Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#175651) Pug


Pug
veterán

Kalendarban lehet szamitani meg valami ertelmes darabra?

Eladó Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB titánlila - 3 év gyártói garancia - extrákkal

(#175652) Stigma.HC válasza Pug (#175651) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Spagettit várom hátha véletlenül bekerül. Más értelmes már számomra már nem igen lehet.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#175653) Kiki18


Kiki18
őstag

Srácok, vettem 11db new year dobozt. Még sosem költöttem a játékra.
Kaptam 12 prémnapot és 5k goldot.
Egy darab tank sem pottyant. Boldog karit. :D

(#175654) Kelvin válasza Kiki18 (#175653) üzenetére


Kelvin
őstag

A tankok már elfogytak :))

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#175655) ImpersonatoR

Centurion AX jöhetne meg kalendáriumba gold ért tuti megvennem.

(#175656) ollie válasza dokee78 (#175642) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akkor tudod a tavalyi diszeket tovább gyűjteni, ha az ideiek közül kigyűjtöd az összeset, vagyis egy vagyont kell költened ládákra.

***

(#175657) Rick3D


Rick3D
senior tag

x4 gold-szabad xp átváltás meddig tart ? Nem találtam róla pontos dátumot.

(#175658) K_Gabor


K_Gabor
tag

Tegnap megvolt az O-NI-val az első kör. :U Csúnya toptier voltam, a túloldalon egy IS + egy kv2 volt kb a legveszélyesebb. Mókás kör volt, de természetesen türelmetlen voltam így nem lett meg a 7. kill :P

(#175636) Zolee_70: Nekem modok nélkül volt hasonló, wot - böngésző váltogatásoknál random megdöglött a vga driver és off lett a játék. Aztán néhány frissítés óta már nincs ilyen, nemtudom mi oldotta meg.

Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/k_gabor_3#aprohirdetesei

(#175659) zodo válasza ollie (#175656) üzenetére


zodo
nagyúr

Félreértés elkerülése végett nem kell az idei album összes díszét kigyűjteni hanem az ünnepi hangulat X-es szintjét kell elérni hogy folytatni lehessen a tavalyit.

(#175660) jano_77 válasza ollie (#175656) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ez pont nem így van!
A tavalyit akkor lehet befejezni, amint eléri a Garázs hangulata a X-es szintet! Amint ez meg van, nem kell az új albummal foglalkozni, hanem az összezúzott díszekből kristályok lesznek és talán 240 kristály/db - legalábbis nekem az a kettő, ami hiányzott, ennyibe fájt - áron lehet megvenni és kifullozni a tavalyit.

(#175657) Rick3D: 17 reggel 6-ig

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#175661) Rick3D válasza jano_77 (#175660) üzenetére


Rick3D
senior tag

Ohh köszi, ezt pont néztem csak nem olvastam végig :D Azért az elég korai , abban reménykedtem hogy egészen következő évig tart :DDD

(#175662) ollie


ollie
MODERÁTOR

Köszönöm a pontosítást mindkettőtöknek.

***

(#175663) zsloti


zsloti
senior tag

Sziasztok
Személyes tartalékok közül ha aktiválom a 100% csatában szerzett xphez és a 200% legénységi xpt és a 100% szabad xpt, akkor premium tank használatánál 400% xp-t kap a legénység?
Köszönöm
Zs

[ Szerkesztve ]

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#175664) BÁ Nutrition válasza zsloti (#175663) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

amennyire en tudom
pl elertel alap 1000 xp-t
100%xp megy ra az osszesen 2000
van tierfuggo bonusz mondjuk 10% tier8ban talan az 100 az osszesen 2100

a premtank ad 50%ot a legenysegi xphez osszesen 3150
es ehhez adja hozza az 1000xp utan jaro 200% legenysegi bonuszt ugy 5150xp megy rajuk

a szabad xp az tok mas az 5% talan, nem emlekszem 2100xpnek az a resze ahany%
100% bonusszal mondjuk akkor 10% az 210szabad xp

ill ha bekapcsolod a legenysegi kepzes gyorsitasat akkor megint valtozik asszem 100%ra no az 50rol premtanknal

ill premaccal meg plusz 50% mindenre

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#175665) BÁ Nutrition válasza jano_77 (#175660) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

en is befejeztem 3 hianyzo camot tavalyrol, 240be az 5os szintu diszek kerulnek, a kisebbek joval olcsobbak

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#175666) Rick3D válasza jano_77 (#175660) üzenetére


Rick3D
senior tag

Megfogsz kövezni :D de lehet te ezt is tudod : Mikor jönnek a tank akciók ? pl X -30% offban lehetne venni. Asszem tavaly is volt karácsonykor.

(#175667) rlazol


rlazol
addikt

Sziasztok!

A korábbi, Asus GTX 650 Ti 1Gb DDR5 videókarimat egy Asus R9 270X DC2T 2GD5-re cseréltem. Leszedtem az Nvidia-s dolgokat, felraktam az asus driver-ét. A windows szépen megy, a játék nem indul.
Elindításkor kapiok egy, számomra szokatlan képernyőt:

rákattintok a játék-ra, pár mp gondolkodás után visszadob ugyanide. Újratelepítettem, semmi változás. Gondolom, valamit nem telepítettem, ami az AMDs cucchoz szükséges lenne?
Mit javasoltok, mit gondoltok?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#175668) Puculo válasza jano_77 (#175646) üzenetére


Puculo
aktív tag

Ha ez vigasztal, ma nekem sem termett sok babér.. Vagy lemaradtam a sebzésről, vagy egyszerre 10-en ugrottak nekem. Ez van. Viszont legalább sikerült befejezni a X-es szintet, és hála a nyeremény csajoknak valamint a 11-es csomagból nyitott mikulás legénységi tagnak, lett egy komplett light tankos ( MT-25) full álcás és lámpás csapatom. Manapság minden kis dolognak örülni kell. :K

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#175669) inferno88


inferno88
őstag

Mentem egy kört a KV-220-2-vel. Tier5-tel top voltam, a többi tier4-es volt.
1200+ felfogott sebzés :N . Szinte senki sem tudta, hogy hol kell lőni, talán az arty sebzett egyedül.

Semper fi!

(#175670) rlazol válasza rlazol (#175667) üzenetére


rlazol
addikt

úgy tűnik megoldva, sry a zavarásért!
nVidia és AMD akadtak össze :)

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#175671) kchryss válasza Puculo (#175668) üzenetére


kchryss
addikt

Már annyi női legénységem van, hogy lassan nem lesz hova rakni az újakat. :DDD

Most összeszámoltam: 37 női harckocsizóm van, 2 buffon és 5 lengyel pasi 0. skilles bia-val
Az új kampányból pedig még csak 1-et toboroztam vagyis még 11 várható.

(#175672) Stigma.HC válasza jano_77 (#175660) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Sőt, csak az ötös díszek kerülnek annyiba. Minél kisebb szinten van a dísz, annél kevesebbe kerül. Így már csak 1 album nem fullos a tavaiból.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#175673) Puculo válasza kchryss (#175671) üzenetére


Puculo
aktív tag

Irigyellek érte. Nekem elkélne még artyba is, nincs is kedvem addig elkezdeni amíg nem lesz megfelelő skilles csapatom hozzá. Nem az erősségem a light tank sem, de a küldik miatt el kell kezdenem mostanság. Lámpa és álca nékül viszont cumi lenne, pláne egy kezdőnek. Így sem lesz egy kéjmámor.. Az orosz ágat céloztam meg, talán ott vannak a legjobb light tankok magasabb tierben. Legalábbis a kláncsatákban T100 Lt-k vannak többnyire ahogy elnéztem.

[ Szerkesztve ]

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#175674) zodo válasza Rick3D (#175666) üzenetére


zodo
nagyúr

Szerintem csak 15% és 22-28 közt lesz jármű akció de nincsenek további részletek.

Szerk:

Miért nincs topik gazdánk aki legalább az első hsz-t szerkeszthetné a heti/havi fontosabb infókkal?

[ Szerkesztve ]

(#175675) BÁ Nutrition válasza zodo (#175674) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

asszem volt csak volt mar korabban csak volt valami balhe
legyel te ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#175676) Kelvin


Kelvin
őstag

Elhatároztam, hogy az ünnepi bónuszok alatt pár rég elkezdett vonalat tovább folytatok. A hétvégén befejeztem a T25/2 -t és kifejlesztettem majd megvettem a T28 Prot.-ot. Nagyon kezes kis tank/tankvadász, elég gyorsan meglett rá a 3 csillag.

Igazából nem is tudom miért TD, javarészt médium tank-ként kezeltem. Érdekes módon azok a csaták ahol top tier voltam, nem sikerültek olyan jól. Hála az égnek kevés ilyen volt a hiper-szuper MM miatt. :DDD

így 113 csata alatt meglett a mark, elég jól lehet vele befolyásolni a harcok kimenetelét. Megtartós, csak a csajszik mennek tovább a T30 felé vezető rögös úton. A Prot biztos nagy kihívás lesz a sebessége miatt, de így a buff után már be merem vállalni.

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#175677) wwenigma válasza zodo (#175674) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Első hsz-be nem a napi-heti szintu informaciok kellenek, nem arra való hanem altalanosan ami az adott topikra vonatkozik.

Kelvin: "Nagyon kezes kis tank/tankvadász" Latom -463000 kredit, bearanyoztad a napomat. ;]

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#175678) Kelvin válasza wwenigma (#175677) üzenetére


Kelvin
őstag

Körülbelül 1/3 gold lőszert kellet használnom, azt is csak nagy tier-ben a mission impossible szitukban. Gondolom Te is váltasz ha másként nem megy, és nem vagy a magad ellensége.
Az a -463000 kredit pedig a nap vége, ugyanis mint írtam megvettem a T28 Prot.-ot, és az összes modult hozzá. Valamint fel is szereltem, szóval bőven pozitív lett volna a mérleg.
De látom a komment-em lényegét leszűrted. Gratula! :(

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#175679) kchryss válasza Kelvin (#175676) üzenetére


kchryss
addikt

Grat a 3 csillaghoz! :C

(#175680) zodo válasza BÁ Nutrition (#175675) üzenetére


zodo
nagyúr

Persze, tudom mert itt voltam.
Akkoriban még egy fullos első osztályért is megszóltak.

és wwenigma

Úgy értettem hogy azon a lényegi részen felül.
Mondjuk ha valaki "lusta" a keresőt használni vagy a weboldalon párat kattintani annak úgy is mindegy szóval csak egy ötlet volt.

Kelvin

Gratu!

[ Szerkesztve ]

(#175681) Rick3D válasza Kelvin (#175678) üzenetére


Rick3D
senior tag

Kitartás kívánok a Protóhoz :C És GZ a markhoz , marha sok türelmed van :D

(#175674) zodo :R

Egyébként csak én nem vagyok elájulva a kötvényes tankoktól ? Most komolyan emberek, ezek ott voltak a fejlesztési ágban, kivették őket és raktak be egy erősebb tankot. Én tuti nem verem el ilyen tankokra a nehezen megszerzett kötvényeimet, kivétel ha buffolnak rajtuk :DDD

[ Szerkesztve ]

(#175682) notika77 válasza zodo (#175680) üzenetére


notika77
senior tag

Hogy lehet fullos egy első osztály, ha már definíció alapján is csak másodosztály az ász után?

[ Szerkesztve ]

(#175683) zodo válasza notika77 (#175682) üzenetére


zodo
nagyúr

Osztályok mint tudjuk xp-hez vannak kötve és nem mindegy milyen tankkal milyen játékkal szerezted így értsd ahogy akarod.
pl: ez és ez is I.osztály

(#175684) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

LOL az a tár QB-nak: [link]

Csatát mondjuk bukta mert kifogyott a lőszerből :D

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#175685) Rick3D


Rick3D
senior tag

Még jó hogy spotolos küldit csinálok :DD
Az endgame nagyon adta , utólag kiderült hogy egy magyar ült a kis rohadékban oszt dumáltunk pár sort :DD Mind a ketten izzadt tenyérrel és egy cigiszünettel végeztünk.

(#175686) ollie válasza Kelvin (#175676) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A T30 nagyon fog tetszeni, az E4 már kevésbé.

***

(#175687) ollie válasza Rick3D (#175681) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Van amit más okok miatt vettek ki, pl. a halálcsillagot. Arról én épp lemaradtam pár héttel, szóval remélem meg fogom tudni venni kötvényekből. Na meg azt is, hogy nem százezer kötvénybe fog kerülni.

***

(#175688) Rick3D válasza ollie (#175687) üzenetére


Rick3D
senior tag

Én is pont arról maradtam le, mikor kivették már a Teknőcöt vettem volna... viszont ha megnézned a két tankot akkor miért is szórnál el kötvényt ? Minimálisan páncélozottabb ami X ben kb túrót sem jelent max 1 lövéssel tud többet leadni nagyon, nagyon jó esetben. Mindemellett az ágyú kezelhetősége szarabb,lassabb, kevesebb ammo és talán gundep de nem vagyok benne 100ig biztos.

Ezt kb mind a 3 tankra rá lehet húzni más más aspektusban. Természetesen ez alól kivételt képez ha bele vagy szerelmesedve az egyikbe valami miatt. Én is így voltam a fosival és a 215el de végül nem akarok kötvényeket áldozni egyikre sem.

Persze ha kapnának buffot akkor már lehetne miről beszélni a részemről :)

(#175689) balintka


balintka
addikt

Amit a karácsonyfa diszítésre kaptam tank ár kedvezményeket, hogyan tudom beváltani?

Adott női harckocsizókat, őket se látom. Ők merre vannak :)?

(#175690) zodo


zodo
nagyúr

Ha már T-30 akkor ma biztos utáltak.
Skorpióval felfogott 1 és 2 de volt még egy O-Ho is. :P

Más:

Olaszok tényleg csak tier 8-tól használhatóak?
Valaki kérdezte korábban de nem olvastam minden hsz-t és nem szeretnék úgy járni mint a Lengyelekkel mert azokkal nagyon befürödtem.

(#175689) balintka

Garázsban a hópihe mint jutalmakra kattintva, ott pedig látod a toborzás lehetőségét vagy kedvezmény beváltását.
Női személyzet a barakban/újoncoknál lesz.

[ Szerkesztve ]

(#175691) kchryss válasza balintka (#175689) üzenetére


kchryss
addikt

Itt:

(#175690) @zodo:
5-ös, 6-os, 7-es olasz tankok úgy maradtak meg bennem, hogy nem is nagyon emlékszem, hogy melyik melyik volt. Olyan egyforma semmilyen tankok. Egyiket sem éreztem szenvedősnek, de kiemelkedő sem volt egyik sem, hogy megmaradt volna az emlékezetemben. Szorzózgatva, kevés csatával túljutottam mindegyiken.

[ Szerkesztve ]

(#175692) Rick3D válasza zodo (#175690) üzenetére


Rick3D
senior tag

Igen , szóval ha nem akarod magad kínozni akkor 8tól kezded ahogy én vagy akár 9től úgy az igazi. Sajnáltam a 9esre xpt, annyira nem szar a 8as. TOP löveget azonnal feltudod rakni ha jól emlékszem :K

[ Szerkesztve ]

(#175693) Ispy válasza zodo (#175690) üzenetére


Ispy
veterán

A p43 ter kihúzva, jó legényekkel már elég jó kis tank, sokszor vagyok vele top tier, lehet vele kaszálni, pár nap alatt most összekalapoztam 40k xpt, így gyorsan meglesz a panthera.

De nagy ágyú nélkül felesleges vele játszani.

Más:

A tavalyi kalendárium festéseket meg lehet nézni még valahol?

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#175694) zodo


zodo
nagyúr

Köszi mind hármótoknak! :R

2017-es album álcák a cikk alja felé.

(#175695) vbbb válasza jano_77 (#175660) üzenetére


vbbb
őstag

Amúgy annak mi értelme van, ha kirakjuk a tavalyi albumot? Szóval ad valami extra skin-t akármi?

(#175696) kchryss válasza vbbb (#175695) üzenetére


kchryss
addikt

Nagy meglepetésre a tavalyi album a tavalyi skineket adja. ;]

(#175697) vbbb válasza kchryss (#175696) üzenetére


vbbb
őstag

Ok, köszi! Szerintem arra megyek rá akkor az kevesebből kijön. Jövőre meg befejezem ezt. :)

(#175698) Ispy válasza zodo (#175694) üzenetére


Ispy
veterán

Köszi, a kék az melyik? :DDD

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#175699) Jadro


Jadro
veterán

Ma Skorpióval kikaptam egy T-54-et full HP-ról. Kicsit felrobbant a szentem. Ó de nagyon jólesett ez most. :D

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#175700) kchryss válasza Ispy (#175698) üzenetére


kchryss
addikt

Fejből írom szóval nem biztos, hogy pontos:
kék - orosz
nyalóka - kínai
rénszarvasos - hagyományos (angol, német)
szaloncukor - modern (ameriaki, japán)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.