Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#174451) jano_77


jano_77
nagyúr

Új Prémium fiók a láthatáron - +65%! :Y

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#174452) jimmy74 válasza kchryss (#174450) üzenetére


jimmy74
őstag

Emlékszem anno mikor az 1 küldetés indult már a héten lehetett látni HTC-t sőt abban a hónapban már ob260 is volt látható.

WoT:jimmbo

(#174453) galervin93 válasza kchryss (#174450) üzenetére


galervin93
őstag

"Az Excalibur küldetéseire igaz amit írsz, de ..." - ennyi elég is, hogy ne jusson az ember tovább, és ha ez hetek-hónapokig így történik, akkor elmegy az embernek a kedve.
Nem azt díjazzák, hogy jól játszol, hanem hogy mennyit, és ez igaz néhány "skillesnek" tűnő küldetésre is. Pölö 8000-et sebezni a legritkább esetben játéktudás, sokkal inkább oltári mák. Nekem is van már pár ilyen köröm, de egyszer sem azért sikerült, mert extraklasszis teljesítményt nyújtottam. Vagy sebezz belső modulokat = játssz minél többet, hátha beadja (esetleg: játssz japó botbiztos tankkokkal -..............................................* Nigmata válaszának helye).
No mindegy, nem vágok eret, csak azt a kevés értelmes célt is redukálják, ami van a játékban.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#174454) Dareiosss válasza Barret001 (#174438) üzenetére


Dareiosss
senior tag

[link]

Nem ezen. Egy S el bővebb a wotos nevem. :D
Amúgy annyira nem vagyok madár.
1400 wn8 mindig meg szokott lenni átlagban, az utóbbi pár évben. Kivéve mint páldául tegnap amikor 9 db 2 perces csata volt...

Ui: megnéztem a 3db S es végződésű accot. Ha én ilyen vérpiros noob lennék biztos nem gondolnám, hogy van jogom kritizálni 1 szóval is a játékot. Mondjuk azt nem is értem hogy van ennek is ilyen teljesítménnyel 47 % a...

[ Szerkesztve ]

(#174455) benvolio válasza palfitom (#174440) üzenetére


benvolio
őstag

Köszi az infót, egyelőre akkor marad a WT, mást cserélek inkább. A WT-vel háttal szoktam kempelni, mert így gyorsan el lehet tűnni vele. A Grill-nél akkor ez nem jön be, ha nem forog hátra a cső. Majd egyszer kipróbálom. :R

(#174457) lacibacsi válasza dokee78 (#174456) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ilyesmi van az Aslain pack-ben is, ő meg vigyáz arra, hogy ne legyenek benne vitatható vagy tiltott modok ...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#174458) kchryss válasza dokee78 (#174456) üzenetére


kchryss
addikt

Muszáj ezt a csíter oldalt reklámoznotok már megint? :U
A mod amit linkeltél nem tiltott, de az oldal amire a link mutat hemzseg a legdurvább csaló modoktól ...

(#174459) zodo válasza dokee78 (#174456) üzenetére


zodo
nagyúr

Ha van xvm akkor abban van ilyen jellegű kijelzés ha jól tudom.
Nekem full butított xvm konfigom van de biztos segítenek a hozzáértők.

(#174460) zodo válasza dokee78 (#174123) üzenetére


zodo
nagyúr

Erőltettem az 53TP-t mert akartam ezt a küldetést és összejött.
Kösz a kódot!

Néha összejön egy-egy jobb csata de még mindig úgy érzem hogy csak az időt pocsékolom a Lengyelekkel.

(#174461) Dewri


Dewri
aktív tag

Egy kérdés: a kis MT-25 Megtorló tankot hogyan lehet eltüntetni a garázsból? Már rég vége az eventnek, eladni nem engedi, szűrőt alkalmazva is mutatja a tankok között, menni meg nem lehet vele...

(#174462) zodo válasza Dewri (#174461) üzenetére


zodo
nagyúr

Ha minden igaz egy ideje van már "bérelt" és "akciós" szűrő is, ezeket próbáld!

(#174463) dokee78 válasza kchryss (#174458) üzenetére


dokee78
félisten

Nem reklám volt a célom,de legalább beigazolódott a gyanúm,hogy kétes oldal.

zodo Milyen a butitott xvm?
Mert kipróbálnám,ha publikus.

(#174464) kchryss válasza dokee78 (#174463) üzenetére


kchryss
addikt

Ekspoint modjait egy időben kitiltotta aslain, mert bányász kódokat tartalmazott állítólag. Nem tudom, hogy azóta rendeződött-e a helyzet, de úgy olvasom sokan még most sem tartják biztonságosnak a mod-jait.
Itt van egy friss wn8 jelző mod ami jelenleg jóváhagyásra vár a hivatalos wg mod oldalra való felkerüléshez: In battle statistics by RaJCeL

(#174465) h1mpi


h1mpi
nagyúr

QB most játszik az új Orosz TD-vel Twiccsen

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#174466) dokee78 válasza kchryss (#174464) üzenetére


dokee78
félisten

:R

(#174467) stork13


stork13
aktív tag

Nincs valami hír arról, hogy a SU-130PM küldetés egyes részeit ki lehet majd váltani pénzért?
Gondolok arra, hogy 8-ig elviszem,de az utolsó 2-t kiváltom pénzért az eredeti ár x részéért.

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#174468) kchryss válasza h1mpi (#174465) üzenetére


kchryss
addikt

Skill4ltu is most húzza rá a 3 jelet, azt mondta még ma ki akarja húzni 95%-ig. :)
Élőben vagy felvételről később ha valaki visszanézné.

Ez pedig egy mókás jelenet a tegnapi adásból: "This is the moment when you know you f*cked up!"

(#174467) @stork13:
A végét lehet kiváltani. Ahány szakaszt megcsinálsz annyiszor 10%-kal olcsóbban veheted meg a csomagot amiben van. Tehát ha mondjuk 7-es szakaszt sikerül meg csinálnod akkor 70%-os akcióban veheted meg.

[ Szerkesztve ]

(#174469) Barret001 válasza Dewri (#174461) üzenetére


Barret001
addikt

Gondolom le kell venni róla a xp-t :) Nekem is bent van még.

(#174470) Barret001 válasza Dareiosss (#174454) üzenetére


Barret001
addikt

Mentem ma pár kört,rászántam magam.Kíváncsiság is hajtott,mit ad :) 607,3 a wn8-am 3794 csatával! Tudom hol a helyem. Ritkán játszom,de sokat informálódom :)

(#174471) stork13 válasza kchryss (#174468) üzenetére


stork13
aktív tag

Köszi!
Azért napi cirka 50 meccs már meghaladná az ingerküszöbömet. 7-8-ig talán elmegyek, aztán egy Churchill áráért kb megveszem.

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#174472) Dareiosss válasza Barret001 (#174470) üzenetére


Dareiosss
senior tag

Szép! ;) Aki rászánja az időt az fejlődik.

Nézd meg a tankjaimat a wot-lifeon, azok a tankok amikkel 4 éve kezdtem a játékot vagy fekete vagy piros. Az első 1-2 ezer csatában olyan szar voltam, hogy a lengyel vér pisták, hozzám képest sztárok voltak.

Mai ésszel mondjuk fel nem fogom, hogy tudtam 0 wn8 ot csinálni pl a t28 al 50 csata alatt :W :DDD :U

Akkor még nem találtam erre a topikra így csak magam kútfejéből fejlődtem, de arra emlékeszem hogy a matildával tanultam meg játszani, az olyan lassú volt, hogy nem tudtam rögtön kilövetni magam :)

[ Szerkesztve ]

(#174473) vJokka válasza kchryss (#174468) üzenetére


vJokka
aktív tag

Nekem ez tetszett tőle link, pont elkaptam élőben :DDD

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#174474) kchryss válasza vJokka (#174473) üzenetére


kchryss
addikt

:C

Ez sem volt rossz a mai adásból: [56p:05mp utáni csata]
Próbaként lecserélte az elsősegélyt Végsebesség-határoló kikapcsolóra. Ellenfél arty-ja második lövésével kiszedte a töltőjét és a lövegkezelőjét a csata legelején és ugye nem volt elsősegélye. Nem kicsit sírt utána, de ruszki löveg lövegkezelő nélkül is egész szépen muzsikált. :D

(#174475) Barret001 válasza Dareiosss (#174472) üzenetére


Barret001
addikt

Kipróbáltam a Matildát! Nagy reményeim voltak vele,nem jött be...Mire odaérek,vége a csatának...

(#174476) Imilenni


Imilenni
addikt

Sziasztok!
T7-ben tudtok valami FUN gépet?
Comet megvan, szeretem is.
Pár éve a Tigrist bírtam még itt, azóta mi a helyzet vele?

Press "F" to pay respects.

(#174477) kchryss


kchryss
addikt

Még jó, hogy skill nem tud magyarul:

:W :(((

(#174476) @Imilenni:
Ha prém tank akkor panther/m10, E25 és amx1357 fun
Ha nem prém tank akkor ezek jók: T20, T29, Challenger, SU-100M1, SU-152 illetve nekem még bejött a Leo a nagy alfás löveggel, de az elég megosztó tank. T71-et nem próbáltam, de állítólag fun a táras és a sima változata is.

[ Szerkesztve ]

(#174478) BÁ Nutrition válasza kchryss (#174477) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Ket unicum beszelget xd

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#174479) Dareiosss válasza Barret001 (#174475) üzenetére


Dareiosss
senior tag

Most tényleg nehéz már vele, de 3 éve azért még más volt, sokkal kevesebb tank volt a játékban, és azért én legalábbis úgy emlékszem nem volt ennyi 2 perces lost, vagy win.

Én nagyon megszerettem akkor a matildát, még tavaly is elővettem elég sokszor, mert amikor napi küldit kellett vele csinálni baromi jó volt.

Van is vele vagy 900 csatám :D

(#174477) kchryss: Ezzel a f..tarisznyával már egyszer én is összevesztem. Remélem bannolják chatről, ha már engem fele ennyiért is állandóan bannolnak....

[ Szerkesztve ]

(#174480) dokee78 válasza Imilenni (#174476) üzenetére


dokee78
félisten

T71DA

(#174481) zodo


zodo
nagyúr

Advent Calendar 2018

Elindult az ünnepi nyitogatós/költekezős móka de nyugi egyelőre egyik régióban sem működik azaz nem látni a tartalmat!

(#174482) jano_77 válasza zodo (#174481) üzenetére


jano_77
nagyúr

Jól értelmezem, hogy különböző küldetések lesznek minden nap és nem tankok mint a korábbi években? :F Megtaláltam az általam is érthető oldal hírét is. :B
Illetve hol a link a naptárhoz? :F :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#174483) notika77 válasza jano_77 (#174482) üzenetére


notika77
senior tag

Küldetések is lesznek mindenkinek és aki költeni akar, annak tankok is, amiket ráadásul idén már aranyért is meg lehet majd venni.

(#174484) Bobyjack válasza notika77 (#174483) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Azt írják, hogy az ajánlatok többsége elérhető lesz golddal is. Ebből arra lehet következtetni, hogy de a legjobbak azért pénzesek maradnak, nem akarnak elesni az év végi prémiumtól. Van olyan pletyka ami szerint megint lesz a 252U árulva, azt gondolom mindenképpen pénzesen hagyják.

(#174485) Dr.Én


Dr.Én
veterán

[link] szép csomag van az orosz skorpió mellé és az Ára is finom...
Nagyon nincs időm jatszani most... Erről lemaradok..

WOT: kissio

(#174486) wwenigma válasza Dr.Én (#174485) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

20rongy bakker. :DDD Mondom melo mellett egy 50% meglesz annyiert behuzom de igy egy 70-re kellene hajtani minimum....

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#174487) Dr.Én válasza wwenigma (#174486) üzenetére


Dr.Én
veterán

Nekem most iszonyat sok meló szakadt a nyakamba.. Túlórázok egy folytában... Nálam teljesen felejtős most...
Hihetetlen árat szabtak rá ...

WOT: kissio

(#174488) zodo válasza jano_77 (#174482) üzenetére


zodo
nagyúr

Ma még csak egy küldetés lesz (remélem nem a ruszki td-re gondoltak) aztán holnaptól várható link a naptárhoz.

Játszottam 1,5 órát de még nem volt spéci küldetés.

[ Szerkesztve ]

(#174489) e-newsee válasza Bobyjack (#174484) üzenetére


e-newsee
addikt

Amennyire én tudom, a 252U/Defi csak a vásárolható ládákból lesz nyitható.
Bár lehet, hogy a sima verzió meg bekerül a naptárba is valamikor.

BTW, amilyen pénzéhesek, szerintem hamarosan bent lesz a shopban a T-50-2 is, hogy aki újoncabb, és nem kapta meg ajcsiba, az is megvehesse majd. Kinézném belőlük.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#174490) zodo válasza Dr.Én (#174485) üzenetére


zodo
nagyúr

Azért mert mind a 10 szakasz küldetés nyereményei mellé lettek pakolva.
Vizuális embereknek a RU cikkben képpel illusztrálva a prémium boltos ajánlat.

Érdekes hogy a RU shopban nincs listában.

(#174491) Dr.Én válasza zodo (#174490) üzenetére


Dr.Én
veterán

Tudom, de idő hiány miatt nekem kilőve...
Ha olyan jó lesz, akkor még biztos hogy be kerül a shopba, akkor majd lehet megveszem talán...

WOT: kissio

(#174492) inferno88 válasza wwenigma (#174486) üzenetére


inferno88
őstag

Viszont televágták kötvényes fogyócikkekkel, sokan emiatt is rá fognak harapni, bár valójában nem dobnak annyit.

Semper fi!

(#174493) inferno88 válasza Imilenni (#174476) üzenetére


inferno88
őstag

T71DA, M10 Panther, T29, VK45.03

Semper fi!

(#174494) jano_77


jano_77
nagyúr

Milyen új pálya jön ismét az 1.3-al? Mikorra várható az update?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#174495) zodo válasza jano_77 (#174494) üzenetére


zodo
nagyúr

Nem azért de ha nem mentek fel a honlapra cikkeket olvasni akkor tök feleslegesen tették a kliensbe ezt a nyomorult "Harci jelentést" ami csak bosszantó mintsem hasznos.
Ne vedd magadra csak az újabb értelmetlen klikkelgetésre vagyok kiakadva.

Röviden semmilyen amúgy Hinterland jön de csak a nagy csatához.

Viszont több pálya is át lesz szabva: balanszra hivatkozva

Himmelsdorf
Fisherman's Bay
Pilsen
Mannerheim Line

és jönnek a botok mintha nem lenne így is több a soknál.

Teljes cikk: Update 1.3 Common Test

Tegnap kezdődött a teszt szóval pár hét, talán karácsonyra. :)

[ Szerkesztve ]

(#174496) jano_77 válasza zodo (#174495) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én felmentem és megnéztem a beharangozó videót és ott láttam annak a végén egy teljesen új pályát, ahol elég nagy "tűzvihar van"! Erre gondoltam. De akkor biztos ez lesz a Grand Battle módos. :R

Szerintetek létezik, hogy ennyi XP-t gyűjtsünk egy adott tankkal vagy ez egy bug:

Ki sem tudom mondani ezt a számot már :B

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#174497) Emu válasza kchryss (#174477) üzenetére


Emu
őstag

Mostani maratonra lesz XP farmolós szakasz? :U

Bár múltkori 14 napos maratonból nekem kiesett 3 nap, és így lett 90% kedvezményem Cérna AX-re, mostaniból is fog kiesni biztosan néhány nap, és így nem tudom megéri-e nekiállni...első pár küldi még behúzható T10-ben de utána rá kell állni XP farmolásra...

(#174498) zodo válasza jano_77 (#174496) üzenetére


zodo
nagyúr

Biztos bug csak felrakta volna a nagyobb láncot is ha már futja rá. :DDD ;]

(#174497) Emu

1 szakasztól kezdve lesz xp farmolás, összesen 252k xp
szerk: tier 6-10 tankokkal és persze top 10 xp szerzős körök számítanak

[ Szerkesztve ]

(#174499) jano_77 válasza zodo (#174498) üzenetére


jano_77
nagyúr

253K XP a szumma ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#174500) zodo


zodo
nagyúr

Reggeli mák avagy Bye bye Object 268 v4 (yt videó)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.