Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#179951) kchryss válasza wwenigma (#179950) üzenetére


kchryss
addikt

Tegnap volt egy csatám amikor egyedül maradtam T-34-85M-mel a VK100 ellen. 1 lövéses volt ő is és én is. Sikerült ellövetnem aztán be akartam forgatni, de nem vettem észre hogy stock így gyorsan betöltött és kilőtt.
Na de a lényeg, csata után megnéztem, hogy szemből hol tudtam volna belőni. A válasz az, hogy sehol. Prém lőszerrel sincs szemből rajta egy pont sem ami lőhető.

(#179952) frame>24 válasza jano_77 (#179934) üzenetére


frame>24
addikt

Az utolsó mondatra:

azt ugye tudjátok, hogy ezek már valszeg április 1-ére készülnek, a WG minden játékában márciusban már készül az ilyen trollságokkal*, ez van és kész. Látom a Wotinfo-n is csak a bagoly srácnak esett le a dolog...
(pl. hajóknál jönnek megint az űr-csaták :U )

* de miért, a dobókocka fejű RNGesus pl. tényleg poén, vagy a rák, az meg biztos az arty... :DDD

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#179953) istvansebok válasza kchryss (#179951) üzenetére


istvansebok
tag

A beszálló nyílásnál belőhető

(#179954) K_Gabor válasza Jokerdapro (#179942) üzenetére


K_Gabor
tag

Üdv a klubban. :U

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/k_gabor_3#aprohirdetesei

(#179955) kchryss válasza istvansebok (#179953) üzenetére


kchryss
addikt

Melyik a "beszálló nyílás"? A kupola tetejére gondolsz felülről? Ahhoz helikopter kéne hogy belőhessem. :D

(#179956) Puculo


Puculo
aktív tag

Van valami lehetőség hogy a T95 sebességét kicsit megnövelhessem? A kuplungégető skill csak a forgást gyorsítja? Egyszerűen lemaradok a sebzésről mire odaérek valahova.. Amúgy nem lenne rossz.

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#179957) ollie válasza Puculo (#179956) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem tudod gyorsítani. Kajával valamivel jobban fog gyorsulni, de a végsebességet, ami miatt lassan megy, semmi sem befolyásolja.

***

(#179958) BÁ Nutrition válasza kchryss (#179951) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Az nem lehet h a csovon keresztul lott be?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#179959) Eugene Roe válasza ollie (#179957) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Magasabb oktánszámú üzemanyag is növeli a teljesítményt / gyorsulást, de ha a sebességváltó miatt nem tud gyorsabban menni, akkor nem segít. Viszont van olyan harckocsi, aminek a végsebessége magas, csak nincs kraft, hogy elérje azt. Ott segíthet a benzin. Az, hogy T95-nél is ez-e a helyzet, azt meg kell nézni valahol :)

Na, elvileg 20km/h a limit, ha most csak 18-cal megy mondjuk, akkor benzinnel felteheted 20-ra, de többre nem :)

[ Szerkesztve ]

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#179960) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Szerintem a játékban a legdurvábban manipulált MM-je a Sherman Jumbonak van. 10/8 kör tier8...

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#179961) Puculo válasza ollie (#179957) üzenetére


Puculo
aktív tag

Sejtettem, de azért köszönöm. Remélem az E3 fürgébb lesz valamivel.:)

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#179962) ollie válasza Eugene Roe (#179959) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A végsebességet mindig el tudod érni, azt nem befolyásolja semmi.

***

(#179963) ollie válasza Puculo (#179961) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Annak 24 a végsebessége, és egy kicsit jobban gyorsul.

***

(#179965) kchryss válasza Eugene Roe (#179959) üzenetére


kchryss
addikt

Nekem rémlik egy olyan videó hogy gyakorlóban mittengard-on 20 tank vonatban tolta lefelé a T95-öt és jó gyorsan ment tőle. De nem vagyok 100%-ig biztos benne hogy T95 volt. :)

(#179958) @BÁ Nutrition:
Olvasd el még egyszer amit írtam. Én voltam a T-34-85M-mel és nem az volt a kérdés hogy hogyan lőtt be mert kb mindenhol be tudott volna. Hanem hogy én hogyan tudtam volna őt belőni azon kívül amivel próbálkoztam, hogy mellé kerülök.

[ Szerkesztve ]

(#179966) kchryss válasza ollie (#179962) üzenetére


kchryss
addikt

Dehogynem befolyásolja. Wot-ban kétféle tank van: az egyik amelyik a specifikációban írt végsebességnél többel nem tud menni, mert a rendszer lekorlátozza (speed limites tankok), a másik amelyik a megadott végsebességénél tud többel menni csak önerőből ennyire képes a motorja. Az utóbbi típusba tartozó tankok lejtőn lefelé vagy ha tolják őket, tudnak többel menni, mint ami meg van adva a specifikációjukban.
Illetve rosszul fogalmaztál, mert a megadott végsebességet sem tudod mindig elérni igenis befolyásolja sok minden, például a pálya. Hegynek felfelé nyilván nem fogod tudni elérni.

(#179967) zodo


zodo
nagyúr

Mára is elég volt, ez után. Képtelenség nyerni.

Kerekes küldi is véget ér végre, hátha jobb lesz a folytatás.
Nem hajszoltam csak játszottam, főként az Olasz 9-sel és mindössze ennyi lett a vége.
Napi statot direkt nem reseteltem naponta hogy legyen egy összkép ha nincs taktikusság, stb akkor hova lehet jutni egy átlag játékosként.

(#179968) BÁ Nutrition válasza kchryss (#179965) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Ok. Akkor lenyeg h jol van ez igy szerintem

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#179969) kchryss


kchryss
addikt

Na kész a maraton az összes küldetéssel. Replay mappám alapján 550 csata kellett hozzá. Ez ha jól számolom átlagban napi 39 csata.
A hasonló típusú maratonok közül (progetto, caernarvon ax, su130) ez volt számomra a legkönnyebb. A progetto-nál nem vettem elég komolyan a maratont, az elején pár napot kihagytam így a végére csak 90% lett meg, a caernarvon-t már komolyabban vettem és meg is csináltam 100%-ra, de nagyon fájt a vége, a su130 túl hamar jött az előző maratonra így eleve tudtam hogy nem bírnám ezért tervezetten csak a 90%-ot csináltam meg és még úgy is fájt. Most erre jól rá voltam pihenve így simán ment minden az ütemterv alapján és ez most nem is fájt.
A tényleges játékidő sokkal kevesebb volt mint azt a csataszám indokolná, sok küldetést úgy csináltam meg, hogy yolo top10 és jöhet a következő csata másik tankkal. Összességében 3 olyan nap volt amikor 4 óránál többet játszottam és a legtöbbször 2-3 óra játék volt egy nap.
Kár hogy a nyeremény különösebben nem érdekel mert utálom ezeket a sáskákat, de legalább jól szórakoztam közben és sokszor élveztem a játékot.

[ Szerkesztve ]

(#179970) Jokerdapro válasza K_Gabor (#179954) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Nem rossz nem rossz. :D De azt azért nézd, hogy ezzel az orosz bestiával egyszerűbb sebezni. A ~130as alfával kicsit melosabb 4k damm összelapátolása. ;] :DDD

(#179971) jim bcs válasza kchryss (#179969) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Na, beszaladt oda is úgy látom :)

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#179972) K_Gabor válasza Jokerdapro (#179970) üzenetére


K_Gabor
tag

Ez tény. :U Szerencsétlen kerekes csoda is biztos örült, mikor 570hpról kivágtam a csata 47. másodpercében. :B

Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/k_gabor_3#aprohirdetesei

(#179973) jano_77 válasza ollie (#179957) üzenetére


jano_77
nagyúr

Végsebesség határoló, prémium olaj? Ezek sem befolyásolják?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#179974) Jokerdapro válasza K_Gabor (#179972) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Tehát ahogy betöltöttél, ki is csaptad. :DDD Ej ej csúnya rossz artista. ;]

(#179975) K_Gabor válasza Jokerdapro (#179974) üzenetére


K_Gabor
tag

Simán volt még ~3 másodperce nézelődni :P Majdnem el is szégyelltem magam. ;]

Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/k_gabor_3#aprohirdetesei

(#179976) Bobyjack válasza Puculo (#179956) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Volt ez rosszabb is régen. Minden tekintetben buffolva lett a T95 mobilitása a régi statjához képest (motor teljesítmény, végsebesség előre/hátra, forgási sebesség mind nagyobb mint volt). Az előre sebességet például 13-ról tolták fel 20-ra. Anno szó szerint elmehettél főzni egy teát amíg odaértél a konkrét harc helyszínére.

(#179977) anyuka83


anyuka83
újonc

Sziasztok. Új vagyok itt,és csak azért regisztráltam,mert segítségre van szükségem. Van egy 9 éves fiam,aki az osztálytársaival nagyon jól elvannak a játékkal. Most jutott tudomásomra,hogy van egy zaklató,aki szexuális tartalmú üzeneteket küldözget a gyerekeknek. Kérlek segítsetek,mit tehetünk ilyen helyzetben. Véletlenül derült ki, mert a gyerekek nem merték elmondani,féltek hogy ők lesznek emiatt letiltva a játékról. Nagyon élvezik a játékot, szép kis csapatot alkotnak,és csak egymással játszanak. Sajnos nem ismerem a játékot,de szeretnénk megvédeni a gyerekeinket. ha valaki tud segítsen! Nagyon sürgős lenne!! Rettenetesen szomorú hogy vannak emberek akik ilyen módon élik ki elfojtott vágyaikat. :((

(#179978) K_Gabor válasza anyuka83 (#179977) üzenetére


K_Gabor
tag

Szia!

Az üzenetet küldő nevére jobb klikk és le lehet tiltani.
Azt nem tudom, hogy a játék support-jánál tudnak-e valamit kezdeni az ilyennel.
Ha kitiltják az illetőt sajnos szerintem gond nélkül tud új profilt csinálni, de egy próbát talán az is megér.

Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/k_gabor_3#aprohirdetesei

(#179979) wwenigma válasza anyuka83 (#179977) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Játékon belül? Lehet blokkolni a kuldot és jelenteni is supporton, előtte kepernyomenteseteket csinálva róla.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#179980) Sanya válasza anyuka83 (#179977) üzenetére


Sanya
nagyúr

Lehet blokkolni a chat-et is.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#179981) anyuka83


anyuka83
újonc

Köszönöm a gyors válaszokat. Meg fogom próbálni délután. Most dolgozom. Fiam tanárnője mondta reggel,véletlenül hallotta ahogy a fiúk erről beszélgetnek,. Most minden érintett szülőnek jelzi a problémát.
Jelenteni is fogom.

(#179982) Pug


Pug
veterán

Komolyan mondom havi szinten hajlandó lennék fizetni a WG-nek, hogy a retek kerekeseket eltakarítsa a játékból...

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#179983) sanya53 válasza Pug (#179982) üzenetére


sanya53
aktív tag

Én is fizetnék érte, mióta behozták őket azóta napi három négy csatát megyek csak, előtte harmincat is mentem hétvégeken meg sokkal többet is. Lassan leszokom a játékról. Már nem sok tart vissza csak az idáig beleölt pénzem és időm, 7 év. :W

(#179984) dvids válasza anyuka83 (#179977) üzenetére


dvids
aktív tag

A blokkolás mellett van két beállítás, ami megelőzést szolgálja:

1. Teljesen eltüntethető a csata közbeni chat, így nem tudnak üzengetni nekik ott a csapattársak.
2. Privát üzenet fogadása korlátozható a kapcsolati listában szereplő emberekre. Így csak azokat az üzeneteket látják, amit ismerőseik írnak nekik.

Mindkettőt a játékon belül, az általános beállítások közt találod. Viszont tudtommal nincs szülői felügyelet funkció a játékban, azaz meg kell bíznod a fiadban, hogy nem állítja vissza ezeket.

[ Szerkesztve ]

(#179985) Puculo válasza Bobyjack (#179976) üzenetére


Puculo
aktív tag

El sem merem képzelni milyen lehetett a buff előtt.. Így is majdnem megflankelt egy KV 4-es. Ha meg van egy kis lejtő, akkor KO. Amúgy jó vas, tetszik. Gleccseren sikerült 4 HT-t megállítani, nem is tudtak( mertek ) áttörni.. Szóval csőpályákon vagy ahol odajön a célpont, hatékony.

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#179986) anyuka83 válasza dvids (#179984) üzenetére


anyuka83
újonc

Köszönöm mindenkinek a segítséget. Mindent meg fogok próbálni. :N

(#179987) Pug


Pug
veterán

New Swedish medium line...

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#179988) Papooo válasza Puculo (#179985) üzenetére


Papooo
senior tag

Buff előtt leginkább védelemre, vagy városba volt jó. Mire odaértem volna a legközelebbi ütközőpontra, általában a csata már el is dőlt.
Nem volt hozzá idegzetem, eladtam.
Visszavettem a buff után, és szinte száguldott a korábbi állapotához képest.
Szemből nincs értelme lövőldőzni rá, egyszerűbb oldalt váltani vagy megkerülni.
Ha egyedül van, városban is könnyű megszivatni szemből, csak meg kell várni hogy ellője magát, és mire a következő skúlót betölti, el lehet menni mellette és jöhet a popótor.

Anno egyszer (t95 buff és arty nerf előtt) Sand river védelemben beállt 3 t95, és csak azért sikerült nyerni, mert az artyk jól dolgoztak.

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#179989) jimmy74


jimmy74
őstag

szerintetek mit ér ez a kerekes járgány?
80% kedvezménnyel megéri?
mennyire jó gép mert a 6x6 megvan de nem nagy szám

WoT:jimmbo

(#179990) Warton válasza Pug (#179987) üzenetére


Warton
őstag

Juhéé, lehet gyűjteni az XP-t a Leora. :))

(#179991) jano_77 válasza Warton (#179990) üzenetére


jano_77
nagyúr

Milyen jó, a 3 skilles Leo legénységnek végre lesz méltó helye és nem kell a Barakkban porosodniuk. :K
Ez komoly!? Tényleg a TD-kből kreálnak medeket!? :F :Y

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#179992) Jokerdapro válasza jano_77 (#179991) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Miért mi vele a baj? :) Itt nem kell váltogatni a módokat, csak mész bummolsz és ennyi. Szerintem tetszetős gépek lesznek. (Meg az extrém szögek miatt apcr ellen hatékony is.)

(#179993) Puculo válasza Papooo (#179988) üzenetére


Puculo
aktív tag

Imádom a jól páncélozott, nagyokat sebző tankokat. Ezért is indultam el ezen az ágon. A jagpanzer E 100 vonalat felfüggesztettem a jagdpanthernél, egyszer majd befejezem. Az amerikai torony nélküli td-k páncélja szerintem hatékonyabban működik, legalábbis szerény tapasztalataim szerint. Viszont ezt a behemótot megtartom a garázsban, nekem nagyon fun. Nem is beszélve a 155-ös ágyú hangjáról. Mikor először lőttem vele, azt hittem elcsattanok a gyönyörtől. :) Pláne mikor a type 4 heavy-t kiszedtem 933 hp-ról. Tudom nem nagy dolog, de nekem az első 9-es vasam. Sose lőttem még ekkorát korábban.. Arról nem is beszélve hogy nincs szükség prémlőszerre, még plusszban is vagyok vele. Kell ennél több? ;)

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#179994) inferno88 válasza Jokerdapro (#179992) üzenetére


inferno88
őstag

A tier8-as Udes mednél mondjuk 90+ kaliber felett szoppantyú a 30 milis páncél miatt, csakúgy, mint az Strv S1-nél, a tornya pedig hagyományos. A 10-es is csak 40mm, bár a tornya 95mm. az már használhatóbb.

Semper fi!

(#179995) vJokka válasza Pug (#179987) üzenetére


vJokka
aktív tag

Magyar feliratos videó

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#179996) vJokka válasza kchryss (#173889) üzenetére


vJokka
aktív tag

Ő is OP? :)) Dadmyy

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#179997) lacibacsi válasza vJokka (#179996) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ö nem OP (Over Powered), hanem JP...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
(Jó P1c5a)
:)

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#179998) kchryss válasza vJokka (#179996) üzenetére


kchryss
addikt

(#179999) Dr.Én válasza kchryss (#179998) üzenetére


Dr.Én
veterán

jesszus pepita :Y :C nagyon meghát... :DDD

WOT: kissio

(#180000) ooloo


ooloo
őstag

Ő nem tankozik ... de kit érdekel . két "tank" egyszerre

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.