Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#179451) h1mpi válasza gy-daniel (#179447) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Majd ha Magyar zászló alatt lesz, addig ez nem Magyar tank.

(#179452) ooloo


ooloo
őstag

Mentem vele egy kört .... annyira nem rossz , mint ahogyan egyesek leírják .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#179453) joergie válasza kchryss (#179443) üzenetére


joergie
őstag

Én ki vagyok tömve most tier9 meddel(e50, patton, obj430, amx30-ez utóbbi nagy kedvenc), meg a conway-t birom nagyon. és van egy t54ltw amit nagyon nem szeretek(csúszik :U ). fura, mert hasonló a játékmód a wz132-höz, amit meg birok. ehhez már csak 15 kínai küldi kell.
Ha gondolod platoonozhatunk, wattajohn néven megtalálsz.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#179454) joergie válasza kchryss (#179443) üzenetére


joergie
őstag

Dupla lett, nem tudom hogy :(

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#179455) jano_77


jano_77
nagyúr

Segítsen már ki vki, lemaradtam volna vmi brutál BUFF-ról, amit a jó öreg JT8.8 kapott!?
van ez a förmedvény T95, ami olyan bitang páncéllal bír szemből, hogy sokszor a 10-ek sem tudják belőni!
Erre jön ez a szuttyadék JT8.8, ami tier limites kis lófasz 8-as TD és 3-ból 3x lövi be szemből a T95!
HOGYAN? :F :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#179456) gy-daniel válasza jano_77 (#179455) üzenetére


gy-daniel
tag

Kupolát lövi és az rng is vele van:)

(#179457) ollie válasza jano_77 (#179455) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Valszeg csak szerencséje volt. Amúgy kapott egy kis pen buffot, most 212 a 203 helyett.

***

(#179458) kchryss válasza jano_77 (#179455) üzenetére


kchryss
addikt

A JT88 az egyik legpontosabb tank a játékban. NA azzal tényleg lehet gyenge pontokat lőni. A T95 kupoláját aránylag amúgy is könnyű eltalálni.
Emlékszem még évekkel ezelőtt kharkovon tornyoztam egy törmelék mögött a wz-111-gyel és a jt88 szemben 4-ből 4x belőtt pedig mindig csak egy pillanatra néztem ki. Visszanéztem a replay-t és mind a 4x a kupolámat verte telibe. :)

(#179459) dvids válasza jano_77 (#179455) üzenetére


dvids
aktív tag

A Jgtiger 88 aránylag pontos és magas tank, így közepes távolságról is betalálja a kupolát. A T95-öt ilyen szituban riszálni kell, nem vesztesz semmit vele, mert az oldala is kemény, nem overmatcheli semmi egykönnyen.

(#179460) jano_77 válasza kchryss (#179458) üzenetére


jano_77
nagyúr

Azt jól sejtem, hogy az FV4005 esetében az álca skill-nek kevés hasznát fogom venni? :F
Korábbról ez maradt, kérhetnék egy jobb kiosztást, hogy újra tudjam osztani a legénységet?

Köszönöm :R

(#179459) dvids: pont ez a fura, hogy Ghost Town-ban volt a csata és az egyik utcánál alulról jött fel én nagyjából bent középen a téren és mozogtam a tankkal, nem egy helyben álltam. Már csak azért sem, mert közben hátulról is kaptam az áldást egy O-Ho-tól :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#179461) kchryss válasza jano_77 (#179460) üzenetére


kchryss
addikt

Bár kukáskocsi esetében nem annyira elsődleges a camo mint az átlagos bokor td-knél, de azért hasznos és egy 4 skilles legénységen illik hogy legyen. Nincs 4 jobb skillsor a camo-nál. Nekem szimpatikus a mostani kiosztásod, én hagynám.
Amin el lehetne gondolkodni az a Intuíció perk amivel van esély váltani a lőszerek között, ez elég hasznos lehet ennél a tanknál, mert vannak szituk amikor az ap jobb választás mint a hesh. Ezen kívül még a kuplungégető és az adrenalin roham lehet hasznos. De ezek közül egyik sem olyan fontos skill, hogy ezért meg kéne bolygatni a mostani kiosztást.

(#179462) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Ezek az ellenfelek... :D [link]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#179463) BÁ Nutrition válasza kchryss (#179461) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

a helyzetfelismeres skill nekem nem tunik aktivnak. Lehet h a parancsnoke?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#179464) kchryss válasza BÁ Nutrition (#179463) üzenetére


kchryss
addikt

(#179460) @jano_77:
Ja azt nem is figyeltem. A Conway-nél a töltő a rádiós a kukáskocsinál pedig már a parancsnok ezért nem aktív.
A töltőnél érdemes lenne lecserélni a helyzetfelismerést mondjuk megérzésre(intiution). A parancsnoknál meg mivel nemsokára eléri az 5. skillt lehetne neki adni akkor a rádiós helyzetfelismerését.

(#179465) jano_77 válasza kchryss (#179464) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszönöm :R
A parancsnok-töltő-helyzetfelismerés(rádiós) dolgot tudtam és közben már meg is cseréltem, mert sajnos, ahogy írtad a Conway-en így volt a kiosztás, itt viszont megvariálták - miért is ne :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#179466) jano_77 válasza wwenigma (#179462) üzenetére


jano_77
nagyúr

LOL

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#179467) inferno88 válasza jano_77 (#179465) üzenetére


inferno88
őstag

Conway-nél érdemes kifejleszteni a nagyobb motorokat és láncot, ha az FV4005-öt akarom hamar elérni? Gondolom nem, mert azért az a 70k XP elég sok még pluszban.

Úgy látom, hogy a kisebb löveggel lesz érdemes tolnom, mert elég beteg statokat lehet ebből a kis szutyokból kihozni.
3800 DPM, 6.3s reload/400dmg
Vagy te inkább a nagyobbal durrantottál? Szeretek a többi tankkal rusholni és nem hátulról sniperschnitzelkedni.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#179468) jano_77 válasza inferno88 (#179467) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem a nagy löveg nagyon nem jött be, a kicsivel toltam. Viszont kifulloztam, mert amúgy nem túl fürge járgány. Szerintem érdemes feltenni a nagy motort és láncot, ha élvezni szeretnéd a játékot. De ez csak az én véleményem. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#179469) joergie válasza inferno88 (#179467) üzenetére


joergie
őstag

Kell az a nagyobb ágyú. elég jó a töltési ideje. hiába magas a dpm-je a kicsinek, nehéz kihasználni. és ha csak 1-1szer dugod ki, akkor azért 600at odapörköl, ami fáj. ha látják hogy kicsiket durrantasz, kevésbé félnek tőled.
Motort érdemes fejleszteni, mert csomó más hightier angol tank használja azt a motort.
És amúgy a nagy ágyú eléggé reszponzív, én szeretem, nem olyan lomha mint számítasz rá. torony is többé kevésbé képes lövéseket pattintani. Nagyobb motorral pedig egész mobilis, majdnem mint egy centurion.
Tudom hogy nem tőlem kérdezted... :D )

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#179470) tween


tween
őstag

Sziasztok!
Stug IV kampányban megcsináltam az LT, a MT, a HT, a TD küldetéseket kitüntetéssel, de nem adja a Stugot. Régen emlékeim szerint elegendő volt 4-et megcsinálni az ötből.
Ma már nem?

(#179471) jano_77 válasza joergie (#179469) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nem értek veled egyet, mert ahhoz, hogy a nagy löveget ki tudd használni, szerintem közelebb kell jutni az enemyhez, viszont az végzetes lehet ennek a TD-nek. Lehet, hogy beledurrantasz egy 600-at, de az is elképzelhető, hogy a következőre már nem lesz esélyed sem. Megérte a 600? Szerintem nem. :( :U

(#179470) tween: Kitüntetéssel csináltam meg a másik 4, 15-ös küldetését vagy csak simán? Mert ha nem artyzol, akkor Kitüntetéssel kell!

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#179472) tween válasza jano_77 (#179471) üzenetére


tween
őstag

Igen, kitüntetéssel.

(#179473) Thrawn


Thrawn
félisten

Vótmá?

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#179474) ollie válasza Thrawn (#179473) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Uhh, ez így nagyon gagyi, hogy minden lassítva van.

***

(#179475) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Legalább a direktivakat el lehetne adni bakker, 20 rongyról indul a challenge pack, szerintem 60% felé kevesen mennek... :W

mod: raadasul wotzilla is végleg bezárt... csodálatos.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#179476) ollie válasza wwenigma (#179475) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ezek a challenge tankok egyre drágábbak. Röhej. Ennél olcsóbb bármelyik AAA játék.

***

(#179477) Bobyjack válasza tween (#179472) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Akkor a kapott parancsokkal ki kell váltanod az SPG-15-ös küldit. Akkor megadja a Stug-ot.

(#179476) ollie: 20k ezért a f*staligáért... Végre egy maraton amiért meg sem mozdulok.

[ Szerkesztve ]

(#179478) e-newsee válasza Bobyjack (#179477) üzenetére


e-newsee
addikt

Ha 4 tankosztály megvan kitüntetéssel, akkor automatikusan beváltja a kapott parancsokat az ötödikre. Talán csak akkor nem, ha közben valamelyiket be nem váltotta egyik küldetésre. Akkor azt az átlépett küldetést meg kell csinálni, hogy visszakapd a hiányzó parancsot. De már nem emlékszem pontosan, régen volt.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#179479) inferno88 válasza Bobyjack (#179477) üzenetére


inferno88
őstag

(#179480) jano_77 válasza inferno88 (#179479) üzenetére


jano_77
nagyúr

Azért csodálkoznék, ha nem csinálná meg. ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#179481) inferno88 válasza jano_77 (#179480) üzenetére


inferno88
őstag

A videóban is elmondja, hogy neki a játék a főállása napi 6-8 órán keresztül. Kb. automatikusan megcsinálja vagy mondjuk úgy, hogy "megcsinálódik".

Semper fi!

(#179482) ktg3


ktg3
őstag

Referral program 2.0 nyereménytankjai közül ki melyik tier 7-es prémet választaná?
Panther m10 vagy kv-122?

(#179483) ollie válasza ktg3 (#179482) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Panther M10. Kifejezetten jó prémium tank, bár pénz keresésre nem jó (de a másik se).

***

(#179484) ktg3 válasza ollie (#179483) üzenetére


ktg3
őstag

Annyi goldot kéne velük lőni?
KV-122 is inkább egy med mint heavy. 175 pen nem rossz egy T7 mednél.
Panther inkább neccesebb ilyen szempontból, bár az meg tier limites...

(#179485) inferno88 válasza ktg3 (#179484) üzenetére


inferno88
őstag

M10 Panther egy álomtank!
Pontos ágyú, jó tűzgyorsaság, átütés nem rossz, de ha kell, akkor ott a gold, tier limites, rammelő király, a HP poolja is nagyon baráti. Talán a legjobb 7es prémtank, míg a KV-122-t csak fikázzák.
KV-122-t minden beüti(60-80mm körüli frontpáncél :Y ), míg az M10-nek pl. pattogós a tornya és lehet vele sidescrapelni is, szögelni közelharcban. A ruszkinak nincs semmilyen "nyerő" tulajdonsága szerintem.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#179486) jimmy74


jimmy74
őstag

sziasztok!
ezzel fenyeget a garázs! :)
5 nem toborozható harckocsizód van. El lesznek távolítva: !
jah van 5 csajom de még nem tudom mibe,
siessek tényleg elvesznek?

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

(#179487) Thrawn válasza jimmy74 (#179486) üzenetére


Thrawn
félisten

Nem vesznek el.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#179488) dethroner


dethroner
veterán

Srácok, egy kérdés. Neki hogy hogy lett a KV-85? Kinőtt a földből?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#179489) Dr.Én válasza dethroner (#179488) üzenetére


Dr.Én
veterán

Free XP nagyon sokat tud ebben segíteni ehhez!!!

WOT: kissio

(#179490) dethroner válasza Dr.Én (#179489) üzenetére


dethroner
veterán

Nem gondolod komolyan, hogy 90 csata fial annyi free xp-t, amiből ki tud húzni egy teljesen előzmény nélküli Tier 6 heavy-t :U

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#179491) Dr.Én válasza dethroner (#179490) üzenetére


Dr.Én
veterán

másból nehéz kihúzni egy tankot előzmény nélkül... :U

WOT: kissio

(#179492) kchryss válasza dethroner (#179488) üzenetére


kchryss
addikt

Újoncoknak jár egy 6-os tank a kiképzőtábor elvégzése után. Bármelyik kifejleszthető tankot választhatják, azt megkapják.

(#179493) jano_77 válasza kchryss (#179492) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ez is vmi újdonság? Mikor én kezdtem ilyen aji biztos nem volt. :( :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#179494) kchryss válasza jano_77 (#179493) üzenetére


kchryss
addikt

Kb 1-2 éve lehet így. Én is meglepődtem. Ru szerveren kezdtem új acc-ot. Felajánlotta, hogy válaszsak egy 6-os tankot, nem akartam elhinni, hogy ilyen már van ezért poénból rányomtam a német 6-os arty-ra, erre megkaptam azt a fost a garázsba. :DDD

Na meg is találtam: [link]
Kiképzőtábor után jár, az 1.0.2-es patch óta.

[ Szerkesztve ]

(#179495) dethroner válasza kchryss (#179494) üzenetére


dethroner
veterán

Ennek az akciónak a neve lehetne akár az hogy Etesd a Troll-t :F

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#179496) Antonius1978 válasza ollie (#179483) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nem ertek veled egyet, nagyon jo legenyseggel, tavcsovel, ventivel es toltesgyorsitoval felszerlve, Infernoval ertek egyet, hogy egy alomtank.Ha jo helyre allsz be, 3,3 mp-kent pottyogteted a loveseket, nyilt terepen a felderitesi keszsege is jo, igy az atlag 1000 spot damage az also hatar, es ha te spotolod magadnak az ellenfel jarganyat es lovod vagy lancolod, akkor azt szepen dijazza a rendszer, foleg prem fiokkal megtamogatva.
Kotvenybol tettem ra ha jol emlekszem fejlettebb tavcsovet,a cel az, hogy a venti es toltesgyorsito is kotvenyes cucc legyen, ha ki birom gyujteni.Ha mindezek meglesznek, es meg megfejeled kajaval is, szerintem a jatek egyik legjobb prem tankjat kapod majd meg.Igaz neki is vannak hibai, eleg lomha, de ki lehet birni.

(#179497) jano_77 válasza kchryss (#179494) üzenetére


jano_77
nagyúr

Na ez gyönyörű. Persze nem sajnálom az újaktól, csak meglepődtem, nem kicsit.

MÁS
Kukáskocsit milyen lőszer elosztással érdemes használni és mi az elsődleges lőszer típus? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#179498) ollie válasza jano_77 (#179497) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hesh, hesh és hesh. De még tehetsz bele egy kevés hesh-t is.

***

(#179499) ollie válasza Antonius1978 (#179496) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mivel nem értesz egyet?

***

(#179500) kchryss válasza jano_77 (#179497) üzenetére


kchryss
addikt

15 prémium hesh, ez az elsődleges lőszer és 5 alap ap lőszer.
Ap-t akkor érdemes tölteni ha mondjuk repeszpáncélos type5-re lősz és van idő és lehetőség biztonságosan becélozni. Illetve ha egy 500-1000 hp közötti ellenfelet ki akarsz iktatni akkor szintén célszerű ap-val lőni, mert kisebb az rng és nagyobb eséllyel ölöd meg.
Minden más esetben mehet a hesh ami jó drága de megéri. Ez egy nagy átütésű repesz lőszer, vagyis robban. Így sebzel vele akkor is ha nem ütöd át a páncélt vagy a tank mellé lősz.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.