Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#175401) Ispy válasza Kelvin (#175396) üzenetére


Ispy
veterán

Hát, az igazság az, hogy olyan nincsen, hogy ingyen játék, fizethetsz pénzel, meg fizethetsz az időddel, ahogy nézem nagyon sok a 30+-os játékos, aki szeret esténkét tankozni, szóval azt az időt amit eltölt a játékkal, azt a legkevesebb hendikeppel akarja végigtolni, én legalább is ilyen vagyok, pedig vagy 3 évig én is szopattam magamat a vasatsemadokaszemétwgnek hozzáállással, most meg ha kell kredit, akkor beröffentem a prém tankokat és csak úgy fossa az ezüstöt.

Hozzáteszem, hogy 3 év után most lett meg az első 9-es tankom, mert még így is egy kínszenvedés egy stock tankkal +2 tierben játszani és sokáig nem is volt kedvem hozzá.

szerk.

Napközben vettem egy 6k-s dobozt, volt benne egy defender, 2 e25 (már megvolt, így 13k arany), egy mka, egy turan, 10 nap prém és 1milla ezüst, meg az apraja, szóval ez így nem volt olyan rossz deal ennyiért. :B

Picsába, lehet veszek még egyet, csak az asszony meg ne tudja. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#175402) Kelvin válasza Ispy (#175401) üzenetére


Kelvin
őstag

Amit írsz nem zárja azt ki, hogy ez a rossz irány a játékban. A prémium járművek már a normál tankok felett állnak, lassan nem lesz értelme normál tankokat húzni és velük játszani. A játékosállomány olyan szinten leromlott 2-3 év alatt, hogy elképesztő. Ingyen játékról senki nem beszélhet, ha ismered tudhatnád mekkora profit van a cégnél kezdetek óta minden évben. írhatnék még egy oldalt, hogy szerintem miért ássa a saját sírját a wot, de ezt a többség úgy is tudja.

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#175403) zodo válasza zodo (#128465) üzenetére


zodo
nagyúr

Folytatom a tavalyi szériámat. ;] :B

Lunar x11

Díszek amelyből ünnepi hangulat VIII-as szintig pakoltam és keletkezett 450 zúzalék
2 garázshely
300.000 kredit
5 nap prém fiók
3.000 gold
M4 Improved
IS-3A

(#175404) Ispy válasza Kelvin (#175402) üzenetére


Ispy
veterán

Hát, azért t10-be rohangászni egy 8-as prémmel azért nem olyan nagy élmény, ezért is kezdtem bele a fejlesztésbe, de a wg-nek nem az a lényeg, hogy a profik jól szórakozzanak egy magas színvonalú társaságban, hanem, hogy sokan fizessenek sokat a játékért, persze ezt lehet utálni, akkor keresni kell más játékot, lehet menni PUBG-zni, meg CSGO-zni, aztán ott is bosszankodni a sok csíter miatt, 10 éve amikor elkezdtem online játszani a mohaa-val, már akkor is ment mindenen a sírás, sajnos ez egy ilyen biznisz, megszoksz vagy megszöksz, ennyi.

Ha meg bezárják a boltot, mert már senki sem játszik, akkor majd keresek mást. :D

Egyébként most összeadtam, az elmúlt 3 évben összesen költöttem kb. 100k-t a játékra, ez durván 3k havonta, szóval nem fog a földhöz vágni, ennél csak drágább hobbikat tudnék magamnak találni, az tuti.

Nagyon zora volt az intro, amikor begurult a defender, azért be kell látni, hogy tudnak kedvet csinálni a pénztárcanyitogatáshoz.

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#175405) sanya53


sanya53
aktív tag

Tudja valaki, hogy mi a különbség a láda színei között?

(#175406) HellGreg


HellGreg
őstag

Amúgy most, hogy az adventi kalendáriumba beadott tankokat aranyért is meg lehet venni csupaszon, gondolom nem kell tier 6-nál alacsonyabb ritkaságokra számítani ugye? Mert az nem bót hogy amit tavaly ajándékba adtak 30 ezer gold mellé, azt most majd 1000 goldért megveheted odabenn..

(#175407) Kelvin válasza zodo (#175403) üzenetére


Kelvin
őstag

Ez a másik, a pay to win játékosok magukkal is kibasznak. Nem sok értelme van egy hónapos ünnepi hangulat tartalmat akár egy nap alatt megcsinálni, mikor szépen elosztva fenntartaná a hangulatot és ösztönöz mikor belépsz és játszol.

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#175408) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Akkor jöjjön az én sztorim...

4 db 11x csomagot vásároltam (minden fajtából egyet)

Tankok:

- Defender
- IS-3A
- KV-220-2 kétszer
- M4 Improved kétszer
- Turán III

Álcák:

- B-C
- Grille
- T57
- IS-7

Gold: 18.250
Prém nap: 27
Kredit: 2.500.000
+Simon Claws

Minez 25k HUF-ért, azt hiszem jó üzlet volt. Azonban egy kicsi könnycsepp van a szemem sarkában: az E-25 nem jött ki, pedig inkább azt fogadtam volna el, mint akár a Defit...

(#175405) sanya53 : Meglátásom szerint a csomag típusa egyáltalán nem befolyásolja a bennük lévő nyereményeket, kizárólag a díszek fajtáját határozza meg.

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#175409) zodo válasza sanya53 (#175405) üzenetére


zodo
nagyúr

Csak pár hozzászólással ezelőtt volt róla szó de tessék ...

Ha valakinek kell, a dobozok az alábbiakat boostolják:

New Year—Credits
Lunar—Combat XP
Magic—Free XP
Christmas—Crew XP

(#175406) kgergely23

Nem hiszem, tavalyi kalendáriumban sem voltak.

[ Szerkesztve ]

(#175410) inferno88 válasza sanya53 (#175405) üzenetére


inferno88
őstag

Wotinfo.hu

Semper fi!

(#175411) HellGreg válasza lacibacsi (#175408) üzenetére


HellGreg
őstag

Érdekes, akik kisebb csomagokat vettek, sokkal nagyobb arányút kaszáltak. Már meg is van az összeesküvés-elméletem. Tavaly én is kis csomagokkal kezdtem, esett is rahedli minden. Idén egyből 25-ös, majd 75-ös csomagokkal indítottam, így látta a gép, hogy ez a barom sok pénzt fizetett tavaly, most is sokat fog, dehogy adjuk oda a defendert az elején. És lám, milyen igazam lett :D
Jövőre stratégiát kell váltanom.

(#175412) balintka


balintka
addikt

Végem van.... 11-es magicból semmi.

Másodszor 11-es lunar és ezek jöttek ki belőle: Defender, IS-3A, KV-220A, Scorpion G!!!!!! Plusz a sallangok.

(#175413) d1d1


d1d1
csendes tag

Egy 25.-ös
7500 gold
Turán lll
M4 Improved
leFH
E 25
IS-3A
13 nap prém
+ stb

(#175414) Jadro


Jadro
veterán

Idén már elvertem 1717,5 forintot a játékra még januárban, szerintem ideje még 1800-at beleölni, hogy legalább legyen egy kis aranyam. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#175415) Jadro válasza Jadro (#175414) üzenetére


Jadro
veterán

3 magic doboz: 4 prém nap és 750 gold. Ahogy vártam, semmi extra. Elég is ennyi költés, az esélyt megadtam. :)

Mondjuk ezzel el is jutottam az 5-ös hangulathoz egyetlen kör játék nélkül. :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#175416) Carasc0 válasza Pug (#175387) üzenetére


Carasc0
őstag

Háát azért annyira nem OP. Lassan szűkül, addig pontatlan, tornyán kívül atompapír hiába a lassan 3 skilles legénység. Engem beütött még a halott légy bajsza is. Test mindenhol sebezhető. Nem meggyőző.

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#175417) ImpersonatoR

Mondjuk elég meglepő, hogy 3 fos legénység kell az IS3-A ba.
Ez azért sok játékosnak gondot fog okozni szerintem.
Látótávja sem túl acélos, illetve kicsit lomhább/lassabban fordul egy is3 hoz képest érzésre.
Kell rá szerintem a célzásgyorsító is, de ezt majd kitapasztalom.
Illetve elég sokan beütik és artyk is fókuszálnak. (jó mindezt 4 csatából)

Csak linkben teszem be mert jó nagy a festés viszont jópofa

Viszont ezek a boostok brutálisak lesznek január 14 -ig.
Kredit+ 50% stb :)
Plussz ugye meg a Twich prime os 25% os kredit szorzó ne adj isten klán boosts személyes kredit szorzó :U

[ Szerkesztve ]

(#175418) cooi11


cooi11
senior tag

Sziasztok!
Ki próbáltam az 20 próbajátékot a prémium tanokkal T34 és a M4A1 Revalorisé és élveztem,
annak ellenére hogy béna vagyok, a végén nem mínuszba szállok ki
ez külön jó.
A francia mozgékony az amerikai-nak nagy az átütő ereje.
Van gyors és nagy átütő erővel rendelkező tank médiumba?

(#175419) Carasc0 válasza ImpersonatoR (#175417) üzenetére


Carasc0
őstag

Hogy sikerült ilyen hamar szert tenned erre a festésre?

Csak nem sok doboz? :D

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#175420) peterson79


peterson79
őstag

25-ös dobozt vettem Én is, Christmas, mert legényeket akarok húzni főleg.

3-adik vagy 4-edikben hullott ki az E25, valamint megkaptam az M4 imp-et és a lefos 105-öt, arany az 7500, prémnap kb 10, nem számoltam, ezüst sem sok, talán 1 milka. ja és 3 női legénységi tag, és santa claws is megvan.

Igazából amikor megkaptam az E25-öt már örültem. Mondjuk egy Scorpion-t még elbírtam volna, de ez van :)

Olyan van, hogy in-game aranyból meg lehet majd venni a Scorpion G-t? bár lehet inkább most már premium napra költöm a kapott aranyat...vagy tuggya a tököm...

(#175421) ImpersonatoR válasza Carasc0 (#175419) üzenetére

100 dobozt vettem abból jött + ugye a maradékot lekraftoltam a betört cuccokból.

Artynal számít a fejlesztett célzórendszer egyébként gyorsabban szűkül? (Lef artyra akarom rakni)

(#175422) vbbb


vbbb
őstag

Nem költöttem eddig szinte semmit játékon belül csak ebayen veszegettem mindig 'arany' kódokat aprópénzért, de most megleptem magam egy Lunar 11-es csomaggal. Mondhatni ez a karácsonyi ajándékom és némi juttatás a játék fejlesztőinek hét év játék után.

Ezt adta, hátha valakinek támpontot nyújt vásárlásnál:

Jármű hozzáadva: Turán III prototípus (Nem hiszem, hogy sokat fogom használni.)
Jármű hozzáadva: 105 leFH18B2 x 2 alkalommal (Szeretek artyzni, ez a listámon volt régóta.)
Jármű hozzáadva: Object 252U Defender (Remélhetőleg tényleg olyan páncélozott mint ahogy hallottam.)
IS-7 egyedi Stílus hozzáadva, nemsokára amúgy is ki lesz húzva.

6250 arany
700 ezer kredit

E25 vagy Scorpion G esetleg Type 59-nek jobban örültem volna, de szerintem nem buktam a dobozon. :)

További jó játékot mindenkinek!

(#175423) zodo válasza peterson79 (#175420) üzenetére


zodo
nagyúr

Játékon belül csak a fejlesztési ágakon lévőeket tudod megvenni.

(#175424) Kiki18 válasza vbbb (#175422) üzenetére


Kiki18
őstag

Szép csomag...énis egy ilyenen gondolkodom.

(#175425) ChristianID


ChristianID
tag

Vettem én is egy 25-ös packot... megérte (5 prem (e-25, def, egyéb) kb 18k gold stb... de nem ez a lényeg... A fiam (14) is játszik vele...és teljesen odavolt, hogy mióta moddolta a játékot, látja, hogy milyen sz@r is a statja... magyaráztam neki, hogy a játékélményért játszon, ne a statért... hiába persze... így küldtem neki is néhány ládikót... az arcán végigfutó öröm mindent megért ezért.. :)

...Only when the last tree has died and the last river been poisoned and the last fish been caught will we realise we cannot eat money....

(#175426) jano_77 válasza ChristianID (#175425) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én a nagyobbik (19 éves) keresztfiunkkal voltam így. Tavaly volt egy agyműtéte, mert agydaganatot diagnosztizáltak nála. Hál Istennek a műtét jól sikerült és azóta a kontrollokon is mindig negatív volt, DE! Azóta sajnos a srác nagyon befordult, depressziós lett és pánik rohamai is vannak. )epilepsziás is sajnos) Nos mostanság csak a WOT, ami leköti és amiben örömét leli, így mi sem volt egyértelműbb, mint hogy Karácsonyra meglepem pár dobozzal. Vettem Neki egy Magic 11x csomagot, majd névnapjára pedig még 3 db 3x-est a másik fajtákból. Azt az örömöt és hálálkodást, amit kaptam, mindenért kárpótolt és nagyon jó érzés volt örülni - ha nem is látni fizikailag - de érezni a Messengeren keresztül. :B :K Pedig "csak" az 5-ös prém tankok voltak benne Neki, de még ennek is baromira örült.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#175427) ChristianID válasza jano_77 (#175426) üzenetére


ChristianID
tag

Többet ér egy ilyen érzés bármi másnál.. :)

...Only when the last tree has died and the last river been poisoned and the last fish been caught will we realise we cannot eat money....

(#175428) peterson79


peterson79
őstag

Speciel Én a 6 éves fiammal nyittattam ki a dobozkat, hátha meghozza a szerencsét (és hát ugye esett az E-25, úgyhogy végül is bejött (utána persze Ő díszíthette fel a fát, meg a többit, annak is örült :)

(#175429) peterson79 válasza jano_77 (#175426) üzenetére


peterson79
őstag

Legjobb adni, ismerős :)

Jó egészséget a srácnak, reméljük hasznát veszi mindannak amit kapott :)

(#175430) Emu


Emu
őstag

Még egy nyitás történet (egyik ismerős) 25-ös lunar, 25-ös karácsonyi, 11-es magic, 11-es újév:
Összes pici 5-ös jármű kijött többször
-e25
-defender
-is3a 2x
-48k gold
-1,8M ezüst
-68 prém nap
-csirke/t57/is7 camo

mindez 38k HUF. Mindenki döntse el megérte-e.

(#175431) xAttilax


xAttilax
őstag

most nekem is "szerencsém" volt:

25-ös csomag, 12k pénz:

Is3A, 19500 gold (defi megvan azt gold lett helyette), 21nap prem, kv220 (ezt is szerettem volna) m4 imp, is7 álca, meg valami paraszt.

így fullra megérte :D

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#175432) HellGreg válasza Emu (#175430) üzenetére


HellGreg
őstag

Már csak ha a goldot kaptad volna akkor is megérte volna, de sokkal több lett :)

(#175433) adamgreen


adamgreen
senior tag

Jól van alakul a balhé.
Kukibébi nél is elgurult a gyógyszer

[link]

:Y

(#175434) vbbb válasza adamgreen (#175433) üzenetére


vbbb
őstag

Igaza van. :K

(#175435) jimmy74


jimmy74
őstag

Én vettem egy 11xes ládát azt ennyi..3db 5ös vacak prém tank meg max 4000gold .
Többet nem ér ez az egész szerintem.
Tőlem nem látnak idén paypalt.
Így is régóta spúrolom a goldot,most mèg jobban fogom, több mint 10k arany van.

WoT:jimmbo

(#175436) jano_77


jano_77
nagyúr

Vettem még egy 11-es Magicet és a másik 3 féléből még egy-egy 3-ast:
Így 64 ládából lett összesen:
- 40 nap prémium
- 3.500.000 kredit
- 23.750 gold
- 5 garázs slot
- M4 Improved
- KV-220-2 (2x, másodiknál gold benne a fentiben)
- Defender
- mind a 4 skin
- legénységi tag

Hangulatszint X-es lett a díszekből, de azt gondoltam, hogy ennyi dobozból azért lesz annyi dísz, hogy az albumok is betelnek, vagy legalább az egyik skin meglesz. DE a közelébe nem kerültem annak, hogy bármelyik is fullos legyen. :( Nem tudom hogy lett meg itt vkinek már a fenyőfás skin, amit az IS-3A-ra fel is rakott!? :F :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#175437) Bobyjack válasza adamgreen (#175433) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Ilyen paprikás hangulatban még nem láttam, a kamera is rázkódott a felvétel közben. De teljesen igaza van. Skill nyitogatos stream-én valaki kommentelt, hogy 4*75 csomagra sem dobta be neki az IS3A-t. Akik nem tudnak megálljt parancsolni ennek a típusú szenvedélyüknek, azokat a konkrétan kizsebeli a WG mert nem bírnak megállni. Jön a bla-bla hogy kapnak cserébe egy csomó goldot, de könyörgöm mire lehet elkölteni 200k+ goldot, ha már a gyűjtőknek minden prémium tank a garázsukban áll, amit a játákban szabadon el lehet érni?

(#175438) jano_77 válasza Bobyjack (#175251) üzenetére


jano_77
nagyúr

Két év!? Ki mondta, hogy 2 év alatt költöttem? 2012-óta költöttem ennyit, amióta regisztráltam. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#175439) BÁ Nutrition válasza Emu (#175430) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Oszinten szolva csak lesek mi megy itt. Mindenki dobalja ki a 30-50k-t mintha muszaj lenne :C jobban elunk mint 4 eve vagy mivan? Mikor anno kijottem angliaba kicsit mas volt otthon szerintem. Persze mindenki arra kolti a penzet amire akarja meg minden. Engem csak meglep h miert folyik "ver" Budapest utcain ha ennyire jo vilag van. Azt is megertem h olyan szinten megeri h jatszol vele ergo hasznalod amiert fizettel csak.. tavalyelott asszem megvettem a gta5,battlefield4,sw battlefront es a farcry primalt es osszesen nem fizettem ennyit

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#175440) galervin93


galervin93
őstag

A mágikus kétezres. ;]
Ma adja rendesen, volt 7.5k-s köröm meg több ilyen 4-5-6 ezres is. :))

A meccsek között meg dobozokat nyitogatok, tök megnyugtató, legalább rákészülök a következő menetre. :D Már hetes szinten vagyok, pedig mindössze 2*3 kis dobozt vettem, amiben sztenderd dolgok voltak + KV tank.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#175441) Stigma.HC válasza BÁ Nutrition (#175439) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Amit én erre a játékra költök az (szerencsére) töredéke annak mint amit a másik két hobbim elvisz :DDD

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#175442) kchryss válasza Bobyjack (#175437) üzenetére


kchryss
addikt

Fegyvert tartanak az emberek fejéhez hogy vegyenek dobozokat? Ha valakinek van egy kis sütnivalója akkor tisztában van vele mekkora eséllyel kaphat meg egy bizonyos tankot ezekből a ládákból.
Én nem hibáztatnám a wg-t ebből a szempontból, teljesen fair a jó cuccok nyitási esélye, mindenki több értéket kap, mint amennyiért vásárolja a dobozokat és itt a fórumon is én többnyire igen jó nyitásokról olvasta ár/értéket nézve.
Ahogy skill mondja a videójában ha valaki amúgy is költene a játékra és mindegy neki mi esik a ládákból, mert mindennek hasznát venné annak ez egy remek ajánlat. Ha viszont valaki egy bizonyos tankot akar kinyitni a ládákból akkor tisztában kell lenni vele, hogy ez szerencsejáték.
Ha van olyan hülye aki képes több száz dobozt venni hátha egyszer kinyitja a vágyott tankot akkor az megérdemli, hogy a wg lenyúlja a pénzét.
PaPaPawian tavaly 459 dobozt nyitott mire megkapta a type59-et: [link]

(#175443) wwenigma válasza kchryss (#175442) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Én nem tudok örülni annak hogy "többnyire", lásd a nyitasom. :D

adamgreen: ugyanmar, kolléga is megmondta hogy WG bérenc... :))

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#175444) h1mpi válasza kchryss (#175442) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én pont ezért veszek majd egy 75-ös dobozt. Nem kell egyik prém se csak egy évre elegendő gold. Ha kapok 30K-t legalább már elégedett leszek :K

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#175445) Imilenni válasza kchryss (#175442) üzenetére


Imilenni
addikt

Vannak akik betegségnek köszönhetően esnek abba hibába hogy addig játszanak amíg nem nyernek... :U

Press "F" to pay respects.

(#175446) jano_77 válasza peterson79 (#175429) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi szépen

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#175447) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Na jo, volt ev vegi bonusz, most vezetem fel tablazatba mit dob a masodik 25ös csomag :D

-----

Lunar Box x25

11000 gold
1400000 kredit
14 prémnap
B-C skin
IS-7 skin
KV-220-2
M4 Improved
leFH15B2 aranyban

Mehh...legalabb a skinek kiestek.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#175448) peterson79 válasza adamgreen (#175433) üzenetére


peterson79
őstag

Értem is meg nem is....

Kinek tartanak a fejéhez pisztolyt, hogy játszon ezzel a játékkal, ne adj isten még pénzt is költsön rá....ööö senkinek?

Itt nagyon sok tankra lehet mondani, hogy OP és hogy csak pénzért lehet megvenni (igen, ez most lutri, mert loot boxba adják..és?

...hát, ez van gyerekek..vagy nyelitek/nyeljük a békát vagy hagyjuk a francba az egészet...

(#175449) peterson79


peterson79
őstag

Amúgy az előbb láttam 9423 spot damage-es meccset. HWK 12 Prohorovkán, 1-2-es vonalon bokorról bokorra. A legnagyobb segítsége egy Jgpz E 100-as volt, 6k fölött sebzett, valószínűleg ennek nagy részét Ő spotolta :)
Ja és nem ez volt neki az első... :Y

Tavaly nekem is itt lett meg a még sokkal kisebb, pár ezres küldi, ez a 7K szerintem sosem lesz meg.

(#175450) Bobyjack válasza kchryss (#175442) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Nem tartanak fegyert a fejükhöz, szó sincs erről. Azoknak se tartottak, akik fizetésnapon bedobálták a félkarú rablóba az összes pénzüket, pedig abból a pénzből evett volna a családjuk a következő hónapban.

Itt az elvről van szó, hogy bele tesznek egy olyan OP tankot, amit más módon meg sem tudsz venni a jelen pillanatban. Itt a fórumon is van kolléga aki 11 dobozzal indult reggel, tehát nem is a profitmaximalizálás volt a célja, de aztán addig pörgette a dobozokat, amíg ki nem dobta a Defendert a rulett. Pedig azt a tankot egy hónapja még az elköltött pénz kevesebb, mint ötödéért is meg tudta volna venni shopból, tehát még csak nem is az IS3A-ról van szó, amit másként nem is tudna megszerezni. Szerintem Belgiumban nagyon helyesen hozták meg azt a törvényt, ami megakadályozza a WG-t, hogy árulják ott is a dobozokat.

Ja és nagyon demagóg a szöveg, hogy mennyi értéket kapsz a pénzedért. Mit akarsz kezdeni a sok golddal? 100k goldért 4 évig lehet prémiumod. Aztán a maradékkal mit csinálsz? Átváltasz XP-t? Kreditet? Veszel tankot a shopból? Ja nem is tudsz mert már megvan az összes mert "gyűjtő" vagy. Jövőre úgyis ugyanez lesz. Bekerül még valami OP tank a csomagokba, megint pörgetsz ~100k goldot. Meghosszabbítod még négy évvel a prémium fiókod? Lesz akkor még szerver?...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.