Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#175751) Kelvin


Kelvin
őstag

Ha csapattárs szándékosan kilő, érdemes valahova support felületen feltölteni? Avagy törődjek bele, hogy a játék tele van idiótákkal?

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#175752) Barret001 válasza HellGreg (#175749) üzenetére


Barret001
addikt

Grillét kihagytad...

(#175753) Jadro


Jadro
veterán

Standard B kifejlesztve, jöhet a leárazás! Teljesen fájdalommentes volt a Panterával kigrindelni, jó kis tank már ez is. Igaz, 187 körömbe került, de boostokat általában elfelejtem benyomni, illetve volt olyan is, hogy a startkörben ragadtam, mert telefonálni kellett. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#175754) jano_77


jano_77
nagyúr

Na csak vettem még ládákat - LUNAR - hogy a díszek halmozódjanak, gyűljenek.
25-ös csomag volt. Elkezdtem bontogatni és kezdetben a díszek mellé "csak" kredit és némi gold párosult, majd egyikből kijött egy M4 Imp. - korábbról már volt, így gold - és rá kettővel a lefety arty, ami nekem régóta meg van, így szintén gold. Már épp kezdtem lemondani, hogy akkor ebből semmi érdemleges és lehet, hogy tényleg inkább még az első napon kellett volna venni, mert most már nem adnak tier8, amikor a 20-ik ládából ez bújt ki :)) :DD


Hatalmas örö' és bódottá van nálam! :)) :DD :B
Szumma ládikázás nálam így néz ki - több nem lesz:
100 láda (New Year 11/3/11; Lunar 11/3/25; Magic 11/11; Christmas 11/3)
- rengeteg dísz - ezeket nem számoltam össze (talán majd egyik ráérős napomban a két ünnep között)
- 49 nap prémium
- 6.400.000 kredit
- 39.750 gold
- M4 Improved (2x)
- KV-220-2
- LeFH18B2 arty (gold)
- Defender
- IS-3A :))
- 4 tier10 álcaskin
- Simon Claws
- 8 garázs slot

Én úgy érzem, hogy sikeres volt, még ha nem is volt olcsó a dolog, de mindenképp pénzemnél vagyok.
Sok sikert Mindenkinek, aki még rászánja magát és Mindenkinek
NAGYON BÉKÉS, BOLDOG KARÁCSONYT és BÚÉK-ot kívánok! ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#175755) jano_77


jano_77
nagyúr

IS-3A felszerelésnek mi raktak azok, akiknek sikerült kinyitni vagy korábbról volt?
Gondoltam a Venti+Töltésgyorsító+Vert.stab hármasra, de a töltésgyorsítót nem ajánlja fel a játék!? :F
Pedig ahogy Skill4ltu táblázatában nézem, Ő is ezzel használta/ja, de akkor hogyan?!? :F :U

Régebben lehetett tenni rá, de most hogy a nyeremény lett elvették tőle a lehetőséget?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#175756) Stigma.HC válasza jano_77 (#175754) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Hát grat hozzá :D

Én több dobozt már nem veszek, első 25-ből semmi értelmes nem jött így hagyom is :D
Type5 kifejlesztve és megvéve, de még gyűröm a kilencest. Hardamik kiválóság jel kapujában vagyok de be-be csúszik vele egy roszabb csata mindig és szépen vissza is esik. Még kicsit próbálkozom hátha csak sikerül kiszenvedni rá de azután jön a nagy tesó.

Táras lett így lekerült róla, a táblázatot pedig nem frissítette.

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#175757) zodo válasza jano_77 (#175755) üzenetére


zodo
nagyúr

Nálam Stabi, távcső és célzásgyorsító van.
Kipróbálhatnám utóbbi helyett ventivel ha már sia-s csajok ülnek benne.

Viszont ha már "mit tegyek fel" akkor P.43 Bis-re?
Venti, töltésgyorsító, távcső a teljes Italy ágon?

[ Szerkesztve ]

(#175758) ollie válasza jano_77 (#175755) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mivel most kapott autoloadert, elvették a töltésgyorsítót a tanktól.

***

(#175759) Warton válasza jano_77 (#175754) üzenetére


Warton
őstag

"Hatalmas örö' és bódottá van nálam!"

És a WG-nél is... :DDD

(#175760) galervin93 válasza ollie (#175741) üzenetére


galervin93
őstag

A vicc az, hogy semmi baj nem volta T-44-gyel korábban sem, ere kellet belőle csinálni egy baszó T8 medet. 1v1-ben csak akkor lehet megverni, ha balhere ül benne, amúgy gatya... Mintha nem lenne elég, a saját szintjén erős ruszki szutyok a játékban. :W

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#175761) jano_77 válasza ollie (#175758) üzenetére


jano_77
nagyúr

Értem, köszönöm szépen az infót.

Ez is meglett az utolsó adag ládáknak köszönhetően :B

Jó így a felszerelés szerintetek? Vagy inkább cseréljem mondjuk a ventit, esetleg optikát Célzásgyorsítóra? Az sem ártana neki szerintem ugyanis. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#175762) ollie válasza jano_77 (#175761) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Jó így, a venti is segít a célzásgyorsításban meg a látótávban is, ami amúgy is gyenge.

Ja, és a kevés lőszer miatt szerintem nem érdemes HE-t vinni, de úgyis majd kitapasztalod.

[ Szerkesztve ]

***

(#175763) jano_77 válasza ollie (#175762) üzenetére


jano_77
nagyúr

:R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#175764) Imilenni


Imilenni
addikt

Szerintetek várható skin nélküli "defender" a kalendáriumban?
Esetleg milyen különlegességek várhatóak még szerintetek?

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#175765) peterson79


peterson79
őstag

Nekem új kedvencem van, az Obj. 705A. Brutál egy tank. Óriási alfa és tűrhetően jó ágyú hozzá, ami azért többet talál, mint nem...mondjuk van, hogy beveszi a mínusz RNG tablettát és akkor szart sem ad, de amikor beindul akkor Ő Pusztítóóóó :)

a t-44 pedig tényleg az egyik legjobb med, öröm volt vele kigrindelni mindedféle tankot és legénységet :)

Valószínű érzés kérdése, nekem más tankokkal vannak gondjaim és már inkább nem is fogom erőltetni a dolgot, például az O-I sem az a hajdenagyonjó, legalábbis nekem..eddig...
Játszok inkább azokkal amik kézre fekszenek a többit meg hagyom a csába :)

(#175766) jano_77 válasza peterson79 (#175765) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én mondtam, hogy állat lesz az Obj.705A! Én is nagyon szeretem. és még páncélja is van :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#175767) Bobyjack válasza Imilenni (#175764) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Kétlem. November elején volt a boltban és az túl közel volt, főleg hogy azt mondták sosem lesz shopba visszatéve.

(#175768) HellGreg válasza Imilenni (#175764) üzenetére


HellGreg
őstag

Defender tuti nem lesz, mert az nyereménytank most. Én a T-44-100-ra számítok, illetve a Caernarvon AX-re, meg gondolom lesz még "sohatöbbénemfogjukárulni" Fury, illetve Primo Victoria, Progetto, ha még nem voltak ezek (nem emlékszem).

(#175769) Imilenni válasza HellGreg (#175768) üzenetére


Imilenni
addikt

Kár, azt hittem lesz valami normális is. Nem csak ilyen +1 prémiumok :(((

Press "F" to pay respects.

(#175770) Pug válasza Imilenni (#175769) üzenetére


Pug
veterán

Arra ott a kaparos sorsjegy, khm, akarom mondani a ladak... ;]

(#175771) Imilenni válasza Pug (#175770) üzenetére


Imilenni
addikt

Áh, 60 ládából egy E-25öt se kaptam.
Nem vagyok szerencsés :O

Press "F" to pay respects.

(#175772) HellGreg válasza Imilenni (#175769) üzenetére


HellGreg
őstag

Már párszor végigböngésztem a tanks.gg-t, de sajnos nem találtam mást, ami esélyes lenne. Remélem tévedek.
Én úgy jártam, hogy a kalendárium azon részében, amikor még nem kezdődött el a csomagnyitogatós játék, lett volna jópár gép, amit megvettem volna. De nem tettem, mert tartalékoltam a pénzt a csomagokra, hátha nyitok defendert. Nyitottam is, lett is tübb mint 100K goldom, és örültem, hogy na akkor bármi lesz is ezután az adventiben, meg tudom venni aranyból. Na de már nem lesz semmi érdekes :)
Szerintem egy 70K goldot befagyasztok, és jövőre megveszek mindent ami kell

(#175773) kchryss válasza HellGreg (#175772) üzenetére


kchryss
addikt

Primo Victoria-t lehet megvenném aranyból, úgyis jön majd a svéd medium ág jövőre.
Ami még érdekelne az a szuper mutáns (M6A2E1) vagy esetleg egy Cromwell B.
Lengyel 8-ason is gondolkoztam, de az sokszor van a shop-ban és lehet valamikor nagyobb akcióban lesz vagy arra is látok esélyt, hogy beteszik ingame aranyért állandóra.

(#175774) HellGreg válasza kchryss (#175773) üzenetére


HellGreg
őstag

Ja Primót én is veszem, és ha lesz mutáns, azt is. Abból kiindulva, hogy a berlini 4-esből már volt az ISU. Azt vártam, hogy egy csomagban lesz a 4 az egyik nap, de nem így lett. Úgyhogy lehet hogy még beteszik a Cromwell B-t is, vagy magában, vagy csomagban a maradék 2-vel. 24-én meg ugye új gép lesz, az tuti.

(#175775) h1mpi válasza HellGreg (#175774) üzenetére


h1mpi
nagyúr

24.-én mindenki megkapja a prémium kukáskocsit és alap lesz a HESH ammo :))

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#175776) Dr.Én válasza h1mpi (#175775) üzenetére


Dr.Én
veterán

Szerintetek dec.24-én melyik prémium tank várható?

WOT: kissio

(#175777) balintka válasza kchryss (#175773) üzenetére


balintka
addikt

M6A2E1-et meg ne vedd sztem, egy f.s. Nekem megvan, de megbántam.

(#175778) galervin93 válasza h1mpi (#175775) üzenetére


galervin93
őstag

Nekem most is az.
;]
T10 tele van most TD-kkel, csak úgy pukkannak el a Grillék, FV-k, öröm nézni. :D Ha lesz időm csinálok majd egy rövid videót az elmúlt napok egylövéseiből, annyi van mint égen a csillag. :))

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#175779) zodo válasza Dr.Én (#175776) üzenetére


zodo
nagyúr

Object 252U

(#175780) Dr.Én válasza zodo (#175779) üzenetére


Dr.Én
veterán

Jó is lenne!
Van 54000 gold most a sok láda nyitásból... Szóval reménykedem hogy hátha az lesz...

WOT: kissio

(#175781) jano_77


jano_77
nagyúr

Srácok!

Ez a mai kalendáros ajánlat - STG Guard - ennyire fos lenne? Wotinfon csak leszóló véleményeket olvasok. :F
Tényleg ennyire szar, nem éri meg megvenni goldért? Az Obj.430 II kedveltem, még talán ment is vele a játék Obj.416 3x adtam el és vettem vissza, mire sikerült túl lépni rajta, de a végére egészen megszerettem és nem is lett rossz a statom vele, hozzájuk képest milyen, mennyire használható jelenleg? :F

Ki, mire számít dec.24-re? (a legutóbb, mikor svéd tier8 tankot mutogattak, az a normál tech tree-be kerül vagy egy újabb prém járgány volt és elképzelhető, hogy az lesz a jesszuska ajándéka a közeledő svéd med ág miatt?)

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#175782) Papooo válasza jano_77 (#175781) üzenetére


Papooo
senior tag

A közelgő med ág miatt felesleges plusz prémtank, ott a Primo.
Arra leszek kíváncsi, hogy a hatosnál vagy a hetesnél fog az új ág becsatlakozni a régibe?
Még jó hogy a hatost meghagytam képzésre. :)

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#175783) HellGreg válasza zodo (#175779) üzenetére


HellGreg
őstag

Szerintem 24-én új lesz, eddig mindig úgy volt.

Amúgy meg, volt pofájuk betenni a Guardot mára :DD
Holnaptól egyenként betehetnék a black editionöket is, biztos vinnék mint a cukrot. Ja nem.

(#175784) Dr.Én válasza HellGreg (#175783) üzenetére


Dr.Én
veterán

Holnap Rudy vagy Cromwell B lesz, szerintem...

WOT: kissio

(#175785) Emu


Emu
őstag

Olvasgatom itt kinek mennyi aranya van a ládanyitogatásokból stb....én örülök ha free xp-ből összejön ennyi egyszerre :DDD

(#175786) jano_77 válasza Dr.Én (#175784) üzenetére


jano_77
nagyúr

Megnéztem, hogy tavaly mik voltak és hogy milyen 8-as - esetleg 7-es - prém tankok vannak még a shopban vagy ingame. Hátra van még 6 nap, azaz hat ajánlat a 25 lehetséges opció közül (elképzelhető, hogy kihagytam tankokat :U ):
Amik tavaly voltak:
- Liberté
- Mutz
- E25
- Primo Victoria
- T-44-100
- T-34-85 Rudy
- M6A2E1
- 8.8 JT
- Cromwell B
- 59-Patton
- M 41 90 GF

Amik akár bekerülhetnek (szerintem):
- Progetto 46
- Caernervon AX
- AMX Cda 105
- WZ-120-1 FT
- Panther 8.8 :F
- Panther M10 :F
- STA-2
- STRV S1 - mondjuk ez sokszor van a SHOP-ban, kérdéses
- Centurion 5/1
- ISU-130
- KV-4 KTTS

Ami akár 24-én lehet opció (szerintem):
- EBR 75 FL 10 - végül is a kerekesek érkeznek, adná magát
- Chieftain/T95
- Edelwiess - ez milyen tank - azon túl, hogy Japán tier8 med - mert még a tanks.gg oldalon sincs róla fotó?!

Mit gondoltok?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#175787) Papooo válasza jano_77 (#175786) üzenetére


Papooo
senior tag

Az Edelweis (németül havasi gyopár) szerintem valami német klón lesz, Én a Pantherre tippelek.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#175788) jano_77 válasza Papooo (#175787) üzenetére


jano_77
nagyúr

Konzolon ÍGY néz ki
Háááát, ezt inkább ne tegyék be. :N

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#175789) Enzolord válasza jano_77 (#175786) üzenetére


Enzolord
addikt

Az ázsiai szerveren van ez a tank is, meg van egy másik 8-as, ami, ha jól tudom, szintén manga tank..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#175790) Dr.Én válasza jano_77 (#175786) üzenetére


Dr.Én
veterán

ISU-130 és a KV-4 KTTS nem jutalom tank? Igaz mintha arról lett volna szó hogy az ISU 130 meg vehető lesz majd...
De az is lehet valami új, eddig teszt alatt álló tank lesz..

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#175791) Kelvin válasza Enzolord (#175789) üzenetére


Kelvin
őstag

Az ázsiai szerveren botok is vannak, de ha így folytatódik itt is hamar bevezetik. 2 napja 99% tier 9-10-ben szenvedek a t8-as Prot. -tal. /általában egy vagy két lövés vagyok/ Ilyen kevesen játszanának ilyenkor is...?

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#175792) inferno88 válasza Kelvin (#175791) üzenetére


inferno88
őstag

T28 Prot-ot imádtam. Az egy bitang állat még akkor is, ha feldob tier9-10be. Én heavyként használtam top tierben, amúgy meg támogatóként. Nem lehet, hogy túlságosan nyomod neki az "in-your-face"-t?

Semper fi!

(#175793) lacibacsi válasza jano_77 (#175786) üzenetére


lacibacsi
addikt

"- STRV S1 - mondjuk ez sokszor van a SHOP-ban, kérdéses"

Konkrétan az S1 benne van az állandó kínálatban...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#175794) jano_77


jano_77
nagyúr

A SU-130PM maraton során voltak jobb napjaim, már kezdtem azt remélni, hogy végre kilábalhatok a mély-torkos szopó szériámból - aztán belelógott a bilibe a kezem és felébredtem. :O

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#175795) Dr.Én válasza jano_77 (#175794) üzenetére


Dr.Én
veterán

Én már mwg sem nézem, annyira siralmas a győzelmi arány...

WOT: kissio

(#175796) Kelvin válasza inferno88 (#175792) üzenetére


Kelvin
őstag

Most nem arról van szó, hogy ha feldob... Konkrétan az 55 játszmából 6 -ban voltam top tier vagy tiszta 8-as leosztás. Amennyire felhígult /szar/ a játékosállomány ez nem elég most már, mármint nem igazán tudsz lényegesen hozzátenni az ilyen körökhöz. (így is a csaták fele percek alatt eldől). Na mindegy is, amúgy már értem mért yolo-zik kis tier-ben annyi jó játékos, vagy platoon és akkor együtt szoptok :)

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#175797) K_Gabor válasza jano_77 (#175794) üzenetére


K_Gabor
tag

Ne aggódj nem csak nálad. Tegnap is olyanok voltak csak kerekedett a szemem. Durrantottam 5.4k-t gwe100-zal elbuktuk ... De legalább have fun, meglett az obj257 ami eléggé mókás gép, ráadásul tegnap volt vele egy olyan, hogy maxos rng-t kaptam. 440es alfával első lövés 550-et sebzett. :U
Válassz valami hátsó sorokban üldögélő gépet vagy yoloz light-tal, nekem ilyenkor az szokott néha segíteni.

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/k_gabor_3#aprohirdetesei

(#175798) HellGreg


HellGreg
őstag

Ilyet az EU-n miért nem lehet venni? :O

https://na.wargaming.net/shop/wot/customizations/7535/

(#175799) Jokerdapro válasza HellGreg (#175798) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Nekem kb pont ennyi van csak két órásból. ;] Egyébként én az elmúlt napokban feltűnően sokat voltam top tier...

(#175800) ollie válasza Dr.Én (#175776) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Elképzelhető, hogy az új, prémium, kerekes light.

***

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.