloodRay
(veterán)

Az a kedvencem, mikor jelzem, hogy lőni fogok egy erős ellen tankot, de azért a zseni csapattársnak rá kell mennie facehugba a full esélytelen szarával, természetesen abban a pillanatban hogy ellőttem magam...

(#180607) DVlad -> Én jókat kacagok az ilyen üzeneteken mikor nekem írnak. Ilyenkor vagy tovább hergelem az illetőt hátha agyvérzést kap és nem lesz több gond vele, vagy pszichológusost játszok és megpróbálom kibeszéltetni vele mi is a problémája gyökere. :D
Kedvencem amúgy mikor győz az ellen, de a végén még utolsó leheletig harcolva kiszedek (nem artyval, hanem úgy általában) esetleg valakit az ellenség soraiból, aki utána jön qrvaanyázni, hogy ezt hogy mertem?? :D

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#180613) DVlad válasza BloodRay (#180612) üzenetére

DVlad
(őstag)

Régi vesszőparipám, hogy az ilyen eseteket is leegyszerűsítené, mérsékelve a felesleges privát üzeneteket az, ha nem veszik ki az egész játék sava-borsát jelentő közös csetet.

(#180614) BloodRay válasza DVlad (#180613) üzenetére

BloodRay
(veterán)

Nem tudom, az ilyenek régebben is megtaláltak, csak emellett még csata közben is ment az anyázás. Ha épp nincs kedvem foglalkozni ezekkel, most se tart sokáig bezárni a chat-fület. :)

(#180615) kgergely23

kgergely23
(őstag)

Sziasztok, tudni hogy az 1:35 XP váltás meddig tart? Nem találtam róla semmit.

(#180616) Dr.Én válasza kgergely23 (#180615) üzenetére

Dr.Én
(veterán)

Szerintem szombat vagy péntek reggel hatig..

(#180617) BÁ Nutrition válasza DVlad (#180607) üzenetére

BÁ Nutrition
(addikt)

Aki azzal a hanyinger xarral jatszik valahol meg is erdemli a szeretetet

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#180618) galervin93 válasza BÁ Nutrition (#180617) üzenetére

galervin93
(őstag)

Jaj már, se sajnáld már tőlük. Legalább nem csak screenshoton látnak M-betűt. :B

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#180619) wwenigma válasza BÁ Nutrition (#180617) üzenetére

wwenigma
(Jómunkásember)

Aki nem jatszik vele es fikazza az meg plane...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#180620) h1mpi válasza galervin93 (#180618) üzenetére

h1mpi
(nagyúr)

De szeretem az ilyen lelkes arty haterekbe beleverni a -980-at ;] :C

[ Szerkesztve ]

(#180621) BÁ Nutrition válasza wwenigma (#180619) üzenetére

BÁ Nutrition
(addikt)

Jaja. Az egesz egy cancer f*s. Nem veletlen szoktak a falat loni vesztes csata vegen veluk meg vizbe fulladni. Eleve alkalmatlan a normalis jatekra az egesz takolmany. Mas jatekat viszont faxan el lehet baxni idonkent.
Jah egy eset van mikor nem a falat lovik van nehany ilyen undormany ami gyorsabb mint egy light. Azokkal megprobaljak elhuzni a csikot a fergek aztan eljen a dontetlen..

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#180622) BÁ Nutrition válasza h1mpi (#180620) üzenetére

BÁ Nutrition
(addikt)

En is bel szotkam loni a taknyokba meg 3at miutan kidoglottek is..

(#180623) Chris0321 válasza BÁ Nutrition (#180621) üzenetére

Chris0321
(addikt)

Az én játékomat pedig az ilyen nyavajgók rontják el. Úgy csinálsz mintha csak az artyk szoktak volna vízbe fulladni egy vesztes csata végén közben pedig akárki választhatja ezt a befejezést, az utolsó akit láttam egy td volt. Mondjuk reportoltam is. A nyavajgók miatt csökkentették le az artyk önvédelmi képességeit td módban ezzel megnehezítve, hogy meg tudják magukat védeni.

(#180624) BloodRay válasza BÁ Nutrition (#180621) üzenetére

BloodRay
(veterán)

A te hozzáállásod viszont szerencsére példás, véletlenül se általánosítasz...
Én pl csata végén ha épp artyval vagyok inkább magammal viszek még valakit a "valhallába" mintsem vízbe fojtsam magam...
Érdekes, hogy én artyval is és az összes többi tanktípussal is jól el tudok játszani... De biztos az artyk a hibásak ha nem megy a játék...
Annyiban persze én is egyetértek, hogy 2 artynál nem kellene több egy oldalra sosem.

(#180625) DVlad válasza BloodRay (#180624) üzenetére

DVlad
(őstag)

Nem csak azok a hibásak. A KUM és egyéb speckó lőszereket is ki kellene venni, hogy ne egy gyerekes vicc legyen a játék.
És all csetet vissza! :D

(#180626) e-newsee válasza DVlad (#180625) üzenetére

e-newsee
(őstag)

Mert a közös chat az kevésbé volt cancer, amikor egy sértődött kisgyerek (mint itt is néhányan) felb.szta az agyát valakin, és az ellenfélnek lejelentette, hogy hol van a csapattárs. Vagy amikor épp vesztésre állt a csata, akkor is felnyomkodták egymást, nehogy véletlenül döntetlen legyen. -.-

Speckó lőszerek meg mindig is voltak, a valóságban is. Inkább balanszolni kellene őket, hogy jól meg kelljen gondolni, ha használni akarod.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#180627) Papooo válasza e-newsee (#180626) üzenetére

Papooo
(senior tag)

Egyszerűen lehetne balanszolni:
0-25% goldammo - toptrier, vagy max +1
25-50% goldammo automatikusan +2 trieres csata
Értelemszerűen a tizes vasaknak nem adnék goldskúlót, csak ha full tizes csata. akkor max 25%-ot vihetnek.

(#180628) BloodRay válasza DVlad (#180625) üzenetére

BloodRay
(veterán)

Korábban mikor aranyért volt csak "prémium" lőszer, akkor is megvoltam nélküle.
Viszont ezeknek a lőszereknek a balanszolása tudtommal folyamatban van, jönni fog nemsokára. És a sebzésük lesz visszavéve a normál, alacsonyabb átütésű alaplőszerhez képest, ami szerintem jó ötlet. Így, meg hogy még jelentősen drágább is, talán jobban meggondolja majd minenki, hogy mivel lő épp az adott szituációban.

(#180629) DVlad válasza Papooo (#180627) üzenetére

DVlad
(őstag)

Valami ilyen formában elfogadhatóbb lenne, valóban.

(#180626) e-newsee
Nem, nem volt az.

[ Szerkesztve ]

(#180630) Pakmara válasza Papooo (#180627) üzenetére

Pakmara
(aktív tag)

Ennél azért kicsit bonyolultabb szvsz. Nem mindegy hogy:
1. mennyi a lőszer kapacitás: IS3 28 db vs Löwe 80 db
2 mennyi az alap lőszer ill a prém között pen különbség: Panther 198/244 vs T-43 144/194
+1 A WG se hülye: neki az az érdeke, hogy drága köröket menj

(#180631) Pug válasza BÁ Nutrition (#180622) üzenetére

Pug
(veterán)

Ha en is ugyan azt az emelkedet altalanosito szinvonalat hoznam, amit te, akkor azt irnam, hogy latszik, hogy gyursz...

[ Szerkesztve ]

(#180632) Kelvin

Kelvin
(őstag)

Szerintem ez a játék már rég nem ér annyit srácok, hogy egymást marjátok vagy felhúzzátok magatokat.

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#180633) e-newsee

e-newsee
(őstag)

Holnaptól WoT classic! Viva la 0.7! ;]

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#180634) Imilenni

Imilenni
(őstag)

Ki próbálja majd ki a 0.7.0_s verziót?
Én kb akkor kezdtem. Jó kis nosztalgia vonat lesz :))

P20 Pro-t cserélem Mi9T-re!

(#180635) Puculo

Puculo
(tag)

Ha ismét meg lehetne szerezni azóta kivont medálokat pl. ( Bölter ) nem lenne rossz. Úgy lenne az igazi. Nem tudom milyen lehetett a játék a kezdetekben, de gondolom csak az akkori tankállománnyal lehetne gurítani. Defender és társai nem játszanak. Engem mindenesetre érdekelne..:)

" Egy világban ahol semmi sem ésszerű, semmi sem lehet igazán őrült "

(#180636) e-newsee válasza Puculo (#180635) üzenetére

e-newsee
(őstag)

Én is ki akarom próbálni, mert akkor még nem játszottam vele, és kíváncsi vagyok, milyen volt. Plusz, az az ajándék camo egész jól néz ki, és mégiscsak ingyé van. :)

[ Szerkesztve ]

(#180637) DVlad

DVlad
(őstag)

1.10-nél a lényeg!

(#180638) ooloo

ooloo
(őstag)

A prémium lőszer miatti nyavalygás nem más mint gyerekes hiszti . ;]

" értem én , hogy gőzgép , de mi hajtja ?

(#180639) Warton válasza DVlad (#180637) üzenetére

Warton
(senior tag)

A lényeg ott van, hogy a tier5-ös KV-1-re rámegy a KV2 torony a 152-essel. ;] Úgyhogy lesz itt sok BÚÚÚÚÚÚM HECCCSÁT!! :DD meg sírás rívás... :DDD

(#180640) stork13

stork13
(aktív tag)

Vajon visszatérnek újra a Type 59 wolfpackek és az az oldal nyer ahol több lesz ebből? :DDD

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#180641) kchryss válasza e-newsee (#180633) üzenetére

kchryss
(addikt)

Király! Már sokszor fantáziáltam róla, hogy csinálhatnának ilyen nosztalgia eventeket. Mivel csináltak hozzá egy külön szervert és klienst a legjobb az lenne, ha folyamatosan nyomnák az ilyen retro tartalmakat erre. Mondjuk 2 havonta lehetne egy 2 hetes event. Nagyon sok minden van amit még visszahozhatnának, hogy kipróbálhassák azok akik anno lemaradtak róla, vagy a régi motorosok, hogy felidézzék az emlékeket. Például a chaffee versenyt kipróbálnám újra, a 8 bites játékmódot is, játszanék a fénykorában lévő hellcat-tel és a tier 6-os KV-1S-sel, játszanék régi térképeken mint pl pearl river az akkori állapotukban, stb. Nem is lenne nagy munka ezeket megvalósítaniuk, elég lenne az akkori kliens verzióra frissíteniük és ezt a külön szervert is beállítanák az akkori verzióra.

Csak 2 dolgot sajnálok:
1.) Game Centert rám erőltetik pedig pezsgőt bontottam amikor sikerült megszabadulnom tőle - "First of all, you need to download the Game Center, an improved launcher allowing you to manage all Wargaming games."
2.) Csak 5 napig tart a móka ami nevetségesen kevés egy ilyen szintű eseménynél. Simán lehet, hogy régi motorosok akik már ritkán játszanak nem is veszik észre ennyi idő alatt és lemaradnak az egészről.

(#180642) Thrawn

Thrawn
(félisten)

:D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł DIV: Blessed Mother! Save us! łłł

(#180643) lacibacsi válasza kchryss (#180641) üzenetére

lacibacsi
(addikt)

Nem kell a Game Center! Közvetlenül is letölthető a telepítő INNEN.

Amúgy arra kíváncsi vagyok, hogy akinek nem volt akkor (sem) Type-59 a garázsában, az hogyan tud majd vele játszani? Megkapjuk alapból, vagy valódi pénzt kell (lehet) költeni erre a pár napra...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#180644) sanya53

sanya53
(aktív tag)

Sziasztok!
Hogy lehet a replays mappában lévő fájlból videót csinálni?
Valami konvertálóval? Melyik a jó hozzá?
Köszönöm a válaszokat.

(#180645) BloodRay válasza Thrawn (#180642) üzenetére

BloodRay
(veterán)

Nem rossz. Ami durvább, hogy egy ismerősöm(unikum játékos amúgy) ezt a medált egy T95-el szerezte meg. :D Mai napig nem tudjuk, hogyan. :))

(#180646) sanya53 válasza Thrawn (#180642) üzenetére

sanya53
(aktív tag)

Nekem 8 van belőle.

(#180647) Chris0321 válasza sanya53 (#180644) üzenetére

Chris0321
(addikt)

Hello.
Én a Nvidia gyári szoftverét használom erre a célra, a videó megvágásához pedig a Videopad Video Editor-t.

(#180648) sanya53 válasza Chris0321 (#180647) üzenetére

sanya53
(aktív tag)

Köszi, de nekem Radeon RX Vega 64- em van. Azzal is lehetséges nem tudod véletlenül?

(#180649) ollie válasza Thrawn (#180642) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Várj, lecserélem batman-re az avatásod. ;]

(#180650) e-newsee válasza sanya53 (#180648) üzenetére

e-newsee
(őstag)

Szerintem a ReLive tudja. De nekem is nvidia van, AMD-hez én sem értek.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.