Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#175701) kukulec


kukulec
őstag

srácok, van olyan ötös elit tank, amit nem dob egyből össze hatosokkal és hetesekkel?

Luxman L-507ux II, Primare i22, Yamaha A-S801 // Pro-Ject Dac Box S2, SMSL SU-9 PRO // Elac Vela 408, Elac FS 147, Q Acoustics 3030i

(#175702) BÁ Nutrition válasza kukulec (#175701) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

premiumra gondolsz nem?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#175703) kukulec válasza BÁ Nutrition (#175702) üzenetére


kukulec
őstag

bocsi, de :) a Pz T25-ön gondolkozom.

[ Szerkesztve ]

Luxman L-507ux II, Primare i22, Yamaha A-S801 // Pro-Ject Dac Box S2, SMSL SU-9 PRO // Elac Vela 408, Elac FS 147, Q Acoustics 3030i

(#175704) kchryss válasza kukulec (#175703) üzenetére


kchryss
addikt

Nincs olyan 5-ös ami csak 5-ösök ellen menne.
Van pár limites amik maximum 6-osokkal találkozhat, a többi 7-essel is.
Ezek az 5-ös limitesek: Churchill iii, kv-220-2, T14, matilda black prince, excelsior és még néhány nagyon rikta tank amikhez nem lehet már hozzájutni.

PzT25 szerintem nem éri meg az árát, nagyon eljárt felette az idő. Mint ahogy a többi 5-ös prém tank is nagy általánosságban eléggé elavult és gyenge. Churchill iii ami még viszonylag jónak mondható és a T-34 Shielded sem rossz amit küldetéssel lehetett megszerezni idén.

[ Szerkesztve ]

(#175705) Gyuri27 válasza kukulec (#175703) üzenetére


Gyuri27
félisten

Azt akkor vedd meg ha van hozzá egy 3-4 skilles legénységed. Akkor se jó csak használható.
Tier limittel el lehetne vele lenni de így számos jobb t5 tankot találsz a fejlesztési fában.
A t-34-85m viszont nagyon jó kis vas. Ha bekerül vagy akcizóva lesz akkor azt vedd meg.

Amd - Radeon - Ryzen

(#175706) kukulec válasza Gyuri27 (#175705) üzenetére


kukulec
őstag

abból a sima megvan kimaxolva, és az egyik kedvencem.

Luxman L-507ux II, Primare i22, Yamaha A-S801 // Pro-Ject Dac Box S2, SMSL SU-9 PRO // Elac Vela 408, Elac FS 147, Q Acoustics 3030i

(#175707) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

az nem ugy volt h a matricakat es a feliratokat is lehet kicsinyiteni es nagyitani a tankokon egesz hatalmasra? mert nekem csak a festes mintazatat engedi
pedig mintha mar valamelyik streamer tankjan lattam volna valami brutal emblemat ami a fel tankot betakarta :F

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#175708) balintka válasza zodo (#175690) üzenetére


balintka
addikt

Köszönöm a segítséget!!!

(#175709) Jokerdapro


Jokerdapro
senior tag

Reggeli utánra egy kis ajándék, aki szereti ha fáj: Orzanel+5óra TOG! ;] :C
Szerk: chat legjobb beírása: "olyan lassú hogy a periszkóp nem deaktiválódik menet közbe" :DDD

[ Szerkesztve ]

(#175710) Emu


Emu
őstag

Tegnap kaptam egy 3-as csomagot ismerősömtől karácsonyra. 10 nap prém + E25. Asszem eléggé kimaxolt az rng...utána másfél óra alatt nem sikerült szorzózni a 3 húzott tankot... :O

(#175711) e-newsee válasza Emu (#175710) üzenetére


e-newsee
addikt

Tudod, Lenin elvtárs egyik kezével ad, a másikkal elvesz... ;]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#175712) Silverr


Silverr
aktív tag

Aki túl van a T-44-en adjon már egy két tanácsot . Ez a tank nekem valami borzasztó, a 34-85 és a T-43 után. :O (mindkettővel 2400-as WN8-al zártam) A második 100mm-es löveggel próbálkozok de nekem pontatlan,pedig papiron ez a legpotosabb és még ráadásul iszonyú lassú a lövedék. A 122-es még nincs kifejlesztve de nem is hiszem, hogy jó lenne a töltésidő és a kisebb átütés miatt. Nem lessz a kedvenc tankom ezt már látom.

(#175713) ChristianID


ChristianID
tag

A mai advent calendar tank, T26E5-ről mi a vélemény? Megérné rá beruházni? (USA heavy 8-as 2 van meg, T34 és T32, azok mellett jó alternatíva-e a Patriot?)

...Only when the last tree has died and the last river been poisoned and the last fish been caught will we realise we cannot eat money....

(#175714) BÁ Nutrition válasza Silverr (#175712) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

pedig egyik kedvenc

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#175715) Warton válasza ChristianID (#175713) üzenetére


Warton
őstag

Ha megvan a T34 szerintem felesleges.

(#175716) Papooo válasza Silverr (#175712) üzenetére


Papooo
senior tag

Borzasztó még anno a buff előtt volt.
Anno, pár éve a régi mm mellett a buff előtt, még annak is örültem, ha kilencesek közé tett be, attól nem is beszélve, hogy szinte sose voltam vele toptrier.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#175717) Silverr válasza Papooo (#175716) üzenetére


Silverr
aktív tag

Akkor csak nekem nem megy vele. Ki melyik löveggel használja?

(#175718) Warton válasza Silverr (#175717) üzenetére


Warton
őstag

100-as

(#175719) Papooo válasza Silverr (#175717) üzenetére


Papooo
senior tag

Fel a fejjel! Nekem megvan a t44-100, és annyra nem megy vele (bár már nem is erőltetem) , hogy némelyik hatos vassal magasabb az átlagsebzésem. :DDD

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#175720) Rick3D válasza ChristianID (#175713) üzenetére


Rick3D
senior tag

Legjobb, magasan !! Ha nem lenne meg , ez lenne az első tank az advent calendarból amit megveszek. Köszönő viszonyban sincs a T34el sőt még a t32nél is jobb. Pénznyomda még X meccsekben is magasan megállja a helyét a többi 8ashoz képest. Én venném a helyedben. :K

(#175721) Emu válasza Silverr (#175717) üzenetére


Emu
őstag

Nem azt mondom világbajnok gép, de inkább ezzel megyek 5 kört mint bármelyik olasszal T8 előtt.

Utolsó akcióban vettem vissza, mert ki akarom húzni a 430U-t is. Azóta gyűlt rajta 50k xp, és meglett a csőre a második csillag is. A lövedék sebességét szokni kell, de ha nem megy ott az apcr, az gyorsabb. Top tierként lehet bátran előre menni, olyan körben ahol nincs top-ban heavy tank simán át lehet vele tolni a heavy oldalt is. Camo-ja is elég jó, simán lehet néhány pályán a kör elején passzív spotolni vele, de a legjobb az áthaladókat oldalba lőni, majd mikor kialakult a felállás akkor flankelni. Kisebb 6-7es tankokat /lightokat le kell rohanni, facehug, és sebezni sem fognak míg kilövöd őket.

(#175722) Astery


Astery
senior tag

Sziasztok!
Ezzel a karácsonyi díszítgetős projekttel megnyert tank vásárlási kedvezményeket hogyan lehet felhasználni? Alapból nem ajánlja fel amikor tankot akarok vásárolni, hogy van rá kedvezményem.

Közben rájöttem :)

[ Szerkesztve ]

(#175723) stork13 válasza Astery (#175722) üzenetére


stork13
aktív tag

175691

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#175724) Astery válasza stork13 (#175723) üzenetére


Astery
senior tag

Köszönöm :)

(#175725) galervin93


galervin93
őstag

Tegnap gondoltam ráfekszek a VTU-ra a karácsonyi bónusz xp-kel, de nem bírtam idegekkel, 9 meccsből 3 győzelem után eladtam a csába, soha többet nem akarom a garázsban látni. 40%-os akcióban begurítottam a kilencest, bár stockként az sem a világ teteje, de szerintem simán kifullozom a mostani bónuszokkal.
IS-M már jó ideje nem volt a garázsban és ott is csak pár tízezer xp hiányzott, így ott is kifejlesztettem a nagytesót. Kihúzom még a Conquerort, akkor 3 kilences lesz már a bevásárlólistán. Hála az égnek nem kell T8-ban szenvedni...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#175726) lacibacsi válasza Emu (#175710) üzenetére


lacibacsi
addikt

Az ismerősöd nekem is küldhetne egy E25-tel töltött csomagot! :K

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#175727) jano_77 válasza lacibacsi (#175726) üzenetére


jano_77
nagyúr

Engem sem akar meglepni senki sajnos - pedig milyen jó dolog adni. ;] Tavaly én játszottam angyalkát és leptem meg haverokat is.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#175728) Kiki18 válasza jano_77 (#175727) üzenetére


Kiki18
őstag

És a haverok meglepéséhez mi a folyamat? Mert nekem istennek se sikerült rájönni, paypallal nem enged fizetni.

(#175729) jano_77 válasza Kiki18 (#175728) üzenetére


jano_77
nagyúr

Amikor vásárolni szeretnéd a ládát - mert én azt vettem tavaly - akkor nem magadnak, hanem mellette a GIFT-et pipálod be. Ennyi, semmi hókusz-pókusz. ;) Így vettem most a keresztfiunknak is a ládákat Karira és a névnapjára. :K

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#175730) Emu válasza lacibacsi (#175726) üzenetére


Emu
őstag

Az még hagyján, de most képzeld el, amit én küldtem 3-as csomagot, abban egy prém nap, és 200k ezüst volt :B

(#175731) Puculo válasza ChristianID (#175713) üzenetére


Puculo
aktív tag

Csak azért hogy legyen negatív vélemény is, nekem nagyon nem jött be. Szerintem röhej a 240-es alfa 8-9-10-es metában egy heavy tanknál. Egy szinttel lejjebb a T29 is nagyobbat durrant oda. Valóban gyorsan tölti a muníciót, de a statikus csatákban szart nem értem el vele. Igen, el lehet mondani hogy 67 csatával és skill nélküli legénységgel, valamint az én tudásommal nem sok esélyt kapott, de akkor is a legrosszabb prém cucc volt, amit kipróbáltam. APCR mindkét lőszere, de hiába a viszonylag tűrhető alap pen, ha állandóan pattog. Ráadásul a gold átütése is röhely, alig több mint az alap. Torony páncél tier 8-9-ig okés, a testet belövik a hetes td-k és ht-k is. Ne engem vegyél figyelembe elsősorban hanem a tőlem tapasztaltabbakat, de jó volt kiadni magamból. Szerintem nagyobb a hype körülötte mint amit érdemel. ;)

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#175732) notika77 válasza Puculo (#175731) üzenetére


notika77
senior tag

Ne mond már, hogy állandóan pattog! Általában nem is talál. :)
Még a CDC/STA párosnál is rosszabb szerintem, pedig azokkal sem szívesen játszok.

[ Szerkesztve ]

(#175733) Razermazer válasza galervin93 (#175725) üzenetére


Razermazer
őstag

Hát ez egy ilyen játék én végigmentem az egész ágon tier 4-től gondolhatod hogy fél vagy inkább 1 évembe telt eljutni a t50/51-ig.
A t34-100 még hagyján, csak egy jó dolog van benne az ágyú és csak support, a tvp vtu az borzalom egyetértek, szintén support és semmiben nem jó még az ágyúja sem, a t50-nek pedig a három tár a veszte gyakorlatilag matek alapján pont nem tudsz kilőni semmit, csak akkor ha az arty már megkezdte, vagy valamelyik csapattárs, mert különben ott állsz letolt gatyával, belepumpálod a skulót ő meg kivág a 440 alfájával, mivel ilyenekkel kerül össze általában.
Stockként szar mert lassú és úgy fordul mint egy hycomat, míg nincs meg a rá a táras ágyú kísértetiesen fos.
A t10-es tesónak meg nem 4 lövedék kellene hanem 5 vagy 6, ha már a batchat-nek lehet, a kilences meg megkaphatná a 4-es tárat, úgyis ráférne ezekre is a balansz.
De persze ez nem lesz :D

Puculo: Csak egyetérteni tudok eljárt felette a meta ha nem csinálnak vele valamit nem ér szart sem.
Nagy a hype körülötte, nekem megvan áll a garázsban értelmetlen vele menni csak tornyozni lehet vele, de ahol tornyozol ott biztos hogy artyt is rak be a játék és vége is a dalnak. Az átütéssel csak láncolni tudsz és a support damage-t beszedni semmi mást, t10 megeszi reggelire de még a t9-is ahogy mondod, a testét meg bárki beüti.

[ Szerkesztve ]

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#175734) Kiki18 válasza jano_77 (#175729) üzenetére


Kiki18
őstag

Nekem hókuszpókusz, mert nem tudok se kártyával se paypallal fizetni, hanem valami paysafe-el, ami számomra ismeretlen.

(#175735) zozyk válasza BÁ Nutrition (#175707) üzenetére


zozyk
addikt

Emblémát, feliratot nem lehet, de a matricát lehet.

(#175736) galervin93 válasza Razermazer (#175733) üzenetére


galervin93
őstag

A cseh ágat hagyjuk, eddigi legrosszabb, amibe valaha is belekezdtem. :( Csak a két utolsó gép hajt. A kilences tevepata egyelőre emészthető stockként, gurultam vele párat, szódával elmegy, de persze várom hogy fullos legyen.
Szerintem (ellenfélként megtapasztalva) pont jól vannak egyensúlyozva, sőt, szerintem nem kérnek buffot.

Közben addig nézegettem a garázst meg a barakkot, hogy aprópénzért be(vissza)gurítottam az SP I C-t, találtam bele legényeket. :D Nem is emlékeztem hogy ezt kifulloztam, még pár ezer xp is volt rajta. Végigmegyek majd a light ágon, de legalábbis az RU-ig biztosan. :)

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#175737) inferno88 válasza galervin93 (#175736) üzenetére


inferno88
őstag

Ne is mondjátok! Még van hátra kb. 32k XP a Skoda T50-ig. Van 130k free xp-m, de nem akarom már elhaszálni rá, inkább kiszenvedem. Én személy szerint kedveltem eddig az ágat, de a 8-as nagyon szánalom. A cápák versenyében két foga van, azt is tombolán nyerte.

Semper fi!

(#175738) jano_77 válasza kchryss (#175531) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nem is értem miért mondasz ilyet vagy gondoltál ilyet a WG-ről!? ;]
Hiszen Ők oda figyelnek arra, mit mond a játékosok nagy többsége és a szerint jár el a fejlesztések során.
Ahogy ezt a mostani WG Feszten is elmondták a gold ammo-al kapcsolatban:
"Rengeteg munkát raktunk ebbe az átdolgozásba és izgatottan várjuk a gondolataitok. A visszajelzésetek nagyon fontos az újraegyensúlyozási folyamat során. Ha a visszajelzések pozitívak, akkor kiadjuk publikus tesztelésre az átdolgozást és kielemezzük," :Y :DDD
"Tudjuk, hogy ez az átdolgozás jelentősen megváltoztat néhány tankot. Ne aggódjatok, minden járművet külön vizsgálunk meg egyesével!"
- 2030-ra lesz belőle vmi jó esetben! ;]

"Néhány esetben a lövedék költségeit vagy a jármű karakterisztikáit kell megváltoztatni, de egy sablonmegoldás nem lesz jó. Az átdolgozás bevezetése nem végleges! Elemezni akarjuk a visszajelzéseitek így nyugodtan írjátok le a véleményetek a hivatalos fórumon." - úgy is az lesz, amit mi kitalálunk és pénzt hoz a konyhára. ;]

"A svéd közepes tankok jó manőverezhetőséggel, gyorsan újratöltő és pontos lövegekkel rendelkeznek majd. A hab a tortán a páncélvadászokról már megismert ostrom mód lesz."- Közepes tankot nem tudom elképzelni az ostrom móddal, hogy sikeres lehet, használható lesz!? Szerintetek? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#175739) Emu válasza galervin93 (#175736) üzenetére


Emu
őstag

Ha kifullozod a skodát, gyakorlatilag egy teljesen más járművet kapsz, aminek köze sincs a stock tankhoz. Kaja nélkül 460m látótáv, egész jó camo, de a legjobb a 3-as tár amit 250 pennel tudsz puffogtatni. Még mindig megvan, csak a legénység jelenleg a 10-es nagytesóban van. Nekem jobban bejön a játékstílusa mint a francia BC ágnak.

SPIC-el még az átalakítás előtt játszottam. Akkor úgy fordult mint egy anyahajó, inkább csak statikus spotra volt alkalmas, viszont az a táras ágyú ami rajta volt...kb. annyira troll volt mint a T49-é, csak ez egy szinttel lejjebb. (750hp/20sec csak itt 180 körüli pened volt)

(#175740) Razermazer válasza galervin93 (#175736) üzenetére


Razermazer
őstag

Igazából gondom nincsen vele csak nagyon hiányzik tényleg a t9-nek egy negyedik lövedék a t10-nek meg egy ötödik, mivel ahogy a francia ágyúk szokták az első találat pattan vagy láncol, esetleg holdra megy, már ugrottál 390 sebzéstől jobb esetben ha az rng úgy akarja, ha nem lehet még 270-250-is.

No ezután is fenn áll az rng szóval az a 390-es sebzés jó ha egyszer lesz meg, maradt három skulód amiből ha ésszel játszol szituációt figyeled, kitárazhatsz, ha nem akkor kettővel gazdálkodhatsz, az ellen csak azt várja hogy mind kilődd és rádrammol, vagyis egyet meglepetésnek tartogatni kell.

Számoljunk 2 lövés szerencsével 780hp-től fosztod meg a makikat, t10-ben de még t9-ben is számolnak ám az ellenfelek tapasztaltam, míg ki nem táraztam nem jöttek rám, miután kitáraztam nem figyelve, dalolva hárman is.
Segítségre nem lehet számítani nagy ritkán hogy mögötted van egy két td, akkor túléled.
Ebben a játékban a ruszki tankok vannak balanszolva mégpedig úgy hogy mindenek felett. Teljesítik az mbt-k követelményeit tűzerő, mozgékonyság, páncélzat, a többieknek ebből kettő jut, vagy egy.

[ Szerkesztve ]

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#175741) ollie válasza Silverr (#175712) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az T-44 az egyik a legjobb tier 8-as med, ami nem prémium.

(#175715) Warton: a T34 kifejezetten rossz prémium tank, a Patriot meg a jobbak között van, talán a top 5-be is belefér.

[ Szerkesztve ]

***

(#175742) Bobyjack válasza Razermazer (#175740) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Célozz tovább, ha az első találatod "mindig" láncra megy vagy mellé. A másik oldalról nézve 4.5 másodperc alatt beleputtyogtatsz 1.28k sebzést az ellenfélbe és 20 másodperc múlva már megint töltve vagy. Elég durva lenne, ha ezen még buffolnának. Teljesen jól van ez ahogy most van.

Másrészt nem tudom keversz-e valamit, de ennek a tanknak az alfája 320 nem 390. Nem hiába "szar az rng".

Harmadrészt, jóhogy teli tár esetén nem rohannak meg, ha pedig üres a tár, akkor csőstül jönnek. Ez minden tárassal így van/volt/lesz.

(#175743) Emu válasza Bobyjack (#175742) üzenetére


Emu
őstag

Szerintem BC25T-re gondolt a 390 alfával.

Egyébként inkább legyen 20 sec alatt 4 lövedék, mint 30 alatt 5. Az már túl hosszú idő egy újratárazásra nehezebben lehet vele taktikázni. Egyébként én direkt szoktam szívatni az ellenfelet azzal, hogy első lövés után megvárom még visszarakja a láncát, majd újra láncolom.

(#175744) Bobyjack válasza Emu (#175743) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Jó, de akkor miért írja, hogy az első "mindig láncoló/mellé menő" lövés után "maradt három skulód"?

Megtartasz egyet megleptésnek? Ez milyen taktika? :)

Amúgy meg ki nem számol egy táras tankkal szemben? "Még T9-ben is számolnak ám" Ezen mi olyan meglepő?

[ Szerkesztve ]

(#175745) stork13


stork13
aktív tag

Ha valakit érdekel QB a kerekes francia light-ot próbálgatja.

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#175746) ChristianID válasza Puculo (#175731) üzenetére


ChristianID
tag

Köszönöm a válaszokat...

Nem tudom, mit rejthet még idén az adventi naptár... gondolkodom még a beszerzésén.. :F

...Only when the last tree has died and the last river been poisoned and the last fish been caught will we realise we cannot eat money....

(#175747) Puculo válasza ChristianID (#175746) üzenetére


Puculo
aktív tag

Ha nagyon szeretnéd, és bejönnek az amcsi heavy tankok, akkor ez is tetszeni fog. Nem akarlak lebeszélni, de ami igaz, az igaz. Mások is megerősítették. Nálam sem működött. Ha medként használtam akkor meg bot voltam. Nekem inkább a nagyobb alfa sebzés és hatékony páncélzat a mérvadó egy nehéztankban. Legjobb az lenne ha tesztszerveren le tudnád csekkolni mire képes valójában mielőtt döntesz. :)

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#175748) Ispy válasza Silverr (#175712) üzenetére


Ispy
veterán

Nekem is az volt, az hittem, hogy na majd a nagy ágyú, aztán kb. 2 kör után raktam is vissza a 100mm-s csövet.

Mostanában már mentem vele egész jó köröket, egy biztos, hogy nagyon büntetni a rossz helyezkedést, T8, T9 még ok, T10-ben viszont hátrább kell helyezkedni és akkor megindulni, amikor már mindenki kicsit lefáradt.

Egyébként szerintem nagyon szép hangja van az ágyújának, imádom elsütni. :DDD

700-as WN8 mellett persze a véleményem nem biztos, hogy sok segítség :B , igaz meglett rá az első jel, de az első 200 csata az nagy szívás volt.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#175749) HellGreg


HellGreg
őstag

A vesztes helyzetek kritikus pillanataiban az ellenfélen szellemként áthaladó lövedékeket, az ellenséges könnyű tank seggéről, vagy artyról 3x egymás után lepattanó lövedéket, illetve a 40 m-re lévő, nyílt terepen tüzelő O-I láthatatlan maradását nem akarják már végre javítani? Vagy csak mindig pont szerencsétlen az RNG?

(#175750) Razermazer válasza Bobyjack (#175742) üzenetére


Razermazer
őstag

Jó látom a kákán is csomót találsz.
Célozz te tovább rng jesus biztos segít neked, van pár táras tankom és az első lövés az jesusé mindig, nem számolok vele, ha neked megy akkor örülök neki.
"Megtartasz egyet meglepetésnek? Ez milyen taktika?" a távoltartás taktikája

Ki nem számol a táras tankkal szemben kb a játékosok 50-60%-a aki még azt sem tudja merre van előre.
A maradék számol ennyi.

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.