Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#180451) ooloo válasza Simulacrum (#180449) üzenetére


ooloo
őstag

Szerintem mindenki kapott a mai első körre .... én is . A tévedés kockázatát fenntartom magamnak .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#180452) h1mpi válasza ooloo (#180451) üzenetére


h1mpi
nagyúr

3 egyedi arcképet is kapott mindenki szerintem

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#180453) Dr.Én válasza h1mpi (#180452) üzenetére


Dr.Én
veterán

Van valami plusz előnye az egyedi arcképnek? Jobb lesz tőle a legénység?

WOT: kissio

(#180454) e-newsee válasza Dr.Én (#180453) üzenetére


e-newsee
addikt

A morálon lehet, hogy javít, mert ha tükörbe néznek, esetleg jobban tetszenek maguknak. :)

Amúgy ez tök jó, de képzeljük el, hogy egyik reggel beszáll Herr Schmidt parancsnok a tankba, aki úgy néz ki, mint egy afrikai karkötőárus Milánóban.

#KirkLazarus :DDD

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#180455) lacibacsi válasza Dr.Én (#180453) üzenetére


lacibacsi
addikt

Semmi gyakorlati haszna nincs. Csupán látvány elem, ráadásul csak a garázsodban és csak te látod. Persze jó pénzért vehetsz majd újabb és újabb arcokat is legénységednek. Biztosan megnyugtató lesz majd nézegetni őket két csata között... Nekem az ilyen dolgokról mindig ugyanaz a szó jut eszembe: parasztvakítás... :K

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#180456) Dr.Én válasza lacibacsi (#180455) üzenetére


Dr.Én
veterán

Értem, akkor nem fogok vele foglalkozni.. Nem látom értelmét. Nagyon nem zavar ha minden tag a tankban ugyan úgy néz ki...
:R

( #180454) e-newsee
:R

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#180457) ollie válasza Dr.Én (#180453) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nulla értelme van, mivel viszont semmiféleképpen nem befolyásolja a játékmenetet, felesleges miatta hőbörögni.

***

(#180458) Dr.Én válasza ollie (#180457) üzenetére


Dr.Én
veterán

Nem is kaffogni akartam miatta, semmi ilyen szándék nincs bennem...

WOT: kissio

(#180459) ollie válasza Dr.Én (#180458) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Bocs, nem rád értettem, hanem általánosságban.

***

(#180460) Plafoon válasza dokee78 (#180450) üzenetére


Plafoon
tag

én 6 évig nem játszottam (be sem léptem) és most újrakezdtem. Semmit nem töröltek, sőt 6 év alatt jó pár tankot adtak, meg goldot.

(#180461) Kelvin válasza Plafoon (#180460) üzenetére


Kelvin
őstag

Szerintem még 6 évig ne is lépj be. Addig vagy megdöglik ez a szar, vagy megdöglik. Gondoltam keresek egy kis pénzt és legénységi xp-t tier 8-ban prémium tankkal (nem op ht vagy lt-al, hanem ami van), mind 10-es leosztás és gyors vég-kifejlett.
Jól van gondolom megyek pár t10 kört (nem a jelenlegi metával meg light-al wn8-at javítani, csak fun-ból)
Két menet lett, köszönöm WG! Hála az égnek itt a jó idő, out...

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#180462) Midway


Midway
senior tag

Hello

Újra telepítettem a játékot és most célzó módban alapból 2x es zoom van és nem 8x.
Hol tudom ezt beállítani, hogy az alap 8x legyen?

Sima xvm lett még telepítve.

[ Szerkesztve ]

(#180463) kchryss válasza Midway (#180462) üzenetére


kchryss
addikt

Alapból úgy működik, hogy ha shift-tel váltasz nézetet akkor azon kezd ahol utoljára állt.
Xvm-ben camera.xc-nél lehet beállítani, hogy mindig fix legyen az alap zoom és hogy az mennyi legyen.
startZoom résznél kell átírni a null helyére azt a számot ami neked jó, nálad például 8-asra kell átírni. Tehát: "startZoom": 8,

[ Szerkesztve ]

(#180464) benvolio


benvolio
őstag

Üdv!
Egy kis segítség kéne!
Megcsináltam egy "átirányítást" az "mklink /D" paranccsal, hogy a replays mappa egy másik meghajtón legyen, de azt írja, hogy "Nem lehet fájlt létrehozni, ha az adott fájl már létezik". Még régen egyszer csináltam akkor jó volt, de most nem megy, mit kéne törölni, mert még mindig a saját meghajtóra menti a replay-t?

(#180465) kchryss válasza benvolio (#180464) üzenetére


kchryss
addikt

Miért nem jó azon a meghajtón ahol a wot van? Ha ssd-t akarsz ezzel megóvni akkor ez már beteges gondoskodás.

Azért írja ki, hogy "Nem lehet fájlt létrehozni, ha az adott fájl már létezik", mert tényleg létezik. :)
1) Hozz létre egy mappát a replay-eknek ott ahova menteni akarod őket, ez gondolom a te esetedben már kész van, így nem kell megcsinálnod.
2) Másold át az összes replay-t az előző pontban létrehozott helyre majd Töröld az üres Word_of_Tanks/replays mappát.
3) Most add ki az mklink parancsot pl:
mklink /D "C:\Games\World of Tanks\replays" "D:\WoT Replays"

A lényeg az, hogy az mklink-nél a link amit létre akarsz hozni (ez a te esetedben a játék replays mappája) nem létezhet, mert különben nem tudja létrehozni. Vagyis az mklink parancs kiadása előtt mindenképpen törölni kell a wot replays mappáját.

[ Szerkesztve ]

(#180466) benvolio válasza kchryss (#180465) üzenetére


benvolio
őstag

Köszi! Sikerült! :R

(#180467) Papooo


Papooo
senior tag

Ugye arról volt szó, hogy a tervrajzokért teljesíteni kell?
Begyűjtöttem ma ötöt, de mindet vesztes csatára adta 500 környéki sebzésre hetes tankkal. :DDD
Bezzeg, amikor mentem a jó köröket, semmit se kaptam.

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#180468) peterson79 válasza Papooo (#180467) üzenetére


peterson79
őstag

Hali. Azt figyelted vagy vissza tudod nézni, hogy 1. Osztályt vagy mestert kaptál-e az adott körre? Ma ezt szeretném kistatisztikázni Én is, hogy mikor adja. Tippem szerint ilyenre, de aztán ki tudja. Lehet valamilyen badge is amire még adja, függetlenül az xp-től

(#180469) Papooo válasza peterson79 (#180468) üzenetére


Papooo
senior tag

A nevatív rekord (amire kaptam tervrajzot) Leo 270 sebzés 100 körüli hozzájárulás (T9-ban szuicid rush)
Persze, amikor 1100 alap xp-s kört megyek, arra semmit sem ad :F

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#180470) peterson79 válasza Papooo (#180469) üzenetére


peterson79
őstag

Hmm, ez aztán érdekes. Fogjuk rá, hogy még béta állapotban van és ez csak valami hiba a rendszerben... persze lehet fájdalom díj is:D

(#180471) ollie válasza Papooo (#180467) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Wargaming írta.

***

(#180472) Papooo válasza peterson79 (#180470) üzenetére


Papooo
senior tag

Ez a legújabb.
Gondolom, a stock nyolcas polákwágen t10-ben szopása miatt kaptam. :DDD

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#180473) Midway válasza kchryss (#180463) üzenetére


Midway
senior tag

Nekem minden váltásnál visszaáll 2x re sajnos.
Megnézem amit írtál majd. Most nem vagyok gép előtt .

Köszönöm

(#180474) vJokka


vJokka
aktív tag

Két ász + két küldi a Chimerához:


Replay


Replay

A kilencessel egyszer már voltam Ász közelben, de 1450 alap XP nem volt elég hozzá:


Replay

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#180475) ooloo válasza h1mpi (#180452) üzenetére


ooloo
őstag

Ne is mond ... ezt a faxságot . :W

Inkább azon dolgoznának - gőzerővel - , hogy a cheater programot használók teljesen kikopjanak a játékból . Kissé idegesítő , hogy alapból "5 percig" szűkülő löveggel kapás lövéseznek 300 méterről .

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#180476) peterson79


peterson79
őstag

nos, ma este eddig egy tervrajzot sem kaptam, pedig volt pár jó kör, bár nem ászok.

De itt jöjjön az Ász kör: Replay

Ez a kör kérem szépen 3 tervrajzot adott. Kettő univerzálisat és egyet az Emil II-höz :)

[ Szerkesztve ]

(#180477) bb68


bb68
tag

Nekem ma a Standard B -re 1db térkép töredék összejött.
9 % kedvezmény adott a tankra, vagy 135000 xp-ért kifejleszthető 149000xp helyett.
Pantera teljesen ki van fejlesztve.Majdnem fele xp megvan a Standard B-re is.

(#180478) ooloo válasza Papooo (#180472) üzenetére


ooloo
őstag

Nekem úgy tűnik , hogy a lakat ikon a lejátszott csaták függvényében lassan avul ( töredezik ) . Lehet , hogy egy vesztes csata elegendő ahhoz , hogy az utolsó hiányzó 55 xp-t pótolja és ezzel megkapd a soron következő "ajándékot" ? Az ide vonatkozó cikket nem olvastam , csak hangosan gondolkodtam .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#180479) ollie válasza ooloo (#180475) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

És aztán milyen cheattel lehet befolyásolni a szerveren történő számításokat?

***

(#180480) ooloo válasza ollie (#180479) üzenetére


ooloo
őstag

Rossz ajtón kopogtatsz ... tedd fel olyannak , aki ért hozzá .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#180481) ooloo


ooloo
őstag

Ebben a csatában az ellen imába foglalta a nevem .... Pirult is az arcom rendesen . :B

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#180482) peterson79 válasza ooloo (#180481) üzenetére


peterson79
őstag

Tank Ász és mégse kaptál tervet...hát ez aztán tök érdekes...ez tényleg béta még vagy nem tudom. Mindegy, Én egyelőre eleresztem a témát, mert semmi logika nincs még benne, legalábbis számomra.

(#180483) Dr.Én


Dr.Én
veterán

Hali!
[link]
Egy új, szép svéd prémium tankot vegyetek :D

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#180484) Papooo válasza ooloo (#180478) üzenetére


Papooo
senior tag

Tegnap az első darabot 10 csata után kaptam, amiben volt 4 első és 2 másod osztály.
A második darabhoz 4 csatát mentem, amiből a legjobb egy 2. osztály volt

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#180485) sanya53 válasza Dr.Én (#180483) üzenetére


sanya53
aktív tag

Szerintem ez egy fillért sem ér meg. Nincs semmi ebben a járgányban amiért meg kellene venni az igaz, hogy jól néz ki aztán gatya.

(#180486) ollie válasza ooloo (#180480) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Na ez az, sehogy nem lehet, te meg olyanra fogod, hogy csalás, aminek a számítása a szerveren történik.

***

(#180487) jano_77


jano_77
nagyúr

Sziasztok

Nem játszottam kb 1-1,5 hete, így csak most olvasom, hogy jött az újabb pöcs. Mit tartalmaz pontosan? Ebben már benne van az új Svéd med ág is - abból gyanítom, hogy a prémshop-ban ott az új T8-as svéd med a Lansen C!? Olvasom, hogy már lehet random ajándékokat, terveket kapni, de ahogy néztem többnyire inkább vesztes csatákra dobja a rendszer ezeket!? :F

Köszi :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#180488) ooloo válasza ollie (#180486) üzenetére


ooloo
őstag

Nem ... Én azt próbáltam elmondani , hogy inkább a tiltott mod-ok felhasználóit kéne jobban kiszorítani a játékból . Nyilván , az összeset nem lehet bannolni , de azért jobban a sarkukban loholhatnának .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#180489) ooloo válasza peterson79 (#180482) üzenetére


ooloo
őstag

Az aktuális frissítés előtt a Mauschen kifejlesztésén "fáradoztam" .... kb. 80000 xp hiányzott. Most kezdhetem elölről . Olyan tankokhoz ad tervrajzokat , amiket nem óhajtottam kifejleszteni . Természetesen a Mauschen ára vissza ugrott 168200 xp-re . Hmm.

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#180490) lacibacsi válasza sanya53 (#180485) üzenetére


lacibacsi
addikt

A legszebb az egészben, hogy a sima (nem csicsázott kinézetű) változat 8800 forintért vihető. Vagyis egy "szép" kinézetért fizet (aki fizet) 3600 forintot. Ügyes!

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#180491) peterson79 válasza ooloo (#180489) üzenetére


peterson79
őstag

Erre küldj ticketet szerintem. Bug lesz.

(#180492) ollie válasza ooloo (#180489) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Elvesztetted az xp-t?

***

(#180493) peterson79 válasza jano_77 (#180487) üzenetére


peterson79
őstag

A legegyszerűbb, he belépsz a játékba, mert ott úgyis ez fog fogadni, hogy megjött az új patch és mi van benne. Részletes leírás mindenről.

Ha mégse így fogad, akkor meg a menüben van hírek szekció vagy mi a tökömnek hívja, ott megtalálod az 1.4.1-ről ugyanezt amit írtam.
Érdemes elolvasni, eléggé részletes és magyar.

(#180494) sanya53 válasza lacibacsi (#180490) üzenetére


sanya53
aktív tag

A szebb időkben egy 8-as heavy került ennyibe, szép lassan felverik minden tank árát és semmi pluszt nem kapnak a játékosok. Szerintem amit pénzért veszünk jobbnak kellene lenni mi kifejleszthető az ágakon.
Igen elég borsos ár egy kis csinosításért. Én ki is hagyom.

(#180495) ooloo válasza ollie (#180492) üzenetére


ooloo
őstag

Az összes eddigit....


Az is lehet , hogy én vagyok a hülye és nem tudom hol keressem az "elveszett' xp-t

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#180496) jano_77 válasza ooloo (#180488) üzenetére


jano_77
nagyúr

Fejlesztői hírrepeszekből:
"Tervezitek-e a res_mods mappa törlését a játékból?
Nem tervezzük hogy kitiltsuk a külső modokat, ezek a játék fontos részét képezik. 2016 óta - mikor is bevezettük az új Fair Play politikát - az illegális mod használók száma drasztikusan lecsökkent.
" No comment

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#180497) Bobyjack válasza ooloo (#180495) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Nem értelek, ott van 67.391XP a VK100.01-en. Ott kell összegyűjtened 169.200XP-t, hogy a Mauchen ki legyen fejlesztve.

(#180498) lacibacsi válasza Bobyjack (#180497) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ennyi! :C

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#180499) ooloo válasza Bobyjack (#180497) üzenetére


ooloo
őstag

Eddig a kifejlesztendő jármű fejlesztési költsége csökkentve volt az addig megszerzett xp-vel .... most pedig a teljes összeget jelzi .

Köszi , hogy rámutattál .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#180500) Bobyjack válasza ooloo (#180499) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Igen, elég sok minden megváltozott a kezelőfelületen, ami alapvetően az előnyére vált a dolgoknak. Ha ehhez voltál szokva, az valóban szokatlan lehet most. Én például sosem így néztem, ezért fel sem tűnt a változás.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.