Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#174051) sanya53


sanya53
aktív tag

Tudnátok véleményt mondani az LT-432 prém tankról?
Érdemes megvenni?

(#174052) BÁ Nutrition válasza dokee78 (#174049) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

lehet nala a gunmark miatt volt fent az optika.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#174053) diegho


diegho
nagyúr

Sziasztok!

Tolja valaki 2400g-vel fullhd medium beállításokkal? Milyen az fps? Mennyire gyakran esik 60 alá?

(#174054) Jokerdapro válasza dokee78 (#174049) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Az lehet, hogy nyersz egy pici töltés időt csak cseszheted ha nem látod amit lőni kéne... :/

(#174055) zodo válasza Jokerdapro (#174054) üzenetére


zodo
nagyúr

Távcső vs Venti = 33 méter vs minden más

(#174056) Bobyjack válasza dokee78 (#174049) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Jellemzően heavyvel játszom, esetleg TD-kkel. Magam részéről siralmasan későn eszméltem rá, hogy a látótávnak sokkal-sokkal nagyobb szerepe van annál, mint amit korábban tulajdonítottam neki. Általában benne vagyok a harc sűrűjében, ezért nem tartottam lényegesnek, hogy a közvetlen környezetemnél messzebb lássak. Ez nagy hiba volt. Sokszor van olyan végjáték, amikor egyedül marad az ember egy oldalon vagy akár az egész csapat kihullik mellőle. Ilyenkor egy heavyben ülve az ember bele tud törődni, hogy tök mindegy, úgyis előbb fog spotolni az ellenfél, semmi esélyem sincs a medek ellen látótáv szemontjából, inkább kushadjunk valahol aztán lesz valami. Szinte azt gondolná az ember, hogy ez a játék része, ilyen a felépítése ennek, pedig egy IS7 látótávja például alig kisebb (400), mint a játékban bent lévő legjobbaké (420 - Patton, Sheridan etc.)

Olvasgattam arról, hogy miként tudnék az IS7-el elért kiemelkedően gyatra eredményeimen javítani, amikor szembe jött Skill fájlja, ami teljesen más elven szerelte fel a tankot. Az első T10-es tankom volt az IS7, be kell valljam tényleg elég furán szereltem fel (repeszpáncél, venti, töltésgyorsító - tény, hogy akkoriban átlagban sokkal több és erősebb arty volt a csatákban), amit mostani fejjel nem is értek. A legénységi skilleket is átvariáltam és egy teljesen más élményben van részem. Azóta igyekszem követni az irányt, ami a fájlban található és egészen szürreális tapasztalatokkal gazdagodtam, mint például a Tortoise-al a harcba teljes gőzzel igyekezve, de még támadó sor mögött lemaradva én kapom a spot sebzést. Az IS7 statomat pedig sikerült világszöldből kék sávba felhozni, pedig már volt rajta jópár régi csata, ami visszafogja a haladást. Azóta szeretek ezzel a tankkal menni. Összességében tehát a tankok jelentős többségén érdemes emelni a látótávon, jobban jár vele az ember, mint egy ventillátorral.

(#174053) diegho: Nálam be-be esik 60 alá. 45-75 között mozog, pályafüggő hogy épp mennyi. Ha sűrű a növényzet, akkor jellemző, hogy az alsóbb sárvban mozog az FPS.

[ Szerkesztve ]

(#174057) jano_77 válasza Barret001 (#174048) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ebben tökéletesen igazad van, nem is vitatkozom vele! :K :R
Csupán annyit tudok, mondok, hogy nekem hosszabb távon jobban bejött a Töltésgyorsító+Vert.stab+Optika hármas - legtöbb tankon ezt használom (medek, heavyk és néhány light) - mint a Töltésgyorsító+Vert.stab+Venti kombó. Korábban ez volt fent mindig, de hatékonyabbnak bizonyult számomra az első variáció. :K
Természetesen használja mindenki azt, ami szimpatikusabb számára, aztán ha nem jött be, próbálja ki a másikat is. ;)

(#174056) Bobyjack: nagyon szépen összefoglaltad, amit szerettem volna írni, de nem sikerült. :D Nekem is akkor kezdett emelkedni a statom, mikor erre rá eszméltem vmelyik oldal egyik cikkét olvasva. :K
Ami a spotot illeti én is a csaták többségében csodálkozom, mikor akár heavy-el is én spottolom az első tankokat és olyan szitukban kapok spot dmg-t, amit magam sem értek. ;]

(#174053) diegho: üdv újra itt, Te még tolod a játékot!?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#174058) peterson79 válasza Bobyjack (#174056) üzenetére


peterson79
őstag

Csak megerősíteni tudom ezt a látótáv-növelés mizériát. Szerintem is sokkal hasznosabb dolog. Elképesztő egyébként némelyik nehéz tank milyen látótávval rendelkezik :)

(#174059) peterson79 válasza zodo (#174046) üzenetére


peterson79
őstag

Túl sok pluszt nem adnak, az igaz, de néha az a pár % különbség is mérvadó lehet. szerintem..

Meg ha már nem kell érte fizetni, hanem csak játszani, akkor már ki is használom ezt a kicsi előnyt. Mások meg Obj 907-et vesznek belőle - ami tényleg irdatlan tank. Személy szerint nem engedném az ilyen túl OP tankokat random-ra, maradjon csak clan war-ban...de nem Én döntök :)

(#174060) Antonius1978 válasza dokee78 (#174037) üzenetére


Antonius1978
addikt

A Zodo altal megadott hivatkozason megneztem a dolgokat, es nekem ugy tunik, hogy a toltesgyorsito, tavcso, ventilator 3as a legmenobb, persze, BIA, es latotavnovelo, meg az osszes tobbi fontosabb kepesseggel.
Ha stabilizatort teszel a venti helyett, picitt szarabb a szoras, ha meg tavcso helyett teszed, akkor kissebb tavra latsz el, a toltesgyorsito meg kell.
1 szo mint 100, minden stat jobb az altalam felsoroltakkal.Sztem en is igy hasznalom, stabilizator csak keves kozepes tankomon van, pl azoknak, akiknel ugy erzem, hogy nem eleg pontos a loveg.
A 10es Patton loveget meg pontosabbnak erzem, mint az E50-et.
Vegyel fel a jatekban, ugyanez a nevem, es fel ora mulva gurulhatunk par kort...

Peterson, milyen igaz, pl a 7es premium VK4503-asomnak a latotavja 462 meter, ha nem nyiratom ki magam tul koran, egy 1000es spot damage tuti leesik minden csataban pl :D

[ Szerkesztve ]

(#174061) peterson79 válasza Antonius1978 (#174060) üzenetére


peterson79
őstag

Nem mertem írni, de szerintem a német nehezeknek jobb a látótávja, mint az oroszoké pl. Az ágyú is pontosabb (többnyire), csak hát páncéljuk nincs vagy nem olyan, mint az orosz csodáké :)

Lehet, hogy anno próbáltak egy ilyen ide adok onnan meg elveszek dolgot kreálni a játékban, de ez valahogy katyvasz lett mára az aranylőszernek hála...

(#174062) diegho válasza jano_77 (#174057) üzenetére


diegho
nagyúr

Nagyon ritkán játszok már, ezért is építem le a gépet.

(#174063) Antonius1978 válasza peterson79 (#174061) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ezt a dolgot, ha jobban belegondolunk, jol eltalalta a WG, ugyanis a nemet tankok amolyan mesterlovesz modban nyomattak, bealltak bokrokba, fak koze, es 1-2-3-4 kilometerrol lottek ki az ellenseges tankokat, mig az orosz jarganyok nagyon kozel kellett menjenek, hogy ki tudjak loni a nehezebb, vagy jobban pancelozott nemet tankokat.Gondolom epp ezert nem is voltak annyira pancelozottak - a ruszkikhoz kepest - mert nem engedtek magukhoz annyira kozel a ruszki tankokat (mar amikor tehettek, ugyebar).
Ez a jatekban is mukodik, ha van pl Tiger 2-d, Prokhorovkan allj be hatul a bokorba, es figyeld meg, hogy a szogbe allitott tankodrol hogy pattognak a lovedekek amiket 3-400 meterrol lonek ki rad.

(#174064) Dareiosss válasza diegho (#174053) üzenetére


Dareiosss
senior tag

2200g vel is 50-60 fps körül van médium beállítással az SD kliens, szóval 2400g vel nem lesz gondod, főleg ha kicsit még meg is húzod.

(#174065) wwenigma válasza Dareiosss (#174064) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Meg normalis, minimum 3000-3200as ramot kell mellé tenni. :K

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#174066) diegho válasza Dareiosss (#174064) üzenetére


diegho
nagyúr

Első körben a Ryzen 3 1200 + RX570-et nézegetem egy freesync 75Hz monitorral. Majd meglátom még mi lesz a vége, de ez egy elég erős opció úgy érzem.

(#174067) Bobyjack válasza Bobyjack (#174056) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Az én FPS értékeim HD kliensre vonatkoznak.

(#174068) e-newsee


e-newsee
addikt

Tudom, hogy offtopic, de hátha valakit érint.
Most kaptam a levelet, hogy lelövik a Total War: ARENA szervereket februárban. Hát nem sokáig húzta szegény gamma. :)
Aki bármit is költött a játékra (szerencsére én nem), az átválthatja bármelyik másik WG játékra az értéknek megfelelően (a goldot, prémiumot pl 1:1-ben).
Nyilván, aki egyszer is próbálta, az ugyanúgy megkapja az emailt, mint én, de gondoltam, megosztom, hátha valaki volt ilyen balga, hogy egy WG bétára költött, és elkerülte a figyelmét. ;]

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#174069) galervin93 válasza diegho (#174066) üzenetére


galervin93
őstag

2200G nem játszik? És akkor vga megspórolva.
szerk.: jaj bocs, most olvasok vissza erről ment a diskurzus.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#174070) sith7 válasza e-newsee (#174068) üzenetére


sith7
nagyúr

én nem költöttem, de szoktam vele játszani :o :O

(#174071) dokee78 válasza Jokerdapro (#174054) üzenetére


dokee78
félisten

Például WestfIeld mapon ahol a heavyk csatáznak és tornyozok,akkor látom őket.
Ezzel arra célzok,hogy nem másod vonalból játszom.

Antonius1978 Még nincs meg az M48 Patton.

sanya53 Szerintem megéri,ha nem sajnálsz ennyit egy pixel halmazért,vagy esetleg nem akarsz light ágat,de kell a küldetések,kampányok miatt.

[ Szerkesztve ]

(#174072) inferno88


inferno88
őstag

Érdekesség LT-432 témához: T92-vel mentem ellene El Hallufon, lent keringőztünk a völgyben, fent a csapattársaink. A 175 átütéséről rendszeresen pattogott az autoaim, vezetés közben manuál kellett rá céloznom, ami erőteljes hátrányt jelentett.
Megjelenéskor megnéztem a páncélprofilját a disznónak és tudtam, hogy szoppantyú lesz, mert 180+ feletti értékek is kijönnek szemből, de most be is nyaltam rendesen. Ellene az M41 GF HE-jét sem tudtam volna hatékonyan használni, az AP-val is pattogtam volna az esetek 40%-ban valószínűleg.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#174073) Sanya63 válasza dokee78 (#174071) üzenetére


Sanya63
csendes tag

Köszönöm a választ, meg győztél nem veszem meg mert úgyis csak bénáznék vele.

(#174074) jano_77


jano_77
nagyúr

Véleményekre lenne szükségem a Krupp-Steyr Waffentróger-ről. (tier7 TD)
Mennyire használható, vállalható TD, mennyire dobálja tier9-be, ott mennyire állja meg a helyét? :F
Pénz kidobás vagy esetleg érdemes lehet Karira begurítani? (magamnak kellene kitalálnom egyik családtagom nevében vit, de egyszerűen nem tudok semmit, ez meg éppen bele férne még a keretbe, amit rám szán - kuponnal :B )

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#174075) e-newsee válasza inferno88 (#174072) üzenetére


e-newsee
addikt

Szóval akkor ez is olyan oroszos, hogy az autoaim pont a páncélja döntött részére céloz.
Ahogy nézem, szemből pláne, oldalról meg nagyjából a lánc van ott, az megint sokat tud felfogni.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#174076) Sanya63 válasza jano_77 (#174074) üzenetére


Sanya63
csendes tag

Én 908 csatát mentem vele, elég jól keres átlag sebzés ezren felül van a max sebzésem 4200 vele pedig nem vagyok egy nagy játékos. Az álcája kiváló 933 tűzgyorsasága 9,88 szerintem jó ez is.
A sebzése nem nagy 240 ha jól emlékszem.
Én szeretem nagyon nem bántam meg, hogy megvettem.

(#174077) inferno88 válasza jano_77 (#174074) üzenetére


inferno88
őstag

Vagy megvetetsz vele egy már meglévő tankot és tiéd lesz az ára aranyban, ettől függetlenül meg tudod mutatni, hogy "hú de jó lesz, köszi" ;] ;]

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#174078) Rick3D válasza jano_77 (#174074) üzenetére


Rick3D
senior tag

Te is tudod nagyon jól hogy egy darab szar ... minek kínoznád vele magad ? Mi történne itt a topicban ha megvennéd ... inkább ne :D

(#174079) Jokerdapro válasza dokee78 (#174071) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Easy, nem akarom én kétségbe vonni hogy első vonalas rambo vagy. De azt azért beláthatod, hogy a mostani szamóca jellegű csapattársakra nem számíthatsz, vagy kihalnak seperc alatt vagy épp yolo halált halnak.(és itt jön az amit följebb is említettek, ha egyedül maradsz még egy két sallert mégis jobb kiosztani nem?;) )

Jano77: Orzanel ment vele valamelyik streamben, ő is azt mondta hogy buffért kiált a tank.

Rick3D: gonosz.;] ;]

[ Szerkesztve ]

(#174080) Rick3D válasza Jokerdapro (#174079) üzenetére


Rick3D
senior tag

Elismerem a vége kicsit gonoszra sikeredett , bocsánat. Ellenben valótlant egyikkel sem állítottam. Az a tank az első pillanattól kezdve egy forintot sem ér... megannyi jobb alternatíva van. WG féle buff sem fogja a jó prém tankok közé soroltatni. :N
Nagyon nagy HA kapna egy ScorpGhez hasonló sebességet akkor lehetne miről beszélni , vagy armort de ez így nagyon karcsú.

[ Szerkesztve ]

(#174081) kchryss válasza zodo (#174046) üzenetére


kchryss
addikt

Félreértelmezed az optika szerepét a harcmodorban. Nem azért rakunk optikát egy tankra, hogy akkor ugyanazt a tankot hátrébbról tudjuk lőni, hanem azért hogy ugyanabból a pozícióból több tankot spotoljunk ki.
Általában a pozíció adott, minden pályán megvannak azok a jól bevált helyek ahonnan lehet aprítani.
A "sunnyogós" játékstílushoz, vagyis ha messzebbről lövöldözöl pont hogy szükségtelen az optika, mert többnyire úgysem a saját spotod lövöd.
Pont az agresszív, első soros játékhoz kell az optika, nem a messziről operálóshoz.. Skill4ltu az első sorban nyomja szinte mindig, mégis a tankjai 90%-án van optika.
Amerikai med-ekre tier6-tól kezdve szerintem kötelező az optika és azon lehet esetleg elgondolkodni, hogy a töltésgyorsító és optika mellé stabilizátort vagy ventit rakjunk.
Optikát én csak akkor cserélem le egy med-ről ha annyira pontatlan az ágyúja és annyira közelharcra és sebzésre van tervezve, hogy jobb neki a stabilizátor - venti kombó.

Egyébként az optika mellett a prém kaja is erőteljesen megdobja a látótávot. Ezért érdemes minél több tankban használni, visszahozza az árát teljesítmény növekedésben. Nem véletlen, hogy skill4ltu nehéz tankban ülve gyakran úgy spotolja ki a light-okat, hogy őt nem spotolják. Ő szinte minden tankban használ pótellátmányt is.

(#174050) @Simulacrum:
Minden klánnál mások a követelmények. A kötvény gyűjtést nem szokták megkövetelni azt mindenki magának intézi el, hogy hogyan szerzi meg a szükséges mennyiséget.
A tankokhoz a vásárlás jogát a nagy kampányokon lehet megszerezni. Nagy kampány évente általában 1x van csak. Ez egy 2-3 hetes klános verseny minden évben más szabályrendszerrel. Az ezen elért klán és egyéni helyezés alapján osztogatják a tankokra a vásárlás jogát.
Konkrétabban, magyar klánok közül a trigg az ahol viszonylag kevés csatával tankos helyre tudják behozni az embereket, az összes többi magyar klánban ebben a 2-3 hetes időszakban szinte minden nap játszanod kell este 7-től éjszaka 11-12-ig ahhoz hogy megszerezd a tankot. A klánok vezetői döntik el, hogy kiket visznek a kampány csatákra, szóval vagy protekciósnak kell lenni vagy ki kell seggelni a nyereménytankot.

(#174082) Simulacrum válasza kchryss (#174081) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Köszi az infókat, maradok magányos harcos. :D

[ Szerkesztve ]

(#174083) Injun


Injun
aktív tag

Black friday:

For Black Friday, all Tier VIII Premium tech tree tanks will be 30% off and each will have a “Best Buy” bundle which includes everything you need to start out right with the vehicle, also discounted at 30%.

There will also be a collection of special packages which feature the rare and unique Black Tanks (T34 B, IS-6 B and Schwarzpanzer 58) which are the free bonus on top. These vehicles are available in the following offers:

360 days of Premium Account with a free Black Tank on top
Fort Knox: 12,500 Gold and 12,500,000 Credits with a free Black Tank on top (30% off)
Black Friday Stash: 180 days of Premium Account and 7,250 Gold with a free Black Tank on top
Black Friday Extravaganza: 360 days of Premium Account, 12,500 Gold and 12,500,000 Credits with all three Black Tanks as a free bonus (10% off)
This Friday, CONSOLE GAMERS and mercenaries can take advantage of:

Deals on Premium Account: 50% off 360 days and 25% off 180 days
Savings on Premium Tanks: 30% off non-Hero Premium tanks and all Hero tanks available for purchase
Awesome tank bundles: 75% off packages featuring the Dark Horse, Heavy Metal Heroes and national Hero tanks
Huge XP boosts: x5 XP for your first victories on each vehicle on 24 and 25 November for Tanksgiving
And great discounts on boost bundles for XP and Crew XP
As for Cyber Monday, there will be a 20% discount on Gold to Silver exchange and 50% off Camouflage, Emblems, Inscriptions and all Crew Customization. Plus, for gaming with us this Monday, you will earn extra bonus points to put towards getting the Absolution Merc tank absolutely free!

(#174084) Rick3D válasza Injun (#174083) üzenetére


Rick3D
senior tag

Köszi :)

Erről jut eszembe :

Commanders!

Leaves have fallen. Winter is coming. The trees are getting ready for a cold winter. But come spring next year, the trees will be back again in all their glory and stronger than ever! The same goes for our Top of the Tree special, which currently hosts the Polish heavy tank branch leading up to the 60TP Lewandowskiego.

Every month, you have the chance to vote for your favourite Tier X vehicle and its line to be discounted in World of Tanks. Because of the impending activities throughout December and January and the madness that comes with them, this special will take a long and well-deserved holiday break, meaning in short that there won't be a Top of the Tree special in December and January 2019.

Next January, we will give you an update on the Top of the Tree special, so stay tuned!

Roll out!

Kár, elég sokan sírnak is miatta. :F Többek között nekem se tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#174085) Jokerdapro válasza Injun (#174083) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Szokásos semmi.;]
Más: remélem a bevételt arra költik hogy b@sznak valamit ezzel a laggtengerrel...

(#174086) Jadro válasza Injun (#174083) üzenetére


Jadro
veterán

Nekem elég lenne ha megcsinálnák a szervereiket hogy ne legyen lag. Ma este is csuda van mindkét szerveren... Ellentételezésként bemegyek IS7-tel kempelni, ha már ilyen jó a játék. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#174087) kchryss válasza e-newsee (#174068) üzenetére


kchryss
addikt

Jól értem, hogy február 22-én lelövik a Total War Arena szervert és ha addig lenyomok 100 csatát rajta akkor kapok 30 nap prémet wot-ra kárpótlásként? :D

(#174088) Dr.Én válasza Injun (#174083) üzenetére


Dr.Én
veterán

Holnap még érvényes lesz a 30%-os kuponom, ergo semmire se lesz jó....

WOT: kissio

(#174089) Imilenni válasza Injun (#174083) üzenetére


Imilenni
addikt

Se M 41 GF, AMX-13/57 és még Cent 5/1 sincs ?? :O

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#174090) lacibacsi válasza Injun (#174083) üzenetére


lacibacsi
addikt

"Deals on Premium Account: 50% off 360 days "

Na, azért ez nem rossz... :K

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#174091) inferno88 válasza lacibacsi (#174090) üzenetére


inferno88
őstag

Haha, azt hiszed, mi?

Az a konzolosokra való. :DD

A legnagyobb kedvezmény, amit elérhetsz a 360 napos prémiumhoz az 30% egy kuponnal.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#174092) inferno88 válasza kchryss (#174087) üzenetére


inferno88
őstag

Csak 30 másodpercet töltöttem vele, de valami olyat olvastam, hogy átlag 2+ óra egy játék. Csak mondom :N

Amúgy egyszer, a távoli jövőben ugyanez vár majd a WoT-ra is. Egy délelőtt bemennek a szerverszobába és kitépik a falból a kábelt, minden amid volt az acc-on pedig elvész az éterben, leformázzák a merevlemezeket, amin a fiókod volt a sok prémiummal és a helyére Geronazzo Maria meg kecskepornó lesz letöltve, utóbbi nem biztos, az inkább az afgán szerókra vonatkozik.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#174093) Injun


Injun
aktív tag

Egy étteremben vagyok séf,és gondoltam készítek egy ételt egy ikonikus,megosztó tankról elnevezve.Szerintetek? :D

[ Szerkesztve ]

(#174094) Jokerdapro válasza Injun (#174093) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Mókás ötlet! :DD Ugye akkor lesz Tog II is? (Mondjuk valami jóóó hosszú baguett?:DDD)

(#174095) wwenigma válasza Injun (#174093) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Kis aranyporral meghinteni a tetejét és baba!

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#174096) Emu


Emu
őstag

[link]

Ritkán szoktam videókat nézegetni, ma miközben vártam asszony pajtásra megnéztem a fentit. Mi a véleményetek róla?

(#174097) Injun válasza Jokerdapro (#174094) üzenetére


Injun
aktív tag

Ez durva jó ötlet :D

Mondjuk az aranypor se gyenge :D

(#174098) inferno88 válasza Injun (#174093) üzenetére


inferno88
őstag

Ha csinálsz ilyet és felkerül a menüre, akkor írd, hogy hova menjek kajolni. Kéne már egy jó burger, voltam az Allee-nál lévő Zingben, de az szánalom++ volt.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#174099) Injun válasza inferno88 (#174098) üzenetére


Injun
aktív tag

Ez már egy kész cucc ;) Privátban küldöm a többit.

(#174100) Atti777 válasza Jokerdapro (#174094) üzenetére


Atti777
senior tag

A baguette az csak valami AMX lehet :D

Путин, иди нахуй!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.