Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#175101) jano_77 válasza Dr.Én (#175095) üzenetére


jano_77
nagyúr

Engem az IS-3A az új töltés technikával már jobban foglalkoztat, mint a Defi! Én arra gyúrok, nem bánnám, ha bejönne. :B

Ez vmi gép, hogy lehet ilyen teljesítményt nyújtani?!? Nem 2-3K csatával, hanem 16K+! :Y

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#175102) lacibacsi válasza jano_77 (#175101) üzenetére


lacibacsi
addikt

"Ez vmi gép, hogy lehet ilyen teljesítményt nyújtani?!? Nem 2-3K csatával, hanem 16K+!"

Nem 16k+ csata az, hanem inkább 100k+... Szerintem ez egy hatodik reroll utáni teljesítmény. Mindenesetre elég meggyőző... :K

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#175103) Emu


Emu
őstag

Azt lehet már tudni, hogy melyik nemzet melyik ládához fog tartozni?

(#175104) jano_77 válasza Emu (#175103) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nem nemzetenként lesznek a dobozok, hanem szorzók szerint:
New Year - Kredit
Lunar - Harci XP
Magic - Free XP
Christmas - Legénységi XP

INFÓ

(#175102) lacibacsi: símán lehet, hogy reroll és nem is az első, de attól még brutális szerintem! Type59 - az a fos - és 2600+ ÁTLAG sebzés!?! :Y

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#175105) Barret001 válasza jano_77 (#175101) üzenetére


Barret001
addikt

A régi neve MrPlinkett.Nem tudom miért változott meg a neve.

(#175106) jano_77 válasza Barret001 (#175105) üzenetére


jano_77
nagyúr

Biztos F1 és Hamilton rajongó és Ő lett a világbajnok :DDD

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#175107) Rick3D válasza jano_77 (#175101) üzenetére


Rick3D
senior tag

Hol is kezdjem :D

A srácnak ez nem az első accja , megkéne kérdezni melyik is az első. Innen Zöme prém és freexpzett tankok tömkelege. Tehát klánosdival farmolt ki mindent szinte. Én akiket ismerek valójában 40k ~ + csatát nyomtak le és így hozzák az ilyen recenteket. Ha megnézed az elmúlt időszakban nem játszott sokat , az ilyen teljesítményt kb napi 10 max 20 csata kimeríti átlagban. Meg persze skill , OP tankokkal esetleg megfűszerezve platonnal :) Nekem biztos nem lett volna erre türelmem csak a recent miatt.

Jó pár ilyennel találkoztam és valóban skilles állatok de a valódi accjuk 3-3,5k környékén volt. Képzeld el ha nem kéne fos tankokkal játszani :DDD Meg mondjuk 40k csata után ülnél be ilyenekbe. Milyen fasza lenne ha abba a tankba ülnél be amelyikbe csak akarsz , elég kredittel ahhoz hogy a folyamatos kaját - akármennyi prémlőszert stb... tudod finanszírozni úgy hogy csak fun és tök8 -100k vagy -200k csak a teljesítmény számít.Tovább megyek , nem kell retard random shitet nyomni csak ha odaakarsz pörkölni mert olyan aktív a klán. Naugye :U :C

Le a kalappal de azt azért nem vágom hogy a bánatba kap Pattonben 3,5k dmgre 4k+ wéenyócat. 9es pattonel meg 5k felett. Hmm elvagyok tévedve :D Azt hittem 4k dmg az alja, Na mindegy is , itt jön képbe az amit nemrég írtam. X tankok only és ott hozni azt amit hoz lower tierben - innentől nincs megállás ;)

Azért GG az ilyen skilles és türelmes embereknek - legalábbis a részemről.

[ Szerkesztve ]

(#175108) jano_77 válasza jano_77 (#175104) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem az nem tiszta teljesen, hogy ugye elvileg idén be lehet fejezni a tavalyi kollekciókat, albumokat, akkor ha idén elértük a X-es szintet. Ez azt jelenti, hogy a dísz mixeléskor, meg bezúzáskor, ha olyan díszt dob a gép, ami a tavalyihoz kellett, azt most betehetem az albumba és így tudom fullozni, amiért megkapom a tavalyi festést!? Illetve ez nem teljesen tiszta:
"A gyűjtemény albumának megnyitása után a hiányzó dekorációra kattintva az összerakható a különféle töredékekből." - hogy kell ezt értelmezni pontosan? Nézem a videót, amit alá tettek a wotinfon, de jól értelmezem, hogy még mixelni sem kell, hanem simán megadja a hiányzó díszt!? :F :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#175109) kchryss válasza jano_77 (#175104) üzenetére


kchryss
addikt

Decha jobb. :)
Super Conqueror átlag 5042 sebzés, 327 csata.
WZ-111 5A átlag 5032 sebzés, 198 csata.
Object 430U átlag 5001 sebzés, 114 csata.

Régebben streamelt is. Ha csak a sebzést nézzük akkor a legjobbak között van az eu szerveren.
Ilyenkor rossz belegondolnom, hogy én egy 5000-es körnek mennyire örülök, neki meg ez az átlag ... :((( :O

(#175110) Barret001 válasza Rick3D (#175107) üzenetére


Barret001
addikt

"Le a kalappal de azt azért nem vágom hogy a bánatba kap Pattonben 3,5k dmgre 4k+ wéenyócat. 9es pattonel meg 5k felett. Hmm elvagyok tévedve :D Azt hittem 4k dmg az alja, Na mindegy is , " Ez nem így működik, nem csak a sebzés mértékétől függ a wn8! Assist,magadnak spotolás,nagyobb tankok sebzése közelharcban,stb! Ezek nagyban befolyásolják a jutalmazást. Aki hátulról össze puffogtatja,az másik kategóriába lesz sorolva.

(#175111) jano_77 válasza kchryss (#175109) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ne is mond! Az 5K kör mint a fehér holló vagy május 40! :DDD :U (amúgy Ő is "beteg" :B )

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#175112) Scheff válasza wwenigma (#175051) üzenetére


Scheff
tag

Ma délután én is belehallgattam, hogy mit műveltem, és 90, talán 95%-ban meg voltam elégedve azzal, amit kommentátorként hozzátettem a 10. CW szezon döntőhöz. Ami nagy szó, ha úgy vesszük, hogy extra kritikus vagyok magammal szemben. Lehet kissé elfogult vagy, nem? :D

World of Tanks Twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#175113) Barret001 válasza kchryss (#175109) üzenetére


Barret001
addikt

Hát igen,ilyen egy profi stat! Én mindig tier szerint listázom ki,hogy mivel csinálják! Ő nem jár le pedózni az oviba,mint sokan mások...

(#175114) Barret001 válasza Scheff (#175112) üzenetére


Barret001
addikt

" Lehet kissé elfogult vagy, nem?" mint sokan mások is! De ettől még a játéktudásod a profi szinten van!

(#175115) lacibacsi válasza jano_77 (#175108) üzenetére


lacibacsi
addikt

A tavalyi albumot akkor tudod díszíteni, ha az idei etapban eléred a X-es szintet.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#175116) frame>24


frame>24
addikt

Megint felröppent a "haldoklik a wot" témakör.
QB, daily báunsz

HA van valami hozzáfűzni valótok, kíváncsi vagyok rá.

más:
Tökjó, hogy az IS-3A-t kb. 1 héttel a tárazós hír érkezése előtt raktam trade-in-re.
Mondjuk a rossz crew trainer jelleg, meg a pontatlan/lassú ágyú volt a fő ok, ezek részben maradnak is, csakhát...

inferno88 óbocs, pedig kb. követtem a topikot!

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#175117) inferno88 válasza frame>24 (#175116) üzenetére


inferno88
őstag

Write-only FTW :D

Semper fi!

(#175118) Emu válasza jano_77 (#175104) üzenetére


Emu
őstag

:R
Nekem ez a hír kimaradt. Akkor egy Lunar csomagot kell vennem, a többi meg majd jön.

Jó lenne az ünnepek alatt kifarmolni az olasz ágat 8-ig.

(#175119) jano_77 válasza lacibacsi (#175115) üzenetére


jano_77
nagyúr

hmm...ezt én is leírtam, de azért köszi ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#175120) lacibacsi válasza jano_77 (#175119) üzenetére


lacibacsi
addikt

Bocs! Valóban... Néha van az úgy, hogy Alzheimer bácsi bekopogtat... :B

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#175121) Jokerdapro


Jokerdapro
senior tag

Egy kis "ápdét 1.3 rivjúv":katt!
Plsen egy két változtatása olyan "wtf" kategória, a többi viszont elég tetszetős. Vélemények? :)

(#175122) Gyuri27 válasza Jokerdapro (#175121) üzenetére


Gyuri27
félisten

A t55a és a 260 buff kellett.
A t28 htc kaphatott volna -1 tiert.
Fishermen szerintem döglött így is úgy is. Ott kár volt hozzá nyúlni a házakhoz középen.
A többit meglátjuk.

Amd - Radeon - Ryzen

(#175123) zodo válasza lacibacsi (#175120) üzenetére


zodo
nagyúr

Jóváírás megtörtént tegnap óta?

(#175124) Jokerdapro


Jokerdapro
senior tag

Úgy döntöttem miért ne váltanám ki? Irány az obj260... :C

(#175125) jano_77 válasza zodo (#175123) üzenetére


jano_77
nagyúr

Milyen jóváírás?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#175126) wwenigma válasza Scheff (#175112) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nem tom, nem néztem meg még, eredeti angol kommentárral hallgattam. Egyébként mint ahogy írtam, leginkább problémám a hangszinnel van és nem a tartalommal...

Zodo: nem lesz semmi jóváírás, valószínűleg akkor van ha a csomag egy része már megvan de a lejárt bérelt premtankra nem lesz semmi. Azt a szöveget kiírta akkor is amikor véletlenül tegnap megvettem a kis ELC90et.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#175127) kchryss válasza Jokerdapro (#175121) üzenetére


kchryss
addikt

Testreszabási elemek tetszenek. Sosem értettem, hogy mi értelme azoknak a pici logóknak és emblémáknak amik eddig voltak, csata közben észre sem vettem őket. Nemsokára szerintem jönnek majd 3d-s elemek is, például lehet majd rózsaszín kalapot tenni a tankra, vagy bikaszarvat. Amíg van lehetőség ezek kikapcsolására addig felőlem jöhetnek az ilyen marhaságok. Én nem szoktam kikapcsolni, mert szeretem nézni mit alkotnak a játékosok, de megértem ha valakinek ez nem fér bele egy tankjátékba.

Grand battle-t szerintem felesleges erőltetniük. Sosem lesz sikeres játékmód én már rég elkaszáltam volna. 15v15-ben is kicsi a ráhatásod a csatára, de 30v30-ban még ilyen kevés sincs.

Térkép változtatások bejönnek, az új pályáról nehéz véleményt formálni egy videó alapján. Majd élesben kiderül milyen lett.
Annak mondjuk jobban örülnék ha a házak ide-oda pakolása helyett végre kijavítanák a tróger textúrázásból fakadó pályabugokat minden pályán.

(#175128) zodo válasza Jokerdapro (#175124) üzenetére


zodo
nagyúr

Gratulálok!
Nekem ez a nyeremény tank még egy fő kihívás de nem fűzők hozzá sok reményt pedig a LT és MT-15 kész, HT csak 3 míg TD -ből 10 és csak 1 parancsom van. ( zárolva 9 mert nem artyzok )

(#175125) jano_77

Erre és erre gondoltam.
Végül is talán egyértelmű és nem volt kérdés hogy bérelt tankra adjanak jóváírást de inkább rákérdeztem a fejleményre.

(#175126) wwenigma

Köszi.
Szerintem kibérlem harmadjára is a Skorpiót de akkor még véletlenül sem próbálók rá ha véletlenül épp bekerülne a kalendáriumba.

(#175129) zodo válasza zozyk (#175084) üzenetére


zodo
nagyúr

Akartam "jó" fej lenni hogy felajánlom az 50% "kuponomat" ha már ennyiért megvetted volna de sajna nem lehet ajándékba vásárolni csak saját részre. :(

Remélem majd figyelembe veszik a loot boxok vásárlásakor hogy ott hagytam nekik egy VIII-ast. :))

(#175130) HellGreg


HellGreg
őstag

Emlékszik valaki, mennyibe került tavaly 1db, 25db, ill. 75db lootbox? Vettem egy rahedlit se ha agyonütnek sem emlékszem :)

(#175131) kchryss válasza HellGreg (#175130) üzenetére


kchryss
addikt

Túl sokba! ;]

Januári kép, itt szántam rá magam, hogy veszek egy 25 darabost.

(#175132) Jokerdapro válasza zodo (#175128) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Igazából van még nyolc orderem... :D Meg remélem ha meglesz a 10es német arta akkor visszajön még 4 :P (pontosabban tudok javítani). Látod látod artival könnyebb az élet. ;]

(#175133) nihill


nihill
őstag

Sziasztok!

Tudom hülye kérdés, de hogy kell megszerezni a 3. csillagot egy tankra? Már második napja első helyen vagyok a játékos értékelésnél a tankkal, de 92-93%-nál egyszerűen nem jutok túl. Mitől függ ez pontosan? Vagy egy időszak átlaga számít?

(#175134) inferno88 válasza nihill (#175133) üzenetére


inferno88
őstag

Ó nyugi, én 94.55-ről estem vissza a VK45.03-mal 91%-ra. :DDD

Semper fi!

(#175135) kchryss válasza nihill (#175133) üzenetére


kchryss
addikt

A játékosok előző 2 heti teljesítménye alapján számolódik egy elvárt érték és ahhoz méri a te átlagodat minden csata után. Exponenciális gördülő átlaggal számol, így a legfrisebb csaták számítanak igazán. Csak a sebzés és assziszt(spot és láncolás közül a nagyobb) számít bele.
Ha 93%-on vagy akkor kell pár nagyon jó csata zsinórban és meglesz a 95% amivel megkapod a 3 csillagot. Ha viszont mész egy rossz kört akkor esik a százalék, ezért arra figyelj, hogy ne nagyon menj rossz kört. :D

Van egy mod ami csatán belül mutatja az aktuális teljesítményed alapján, hogy hogy állsz a kiválósági jellel és azt is mutatja mennyi átlag kell kb a 3 csillaghoz: [link]

[ Szerkesztve ]

(#175136) nihill


nihill
őstag

Köszi az infókat és a mod-ot, felraktam, így már átláthatóbb, hol is tartok.
Inkább azzal lesz a gond, hogy ha a 2 hét átlaga kell, akkor nem csak pár napot kell(ett volna) játszani 2 hét alatt :)

(#175137) lacibacsi válasza zodo (#175123) üzenetére


lacibacsi
addikt

Nem. És szerintem nem is fog. Kiírta ugyan, hogy jóvá fogják írni, de ha ennyi idő nem volt elég rá, akkor nem hiszem, hogy meg fog még történni. Mondjuk a WG helyében nem is írnám jóvá az ilyeneket, de azért bíztam benne, mert valakinek itt már volt IS-6-tal ilyen akciója és ott megkapta a jóváírást...

(#175126) wwenigma : Én szándékosan vettem meg. Azt hittem, hogy a magyaros lelemény győzhet... De úgy látszik, hogy tévedtem...

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#175138) HellGreg válasza kchryss (#175131) üzenetére


HellGreg
őstag

Nagy lelkesedéssel vártam, de mivel csak a defender és a kV 220 nincs meg csak a díjakból, szerintem az idén szerényen fogom tolni, mert a defendert kb esélytelen hogy beadja.

(#175139) lacibacsi válasza HellGreg (#175138) üzenetére


lacibacsi
addikt

"szerintem az idén szerényen fogom tolni"

1. Szerintem most szinte mindannyian ezt gondoljuk.

2. Szerintem pár nap múlva szinte mindannyian bűnbe esünk.

3. Szerintem januárban szinte mindannyian fogadkozunk, hogy "soha többet!"...

:K

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#175140) kchryss válasza nihill (#175136) üzenetére


kchryss
addikt

Akkor nem sikerült jól leírnom. :)
Nem a te 2 heted átlaga számít, hanem a többi játékos 2 hete alapján vannak beállítva minden nap az elvárt értékek amihez nézi a te átlagodat. A saját átlagod viszont folyamatosan számolódik, de mint írtam leginkább az utolsó csatáid számítanak (függetlenül attól hogy milyen régen voltak).

Korábban írtam már több posztot a témában, keresd vissza, volt hogy belinkeltem a pontos képletet is ami alapján számol.

Abban viszont igazad van, hogy bekavarhat ha kihagysz pár hetet. Ennyi idő alatt lehetséges, hogy a többiek teljesítménye alapján megváltoznak az elvárt értékek aztán ha mész egy csatát nagy meglepetések érhetnek. Ha magasabbak lettek az elvárt értékek akkor előfordulhat, hogy egy jó csata után is esni fog a jel, ha meg csökkentek az elvárt értékek (ez a gyakoribb eset) akkor előfordulhat egy roszz, akár 0-ás csata után is emelkedik elsőre. :)

(#175141) HellGreg válasza lacibacsi (#175139) üzenetére


HellGreg
őstag

Nem nem, januártól egy ötös félre havonta az adventi naptárra. Tavaly rákészültem, semmi érdekes nem volt. Most meg volt egy rahedli jó, de a tavalyiból kiindulva nem terveztem be vásárlást. Már legalább hatot vettem volna ha van miből, de meg kellett elégednem a su-130-cal 50% áron. Egy 75-ös csomag, oszt vagy lesz Defender vagy nem, de a rengeteg aranyból ami bedől legalábbis megveszek mindent ami a garázsból még aranyért megvehető és nincs meg. Aztán jövőre okosabban :)

(#175142) inferno88


inferno88
őstag

Az a fránya 130PM grind. Na ki az 5. helyezett az M10 Pantherrel? :DD (hint: én)

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#175143) kchryss válasza inferno88 (#175142) üzenetére


kchryss
addikt

Grat! :C

(#175144) kchryss válasza inferno88 (#175142) üzenetére


kchryss
addikt

Bocs a dupláért.
Most nézem ki vezeti ezt a listát: Frenzier.
Ha valaki nem ismerné, ő volt a wot játékosok rémálma. Az antiskill4ltu. Ő is gyűjtötte a 3 kiválósági jeleket, csak ő az artykra. Meg is szerezte az összes artyra.

Régebben 8-10 órás adásokat rakott fel a csatornájára a klikkelgetéseiről. Szerencsére ezek az egészségre ártalmas adások már nem találhatóak meg. :D
Bár a youtube csatornáján még fellelhető pár összefoglaló ahol lehet szörnyülködni a stun előtti artyk 1 shot képességén: [link]

Kedvenc klipem tőle amikor a nagy ünneplésébe belerondított a Skorpió (hanggal nézzétek): [link]
És hogy arc is társuljon a szeretetcsomagokhoz, jobb oldalt látni hogy néz ki az ördög: [link]

És a végére a Mester véleménye róla: Fúúúúj

Egyébként azért írtam múlt időben, mert nemrég felhagyott az artyzással. Sokkot kapott a nagy arty nerftől. De ki tudja, bármikor visszatérhet a gonosz. ;]

[ Szerkesztve ]

(#175145) Barcelona95


Barcelona95
tag

Sziasztok!

Eddig Windows 8.1-et használtam, a tegnapi nap tértem át a 10-esre.
Eddig a Wot a rendszermeghajtónak használt SSD-n volt, de a 10-esnél egyszerűen nem hajlandó normálisan működni a launcher ha a rendszerpartícióra van telepítve. Legtöbbször kiírja, hogy sikertelen a csatlakozás, egyszer-kétszer nagy nehezen csatlakozik, de akkor is csak max pár megát tölt le, utána 0-ra esik a letöltési sebesség. Másik meghajtón teljesen hibamentesen megy, de jó lenne azért, ha maradhatna az SSD-n a gyorsabb betöltés érdekében.
Valaki találkozott már ilyen hülye problémával?

Szeretek élni - és ez sok időt elvesz.

(#175146) BÁ Nutrition válasza Barcelona95 (#175145) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Nalam megy

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#175147) ooloo


ooloo
őstag

Ilyen se volt még a WOT-os pályafutásom alatt ...

Egészen jó winnyóc .... magamhoz képest !

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#175148) Rick3D válasza Barret001 (#175110) üzenetére


Rick3D
senior tag

Persze vágom hogy nem m1 Xben ülve 8ast vagy azonos tiert lősz igazad is van de én már csak ilyen őskövület maradok :D

(#175149) jano_77


jano_77
nagyúr

T25 Pilot megéri a 7750 goldot?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#175150) Emu válasza jano_77 (#175149) üzenetére


Emu
őstag

:N

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.