Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#174951) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Az az 1 rohadt ACE kellene es 1390 alapXP nem elég hozza b+. :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#174952) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Nem menekült el a kis hamis :DDD

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#174953) notika77 válasza kchryss (#174950) üzenetére


notika77
senior tag

Köszönöm! Belépéskor kaptam 3 nap prémet, majd az egyik ládából egy T6-os Dunkerque prém hajót.

(#174954) Stigma.HC válasza wwenigma (#174951) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Type59-el 1445 alap xp és csak első osztály. Úgy látszik megint rákaptak az emberek.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#174955) inferno88


inferno88
őstag

M48 Pattonbe most hasított bele 1400dmg-t a T92HMC. Kicsit sem lettem morci... De

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#174956) stork13 válasza Stigma.HC (#174954) üzenetére


stork13
aktív tag

1700-ra már megadja. :DDD (nov.30)

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#174957) BÁ Nutrition válasza wwenigma (#174949) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Ugyanaz mint az is

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#174958) kchryss válasza notika77 (#174953) üzenetére


kchryss
addikt

Mész a fenébe! :DDD
Nekem még 5-ös hajóm is csak 1 van. Pár havonta 1x játszom vele ha van valami akció és akkor is mindig vereség. :)

Ja van valami télapós láda is warshipsben asszem tegnaptól. Abból is potyoghatnak ilyenek. 1-et kap mindenki a többit pedig küldetésekkel lehet szerezni. Nekem abból semmi jó nem pottyant annyit meg nem ér, hogy játsszak vele a küldetésekért.

[ Szerkesztve ]

(#174959) notika77 válasza kchryss (#174958) üzenetére


notika77
senior tag

Nekem meg csak prém hajóim vannak a t1-eseken kívül. Általában akkor indítom el, ha akciókról írsz és így van már 5 csatám :)

(#174960) e-newsee válasza kchryss (#174958) üzenetére


e-newsee
addikt

Én is azért tartom fent a WoWs-t, hogy ha olyan event van, akkor belépek, és játszok egy két kört. Ott is vannak olyanok időnként, hogy belépsz, mész egy csatát, és ad egy nap prémiumot, ami meg ugye a WoT-ba is érvényes. Bár, szerintem, ha bevezetik ezt a WoWs specifikus prémium előfizetést, akkor tuti, hogy az ilyen akciókért olyat adnak, ami csak abba a játékba érvényes.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#174961) Jokerdapro válasza kchryss (#174950) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Nekem reggel amikor begyűjtöttem, akkor holnapra írta az utolsó bf ládát. :Y

(#174962) Bobyjack


Bobyjack
senior tag

Van amikor egy tank specifikus saját sebzésrekord sem elegendő a győzelemhez.

(#174963) kchryss válasza e-newsee (#174960) üzenetére


kchryss
addikt

Volt egy küldetés amikor 5-ös hajóval kellett 1 csatát menni a prém napért, akkor húztam ki 5-ösig az egyik ágat. :)
Volt egy idő amikor warplanes-ben is egy csomó tokent lehetett szerezni könnyen és megérte kicsit játszani vele, mert összejött a fél éves prém belőle.
Eléggé alacsony a játékosszám mindkét játéknál, mielőtt elkaszálnák őket lehet jön majd sok akció hozzájuk.

(#174964) Skyhunter


Skyhunter
senior tag

Off a téma, de...aki kedveli a II.világháborús témát, KARDS címmel elindult egy Steames kártyajáték. (Heartstone jellegű "pakolós") . Lehet jelentkezni alpha tesztre, kipróbáltam, elég jó.

(#174965) kchryss


kchryss
addikt

Bónusz kód: KRAMPUSVAGN
Két tartalékot ad, egy kreditest és egy xp-st.

Sőt most nézem adott két küldetést is amivel sok tartalék és egy garázshely szerezhető.

szerk. van másik kód is: SANTAMAUS

A kettő közül egyik aktiválható. Az SANTAMAUS küldetés csokit ad, a KRAMPUSVAGN kávét.

[ Szerkesztve ]

(#174966) Barret001 válasza kchryss (#174965) üzenetére


Barret001
addikt

Kösziiiii :)

(#174967) wwenigma válasza wwenigma (#174951) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Navegre, 5/1-gyel ACE, 1404 alapXP elég volt. :D Szegenyek....azert sajnalom oket. :))

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#174968) Jokerdapro


Jokerdapro
senior tag

Mai napra csak ez jutott:

Az AX-es körnél a mobilnetem úgy döntött hogy neki most bizony kell a 300ping.... :U :( :O

(#174969) kchryss válasza Jokerdapro (#174968) üzenetére


kchryss
addikt

Ma végre én is úgy állhattam fel a játéktól, hogy megérte leülni. Xp ugyan nem gyűlt óriási mennyiségben, de volt sok csatám amire szívesen fogok visszaemlékezni.

Szövetségeseknél végeztem az excalibur küldetésekkel. +1 német artista csaj.

Type5-tel bosszantottam a népet. Tökéletesen sidescrape-elő JPE100-ba 800-at durrantottam.

VK72-vel kitüntetésre javítottam a T55A HT15-ös küldetést: [kép]

Belenyomtam egy csomó xp-t a 9-es lengyen heavy-be. Ha felkerül rá a fejlesztett torony talán elkezd végre olyan jól működni mint a 8-as tesója. Eddig nagyon vegyesek az érzéseim és sokkal rosszabb a statom, mint a 8-assal volt. De nem mondunk véleményt tankról amíg ki nem fullozzuk a modulokat. :)

A végén szorzóztam a challengert. Elsőre(katt) egy epikusnak ígérkező csatát buktam, mert a ltg nem jött segíteni. Pedig direkt megírtam előtte, hogy mit kell csinálni és még vissza is jelzett, hogy "Értettem", erre amikor rárongyoltam a P43bis-re ez az idióta nem jött velem. 1 lövés kellett volna bele és direkt beforgattam neki és felvettem a lövést, ő meg állt egy helyben megvárta míg meghalok majd utána ment rá és kilövette magát is. Aztán másodikra(katt) egy nagyon izgi csata. Itt a Su100 cseszett ki velem. Megírtam neki 10x, hogy vonuljon vissza, de nem hallgatott rám. A végén így egyedül maradtam a KV2 és a type64 ellen, ha él a Su simán lehozhattuk volna, így nem volt esélyem. Vicces volt amúgy, hogy a fél csapat lemészároltatta magát a bot KV2-vel, egyesével mentek rá és mindig megvárták, hogy betöltsön. :D
Aztán harmadik körre csak összejött a szorzó. Na itt az ellenfél mészároltatta le magát velem és a JPanther-rel:

Ezzel az ásszal pont kész is lett a 8-as szakasz a maratonban. A 9-est még talán behúzom, a 10-esre nincs már semmi esélyem.

[ Szerkesztve ]

(#174970) Jokerdapro válasza kchryss (#174969) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Érdekes nekem is stage8 befejező meccsre jött az ász. :) Egyébkén hétfő reggel kilencig tart a maraton? :B

(#174971) zodo válasza Jokerdapro (#174970) üzenetére


zodo
nagyúr

Igen.

(#174972) Jokerdapro válasza zodo (#174971) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Nyeh. :/ akkor ez marad 80%. :) Bár eljátszottam a gondolattal, hogy az éjszaka letolom a stage 9-et... ;] ;]

[ Szerkesztve ]

(#174973) dokee78 válasza kchryss (#174950) üzenetére


dokee78
félisten

Kicsit OFF,de öröm,tegnap nyitottam egy 14.000-es Tier 8-as Prémium hajót.

(#174974) Kelvin


Kelvin
őstag

Sajna ez a TD játékmenet még mindig nem az én világom /nem érzem ezt a SU-130PM-et/, egy light vagy med, illetve bizonyos ht-kel jobban tudom befolyásolni a csaták kimenetelét.

Már elég rég volt mikor hölgy legénységet szereztem, nem emlékszem. Az Operations reward-ként megszerezhető női legénységi tagot azonnal fel kell használni, vagy eltehető és később is tudom nemzethez, tankhoz rendelni. Valamint "order"-el érdemes kiváltani bizonyos lépcsőket? pl a T55A-hoz a HT-15 esélytelen szerintem a jelenlegi tank állományommal. Ti, miként csináltátok?

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#174975) BÁ Nutrition válasza Kelvin (#174974) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

altalaban a nyeremenycsajok korlatlan ideig varakoznak amig meg nem kapjak a behivot, kiveve ez alol pl a multkori twitch holgy asszem februar vegeig hataridos, ill talan a karacsonyi nyeremenycsajoknak volt tavaly hatarideje. iden is lesz negy amugy. asszem fat kell diszitgetni megint
az ordert ugy szoktam elhasznalni h a retkes artat ki tudjam valtani.. ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#174976) ooloo válasza Kelvin (#174974) üzenetére


ooloo
őstag

Nem csak a Te kezedben nem működik a SU-130PM .... amit eddig láttam belőlük az nem volt meggyőző . Majd lecseng ez is , mint a Kanonenjagdpanzer 105 -ös .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#174977) wwenigma válasza Kelvin (#174974) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Én még a Hype 5 Heavy-vel régen, kiraktam az elejét a kicsik elé... [link] Ha kell a T 55A akkor persze erdemes ordert elhasznalni, kesobb majd megcsinalod kivalosagjellel és visszakapod. Ha az első 3 kampany 15ös küldijeit megcsinalod kivalosaggal es nem hasznalsz el ordert akkor az Obj.260-nál csak egyet kell megcsinalni és a többi kiváltható ezekkel.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#174978) Melorin


Melorin
addikt

Ha van egy 8-as Prémium tankom akinek elég skilles a legénysége, és annak az országnak a tankjait szeretném kihúzni T10-ig, akkor mi a teendő a legénységáthelyezésnél? Át kell őket képezni abba a tankba amit húzok? Ha átképzem, akkor amikor vissza akarom tenni őket a 8-as prémiumomba, akkor újra vissza kell képeznem őket?

(#174979) ooloo válasza Melorin (#174978) üzenetére


ooloo
őstag

1 . igen 2. nem

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#174980) vhw válasza ooloo (#174979) üzenetére


vhw
addikt

2. b.) csak akkor, ha ugyanolyan fajtájú tankról van szó; heavy-heavy, med-med stb. Váltásnál ugyanúgy bukó van, akár premium tank, akár nem.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#174981) inferno88


inferno88
őstag

Stage6-tal végül megvettem a SU-130PM-t. A 2-3 csata alatt eddig én sem éreztem rá, de szerintem nem lesz ez rossz.

Az M10-zel toltam végig most kb 40-50k XP-t, megvan a 2. csillag a csövön.

Semper fi!

(#174982) Barret001


Barret001
addikt

Bónuszkód: WOTGLOBALMAPSEASON10
Személyes tartalékok: További kredit csatánként (x5)

(#174983) Dr.Én válasza Barret001 (#174982) üzenetére


Dr.Én
veterán

köszi :R

A játékra ma nem lehet szép szavakat mondani...csak annyit hogy játszhatatlan...... :(( :(( :((

WOT: kissio

(#174984) zozyk válasza Barret001 (#174982) üzenetére


zozyk
addikt

:R

(#174985) ChristianID


ChristianID
tag

WOT is dying?: Quickybaby fejtegetése.... (eléggé egyértelmű a konklúzió)... :

[link]

[ Szerkesztve ]

...Only when the last tree has died and the last river been poisoned and the last fish been caught will we realise we cannot eat money....

(#174986) ooloo válasza vhw (#174980) üzenetére


ooloo
őstag

Nyilván ....

Barret001 : Köszönjük !!!! :R :R

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#174987) Papooo válasza ChristianID (#174985) üzenetére


Papooo
senior tag

Valaki összefoglalná röviden a lényeget?

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#174988) inferno88 válasza Papooo (#174987) üzenetére


inferno88
őstag

Röviden: látszik, hogy lassan csökken a játékosszám és az is kimutatható, hogy nem tett jót a power creep era(defender, type5, Chrysler), de a játék még bőven menthető állapotban van. A kérdés az, hogy a WG képes-e leállni a lehúzással. Azt is mondta, hogy itt az ideje annak, hogy mindenki kiálljon és a szemükbe mondja a problémát, ahogy most ő is teszi "barátilag".

Semper fi!

(#174989) Papooo válasza inferno88 (#174988) üzenetére


Papooo
senior tag

Úgy látszik, nem kapja meg a beígért fizuemelést, és most nyíltan kimondja, azt amit kábé mindenki sejtett, aki csak egy kicsit is komolyabban játszik. :)

Néha egy botnak is lehet szerencséje. :D

Replay

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#174990) wwenigma válasza inferno88 (#174988) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Azért is csinálja a Play4free accot hogy megnezze mi igaz abbol amit WG mond, mert az egyik kirohanása utan rátelefonáltak hogy hulyeséget beszél és nem ismeri hogy most jelenleg pontosan mit is kapnak az uj jatekosok. Lett belőle egy pár oldalas hibalista eddig. :D

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#174991) ChristianID válasza Papooo (#174987) üzenetére


ChristianID
tag

Még annyit Inferno88 hozzászólásához, hogy pl. savazza a lengyel ág tankjait, miszerint azok stock állapotban "használhatatlanok" arra késztetve a játékost, hogy szabad xp-t - ezáltal pénzt - áldozzon a tankok fejlesztésére, egyértelműen a PayToWin felé tolva mégjobban a játékot...

...Only when the last tree has died and the last river been poisoned and the last fish been caught will we realise we cannot eat money....

(#174992) Gyuri27 válasza inferno88 (#174988) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ezek a no skill tankok (illetve troll gunok) type széria, t49 meg még sorolhatnánk. Értelmetlenné tesznek minden játékmechanikát. Az okokat tudjuk nem kell sorolni.
Az új vegyél skill prem tankok meg nevetségesek.
Nem tartottam azt se jónak, hogy a prem tankok legyenek sokkal rosszabbak mint a tier társaik.
Tessék őket szépen ballanszolni.
Meg ugye némi goldért/kp-ért lehetne egy sima tankból is prem tankot csinálni (javitás a fele, kredit szorzó megemel és kész is).

Amúgy meg nyilván az egészhez hozzá járul az átlag 5-6 perces 15-0-15-5 csaták (mindegy, hogy lose vagy win).

Amd - Radeon - Ryzen

(#174993) csapee válasza Gyuri27 (#174992) üzenetére


csapee
senior tag

T49?
Mit szedsz ember? Az egy balanszolt tank, feldobja az egyhangú tankágat.

Csapee

(#174994) Barret001 válasza Gyuri27 (#174992) üzenetére


Barret001
addikt

Aki csak a szórakozás miatt játszik,az megtalálja a megfelelő tiert :) Prémium tank nélkül is lehet jó köröket menni.

(#174995) Gyuri27 válasza Barret001 (#174994) üzenetére


Gyuri27
félisten

Persze. De ha már van meg kell a pénz akkor legyen balanszolva.

csapee: nem a tank a gond. Hanem a no skill troll gun.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#174996) csapee válasza Gyuri27 (#174995) üzenetére


csapee
senior tag

Semmit nem mondtál csak okoskodsz.
Az a baj hogy van HE ammo?
A T49- nek nincs páncélja; hatalmas; sok a célzásidő; nem fordulékony és a pen sem vmi hatalmas. Mi a baj vele? Jah hogy 100-ból egyszer vagy némi tudással 10-ből 1-szer beadja a 900-at?
Egy Ru egy az egyben megeszi, direkt nem keményebb tankot mondtam.

Nagyobb baj is van itt dögivel

Csapee

(#174997) jimmy74


jimmy74
őstag

Sziasztok!
Hirtelen nem találtam neten nem vok otthon gép előtt.
Hanyadik téli küldetés mikor 4500at kell sebezni 10x ha minden igaz.

WoT:jimmbo

(#174998) kchryss


kchryss
addikt

Prokhorovka 3 arty. Csodálatos játékélmény. Csak 10x lőttek meg, 1 sebző lövést kaptam nem artytól, az összes többit ezek csipkedték le. Még jó hogy azért van az arty, hogy megakadályozza a kempelést, kár hogy egyedül én nem kempeltem a csapatból. Legközelebb beállok a sarokba snipe-olni a hevimmel én is.

(#174999) Barret001 válasza kchryss (#174998) üzenetére


Barret001
addikt

XVM fókuszt kaptál? :)

(#175000) Gyuri27 válasza csapee (#174996) üzenetére


Gyuri27
félisten

Figyi cimbora. Az arcból vegyél vissza mert sirás lesz a vége.
Továbbá javaslom ignoráld a hsz-im. Mert mint ahogy írtam sirás lesz a vége.

Amd - Radeon - Ryzen

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.