Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#174151) Jokerdapro válasza wwenigma (#174150) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Van róla videó link? Jól megnézném magamnak.:) :K

Jano77: Azért te is tudod hogy nagyon kevesen használják ki ezeket a pozíciókat. (Persze értem hogy mire gondolsz;) )
Szerk: Én tegnap vettem rx570 4gigást 50k pénzért. :DD

[ Szerkesztve ]

(#174152) Barret001 válasza diegho (#174147) üzenetére


Barret001
addikt

Attól függ,mire akarod használni! Tech demo,vagy esetleg játékra?

(#174153) diegho válasza Barret001 (#174152) üzenetére


diegho
nagyúr

Játékra, de az árakat nézve nem éri meg, tehát a 1050ti, 1060 3gb és 580 hármasból fogok venni.

(#174154) diegho


diegho
nagyúr

RX 580 berendelve, megnézzük milyen, ha nem jön be, akkor majd kap egy Nvidia-t a gép.

(#174155) Bobyjack


Bobyjack
senior tag

Kilőttem Dakit :D. Kár, hogy nem tudom visszatekerni a streamjét, hogy megnézzem hogy élte meg...

(#174156) Bobyjack válasza Bobyjack (#174155) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Megtaláltam hogy lehet visszanézni. Vicces, hogy chatben írják, hogy streamsnipe, pedig köze sem volt hozzá. Láttam, hogy megy a víz mellett, gondoltam egyszer csak fel jön, a kavics mögött meg elég jól el lehet ácsorogni addig.

(#174157) lacibacsi válasza Bobyjack (#174156) üzenetére


lacibacsi
addikt

Van egy rakás free xp-m, amit szeretnék elkölteni. Teszt szerveren nézegettem pár opciót, amelyek közül 60TP valahogy megfogott. A páncélja nem túl meggyőző ugyan, de szinte minden jól irányzott lövés be is talál és oda is b@szik rendesen.

A kérdésem az, hogy élesben is ilyen jó az a tank?

Először az Obj.277-et próbáltam, amit ugye mindenki félig-meddig OP-nak tart, de abban nem jött elő az a bizonyos "én vagyok a főnök" érzést. Vagy csak bennem van a hiba?

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#174158) Bobyjack válasza lacibacsi (#174157) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Nekem nincs meg, de kintről nézve nem olyan rossz azért a 60TP páncélja.

277 kapcsán, nekem pl. sokkal jobban tetszik a WZ111-5A, pedig elég hasonló tankok.

[ Szerkesztve ]

(#174159) lacibacsi válasza Bobyjack (#174158) üzenetére


lacibacsi
addikt

Köszi! A WZ olyan messze van, hogy az most nem lehet opció, még free-ből sem. A 60TP páncélja meg lehet, hogy jó, csak én nem jöttem rá a megfelelő használatra abban a néhány csatában... Ezért várok olyat is, aki belülről is ismeri...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#174160) zodo válasza lacibacsi (#174159) üzenetére


zodo
nagyúr

Amiket eddig láttam 60TP csatákat szépen muzsikáltak.
Nekem sajna sok free-m bánja hogy tier 7 45TP-ig kitoltam, 7-est végig szenvedtem (állítólag a legrosszabb az ágon) és pár csata után eladtam a 8-as 53TP-t amit végül múltkor visszavettem és újabb adag free ment rá de még mindig nincs rajta a top löveg.
Tud pattintani ha akar de végig sírom a csatákat annyira nem adja.

Tegnap pl aktiváltam az ORLIK kódot ( amit ezúton köszönök! ) amiben "sebezz annyit vagy többet mint a tank hp" de 1 órás etapban egyszer voltam 1 lövésre minden másikban 1-2-3 sebző lövést sikerült a középső VIII -as 122 mm D-25T löveggel.
AP 390d / 175p APCR 390d / 217p

(#174161) Jokerdapro


Jokerdapro
senior tag

Srácok másnál is folyamatosan van lagg? Nekem már egy pár napja... reinstall? Vagy a szerver szar?:O :O Ja ping fps rendbe.:F

[ Szerkesztve ]

(#174162) kchryss válasza Jadro (#174135) üzenetére


kchryss
addikt

Grat a pool medálhoz!

(#174156) @Bobyjack:
Túljártál Daki eszén, grat! :C

Sokan nem tudják, hogy el lehet ott menni a jég mellett alul, ezért lepődhetett meg Daki, hogy már vártad. Lebecsült téged talán mert Bélában ültél. :)

Erről az Arctic-os csatáról eszembe jutott egy wotinfo-s videó amit elfelejtetem korábban linkelni. Érdemes megnézni.
E 50M - 4 meccs, 89,83% WR, 94,10% Gunmark haladás (by QYUN1QUE0)
A TRIGG-es srác 3db 8e sebzés körüli csatát ment zsinórban egymás után E50M-mel. Ez még szuperunikumoknál is nagyon ritka sorozat. Persze kellett hozzá az ellenfél, de nagyon szépen játszott, megérdemelte és látni, hogy az E50M még mindig jó tank ha jól használják.
18:50-től van az arctic-os csata lényegi része, jó izgalmas vége lett.

(#174157) @lacibacsi:
Tank elemzés: 60TP Lewandowskiego (wotinfo)

(#174148) @jano_77:
Ezek nem a következő patch-csel kerülnek vissza hanem már most is használhatóak. Szar munkát végzett a wg, alábecsülték a játékosok leleményességét, mindig találnak új utakat a mászáshoz.

[ Szerkesztve ]

(#174163) Bobyjack válasza zodo (#174160) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Én a 45TP-nél járok, de egyáltalán nem rossz. Tökre hasonlít a T29-hez, szerintem teljesen használható tank.

Én a helyedben nem a D-25T-t használnám, hanem a kisebbel farmolnám ki a top löveget. Nagyobb DPM, átütés és pontosság. Ráadásul jelentősen gyorsabban is céloz.

(#174162) kchryss: Nem értem miért siránkozott, spotolva volt, amikor elindult a víz mellett a sarokba. Amikor meg a második helyre ment akkor is láttam hogy hová megy. Meglepett, hogy ilyen könnyen adja magát, de az is közrejátszhatott, hogy 10. órája streamelt egyfolytában...

Bélát meg azért nyomom mert próbálom a nyomorult 3x pattintós küldetést összehozni, de csak nem adja be... :W

[ Szerkesztve ]

(#174164) kchryss válasza Bobyjack (#174163) üzenetére


kchryss
addikt

Hozzá van szokva, hogy ha német heavy-t talál akkor azt minden gond nélkül lefarmolhatja. Nincs xvm-e, nem láthatta hogy jó játékos vagy, ezért írtam, hogy alábecsült.
A cseten dicsértek téged, ügyes voltál. Daki outplayed. :)

3x pattintósra érdemes lenne inkább obj257-tel rámenni.

[ Szerkesztve ]

(#174165) Bobyjack válasza kchryss (#174164) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Köszi!

257 kapcsán valószínűleg igazad van, de semmi kedvem megvenni és kidobni csak ezért az ablakon egy rakás kreditet, hamár a béla bá ott áll a garázsban a Löwe frankó legénységével. Tudom, hogy beadja majd csak kellemetlen ez a várakozás...

(#174166) Papooo


Papooo
senior tag

Lehet már tudni, hogy hány fős legénység kell a francia kerekes csodákba?

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#174167) Gyuri27 válasza Jokerdapro (#174161) üzenetére


Gyuri27
félisten

Szerver lagg.
Karácsony, event közeledtével meg diavetités.

Amd - Radeon - Ryzen

(#174168) Jokerdapro válasza Gyuri27 (#174167) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Fasza, már kicsit uncsi így öt nap után...:O

(#174169) Bobyjack válasza kchryss (#174164) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Közben sikerült is a 3x. :C

(#174170) zodo válasza Bobyjack (#174163) üzenetére


zodo
nagyúr

Uhhh, kösz.
Nem is értem miért raktam fel a középső löveget mikor korábban már írtam hogy milyen k@k@ paraméterekkel rendelkezik.
3 vagy 4. csatára sikerült csillagozni aztán toltam 2 órát.
Sajna már csak 50% xp személyes tartalékkal tudok menni de hétvégi küldetés révén jön a másik 50 is így mostanra újabb 11k free segítségével felkerült a top löveg amivel mentem egyetlen kört.
Eddig szégyen avg 957 átlagsebzés max. is valami 22xx
Se blackfriday se Lengyel küldi nem halad de ezek végén tuti lerakom az ágat max. csillagozom ha lesz kedvem.

Szerk: Nálam nincsenek lag problémák.

[ Szerkesztve ]

(#174171) Bobyjack válasza zodo (#174170) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Nm.

Egyébként nálam sincs lag. UPC-től van a net.

[ Szerkesztve ]

(#174172) Barret001


Barret001
addikt

Nálam sincs lag trékom.

(#174173) Gyuri27


Gyuri27
félisten

1500 wn8 40% wr.
Komolyan biztos velem van a baj. Mert 3k wn8-al le tudnám hozni a meccset.
De rohadjon meg a wg.

Amd - Radeon - Ryzen

(#174174) Sixkiller6 válasza Sixkiller6 (#174136) üzenetére


Sixkiller6
őstag

van vmi hír 1.3 release date-ről? csak mert rohadtul unom a pattintós küldiket, és ha jól olvastam akkor azokon lesz könnyítés.

- no es importante -

(#174175) 5-ös kezelő válasza Jokerdapro (#174145) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Nem a magassággal volt a gond. Motion sickness-em van, rosszullét a vége, ha gyors mozgást nézek. Alig értem be melóba, úgy szédültem.
Minap engem is kétszer hátbalőtt valami medálos jobb játékos csapattársam. Vagy rossz irányba mentem az M8A1-gyel szerinte, v fogalmam sincs. Bár random csatában miért várja el, h olyan okos legyen mindenki, mint ő. Gondoltam, viszonozom azzal, h láncolom, de elengedtem a dolgot. Vigasztalt a végén, h jóval többet sebeztem nála a csatában kezdő létemre, pedig levett rólam jó száz HP-t.

(#174176) Zolee_70


Zolee_70
senior tag

Nektek nem lagol a játék? Iszonyat nálam...(1000Mb/s Telecom net)

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#174177) Jokerdapro válasza 5-ös kezelő (#174175) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Azért mert valakinek van valami jött ment plecsni a neve előtt, még lehet ám tahó! Az ilyenekkel nem szabad leállni harcolni, a végén még te jársz rosszul.:( Örülök neki, hogy jól ment a játék! :K ;)

Szerk: Zolee_70: nekem egy pár napja vannak ilyen finom laggjaim, helyi szolgáltatos net de tudomásom szerint digi a fő hálozat. Lehet a diginél van a kutya elásva?:((

[ Szerkesztve ]

(#174178) jimmy74 válasza Zolee_70 (#174176) üzenetére


jimmy74
őstag

De!
Párom panaszkodott laggol szaggat. ;] . trèhom

WoT:jimmbo

(#174179) zozyk


zozyk
addikt

(#174180) Jokerdapro válasza zozyk (#174179) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Az egész tank egy nagy cső, nem csoda hogy azt találtad el.;] ;]

[ Szerkesztve ]

(#174181) glspeter1


glspeter1
őstag

Első 10k-s meccsem. Már kezdtem azt hinni, hogy sosem sikerül. :DDD
És tökéletes mintapélda arra, amikor egyedül cipeled a sok idiótát a hátadon... nos hát, idióták ellen. :(((

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#174182) Dr.Én válasza Zolee_70 (#174176) üzenetére


Dr.Én
veterán

most értem haza, mondom meg nézem mennyire laggol? hát sajnos nagyon :U
de tényleg már napok óta laggol.... :(((

WOT: kissio

(#174183) kukulec


kukulec
őstag

hali, az M26-tal rengeteg pénzt bukok, pedig minden van rajta. arra gondoltam h eladom és egyből veszek majd 9est. elbukom az eddig felhalmozott xp-t?

Luxman L-507ux II, Primare i22, Yamaha A-S801 // Pro-Ject Dac Box S2, SMSL SU-9 PRO // Elac Vela 408, Elac FS 147, Q Acoustics 3030i

(#174184) Barret001 válasza glspeter1 (#174181) üzenetére


Barret001
addikt

Ez igen! Szép kör :)

(#174185) Barret001 válasza kukulec (#174183) üzenetére


Barret001
addikt

Ha nem tudod levenni róla szabad xp formájában,akkor szerintem el...Legénységre nem lehet rátenni?

(#174186) kukulec válasza Barret001 (#174185) üzenetére


kukulec
őstag

azt nem tudom hogyan kell, de tényleg egy hulladék

Luxman L-507ux II, Primare i22, Yamaha A-S801 // Pro-Ject Dac Box S2, SMSL SU-9 PRO // Elac Vela 408, Elac FS 147, Q Acoustics 3030i

(#174187) Rick3D válasza Dr.Én (#174182) üzenetére


Rick3D
senior tag

Dettó :W Már mindent megpróbáltam , tuti hogy az ISPvel van a gond ... nesze neked gyors net.

(#174188) Flash Gordon válasza wwenigma (#174150) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

Lehet nem próbálta eléggé, QB véleményére adni szerintem egyébként sem érdemes, mivel tankismertetők terén a piár tevékenysége eléggé egyértelmű...
Az igaz hogy még meg sem jelent de már nerfeltek rajta, de ezzel együt is vicces hulladéknak titulálni a jelenlegi metában egyértelműen jobban teljesítő prém TD-k egyik tagját. Azt ugye tudni lehet hogy sokkal egyszerűbben lövi össze a sebzést egy magas penű és alfájú TD löveg teszem azt egy medium, light vagy heavy löveg esetében mivel kevesebbszer kell goldammohoz nyúlni (ergo jövedelmezőbb a prémtank) és másod vonalból relatíve egyszerűbb kiosztani a sebzést is ha van némi camo és gun handling+lövedéksebesség hozzá. Mindez még nerfelt állapotában is bőven megvan a su-130 pm nek.

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#174189) Jokerdapro válasza Rick3D (#174187) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Még szerencse hogy melózok, így csak holnap tudom felb@szni magam rajta hogy laggol.:DDD ;] --->:O :O

(#174190) wwenigma válasza Flash Gordon (#174188) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nah szerintem meg ez a hiba hogy azért WG bérencnek titulálod mert tankismertetőket gyárt...mindenről elmondja a pro és kontrát normalisan sőt ha téved utana elismeri és korrigálja. Jelenleg épp azon dolgozik hogy ne dogoljön meg a jatek és csinalt egy full f2p accountot, szoval tesz is valamit a jatekert...

Egyebkent tevedtem az ISU-130 -ra gondoltam, az gyk. tokeletesen alkalmatlan volt támadó játékra de talan azert mert ASIA szerveren minden jatekban 3 arty es mindenki defenzíven jatszik azaz full kemp... :R

SU-130 mas teszta lesz legalabb....bar ez a meta, p2w...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#174191) Rick3D válasza Jokerdapro (#174189) üzenetére


Rick3D
senior tag

A*************************************************************************************** .................. :W :W :W :W :W Lelki nyugalom megőrzése érdekében csillagoztam ... Ha holnap is laggolni fog , rájuk döntöm azt a tetvedék asztalt.

[ Szerkesztve ]

(#174192) jimmy74 válasza glspeter1 (#174181) üzenetére


jimmy74
őstag

Gratulálok!
Mivel jött össze?

WoT:jimmbo

(#174193) h1mpi


h1mpi
nagyúr

QB kill live :C Janooooo :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#174194) Jokerdapro válasza Rick3D (#174191) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Én ia így vagyok vele.... bár ott a b terv, hogy kihúzom a G.W. E100-at...:DDD :DDD
H1mpi: Jano is a PH! Celeb! :DDD :C :C

[ Szerkesztve ]

(#174195) vhw válasza Flash Gordon (#174188) üzenetére


vhw
addikt

Csak kár, hogy TD-vel másod meg harmad sorból nem a saját spotod lövöd, nem derítesz fel, nincs spot dmg-ed, és még a közelharcért sem jár a bónusz... lehet magas a dpg, de nem pörög úgy a kredit.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#174196) jano_77 válasza h1mpi (#174193) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ez milyen csata és mikor volt? Nem is emlékszem rá :F Elég rossz a kép minősége, most én lőttem ki Őt, jól látom? :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#174197) kchryss válasza jano_77 (#174196) üzenetére


kchryss
addikt

[3ó55p05mp után]

A térkép másik feléről lőtted ki még mondja is, hogy ott vannak előtted egy csomóan és őt lövöd ki a low tier td-jében a 2 szinttel nagyobb heavy-ddel mert ő a quickybaby. :D
Erre kiderül, hogy nem is vetted észre, hogy ő az. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#174198) Rick3D válasza jano_77 (#174196) üzenetére


Rick3D
senior tag

Mostantól kezdve a neved : Premium Japanese $cumbag - QB mester mondotta :DDD

(#174199) kchryss


kchryss
addikt

Nem értem miért nem árazták le az összes nemzet tankjait. Minden esetre mivel 30%-os akcióban vannak a kínai 10-esek, ezért begurítottam a garázsba a 121-et és a WZ-132-1-et is. Nem tervezem, hogy mostanában játszom velük, de később biztos kedvet kapok hozzájuk és ritka a 30%-os akció 10-es tankokra, szóval megérte megvenni őket most.
Ezzel el is fogyott az eddig gyűjtögetett 9m kreditem nagy része. Kezdhetem a spórolást a karácsonyi bevásárlásra elölről. :)

[ Szerkesztve ]

(#174200) jimmy74 válasza jano_77 (#174196) üzenetére


jimmy74
őstag

Jóvan már szerènke :D

WoT:jimmbo

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.