Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#175951) HellGreg


HellGreg
őstag

Nagyon adja a Progetto, 2k sebzésekkel is nettó 100 ezret termel csatánként :C

(#175952) 5-ös kezelő


5-ös kezelő
senior tag

Cruiser II-vel szenvedtem /gyenge páncél, lassú, gyenge löveg/, h Valentinám is lehessen. Troll ágyújával soha nem adta az átlag sebzést, csak a töredékét. Ha meg telibe találtam az ellent, és lefeleztem az életerejét a becsapódás pillanatában, nem nekem adta a sebzést sosem. El is adtam, megvan Vali. Kíváncsi leszek, mennyire jó. Többnyire csak a prém Valentinát látom csatákban, azok jobbak forgásban és picit gyorsabbak valszeg.

[ Szerkesztve ]

(#175955) Emu válasza jano_77 (#175953) üzenetére


Emu
őstag

Olvastam reggel index-en én is. Egyébként a Leo2 prém tanknak számít? :DDD

(#175956) Atti777 válasza Emu (#175955) üzenetére


Atti777
senior tag

Csak annyiban, hogy aranyért lehet venni, de a kreditszorzójuk mínuszos, és a T-72 legénységet sem lehet büntetlenül beleültetni

Путин, иди нахуй!

(#175958) Emu válasza Atti777 (#175956) üzenetére


Emu
őstag

Ez alapján sok racionális érv nem állt mellette...de ki tudja...lehet ha később el akarja adni valaki az accot, akkor növeli annak értékét :)

(#175959) ollie válasza HellGreg (#175951) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Csak a boostok miatt. Amúgy 1k sebzésre kb 30k creditet kapsz (bruttó), és csak akkor lehet több, ha van spotod is és/vagy boostered.

***

(#175960) Barret001 válasza 5-ös kezelő (#175952) üzenetére


Barret001
addikt

A prém Valentina II az nagyon jó tierlimites tank! Troll páncél light tankon :) És gyorsabb mint a kacsa!

(#175961) peterson79 válasza Puculo (#175945) üzenetére


peterson79
őstag

hát a "fellász", meg amikor minden e betűt kimond még azt is amit nem kellene, az azért mindent visz :D

(#175962) peterson79 válasza HellGreg (#175951) üzenetére


peterson79
őstag

Csak az arty-któl mentsen meg a jóisten..meg mondjuk úgy kábé minden lövéstől, mert páncélja az nincs neki. Nekem már elsőre is a mozgékonysága jött be, iszonyat milyen fordulékony és gyors kis tankocska :)

Még anno amikor ki lehetett farmolni, mint most az IS-130-at, akkor vettem meg és nem bánom, minimum felét azzal csinálom most a farmolásoknak.

(#175963) peterson79


peterson79
őstag

ja, fellász, csak hogy stílusos legyek :)

Amikor benyomok egy tank-boostot, mert szépen tuningolnám a T-28-at, hgoy végre lépjek a T-30-ra - bár gondolom az sem lesz fényévekkel jobb, de az legalább harap...

Na szóval amikor éppen nem tudok menni T-28-al, csak olyannal ami már elit tank (vagy éppen premium pl), akkor oda a gyorsított legénységi képzésnél számolja a plusz XP-t vagy csak az alapot kapom meg?

(#175964) HellGreg válasza ollie (#175959) üzenetére


HellGreg
őstag

Ennél ne legyen rosszabb sose. :DDD

Pénzügyi jelentés:

Bevétel: 630 548
Kiadás: 75 162
Egyenleg: 555 386

Napi statisztika:

Győzelem/Csata: 5 (6) (83.3%)
Átlag szint: 8.0 (9.2)
Kötvények: 1 (0.2)
Alap TP: 6 457 (1 076)
Összes TP: 11 400 (1 900)
Szabad TP: 533

Kilőtt tankok: 8 (1.3)
Engem kilőttek: 5 (83.3%)
Találat/Lövés: 61 / 80 (76.2%)
Páncélátütés: 55 (90.2%)
Kiosztott sebzés: 11 812 (1 968)
Kapott sebzés: 7 591 (1 265)
Felderítés: 6 (1.0)
Bázis védelem: 0 (0.0)
Bázis foglalás: 0 (0.0)

WN8: 2 458.22 (83) EFF: 1 251.11 (57

(#175965) Kelvin válasza HellGreg (#175964) üzenetére


Kelvin
őstag

Alakul, ez egy minimum 30-40 meccsen keresztül a teljesítmény. :DDD

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#175966) Jokerdapro válasza Barret001 (#175960) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Némi prém skuloval meghintve vagány kis gép! :) (már csak ha találkozik önmagával vagy pzb2-vel ;) )

(#175967) kchryss válasza peterson79 (#175963) üzenetére


kchryss
addikt

Pontosan sosem számoltam ki, de szerintem megkapja a legénység a harci xp-t boosteres szorzóval együtt.

(#175968) ollie válasza peterson79 (#175963) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pedig de, a T30 fényévekkel jobb mint a T28, sőt, az egyik legjobb tier 9-es TD.

Ja és minden tank megkapja a boosteres szorzókat.

[ Szerkesztve ]

***

(#175969) zola96


zola96
senior tag

Én nem értem ezt.. Mt25tel utolsótíz csatából 7en spontán gyujtottak és ugyanazt használom benne felszerelések stb. LTG első 5 meccsből 3an gyullad, narancs tank nélkül.. vicc
és megint, t-50-2 második meccs és instant gyulladok. olajat használok bennük de eddig semmi gond nem volt :W :W :W

+
megéri a kranvagnt kihuzni? anno nagyon tetszett, szeretek hulldownozni stb, de jelen ötösnél vagyok hát egy retek na. :D gondolom 8asig mind ilyen második vonalbeli semmi lesz.. ugyanis voltam olyan okos, hogy a 4 leányt beletoltam most karis leányokból. :F

[ Szerkesztve ]

(#175970) lacibacsi válasza zola96 (#175969) üzenetére


lacibacsi
addikt

"Én nem értem ezt.. Mt25tel utolsótíz csatából 7en spontán gyujtottak és ugyanazt használom benne felszerelések stb. LTG első 5 meccsből 3an gyullad, narancs tank nélkül.. vicc"

#illuminati
#cheaterwg
#fuckingrng

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#175971) kchryss válasza zola96 (#175969) üzenetére


kchryss
addikt

8-as szinttől 3 legénységi tag kell a svédeknél a heavy és a td ágon is.
Emlékeim szerint nem rossz a 5-ös és a 6-os svéd med, a 7-es Leo sokkal megosztóbb, de nekem az is bejött a nagyobb alfás ágyúval. Igazán jónak az Emil I nevezhető az ágon saját szintjén. Én meg is álltam ott és nem vettem meg a 9-est. Jelenleg nem számít jó tanknak a Kranvagn, de benne van a listában azon tankok között amit jövőre buffolni akarnak. Ki tudja milyen lesz utána?!

szerk. Ja és használj automata tűzoltót az ilyen tankokban. Nem csak eloltja a tüzet, de magának a gyulladásnak az esélyét is jelentősen csökkenti.

[ Szerkesztve ]

(#175972) zola96 válasza kchryss (#175971) üzenetére


zola96
senior tag

Akkor ezt alaposan sikerült mellélőni a fullos lányokkal. GG zozi..:D

+ tudom, van is rengeteg de nem szeretem kell az a kis olaj stock tankba főleg. olyan lomha az ltg..

(#175973) peterson79 válasza ollie (#175968) üzenetére


peterson79
őstag

köszi, Kchryss, Neked is.

Ezen már annyit gondolkoztam amúgy. A múltkor is ilyesmire céloztam mikor premium tank nélkül próbálok legénységet húzni. Hogy ha van elit tankom és benyomok egy tank és legénységi boostot, akkor ott azért elég szépen lehet őket fejleszteni ezek szerint.

[ Szerkesztve ]

(#175974) zola96 válasza peterson79 (#175973) üzenetére


zola96
senior tag

Igy van, én prémeknél nem is gyűjtöm a freexp-t. mondjuk semminél sem, de minden a legényeknek menjen. Annyit nem költök a játékra, hogy freexpzek. Bár most szivesen kirobbantanám a putri svédeket magam elől, csak potom olyan 10k lenne. annyit köszönöm nem.

(#175975) Papooo válasza zola96 (#175969) üzenetére


Papooo
senior tag

A hatos svéd med jó kis vas, nálam bent maradt a garázsban.
Ha tényleg behoznak egy új svéd med ágat, akkor amúgy is érdemes valamiben előre képezni egy személyzetet.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#175976) zola96 válasza Papooo (#175975) üzenetére


zola96
senior tag

hogyan érdemes őket használni? nem jövök rá..

(#175977) Papooo válasza zola96 (#175976) üzenetére


Papooo
senior tag

A hatosnak elég jó gundepje van, azt érdemes kihasználni.
A kilencesnél tartok, de őszintén szólva eddig egyedül a hatos, amivel nem szenvedek.
A leo lesz talán az egyik lehasználhatatlanabb stock tank, feljebb a heavykkel pedig egy tár nálam úgy néz ki, hogy az első mellé a második (talán) átüt a többi pattan.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#175978) nomic


nomic
aktív tag

Sziasztok!

Ugye a karácsonyi diszítés szintlépéseinél kapsz kreditkedvezményeket bizonyos tierű járművekre. Az lenne a kérdésem hogy ezeket csak a karácsonyi event ideje alatt lehet felhasználni vagy onnantól hogy megszerzem bármikor?

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#175979) kchryss válasza zola96 (#175974) üzenetére


kchryss
addikt

Svédeknél amúgy totál kicseszés a legénység kiosztás mindkét ágon. A medeknek 4 fős: parancsnok-vezető-lövegkezelő-töltő kiosztása van, ezzel szemben a heavy-knek 3 fős: parancsnok-vezető-lövegkezelő. De a TD ág sem jobb, ott 7-es szintig a med kiosztás van, majd 8-as szinttől váratlanul az is 3 fős lesz, de ott van még egy extra csavar és a parancsnok-vezető-lövegkezelő-töltő kiosztásból parancsnok-vezető-RÁDIÓS lesz. Vagyis a korábbi td-kben használt lövegkező és töltő sem kell és valahonnan le kell szakítani egy rádióst amit egyik tank sem használt korábban ...

Durva amúgy hogy pont két éve karácsonykor jött be a svéd ág és azóta csak a 8-as tankokig jutottam el mindkét ágon. Ezzel szemben a lengyel ág nemrég jött be és most karácsonykor várhatóan már begurítom a 10-est.

Annak idején karácsonyra a svéd ághoz mi kaptunk 4 leányzót is TD-re képezve: Parancsnok-vezető-töltő-rádiós. Ami elég vicces volt, hogy rádióst adtak, de lövegkezelőt nem, így ez a kiosztás sehova sem passzolt 8-as szintig, mert odáig mindegyik tankba kell lövegkezelő. Töltő meg nem kell egyik ágra sem 8-astől, de azt adtak. :DDD
Szóval vagy átképezted a rádióst ide-oda 500-500 aranyért vagy csak 8-as szint után használtad vagy trükköztél és még 1 csajt szereztél máshonnan lövegkezelőnek.
Én úgy döntöttem még 2 csajt szerzek valahonnan és akkor pont 6 lesz, 3 a TD ág végére és 3 a heavy ághoz.
A parancsnok-vezető-lövegkezelő-töltő-rádiós 5-ös után kellett szereznem még egy parancsnokot és miután elértem 8-as szintre mindkét ágon, a töltőt átképeztem vezetőnek, mert töltő se a td, se a heavy ágra nem kell 8-as szinttől. Így is kellett hozzá 500 arany átképzéshez, de nem oda-vissza képeztem így elég volt egyszer kifizetnem.

Győzelmi arány szempontjából elátkozott nálam a svéd ág. Sok tanknál indokolatlanul alacsony a wr-em.
A Lago-ra már nem emlékszem, gyorsan túljutottam rajta pár csatával. 5-ös svéd med-en is gyorsan átmentem szorzózással, nem hagyott bennem mély nyomokat. Ekkor még nem a 6 csajos tervvel nyomtam hanem képzetlen pasik ültek a med ágban. Ez rá is nyomta a bélyegét a 6-os svéd medre amivel a rossz legénység miatt nagyon megszenvedtem. Leo-ról sok rosszat hallottam, ezért itt döntöttem el, hogy ezzel a fos legénységgel nem vágok neki és beáldozok 500 aranyat később, de női legénységet akarok. A jó legénység meg is látszik a Leo statomon. Leo-val is el voltam átkozva wr szempontjából, de érdekes módon én szerettem vele játszani, jó tanknak tartom. 63 csatával ki is végeztem.
A TD ágon az 5-ös bejött, a 6-ost utáltam, a 7-esben éreztem a potenciált, de a legelátkozottabb tankom volt, 30% alatti wr-tel indultam vele az első napokban. A UDES-t stock-ként kezdtem és úgy használhatatlan. Most csak szorzózgatom, nem megy vele a játék, nem nekem valók a bokor td-k, nem tudok velük játszani. Bárhogy helyezkedem velük sosem jön szembe semmi hülye akit lehetne lőni, bezzeg a csapattársaim állandóan a standart TD lővonalban mozognak. :D

(#175978) @nomic:
Kedvezmény megmarad elég sokáig, talán örökké. Nekem még mindig megvan a svéd TD-kre kért kedvezményem a 2 évvel ezelőtti díszítésből. A tavalyi kedvezménnyel is jóval karácsony után vettem meg a kiválasztott Type5-öt.

[ Szerkesztve ]

(#175980) Barret001 válasza nomic (#175978) üzenetére


Barret001
addikt

Rá kell tenned valamilyen járműre,és akkor nem vész el,akár 1 év múlva is megveheted kedvezményesen.

(#175981) zodo válasza ollie (#175930) üzenetére


zodo
nagyúr

Köszönöm, kb. én ezekre gondoltam és dobtam is fel a mai prém szerzeményre ill. majd ezek mennek szimpla tesókra is.
Megpróbálom felhúzni a legényeket míg tart az ünnepi boost aztán lehet megpróbálom ha már lesz bia sor is a ventis összeállítást.

(#175969) zola96

Én bírtam a Svédeket, igaz a medeken túl akartam lenni viszont a Leo-t egész megszerettem.
Látszik is, itt szinte majdnem minden színből van ....

Emil tesók pedig kiváló gépek.
Valaha lőtt legtöbb sebzésem...Emil II Ász
Kranvagn statot ne néz, Emil-ek után nagy szünetet tartottam az ágon aztán csak egy-egy körre kigurultam vele aztán eladtam mert kellett a kredit de nem rég visszavettem.

(#175982) Jokerdapro válasza ollie (#175968) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Hááát akkor nekünk nem ugyanaz a td van... a T30 ágyúja olyan csálé hogy leírni is nehéz. :(

(#175983) galervin93


galervin93
őstag

Atyatég mi van ma, 1/11. Mindegy, benyomtam egy kis kredit boostot, pörögnek a csaták, ha már kétezer kombinálttal kijövök t8-ban van 70 ezer kreditem, fosok a statba.
szerk.: közben 1/12. :F

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#175984) Barret001 válasza galervin93 (#175983) üzenetére


Barret001
addikt

Hát ma rollerezned kell :)

(#175985) BÁ Nutrition válasza galervin93 (#175983) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Az kb 2 ora instant cumi. Idegileg hogy birod?

Kivancsi leszek milyen tankok lesznek meg. Van 10k aranyam ladakbol a spagettot nem vettem meg es mar be sem tudok lepni a jatekba reggelig. Aranyert meg csak ott lehetne venni

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#175986) kchryss válasza BÁ Nutrition (#175985) üzenetére


kchryss
addikt

2 óra? 1 perces 0-15-ös csaták és fél óra alatt megvan. :D

(#175985) @BÁ Nutrition:
24-ére meglepit mondanak az okosok. Én Hype59 szagot érzek. ;]

[ Szerkesztve ]

(#175987) Imilenni válasza kchryss (#175986) üzenetére


Imilenni
addikt

Jöhetne :C

Egyébként már gyengült az eszmei értéke nem?
Valahogy úgy látom már inkább a Defi mint Type59

Press "F" to pay respects.

(#175988) BÁ Nutrition válasza kchryss (#175986) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

De az se jo semmire. Miert hype?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#175989) kchryss válasza BÁ Nutrition (#175988) üzenetére


kchryss
addikt

Épp ezért csúfolják hype59-nek, mert már köze nincs ahhoz az op-sághoz mint amit régebben képviselt mégis nagy körülötte a hype a semmiért.

(#175990) galervin93 válasza BÁ Nutrition (#175985) üzenetére


galervin93
őstag

Tojok bele, csak megyek, a kredit így is dől, a többi nem érdekel. :D Ha xp-t gyűjtenék hagynám a tökbe, de most farmolok, így mindegy.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#175991) sequator


sequator
senior tag

Ha már ma a Progetto 46 az akciós, megosztom a hétfői körömet.
Tankász lett a vége, majdnem 5000 dmggel.
Replay
Nem is értem, hogy jött ennyire össze, pedig nem éreztem, hogy bármit is extra jól csinálnék. Csak mentem lőttem, ahogy kell. Az elején szegény Tiger I ammorackje megdobta a dmget, a végén meg a T95 mindenképpen engem akart kiszedni és nem fordított hátat nekem. :(

sautia

sequator

(#175992) galervin93 válasza galervin93 (#175990) üzenetére


galervin93
őstag

Ja a lényeg lemaradt: nyitottam egy jó üveg bort, fűszerekkel és gyümölcsökkel felturbózva kortyolgatom a forralt bort. :))

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#175993) zodo válasza zodo (#175921) üzenetére


zodo
nagyúr

Este toltam még a mai szerzeménnyel 1 órás +50 kredit +200-as legénység turbóval.
Második kör mi más lett volna mint X-es de csak tettük a dolgunk amúgy az etap is jól sikerült a két bot csapatot leszámítva.
Jó vásár volt. :)

Ez meg őrület, sosem volt még ekkora fizetségem egy átlagosnak mondható körre. 1, 2, 3. oldal :D

(#175994) Bobyjack


Bobyjack
senior tag

Sikerült megszerezni az Excaliburt. Első csatában 3TK volt a csapatünkban. Ilyet ha hármat láttam 30k csata alatt Szerencsés napom van :DDD

(#175995) jano_77 válasza sequator (#175991) üzenetére


jano_77
nagyúr

Szerintem a 9-es digo med a legjobb tank jelenleg a játékban. Legalábbis ezzel élvezem most a legjobban a játékot és megyeget is vele. Ma volt egymás után két 5 killes és 3K+ sebzéses csatám, amit persze buktunk, de a nap végére feltette a pontot az "I"-re és zárszóként egy egészen jó ÁSZ körrel ajándékozott meg:
Így indult a csata - remek helyezkedéssel a csapat részéről. Kicsit aggódtam, hogy mindenki elsüllyed a mocsárba.

Sajnos a városi oldalt egyedül kellett tartanom. Igaz az enemy is segített benne elég hathatósan. :K



Mondjuk azt nem vágom, hogy egy ilyen csatáért, miért csak 2 kötvényt ad ez a szar játék!? :F

A napom is egészen jól sikerült a végére, ha azt nézem, hogy 8/1 indultam

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#175996) Pug válasza kchryss (#175989) üzenetére


Pug
veterán

(#175997) Emu


Emu
őstag

Első kör toptier, esélyük sem volt...nagyon OP ez a vas :( 1500xp és csak elsőosztály :DDD

(#175998) kchryss válasza Pug (#175996) üzenetére


kchryss
addikt

Persze mint ahogy az összes limites 8-as kapott. Annyi buff-ot kaptak, hogy újra játszhatóak legyenek.
Nagyon régen még a wot elején a type59 viszont mocsok op tank volt. Akkoriban tele volt a csata velük és az az oldal nyert ahol több volt. Ezért lett belőle legenda miután kivették a vásárolható tankok közül.
A mai állapotában nagyon messze van attól amitől legenda lett belőle.
Pénzt én biztos nem adnék érte, de ha esetleg beraknák kalendáriumba aranyért akkor elgondolkodnék rajta.

(#175999) Barret001 válasza galervin93 (#175983) üzenetére


Barret001
addikt

Mire összeszedtem az elérhető ládákat,összejött 60% winrate. Most végeztem :) Így jár,aki nem veszi meg,hanem összeküldizi... A 10-es szint nagyon messze van még,7-es már megvan. 8-as meg lesz biztos,az még egy csaj :) A legszebb már megvan!

(#176000) Stigma.HC válasza kchryss (#175998) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Persze hogy mocsok op tank volt, túl volt tolva rendesen. Jobban mint bármelyik prém bejövetelkor.
És miért lett ekkora neve? Mert akkortájt nem az volt a játékban, hogy havonta jöttek ki a normál tankoknál jobb prémek. Piszkosul nem ez volt az általános akkoriban. Még a hülye is erről beszélt és akarta megszerezni.
Mint tudjuk azóta megváltozott a helyzet rendesen. A type jelenleg olyan mint amilyennek minden ilyen tanknak lennie kellene, ki van egyensúlyozva most...

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.