Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#180551) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Meló elött mondom ezt is duplazom és 5x-özöm, ferdinandot kihuzom ebbol....de Serb azt mondja NO. :DDD

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#180552) ollie


ollie
MODERÁTOR

Kipróbáltam ezt a referal programot. Használtam egy meghívó kódot is, így lett egyből 7 nap prémium. Ahogy a tutorial részeket megcsináltam, ez felment 11 napra, és persze választhattam tier 6 tankot (T-34-85-öt választottam). Kb 6 óra alatt kb 230 pontot szereztem, és összesen 1500 kell a referral befejezéséhez. Vagyis egész gyorsan lehet haladni. Persze a legszarabb, hogy stock tankokkal, gyenge legénységgel kell nyomulni, de amint a tier 6-os ki van fejlesztve teljesen, és a legénység is oké, már sokkal jobb lesz (itt még nem tartok). A jó hír, hogy ad ingyen sixth sense-t, így azt a commandert végig lehet vinni átképzéssel a tankokban. A legnagyobb aids a játékban az arty, simán egylövésez bármelyik low tier, és iszonyat pontosak, meg gyorsan töltenek. A másik a rossz látótáv, részben a low tier tankok miatt, részben a képzetlen legénység miatt, és nincs pénz optikára. Ehhez képest tele van a low tier 20-50k csatás játékosokkal, akik valszeg 3-4 skilles legénységgel meg teljes felszereltséggel játszanak. Valszeg abbahagynám, ha tényleg kezdő játékos lennék.

[ Szerkesztve ]

***

(#180553) kchryss válasza wwenigma (#180551) üzenetére


kchryss
addikt

Én pont tegnap értem a végére és húztam ki a Tiger P-ből a Ferdinándot. 150 ezer xp kellett hozzá, replays mappám alapján pontosan meg tudom mondani, hogy hány csata kellett hozzá a TotT-os x5-nek köszönhetően.
39 csata, 77% győzelmi arány. Többnyire prém fiók nélkül, de 50%-os személyes xp bónuszt aktiválva. Ez 3800 xp-s átlag csatánként ami elég beteg. :DDD

szerk. Ja azt elfelejtettem, hogy ugye volt mostanában egy csomó harci xp-s küldetés. Abból is kapott párat a tigrincs. 20 ezer sebzésenként 5000 xp, mindig úgy csináltam, hogy ez a tigrisre essen, asszem 3x kapta meg.

[ Szerkesztve ]

(#180554) kchryss válasza ollie (#180552) üzenetére


kchryss
addikt

Azért van ész a wg-nél. Jól kitalálták ezt a referal programot. Majd év végén lobogtathatják a számokat, hogy nézzétek mennyi új játékos regisztrált idén. Szó sincs csökkenő játékosszámról. Aztán ezeknek az új regeknek a 80%-a másod és harmadreg és csak a referal program miatt lettek létrehozva. :C

(#180555) BÁ Nutrition válasza ollie (#180552) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

en is kiprobaltam de nekem tetszett, en is vami 250 pont kornyeken csinaltam, a six senset mondjuk nem kaptam meg bar ahogy nezem a tutorial nem let vegigtolva csak mikor eloszor elkezdodott a jatek volt egy csomo tanulo csata azokat igen. a t-28at kifejlesztettem mondom majd azzal folyamatos lesz a 10 pont de eddig nem adta, azert erezheto elegge a xarabb legenyseg, talan 80%on vannak. meglatjuk kesovv ez valtozik-e.
amugy ha nem magadat hivod meg es a ket osszekotott acc szakaszban van akkor 5 csatankent kapsz 15pontot ami eleg jol jon.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#180556) inferno88 válasza BÁ Nutrition (#180555) üzenetére


inferno88
őstag

A recruit acc elérte az 1500 pontot. AMX mle 49-et választottam. Eddig csak notin játszottam, de nem adta. A bonds of steel álcafestés viszont őrülten tetszik.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#180557) Barret001 válasza ollie (#180552) üzenetére


Barret001
addikt

Gondolom 4-5 skilles legénységet akartál írni,csak elgépelted...

(#180558) peterson79 válasza zodo (#180548) üzenetére


peterson79
őstag

Sőt, hármat is ad nagy ritkán :)

(#180559) ollie válasza inferno88 (#180556) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mennyi idő volt kb az 1500 pont?

***

(#180560) zodo válasza kchryss (#180554) üzenetére


zodo
nagyúr

Ja ja :)
Nem bánom a másod, sokad acc-ot de tudjon már játszani. Botoknak minek ajándék?

3 heavy a csapatomban, 2. szakasz + vk nyilván nyertünk. Ja, nem.

(#180558) peterson79

Az már szép. Kár hogy nem a fejlesztési ágon következőhöz adja de ez biztos így lett kitalálva.
Ismét egy "nesze semmi" de érdemi fejlesztés, hiba javítás nuku.

[ Szerkesztve ]

(#180561) inferno88 válasza ollie (#180559) üzenetére


inferno88
őstag

Nem én csináltam meg, pár száz csata. Van, akinek 300 alatt meglett.

Semper fi!

(#180562) jimmy74 válasza kchryss (#180547) üzenetére


jimmy74
őstag

Már megszereztem a 4-dik tankra,most a hellcat-re került rá úgy hogy nem is figyeltem mert rég 2 csillagos volt de már csak elvétve használtam erre tessék..
Gondolom most könnyebb is mert már kopott a fénye

WoT:jimmbo

(#180563) Dr.Én


Dr.Én
veterán

prémnapot is lehet kapni, ez így egész korrekt... :)

WOT: kissio

(#180564) ooloo válasza Dr.Én (#180563) üzenetére


ooloo
őstag

Hab a tortán a közönséges legénységi kinézet ... :C :C :C :C Agyrém. :U

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#180565) Dr.Én válasza ooloo (#180564) üzenetére


Dr.Én
veterán

Várom a tier kettes kis prémium tankot is már...
Ezen új legénységi figurák nagyon nem hatnak meg..enni nem kér, haszna nincs..

WOT: kissio

(#180566) ooloo válasza Dr.Én (#180565) üzenetére


ooloo
őstag

A játék - enyhe túlzással - száz sebből vérzik ... és mivel foglalkoznak ? Legénységi kinézet . Szerintem a játékosok 99%-a magasról tesz a legények kinézetére .

Tier II-es prémium tank ? Ez ugye csak vicc akart lenni ? :D :D :D

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#180567) Dr.Én válasza ooloo (#180566) üzenetére


Dr.Én
veterán

A kis prémium tankot viccnek szántam...

WOT: kissio

(#180568) peterson79 válasza Dr.Én (#180567) üzenetére


peterson79
őstag

Nem úgy a WG...;)

[ Szerkesztve ]

(#180569) galervin93


galervin93
őstag

Azt mondtam a játéknak, hogy "nem-nem!".
A játék azt mondja, "de-de!".
A kisebb kihagyásom óta három nap gurultam, a fentebbi formában. Menet közben bead mindent, ellövöm a pixelt a hangya tökén... És nem lowtier pöcsköszörűkkel, highg-top tierben. Vicc...

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#180570) Chris0321


Chris0321
addikt

Kaptam múltkor egy fokozott összpontosítás dolgot azt hol tudom aktiválni? Az egyik parancsnoknál néztem de nem találtam.

(#180571) jr1994 válasza galervin93 (#180569) üzenetére


jr1994
addikt

Én is játszogatok megint, egész jól adja. Kihúztam a 6-os kerekes lightot, hát ezt még vezetni sem tudom :DD

Igazából a cél hogy tankokat gunmarkozzak, egy ranked szezonhoz is lenne kedvem, meg ha kitart a lelkesedésem az év végéig, rámegyek a CW kampányra is, bár csapatban már nagyon rég játszottam, arra gyúrni kéne.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#180572) zodo válasza Chris0321 (#180570) üzenetére


zodo
nagyúr

Garázs nézetben, kiszemelt tankon állva a fogyócikkek melletti "direktíva helyek" -re kattintva aztán "legénység részére" listában lesz.

(#180573) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Visszakapcsolták a "normál" MM-et? 7-es tankkal 3/3 tier9...

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#180574) Chris0321 válasza zodo (#180572) üzenetére


Chris0321
addikt

Köszönöm. Ez egyszer használatos mint a fogyóeszköz vagy olyan mint a felszerelés és meg lesz amíg ki nem veszem onnan?

[ Szerkesztve ]

(#180575) ooloo válasza Chris0321 (#180574) üzenetére


ooloo
őstag

Én úgy tudom , hogy egy csata erejéig /db...

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#180576) zodo válasza Chris0321 (#180574) üzenetére


zodo
nagyúr

Passz, nem igazán használtam de szerintem igen és addig újratölti (csatánként) amíg van raktárkészlet.
Vigyázz mert utána a kötvényekből fedezi ha nem veszed ki!

[ Szerkesztve ]

(#180577) Imilenni


Imilenni
addikt

Ez az új Svéd prém limitált lesz nem tudjátok?

Press "F" to pay respects.

(#180578) Chris0321 válasza zodo (#180576) üzenetére


Chris0321
addikt

Hát akkor ezt sem használom fel. A kötvények, a gold és a free xp is le van lakatolva nehogy "véletlenül" használja a játék.

+ooloo: Mindkettőtöknek köszönöm a választ.

[ Szerkesztve ]

(#180579) ollie válasza h1mpi (#180573) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Csak 2 napig tesztelték az újat, szóval igen.

***

(#180580) ollie válasza Imilenni (#180577) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem. Már évek óta nem adnak ki tier limites tankot, és soha nem is fognak többé.

Vagy nem tier limitre gondoltál?

[ Szerkesztve ]

***

(#180581) ooloo válasza Imilenni (#180577) üzenetére


ooloo
őstag

Véleményem szerint bizonyos időközönként kapható lesz .... Nem nagy durranás .

Chris0321: Szívesen ...

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#180582) zodo válasza zodo (#180446) üzenetére


zodo
nagyúr

Ritka az olyan tankom amivel több ász kört is mentem de egy etap alatt kettő pláne nem volt.
Churchill VII személyében ez is összejött mire épp kihúztam a BP-t.
Ismét egy tracken tartós és egyben sebzős meglepi. :DDD

Replay a kép alatt!

Szerk:

Tegnap előtt kaptam ismét egy kupont az "egy igazi ász vagy" teljesítményre.
Gondoltam mégis megnézem mit nyújt, 15% mindenre. :U
és tényleg ;]

[ Szerkesztve ]

(#180583) HellGreg


HellGreg
őstag

Sziasztok,
jelentkezett már itt valakinek a fekete képernyős probléma? Garázsban vagy csatából kilépve elsötétül a kép, a monitor kiírja, hogy nincs jel, a gép maga megy, de a kép csak újraindítás után jön vissza.
Olvastam külföldi fórumokon hogy elég sok embernek van ilyen, gondoltam itt is rákérdezek, mert nekem az utóbbi 3 napban 2x előfordult. Semmi más játék nem produkálja ezt.
Protanki modot használok, lehet az okozza? Pont azóta van ez a gond mióta felraktam.

(#180584) ollie válasza HellGreg (#180583) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ilyen nem, viszont pár napja volt olyan, hogy egyszerűen kidobott az asztalra, a játék meg bezáródott magától. Gondolom klasszikus összeomlás volt.

***

(#180585) kchryss válasza HellGreg (#180583) üzenetére


kchryss
addikt

Nekem az előző előtti patch óta úgy indul a játék, hogy elsötétül a kép és kikapcsol a monitor. De miután betölt a garázs visszakapcsol a monitor, visszajön a kép és onnantól minden működik rendben. Mivel ezt leszámítva stabil a játék és ezzel együtt is tudom használni, így nem nagyon foglalkoztam eddig vele, hogy mi okozhatja. Ha jobban ráérek majd lehet kiderítem min változtattak ami ezt okozza.

(#180586) 3


3
senior tag


WN8, WR

[ Szerkesztve ]

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#180587) BÁ Nutrition válasza kchryss (#180585) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Nekem kb 1 eve csak ablakos nezetben indul. Full screenben lefagy. Bar az is igaz h nem is probaltam miutan rajottem h ablakosban fut.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#180588) Chris0321 válasza BÁ Nutrition (#180587) üzenetére


Chris0321
addikt

Nekem full screen van beállítva, el is indul vele de néha visszavált ablakra és át kell állítanom a beállításokban.

(#180589) zodo válasza 3 (#180586) üzenetére


zodo
nagyúr

Benned van az X :D

(#180590) jano_77


jano_77
nagyúr

Ki, mire tippel?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#180591) Imilenni válasza ollie (#180580) üzenetére


Imilenni
addikt

A lehetőségre gondoltam ,hogy mikor lesz megvásárolható :)

ooloo
Köszi!

Press "F" to pay respects.

(#180592) Warton válasza Imilenni (#180591) üzenetére


Warton
őstag

Egyébként azt érti valaki, hogy miért van az, hogy bizonyos normál prémium tankok csak ritkán érhetők el? Centurion 5/1, Patriot, Lorraine40t.

(#180593) Chris0321 válasza Warton (#180592) üzenetére


Chris0321
addikt

Azért, hogy meglegyen rá az érdeklődés.

(#180594) Imilenni válasza Warton (#180592) üzenetére


Imilenni
addikt

Hogy később eladhassák "prémium" csomagolásban akár.
Esetleg az üzleti év végén kiadnak pár ilyet. Mert úgyis venni fogják mert "limited" .

Press "F" to pay respects.

(#180595) Stigma.HC válasza jano_77 (#180590) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Rengeteg utalás a régi évekkel ezelőtti játékra, remélem valami retro mod :D vagy klasszikus, hívhatják bárminek.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#180596) HellGreg


HellGreg
őstag

Egy újabb Shermannel lehet menni pusztítani a hetes-nyolcasokat, hurrá :C

(#180597) ollie válasza HellGreg (#180596) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Loza féle Sherman-re gondolsz? Az már régóta a játékban van, csak ritkán árulják.

***

(#180598) frame>24 válasza jano_77 (#180590) üzenetére


frame>24
addikt

De közben feltűnően mutatták az IS-4 feliratot is a táblán, amiről télen írták, hogy az idei rebalancolt tankok egyik első tagja lesz.

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#180599) h1mpi válasza frame>24 (#180598) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Annyi féle Orosz HT van már nem tudom mit lehetne csinálni az IS4-el...

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#180600) ooloo válasza h1mpi (#180599) üzenetére


ooloo
őstag

Ugyan már, muszka szuper tankokból soha nem elég ....

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.